Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel daas rgen K Sr aaa A JA, "PAG 6 MEI 2000 ibobank Noordwijk-Noordwijkerhout is een dynamische bank met 114 medewerkers. Onze \oU|ibitie is het genereren van maximale klantwaarde, waarbij we er de komende jaren naar streven ons aandeel in de verschillende marktsegmenten verder uit te bouwen. Het werkgebied omvat plaatsen Noordwijk en Noordwijkerhout, gelegen in de duin- en- bollenstreek. Eén van de [est aantrekkelijke gedeelten van de Nederlandse kust. Onze aanpak is pro-actief, deskundig betrokken. Die combineren we met een informele sfeer. Zo weten we steeds meer mensen en rijven aan ons te binden. S beleggingsadviseur ben je de expert op het gebied van beleggingen. Voor je klanten Oeraard, maar ook voor collega's. Je adviseert over beleggingen, waarbij de wensen van klanten het ;angspunt zijn. De markt volg je op de voet. Kansen en bedreigingen signaleer je in een vroeg dium, zodat je in actie kunt komen voordat de klant erom vraagt. Je kunt volop profiteren van expertise die we als Rabobank Groep in huis hebben. Bijvoorbeeld met IRIS en Robeco. Je basis :en HBO- of academische opleiding in een financiële richting en liefst ervaring met beleggingen. ben je voor klanten een belangrijk aanspreekpunt. Waarbij je dus al de nodige advieservaring opdoet. Een functie voor een echte teamworker die goed kan luisteren. Met de ambitie om na een jaar of twee door te groeien naar bedrijvenadviseur. Een HBO-opleiding in een financiële richting is daarvoor een prima basis. Beleggingsadviseur [ulip fi: adviseur Bedrijvenbalie voorzie je een groep bedrijfsklanten van standaardproducten. ;eeft adviezen, zet producten af en zorgt via gestandaardiseerde processen voor de verwerking, als doel: een sterke relatie tussen bank en klant, een hoge rentabiliteit en een zo laag mogelijk t tenniveau. Je hebt een MBO+-niveau, bent klantgericht, pro-actief en ondernemend. Als commercieel medewerker binnendienst Verzekeringen lever je cruciale commerciële en administratieve support aan het Verzekerings team. Je verwerkt aanvragen en polissen, voert de correspondentie en de debiteurenadministratie en handelt schadegevallen af. Daarnaast ondersteun je - zowel commercieel als vakinhoudelijk - de andere commerciële afdelingen. Je hebt een MBO-niveau, bij voorkeur Assurantie-B en relevante ervaring in het vak. Dat vul je aan me communicatieve vaardigheden. Adviseur Bedrijvenbalie Assistent-Bedrijvenadviseur Commercieel Medewerker Binnendienst Verzekeringen teamgeest, initiatief en goede commerciële i assistent-bedrijvenadviseur speel je een belangrijke rol in het Bedrijventeam. Jij bent ie die de basis voor de marktbewerking legt. Zo zijn de marktselecties, rapportages en finan- e analyses van jouw hand en zorg je dat alles in huis is om goed te kunnen adviseren. Daarnaast Interesse? Bel voor meer informatie over de functie van beleggingsadviseur met John de Bruin, Financieel Advies/Rabobank Huis 8c Hypothéekadvies, telefoon (0252) 34 29 21. Voor de overige functies kun je bellen met Bart de Wit, manager Bedrijven, telefoon (071) 36 56 725. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Noordwijk-Noordwijkerhout, ter attentie van Ton Selhorst, algemeen directeur, Postbus 18, 2200 AA Noordwijk. Meer informatie over de Rabobank Groep: www.rabobankgroep.nl/werken e ef je ambitie toekomst Rabobank Noordwijk-Noordwijkerhout jeschool Leiden vraagt een: EFONISTE/ lEPTIONISTE/ /IINISTRATIEF JEWERKER In een gloednieuw gebouw in Leiden volgen ruim 3500 studenten opleidingen bij de Hogeschool Leiden op het gebied van Gezondheidszorg, Sociaal Cultureel werk, Management, Arbeid Recht, bij het Laboratoriumonderwijs en de Lerarenopleiding Basisonderwijs. De uitgangspunten voor het onderwijs zijn vastgelegd in de BAS-visie: Beroepsgericht, Actief studeren en Studentgericht. De hogeschool ligt op loopafstand van Leiden Centraal Station. Bij de hogeschool zijn circa 330 medewerkers werkzaam. [0,6 FtE/vacaturenummer 2000/Bureau/14] ^mÊÊÊKm; hogeschool Leiden Wij zoeken een enthousiaste collega die het indt om op een correcte en representatieve studenten en bezoekers te ontvangen en te te staan. Daarnaast wordt u regelmatig :hakeld bij administratieve ondersteunende aamheden voor het secretariaat van het ctie-inhoud: bedienen van de telefooninstallatie. - ontvangen en te woord staan van bezoekers, mondeling/telefonisch verstrekken van mene inlichtingen, verzenden van informatiemateriaal, verrichten van algemeen administratieve zaamheden waaronder typewerk voor het ïtariaat van het bureau. ctie-eisen: iding op MBO-niveau en bij voorkeur ring in een soortgelijke functie. iring in het werken met een PC. hikken over een flexibele en dienstverlenende tiling. imunicatief en collegiaal. Arbeidsvoorwaarden: De Collectieve Arbeidsovereenkomst voor het Hoger Beroepsonderwijs is van toepassing. De aan stelling is in eerste instantie tijdelijk voor een jaar. Daarna volgt, bij gebleken geschiktheid, een vaste aanstelling. Het salaris is, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal fl. 2.264,— en maximaal fl. 3.815, (schaal 4) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Werktijden op woensdag, donderdag en vrijdag. Een functiebeschrijving is aanwezig. Informatie: U kunt informatie over de functie inwinnen bij mevrouw W. de Boer-Kiemel, hoofd van het Secretariaat College van Bestuur, telefoon 071 - 5 18 88 09. Sollicitaties: U kunt uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, onder vermelding van het vacature nummer 2000/Bureau/14 op de enveloppe, binnen 10 dagen richten aan: Hogeschool Leiden t.a.v. de heer drs. H.M. Weijs Postbus 382 2300 AJ Leiden WJè 'W/ Ben je net klaar -of bijna klaar- met school? En ben je op zoek naar precies die éne baan waar alles in zit? Dan is het de moeite waard om eens te komen kijken bij de Konmar. Want de Konmar is de supermarkt waar je alle mogelijkheden van de wereld krijgt. Leuke collega's, lekkere werksfeer, uit stekende arbeidsvoorwaarden, gevarieerd opleidingsprogramma... teveel om op te noemen. Dus zie jij het zitten om bij ons als winkelassistent of trainee aan de slag te gaan? Lever dan snel deze bon in bij de servicebalie van een Konmar bij jou in de buurt en je krijgt gratis en voor niets die Adidas Eau de Toilette! I doe mij die Adidas Eau de Toilette in ruil voor een gesprek! Mijn gegevens zijn: Adres: Postcode: Telefoonnummer: Geboortedatum. Woonploots: - Mijn vooropleiding: acJ^iS Mijn voorkeur gaat uit naar de volgende afdeling(en): ogf drogisterij brood/bonket food slagerij/ vleeswaren anders nl klaar/bijna klaar GRATIS ADIDAS EAU DE TOILETTE ALS JE KOMT PRATEN OVER EEN LOOPBAAN BIJ DE KONMAR!

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 27