Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Hallo 6ab*! Ik bel even dat ik i» d vakantie bijverdien' C7 I I Schulte Lestraden Verzekert u mijn zandkasteel tegen waterschade? bloemen veiling flora am: naturalis Suppoosten Gastheren -vrouwen ZATERDAG 6 MEI 2000 Schulte Lestraden toonaangevend totaalleverancier voor de installatie-, koel- en regeltechniek. Met een team van ruim 125 enthousiaste en professionele medewerkers en de meest geavanceerde apparatuur ontwikkelen en produceren ivij in huis maatwerk-producten terwijl wij daarnaast geautoriseerd dealer zijn van bekende merken zoals Carrier. Met meer dan 50 jaar ervaring zijn wij in staat zowel traditionele als uiterst specialistische installaties te ontwerpen en maken. Daarom komt u ons niet alleen tegen bij regionale bedrijven maar leveren en onderhouden wij ook de geavanceerde installaties bij multinationals zowel in binnen- als buitenland Naast productie en installatie verzorgen wij ook het totale onderhoud van installaties ivaarvoor onze eigen 24-uurs servicedienst 365 dagen per jaar garant staat voor zowel bedrijven als particuliere woningen. Met een gecontroleerde groei in zowel omvang als kwaliteit zijn wij een steeds belangrijker partner voor veel bedrijven. Daarom zijn wij op korte termijn op zoek naar een: ENTHOUSIASTE FULL-TIME DIRECTIE-SECRETARESSE MAI De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit alle voorkomende secretariële werkzaamheden ten behoeve van de directie en het managementteam. Om deze functie op een professionele manier te kunnen uitoefenen, denken wij aan het volgende functieprofiel: een afgeronde secretariële opleiding; een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift en enige kennis van de Duitse taal. ervaring met Word; een representatieve persoonlijkheid met een goed organisatorisch vermogen. MEDEWERK(ST)ER FINANCIËLE ADMINISTRATIE De werkzaamheden zullen voornameli|k bestaan uit het verzorgen van de debiteuren- en crediteuren administratie. Om deze werkzaamheden goed te kunnen uitoefenen, denken wij aan het volgende functieprofiel: MAVO HAVO niveau, aangevuld met praktijkdiploma boekhouden, dan wel MEAO. richting BA; enige werkervaring op een financiële administratie; kennis van automatisering; sterke persoonlijkheid, collegiaal en met een flexibele instelling e secundaire ASSISTENT INSTALLATIEMONTEURS Voor de montage van alle voorkomende installaties zoals c.v.-, luchtbehandelings-, waterzuiverings- en sanitaire installaties. Bij deze functie denken wij aan het volgende functieprofiel: LTS MTS niveau; flexibele instelling; bereidheid tot het volgen van de nodige vakgerichte opleidingen. Bijna alles kan bij De Leeuw Assurantiën. Neem geen risico's, solliciteer bij ons. administratief/commercieel medewerker Wi| nemen geen risico's als jij: de vrijheid wilt om zelfstandig beslissingen te kunnen nemen wilt werken voor een professionele organisatie kiest voor een goed persoonlijk contact met je rëlaties wilt werken in een team met bijzondere mensen je absoluut verder wilt ontwikkelen en nieuwe kansen wilt creëren Zeker wanneer je een MBO opleiding hebt gevolgd, je in bezit bent van het assurantie B-diploma (of studerend hiervoor) en je ook nog ervaring hebt, kan solliciteren het begin zijn van een bijzondere loopbaan. Je salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Bel met Wendy Lampo, tel. 071-4051616, wanneer je meer informatie wilt. Of schrijf direct een bondige brief met curriculum vitae aan: De Leeuw Assurantiën B.V. T.a.v. Wendy Lampo Postbus 27 2230 AA Rijnsburg ADE LEEUW 'Hallo Babette! Ik werk in de vakantie als bloemenverdeler bij Flora. Vroeg beginnen. En vroeg weer vrij. Bijna de hele dag nog voor jezelf. Wat je zegt: héél goed bijverdienen. En als klap op de vuur pijl verloten ze ook nog eens 10 PrePay mobiele telefoons t.w.v. f200,- met f45,- beltegoed onder de I nieuwe vakantiemedewerkers! Zie ik je vrijdagavond? j Ik betaal. Zeker weten!' Kom naar onze inschrijfdagen: (graag melden bij de receptie) vriidaa 12 mei van 13.30 - 16.30 uur vrijdag 19 mei van 13.30 - 16.30 uur of vul de bon in! I A f I Kleurrijk bijverdienen... én kans op een 0ratis mobieltje De verdeling van Bloemenveiling Flora zorgt ervoor dat de kopers op tijd hun bloemen en planten krijgen. Het gaat hierbij om de juiste aantallen en soorten op de juiste plaats in de veiling te zetten. Dit gebeurt nu door zo'n honderdtal medewerkers, de zogenaamde I verdelers. Het is een gezellige afdeling met veel I mensen van je eigen leeftijd. Het veilproces begin 's ochtends vroeg, zodat de consument dan nog 'j dezelfde dag onze bloemen kan kopen. Als verdeler begin je daarom elke dag om 6.15 ui Wij willen je ongeveer 18 uur per week inzetten. ■■■■HMKéTCX ME'f tl ---H Zodra alle bloemen en planten verdeeld zijn, ben je vrij om naar huis te gaan, meestal zo tussen 10.00 en 11.00 uur! En dan heb je nog de hele dag de tijd voor andere vakantiebezigheden zoals naar het strand gaan, een terrasje pikken of lekker luieren in de tuin. Naast een goed salaris worden jouw goede prestaties i extra beloond en krijg je als je de tijd volmaakt die je met ons hebt afgesproken een cadeaubon t.w.v. 25,-. Wij vragen aan jou dat je snel en nauwkeurig werkt. Je bent minimaal 16 jaar oud en niet kleiner j dan 1,65 meter. Je bent inzetbaar in de maanden juni, juli, augustus of september. Na de vakantie is het mogelijk om bij Bli veiling Flora te blijven werken. Je zou bijv< I elke ochtend van 6.15 - 8.00 uur kunnen kt j één of meerdere dagen per week van 6.15 uur verdeling. Maar je kunt ook kiezen om bijvoo in de schoolvakanties bij Flora te werken Interesse? Vul dan snel de antwoordbon in op één van onze inschrijfdagen! Voor meer kan je Yolanda Haaring van de afdeling persi zaken bellen, telefoonnummer: 071-40942! l0e IA1 l|-. laan van verhof 3, rijnsburg tel.: 071-4094444 e-mail: pz@flora.nl Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. P ik wil me inschrijven voor vakantiewerk bij Bloemenveiling Flil Telefoonnummer: Geboortedatum: Periode beschikbaarheid: Eventueel beschikbaar voor 40 uur per week: ja nee Stuur deze bon in een envelop naar Bloemenveiling Flora, t.a.v. Yolanda Haaring, Antwoordnummer 2220 VD Rijnsburg. Een postzegel is niet nodig. Yolanda zal telefonisch contact met je opnemen. Schoonmaakbedrijf City Service Hoofddorp B.V. zoekt een medewerker spoelkeuken voor 38 uur per week in de omgeving Valkenburg. Werktijden dagelijks van 10.00 - 18.00 uur. Voor reacties kunt u dagelijks bellen van 8.00 tot 16.00 uur met Dhr. Lenior, telefoonnummer: 023- 5622344 Naturalis zoekt voor de afdeling Publiek per direct Op afroepbasis, vooralsnog voor de periode van een jaar. Met name voor weekenden en vakantieperiodes. Invulling van dagdelen of losse dagen is bespreekbaar indien er sprake is van een vaste regelmaat. De functie De werkzaamheden bestaan uit het toezien op de naleving van museum- en veiligheidsvoorschriften en het verstrekken van algemene informatie over het museum. Er komen dagelijks klanten, samen zo'n 250.000 per jaar. Ze bezoeken exposities, gaan naar de film, snuffelen in de boekwinkel, shoppen in de museumwinkel, luisteren naar een lezing, drinken iets in het restaurant. Sommigen doen onderzoek, bezoeken de bibliotheek, maken gebruik van het studiecentrum. Kinderen doen het speurspel, zakenmensen komen vergaderen, scholieren volgen een rondleiding. Naturalis is een museum. Maar ook: een bioscoop, een restaurant, een studiecentrum, een wetenschappelijk instituut, een winkel, een vergaderaccommodatie, een archief, een bibliotheek. Naturalis is een onderneming. Maar wel: een culturele onderneming. Een bedrijf met een missie, dat verder kijkt dat kosten en baten. Een attractief wetenschapsmuseum met een plaats midden in de samenleving. Voor de functie gelden de volgende eisen afgeronde opleiding op MAVO-niveau; basisdiploma beveiliging; EHBO- en BHV-diploma, goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, flexibele inzetbaarheid; hulpvaardigheid en een dienstverlenende instelling, zelfstandigheid; actiegerichtheid; paniek- en stressbestendigheid; mate van overwicht; vermogen om op te treden in groepsverband; medische geschiktheid (veel staan en lopen). Het aanbod Geboden wordt een salaris van 21,50 bruto per uur exclusief vakantie-uitkering en weekendtoeslag. Opname in het pensioenfonds Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R J.H Malherbe, Hoofd Publiek, telefoon 071-5687795. Stuur uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie aan: Naturalis, Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 9517, 2300 RA Leiden of e-mail naar: naturalis@naturalis.nnm.nl 1 Hl I OMTZIGTBV. Een bloeiende onderneming met vestigingen in Zoeterwoude, Valkenburg (zh), Nieuwegein en Oss, welke zich bezighoudt met de in- en verkoop van bouwmaterialen. Wij zoeken voor onze vestiging in Zoeterwoude op korte termijn een: MAGAZIJN MEDEWERKER M/V De werkzaamheden bestaan uit: Het laden en lossen van vrachtwagens. Het klaarzetten van orders. Het magazijn op orde houden. Voor deze functie denken wij aan iemand die: Een flexibele en klantvriendelijke instelling heeft. Zelfstandig werkzaamheden kan verrichten. Tussen de 18 en 30 jaar oud is. Wij bieden u: Een goed salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een prettige werksfeer. Als deze functie u aanspreekt en u bent in staat om na een gedegen inwerkperiode zelfstandig te werken, dan verzoeken wij u uw sollicitatie voorzien van uw cv.te sturen naar onderstaand adres t.a.v. dhr. J de Boer. Omtzigt Bouwmaterialen BV. Hoge Rijndijk 155 2382 AG ZOETERWOUDE Tel.: 071-5410246 Fax: 071-5413867 Het bestuur van de ;ni; Katholiek Onderw ijs zi m.i.v. het nieuwe schï 4 Voor de R.K. basisschool "Emmaiis" Een enthousiaste groepsleerkracht (m/v) voor een middenbouwgroep (23 uur) De "Emmaüs" staat voor een inspirerend leefomgeving waarin op een open en wijze wordt gewerkt aan ieders ontwikkt aan de-toekomst van kinderen. linj Wij zijn op zoek naar een collega die: kiest voor heterogeen georganiseerd ornjo' ervaring dan wel affiniteit heeft met de bovenbouw contactueel vaardig en flexibel is bij wil en kan dragen aan de ontwikkeli|vij de kwaliteit van de school Tevens is de Stichting op zoek naar invallt -n Informatie Jan Halin (directeur), school 0252-223313™ 071-5176590. Zie onze website http://home.wish/-emmaüsvoorh/index.htif( Reacties Stuur uw sollicitatiebrief met c.v. voor nu bi mei naar de Stichting, p/a Bonekruidsen 2215 BG Voorhout.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24