Personeel Personeel Personeel Personeel Personee M Woonstichting 'Vooruitgang' Projectleider SEC RETARESSE SALES EN MARKETING Commercieel Administratief Medewerker Leiden www.seggment.nl ZATERDAG 29 APRIL 2000 Woonstichting 'Vooruitgang' te Sassenheini is met circa 2050 verhuureenheden een zich sterk ontwikkelende woningcorporatie. Het personeelsbestand bestaat uit 21 medewerkers verdeeld over de afdelingen Woondiensten, Financiën en Ontwikkeling Woningbezit. Vanuit een moderne bestuurs- en organisatiestructuur wil zij adequaat inspelen op de ontwikkelingen in de (regionale) volkshuisvesting. Professionalisering, klantge richtheid en enthousiasme staan hierbij centraal. Woonstichting 'Vooruitgang' heeft een ondernemingsplan, een voorraadbeheerplan en een huurbeleidsplan ontwikkeld. Vanuit dit vastgestelde beleid worden jaarlijks een aantal omvangrijke projecten uitgevoerd, zowel in nieuwbouw als in grootschalig onderhoud. De afdeling Ontwikkeling Woningbezit is verantwoordelijk voor de samenstelling van de meerjaren onderhoudsbegroting en de voorbereiding en uitvoering van het planmatig onderhoud van de bestaande voorraad en voorbereiden van nieuwbouwprojecten. In verband met, zoals het zich nu laat aanzien, langdurige ziek te van onze huidige projectleider is er op deze afdeling voor de periode van één jaar plaats voor een zelfstandig functionerende U maakt deel uit van een afdeling van 3 medewerkers. Als projectleider bent u belast met de voorbereiding van het planmatig onderhoud en het toezicht op de uitvoering daarvan. Naast de administratieve taken, die bij deze functie horen, voert u overleg met aannemers en bewoners. Wat vragen wij: technische kennis op het niveau van minimaal MTS/HTS bouwkunde gevoel voor een juiste benadering van de klant goede contactuele en onderhandelingsvaardigheden in staat zelfstandig aan te pakken affiniteit met automatisering Wat bieden wij: een collegiale werksfeer arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO voor woning corporaties een 36-urige werkweek salarisindicatie incl. markttoeslag: 7.000,- per maand. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. J. C. Bouwmeester, hoofd afdeling Ontwikkeling woningbezit, telefoonummer 0252-241010. Heeft u interesse voor deze functie, dan ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief met curriculum vitae vóór 16 mei 2000. U kunt uw brief richten aan de heer S. M. Schrader, directeur. Het adres is Hoofdstraat 10, 2171 AT Sassenheim. McCain Nederland 01 20 tot 25 uur P« :xpanderende Canadese McCuin-c rkers. In Nederland heeft McCain i ie productiebedrijven in Hoofddorp, Levve- taronder Golden Longs en Crispers. Voort- Iereen graag met McCain aan tafel zit. Ie Verkoopdirecteur N snkomende en uitgaande post; verschillende filingsyslemen, 3 afdeling verkoop en marketing; uitwerken van deze notities; Wi| zijn op zoek naar energieke, repi die in staat zijn om zelfstandig te we ervaring met vergelijkbare werkzaamheden het computer softwarepakket Microsoft Office. Kandidaten die daarnaast De ar goede contactuele eigenschappen nodigen wij uit te solliciteren issbestendige I i, beschikken over minimaal enige jaren Wij blede McCain bi jaan uit naar kandidaten met een opleiding op HAVO-nivr iet een secretaresse-opleiding. Gezien het internationale onderneming is een uitstekende beheersing van de Engi d als geschrift een vereiste. Enige kennis van de Duitse ti alaris en biedt daarnaast een uitgebreid pakket si len, waaronder 25 vakantiedagen, ATV-dagen, 8°/ vakantiegeld, een pensioenregeling, een flexibele prépensioenregeling en ei tweetal bedrijtsspaarregelingen G J. Struijlaart, Human Resources Manager Nederland. Ons postadres is; McCain Foods Holland BV.. Postbus 43, 2130 AA Hoofddorp. McCain diepvriesfrites. constant de lekkerste voor de vestiging Hoofddorp. Alstom Power Nederland bv speelt in Nederland een prominente rol op het gebied van energieopwek- kings-, vuilverbrandings- en ontstojfingssystemen voor de openbare elektriciteitsvoorziening en industrieel gebruik. Ook de levering en uitvoering van pijpleidingsprojecten en voor stadsverwarming en tuinbouw is een belangrijke activiteit. Dit laatste geldt met name voor de vestiging in Hoofddorp waar een zestal medewerkers in hecht teamverband met succes werken aan de verkoop van die warmtedistributiesystemen. Daar ligt een mooie uitdaging voor een Commercieel Administratief Medewerker. MEAO/HAVO en commercieel gevoel Als Commercieel Administratief Medewerker onderhoudt u contacten met opdrachtgevers en toe leveranciers. Daarnaast ondersteunt u de commer ciële medewerkers hij het tot stand komen van offertes en orderafhandeling. Dat betekent: invoe ren van orders in een geautomatiseerd systeem, administratieve begeleiding gedurende alle fasen van het project en het verzamelen en vastleggen van technische gegevens die nodig zijn voor het vervaar digen van offertes. Naast een MEAO/HAVO-opleiding beschikt u over ervaring met MS-0ffice en beheerst u de Engelse taal in woord en geschrift. U heeft een commerciële instelling en uitste kend administratief inzicht. U kunt goed communi ceren en voelt zich thuis binnen een klein teamver band. Begrippen als accuraat, flexibel, enthousiast en gedreven completeren het beeld dat wij van u hebben. Een 32-urige werkweek is mogelijk. Wat bieden wij? Werken bij Alstom Power Nederland betekent functioneren in een boeiende werkomgeving met een internationaal karakter. Daarnaast kunt u rekenen op een goed pakket arbeidsvoorwaarden en vol doende studiemogelijkheden. Informatie/sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer II. J. Kors, telefoon 023 - 5632534. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Alstom Power Nederland, t.a.v. genoemde contact persoon, Debbemeerstraat 21, 2131 HE Hoofddorp. De diensten in de gemeentelijke organisa tie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De dienst Economische en Sociale Zaken van de gemeente Leiden bestaat op dit moment uit drie sectoren: Sociale Zaken, Economische Zaken en de Stadsbank. Er werken bij onze dienst 250 mede werkers. De dienst kenmerkt zich zowel intern als extern als een klantgerichte organisatie, die mede door externe fac toren sterk in ontwikkeling is, dus in beweging is en dit vooralsnog zal blijven. Dit geldt ook voor de afdeling Financiële Administratie waarvoor wij op zoek zijn naar Medewerker financiële admi nistratie v/m (vacaturenummer OO.OIO) De taken van de afdeling Financiële Administratie zijn als volgt: - het voeren van de financiële admini stratie c.q. hoofdboekhouding en con trole over de totale kwaliteit hiervan; - het opstellen van de (concept)jaar rekening en financiële rapportages; - het voeren van het applicatiebeheer van de financiële software op de afdeling; - het administratief en financieel beheer van alle wettelijke en gemeentelijke subsidieregelingen, waarvan de dienst ESZ budgetverantwoordelijkheid draagt, inclusief het opstellen van rapportages c.q. declaraties richting ministeries en ESF; - het financiële beheer van de geld stromen (treasury). Tevens is de afdeling belast met het (mede)ontwerpen, implementeren en evalueren van financieel beleid (in samenwerking met Control) en het ondersteunen bij de overige producten volgens de budget- en controlcyclus. Binnen de functie worden de volgen de werkzaamheden uitgevoerd: - het voeren van subadministraties, waarbij de zorg voor het dagelijks up-to- Dienst Economische en Sociale Zaken date zijn van de financiële registratie en het voldoen aan de externe ver plichtingen; - het verzorgen van uitgaande facture ring, inclusief actief debiteuren beheer; - het afstemmen met gemeentelijke diensten in verband met onderlinge dienstverleningen; - het voeren van het ESF-subsidiebeheer; - het verzorgen van de maandelijkse personeelsoverzichten; - het verzorgen van analysewerk, perio dieke joumaalposten, specifieke betalin gen en overige ondersteuning op de afdeling. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - Mbo-niveau met boekhoudkundige ervaring; - ervaring met geautomatiseerde hulp middelen (Exact, MS Office 97, Pview, overige); - het vermogen om zelfstandig, accuraat, productief en probleemoplossend te werken; - klantvriendelijke instelling en com municatieve vaardigheden. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4.494,- bruto per maand (schaal 7, nieuwe salarisstructuur) bij een 34-urige werk- De gemeente Leiden wil de mobiliteit van haar medewerkers vergroten, u wordt daarom in algemene dienst aan gesteld. In verband met het gevoerde doelgroe penbeleid worden vrouwen, allochto nen en langdurig werklozen die aan de functie-eisen beantwoorden uitdrukke lijk verzocht te solliciteren. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: De heer N.P.J. van Zutphen, afdelings chef/administrateur, telefoon 071- 516 74 65. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne bin nen 10 dagen na verschijning van dit blad richten aan de dienst Economische en Sociale Zaken, afdeling Personeel en Organisatie, postbus 9102, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Hoofd administratie Onze opdrachtgever is al meer dan honderd jaar een landelijk bekend kwaliteitsbedrijf met een innovatief en actief klantgericht karakter. De organisatie bestaat uit circa 30 medewerkers en richt zich op de productie en verkoop van prefab betonproducten. Functie: U voert zelfstandig de gehele financiële administratie van de onderneming U levert periodiek de benodigde managementinformatie aan. U coördineert de jaarlijkse budget- en investeringsplanning. U bent spin in het web en aanspreekpunt met betrekking tot de informatievoorziening in de organisatie. U bent initiatiefrijk en pro-actief in het geven van administratieve/bedrijfseconomiSöüé adviezen. U bent contactpersoon binnen de onderneming voor automatiseringsprocessen en -systemen. Profiel: U beschikt minimaal over een afgeronde MBA-opleiding, ia mogelijk aangevuld met SPD, dan wel in opleiding hiervoor. Relevante werkervaring is vereist, bij voorkeur binnen een productiebedrijf. U kunt zowel bij technische als commerciële bedrijfsprocessen de gewenste administratieve ondersteuning bieden. U communiceerl gemakkelijk en helder, weet van aanpakken, bent betrokken en kunt sparringpartner zijn van de directeur. Arbeidsvoorwaarden: Geboden wordt een vast dienstverband om u bij te scholen op diverse vakgebieden. Een goed salaris passend bij de functie en gebaseerd op uw huidige kennis en ervaring. Uw reactie: mevrouw drs. C. van Moorsel of mevrouw drs. A. Paasschens TopStart, Koninginnegracht 7, 2514 AA Den Haag. Tel. (070) 302 88 00. E-mail topstart.denhaag@start.nl. TopStart werkt zeker. TopStart is gespecialiseerd in het vervullen van vaste er tijdelijke vacatures op HBO- en academisch niveau. TopStart is actief in alle sectorer van het bedrijfsleven en weet daardoor precies waar kansen liggen voor doorgroeiend en startende HBO'ers en academici. Als zelfstandig opererend onderdeel binnen dt Start-organisatie beschikt TopStart over een eigen landelijk netwerk met 19 vesti gingen. Met in 1998 een omzet van 2,5 miljard gulden, meer dan 625 vestigingen ruim 250.000 bemiddelingen behoort de Start-organisatie tot de grootste interme diairs in Nederland. Algemene informatie Hoofdkantopr Den Bosch (073) 64117 80 topstart, secretariaat@start.nl TopStart per direct. Vast en/of tijdelijk werk MBO/HBO en universitair niveau. Telefoon (071) 576 42 06 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wórdt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. FACILITAIR BEDRIJF Bij het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 medewer kers bij vijf afdelingen, t.w. Beveiliging, Inkoop Logistiek, Interne Zaken, Infra enVoeding. Deze ver lenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere processen binnen het Leids Univer sitair Medisch Centrum (LUMC). Afdeling Inkoop Logistiek (l&L) De afdeling Inkoop Logistiek verzorgt de onder steuning van de externe venwerving van goederen, diensten en werken ten behoeve van het LUMC tegen de laagst mogelijke integrale (logistieke) kos ten en meest gunstige voorwaarden, gerekend over de levensduur. De afdeling l&L vervult derhalve vooral een LUMC-brede, coördinerende rol en draagt zorg voor interne logistiek. Voor het leidinggeven aan een team van mede werkers Logistiek, zijn wij op zoek naar een enthou siaste: Teamleider Logistiek v/m (32/36 uur per week, duobaan behoort tot de mogelijkheden, werktijden en dagen in overleg) Vac.nr 00.S.I2.I7.LD Functie-inhoud: - leidinggeven aan medewerkers Logistiek; - maken van korte en middellange termijnplanning met betrekking tot goederenstromen en per soneel; - bijsturen van de logistieke processen zoals bevoorraden, intern transport en distributie; - bewaken van de kwaliteit van de dienstverlening; - verhogen van het serviceniveau aan de interne klanten; - signaleert knelpunten en rapporteert deze aan de manager Logistiek; - heeft namens l&L zitting in werk- en project groepen binnen het aandachtsgebied. Functie-eisen: - MBO logistiek en managementopleiding midden kader of bereid deze opleiding te volgen; - ruime ervaring in leidinggeven; - klant-/servicegericht denken en handelen; - kennis en ervaring met geautomatiseerde sys temen. Salaris: Afhankelijk van opleiding en werkervaring bieden wij een salaris van maximaal f 5.268,- (schaal 8 RRAZ) bruto per maand. Dienstverband: Tijdelijk dienstverband voor de duur van I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Beniest, manager-Logistiek (071 - 526 18 09) en door de heer W. van Schie hoofd l&L (071 -526 27 I I). Deze vacature is zowel intern als extern bekeni gemaakt; interne kandidaten genieten voorrang. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van he ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twe weken na het verschijnen van deze advertenti zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34