Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel dfp-er fm/vj Yascmus Beveiligingsbeambte Van Wezel Accountants JERDAG 29 APRIL 2000 Op de redactie van PUZZELSPORT is plaats voor een enthousiast Puzzelsport maakt bijna veertig ver schillende puzzel uitgaven onder de merknamen Puzzelsport, 10 voor Taal, en Jan Meulendijks. Daarnaast worden onder de merk naam Puzzelsport Professioneel puzzels en puzzel producten geleverd aan tientallen klanten in de professionele markt. Behalve in ■print zijn we in toe- Uil nemende mate "i actief in andere media (cd-Rom en internet). Het betreft in principe een fulltime-functie (36 uur per week). Tot de taken behoren: het opmaken van puzzels in QuarkXPress en Illustrator voor zowel eigen uitgaven als de professionele markt 9 het opmaken van pagina's binnen stramienen Onze nieuwe collega is: handig met QuarkXPress en Illustrator 0 accuraat flexibel en stressbestendig 9 een teamworker 9 geïnteresseerd in puzzels en taal Voor meer informatie bel je Rob Geensen (hoofdredacteur), tel. 023 - 556 48 63. Schriftelijke sollicitaties kun je binnen twee weken richten aan: VNU Tijdschriften b.v., t.a.v. Anke Kokelaar, Postbus 1900, 2130 JH Hoofddorp. VN'U Tijdschriften b.v. heeft met meer dan 40 uitgaven een leiden de positie op de markt voor publiekstijdschriften. De bidden richten zich op een grote variëteit aan doelgroepen. Bekende titels zijn Margriet, Libelle.Knip Mode, Donald Duck, Nieuwe Revu, Marie Claire, Ouders van Nu, vt wonen en Nieuwe Yes. VNU Tijdschriften b.v. is een divisie van het internationaal ^rvnu tijdschriften georiënteerde VNU-concern en heeftca.1400medewerkers, V De organisatie is gevestigd in Hoofddorp. De Koninklijke Marine is een van de grotere en veelzijdige werkgevers van Nederland. Zo'n 18.000 burgermedewerkers en militairen vinden hier boeiend en verantwoordelijk werk. Het bewaken en beveiligen van de objecten en het materieel van de Koninklijke Marine zijn de kerntaken van het Marinebeveiligingskorps (MBK). Het korps telt in totaal 359 medewerkers, verspreid over het land. Ter versterking van de teams in Den Helder, Ouddorp, Den Haag, Noordwijk en Valkenburg Z-H zijn wij op zoek naar ondernemende jonge mensen (v/m) die - voor een periode van drie jaar - aan de slag willen als Na een interne MBK-opleiding van drie maanden richt je je voornamelijk op controle, beveiligingstoe- zicht en visitatie van diverse objecten. Concreet verleen je bij calamiteiten assistentie in de vorm van verkeersregeling, terreinafzetting en evacuatie van personeel, waarbij je eventueel EHBO verleent. Ook assisteer je bij bomverkenning en zorg je voor bescherming van sporen bij criminaliteit en bedrijfson gevallen. Bovendien verricht je koeriersdiensten en begeleid je bijzondere transporten. Bij dit alles houd je het rondenboek en wachtjournaal bij. Je werkzaamheden verricht je in continudienst, gekleed in uni form en uitgerust met vuurwapen en wapenstok. Basis is mavo of een gelijkwaardige opleiding. Heb je daarnaast al een opleiding en/of ervaring in de beveiliging, dan is dat een pluspunt. In ieder geval ben je bereid de basisopleiding beveiliging MBK te volgen. Verder zijn klantgerichtheid, verantwoordelijkheidsbesef en het goed met mensen kunnen omgaan belangrijk. Het werken in volcontinudienst is voor jou geen probleem. Je woont binnen een straal van 50 kilometer rondom de standplaats. En je bezit een rijbewijs B en bent niet ouder dan 26 jaar. Een prima kans om, met een vakgerichte interne beveiligingsopleiding, gedurende een periode van drie jaar interessante werkervaring in het vak op te doen. Afhankelijk van je leeftijd, kennis en ervaring bedraagt het bruto maandsalaris minimaal f 2.692,- en maximaal f 3.687,- (schaal 3 BBAD). Ben je 21 jaar en jonger, dan geldt een jeugdsalaris. Bovendien is aan de functie een toelage onregelmatige dienst verbonden van 31,52%. Daarnaast mag je rekenen op 8% vakantietoeslag en minimaal 23 vakantie dagen. En op een goed pakket studiefaciliteiten om bij te blijven in je vak. Meer informatie over de functie en de organisatie kun je inwinnen bij het hoofd Operationele Dienst, de heer A. van Mourik, (0223) 65 33 65. Met vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij de personeelsconsulent, de heer mr. R.S. Bruggeman, (0223) 65 74 29. Een functiegericht psycholo gisch onderzoek maakt overigens deel uit van deze procedure. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Marine naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheid worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Je sollicitatiebrief met een overzicht van je opleiding en ervaring kun je binnen 14 dagen sturen naar: de onderafdeling Burgerpersoneel van het Commandement der Zeemacht Nederland, Gebouw Buiten- veld, Het Nieuwe Diep 12-14, 1780 CA Den Helder. De Marine. Helemaal zo gek nog niet. Oegstgeesterweg 199 Geen punt? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief naar Van Wezel Rijnsburg Accountants BV ter attentie van de heer A.C. Balkenende AA, Postbus T 071 409 21 00 280, 2230 AG Rijnsburg. Voor nadere informatie kun je bellen met F 071 402 94 94 (071) 409 21 30, of stuur een e-mail naar: info@vanwezelacc.nl W° \XX\o financieel specialisten voor het midden- en kleinbedrijf Open Jongerencentrum. onder bestuur van Stichting Jong zoekt jongerenopbouwwerker voor minimaal 24 uur per week functie-eisen: minimaal 5 jaar ervaring in jongerenwerk visie op jongerenopbouwwerk goede communicatieve vaardigheden passende opleiding, minimaal MBO-niveau bereidheid tot werken in avonduren en weekends wij bieden: actief, gemotiveerd vrijwilligerskader splinternieuw gebouw veel ruimte voor nieuwe ideeën aanstelling volgens CAO Welzijn Sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: bestuur Stichting Jong Van Alkemadelaan 61 2171 KL Sassenheim informatie: 0252 - 22 22 97 ('s avonds) AMB i.t. gevestigd in Heemstede is een Nederlands high-tech bedrijf dat systemen ontwikkelt en produceert voor identificatie en tijdmeting bij gemotoriseerde sporten, paardenraces en wielrennen. Zo'n 40 medewerkers realiseren momenteel circa 20 miljoen gulden omzet. AMB i.t. is sinds haar oprichting in 1984 wereldmarktleider en groeit jaarlijks gemiddeld met 25%. In meer dan 80 landen wordt AMB apparatuur gebruikt bij prominente klanten zoals: Formule 1, Kart kampioenschappen, Nascar, CART, World Superbikes, Newmarket Horseracing, Olympische Spelen, FIA-GT en Indy Racing League. Om de verdere groei uit te bouwen, zijn wij op zoek naar een: Assistent(e) telefoon/order administratie/management Internationaal, dus sterk meertalig De werkzaamheden bestaan uit het beantwoorden van de telefoon in meerdere talen, het controleren van betalingen bij orders, het opstellen van offertes en het verlenen van assistentie bij sollicitatie procedures. De invulling van de functie zal afhangen van ervaring en kennis van de sollicitant. Er bestaan goede kansen voor persoonlijke groei en uitbreiding van taken. Voor deze afwisselende positie zoeken we een medewerk(st)er die duidelijk meertalig is en handig is met de PC. Je vindt het leuk om in teamverband te werken en je begrijpt dat kwaliteit een vereiste is voor succes. "Getting things done" en "Sense of urgency" moeten hoog in jouw vaandel staan. Je hebt een zakelijke dienstverlenende instelling en bent sociaal. Je zoekt een full time baan en woont in de omgeving van Heemstede of bent bereid te verhuizen AMB i.t. investeert in zijn medewerkers met interne en externe trainingen. AMB i.t biedt een prachtige internationale baan in een snel, dynamisch en informeel bedrijf, waar naast hard werken humor belangrijk is. Natuurlijk zijn het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden goed geregeld. Heb je interesse, stuur dan graag zo spoedig mogelijk je C V. aan: AMB i.t., t.a.v Harry van Dooren, Algemeen Directeur, E mail: hdooren@amb.nl. Herenweg 29A, 2105 MB Heemstede.Tel. 023 5291893. Meer informatie vind je op: www.amb.nl Open sollicitaties zijn welkom bij AMB i.t.l bedrijfsadministratie belastingadvies accountancy opleidingen professionaliteit flexibiliteit afwisseling gezelligheid doorgroeikarisen Wij van Van Wezel Accountants gaan ervan uit dat het hoge niveau van onze prestaties op pen blijft als onze mensen het prima naar hun zin hebben. Dus is de sfeer prettig en ongedwongen. Wij zorgen -door inter ne en externe opleidingen- dat je kunt doorgroeien. Je krijgt een uit stekend salaris en dito arbeidsvoorwaarden. Verder is het werk heel afwisselend. Wij willen graag dat je alert blijft in je vak. En dat je de accountancy steeds léuker gaat vinden. Kom je binnenkort van de HAV0/VW0 of MEAO, wil je de accountancy in en heb je zin om ons team te versterken? Dat treft. Wij hebben een aan tal vacatures voor een beginnend assistent-accountant - m|v - Daar kun je nu al op solliciteren. Je kunt dan op onze kosten een vak opleiding gaan volgen en ervaren collega's helpen je verder op weg. Afspraak is afspraak, vinden wij. Dat geldt voor onze relaties, maar ook voor onze medewerkers. Daarom vinden we het belangrijk dat je klantvriendelijk, servicegericht en flexibel bent ingesteld. Dat je stressbestendig bent, je verantwoordelijkheid kent. En dat je af en toe breed inzetbaar bent.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33