Personeel Personeel Personeel Personeel Personee- Hillegom jL.J.A.A£ Administratief Medewerker OCS Operator Technisch Beheer v,m3euur (T adjunct-directeur m/v Gemeente O r\ AX~~ Ziekenverzorgenden Pool-verpleegkundige ZATERDAG 29 APRIL 2000 Justitie Justitie werkt aan een veilige en rechtvaardige samenleving. Zij waarborgt de rechten van burgers. Rechtszekerheid, rechtsbescherming en rechtsgelijkheid staan daarbij voorop. Justitie draagt verantwoordelijkheid voor criminalitei tsp re ven tie, we tge ving, rechtshandhaving en het uitvoeren van straffen en maatregelen. Hierbij werkt Justitie samen met anderen, binnen en buiten de overheid. Van haar medewerkers verwacht Justitie integriteit, bekwaamheid en betrokkenheid. Arrondissementale Stafdienst, Afdeling Facilitaire Zaken De stafdienst ondersteunt het management van de parketten, ger on en landelijke diensten in het arrondissement Den Haag. De stafdienst bestaat uit de afdelingen Facilitaire Zaken, Personeel Organisatie, Financieel Economische Zaken Bestuurlijke I informatievoorziening, Kwaliteitszorg Administratieve Organisatie en Automatisering Informatievoorziening. Taken U bent belast met het onderhoud/beheer van de gebouwen en terreinen alsnL operationeel houden van elektrotechnische en werktuigkundige installaties en gebouw- en bedrijfsgebonden elektronische systemen; verricht onderhoud en voert reparatie uit aan bovengenoemde installaties en systemen; houdt op werkzaamheden uitgevoerd door derden; verzorgt bijkomende administratieve werkzaamheden. FltllCtlC-ClSCn U heeft een MBO werk- en denkniveau, bij voorkeur een elektrotechnische opleiding, heeft ervaring me bovengenoemde installaties, heeft goede contactuele vaardigheden; bent stressbestendig, heeft een flexibele instelling; bent in staat te werken in teamverband [4 personen]; heeft ervaring met geautomatiseerde systemen. Salaris Afhankelijk van opleiding, ervaring en kennis zal inschaling plaatsvinden tot een maximumsalaris van f 4322,- bruto per maand bij een volledige werkweek, exclusief vakantiegeld. Standplaats Den Haag, Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk u te solliciteren. Bijzonderheden U neemt deel aan onregelmatigheids- en bereikbaarheidsdiensten. Inlichtingen Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer J.C. Weeda, hoofd Technisch Beheer, telefoon [070] 381 36 62. Sollicitatiewijze Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad sturen naar het Paleis van Justitie, t.a.v. de heer mr. drs. H.G.L.M. Cam ie directeur Arrondissementale Stafdienst, Postbus 20302. 2500 EH Den Haag Justitie: Op rechte koers Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prj Marijkeschool voor openbaar basisonderwijs Oranjelaan 1, 2181 SB Hillegom Tel: (0252) 530 065 Fax: (0252) 530 066 Hoofdingang: Juliana van Stolberglaan Onze adjunct-directeur wordt directeur van een school in Kenia! Daarom zoekt de gemeente Hillegom een in een fulltime betrekking voor de openbare basisschool Marijke. "Wij willen een leuke meester of juf die grapjes maakt." "Maar er moet natuurlijk wel gepresteerd worden." (de 183 kinderen en hun ouders) "Een ervaren collega die plezier heeft in het werk, open communi ceert, gevoel heeft voor de sfeer en waarmee het prettig samen werken is." (de 15 leerkrachten) "Ik wil graag een adjunct met opleiding die gelijk aan de slag kan of iemand die bereid is de opleiding te volgen en in de functie wil groeien. Ervaring met het coördineren van activiteiten op het gebied van de leerlingenzorg is belangrijk." (de directeur) "Wij zijn een levendige, gezellige school, daar past een goede organi sator en een flexibel mens bij." (de ouderraad) "Iemand die werkt aan onderwijsverbeteringen, die zich thuis voelt in het openbaar onderwijs. Wij willen kwaliteit." (de medezeggenschapsraad) Wilt u meer weten, neemt u dan contact op met Martin Langeslag (directeur) (0252) 530 065 (school) of (0252) 523 130 (privé). Heeft u belangstelling, schrijf dan binnen veertien dagen aan M. Langeslag p/a OBS Marijke, Oranjelaan 1, 2181 SB Hillegom. Fax. (0252) 530 066, e-mail: obsmarijkehillegom@planet.nl Mercedes-Benz In het midden van de Randstad is L.I.A.M. al meer dan dertig jaar een vooraanstaand automobielbedrijf. Niet in het minst door de strategische ligging van onze vijf vestigingen in het hart van bedrijvig Nederland. Een bedrijf waarin de voortdurende groei uitstekende toekomstperspectieven biedt. Door de groei van onze onderneming zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's voor de functie van: L.I.A.M. is officieel Mercedes-Benz dealer, ISO-gecertificeerd voor Kwaliteit Arbeidsomstandigheden Milieuprestatie Met vestigingen in: Alphen aan den Rijn Haarlem Leiden Lisse Wie bij de L.I.A.M. komt werken, kan rekenen op: een uitgekiend opleidings programma. Alle trainingen worden verzorgd door een professioneel opleidingscen trum in Nijkerk. Zo ontstaan voor jou legio doorgroeimo gelijkheden in een toonaan gevend autobedrijf in de re gio. Tel daarbij op de uitste kende arbeidsvoorwaarden en de goede werksfeer. Meer hoeven we niet te vertellen toch? L.I.A.M. Mercedes-Benz, de motor achter je carrière. 1e Autoschademonteur BEDRIJFSWAGENS EN PERSONENWAGENS De functie: Bewerken, monteren en demonteren van schades. Alsmede het maken van calculaties m.b.v. het programma Audatex. Bandenmonteur BEDRIJFSWAGENS EN PERSONENWAGENS De functie: Het verrichten van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan banden. Uitlijnen en balanceren van banden van voertuigen. Voorraadbeheer. Assistent Partsmanager De functie: Verkoop van onderdelen en accessoires. Alsmede licht administratief werk. Beheer van het magazijn. Voor alle functies dien je te beschikken over een passende opleiding, goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte instelling. Interesse? Reageer snel! Stuur een kort briefje met CV naar: B.V. L.I.A.M. t.a.v. afdeling personeelszaken postbus 25 2300 AA LEIDEN Voor meer informatie kunt u in de ochtenduren bellen met: Mevrouw E. van Dam, telefoon: (071) 576 93 03 gemeente V OORSCHOTEN PAREL AAN DE VLIET O De organisatie bevindt zich in een vernieuwingsproces waarbij een optimale dienstverlening aan de burgers het uiteindelijke doel is. Belangrijke instrumenten hierbij zijn integraal management, vernieuwing van de beleids- en beheerscyclus en cultuurveran dering. De organisatie telt circa 200 medewerkers en kent de sectoren openbare werken, welzijn en middelen. AMBITIE EN DAADKRACHT? Kom dan onze organisatie versterken als Voorschoten (circa 23.000 inwoners) is een woongemeente aan de Vliet met veel ruimte, groen en water, gelegen tussen Den Haag en Leiden. voor 18 uur per week DE AFDELING De afdeling Onderwijs, Cultuur en Sport (OCS) is een onderdeel van de sector Welzijn. Tot het werk terrein van de afdeling hoort ondermeer het subsidie- en accomodatiebeleid, beleid op het gebeid van onderwijs, kunst en cultuur en beleid op het gebied van jeugd en wel zijn. Voor deze afdeling zoeken wij een enthousiaste mede werker voor 5 ochtenden in de week (18 uur). DE FUNCTIE U ondersteunt het afdelingshoofd en de medewerkers van de afdeling bij hun werkzaamheden. Daarnaast draagt u zelfstandig zorg voor het administratief beheer en de verhuur van een aantal accommodaties en voor de leerplichtadministratie. UW PROFIEL U heeft een opleiding op HAVO-niveau en u kunt goed overweg met geautomatiseerde gegevens bestanden en tekstverwerking. U hebt hiermee ervaring op gedaan in een andere functie. Kennis van de Microsoft- programma's Word, Excel en Access is een pre. U heeft een klantgerichte en flexibele instelling en treedt kordaat en correct op. ONS AANBOD Een goed salaris, afhankelijk van oplei ding en ervaring minimaal 2.603,- en maximaal 4.132,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede pensioenvoor ziening bij het ABP, een ziektekostenverzekering bij het IZA, een spaarloon- en spaarpremieregeling, flexibele werktijden, studiefaciliteiten en mogelijkheden voor kin deropvang. Bij bijzonder goede functievervulling bestaan (op termijn) mogelijkheden voor een functioneringspremie of -toelage. De overige gemeentelijke arbeidsvoorwaarden en rechts positie zijn uiteraard van toepassing. INFORMATIE Voor nadere informatie kunt u bellen naar mevrouw J.M. Nan, hoofd afdeling Onderwijs Cultuur en Sport, telefoon (071) 5600 686, of de heer A.W.T. ten Velde, beleidsmedewerker welzijn OCS (071) 5600 693. SOLLICITATIE Uw sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2000.6, kunt u voor 12 mei 2000 richten aan mevrouw M.J. Breunesse, directeur van de sector Welzijn, postbus 393, 2250 AJ, Voorschoten. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt de voorkeur gegeven aan hen die In het arbeidsproces onden>ertegenwoordigd zijn. O O Van Houten partners ORGANISATIE - ADVISEURS ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER m/v Van Houten partners is een dynamisch, gerenommeerd en middelgroot landelijk opererend organiatie-adviesbureau dat zich door jarenlange ervaring en kennis heeft weten te onderscheiden in een groeiende markt. Welke functie-eisen stellen wij: MBO/MEAO niveau, met vaardigheid op de PC, Windows en MS-office. Grote mate van zelfsandigheid, accuratesse en flexibiliteit Wie zoeken wij: Een commercieel ingestelde vrouw/man voor onze afdeling cursusplanning. Weet van aanpakken, heb je organisatietalent en ben je stressbestendig, dan ben jij degene die wij zoeken om ons leuke jonge team te versterken. Wat bieden wij: Een veelzijdige en afwisselende baan, met een grote mate van zelfstandigheid en salariëring overeenkomstig de zwaarte ervan. De schriftelijke sollicitatie voorzien van een CV kun je sturen aan; Van Houten partners b.v., Leidseweg 59, 2253 AA Voorschoten, of per email: h.heemskerk@vanhouten.nl Transport Keijzer Warmond Zoekt: Chauffeur Trekker/Oplegger Voor het ongeregeld open en gesloten vervoer nat./int. Tevens is er een vacature voor parttime chauffeur. Betaling volgens C.O.A.-condities 2000. Inlichtingen bij de heer J. van Haastregt Veerpolder 23 2361 KX Warmond 071-3011995 In ons kleinschalige Rudolf Sleiner Verpleeghuis leven 50 somatische 25 psychogeriatrische bewoners. Geïnspireerd door de antroposofische #0°^ kunde bieden wij hen hier een prettige woon- en leefomgeving en een goed psychosociale verzorging en begeleiding. Maar niet alleen de bewoner ons centraal, wij hebben ook oog voor het welzijn en de ontwikkeling medewerkers. Juist door de kleinschaligheid is de sfeer intiem en kunnen wij prioriteit geven een goede bezetting van de verpleegafdelingt itrorrarmrm- r ik( Wij willen onze somatische en psychogeriatrische teams graag versterken met een aantal enthousiaste, betrokken (dienstverband in overleg) Je bent in het bezit van het diploma ziekenverzorgende. Je hebt een instelling waarbij de bewoner centraal staat en je h affiniteit met de zorg voor ouderen. Je voelt je mede verantwoo lijk voor de kwaliteit van de leefomgeving, de zorg en de begelt Je kunt goed zelfstandig, maar ook in multidisciplinair teamverl: functioneren en bent in staat leerlingen te begeleiden. Je bent gemotiveerd om je verder actief te ontwikkelen en naar de visie van het huis. Wij bieden: Een fulltime of parttime dienstverband. Salaris en overige arbeil voorwaarden conform de voor verpleeghuizen geldende CAO. Volop ruimte voor eigen inbreng en verantwoordelijkheid. (Antroposofische) scholingen en bijscholingen en een aanstellini de duur van een jaar met vooruitzicht op een vast dienstverban lie Een fraaie ligging en een goede bereikbaarheid van de instelling met zowel eigen, als openbaar vervoer plus een actieve persone vereniging. Sollicitatie: Uiterlijk 2 weken na verschijnen van deze advertentie, te richteim Rudolf Steiner Verpleeghuis, t.a.v. de heer van den Briel, Nieuwe Parklaan 58, 2597 LD Den Haag. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer Huizinga. zorgcoördinator van de psychogeriatrische afdeling en mevrc Pfoertner, zorgcoördinator van de somatische afdelingen, telefoon 070-3068306. RUDOLF STEINER VERPLEEGHUIS De klinieken die samenwerken in de organisatie Geboorteregeling West-Ij^ land zijn gevestigd in Rotterdam, Leiden en Den Haag. Samen bieden zij e ar breed pakket aan hulpverlening op het gebied van geboorteregeling. In alk ui de klinieken worden abortussen uitgevoerd tot 12 weken zwangerschap en voorlichting over anticonceptie gegeven. In Leiden worden daarnaast ook z >l< gerschapsafbrekingen na 12 weken zwangerschap gedaan (2e trimester) w worden fertiliteitsbehandelingen geboden (KI, IVF, hersteloperatie na sterili bij de man). De artsen en verpleegkundigen in de klinieken, voor het merendeel parttim kend, zijn gespecialiseerd in de medische- en psycho-sociale aspecten vai^ hulpverlening. Elke van de drie klinieken heeft een vacature voor de functie van: Functie-inhoud voor de kliniek in Leiden: U voert intake-gesprekken met cliënten, waarvan er veel afkomstig zijn gië en Frankrijk. U assisteert bij de behandeling, zorgt voor het instrumei^ urn en voor de behandelkamer. U begeleidt cliënten voor, tijdens en na handeling en geeft informatie. In latere instantie is het mogelijk dat u woi gewerkt in het assisteren bij het uitvoeren van fertiliteitsbehandelingen. maal een redelijke beheersing van de Franse taal strekt zeer tot aanbevlj.l( :i Functie-inhoud voor de kliniek in Den Haag: Als omschreven voor de kliniek in Leiden, zij het dat in Den Haag geen ter behandelingen uitgevoerd worden. Functie-inhoud voor de kliniek in Rotterdam: Als omschreven voor de andere klinieken. De intake gesprekken worden ir terdam door de behandelende arts gedaan. Wat betreft kennis van een bu landse taal, gaat voor deze kliniek de voorkeur uit naar spreekvaardigheid Engels. Enige beheersing van de Franse taal strekt tot aanbeveling. Functie-eisen: voltooide opleiding tot A-verpleegkundige of HBOV werkervaring vermogen tot zelfstandig werken Een pool-contract voor meerdere klinieken is mogelijk. Honorering en andi ;n beidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Uw schriftelijke rea en met c.v. kunt u voor 13 mei richten aan mevr. K. Buckens, algemeen direct on Dr. W. F. Storm Kliniek, Strevelsweg 700/201-204, 3083 AS Rotterdam. U l natuurlijk ook telefonisch inlichtingen vragen: (in verband met vakantie var mei): 010.481.5522, mevr. K. Buckens of 070.3512341 dhr. B. van Herk.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 26