Personeel BIOSEN Geef je carrière een nieuwe impuls en groei mee met onze expansie! #1 Coördinator Opleidingen Groepsleidster (fulltime) Robbers* SNff ZATERDAG 29 APRIL 2000 Serviceflat 'De Schouwenburgh te Wassenaar zoekt een SECRETARESSE/RECEPTIONISTE m/v (vier dagen; 32 uur per week) Wij vragen: V V V V V V V representatieve persoonlijkheid communicatieve en sociale vaardigheid zelfstandig werkend kennis van administratieve werkzaamheden op MBO-niveau ervaring in het gebruik van Exact, Word en Exel leidinggevende ervaring leeftijd vanaf 35 jaar Wij bieden: V een passend salaris V goede secundaire arbeidsvoorwaarden Uitsluitend uitgebreide, schriftelijke sollicitaties, met pasfoto, kunt u voor 19 mei 2000 zenden aan: Bestuur van de Stichting De Schouwenburgh, t.a.v. de heer C. P. Bos, directeur, Stoeplaan 9, 2243 CV Wassenaar Skill Trade Skill Trade is een recentelijk opgericht bedrijf met als voornaamste taak het organiseren en coördineren van klantgerichte cursussen op het gebied van on- en offshore surveys, ROV/ Subsea constructie activiteiten, offshore kabelinstallatie en reparatie. Na een succesvolle introductie op de Nederlandse markt zal het concept wereldwijd worden geïmplementeerd waarbij gebruik zal worden gemaakt van zoveel mogelijk bestaande, maar nog nader te bepalen infrastructuur. Wij zoeken op korte termijn voor dit jonge bedrijf een: De werkzaamheden: Het in samenspraak met de klant op project basis vaststellen van het gewenste kennisniveau op het gebied van Survey, ROV en (maritieme) Kabelwerkzaamheden Het coördineren en organiseren van de vereiste cursussen Het na de cursus begeleiden van klant en cursist met als doel het in de praktijk valideren van de cursusinhoud en klantwensen en de eventuele tekortkomingen te rectificeren Het marketen van het concept bij toekomstige klanten Het vaststellen en inhoudelijk beoordelen van de aangeboden cursussen en het cursusmateriaal in samenspraak met de desbetreffende opleidingsinstituten De contractonderhandelingen met de diverse opleidingsinstituten Het op termijn implementeren van een gecertificeerd competentie schema HBO/ Academisch werk- en denkniveau. Relevante praktische werkervaring tussen de 5 -10 jaar op een zo breed mogelijk gebied van on- offshore survey. ROV constructie support, offshore constructie, offshore kabelinstallatie en reparatie, bagger industrie Marketing en (project) management ervaring t.a.v. bovenstaande activiteiten Goede contactuele eigenschappen gecombineerd met een sterk analytisch vermogen zijn elementair om flexibel en adequaat op de voortdurend veranderende markt en klantwensen te kunnen reageren Goed kunnen fuctioneren zowel op individuele basis, als in een klein team Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Projectmatig en klantgericht kunnen werken zonder daarbij de benodigde standaardisatie ten behoeve van efficiëntie over het hoofd te zien. Wat bieden wij? Een afwisselende baan met veel internationale uitdaging Een werkomgeving waar eigen inbreng gewaardeerd wordt Een passend salaris gebaseerd op leeftijd en ervaring Reageren: Spreekt deze functie je aan, stuur dan gaarne binnen. 2 weken een curriculum vitae naar: Skill Trade BV, Postbus 111, 2250 AC Voorschoten t.a.v. Dhr. J. Stam. Biogen zoekt een Verpakkings Lijn Leader Wie is Biogen? Biogen is een farmaceutisch bedrijf en één van de marktleiders op het gebied van biotechnologie. In 1998 heeft Bioge prestigieuze "National Medal of Technology" prijs in de Verenigde Staten gewonnen. Biogen's Avonex® is wereldleider in de behandeling van de ziekte Multiple Scleroses en heeft daarnaast meerdere santé producten in ontwikkeling en in klinische studie. Biogen heeft 2 productiefaciliteiten in de VS en is momenteel bezig haar eerste Europese verpakkingsfabriek op te ze in Hoofddorp. De baan: Lijn Leader s* Stickeren van het product »- Product samenstelling Materialen handling volgens de GMP regels van het proces Je profiel: Je hebt een werk- en denkniveau van tenminste MBO, farmaceutisch vakman. Nederlands en Engels in woord en geschrift zijn een must. Je bent nauwgezet en hebt attentie voor detail. Het is van cruciaal belang dat je de bekwaamheid hebt om ti teamleider én een teamlid te zijn. Ervaring met vergelijkbare werkzaamheden in een farmaceutische omgeving is een pre. Biogen biedt: >- Een enthousiast team Prettige werkomgeving Functie gerichte training >- Een aantrekkelijk salaris >- Een vast contract na gebleken geschiktheid (proeftijd is 2 maanden). Sollicitatie: Als bovenstaande functie je aanspreekt, verzoeken wij je je CV, inclusief huidige salaris te sturen aan: Manufacturing Manager Biogen BV Robijnlaan 8 2132 WX Hoofddorp Kinderdagverblijf 't Kwebbeltje is een particulier kinderdagverblijf in Voorschoten. Het kinderdagverblijf bestaat uit twee verticale groepen van 9 kinderen. Wij zijn per direkt op zoek naar een: Indien u in het bezit bent van het di ploma MBO/LKC, tussen de 20 en 25 jaar bent, een (zeer) flexibele instelling heeft en in een klein team goed kan werken, dan verzoeken wij u ons team te komen versterken. Uw schriftelijke sollicitatie kan binnen twee weken gericht worden aan: Kinderdagverblijf t Kwebbeltje Mevrouw J. C. M. van der Pols Leidseweg 89 2253 AA Voorschoten Robbers Schoonmaakbedrijven B.V. zoekt per direct: SCHOONMAAK- MEDEWERKERS Als u belangstelling heeft dan kunt u reageren op ma. t/m vrij. van 09.00 uur tot 13.00 uur op tel.: 071 - 5760100 Vakantiekrachten m/v Wil je zeker zijn van vakantiewerk? Kom e jongens e i in de villen beschikbaar dan nodigen wij je graag op onze vestiging uit je in te schrijven. Je kunt je ook nu alvast inschrijven als je pas over enkele weken beschikbaar bent. Het bedrijf is gevestigd in Sassenheim. Informatie bij Sandra van Beelen, tel. (071) 523 60 03. Leiden, Schuttersveld 9. Assemblagemedewerkers m/v Voor een producent van verfmengmachines in Sassenheim zijn wij op zoek naar medewerkers voor de voorassemblage afdeling Zowel mannen als vrouwen komen voor deze functie in aanmerking. Op de voorassemblage worden zittend kleine onder delen in elkaar gezet. Het is vooral seriematig werk. De functie is per direct voor onbepaalde tijd. Informatie bij Sandra van Beelen. tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9 m\ \m aat— Assemblagemedewerkers m/v Heb je een afgeronde LTS opleiding of ben je sleutelaar dan zijn we op zoek naar jou. Voo verfmengmachines in Sassenheim zoeken wij werkers. Het gaat om het bouwen van het m verfmengmachines. Ben "je per issemblagemede- chanische deel van e graag u tijdelijke banen a ir randstad uitzendbureau SNS Reaal Groep is een snelgroeiende Nederlandse bankverzekeraar, met kantoren, all finance-adviseurs, de telefoon en internet. Hooge Huys een balanstotaal van 32 miljard (f70,6 miljard) en ruim 5.800 medewer- brengt haar producten en diensten op de markt via het onafhankelijk kers. Het hoofdkantoor van SNS Reaal Groep staat in 's- Hertogenbosch. intermediair. SNS Reaal Groep is maatschappelijk betrokken. SNS Reaal Groep biedt particuliere en zakelijke klanten een compleet aan- Dit komt onder andere tot uitdrukking in de ontwikkeling van duurzame bod van bank-, beleggings- en verzekeringsproducten. Hiervoor gebruikt producten, in gespecialiseerde maatschappelijke research en in communi- zij twee hoofdmerken. SNS bank bedient klanten rechtstreeks via tysponsoring. SNS bank maakt een snelle groei door. Om onze zakelijke en particuliere relaties in de Randstad nóg persoonlijker van dienst te kunnen zijn, starten we binnenkort in Den Haag een full-service kantoor. Voor de bemensing van dit nieuwe kantoor zijn wij op zoek naar enthousiaste, energieke en ondernemende collega's, die de expansie van SNS bank in de regio Den Haag verder willen vormgeven en uitbouwen. Tevens zijn wij op zoek naar een kantoordirecteur voor het reeent met ons gefuseerde kantoor Katwijk. Kantoordirecteur Standplaats: Katwijk Korte inhoud van de functie: Als kantoordirecteur geeft u leiding aan een team van 7 tot 10 medewerkers. Hierbij ver vult u de rol van stimulerende en motiveren de coach en peoplemanager. U bent verantwoordelijk voor het commerciële, financiële en personele reilen en zeilen van het kantoor. In afstemming met alle betrok kenen ontwikkelt u het marktbewerkingsplan voor de zakelijke en retailmarkt. Tevens draagt u zorg voor een optimale realisatie. U vertegenwoordigt SNS bank in lokale net werken en neemt actief deel aan maat schappelijke activiteiten en organisaties. Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau met relevante opleidingen. Ruime werkervaring binnen de financiële dienstverlening. Management- en leidinggevende ervaring. Commerciële en ondernemende netwerker. Uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden. Grote mate van zelfstandigheid en flexibiliteit. Senior Adviseur Zakelijke Relaties Standplaats: Den Haag Korte inhoud van de functie: Als Senior Adviseur Zakelijke Relaties levert u een inhoudelijke bijdrage aan het marktbe werkingsplan van kantoor Den Haag. Dit vertaalt u door in een concreet klantbenade- ringsplan, gericht op het verkopen van zakelij ke producten aan bestaande en potentiële zakelijke cliënten. Actief accountmanagement is een essentieel onderdeel van uw functie. Door het tijdig adviseren van cliënten bouwt u aan langetermijnrelaties. Functie-eisen: Opleiding op HBO-niveau, aangevuld met functiegerichte opleidingen. Relevante ervaring in een commerciële functie. Commercieel, ondernemend en sterk resul taatgericht. Contactueel vaardig, zelfstandig en initia tiefrijk. Een uitgesproken relatiemanager. Accountmanager Hypotheken Standplaats: Den Haag Korte inhoud van de functie: Als Accountmanager Hypotheken begeleidt u hypotheekintermediairs bij het verhogen van de hypotheekproductie. Daarnaast werft u nieuwe hypotheekintermediairs in de regio Den Haag. U stelt activiteitenplannen op om de verkoop van hypotheekproducten te bevor deren. Hierbij fungeert u als 'aanjager', die ontwikkelingen in de markt signaleert, com merciële kansen zichtbaar maakt en deze ook daadwerkelijk in productie omzet. Functie-eisen: Kennis en inzicht op HBO-niveau, aange vuld met functiegerichte opleidingen. Relevante ervaring in een commerciële functie. Commercieel, ondernemend en sterk resul taatgericht. Contactueel vaardig, zelfstandig en initia tiefrijk. Een uitgesproken relatiemanager. Financieel Adviseur Standplaats: Den Haag Korte inhoud van de functie: Als Financieel Adviseur geeft u vanuit een all finance-benadering maatwerkadviezen aan particuliere relaties. Deze adviezen koppelt u aan de verkoop van financiële producten. U stelt een klantbenaderingsplan op, gericht op de acquisitie van nieuwe relaties en het opbouwen van langetermijnrelaties met bestaande cliënten. Actief relatiebeheer is een belangrijk onderdeel van uw functie. Daarnaast bewaakt u binnen het kantoor de kennis van particuliere dienstverlening. Functie-eisen: Kennis en inzicht op HBO-niveau, aange vuld met functiegerichte opleidingen. Relevante ervaring in een commerciële functie. Commercieel, ondernemend en sterk resul taatgericht. Contactueel vaardig, zelfstandig en initia tiefrijk. Een uitgesproken relatiemanager. Commercieel Medewerker Binnendienst Zakelijk Standplaats: Den Haag Korte inhoud van de functie: Als Commercieel Medewerker informeert u zakelijke relaties zowel schriftelijk als telefo nisch over de voortgang in administratieve verwerking en over diverse betalingsverkeer- producten. U houdt de kredietrevisiekalender bij, vraagt jaarrekeningen op en bereidt de revisies voor. Daarnaast voert u cijfermatige gegevens uit jaarrekeningen in het geautoma Groot geworden door klein te blijven tiseerd systeem in. Ook het bijhouden van rela tiedossiers behoort tot uw takenpakket. Verder maakt u a-fspraken voor de adviseurs zakelijke relaties en beheert u hun agenda's. Functie-eisen: Minimaal MEAO-opleiding. Nibe Grondbeginselen Zakelijke Krediet verlening. Nibe Zekerheden en Ondernemingsvormen. Bij voorkeur Nibe Algemene Opleiding Bankbedrijf. Bij voorkeur Nibe Betaalbedrijf Binnenland. Wij bieden Een uitdagende en verantwoordelijke functie met veel ruimte voor eigeri initiatief in een professionele omgeving. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op een uitstekend salaris en prima arbeidsvoorwaarden. Daarnaast kennen we uitgebreide opleidingsmogelijkheden en een goede loopbaanbegeleiding. Voor talentvolle, gemotiveerde en ambitieuze medewerkers zijn er volop 'carrièreperspectieven, zowel bij SNS bank als binnen SNS Reaal Groep. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.L. Melis, directeur SNS bank Randstad, telefoon-033 - 464 97 11. Neem ook eens een kijkje op onze website: www.snsbank.nl Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, sturen naar SNS bank Randstad, t.a.v. mevrouw M.K. Mac Arthur, Personeel Organisatie, Postbus 109, 3800 AC Amersfoort o.v.v de functie. Email: meredith.mac@sns.nl .4 p. ,5*S1 I*

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24