Personeel Personeel Raad vanState Administratief Medewerker m/v OPERATIONS MANAGER (m/v) BEL ONS Secretaresse (Zaal)bode (v/m) Serveerster Verzorgenden en ziekenverzorgenden m/' P/ietlanden Verpleegkundigen en (zieken)verzorgenden ZATERDAG 29 APRIL 2000 Research Facilitair Bedrijf Research voor Beleid Holding is de moedermaat schappij van vijf dochterondernemingen: Research voor Beleid, Research voor Beleid International, ISEO Marketing Research, SWOKA Instituut voor strategisch consumentenonder zoek en Key Net marketing services. De holding telt ongeveer 150 medewerkers Research Facilitair Bedrijf ondersteunt deze werkmaatschappijen met facilitaire diensten. De afdeling administratie maakt deel uit van Research Facilitair Bedrijf. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een een zelfstandige functie in de salarisadministratie Functie-omschrijving: het verzorgen van de salarisadministratie en salarisbetalingen het onderhouden van contacten met arbo- dienst, GAK en ziekenfondsen andere bijkomende administratieve werk zaamheden Functie-eisen: een relevante opleiding met enige jaren werkervaring is een pré bij voorkeur kennis van Exact, Word en Excel zelfstandig kunnen werken goede contactuele en sociale vaardigheden leeftijd 21 t/m 35 jaar Het salaris is overeenkomstig de zwaarte van de functie en de ervaring van de kandidaat. Sollicitaties kunnen binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie worden gestuurd aan: Research Facilitair Bedrijf T.a.v. dhr. E. Kemner Postbus 985 2300 AZ Leiden De Computerwacht is in korte tijd een begrip geworden in het Midden en Klein Bedrijf. Wij installeren, onderhouden én beheren de IT-netwerken van onze klanten. Onze aanpak op het gebied van "remote beheer" is uniek. De Computerwacht neemt de gebruiker(s) alle netwerkzorgen uit han den. We groeien. En met ons ook natuurlijk het aantal klanten, medewerkers, transacties, processen, de administratie én daarmee de behoefte aan verdere professionalisering van onze organisatie. Met andere woorden: het beheer van onze klanten doen we prima, maar het beheer van onze eigen activiteiten moet ook in orde blijven. We zijn dan ook toe aan een: die verantwoordelijk wordt voor onze inter ne processen als "remote" netwerkbeheer, logistiek, helpdesk, planning en coördinatie tussen binnen- en buitendienst. Naast een opleiding op tenminste MBO niveau met praktische ervaring op boven staande gebieden dient u te beschikken over een behoorlijke IT-vaardigheid en interesse. U bent tussen de 25 en 30. Als het blijkt te "klikken" wordt u opgenomen in ons Management Team. Wij zijn een team van enthousiaste vakmen sen. De klant staat bij ons altijd centraal. U moet dus wel tegen een stootje kunnen, klantvriendelijk, accuraat en servicegericht zijn en goed kunnen omgaan met collega's en relaties. Een prachtbaan voor jonge, ambitieuze managers, die een klein bedrijf groot willen maken. EBfflpma WMCHT en vraag naar Eric Carree (071) 341 92 60 De Raad van State behoort met onder andere de Eerste en Tweede Kamer en de Algemene Rekenkamer tot de Hoge Colleges van Staat. De Raad van State adviseert de regering over wetgeving en spreekt recht in bestuursrechtelijke geschillen. Werken bij de Raad van State betekent werken in een organisatie die volop in beweging is. Binnen deze organisatie, die een rijke historie heeft van ruim 450 jaar, werken ongeveer 460 ambtenaren. Ten behoeve van het Kabinet Vice-President wordt gevraagd een voor een volledige weektaak (36 uur) (v/m) TAAK verrichten van secretariële en administratieve werkzaam heden voor de Vice-President en het hoofd Kabinet, bestaande uit: uitwerken van handgeschreven concepten of met de dïctafoon opgenomen brieven, nota's en verslagen opnemen en concipiëren van brieven beheren van de (elektronische) agenda beantwoor den van de telefoon en onderhouden van interne en externe contac ten onderhouden van het archief registreren en documenteren van brieven, vergaderstukken e.d. met behulp van een geautomati seerd systeem notuleren van besprekingen en vergaderingen assisteren bij de organisatie van formele en informele gelegen heden waarbij veelal hoogwaardigheidsbekleders aanwezig zijn. VEREISTEN minimaal havo-opleiding, aangevuld met minimaal een secretaresse-opleiding ervaring met geautomatiseerde systemen en software (MS Office) ervaring met soortgelijke werkzaamheden, bij voorkeur bij de overheid kandidaten met een aanvullende archief- en documentatie-opleiding hebben een pre goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid goede communicatieve eigenschappen; representatief voorkomen om kunnen gaan met informatie van vertrouwelijke aard zelfstan dig en in teamverband kunnen werken. SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 4.735,- bruto per maand (BBRA 1984 schaal 7), exclusief 8% vakantietoeslag. INFORMATIE over de functie kan informatie worden ingewonnen bij het hoofd Kabinet, de heer mr. J. Storm, telefoon 070-4264219. Op 15 mei zullen de eerste gesprekken gaan plaatsvinden. Een veiligheidsonderzoek is vereist vóór indiensttreding. Ten behoeve van Algemene Zaken, Huishoudelijke Dienst wordt gevraagd een voor een volledige weektaak (36 uur) TAAK rondbrengen, ophalen en sorteren van interne poststukken, waaronder dossiers zorg dragen voor optimale omstandigheden voor, na en tijdens de zittingen en/of vergaderingen verrichten van hand- en spandiensten binnen de Huishoudelijke Dienst. N.B. In deze functie is het dragen van dienstkleding voorgeschreven. Ten behoeve van de Algemene Zaken, Koffiekamers wordt gevraagd een voor een volledige weektaak (36 uur) TAAK verzorgen en serveren van de koffie, thee en dranken in de gebouwen van de Raad van State bereiden en verzorgen van de lunch afwassen van serviesgoed en materialen schoonhouden van de koffiekamers/keukens/apparatuur/linnengoed klaarmaken VEREISTEN mavo-opleidingsniveau goede contactuele en sociale vaardigheden nauwkeurig kunnen werken flexibele en servicegerichte instelling initiatief tonen representatief voorkomen klantvriendelijk zijn in teamverband kunnen werken in het bezit zijn van een rijbewijs (BE) strekt tot aanbeveling. SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 3.697,- bruto per maand (schaal 3 van het BBRA 1984), exclusief 8% vakantietoeslag. en serveren van hapjes en drankjes bij recepties e.d. N.B. In deze functie is het dragen van dienstkleding voorgeschreven. VEREISTEN mavo-diploma opleiding Cateringmedewerkster flexibele en dienstverlenende instelling goede contactuele eigenschappen ervaring in een soortgelijke functie. SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 3.697,- bruto per maand (schaal 3 van het BBRA 1984) exclusief 8% vakantietoeslag. SOLLICITATIES Sollicitaties kunnen tot 10 mei a.s. worden gericht aan het hoofd Personeelszaken en Organisatie-ontwikkeling van de Raad van State; Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Deze vacatures worden in- en extern gepubliceerd. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. "De Zorgkoepel Zuid" is een samenwerkingsverband tussen de stichtingen Dienstverlening Leiden, Zorgcentra Vlietlandcn en Thuiszor Groot Rijnland. De Zorgkoepel Zuid maakt het voor cliënten met een verpleeghuisindicatie mogelijk om thuis te blijven wonen. Vanuit drie organisaties worden medewerkers ingezet voor huishouding verzorging, verpleging, welzijn en medische- en paramedische dienstt Voor dit project, dat vanaf mei 2000 gaat starten, zoeken wij de volgende medewerkers: Als medewerker bij De Zorgkoepel verricht je verzorgende en begeleidende taken bij zelfstandig wonende cliënten. Het gaat hierbij vooral om lichamelijke verzorging of verpleegkundige handelingen. Het is belangrijk dat je in staat bent om zelfstan dig te werken en .beschikt over een flexibele instelling. Wie zoeken wij? Enthousiaste mensen met doorzettingsvermogen die goed met mensen kunnen omgaan en ervaring hebben met verzorging. Als ziekenverzorgende ben je in het bezit van het diploma zie kenverzorging of MDG0-vp. Voor de functie van verzorgende D is het diploma MDG0-vz (lang) of verzorgende 0VDB vereist Wat bieden wij? Een uitdagende èn nieuwe functie bij een project in ontwik keling! Arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO Thuis zorg; daarnaast bijv. spaarloonregeling, kinderopvang en korting op verzekeringen. Het aantal werkuren per week is bespreekbaar. Je bent echter tenminste 15 uur per week beschikbaar en het maximum aantal werkuren per week rond de 32. Afhankelijk van opleiding en werkervaring v( l dien je als verzorgende D tenminste f 18,38 en maxime i< f 25,30 bruto per uur. Als ziekenverzorgende is dit tenmin: f 18,90 en maximaal f 26,57 bruto per uur. Het dienstverba wordt in eerste instantie aangegaan voor de duur van 1 jajiek met de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Je reactie: Denk je een positieve bijdrage te kunnen leveren aan lve werkklimaat binnen De Zorgkoepel, reageer dan zo sr mogelijk. Voor verdere informatie over de werkzaamhed kun je contact opnemen met Monique van der Weijdt tel. (071) 516 14 15 of Marianne Cornells, tel (071) 579 82 f Je kunt ook direct een sollicitatiebrief schrijven. Stuur de brief, voorzien van je cv, uiterlijk op 19 mei 2000 aan: Stichti Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling personeelszaken, Postb 2254, 2301 CG Leiden, o.v.v. vacaturenummer 20004/ZK/4/6ASH op envelop en brief. thu /etlanden szorg Groot Rijnland i Geschikt voor alle leeftijden. IJtVEW.EN!NG HTING ZORGCENTRA! Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlening Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijc Woon- en zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foreschat Zorgcentra Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behandeling aan somatiscl en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. De totale capacite van Zorgcentra Vlietlanden bedraagt circa 350 intramurale bewonersplaatse zo'n twintig dagbehandelingsplaatsen en een flink aantal aanleunwoninge Binnen Zorgcentra Vlietlanden werkenruim 430 mensen. Voor alle drie haar locaties zoekt de Stichting Zorgcentra Vlietlanden verpleegkundigen en (zieken)verzorgenden die op inspirerende wijze invulling willen geven aan ons motto "Zorg voor Elkaar". Zorg voor Elkaar| Binnen de Stichting Zorgcentra Vlietlanden wordt zorg geleverdaan bewoners en cliënten met een diverse zorgvraag en binni verschillende locaties. Dit maakt dat mógelijkheden voor medewerkers groot zijn. Wil je bijvoorbeeld in een kleinschal' en persoonlijke setting werken, dan kan dit binnen de verzorgingshuizen Foreschate en 't Hofflants Huys in Voorschote In 't Hofflants Huys tref je tevens een psychogeriatrische verpleegunit. Ben je geïnteresseerd in gedifferentieerde psych geriatrische zorg en wil je invulling geven aan belevingsgerichte zorg, dan is verpleeghuis en reactiveringscentri sn Zuydtwijck in Leiden de meest passende locatie voor jou. Ons motto "Zorg voor Elkaar" komt in al onze locaties tot uiting in de aandacht die wij hebben voor een goed leefklim^s voor de bewoners, maar zeker niet minder belangrijk, voor een goed werkklimaat voor onze medewerkers. iZorg voor elkaar iei Wij zoeken De Stichting Zorgcentra Vlietlanden zoekt verpleegkundigen en (zieken)verzorgenden die zich niet alleen aangesprokrjj' voelen door ons motto "Zorg voor Elkaar", maar daarnaast ook mee willen en kunnen werken aan vernieuwingen binn t de zorg. Je bent in het bezit van een diploma verpleegkundige of (zieken)verzorgende op niveau 3, 3IG of 4 en kunt rriol jouw inbreng van specifieke (verpleegkundige) kennis en vaardigheden onze kwaliteit van zorg helpen waarborgen. E^ professionele beroepshouding met goede sociale en contactuele vaardigheden behoort tot jouw standaarduitrustir Beschik je verder nog over eigenschappen als zelfstandigheid, initiatief, verantwoordelijkheidsgevoel en inlevingsvermogf^ dan word jij misschien wel één van onze nieuwe collega's. \f%j Belangstelling Heb je belangstelling en voldoe je aan het bovenstaande profiel, dan bespreken wij graag met je welke mogelijkheden 'k voor je zijn binnen de Stichting Zorgcentra Vlietlanden. Je kunt hierbij denken aan fulltime, parttime of op oproepbasis werk [V maar ook aan het draaien van nacht- of avonddiensten. Voor meer informatie of het opvragen van een sollicitatieformulier kun je contact opnemen met Eveline Frits of Frank den Berg van de dienst PO&O, telefoonnummer 071-579 83 00. Je kunt ook direct een sollicitatiebrief sturen naar: Stichti en Zorgcentra Vlietlanden, Dienst PO&O, A. Noordewierlaan 50, 2324 KS te Leiden. g f - l Recent zijn binnen de Stichting Zorgcentra Vlietlanden opnames gemaakt voor het tv-programma "Start op Zes" van SB e Dit programma wordt vanaf zondag 30 april a.s. en de gehele week daaropvolgend dagelijks uitgezonden. De kijker krijgt hi in onder andere een impressie van de Stichting Zorgcentra Vlietlanden te zien en informatie over ons huidige vacatureaanb

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 18