Transfer Van Nistelrooij onzeker 'oor Overmars het nu of nooit Sport Veel oud-spelers Ajax in technische staf Routinier Van Duijn weg bij Grasshoppers (DAG 28 APRIL 2000 erlies Krajicek in Barcelona £}celona Richard Krajicek mist de kwartfinales van het ten- \toernooi in Barcelona. De Nederlander verloor in de derde (ide van de Zweed Magnus Norman, die in de Spaanse stad tweede is geplaatst. De setstanden waren 7-6 (7-2 in tie- ak) en 6-4 in het voordeel van Norman. "O latthaus wil Maradona bij afscheid L Iunchen Lothar Matthaus heeft Diego Maradona uitgenodigd Ji op 26 mei als eregast zijn afscheid luister bij te zetten. Het is bedoeling dat de Argentijn de aftrap verricht van de wed- jd tussen Bayern München en het Duitse nationale elftal, jaradona's aanwezigheid zou het hoogtepunt zijn", aldus de C jarige Matthaus, die de afgelopen week telefonisch contact a met Maradona. Binnen enkele dagen hoopt Matthaus, aan \i laatste club bezig bij de New York/New Jersey MetroStars, 0 sluitsel te krijgen van de Argentijn. "■srn der Stoep gematigd tevreden .pjiAYvonne van der Stoep heeft op het Europees kampioen- iap in Sofia de achtste plaats gehaald in de olympische twee- voor vrouwen onder de 69 kilo. De Voorschotense trok 70 30 ('stootte 90 kilo. Daarmee belandde zij ver achter de podium- latsen en dus buiten het bereik van rechtstreekse kwalificatie br de Olympische Spelen. Haar hoop is nu gevestigd op het jgen van een wild-card van het NOCNSF. Van der Stoep was reden met haar klassering, maar ontevreden over het aantal p's, dat zij op het scorebord bracht. „Doordat de jury een frecte poging van mij afkeurde kwam ik kracht tekort op het jment dat het er op aan kwam." ■x hot se kranten zien remise als zege |isGOw_; De Schotse kranten beschouwen het gelijkspel tegen jBNederlands elftal (0-0) als een overwinning. „Heldhaftig Jiotland heeft de deur voor de neus van Holland dichtgesla- IH1", kopt The Herald. „De Schotse helden waren dicht bij een derlandse shock", schrijft Metro. Op grond van het resultaat ;en het Nederlands elftal concludeert The Scottish Express l Schotland de weg naar succes heeft ingezet. £»,|ar geen bekerduels voor Barga pripBarcelona mag volgend seizoen niet aan het Spaanse ttertoernooi deelnemen. De Spaanse voetbalbond sloot de ,im.i|alaanse club gisteravond een jaar uit omdat zij maandag niet ;eid was de tweede wedstrijd in de halve finale van de beker jen Atletico af te werken. Barcelona kreeg ook nog de maxi- Je geldstraf van zo'n 30.000 gulden. Trainer Louis van Gaal- Ste maandagavond voor het geplande duel tegen Atletico talf spelers wegens interlandverplichtingen en weigerde ■^rom te spelen. HJyenoord aast op Zweedse spits Feyenoord aast op de 18-jarige Zweedse spits Jo- Elmander, een van de grootste talenten in Scandinavië. De van de Zweedse club Ögryte maakte deze week indruk lens de interland Denemarken-Zweden voor spelers onder 21 dr, waarin hij scoorde. Feyenoords bestuurslid technische za- l Rob Baan bevestigde vanmorgen dat Elmander hoog op het Jlanglijstje van de Rotterdamse club staat. „Wij volgen hem al \1 tijd. Elmander is een hele goede, jonge spits. Feyenoord is (en hele tijd actief met scouting in Scandinavië. Daardoor is pns een tijd geleden opgevallen." «vrrüzen naar AGOYV 'len, doorn Hendrie Krüzen speelt de komende twee seizoenen lassfc AGOW. De aanvoerder van Go Ahead Eagles, die met zijn jdige club niet tot overeenstemming kon komen over een r uw contract, is bezig aan zijn vierde seizoen in Deventer, izen (35) is vijfvoudig international. 9$nits en Pacers laten zich verrassen ,anapolis De Milwaukee Bucks hebben eindelijk, sinds lO, weer eens een zege behaald in de play-offs van de Ameri- "•'jnse basketbalcompetitie. Slachtoffer was gisteravond de ij oneg van de Nederlander Rik Smits, Indiana Pacers. Voor eigen verloren Smits en zijn collega's met 91-104, waardoor Stand in de best-of-five op 1-1 kwam. Mettwee thuiswed- jden voor de boeg hebben de Bucks nu een voordeel. De _Jzaak van de nederlaag van de Pacers lag voor een groot deel iet slechte schotpercentage. Dat lag op 39 procent. Smits lelde twintig minuten en kwam daarin tot twaalf punten. Hij 1 fclween in het derde kwart van het toneel, nadat hij een elle- I Igstoot uitdeelde in een duel met Ervin Johnson. /d njnlijke enkel is zo goed als :en. Mare Overmars (27) is voor de beslissende fase iet seizoen. Arsenal maakt op voor de finale in de ^oi-cup tegen Galatasaray en wacht het EK. „Voor mij >chijnlijk de laatste moge- :id om met Oranje toch en grote prijs te winnen." pijn dateert van bijna Jaar geleden, maar steekt [i en dan weer de kop op. tijdens de eeuwwisse- j [verd ik er steeds weer mee ,n Jifronteerd", vertelt Mare jnars. „Steeds weer die len van het totaalvoetbal oevy4 en het fragment van dat eceBie stel' dat juichend op >ank de Europese titel van in Duitsland viert. Wij van uidige Oranje hebben nog iets gewonnen. Twee jaar !en in Frankrijk waren we iel dicht bij. Wij moesten :roosten met complimen- r ons mooie aanvallende Leuk, maar veel heb je er geblesseerde Overmars te de halve finale tegen de Uianen als toeschouwer „Net als Numan die ge- 'udej-st was Wat voelden we Ti beimachteloos. Samen had- ei we het meer dan redelijk an op de linkerkant van ne. Het hele team draaide In trein. Ik had in Frankrijk #,Mechte gevoel. Net als de ite jongens trouwens. Toen >t het gebeuren. Het mo- was daar. Een prijs win- et Oranje." anks de gemiste halve fi- _.'an het WK en een slepen- /Jpieblessure die hem onder het vorige EK in Engeland mag de 27-jarige Over- zich met 54 interlands lier noemen. Van de hui- amsterdam anp Kees Zwamborn wordt direc teur opleidingen bij Ajax. De huidige trainer van NAC is met de Amsterdamse club een con tract voor onbepaalde tijd overeen gekomen. Zwamborn is de opvolger van interim-trai ner Hans Westerhof die vol gend seizoen hoofdtrainer bij Willem II wordt. „Ik heb heel veel zin in mijn nieuwe baan", verklaarde de 48-jarige Zeeuw wiens contract bij NAC niet wordt verlengd. „Dit is een enorme uitdaging. Het is iets heel anders dan het trainerschap, maar dat komt later misschien nog wel", aldus Zwamborn, die voor zijn perio de bij NAC als coach bij Den Bosch werd ontslagen. Ajax blijkt er de afgelopen NAC-coach Kees Zwamborn wordt hoofd opleidingen weken ook in geslaagd het ka der van de club verder in te vullen. Oud-spelers Peter Boe- ve, John van 't Schip en Leo van Veen worden het komend seizoen bij het eerste elftal be trokken. Boeve verhuist met hoofdtrainer Co Adriaanse naar Amsterdam en blijft assis tent van de nieuwe trainer van Ajax. Boeve zal naast Adriaanse op de bank plaats nemen. Ook Van 't Schip mag zich over vier maanden assistent trainer bij Ajax noemen. De huidige trainer van de A-l van Ajax gaat zich in het weekeinde vooral bezig houden met het analyseren van tegenstanders. Leo van Veen treedt vanaf 1 juli in dienst als hersteltrainer van Ajax. De huidige trainer van Ajax Cape Town in Zuid-Afrika volgt Bobby Haarms op die een adviserende rol krijgt bij het onderhoud van de grasvelden in en rond de Amsterdam Are na. Van Veen wordt bij Ajax Cape Town opgevolgd door Henk Bodewes, oud-trainer van Veendam. Ook oud-speler Arnold Müh- ren keert terug in Amsterdam. De voormalige linkshalf treedt vanaf volgend seizoen in dienst als trainer bij de jeugdoplei ding van Ajax. Het is nog niet bekend welk team hij onder zijn hoede krijgt. „Het kader van Ajax is voor 80 procent rond", wist algemeen directeur Kales van Ajax, die geen mede delingen wilde doen over de te rugkeer van Danny Blind als jeugdtrainer bij de Amsterdam mers. „Het is inderdaad nog niet bekend wie de A-jeugd en de B-junioren gaan trainen. Dat wordt binnenkort be kend." Tonnie Bruins Slot krijgt in de nieuwe competitie een co- ordinerende functie bij de bui tenlandse clubs waarmee Ajax een samenwerkingsverband heeft. De huidige trainer van het tweede team van Ajax wordt opgevolgd door Jan Olde Riekerink, op dit moment as sistent van interim-trainer Hans Westerhof. Verder is het de bedoeling dat Ajax en Volendam vanaf volgend seizoen gaan samen werken. „We zijn er nog niet helemaal uit", lichtte Co Adri aanse toe. „Hopelijk wel bin nen enkele weken. Op dit mo ment is de doorstroming van de Al naar de selectie niet goed. Dat moet veranderen. Dat willen we door een samen werkingsverband met Volen dam bereiken. Na de A-junio- ren kunnen talenten in de toe komst doorstromen naar de hoofdselectie van Ajax of Vo lendam. Ook moeten we onze talenten in de toekomst bij subtoppers blijven stallen. Nu Westerhof mij bij Willem II op volgt, is het wellicht mogelijk enkele spelers in Tilburg onder te brengen." Als Ajax met Vo lendam gaat samenwerken wil len de Amsterdammers ook de nieuwe trainer van de club uit de eerste divisie bepalen. Manchester hoopt nog steeds op komst PSV'er De medische onderzoeken die Ruud van Nistelrooij nog had moeten onder gaan in Manchester gaan hem te ver. De spits van PSV, die voor een record bedrag van 65 miljoen gul den zou verhuizen naar de Engelse kampioen, ver klaarde gisteren dat zijn principes niet te koop zijn. De transfer is daarmee hoogst onzeker geworden. eindhoven/manchester anp Er bleef een waas van geheim zinnigheid hangen rond de ver klaring van Van Nistelrooij. „De keuring is op zich goed verlo pen, maar met de dingen die nog moesten volgen had ik gro te moeite", zei de aanvaller donderdag in Eindhoven. Daar had hij zijn bevindingen eerder verteld aan PSV-voorzitter Van Raay. Van Nistelrooij wilde niet aangeven waar de knelpunten liggen. Er zou sprake zijn van een door Manchester United geëiste kijkoperatie aan de ge kwetste rechterknie, die moge lijk zijn EK-deelnamé in gevaar kon brengen. „Wat ze hebben voorgesteld laat ik in het mid den, maar het is onacceptabel. Voor mij is dit een principe zaak." Van Nistelrooij is twee dagen in Manchester geweest voor de medische keuring. Alle partijen hadden vorige week overeen stemming bereikt over de trans fer van de 23-jarige spits naar de club van zijn dromen. Dins dag en woensdag bleek echter de medische staf van de Engel se kampioen vraa'gtekens te Een vertwijfelde Ruud van Nistelrooij geeft uitleg over zijn onzekere toekomst. plaatsen bij de fysieke gesteld heid van de voetballer, die zich begin maart in een vriend schappelijk duel met het Deen se Silkeborg blesseerde aan de rechterknie. Van Raay verbaasde zich over die problemen. „Als je een voetballer die revalideert, keurt dan is hij natuurlijk nooit 100 procent fit", zei de voorzitter nadat hij gesproken had met de "speler, diens zaakwaarnemer Rodger Linse en PSV-arts Cees- Rein van den Hoogenband. „Er is een duidelijk verschil van mening over de keuringsproce dure tussen de medische staf van Manchester en onze clubarts. Ruud staat achter on ze mensen. Dat betekent dat de voorwaarden die United stelt niet ingewilligd kunnen wor den." Of het inderdaad om een kijkoperatie gaat, bleef een vraag in Eindhoven waar Van Nistelrooij zowel in de och tend- als de middaguren train de met inspanningsfysioloog Van Agt. Het gaat in ieder geval om een onoverkomelijke voor waarde. „Het gevoel dat ik over de club had en heb is super- goed. Daarom was deze beslis sing ook zo moeilijk, al sta ik er volledig achter. Ik heb geen zin om het keuringsproces van Manchester United uit de doe ken te doen, maar deze proble men doen zich ook voor als ik over een paar weken fit ben en opnieuw gekeurd zou worden." Hoe het nu verder moet, wist in Eindhoven niemand. „Zo lang ik niet getekend heb in Manchester, ben ik contract speler van PSV", zei Van Nistel rooij nuchter. „Het is aan hen om te reageren." Van Raay» hoopt binnen twee tot drie we ken duidelijkheid te hebben. Ook al omdat de tijd om een vervanger voor Van Nistelrooij' aan te trekken, dringt. „We zit-, ten nu in een volstrekt andere situatie. We gaan nu weer met Manchester United praten van- uit een nieuw gezichtspunt. Maar we hebben niet eeuwig de tijd. Duurt het te lang, dan gaat de transfer niet door." Trainer Erik Gerets wenste zich gisteren niet rijk te rekenen met een eventueel langer ver- blijf van Van Nistelrooij bij PSV. „Het zou heel egoïstisch van me zijn te hopen dat de zaak af ketst", zei de Belg na de och tendtraining. „Ik hoop voor Ruud dat de transfer alsnog, doorgaat. Hij wilde maar naar één club, eigenlijk heeft hij voor zijn gevoel hier al afscheid ge- nomen." Van Nistelrooij leek uiterlijk onbewogen over de commotie. „Ik voel geen druk op me", zei hij. „Op dit moment vind ik mijn knie het belangrijkste. Ik wil zo snel mogelijk weer voet ballen." Manchester United liet in een reactie weten dat het nog steeds hoopt op de komst van< de aanvaller van PSV. De Engel se kampioen zegt de revalidatie, van Van Nistelrooij nauwkeurig te blijven volgen maar dat het van mening blijft dat de speler zich toch aan verdere testen moet ondeiwerpen. dige groep acteerden alleen Winter (79), Frank de Boer (74), Dennis Bergkamp (72) en Ro nald de Boer (57) vaker in het Oranje. „Natuurlijk kan ik net als de meeste spelers bij ons nog wel even mee. Toch gaat de tijd dringen. Ik denk zelfs al dat de groep er over twee jaar op het WK van 2002 heel anders uit ziet. Het klinkt misschien raar, maar ik heb echt zoiets van 'nu of nooit." Als Overmars het over Oranje heeft, spreekt hij in de we-, vorm. Hoewel hij door bonds coach Frank Rijkaard in het na jaar niet werd uitgenodigd voor de interlands tegen Denemar ken, België en Brazilië schaart de speler die tot voor kort bij vijftig procent van de doelpun ten van Arsenal was betrokken zichzelf bij de basiself van Oranje. „Ik werd toen niet geselec teerd omdat ik me een paar keer met blessures had afge meld. Mensen hadden een beetje de indruk dat ik niet dol graag voor Oranje wilde uitko men. Dat is natuurlijk niet zo, maar ik heb ook met belangen van de club te maken. Ik weet nog goed dat Dennis en ik vorig jaar met blessures van een in terland tegen Argentinië terug keerden. Arsenal speelde zon der ons vervolgens met 0-0 ge lijk tegen Southampton en kwam aan het einde van de competitie een punt tekort voor de titel. Dat is me nooit kwalijk genomen en ook niet eens een keer terloops onder de neus ge wreven." De tegenvallende resultaten onder Rijkaard maken Over mars niet zenuwachtig. Onder de opvolger van Hiddink speel de Oranje tegen Schotland voor de elfde keer gelijk. Alleen tegen Peru en Duitsland werd gewon nen. „Ach, het is bekend dat ik BV Leiderdorp gedeklasseerd SCOREbord niet echt een voorstander ben van veel oefenwedstrijden. Ik snap wel dat de bondscoach de groep regelmatig bij elkaar wil hebben. Maar het is allemaal wel heel vluchtig. Na weer een wedstrijd in de Europa Cup of competitie pak je de koffer en reis je naar Nederland. Daar train je twee keer en praat je wat bij met je ploeggenoten." „Tijdens de meeste oefen wedstrijden hebben we niet bij zonder veel kunnen brengen. Dat is teleurstellend voor de supporters maar toch een beet je begrijpelijk. Zonder te klagen, vertel ik geen geheim dat de voetbalkalender wel erg vol raakt. Om commerciële rede nen, mogen steeds meer ploe gen in de Champions League uitkomen. En als je wordt uitge schakeld, speel je al vlug verder in de UEFA-cup. Kijk naar ons. We worden uitgeschakeld in de Champions League en spelen binnenkort toch de finale van de UEFA-beker tegen Galatasa ray. Het kan allemaal." Overmars: „Om heel eerlijk te zijn, zeggen de prestaties van Oranje in de voorbereiding me ook niet zo veel. Kijk maar eens naar Frankrijk twee jaar gele den. Dat bakte er voor het we reldkampioenschap ook bar weinig van maar werd toch maar mooi kampioen. In eigen land nog wel. Laten we ons maar aan dat scenario spiege len. Dat komt het wel goed. Ik besef dat alle ogen op ons zijn gericht en dat we ook door ie dereen als favoriet worden uit geroepen. Dat geeft druk. Pri ma, zeg ik dan. Aan ons om te bewijzen dat het bij Oranje niet altijd net niet is maar ook ge woon een keer bingo kan zijn." pieter van der vliet De vrouwen van Grasshoppers hebben in hun laatste wedstrijd van dit seizoen BV Leiderdorp met 72-43 vernederd. Niet zo zeer het resultaat was in Kat wijk belangrijk - daar was het verschil in kwaliteit tussen bei de regiogenoten te groot voor - maar het afscheid stond cen traal. Naast coach Martin Hoekstra nam na veertien jaar eredivisie ook Heieen van Duijn afscheid van Grasshoppers. De 32-jarige Katwijkse vindt het welletjes. „Het is genoeg geweest", zei Van Duijn. Vorig jaar wilde ik geen afscheid nemen, omdat er te veel was gebeurd en ik er geen goed gevoel aan overhield, maar nu is het echt over. Ik ga nu voor m'n gezin." Van Duijn nam op een prachtige manier afscheid, door vlak voor haar publiekswissel haar enige drie punter uit haar lange loopbaan te scoren. Namens de speelsters werd Van Duijn bedankt door onder anderen spelverdeelster Mar- loes Driessen, met wie zij heel wat jaren samen speelde. Dries sen roemde haar teamgenoot om haar grote inzet en noemde haar een voorbeeld voor de jeugd. „Ach", reageerde Van Duijn. „Zo zit ik nu eenmaal in elkaar. Als het in het veld wat minder gaat, ga ik juist harder en vaker trainen om iets extra's te brengen". Haar gedrevenheid werd on der meer beloond met twee uit verkiezingen in het All Star team tijdens het jaarlijkse Bas ketbal Gala. Maar het winnen van de nationale beker én de daaraan gekoppelde Europa cupwedstrijden spreken nog het meest tot de verbeelding. Heieen van Duijn ARCHIEFFOTO DICK HOGEWONING „Die had ik voor geen goud willen missen. Spelen in Frank rijk en Duitsland voor volle tri bunes. Het is allemaal zo snel gegaan. Ik kwam als 'rookie' bij Han Wallaart die me van alles bijbracht en later bij Lace Strong met wie we goed heb ben gepresteerd. Nu is het aan de jeugd om Grasshoppers in de eredivisie een nieuw gezicht te geven en daar heb ik alle ver trouwen in." Tegen Leiderdorp speelde Van Duijn als in haar beste da gen. Solide, gretig en altijd de helpende hand bieden daar waar het nodig was. Scores Grasshoppers: Nienvvenhuijs 16(12 reb.), T. Versteeg 14, G. Versteeg 12, Van Duijn 11. Scores BV Leider dorp: Van Meurs 12. PRIJSVRAGEN Lucky Day, trekking 27 april: 2-5-8-10 - 13 - 21 - 23 - 28 - 37 - 40 - 41 - 42 - 43 - 45 - 46 - 54 - 61 - 65 - 78 - 79. (Onder voorbehoud) Toto 13. Eerste prijs: geen winnaar, twee de prijs: geen winnaar, derde prijs: 2 win naars, elk bruto f 6534,90. VOETBAL Duitsland. Duisburg - Bielefeld 0-3. Stand onderin Schalke'04 31-37 Eintracht 31 - 33 Freiburg 31-36 SSVUIm 31-32 Rostock 31-35 Bielefeld 32-29 Dortmund 31-33 Duisburg 32-21 Amateurs. Hoofdklasse C. IJsselmeervo- gels - Be Quick '28 0-1, Genemuiden - WOG 1-1. BADMINTON Glasgow. EK individueel. Vrouwen, enkel, kwartfinales: Martin (Den/1) - Janssen (Ned) 11-0 11-0, Mor gan (Wal/3) - Meulendiiks (Ned/5) 11-1 11-1. Dubbel, kwartfinales: Jonathans/Van Hoo- ren (Ned/4) - Davies/Hardaker (Eng/6) 17- 14 15-10. Archer/Robertson (Eng/2) - Van Daim/Lens (Ned/5) 15-2 15-3 Gemengd- dubbel, derde ronde: Bruil/Van den Heuvel (Ned/5) - Tesche/Stechmann (Dui) 15-7 15-4. BASKETBAL Vrouwen eredivisie (elite B): Grasshoppers - BV Leiderdorp 72-43. Elite A: Utrecht - Shooters 72-73. Indianapolis NBA, Play-offs (best-of-five). Eastern Conference: Indiana Pacers - Mil waukee Bucks 91-104. Smits (Pacers) 12 punten. Stand play-offs.- 1-1. DAMMEN SQUASH Linz. EK landenteams. Vrouwen: Nederland - België 3-0. Som- mers - Pira 3-0, Albeda Jelgersma - Schrij vers 3-0, Atkinson - Cauwels 3-0. Neder- land'bij laatste vier. Mannen- Nederland - Wales 0-4. Marges Jones 0-3, Cune - Davies 1-3, Berden - Tippings 1-3 Buit - Evans 0-3. TAFELTENNIS Bremen. EK. Gemengddubbel, eerste ronde: Struse/Boll (Dui) - Tebbe/Yu (N«J) 21 1 I .'1 10 Kwalificatietoernooi: Mannen, dubbelspel, tweede ronde: Lindner/Vitsek (Hon) - Slat- insek/Sliepen (Slv/Ned) 21-5 21-13, Chen Sung/Yu (Ned) - Martin/Vainula (Est) 21-7 21-11; derde ronde: Horejsi/Krcil (Ts|) - Chen Sung/Yu 21-16 22-20. Vrouwen, eerste ronde: Goncalves (Por) Yu (Ned) 21-19 21-17, Van Ulsen (Ned) - Quiyasova (Aze) 21-14 21-12; tweede ron de: Kassabova (Bul) - Van Ulsen 21-19 21-9. Mannen, tweede ronde: Yu (Ned) - Morri (Sma) 21-7 21 10, Such (Pul) Sliep,.,, (NerJ) 21-18 9-2 1 21 I 3, derd,- runde Yu - Vainula (Est) 21-11 21-15. Yu in hoofd Hengelo. NK dammen. Elfde ronde: Heusdens - Clerc 1-1, Schol- ma - Dolfing 0-2, Van Leeuwen - Stokkel 1-1, Hans Jansen - Kemperman 1-1, Van Ballegooijen - Oudshoorn 1-1, Drent - Meijer 1-1, Gérard Jansen - Van den Akker 1-1. Stand: 1. Hans Jansen 14 punten, 2. Clerc, Dolfing, Heusdens, Van Leeuwen 13, 6. Gérard Jansen, Meijer 12, 8. Stok kel 11, 9. Van den Akker, Kemperman, Oudshoorn, Scholma 10, 13. Drent 8, 14. Van Ballegooijen 5. GEWICHTHEFFEN Sofia. EK. Vrouwen. - 69 kilo, olympische tweekamp 1. Trendafilova (Bul) 232,5 kg (105 trek ken/127,5 stoten), 2. Kerkelova (Bul) 227,5 (100/127,5), 3. Kassimova (Rus) 222,5 (97,5/125), 8. Yvonne van der Stoep (Ned) 160(70/90). GOLF Houston. PGA Open, 6 miljoen gulden Stand na eerste ronde: 1. Franco (Par), Kuehne (VSt) 65 slagen, 3, Sutherland (VSt), Stadler (VSt), Smith (VSt), Gay (VSt) 66, 7, Stockton jr (VSt), Barron (VSt), Stankowski (VSt), Funk (VSt) 67. TENNIS Barcelona. Mannen, 2,3 miljoen gulden. Derde ronde: Norman (Zwe/2) - Krajicek (Ned) 7-6 6-4, Rios (Chl/4) - Vinciguerra (Zwei 7-6 7-5, Lapentti (Ecu/3) - Hrbaty (Slw) 6-2 6-2, Haas (Dui) - Rusedski (Eng/7) 7-6 6-3, Safin (Rus) - Gaudio (Arg) 6-4 4-6 6-4, Ferrero (Spa) - Santoro (Fra) 6-3 4-6 6-0, Moya (Spa) - Rosset (Zwi) 7-6 7-6, El Aynaoui (Mar/8) - Bruguera (Spa) 6-3 6-4 Dubbelspel, kwartfinales Haarhuis/Stolle (Ned/Aus/2i - Haggard/Vanhoudt (ZAf/Bel) 6-3 6-2. Fed Cup, wereldgroep. Bari. Groep A: Kroatië - Duitsland 1-2. Kostanic - Glass 6-7 6-1 6-3, Talaja - Hu- ber 2-6 2-6, Talaja/Kostanic - Huber/Ritt- r 4-6 1-6. Spanje - Italië 2-0. Sanchez 2-1. Hrdlickova - Wartusch 6-3 1 Chladkova - Schett 5-7 6-4 6-2, Hrdlicko- va/Bedanova - Wartusch/Schett 6-7 6-2 3- 6. Zwitserland - Slowakije 1-0. Gagliardi - Nagyova 5-7 6-2 6-1 Moskou. Groep C: België - Australië 2-1 Courtois - Pratt 6-1 2-6 7-5, Clijsters - Do- kic 6-7 7-5 7-9, Courtois/Callens - Molik- /Stubbs 1-6 6-0 10-8. Frankrijk - Rusland 2-0. Testud - Likhovtseva 6-1 6-4, Halard- Decugis - Koernikova 6-2 2-6 6-1 WIELRENNEN Arco. Ronde van Trentino. Vierde etappe, Malcesine - Arco: 1. Frigo (Ita) 170 km in 4.13.37, 2, McRae (VSt), 3. Shafer (Kaz), 4. Baldato (Ita) 0,03, 5. Bramati (Ita). Eindklassement: 1. Horghcrr-m (llal 15,31,02, 2. Axelsson (Zwe) 0.23, 3. Sa- voldelli (Ita) 0.28, 4 Eizaguirre Osa (Spa) 0.46, 5. Noe (Ita) 1.05.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23