Vergissen is menselijk. En nu ook voordelig. Tweede pot voor de halve prijs. Een mens kan zich vergissen. Heel menselijk. Toch? Dus als de kleur van de net door u geverfde voordeur of schutting net niet uit de verf komt of gewoon tegenvalt, treur dan niet en kies bij GAMMA een andere kleur verf uit. Want tot en met 13 mei krijgt u bij aankoop van twee potten verf van dezelfde soort en inhoudsmaat de tweede pot voor de helft van de prijs. Deze verfactie geldt voor de volgende twee GAMMA-verflijnen. Verf van het GAMMA-merk. Verkrijgbaar in diverse kleuren grondverf, zijdeglansen hoogglans. Inhoudsmaten: 750 ml en 2,5 I. Verf van het GAMMA-merk extra dekkend. Verkrijgbaar in diverse kleuren grondverf, zijdeglans en hoogglans. Inhoudsmaten: 250 ml, 750 ml en 2,5 I. Verbouwen met kleur. Door te spelen met kleur kunt u op een eenvou dige manier uw huis een heel nieuw uiterlijk geven. Uw huis komt nog meer tot leven. Maar wist u dat u met kleuren een ruimte ook groter, kleiner of zelfs breder kunt laten lijken? Hierboven ziet u hoe u uw kamer met het gebruik van dezelfde kleuren er telkens optisch anders uit kunt laten zien. Daar kunt u handig gebruik van maken als u besluit zelf te gaan schilderen. Alle aanbiedingen zijn geldig t/m 13 mei 2000, zolang de voorraad strekt. De prijzen zijn adviesverkoopprijzen. De actie Tweede pot voor de halve prijs' geldt niet voor de verven van de verfmengmachine. Of u uw paleis nu zelf schildert of iaat schilderen, de keuze van de kleur is aan u. En daarbij kan een mens een vergissing maken. Bij GAMMA noemen we dat liever een voorstudie. Wist u hoe vaak Rembrandt over zijn eigen werk heen schilderde? Nou dan. Met kleur kunt u ruimtes vergroten of verkleinen, warm of juist koel maken, omtoveren van stad naar platteland en van de zeroties naar de seventies en weer terug. Het is de voordeligste manier van verbouwen. En wilt u eerst eens rustig met het houtwerk beginnen, dan moet u uw lakei nu even naar GAMMA sturen. Daar hebben we nu een prachtige aanbieding voor lakverven. En is uw trouwe onderdaan minder sterk in het hanteren van de kwast, dan kan hij bij GAMMA ook aan de rol. Vooruit, doe eens gek. Wij staan achter u. ilTO*

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 12