Formule Fiets gaat om details McLaren slaat terug op Silverstone Sport imsterdam verliest Cup Fans missen GP door chaos Alphense strijd op Zand voort Tafeltennissers lopen op hun tandvlees NSDAG 25 APRIL 2000 ix-wereldkampioen gebruikte EPO Iedereen rijdt hard, inaar Erik Zabel rijdt net iets harder nibRijs Het mooiste succes behaalde mountainbiker Jéröme Jiiotti in de bergen rond het Australische Cairns. Daar liet hij 11996 tijdens de wereldtitelstrijd cross country iedereen achter ich. Chiotti was echter een valsspeler. ,,Ik ben wereldkampioen vërk eworden door EPO-gebruik", geeft de Fransman toe in het t wa Ruwste nummer van het Franse wielerblad Vélo. Hein Ver ste irugS611' voorzitter van de Internationale Wielren Unie (UCI), ei dat het aan de Franse wielerbond is om te reageren op de litlatingen van de renner. „Het reglement biedt de mogelijk- ggjjl ieid als iemand dopinggebruik toegeeft straffen op te leggen tot - Ijf jaar na het vergrijp", aldus de Nederlander, end ïerste snookertitel Oenema id. I ;armond Jan Oenema is gisteren in Warmond Nederlands ampioen snooker geworden. Het was de eerste keer dat de 'ughtenaar, die morgen zijn 24ste verjaardag viert, de titel voor ich opeiste. In de finale leek viervoudig kampioen Raymond te abrie op een eenvoudige zege af te stevenen. De Rotterdam ebei ter kwam met 4-1 voor en had nog aan een frame genoeg. Oe- leel ema vocht zich terug en werd daar bij geholpen door Fabrie, hop ie op cruciale momenten miste. Bij de vrouwen ging de titel [e b« aar Manon Melief uit Zoetermeer. Zij bleef in de finale Martine dje, os uit Amsterdam met 3-0 voor. De regionale inbreng bij Jum- st K o SC bleef beperkt. In de finale bij de veteranen verloor Wad ven inxvener Frans Sebrechts met 3-0 van Derek Caster. Sebrechts omt uit voor De Snookerij uit Leiden. ;[istorisch brons badmintonners .y, enzi£GOW*ANP ïi< Deense badmintonners bben bij het EK voor landen- Pa ims de titel geprolongeerd. In de finale was Denemarken met -paalll te sterk voor Engeland. lfi jor een 4-1-overwinning op yeden veroverde Nederland ar het eerst een medaille op toernooi. Chris Bruil en Eri- van den Heuvel bezorgden derland met de beslissende J ist in het gemengddubbel 7. Vii i bronzen plak. Jaast de derde plaats zetten .32, het mannen- en vrouwendub- bel weer een belangrijke stap richting de Olympische Spelen. Dennis Lens met Quinten van Daim en Nicole van Hooren met Lotte Jonathans voldeden aan de opdracht om in de lan- denwedstrijd twee keer te win nen. De koppels houden hier mee uitzicht op de eerste zes tien van de geschoonde wereld ranglijst. Deze positie is vereist voor deelname in Sydney. De duo's moeten wel nog een goed resultaat bij het individuele toernooi neerzetten. ranje Zwart grijpt naast brons zit hockeyclub Amsterdam mee. Nadat afgelopen don- rdag de mannen mede door ai i afgekeurd doelpunt tegen "s, n Bosch de play-offs uitvlo- i, waren gisteren de vrouwen i de beurt. Het team van ich Carel Roessingh verloor de laatste minuut de finale de Europa Cup voor beker- n (Du inaars van het organiseren- Rot Weiss Keulen (3-2). ulie Deiters en de Leider- n): lrpse Dominique Kuylaars ten Amsterdam twee keer op Sii| ursprong. Die gaf de ploeg ndlde malen uit handen. Am- rdam verloor vlak voor tijd .verstone rtr ook nog eens Carolien Komme ren (geel) bij een 2-1 voor sprong. Nadat Imke Rottgardt uit een strafbal de gelijkmaker had gescoord, werd internatio nal Heike Latsch de heldin van de wedstrijd. Zij benutte in blessuretijd een strafcorner. De hockeyer^, van Oranje Zwart grepen gisteren bij het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars naast de bronzen medaille. De Neder landers verloren van Harveste- huder THC uit Duitsland (4-2). Oranje Zwart verspeelde zon dag zijn kansen op de eind strijd. De Brabanders verloren de laatste groepswedstrijd van het Engelse Reading (1-2). Als Erik Zabel nu ook al de Amstel Goldrace kan win nen, welke overwinning is dan nog onbereikbaar voor hem? De grote ronden als Tour, Giro en Vuelta, oké. Maar in alle eendaagse koersen begint de geboren Qost-Duitser sinds zijn ze ge van zaterdag als voor naamste favoriet. maastricht fred segaar Na de enige Nederlandse wed strijd van betekenis, waarin Mi chael Boogerd tweede werd en zijn ploegmaat Markus Zberg derde, noemde de 29-jarige kopman van Telekom de HEW Classic en Parijs-Tours als de wereldbekerwedstrijden waarin hij later dit jaar opnieuw hoopt te zegevieren. Maar geen mens had vreemd opgekeken als hij veel zwaardere wedstrijden als de Clasica Sebastian of de Ron de van Lombardije als belang rijkste doelen had genoemd. Een Alpenetappe in de Tour wellicht? Dat laatste stijgt zelfs boven de mogelijkheden van Zabel uit. Hij heeft zich slechts de groene trui ten doel gesteld. Maar gesteund zoals zaterdag door eminente helpers als Stef- fen Wesemann en Alexandre Vinokourov wacht zijn erelijst de komende jaren een forse uit breiding. Voornamelijk in kwa litatief opzicht, want het is een gegeven dat renners die van sprinter evolueren tot klassie- kerrenner snelheid tekort gaan komen in massaspurts. Dat was vorig seizoen al merkbaar. Za bel won voor de vierde keer het puntenklassement in de Ronde van Frankrijk, maar deed dat voor de tweede achtereenvol gende maal zonder ritzege. Als de eerste klassiekers van de nieuwe eeuw iets hebben duidelijk gemaakt, dan is het wel dat de krachtsverschillen nagenoeg verdwenen zijn. Ze ker onder de zachte weersom standigheden als dit voorjaar is er, Luik-Bastenaken-Luik uitge zonderd, geen traject meer waarop de specialisten het ver schil kunnen maken. Milaan- San Remo (voor de derde keer gewonnen door Zabel) eindigde Michael Boogerd controleert de beklimming van de Gulpenerberg, Andrei Tsjmil kijkt hem vriendelijk voor de derde keer in vier jaar in een massale aankomst, de Ronde van Vlaanderen (vierde) werd bijna beslist in een massa spurt, in Parijs-Roubaix (derde) stak alleen Johan Museeuw bo ven de rest uit. Zaterdag leek het erop dat de krachtsexplosie van Davide Re- bellin op de Sint Pietersberg hem alleen in Maastricht zou brengen, maar hij werd op het laatste rechte eind ingelopen. Zo kwamen op de Maasboule vard nog zeventien coureurs voor de overwinning in aan merking. Als hij aan de voet van de Halembaye geen lekke band had gekregen, was Jeroen Blijle- vens daar wellicht bij geweest. Hij moest zó lang wachten op de volgwagen, dat niemand minder dan Richard Virenque uiteindelijk zijn wiel afstond. De eerste groep was intussen uit het zicht verdwenen. „Ongelooflijk", zei Lance Armstrong, vorig jaar nog twee de achter Michael Boogerd en nu 39ste op ruim zes minuten- .„In het verleden begon je in deze wedstrijden met tien man aan de finale. Nu zijn het er veel meer. Vorige week waren op de La Redoute nog honderd man samen." Zijn ploegleider Johan Bruy- neel: „In februari al kon je zien dat 75 procent van het peloton op en top getraind aan het ver trek stond, ledereen heeft de wintermaanden keihard ge traind. Mannen als Zabel, We semann en Vinokourov waren er in januari in Australië al bij. Die hebben hun huis nog maar weinig gezien, hoor." Het materiaal benadert de perfectie, de trainingsmetho den zijn verfijnd, de voedings leer heeft geen geheimen meer voor de beroepswielersport en sinds in 1997 de grens van de bloeddikte op vijftig is gesteld, hebben de Italiaanse ploegen hun voorsprong op het gebied van medische begeleiding ver loren. Wielerkoersen beginnen verdacht veel op merkenraces in de autosport te lijken. Ieder een gaat even hard, slechts de tails maken het verschil. De aanwezigheid van een slimme ploegleider is zo'n detail. Wal ter Godefroot haalde Alexandre Vinokourov naar Telekom om Zabel in de finale van de klas siekers te kunnen bijstaan. Zo staat de sponsor niet alleen in de Tour (Jan Ullrich), maar ook in het voor- en najaar in de be langstelling. Godefroot: „Met Vinokourov en ook Wesemann hebben we mensen die in de finale iets kunnen rechtzetten. Zonder die twee komt Zabel niet in zo'n ideale positie. Dat zoveel ren ners in de finale nog kansrijk zijn, heeft met nivellering te maken. Maar dan wel nivelle ring naar boven. Kijk maar naai' de snelheden waarmee wordt gereden. Iedereen is harder gaan rijden. Erik in het bijzon der. Die man is dan ook super professioneel." Hij leeft als een Spartaan en is maniakaal als het om materi aal gaat. Zijn huis in Frönden- berg nabij Dortmund is deels ingericht als een museum van wieler-onderdelen. Hij roept daarmee de vergelijking op met Laurent Jalabert (zaterdag in de finale gevallen) en Sean Kelly, renners die zich eveneens van sprinter ontwikkelden tot klas siek coureur. Iets voor Jeroen Blijlevens wellicht om zich op het zwaardere werk te storten? „Nee, want er zijn er meer die falen dan slagen. Zabel is de enige die dit kan." et voor de prijsuitreiking apten vader en moeder Coul- lard zondag het circuit van ferzone, opgezet door de En- lverstone op. Ze hadden de gelse politie, tot stilstand kwa- i3 verwinning van hun zoon Da- men. d in de formule I niet gezien. De politie gaf de fans het ad- rel gehoord. In de auto, via de vies rechtsomkeert te maken dio. en de race vanaf televisie te De ouders van David Coul-, volgen. Onderscheid tussen ■rhoi ard behoorden tot de tien- 'bezitters van toegangskaartjes ;ias). ïizenden fans die Silverstone van 300 piek en avonturiers op '4d pi indag niet bereikten. Die vier, zoek naar een ticket op de jf en soms wel zes uur in de zwarte markt maakten de bob- e stonden en op 8 kilometer bies niet. -,i$n het circuit tegen een buf- Boosdoener was het Engelse weer. Door dagenlange regen buien waren de parkeerterrei nen veranderd in modderba den. Zaterdag sloot de politie alle parkeervelden af in de hoop dat die zondag bruikbaar waren. Die hoop ging de mist in. Zoals het ve'rkeer zondag morgen vroeg de mist in reed, met een enorme verkeerschaos als gevolg. En de verkeersheli- copters bleven aan de grond. Door de mist. De lengte van de files rond Silverstone liep op tot 17 kilo meter in beide richtingen van de A43, de ontsluitingsweg van het circuit. De organisatoren boden de fans hun excuses aan en gaven de zwartepiet daarbij aan de FIA, de internationale automobielfederatie. Op diens uitdrukkelijk verzoek was de Engelse Grand Prix vervroegd van juli naar paaszondag. FIA- baas Mosley, zelf een Brit nota- bene, zag dat tractoren auto's uit de modder moesten trek ken. „Wij zullen er alles aan doen", zei hij in beschaafd Ox- ford-Engels, „de race in 2001 weer te verplaatsen naai' half juli." Maar garanties gaf de oude baas niet. „Omdat", verklaarde hij, „wij eigenlijk Barcelona naar voren willen schuiven, maai' in dat geval stuiten op de rally van Catalonië." Silversto ne verdwijnt na 2001 van de Formule I-kalender. Dan heeft Brands Hatch voor vijf jaar de rechten op de Engelse GP. erstone/alkmaar andré hoogeboom rari is dit jaar niet onoverwinnelijk, drie victories op rij werd de hegemo- (N« van de scuderia zondag doorbroken David Coulthard, gevolgd door Mi- Hakkinen, beiden in een rcedes/McLaren. Het was de eerste )bel van McLaren dit jaar. De achter- d op de Italiaanse concurrent bleef groot, want Michael Schumacher er nog een derde plaats uit te per- Jos Verstappen kwam niet aan. I^'rie Grand Prix op rij was Michael Biiumacher een absoluut vorst. Hij re- irde met ijzeren hand en de concur- tie keek amechtig toe. McLaren faal- vooral technisch, Jordan, de stal van toekomst, leek het laatste stapje naar top niet te kunnen maken. Maar af- t. va open weekeinde was alles anders, ïerts c*00r bizarre omstandigheden in Amst jeland kon Ferrari geen grip krijgen de gebeurtenissen. Dat begon al bij trainingen. De FIA had besloten dat Grand Prix van Engeland, normaal in best in april gehouden kon worden, omstreden besluit, omdat de om- ndigheden in april in Engeland bij- «nl ider wisselvallig kunnen zijn. En dat In), 3 ek. Vrijdag, tijdens de vrije trainin-- 131, kwam de regen met bakken uit de Jg ht, zaterdag regende het 's morgens, jkerl ar moesten de kwalificaties gereden b 1 rden op een opdrogende baan. Dat jj maal was teveel voor met name Mi- el Schumacher, die zichzelf na een nnende sessie terugvond op de vijfde ats. Ook Hakkfnen kon de baan niet baas. Hij moest vanaf de tweede rij rten. Zondag voor de race was het tig op Silverstone. Het gevolg was de vrije training een uur moest wor- i uitgesteld. Gelukkig voor Jos Ver- ipen, die 's morgens het circuit niet kon bereiken door de verkeerscha- Zaterdag waren de parkeerterreinen bereikbaar voor het publiek, omdat 2(j grasvelden doorweekt waren. Het Jital toeschouwers viel daarom over hele weekeinde zwaar tegen. Bernie lestone zal nog eens achter zijn oren zandvoort jakob dekker Op een zonovergoten Circuit Park Zandvoort kwamen de meest aansprekende Neder landse raceklassen aan de start tijdens de opening van het au- torensport seizoen 2000. Velen keken uit naar de ontknoping van de strijd tussen de drie Al- phenaren in de Pearle Alfa 156 Challenge. Vorig jaar ging die strijd al tussen Berend Gesmari van het Versatel Rialto Team en Gaby Uljee van het concurren- de Illy Team. Gesman krijgt dit jaar de steun van dan Sandra van der Sloot, de Alphense die na haar meervoudig Citroën Saxo kampioenschap voor iets anders koos. In die strijd werd ook veel verwacht van Ferry Duivenvoorde uit Noordwijker- hout. Hij startte de race vanaf de zevende positie, maar kwam niet verder dan de eerste ronde. „Tijdens die eerste ronde werd al flink getikt en op een gegeven moment werd ik aan de achter kant hard geraakt, zodat ik naast de baan vloog. Absoluut balen", aldus Duivenvoorde. De Alphenaren gaven elkaar weinig toe. Daarbij speelde de teamtactiek een grote rol. Zo pakte Uljee's teamgenoot Frank Kerseboom zonder al te veel problemen de zege. Daarachter streden Gesman, Uljee en Mar cel van Vliet (regerend titelhou der en teamgenoot van Gesman en Van der Sloot) een harde strijd. Uljee werd vierde, direct achter Gesman en Van Vliet, maai' voor Van der Sloot. Tim Coronel verscheen twee maal aan de start in de Libertel DTCC race. Met zijn Mitsubishi Carisma was hij goed voor een zevende en een vierde plaats. Leimuidenaar Marcel Alderden had met zijn nieuwe Renault Clio RS weinig succes en ein digde in de achterste gelederen. Noordwijker Bert Ploeg reed voor het eerst met zijn Honda Integra, maar werd na de race gediskwalificeerd omdat zijn auto niet aan de eisen voldeed. Opmerkelijk in de Formule Ford race was de prestatie van Stefan de Groot uit Hillegom. Hij won de First Division. Succes was er ook voor Mi chel Schaap uit Valkenburg. Hij eindigde in de Citroën Saxo-ra ce met een vierde plaats net buiten het podium. Lissenaar Daan van Joolen schakelde na een late remactie zichzelf en Debbie Loogman uit. Daarente gen zette Warmonder Bas Plug- ge zijn 21ste startplek om in een tiende plek algemeen. Boogerd krijgt al zin in Tour maastricht edward swier Opeens was er het besef, hield de gehaaste coureur in trainingspak halt. Voordien had hij driftig gerend, krib big de eerste vragen beant woord en schichtig om zich heen gekeken. Maar plots besefte Michael Boogerd dat hij geen enkele reden had zich opgejaagd te voelen. Na een maand fysieke kommer en kwel, waarin tot overmaat van ramp geen enkel ander lid van de Rabo-ploeg de magere conduitestaat van 2000 oppoetste, was Boogerd 'plots' tweede in de Amstel Goldrace. Weliswaar een treetje lager dan in 1999 en dus even een kleine teleur stelling. Maar aan de andere kant, wie verliest er nu niet van Erik Zabel in de spurt? „Het klinkt misschien stom, maar ik had nu betere benen dan in '99. Het was eindelijk weer eens ouder wets. Dit is de ommekeer, het is fijn weer wat macht te hebben! Ik zit langzaam maai' zeker op schema voor de Tour, begin er al zin in te krijgen." De Rabobankploeg staat na de podiumplaatsen van Boogerd (tweede) en Markus Zberg (derde) in de Goldrace weliswaar aan kop in de we reldbekerrangschikking voor ploegen, maar noteerde tot op heden slechts twee over- winninkjes. In Frankrijk moet het matige voorseizoen gecompenseerd worden. Het medisch bulletin is heel wat boeiender. Weke lijks kwamen er de raarste gevallen bij. Zoals Leon van Bon, die zich de laatste tijd helemaal niet goed voelt („Ik heb al voor de start last van mijn benen") en zich uitge breid zal laten onderzoeken. Dan Beat Zberg. De Zwitser liep in het Baskenland een bekkenbreuk en een ge scheurde nier op. Dekker zat lang met zijn elleboog en dan was er dus nog Boogerd. Die kletterde in de Catalaan se week en liep een schou derblessure en een rib- benkneuzing op. „Het liep gewoon niet", verzuchtte ploegleider Theo de Rooy zaterdag. „We heb ben, echt het is heel simpel, gewoon zo achterlijk veel te genslag gehad. Tuurlijk, je zou de ploeg kunnen uitbrei den, maar wat als ze alle maal fit zijn? Je kan toch ook niet handenvol fitte coureurs thuislaten." Over het zaterdagse optre den mocht De Rooy, tot een paar kilometer voor de streep, tevreden zijn. In elke ontsnapping deden de bank bediendes mee, de hoofd kassiers Boogerd en Markus Zberg speelden het spel in de finale echter niet goed. De Rooy deed er luchtig over, maar Boogerd had toch gemengde gevoelens. „Ik zei tegen Zberg: ik voel me goed, zal de sprint voor je aantrek ken. Zberg ging echter niet in m'n wiel zitten, fladderde wat rond. Ik begreep er eer lijk gezegd niks van. Mis schien had hij, na zo'n lange wedstrijd, ook Zabel er nog wel 'op kunnen leggen'. Maar zoals het nu is afgelo pen vind ik het ook prima. Opeens waren we over de streep, was ik tweede. Dat is toch stukken beter dan vijf tiende", lachte Boogerd. Voor Farm Frites was in Limburg een bescheidener rol weggelegd. Ploegleider Teun van Vliet: „In Luik-Bas tenaken-Luik en de Waalse Pijl konden we absoluut niet meedoen. Nu waren we er wel. Servais Knaven offerde zich eigenlijk iets te vroeg op, anders hadden we er in de slotkilometers misschien nóg iemand bijgehad." bremen koen de vries krabben eer hij Silverstone nog een keer naar voren haalt op de kalender. De racedag zelf was droog. Wonder boven wonder plaats waren de zware wolken zondag weggetrokken en had den plaats gemaakt voor een waterig zonnetje. Ideale omstandigheden bijna. Niet voor Michael Schumacher. De Duitser heeft sowieso slechte herinne ringen aan het circuit. Vorig jaar maakfe hij in Engeland de ergste crash uit zijn loopbaan mee, maar brak daarbij 'slechts' een been. Het kostte hem wel de wereldtitel. De slechte start brak Schumacher op. Het eerste gedeelte van de race voerde Jos Verstappen een ge vecht met de Duitser om de zevende plaats. Verstappen relativeerde het ge vecht: „Ik reed op een twee-stop-strate- gie. Schumacher reed op een één-stop tactiek, had meer benzine aan boord en was zwaarder." Verstappen had een matige start, na een hele goede kwalificatie. Hij stond op de achtste plaats, zijn een na beste pres tatie ooit. In 1997 trainde hij met de Be- netton naar een zevende plaats in Spa. De goede kwalificatie kreeg geen ver volg. Verstappen viel in de twintigste ronde uit met een elektronisch pro bleem. De Arrows is snel, maar nog niet betrouwbaar genoeg om ook in de pun ten te komen. Rubens Barrichello was met voor sprong de ongelukkigste rijder van het weekeinde. De Braziliaanse nummer twee van Ferrari veroverde zijn eerste pole-position en de race leek zich hele maal in zijn voordeel te ontwikkelen. Tot de vijfendertigste ronde. De motor van de Ferrari vertoonde vreemde kuren, viel af en toe zelfs uit. Tot hij op een ver keerd moment tot leven kwam, midden in een bocht. De auto werd gelanceerd, Barrichello had handen en voeten nodig om op de baan te blijven. Daarmee was het sprookje van de eerste Braziliaanse Grand Prix-zege na Ayrton Senna aan diggelen. De weg was vrij voor Heinz Harald Frentzen. Maar ook zijn Jordan haalde het einde niet. De versnellings bak begaf het, zodat de race in de schoot viel van Coulthard en Hakkinen. Coul thard genoot van de laatste rondjes op het circuit, haalde het gas er enigszins af en liet zijn ontketende teamgenoot Mika Hakkinen nog heel dicht bij komen. Het EK tafeltennis heeft de Nederlanders niet ge bracht wat er van verwacht werd. Het mannen- team kon door twee nederlagen in de poulewed strijden de prestatie van twee jaar geleden (brons) niet evenaren en moet zich tevreden stel len met de strijd om de vijfde tot achtste plaats. Zondag versloeg Oranje met de tong op de schoenen Engeland (4-3), waardoor een ver moeiende strijd tegen degradatie werd afgewend. Het gehandicapte vrouwenteam degradeerde gis teren door een kansloze nederlaag tegen Roeme nië (4-1) naar de tweede categorie. Opvallend was dat de Nederlandse mannen pas zaterdag na de nederlagen tegen België (3-4) en Polen (1-4) tot de conclusie kwamen dat ze op eerdere toernooien iets moois hadden neergezet. „Nu pas begrijp ik dat we in 1998 op het EK (brons) en op het WK begin dit jaar (vijfde) ver schrikkelijk gepiekt hebben", erkende Trinko Keen. „Omdat we geen goede derde man heb ben, ligt alle druk op Danny Heister en mij. Er hoeft maar iets mis te gaan en we verliezen." Met de vorm van Keen viel het in de poulewed strijden nog wel mee. Danny Heister was hele maal van slag, met lachwekkende taferelen als gevolg. Hij richtte zijn frustraties op het publiek ('dat is wel de laatste keer geweest', riep hij, zwaaiend met een beschuldigend vingertje, rich ting tribune) en op de speelveldafzetting die in de immense Stadthalle van Bremen niet hele maal recht stond. Door het afzeggen van Diana Bakker (rugbles sure) was het toernooi voor de Nederlandse vrouwen bij voorbaat mislukt. Het verzwakte team moest ook nog afrekenen met de tennisarm van kopvrouw Melissa Muller. Aan een periode van ruim vijftien jaar Europese top - met een on derbreking van twee jaar toen Bettine Vriesekoop en Mirjam Hooman weigerden voor het team uit te komen - kwam daarmee een eind. Vlieg wil graag verder als bondscoach. De Gro ninger, wiens contract van vier maanden na het EK in Bremen afloopt, ziet ondanks de zes neder lagen en nul overwinningen op het titeltoernooi kansen voor de toekomst. Vlieg: „Ik wil binnen twee jaar resultaten boe ken. Lukt het niet, dan stap ik weer op en zeg ik: jongens ik heb gefaald." Dat Vlieg daadkracht niet ontzegd kan worden, bleek al op de tweede dag van het EK. Hij riep Floor Tebbe tot de orde, die naar de zin van Vlieg te veel optrok met Frits Kantebeen en Mirjam Hooman, respectievelijk trainer en trainingspartner. „We hebben een goed gesprek gehad en iedereen is nu tevreden. Even was de sfeer in het team niet goed, maar nu is die weer optimaal."

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33