r)ekker en Unicum yeer hoogvliegers ee Duin boekt remise in hoofdklasse Tennis outiniers halen zege nnen voor Hillegom Schamel puntje voor De Leidse Hout SDAG 25 APRIL 2000 ;er en Unicum draaien, evenals vorig seizoen, mee |e top van de landelijke tenniscompetitie. Met dien tande dat tussen de twee topploegen uit de Leidse door de promotie van de Warmonders naar de fdklasse, dit jaar een klasse verschil zit. Gisteren wer- twee voormalige eredivisieploegen met klinkende rs aan de kant gezet. Dekker Tennis daverde met 7-1 het Haagse Leimonias heen. Unicum was met de le cijfers oppermachtig aan de hoofdmacht van TV IOND/LEIDEN seizoen was het treffen Dekker Tennis en Uni- het hoogtepunt in de lan- rch e eerste klasse. De War- ge Iers waren in eigen huis (.en meester en zetten met el vervolgens ook de kroon et werk. Ondanks de ne- overheerste toen ook denheid bij Unicum, Dek- vas immers een geheide fiklasser. sterk het Warmondse enschip al was, werd giste- tegen de zestienvoudige kampioen Leimonias (de is daarmee nationaal re- louder) nog eens bewe- IKatja Nossik op single 1 de de monsterscore tegen agenaars met een soepele etszege op Barbara Jas- Jolanda Mens had een zame start tegen Freekje - ze verloor de eerste in de tiebreak - maar was tweede en derde set met atig :klas 6-4 en 6-3 toch te sterk. Martijn de Lange verhoogde de tussenstand naar 3-0 door in drie sets Raoul Snijders voor te blijven. De Hagenaar bleef in de eerste set lang bij (5-7). Hij won zelfs de tweede (6-2), maar kwam in de derde toch tekort (2-6). Paul Logtens had weinig problemen met de tweede man van Leimonias, Eric Baan (6-3 6-4). Via een andermaal sterk gespeeld vrouwendubbel van Nossik met Anouk Sterk en een degelijke driesetter van het van vorig seizoen reeds vertrouwde samenspel tussen De Lange en Jasper de Regt liepen de War monders zelfs uit naar 6-0. Vooral voor Mark-Paul Bur- gersdijk, die met Baan nog in de eredivisie dubbelde en deze winter nog deelnemer was aan de in het Dekker centrum ver speelde nationale Masters wa ren de druiven zuur. In een door hoofdscheidsrechter Her man Knoop als emotioneel om schreven mixed dolf Burgers- dijk andermaal het onderspit. Met Jaspers moest de Neder landse top20-speler Sterk en Logtens met 6-4 in de beslis sende reeks laten voorgaan. Even tevoren hadden Mens en De Regt het enige punt aan Lei monias afgestaan. Identiek Het treffen van Unicum tegen TV Hoorn, vorig jaar nog spe lend in de eredivisie maar net als Leimonias niet langer geïn teresseerd in het hoogste com petitieniveau, kende een iden tiek verloop. Daphne van der Zande - de Belgische nummer 215 van de wereld die voor de tweede en tevens laatste maal meespeelde - en Dina Milosevic stonden beiden slechts drie garqes af aan respectievelijk Sandra Drenth en Manon van der Beek. Ook de tweede Belg in Leidse dienst, David Basile, bewees zijn waarde door voor malig eredivisiespeler Timo Lu- ca in twee sets terug te wijzen voor een 3-0 tussenstand. Bart van Delft debuteerde in de hoofdmacht van Unicum met een ongeslagen status. De jeugdige Rijnsburger, die op Eerste Paasdag in Florence met Haarlemmer Diederik de Groot nog de dubbelfinale van een ITF-jeugdtoernooi afwerkte, sloeg zich in de single in drie sets langs Eric Smit. Met Basile was Van Delft in twee soepele sets de meerdere van Luca en Smit. Hij sloot zijn debuut af met een tweesetszege in de mixed met Van der Zande op Jolanda Mens won haar enkelspel voor Dekker Tennis, maar moest in de mixed met Jasper de Regt het enige punt afstaan aan Leimonias. Jitske Frankenhuis en Smit. Frankenhuis en Drenth, maar Heddy Boers was in haar twee met Basile moest ze het enige dubbels een keer succesvol, tegenpunt toestaan aan het Met Van der Zande had de Ha- Hoornse duo Van der Beek met zerswoudse geen kind aan Luca. (TWEEDE/DERDE KLASSE ve het Leidse Unicum ekke|e tweede eerste- ;r in het district Leiden ^las over SFA/Volley. De .inning van de ploeg uit - illenstreek kon volledig op onto worden gezet van de veJ liers in het team, de voor- e A-spelers Heieen van ."Serg en Marco van Trigt, liden ongeslagen bleven, nationaal kampioene van was in twee sets de meer- van Annemarie Mikkers, voor kort nog internatio- speelde. Van den Berg ia* "Ie daar winst in het vrou- (ubbel met Cindy Berk- 3t 7,aan toe. Het enkelspel van taaifrigt tegen de Belgische lstnJ jstspeler Michael van werd het hoogtepunt van feede speeldag. De Hille- ïer won in drie sets, 6-3 1 - Van Trigt was vervolgens mannendubbel met Ar- Hertzberger en de mixed lerkhout ook de baas over Brabantse opponenten, y Vreeken en Hertberger Iten hun singles en samen- lan de Eindhovenaren af- le tweede klasse scoorde Duin voor de tweede een zege. Het bezoekende Baselaar 2 werd met 5- lopt. De laatste mixed le- niet alleen de totaalzege, ook de opmerkelijkste inning van de dag op. In- iruit en Kees Heemskerk klopten het Bossche opponen ten, waarin oud-wereldrang lijstspeler Rob Simon stond op gesteld, in de derde set. Leonie Mekel en Ingrid van der Plas hadden met snelle singles de basis gelegd, die door Martijn Zandvliet met 6-4 in de derde set tot drie punten werd uitge bouwd. Kruit en Van der Plas speelden een degelijk vrouwen- dubbel. De vrouwen van Merenwijk bleven in Hengelo tegen de re serves van TION ongeklopt. Barbara van der Gugten stond drie games af aan Anja Speken- brink. Bionda Zonderop had nog twee games minder nodig voor Karin Veldscholten. Met Marjet Groenleer zetten de win nende singelaarsters ook de toon Jn de drie dubbels waar een vrouw in voorkwam. Jan- Pieter Roelofs en Menno Seriier verloren hun singles, al was de tweede er in de tiebreak van de eerste set tegen Jorick Meijer nog dicht bij. Na de promotie vorig jaar speelt LTC Lisse ook in de der de klasse een rol in de strijd om de titel. De Bollenstrekers ble ven in het thuisduel tegen Rapi- ditas 3 met 6-2 aan de goede kant van de score. Paula Sie en Danny v^n der Doe zorgden voor twee punten in de enkel spelen. Esther Kulk en Henrik ló'oon moesten hun tegenstan ders feliciteren. In de dubbels kwam Lisse, waar ook de vier vijfdeklasteams alle wonnen, niet meer in gevaar. Forescate werkte in Den Haag bij Oranje TC een 4-1 foto mark lamers Van Delft deed nog meer dan Van der Zande en Basile naar Gertjan Egberink, die op de honderd procent scoren. Op de Franse competitie en het in- eerste speeldag geblesseerd reis in Italië werd snel nog even ternationaal circuit het zo sap- raakte, hoeft zo niet geforceerd contact gelegd met een 'goede' pige Vlaams toch op Unicum terug te keren in de Leidse Belg, zodat na het vertrek van hoorbaar blijft. hoofdmacht. VIERDE/VUFDE KLASSE» NIELS GROEN De Leidse Hout speelde giste ren op eigen veld tegen het sterke De Metselaars. De Leide- naren sleepten in de acht par tijen slechts één punt binnen. Marloes ten Berge was de enige die winnend van de baan stap te, door haar tegenstandster in twee sets van het gravel te mep pen. Volgens Colin Vrieze zat er ook niet meer in: „Ze waren ge woon heel sterk en te degelijk." De ploeg uit Den Haag was vo rige week ook al goed voor ze ven punten en lijkt nu al aan spraak te maken op de titel. Vooral de mannelijke leden hadden weinig in de melk te brokken. De dertigjarige David Williams speelde nog wel twee driesetters (de mixed en dub bel) maar kwam geen enkele maal dichtbij de winst. Het Alphense TEAN speelde eveneens in Leiden tegen Uni cum 3. Hester Stehouwer, Le- ontien van Vliet, Jurriaan de la Beij en Jelle Oosterhoff kregen in de enkelspelen geen kans van het Leidse kwartet Moni que van Ark, Margreet Nagte- geller, Ben de Bruin en Marcel Rodenburg. TEAN kwam in de dubbels gedeeltelijk terug met twee winstpartijen. Sassenheim was kansloos te gen het jeugdige derde team van LTC Lisse. Roderick Goede- gebuure, Jorieke Ammerlaan en Margot Boer wonnen voor Lisse de singles. Jelle Rinzema scoor de voor STV het enige tegen punt tegen Daniel Harmzen. De reserves verloren met 2-6 van Bennebroek. Liesbeth Hersman en Peter van der Spek wonnen gemakkelijk in twee sets. De Munnik ontving op eigen park het studententeam van Qravel, dat met een 6-2 verlies teleurgesteld afdroop. Joffrey van Prehn en Dylan Prins kre gen weinig weerwerk van Wou ter Waaijers en Elwin de Putter. Claudia Witteman werkte zich langs Pascalle Berkenpeis, die twee jaar geleden nog de kleu ren van TEAN verdedigde. In grid Bavelaar boog voor Karin Kreuger. De Munnik moest nog een dubbel afstaan. De Boekhorst kwam tegen Zoeterwoude 2 net niet tot winst: 3-5. Na de enkelspelen stonden de teams nog op gelij ke hoogte, maar in de dubbels ging het vervolgens fout. Beide gingen kansloos in twee sets naar Zoeterwoude. Het ge mengd dubbel van Patricia Vro lijk en Rick van Eeden tegen het Zoeterwoudse tweetal Karin Schrier en Mare de Man eindig de in een hoogtepunt. Uitein delijk trokken de gasten met 7-5 aan het langste eind. De Nood- wijkse 'jonkies' doen het on danks het tweede verlies niet slecht. Als het team zo blijft spelen kunnen de punten vol gens Ton Vrolijk niet uitblijven. Zoeterwoude boekte net als vorige week een glansrijke over winning. Deze week viel Uni cum 5 ten prooi aan de Zoeter woudse furie en bleef de teller op 6-2 steken. De vroege aanvangstijd zorg de voor enkele hilarische mo menten aan beide kanten. De condens maakte het hardcourt van de Zoeterwoudse TC voor zowel het Leidse als het Zoeter woudse team zo goed als onbe speelbaar. Glijpartijen waren schering en inslag. Robert-Jan Peeters verzwikte zelfs tot twee keer toe zijn enkel, maar speel de desondanks door. Annemiek van Cleef was de ongelukkigste door haar enkel en mix (met Peeters) te verliezen. achterstand weg. Alleen Kevin Jonckheer won zijn single van Philip de Bruijn. Richard Nolt- henius, Linda Verhoeven, Li- selot Piët en het vrouwendub bel verloren nipt in drie sets. Via het mannendubbel en de mixen van Piët met Nolthenius en Verhoeven met de daarmee honderd procent scorende Jonckheer werd de draw alsnog bereikt. Ondanks een 4-2 voorsprong was captain Marco Visser van OLTC Oegstgeest niet ontevre den met het gelijkspel tegen Vliegende Hollander. De posi tieve stand was maar kantje boord binnengehaald. Marque- rite Patiwael won haar. single pas na matchpoint tegen. Ook Visser had het niet een voudig, terwijl ook het vrou wen- en mannendubbel lastige potten waren. Marieke Bethle hem en Talbert Boef stonden hun singles af. 0[ NCOMPETITIE PETER KLEIN Gei Duin bleef in de hoofdklasse van idelijke man-nencompetitie steken n 3-3 gelijkspel tegen het bezoe- Nieuwenhagen. Uiteindelijk een ei 'te uitslag, want na de enkelspelen Ie tussenstand nog gelijk. Jeroen overklaste met tweemaal 6-0 tegenstander. Mark Flei- er pakte nuttige winst op de Duit- jarsten Schiller. Martin Kalkhoven zoals verwacht, niet opgewassen A-speler Sebastiaan Sikkink. Jan- n Lugthait boog met 6-4 in de be lde reeks, maar kreeg in zijn dub- poi et Boogmans een snelle revanche, n (1 heuer en Kalkhoven hadden tot de evei ak van de tweede set de beste kan- nP de partij en de totaalzege, maar lieerden in de derde set. Aj'e eerste klasse 2 kwamen de man- ran Roomburg in eigen huis niet Ge i dan 3-3 tegen Dijkzicht. De Lei- einUS keken na de enkelspelen tegen -3 achterstand aan (alleen Marcel wist zijn partij te winnen), maar 'n het duel via de dubbels recht, inlijke kanttekening was de rug- Dire van één van de heren in het Ti Ie Volendamse dubbel, dat bij een and in de eerste set de partij moest en. iteklasser Unicum moest zijn lere erkennen in TV Roosendaal, arme Leidenaars op eigen gravel met 1-5 lelijk te kijk zette. In de eerste klasse 4 kwamen de heren van TEAN eveneens niet tot winst. Met TV Mijdrecht werden de punten ge deeld: 3-3. Teleurstellend, want de Rijn stedelingen traden in hun laatste verlo ren dubbel aan met de sterke Robben én Smit, die even daarvoor hun enkelspe len overtuigend wisten te winnen. Wrang was vooral de manier waarop het verlies tot stand kwam: in de beslissende set werd de tie-break simpel uit handen gegeven. Het door vele wateren gewassen Hille gom won in de tweede klasse vrij een voudig van TV Boskoop: 5-1. Vooral Sjoerd van der Mark baarde opzien in zijn partij tegen hardhitter Frank van Leeuwen, die in de laatste achtien maanden geen enkelspel meer had ver loren, maar uiteindelijk in twee sets niet was opgewassen tegen het sluwe 'schaakspel' van zijn tegenstander. Mar cel Vink beet het spits af tegen Eric van der Poel, die beduidend weinig had in te brengen en in kort tijdsbestek met slechts één gewonnen game het gema len baksteen mocht verlaten. Alleen in het afsluitende dubbel kon de eer aan Koopse kant worden gered. In dezelfde klasse wonnen de mannen van Roomburg 2 in Lisse van de plaat selijke LTC met 1-5. Giovanni van der Veek won in een gelijkopgaand duel maar nipt van de enige BI-speler aan Lissense kant, Xander Hertzmann. Pa- trick van Hal sleepte voor de thuisploeg als enige zijn wedstrijd binnen, welis waar tegen Timo van der Voort, stand-in voor de geblesseerde Gert-Jan Anker. Niettemin betekende het verlies de tweede oorwassing voor Lisse in acht dagen tijd. In de tweede klasse 3 eindigde de der by tussen De Munnik en de reserves van Zee Duin in een 4-2 overwinning voor de bezoekende Katwijkers. Ymco van Gorkom, René van der Wilk, Pieter Guyt en Chris van Zuilen wonnen hun singles tegen respectievelijk Rob Versteeg, Mare Rasenberg, Tim Bavelaar en Joris Zand bergen. De Munnik won wel de twee dubbels. In dezelfde afdeling klopte Unicum 2 in Gouda Ad Astra met 1-5. Het koppel De Wolf en Kallenberg pla veide de weg voor de Leidenaars door zowel hun enkels als het gezamelijke dubbel te winnen. Leidse Hout ging in de derde klasse 4 voor eigen publiek onderuit tegen Be Quick Gouda: 1-5. Alleen Hein de Jong won zijn wedstrijd voor de enigszins verzwakte Leidenaars. De door een virus getroffen routinier Bart van der Feen be gon verzwakt aan zijn duel, terwijl 'nieu weling' Jan Verheij (hij had zijn racket voor enkele jaren aan de wilgen gehan gen) bij lange na nog niet op zijn oude niveau zat. Na een zwak begin won derdeklasser Merenwijk Leiden alsnog verdiend van het prominente De Mets 2 (4-2) en ligt daardoor op' koers voor de titel. De Scheveningers maakten in de eerste twee enkelspelen nog optimaal gebruik van het (hilarische) geklungel aan Leidse kant. Eerst was het Walter van Schie die in de eerste set tot driemaal toe zijn be spanning kapotsloeg en uiteindelijk met een damesracket een verloren partij speelde. Vervolgens kon Martijn Serlie op geleende schoenen (hij was de zijne vergeten) weinig uitrichten. Het 'won- derduo' wist zijn dubbel overigens wél winpend af te sluiten. Op het moment dat iedereen aan een gelijkspel dacht, produceerde Nick van Winsen in zijn dubbel met Floris Vogel een fortuinlijke afzwaaier op een cruciaal moment in de wedstrijd. In de tie-break van de tweede set viel een met het frame geraakte smash als een pudding achter het net, de Leidenaars wonnen die beslissing en dwongen een derde set af. Het verbou wereerde De Mets liet zich in die afslui tende set uiteindelijk de kaas van het brood eten. In de derde klasse 5 versloegen de mannen van De Hoek met 4-2 die van OLTC, dat met een geblesseerde Bob van Overbeeke aantrad. Toch stond de stand voor de dubbelspelen nog gelijk, daarna maakte De Hoek korte metten met de Oegstgeestse dubbels, die nau welijks waren opgewassen tegen de fan tastische service-returns en eerste vol leys van de thuisploeg. In straf tempo werden Van Marwijk/Hoekstra en Van Overbeeke/Ruijsenaars met respectieve lijk 6-2 6-1, en 6-0 6-1 van de baan gesla gen. Gemengde competitie Hoofdklasse 1: Van Hecke/TV Heerhugo- waard - Unit4/Lobbelaer 6-2, TRG/De Manege 2 Apeldoorn - Proger/TC Zand- voort 1-7, NIP/P&G Sport Roermond - ELTV Eindhoven 1-7, Dekker Tennis War mond - Leimonias 7-1. Zandvoort 13-3 Leimonias 8- 8 Dekker T 11-5 NIP/P&G S 8- 8 Eindhoven 11-5 Lobbelaer 7- 9 Heerhugow. 8-8 De Manege 2 4-12 Hoofdklasse 2: 0SNN7TS Haren (Gr.) - HLTC De Mets 1-7, Amstelpark 2 Amster dam - Auto De Vries/Hertenkamp 7-1, Halfweg Spijkenisse 2 - TVP/Horn Keu- kens 1-7, Leimonias 2 Den Haag - Freeri- de/SLTC 6-2 Amstelp2 12-4 TS Haren 7- 9 De Mets 10-6 TVP 7- 9 Leimonias 2 8-8 Halfweg 2 7- 9 Sittard 8-8 Hertenkamp 3-13 Eerste Klasse 1: Aqua-Systems/ALTV Zoe- termeer - 't Melkhuisje 5-3, Hoogeveense LTC - Pellikaan Tennis 5-3, Unicum Lei den - TV Hoorn 7-1, Van Horne Weert - Joy Jaagpad 7-1 Weert 14-2 Hoogeveen 8- 8 Unicum 12-4 Pellikaan 7- 9 Zoetermeer 9-7 Joy Jaagpad 4-12 Melkhuisje 8-8 Hoorn 2-14 Eerste Klasse 4: SFA/Volley Eindhoven - Hillegomse TC 3-5, Tepci Apeldoorn - Bre dase LTV 3-5, Edese TC - Thor RW 3-5, Deventer LTC - Auto De Vries/Hertenkamp 2 7-1 Thor RW 11-5 Ede 9- 7 Breda 10-4 Hillegom 7- 9 Tepci 9-7 Eindhoven 4-10 Deventer 9-7 Hertenkamp 3-13 Tweede Klasse 4: Amstelpark 4 - Daisy 2- 6, Helderse TC - Roosendaal 8-0, Zee Duin Katwijk - Bastion Baselaar 2 5-3, Soestdijk - ALTV Zoetermeer 2 6-2. Daisy 12-4 Baselaar 2 7- 9 Helderse 10-6 Roosendaal 6-10 Zee Duin 10-6 Zmeer 2 5-11 Soestdijk 10-6 Amstelpark 4 4-12 Tweede Klasse 5: Halfweg Spijkenisse 3 - Amstelpark 3 3-5, ELTV Eindhoven 3 - Groenendaal 7-1, Marquette Heemskerk - ALTA 2 4-4, TION Hengelo 2 - Merenwijk 3-5. ALTA 2 12-4 Marquette 8- 8 Amstelpark 3 10-6 Halfweg 3 7- 9 Eindhoven 3 10-6 Groenendaal 5-11 Merenwijk 9-7 TION 2 3-13 Tweede Klasse 7: Dash '35 Dordrecht - CC Venlo Top 1-7, Festina Amsterdam - LTC Doetinchem 5-3,lduna/Bilthoven - Uni cum 2 nb, Delftse TB - Van Starkenborgh 4-4 Venlo 14- 2 Doetinchem 6-10 Starkenb 11-5 Festina 6-10 Delftse TB 7- 9 Unicum 2 5- 3 Dash'35 6-10 Iduna 1- 7 Derde Klasse 1: NWTL Amsterdam - Hille- gomseTC2 6-2. - Derde Klasse 2: Amstelpark 5 - Park Hoe ven 5-3, Oranje TC - Forescate 4-4, TION Hengelo 3 - 't Spieghel 0-8, Atalanta Hou ten -TV Badhoevedorp 1-7 Badhoeved 15-1 Amstelpark 5 7-9 't Spieghel 12-4 Atalanta 5-11 Oranje TC 11-5 Park Hoeven 4-12 Forescate 10-6 TION 3 0- 6 Derde Klasse 4: Grootslag Stede Broec Markant 4-4, OLTC Oegstgeest - Vliegen de Hollander 4-4, Baarnse LTC 2 - OTV Oosterbeek 2 0-8, Abcouder LTC - Ener- giewerk/Meppel 2 4-4 Oosterbeek 2 12-4 Abcoude 8- 8 Oegstgeest 12-4 Grootslag 8-10 Vlieg Holl 10-6 Markant 4-12 Meppel 2 10-6 Baarn 2 2-14 Barneveld Meppel 3 Abcoude 2 5-11 3-11 1-15 Derde Klasse 5: TTO Oosterhout 2 - Dek ker Tennis 2 6-2. Derde Klasse 9: LTC Lisse - Rapiditas 3 6- 2, LTC Barneveld - Helderse TC 2 7-1, Z'67 Rotterdam - Bouwhuis/Meppel 3 0- 8, Luctor et Emergo Almelo - Abcouder LTC 2 5-3 14-2 Luctor et E 7-9 14-2 Helderse 2 4-12 11-5 Rapiditas 3 3-13 9-7 Z'67 2-14 Vierde Klasse 10: Merenwijk 3 Leiden - TV Pijnacker 2 4-4, TV Nieuw Vennep 2 - OLTC Oegstgeest 2 4-4, Thor RW 3 Den Haag - Hillegomse TC 4 3-5, Leidse Hout -HLTC De Mets 3 1-7 De Mets 3 14-2 Oegstgeest 2 6-10 Pijnacker 2 12-4 Leidse H 5-11 Merenwijk 3 10-6 Nieuw Vp 2 4-12 Hillegom 4 9-7 Thor Rw 3 4-12 Vierde Klasse 11: Hillegomse TC 5 - Leid se Hout 2 1-7, Nieuwe Sloot Alphen - Leeuwenbergh 3 4-4, Leimonias 5 Den Haag - Forescate 2 6-2, Unicum 3 Leiden - TEAN Alphen 6-2 Unicum 3 13-3 Forescate 2 Leeuwenb 3 12-4 Leidse H 2 Leimonias 5 11-3 TEAN Nieuwe SI 8-8 Hillegom 5 Vijfde Klasse 16: In den Boogaerd 2 Hoofddorp - Brederode 3 5-3, LTC Lisse 3 - Sassenheimse TV 7-1, TV Nieuw Vennep 3 - Merlenhove 7 8-0, HLTC Heemstede 3 - W0C Overveen 3-5 Boogaerd 2 13-3 W0C 10- 6* Nieuw Vp 3 11—5 Heemstede 3 9- 7 Lisse 3 10-6 Brederode 3 8-8 Merlenhove 7 10-6 Sassenheim 1 15 Vijfde Klasse 17: Unicum 6 Hillegomse TC 6 6-2, Sassenheimse TV 2 - Benne broek 2 2-6, TV Zwaanshoek - Lisse 4 2-6, Vredenburch - Oud Wassenaar 4-4. Vijfde Klasse 18: LTC Lisse 5 - Thor RW 4 7-1, Leimonias 6 Den Haag - 't Loo 4-4, Oranje TC 4 Den Haag - Merenwijk 4 1-7, De Munnik - Qravel 6-2. Lisse 5 13-3 Leimonias 6 6-10 Merenwijk 4 12-4 't Loo 6-10 De Munnik 9-7 Qravel 6-10 Thor RW 4 7-9 0ran|eTC4 5-11 Vijfde Klasse 19: LTC Naaldwijk - Vreden burch 2 8-0, Nootdorpse TC - Zee Duin 2 3-5, De Boekhorst - Zoeterwoudse TC 2 3-5. Zee Duin 2 11-5 ZTC 2 5-3 Naaldwijk 8-0 Boekhorst 5-11 Thor RW 6 7-1 Nootdorp 5—11 Nwijkerh. 6-2 Vredenb 2 1-15 Vijfde Klasse 20: Forescate 3 Voorschoten - Gravellers 6-2, De Oude Eik Wassenaar - Leeuwenbergh 4 3-5, Merenwijk 5 Leiden - Thor RW 5 4-4, Zoeterwoudse TC - Uni cum 5 6-2. Zoeterwoude 11-5 Merenwijk 5 8- 8 Forescate 3 10-6 Thor RW 5 7- 9 Leeuwenb 4 9-7 Unicum 5 6-10 Gravellers 8-8 Oude Eik 5-11 Vijfde Klasse 21: Dekker Tennis Warmond 3 - OLTC Oegstgeest 3 2-6, Tanthof Delft - Botesa 7-1, Oranje TC 7 - Leimonias 8 7-1, TEAN Alphen 2 - De Munnik 2 6-2. Mannencompetitie Hoofdklasse 1: Volley Eindhoven - Bastion Baselaar 2-4, Leeuwenbergh Leidschen- dam - TRG/De Manege 4-2Westerhout Beverwijk - Halfweg Spijkenisse 2 2-4, Zee Duin Katwijk Nieuwenhagen 3-3. Baselaar 8-4 Leeuwenb 6-6 De Manege 7-5 Halfweg 2 6-6 Zee Duin 7-5 Nieuwenh 4-8 Westerhout 7-5 Volley 3-9 Eerste Klasse 2. Vredenburch Rijswijk - Waalrat kets 7 b O, R F 0 Rorleri (Gr.) IC Deurne 0-6, Roomburg Leiden - Dijkzicht Animo 2-4 Roomburg 5- 7 Vredenburch 10-2 Dijkzicht 7- 5 Deurne 4-8 REO 2-10 Eerste Klasse 3: HLTC Heemstede - LTC Brunssum 5-1, LTC Goirle - LTV Zaandam 2-4, Unicum Leiden - TV Roosendaal 1-5, De Hartel Spijkenisse Tegelse LTC 3-3 Heemstede 9-3 Goirle 6- 6 Tegelen 8-4 Zaandam 6- 6 De Hartel 7-5 Brunssum 3- 9 Roosendaal 7-5 Unicum 2-10 Eerste Klasse 4: TC Tilburg LTC Maas- bree 2-4, TEAN Alphen TV Mijdrechl 3- 3, TV Simpelveld - TV Heerhugowaard 2- 4, Frisselstein Veghel - Pettelaer4-2 Heerhugow 8-4 Maasbree 6-6 Mijdrecht 8-4 Frisselstein 6-2 Pettelaer 7-5 Tilburg 3-9 TEAN 7-5 Simpelveld 3-9 Tweede Klasse 1: Nieuwerkerk a.d. IJssel Montfoort 0-6, Acmstelspelers - Triomf ng, verpl. naar 30-4, De Gouw - 't Melk huisje 2 5-1 Hillegomse TC TV Boskoop Montfoort Hillegom 'De Gouw 10-2 Boskoop 10-2 Aemstelsp 8-4 Melkh 2 5-1 Nieuwerk Tweede Klasse 2: 'I Melkhuisje - Holy 3-3, De Hakkelaars - TC Wateringen 6-0, Chip Charge - Krommeniër LTV 2-4, LTC Lis se - Roomburg 2 1-5. Hakkelaars 9-3 Holy Melkhuisje 9-3 Chip&C Krommenie 9-3 Lisse z-iu Roomburg 2 8-4 Wateringen 0-12 Tweede Klasse 3: Schager TC - Binnen maas 2-4, In den Boogaerd Hoofddorp - Amstelland 5-1Ad Astra Gouda - Unicum 2 1-5, De Munnik Leiderdorp - Zee& Duin 2 2-4. Boogaerd 8-4 Schagen 6-6 Unicum 2 8-4 De Munnik 5-9 Binnenmaas 7-5 Ad Astra 4-8 Zee Duin 2 7-5 Amstelland 3-9 Derde Klasse 4: Leidse Hout Be Quick-G. 1-5, Merenwijk Leiden - HLTC De Mets 2 4-2, ALTV Zoetermeer - TC Nieuwerkerk-IJ 3 6-0. De Mets 2 7-5 Leidse Hout 5-7 Zoetermeer 7-5 Nieuwerk 3 4-8 Merenwijk 6-6 Pijnacker 2 2-4 Be Quick 5-1 Derde Klasse 5: Holy 2 - Roomburg 3 4-2, Tenniphil - 't Loo 1-5, KSW Schiedam- Langeland 4-2, De Hoek - Oegstgeest 4-2. 't Loo 9-3 Holy 2 6-6 De Hoek 9-3 Roomburg 3 5-7 Oegstgeest 6-6 Langeland 5-7 Schiedam 6-6 Tenniphil 4-8 6- 6

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 31