Roodenburg mist belevin Blankenspoor houdt hoop van Voorschoten '97 leven FC Lisse staat voor het blok Altiorkeeper sleept zijn ploeg er door t Lisse Amateurvoetbal Alphense Boys warmt zich op in Rotterdam 1 DINSDAG 25 APRIL 2000 Woubrugge niet langs LSVV '70 vierde klasse zaterdag In de eerste beslissingswedstrijd tussen LSW70 en Woubrugge om degradatie naar de vijfde klasse viel geen beslissing: 1-1. Nadat Ron Molenkamp voor Woubrugge de score had geopend, zorgde Peter Wierenga van de Studenten voor het evenwicht. LSW'70 heeft zaterdag 6 mei tegen Ab- benes aan een gelijkspel voldoende om het vierdeklasserschap veilig te stellen. Valken '68 sluit teleurstellend af derde klasse zaterdagValken '68 verloor het laatste competitie duel van Aalsmeer met 3-4. Aalsmeer was teleurgesteld, want bij een overwinning met vier doelpunten verschil had de ploeg de derde periodetitel gewonnen. Bij een verschil van drie treffers was een beslissingsduel met DSO nodig geweest. DSO maakt nu met Alphia en SEV uit wie naar de tweede klasse verhuist. Val ken '68 had door tweemaal Ian van Beelen voor rust een 2-1 voorsprong, met een tegentreffer van Frank van der Laarse. Ro gier Nijenhuis en weer Van der Laarse bogen de stand om naar 2-3, maar Jacob Varkevisser, die terug gaat naar Quick Boys, bracht de partijen weer in balans. Een fout van Valken-verdedi ger Henk van de Nagel vormde de inleiding voor de 3-4 van Van der Laarse. Ter Leede scoort twee keer niet vrouwenvoetbal Hoofdklasser Ter Leede zit in een dip. In twee wedstrijden afgelopen weekeinde kwam het niet tot scoren. Te gen Braakhuizen pakte de ploeg van Michel Boer zaterdag een puntje: 0-0. Paal en lat stonden Sassenheims succes in de weg. Gisteren verloor Ter Leede met 3-0 van Stedoco. Het vermoe den bij teamleider Henk Drommel rees dat bij zijn ploeg de pijp leeg is. Drommel meldde tevens dat Oranjeklant Daphne Koster (SVA) volgend jaar de kleuren van de Sassenheimse club gaat verdedigen. In de eerste klasse handhaafde Ter Leede 2 zich door KFC '71 met 4-2 terug te wijzen. Het moest nog wel een 2- 0 achterstand wegpoetsen. Een rake kopbal van routinier Ma rion van der Ploeg en een hattrick van Jolijn Veerman beslisten het duel. UVS verloor met 3-1 van FC Gelre. Natasja Takes schoot de enige Leidse treffer binnen. rotterdam lars ulrich Alphense Boys had aan HOV een lekker opwarmertje. Het voorkomen van degradatie had de Rotterdamse ploeg een pe riodetitel opgeleverd, maar ook zo veel kracht en energie ge kost, dat gisteren na een helft de pijp leeg was. De Alphena- ren, die de laatste competitie- weken op reserve konden spe len, profiteerden: 1-3. De vol gende ronde in de strijd om promotie naar de eerste klasse lonkt. „Inzet is een eerste vereiste. Pas als je even hard werkt als je tegenstander, kan je je voetbal capaciteiten etaleren. Alphense •Boys is op dit punt heel hard leers", sprak Kees Oostermeyer na afloop. De trainer had het over de moeizaam te verhelpen 'Boys-mentaliteit'. In de eerste twintig minuten stak dat euvel weer de kop op. De bezoekers verloren veel duels. En dus kwam het voetbaltechnische overwicht niet tot uitdrukking. De opportunistische speel wijze van HOV leverde Alphen se Boys in die fase veel proble men op. Michel de Kruijff ver slikte zich in een van de vele hobbels op het veld en trapte over de bal heen, waarna het voor spits Robert van de Wielen een simpel klusje overbleef: 1-0. Ook de Alphense opbouw had te lijden onder de omstan digheden. Aanvoerder Mark Feldmann en consorten had den in de achterhoede te veel tijd nodig om de bal te contro leren, zodat snelle combinaties uitbleven. De gelijkmaker kwam als een regelrechte ver rassing. Jan Albert de Weerd ontving de bal, draaide in en schoot de bal schitterend in de rechterkruising: 1-1. In de tweede helft toonde Al phense Boys een ander gezicht. raymond grimbergen Pas na 36 minuten in de twee de helft leek het nacompetitie- duel tussen de zondagelftallen van FC Lisse en DW Delft gis termiddag niet op een doel puntloos einde af te stevenen. De.bezoekers hadden vervol gens niet meer dan 180 secon den nodig om de winst, en dus de eerste stap naar de volgen de ronde, veilig te stellen. „Ik hoop dat de spelers beseffen wat er op het spel staat", blikte verliezend trainer Saïd Ouaali vooruit naar de return. „Want er zijn zeker nog wel mogelijk heden. Ik heb in ieder geval nog tot zondag om met mijn spelers te praten en ze het ver trouwen te geven in alsnog een goede afloop." Promotie naar de derde klasse zou natuurlijk een aar dig afscheid zijn voor de oe- fenmeester, die het volgend seizoen assistent-trainer van de zaterdaghoofdmacht op Ter Specke is, maar op de weg daarheen staat vooralsnog een blokkade van twee Delftse tref fers. Tim Steenks en Richard Kansen op promotie slinken door 0-2 nederlaag Middelkoop zijn de bouwers, aan de Lissers om er aanstaan de zondag doorheen te bre ken. 'De mogelijkheden', waar Ouaali het over had, zijn vol gens hem 'rustiger spel bij bal bezit' en 'beter gebruik maken van de ruimte'. Vooral dat eer ste zouden de geelblauwen in derdaad in het achterhoofd moeten houden, want dat was deze tweede paasdag het grootste verschil tussen beide ploegen. Waar de bezoekers uit Delft hun aanvallen verzorgd com binerend opbouwden, liet het spel van de Lissenaren het te genovergestelde zien. Te vaak werd de lange haal naar voren gebruikt als aanvalswapen, en geen enkele keer hoefde de Delftse defensie daar zenuw achtig van te worden. Het schot van Mark van Kampen op de paal, vlak voor rust de beste (want enige) goede kans op een treffer, zag geen Delfte naar namelijk aankomen. Overigens betekent het bete re spel van de tegenstander niet dat er, vooral in de eerste helft, hachelijke situaties voor het Lissese doel ontstonden, want ook daar werden de spit sen amper bereikt. Toch had Paul van Rossum na een klein half uurtje voetballen een goe de mogelijkheid op de ope ningstreffer, maai' na een slecht verwerkte vrije trap schoot hij op drie meter af stand van keeper Roy Lamboo naast het doel. Een kwartier na het begin van de tweede helft had de sluitpost van Lisse geluk dat Delft-aanvoerder George Stroomberg lucht in plaats van het leer verplaatste, want heel erg moeilijk was het niet om een fout van verdediger Den nis Duivenvoorde af te straf fen. Ook vier minuten later was Stroomberg ongelukkig in zijn afwerking. Hoewel het duel langzaam aan aantrekke lijkheid begon te winnen, kon geen van beide ploegen aan spraak maken op de winst. 0-0 leek de logische en terechte uitslag, niets deed iets anders vermoeden. Tot de 82ste mi nuut aanbrak. Toen moest keeper Lamboo eerst de linker- en even later de rechteronderhoek van zijn doel in om de inzetten van Rob de Vries en Reza Methofer te keren. Het werd duidelijk dat het nog slechts een kwestie van minuten was voordat de fraaie reddingen het moesten afleggen tegen de aanvalsgolf van de Delftse voorhoede. In valler Steenks zette dit ver moeden om in feiten: snoei hard werkte hij de bal uit een corner tegen de touwen. Nog geen drie minuten later brak Middelkoop de Lissese verde diging definitief: 0-2. Het bol lende net dat uit zijn schot volgde, bracht de meegereisde Delft-supporters voor de twee de keer het veld op. Niet lang nadat de groenwitte hoop weer elf spelers opleverde, klonk het laatste fluitsignaal. En weet Lisse wat het aan staand weekend te doen staat. „In ieder geval de compli menten aan de verdediging dat Delft niet veel kansen kon creëren", zei Ouaali even later. „We wisten dat zij goede spit sen hebben, en daar hebben we het dit seizoen behoorlijk moeilijk mee gehad. Helaas ging mijn ploeg mee in het tra ge spel van de tegenstander, waardoor we minder agressief en geconcentreerd op het veld stonden." Agressiever en ge concentreerder: de ingrediën ten die onontbeerlijk zijn voor een mooi afscheidscadeau. FC Lisse - Delft 0-2 (0-0). 83. Steenks 0-1, 86. Middelkoop 0-2. Scheids rechter: Bongers. Toeschouwers: 200. Geel: Stroomberg, Methofer (Delft), Van Kampen (FC Lisse) Lisse: Lamboo; Van Leeuwen, Peere boom, Duivenvoorde (69. Bisschops), Swinkels; Van Kampen, Schrama, Paardekooper; Van Elk, Van der Voort (46. De Wolf), Van der Leede. TWEEDE KLASS Nacompetitie (promotie): WM (2C (2D) 4-3, RKAW(2C)-UNI0 (20: HOV (2D)-Alphense Boys (2C) l-j-jt{ terend programma: ONA UNIO-RKAW, Alphense Boys-HOV,8 DERDEKLASSe Nacompetitie (promotie): VIOS (31 ioi mania (3A) 1-1, Postduiven (38} (3A) 3-1, SJC-Concordia D (3B; Alkmania, Altior en SJC gaan door, ibL rend programma: Blauw Zwart (2i)p mania, Altior-SJC. VIERDE KLAS&on Nacompetitie (promotie): Roodenbu -Forum Sport (4B) 0-4, FC Lisste -Delft (4B) 0-2, Vredenburch (4B)eW ant (4A) 2-1. Resterend programr rum Sport-Roodenburg, Delft—FC Floreant-Vredenburch (returns). Nacompetitie Teylingen-Toofan 4-2, RKWIK-VC a Resterend programma: VCL-Te, de Toofan-RKWIK, Teylmgen-RKWI^, VIERDE KLASp Nacompetitie (promotie): Pancrat -Krommenie (4D) 5-3, DSS (4C Gazellen (4D) 2-2, Zaanlandia gom (4D) 3-1. DSS, Pancratius landia gaan door. Resterend prog Velsenoord (3C)-Pancratius, dia-DSS. VIJFDE KI Nacompetitie (promotie): Alphei Willem 2A/AC 0-1, SJZ-Stome 3-0. GrWII/VAC 2-6 Alphen SJZ 2-3 Stompwijk Resterend programma: Graaf 2/VAC-Stompwijk'92, Alphen-SJZ Het inbrengen van Peter Wub- ben bleek van doorslaggevend belang. De spits, die nog niet wedstrijdfit werd bevonden, scoorde niet alleen twee doel punten, hij tilde zijn ploeg ook naar een hoger niveau. Als aan speelpunt is Wubben van grote waarde. Dankzij zijn geslepen heid en techniek was de lange bal van achteruit een stuk effec tiever dan toen Jurriaan de Vries de spitspositie bekleedde. Het verschil tussen beide helften was bovendien groter, omdat HOV naarmate de wed strijd vorderde slechts tot stuip trekkingen in staat bleek. Van de Wielen deed zijn ploeg kort na de 1-2 van Wubben de das om. De ijverige spits rukte zich los van De Kruijff en maakte daarbij een slaande beweging. Scheidsrechter Ifrandi trok ge decideerd de rode kaart. Alphense Boys verzuimde in het vervolg de return tot een formaliteit te maken. Jurriaan de Vries raakte de paal, terwijl Jan Albert de Weerd en invaller Barry Wesselingh de Rotter damse goalie Adriano Pinheiro op hun weg vonden. Alleen Pe ter Wubben slaagde erin de marge te vergroten (1-3). Trainer Oostermeyer zag on danks de winst een spannende' return in het verschiet liggen, maar daarvoor lijkt hij een an dere reden te hebben. „Druk op de ketel is goed voor ons", ver wees hij naar de Alphense Boys mentaliteit. HOV-Alphense Boys 1-3(1-1). 29. Van de Wielen 1-0, 40. De Weerd 1-1, 59. Wubben 1-2, 73. Wubben 1-3. Scheidsrechten Ifrandi. Toeschou wers: 400. Rode kaart: Van de Wielen (61.). Gele kaarten: Feldmann, Van Drimmelen (Alphense Boys) en Kooij- man (HOV). Alphense Boys: Wiisman; De Jeu (78. Van Drimmelen), Feldmann, De Kort, De Kruijff; Van den Nieuwendijk, Ver schelden (46. Wubben), Den Horder; Aksoy (53. Wesselingh), De Vries, De Weerd. Teylingen wint door blunders vierde klasse zondag Teylingen en VCL zijn de na competitie goed begonnen. Teylingen won gelukkig met 4-2 van Toofan en VCL wees RKWIK in Vlaardingen met 2-1 terug. Van deze vier clubs in een poule, degraderen er twee naar de vijfde klasse. Teylingen - Toofan 4-2 De eerste aanval van Toofan was direct raak. Aan de andere kant kroop een Haagse verdedi ger door het oog van de naald toen hij Bon Dao torpedeerde, maar slechts met geel werd be straft. De gelijkmaker liet niet lang op zich wachten. De Haag se goalie liet een onschuldig schot van Paul Haver los en Bon Dao strafte het foutje af: 1- 1. De Sassenheimse aspiraties leken op vriespunt te zijn be land toen doelman Hans Edink kansloos was bij een inzet van een Hagenaar, maar vijf minu ten voor tijd werd het opnieuw gelijk. Dariël Dubos zag zijn schot gepromoveerd tot doel punt door de tweede blunder van de Haagse keeper. In de laatste vijf minuten eis ten Ron de Geer en Paul Haver (in blessuretijd) de niet echt verdiende winst voor Teylingen op. De strafschoppenserie, die eventueel beslissend zal zijn als de stand na drie duels gelijk is, ging verloren voor Teylingen. RKWIK - VCL 1-2 Ook VCL verloor in de straf schoppenserie na een zege in de reguliere speeltijd. „Een uit stekende en terechte overwin ning", vond VCL-trainer Jouke Sjaardema. Al na vier minuten stond de Vlietclub op voor sprong. Aydin Narin zette zijn ploeg na een solo op 0-1. De te ruggehaalde Frans van der Hei den bewees zijn klasse. Hij pik te de bal op het middenveld op, liet een aantal tegenstanders zijn hakken zien en trof doel (0- 2). Nauwelijks een minuut later lag de bal achter de Leidse doelman Michel Pillekers, die in het vervolg van het spannen de duel zijn doel schoon hield. Forum Sport wint met 4-0 in Noord Voor de tweede keer op rij neemt Roodenburg deel a< nacompetitie in de vierde klasse. En net als verleden ja; dit optreden geen lang leven beschoren zijn na de zwaï derlaag tegen Forum Sport: 0-4. De return zondag in burg, wordt hierdoor gereduceerd tot een oefenpotje. Roodenburger Wils van Oosten (midden) wordt in de tang genomen door Forum Sport-spelers Gordon en Karim Erja. foto henk bouwman karim idrissi Niet alleen het resultaat was ont luisterend. Ook de manienwaarop de ploeg zich door de tegenstan der liet inpakken was ronduit be schamend. Zielloos, mak en slap. Zelfs trainer Harry Talsma had na de oorwassing geen enkel ver trouwen meer in zijn ploeg. „Als je zo speelt, dan hoor je zelfs niet in de vierde klasse thuis. Vandaag ontbrak het aan de juiste instel ling, het nodige vertrouwen en de noodzakelijke coaching in het veld. En dat terwijl we alle tijd hadden om naar deze nacompeti tie toe te werken. Ik heb een hele vervelende middag gehad." Talsma was zwaar teleurgesteld in zijn pupillen. Zaterdagavond ging de selectie nog naar Breda voor een 'avondje NAC', maar het moraalverhogende effect bleef duidelijk uit. De Hoofddorpse oe- fenmeester voelde zich dan ook behoorlijk in de steek gelaten en vroeg zich hardop af of het nog zin had om bij de club te blijven. „Dit is niet de instelling om een na- competitiewedstrijd te spelen, op deze manier heeft het voor mij geen enkele zin hier door te gaan." Voor komende zondag, als de return tegen Forum Sport wordt gespeeld, zijn Talsma's plannen duidelijk. „Ik neem een stelletje A-junioren mee en daar ga ik er een paar van laten spelen. Kunnen ze ervaring opdoen. Wat ik daarna ga doen zie ik dan wel weer." Het echec kreeg al na elf minu ten gestalte. Een goede Voorburg- se aanval op rechts belandde bij de handige spits Norman Zasl en die schoof de bal van dj voorbij Marvin Hoek (0-1), Sport was over het geheel nii beter dan Roodenburg, ma'1" geraffineerder. Tegen de Leidse spitsen, Wils van Oos Marcel van den Burg, stelcer rum-coach Boro Brandl drie verdedigers op en hij li extra mannetje doorsch f Hierdoor won zijn team de het middenveld en dwong him denburg om de lange bal te ren. Daarmee ontlastte hij gen verdedigers die door voor 'mietjes' werden uigei^J' „We hebben de meeste go;3IT scoord in de vierde klasse B ook de meeste doelpunten tien aldus Brandl. „Dat komt u" we te aanvallend spelen en in niet meedogenloos zijn'P- voorhoedespelers waren di meedogenloos. Aanvoerder cy Kendall scoorde in de helft 0-2, waarna Pascal vaan gen 0-3 op het bord brach voor tijd maakte Aron Kuipe101 Het lijkt er op dat Roodeia8 gisteren niet alleen het ticke;te de derde klasse, maar oolP.' trainer verloor. Tenzij Talsn voor zondag bedenkt of zij Iers voor een wonder zorgen/. eerste ligt meer voor de hai het laatste. Roodenburg - Forum Sport 0-4 ZaaJblok 0-1, 58. Kendall 0-2, 79. gen 0-3, 88. Kuipers 0-4. Scheids Ouwehand. Gele kaart: Hillebran nen, Verplancke (Roodenburg) ei ger (Forum Sport). Toeschouwers Roodenburg: Hoek; Peter van de Rob Pret, Ooyendijk, Moenen; Hil (45. Verplancke), Homan, Lancë Marcel van den Burg en Van Ooste sa he Altior, SJC en Alkmania ronde verder derde klasse zondag karim idrissi De drie regionale vertegenwoordi gers uit de derde klasse hebben zich geplaatst voor de volgende ronde van de nacompetitie. SJC maakte gehakt van Concordia Delft (5-0), Alkmania speelde gelijk tegen VIOS (1-1) en Altior ging ver der ondanks de 3-1 nederlaag te gen De Postduiven. SJC speelt nu tegen Altior en Alkmania moet af rekenen met tweedeklasser Blauw Zwart. VIOS - Alkmania 1-1 De Weteringers hadden het net als vorige week moeilijk tegen VIOS, maar toch wisten zij de stand op sportpark Escamp gelijk te hou den. Dat was voldoende na de 2-1 zege in het thuisduel. Alkmania moest het stellen zonder Rob Op dam, Coen Boers, Raymond Kroe ze (werk) en Peter Drost (ziek). Hierdoor waren alle vaste- spitsen afwezig en moest Youri Bouw meester de vacature in de aanval vullen. Hij deed dat met verve en groeide zelfs uit tot de 'Man of the Match'. Eerst miste hij in de twin tigste minuut nog een unieke kans, toen hij alleen voor de Haagse doelman faalde. In de 26ste mi nuut was het toch raak: 0-1. In de tweede helft drongen de Hage naars nog meer aan en werd het zelfs 1-1, waardoor de spanning tot kookpunt steeg. In die 'fase kreeg VIOS'er John Kind, net als een week geleden, een rode kaart waarna het wanhoopsoffensief uit doofde. De Postduiven - Altior 3-1 De Langeraarders versloegen De Postduiven vorige week met maar liefst 5-2 en namen de klus in Den Haag licht op. Al na twee minuten werd duidelijk dat de Hagenaars nog in een stunt geloofden (1-0). Na een half uur zette de gastheren de volgende stap door een straf schop te benutten. Sander van der Hoorn zou een overtreding binnen de beruchte lijnen hebben ge maakt. Martijn van de Bos gaf Al tior voor rust weer wat lucht, maar na de 3-1 moest de Langeraarse ploeg nog een heet kwartiertje overleven. Altior slaagde in die op zet. Met dank aan keeper Ben Treur, die zijn ploeg er op de SJC-er Mohamed Ben Saïd viert zijn eerste treffer. foto dick hogewoning moeilijke momenten doorheen sleepte. SJC - Concordia Delft 5-0 Vorige week hadden de Noordwij- kers al met 1-3 in Delft gewonnen en het leek dus een makkelijk mid dagje te worden tegen Concordia. Toch kwamen de bezoekers goed uit de startblokken en zij zetten SJC brutaal met de rug tegen de muur. Dit leverde echter geen tref fers op. Bij de eerste de beste Noordwijkse aanval was het wel raak. Mohamed Ben Saïd maakte 1-0. En 21 minuten later stond het zelfs al 3-0. Dankzij Ben Saïd, Hans Turenhout, John Hoogeveen en een wonderschone vrije trap van Edwin Otte werd het 5-0. voorschoten gerard baas Voorschoten '97 heeft gisteren tegen NSW nagelaten een grote stap te zet ten naar de volgende ronde van het nacompetitietoernooi. De ploeg van Gerard Désar gaf een 2-0 voorsprong binnen drie minuten door domme fouten uit handen en zal volgende week zaterdag van voren af aan moe ten beginnen: 2-2. De wedstrijd was verplaatst naar paasmaandag, omdat het zaterdag ochtend zo hard regende dat het om elf uur dubieus was of er wel gevoet bald kon worden. De mannen uit Nu- mansdorp werden afgebeld en zo werd hun zaterdag dus een ritje van twee uur, wellicht voor niets, be spaard. Het gelijkspel lijkt een vervelende uitgangspositie, en dat zal het ook wel zijn, maar de Voorschotenaren mogen hun doelman Rini Blankens poor dankbaar zijn dat de ploeg nog een kans heeft. Bij zes levensgróte kansen hoefde de goalie slechts twee maal te buigen. De tegentreffers vie len toen de thuisploeg halverwege de tweede helft dacht het karwei tot een goed einde gebracht te hebben. Met knullige frivol iteitjes brachten de Voorschotenaren hun tegenstander in balbezit en terug in de wedstrijd. De eerste keer profiteerde de sterk spelende Fernando Nleng van een foutje van Frank Buizer en de gelijk maker werd gemaakt door aanvoer der Comé Langerak, die balverlies in het centrum van de defensie afstrafte. Die treffers brachten de teams op de gelijke hoogte, die door trainer Désar vergoeilijkend als 'al met al terecht' werd genoemd. Désar, die vanwege een heupblessure het duel vanuit de bestuurskamer volgde, was daarmee erg aardig voor zijn mannen, die het eerste half uur stijf van de zenuwen stonden. Dat vond Désar, die de coa ching overliet aan zijn zoon Jeroen, vreemd. „Want als je voor de derde keer nacompetitie speelt, kun je je niet bereoepen op onervarendheid en nervositeit." In de beginfase kwam de bal niet óp de helft van NSW, dat twee dikke kansen kreeg, maar zoals gezegd Blankenspoor op zijn weg vond. Het was in die periode duidelijk dat Voor schoten te veel voetballers heeft die zich verschuilen als het wat minder loopt. Pas na een half uur, Désar ju nior was zojuist bij senior voor advies langsgweest, kropen de Voorschote naren uit hun schulp. Meer dan kans jes voor Thomas Borsboom en Floor Immink leverde dat echter niet op. Direct na rust scoorde de ploeg van wie dat het minst werd verwacht. Niels Karremans leek weer te verzan- iel< h den in een persoonlijke actie e via een gelukje kreeg hij de b re; bij de tweede paal, waar Flo en mink van dichtbij inkopte: 1 iet beste minuten van de thui volgden, iedereen wilde opeien bal hebben en de mooiste (tweemaal Immink) werden eerd. De tweede treffer kwam uoe vrije trap, die werd toegekend doelman Leon Leeuwenburgh rugspeelbal oppakte. Het gebeiirtj den dat zo'n vrije trap tot eei punt leidt, maar Buizer wist g itw hoe dat moet: via de binnenkfe de paal scoorde hij 2-0. Voorschoten wist zich niet raad met de welvaart. Het tv tussen het uitbouwen en verdike van de voorsprong en de ploi ook niet zo goed op welke man; moest gebeuren. Die onmach vertaald in twee tegentreffei er zorgden dat Voorschoten ko i zaterdag een loodzware proetgr bekwaamheid staat te wachtenjee; Voorschoten '97 - NSW 2-2 (0-0). mink 1-0, 62. Buizer 2-0, 69. Nleng Langerak 2-2. Scheidsrechter Van K 7* Toeschouwers: 250. Gele kaart: Lr111 Van de Hoek (NSW), Karremans (V ten '97). Voorschoten '97: Blankenspoor; Van sen, Blankert, Laman; Wallaart, Bi Buizer, Van Dijken (90. Zoetemelk); (85. Visser)Karremans (77. De Zwait

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 26