fes Feyenoorders zijn niet meer in trek Voetbal preekverbod over Champions League opgeheven SDAG 25 APRIL 2000 jg Weer Buitenlandse clubs bieden niet langer op spelers uit De Kuip middels 30 jaar geworden. Feyenoord verkondigde afgelo pen winter dat er onder de tien miljoen niet over een transfer valt te praten en dus wordt het ook voor de huidige aanvoerder van de Rotterdammers een pro bleem om nog te vertrekken. Wat overblijft is de categorie Van Gobbel, De Haan, De Vis ser, Rzasa, Paauwe, Van Vos sen. Voor hen staan, met alle respect, de buitenlandse clubs niet in de rij. De aanhang van Feyenoord is al wekenlang nieuwsgierig welke spelers er aan het eind van dit turbulente seizoen zullen opstappen, maar dat zullen er echt niet zo veel zijn. Het gros van de spelers staat óf niet in de belangstel ling, óf is gelet op leeftijd te duur. Met een wervelend optreden in de klassieker hadden sommi ge spelers zichzelf een dienst kunnen bewijzen. Maar buiten Paul Bosvelt en Bert Konterman D 3_ C is na een jaar weer bij terug op het hoogste ni- 111. De Bredanaars boek- zaterdag dankzij drie 'lpunten van Archil Ar- !±ul adze een zwaarbevochten overwinning op Hel- ttgartnd Sport. NAC kan vol de week bijExcelsior al npioen worden. JAC heeft het behalen van titel volgende week niet in :n hand. Zwolle, dat za- iag met 2-3 overeind ef bij Den Haag, heeft zes lten m'nder- 'entry DO kwam via goals van ithan jya en Boussabon op ^igjirsprong, maar twee tref- van Boekweg, waarvan laatste uit een penalty, gden dat de punten mee ir Zwolle gingen, t'anneer nummer twee olie volgende week maan- tijdens de thuiswedstrijd •n VW geen fout maakt, NAC de titel pas op 6 in het thuisduel tegen behalen, let als de koploper en de nmer twee op de ranglijst ikte ook Groningen een (2-3). De nummer drie de competitie dankte de 'zjrwinning bij Go Ahead les aan doelpunten van :rda, Leonardo en Sergio. Oostrum had een Salg ot aandeel in de zege van ""Vmen op Volendam (4-0). scoorde drie keer en mis- en strafschop, eracles was in Almelo 2-0 te sterk voor Haar- De doelpunten werden iaakt door Demirel en der Mije. Haarlemmer wijn kreeg rood. OP Oss werd in eigen weggespeeld door RBC: Veendam en Dordrecht den elkaar in evenwicht Eindhoven won bij met 0-2. Op de tribune van De Kuip wemelde het zondagmiddag van de buitenlandse trainers en scouts. Coaches uit de Bundesliga, uit de Engelse Premier League en uit Italië - allemaal op zoek naar talent en kwaliteit - dachten aan het eind van het seizoen hun licht op te kunnen steken bij wat eens de topper van het Nederlandse voetbal was. zelfs voor de stuntelige Fred Grim geen gevaar. In Engeland beweren voorzit ters van een aantal Premier League-clubs dat Cruz hen de afgelopen weken door make laars is aangeboden. Of dat in opdracht van Feyenoord ge beurt, is niet bekend. Soms geeft een club een makelaar de opdracht de markt af te tasten. PSV probeerde op die manier met de Italiaan Branchini er achter te komen wat de maxi male prijs voor Ruud van Ni- stelrooy was. Evengoed deinzen makelaars er niet voor terug om op eigen initiatief een spits als Cruz her en der aan te bieden en, op het moment dat er ie mand is geïnteresseerd, bij Feyenoord aan te kloppen met de mededeling dat zij voor een aardige vergoeding Cruz kun nen slijten. Bij Feyenoord wil men niet met alle geweld van Cruz af. Maar als Rob Baan de nieuwe trainer Bert van Marwijk met een paar behoorlijke versterkin gen wil plezieren, dan zullen er eerst de nodige miljoenen in de kennelijk vrij lege kas moeten vloeien. En welke speler is er op dit moment buiten Jurek Dudek en misschien Julio Cruz in de etalage te plaatsen? Voor Bert Konterman zal Feyenoord niet zo gauw meer een bod van meer dan twintig miljoen (Real Madrid vorig jaar) ontvangen. Jean-Paul van Gas tel is inmiddels gedegradeerd tot bankzitter en kan zich daar door niet in de kijker spelen. Ook voor hem zal niet gauw 18 miljoen (Borussia Dortmund vorig jaar) worden geboden. Kees van Wonderen heeft geen trek in een buitenlandse transfer en Paul Bosvelt is in- MARCEL VAN DER KRAAN Zo had Arsenal een afgevaar digde gestuurd om de Deen Jesper Gronkjaer voor de vijfde keer aan het werk te zien. Als men in Londen nog wat miljoe nen heeft liggen, zal de Deen deze zomer wel eens snel ver kocht kunnen zijn aan de Brit ten. Maar voor het overige zal Feyenoord-Ajax geen enkele buitenlandse kenner wijzer hebben gemaakt en kunnen de penningmeesters hun hand op de knip houden. Het niveau van de klassieker was bedroevend en bij vlagen beschamend. Bij Ajax ging er in de eerste helft zo veel mis, dat het op zeker moment op de lachspieren ging werken. Aan Feyenoord-zijde werd in het eerste half uur nog redelijk ge streden, maar de moeite die Cruz, Kalou en Tomasson heb ben om kansen te benutten wordt langzamerhand ook een verhaal apart. In Rotterdam-Zuid weet men dat Cruz vroeg of laat een keer aan een grote buitenlandse club moet worden gesleten, wil men de investering van 14 mil joen gulden terugverdienen. Maar een spits van een Neder landse topclub die na 31 wed strijden pas op 13 doelpunten staat, zul je niet in de categorie twintig tot dertig miljoen gul den kunnen plaatsen. De eerlijkheid gebiedt te zeg gen dat Cruz tegen Ajax werkte als een paard. Hij sleurde, hij stoorde en hij verdedigde mee. Maar op de momenten dat hij voor de goal verscheen en, zo als na een half ulir, een keurige voorzet van Bonaventure Kalou op zijn hoofd kreeg, was hij '.renveen verslaat Roda met 5-1 e d een maand mochten de rs van Heerenveen het be- 'Champions League' van rainer niet in de mond ne- Na de 5-1 winst op Roda is het spreekverbod zater- 'ond in het Abe Lenstra- plotseling opgeheven, n over Europees voetbal; riezen doen niets anders de wedstrijden tegen >uur, Den Bosch en De )g-y schap in het vooruitzicht leerenveen dichtbij recht se deelname aan ïpions League. Trainer de Haan stelde voor het vast dat zijn team zich in rooskleurige positie be- ,We moeten tweede wor- Europees voetbal hebben bereikt. Het is nu zaak dat dot iet zijn allen lekker door- tyen. Dan komen we er v zei De Haan. la kwam vroeg op voor- ig. Na zes minuten be- le Doomernik via een lan- spits Peeters, die Heeren- La; verdediger Hansma in de legde. De doorgebroken rs liet vervolgens doelman kansloos, gelijkmaker van Heeren- kwam in de twaalfde mi- niet onfortuinlijk uit de vallen. Jensen stuurde een welgemikt afstands- Popovitsj de ruimte in. is stuitte eerst op doelman irte, maai' vuurde uit de 3ronnd vanuit een moeilijke een voltreffer af. rust viel er ook weinig tsverschil op het veld te stri luren. Zelfs een goedge- buitenspeldoelpunt van B inveen bracht daar geen dering in. „Met de 3-1 van waren we gelukkig. Het cht buitenspel", bekende na 78 minuten viel de ge- 'if dap voor Roda. Invaller ngh gaf een fraaie diepte- op Mitrita. De linksback leerenveen scoorde zijn doelpunt van het sei- De 5-1 viel in blessuretijd, ottreffer kwam op naam da erard de Nooijer. hA n'1m II - De Graafschap restant van een verloren Fr in beleeft Willem II een nde opstanding. Na de spec- dre zege van vorige week da JC (3-4) denderden de jsiti gers zaterdagavond over aafschap heen: 5-3. jonge talent Richard van Stu eijden zette met zijn eer- lelpunt voor Willem II de dub na negen minuten op prong. Er dreigde een Katwijker Jeffrey Talan van Heerenveen wordt belaagd door Eric van der Luer van Roda. foto anp walk-over, nadat Sjoekov tien minuten later de score voor de Tilburgers verdubbelde. Maar onachtzaam verdedigen van Gentile bracht De Graafschap via Viscaal terug in de wed strijd. Dat moest op slag van rust echter een strafschop in casseren die door Landzaat werd benut: 3-1. In de tweede helft ging het frivole voetbal door. Meerdink hield De Graafschap nog even in de wedstrijd, maar onder lei ding van Caluwé (na een mooie combinatie met Van der Heij den) en Sjoekov demarreerde Willem II. Viscaal sloot de doel puntrijke avond zeven minuten voor tijd af: 5-3. NEC - Vitesse Door een plichtmatig optreden bij de regionale aartsvijand en degradatiekandidaat NEC heeft Vitesse de eigen Europese am bitie een slechte dienst bewe zen. Door de kleine nederlaag (1-0) in de Nijmeegse Goffert zakten de Arnhemmers naar plaats vijf. Nog altijd goed voor een prijs, maar het kan met nog drie wedstrijden te gaan zowel een glorieus seizoen als een grote kater worden. Ronald Koeman nam zon dagmiddag het onzekere voor het zekere door twintig minu ten voor tijd een extra aanvaller (Curovic voor middenvelder Laros) in te brengen. Het had een gouden wissel kunnen zijn als de spits in de 71ste minuut wat meer tijd had genomen voor een schot. Nu schoot hij van dichtbij hoog over het doel van NEC-keeper Roorda. Vier minuten later werd het 'ongelijk' van Koeman bewe zen. Een voorzet van De Romijn vanaf links werd door Stefano- vic verkeerd getaxeerd. De Gier kon daardoor zijn negende competitiegoal voor NEC ach ter Jevric koppen en verschafte zijn club daarmee wat meer lucht in de pogingen om de na- competitie te ontlopen. Sparta - Cambuur Cambuur Leeuwarden leeft nog. Door een zwaarbevochten maar verdiende zege bij Sparta (1-2) hebben de Friezen nog al le kans om via de nacompetitie het verblijf in de eredivisie voor volgend seizoen veilig te stellen. Voor Cambuur was het nood zaak om op Spangen punten te pakken. Bij verlies zou recht streekse degradatie naar de To to Divisie heel dichtbij zijn ge komen. De opluchting bij trai ner Gert Kruys was na afloop dan ook groot. „Dit was eigen lijk alles of niets. Doordat Spar ta al lang veilig was, moesten we daarvan profiteren." De voormalige knokker van FC Utrecht moest het tegen Sparta doen zonder de ge schorste Alflen, Durmusoglu en Abma. Veel problemen leverde dat niet op, want Sparta leverde een wanprestatie af. Dit tot gro te ergernis van trainer Dolf Roks, die na de wedstrijd sprak van een „schandalige" instel ling bij zijn spelers. Toch konden de Friezen voor de rust niet profiteren van de baaidag bij de Rotterdammers. Wel kreeg Cambuur na 24 mi nuten de eerste kans van de wedstrijd. Nelisse haalde van ver uit, maar doelman Kooiman redde met zijn vuisten. Sparta had een half uur nodig om gevaar voor het doel van De Ron te stichten. Het betekende meteen de 1-0. Boukhari rond de een fraaie combinatie met Noordwijker Bram Marbus af. In de tweede helft maakte Cambuur al snel gelijk. Kooi man keerde een schot van Tammer half, maar Rook tikte in de herkansing binnen. Sparta vond het vervolgens wel goed zo, maar Cambuur wilde en kreeg ook meer. Nelisse strafte in de 73ste mi nuut geknoei bij de Rotterdam mers achterin koeltjes af: 1-2. waren er weinig Feyenoorders die boven de middelmaat uit staken. Als Henk van Stee zegt dat Feyenoord-Ajax wel het vereiste niveau had, dat hij zelfs had ge noten van Feyenoord en dat zijn ploeg heel goed speelde, zegt dat misschien veel over het niveau waarop Feyenoord de laatste maanden is beland. Feyenoord zal nog alle zeilen bij moeten zetten om beslag te kunnen leggen op de derde plaats. Door het gelijkspel tegen Ajax hebben de Rotterdammers dat al niet meer in eigen hand. Het kan geen toeval zijn dat het doel dit weekeinde door de coach werd bijgesteld. Het gaat niet meer om het halen van een ticket voor de Champions Lea gue, maar om Uefacup-voetbal. Een paar jaar geleden was Feyenoord-Ajax beslissend voor de landstitel. Nu vechten de twee afgegleden topclubs om de derde en vierde plaats... De Feyenoorders zwaaien voor het treffe Gezien hoe Redondo die ver dediger van Manchester United zijn hielen liet zien? (Vooral niet proberen de actie van Redondo te omschrijven. Je zit al gauw opgescheept met woorden als grillig, rajfine- ment, elegantie. Mooie woor den, daar niet van, maar ze doen afbreuk aan de grillige elegantie en hetrafpne.... dat bedoel ik nou). Berg heette hij, die verdediger. Nu is Berg van nature al een stijve, maar tijdens Redondo's hocuspocus overtrof de Noor zichzelf. Hier stond een etala gepop van C&A Redondo zoemde als een bij om Berg heen. Berg pro beerde nog, zoals hem ooit is ver teld, de bal niet uit het oog te verliezen - daar bij schoof zijn bekken 20 cm van zijn plaats, draaide Bergs wervelkolom driekwartslag en schoten spieren in de knoop. Vergeefs is nog gepoogd Berg te vervangen. Onmogelijk. Geen beweging in te krijgen. (Vol gens de laatste berichten heeft Berg nu al 60 uur niet meer be wogen. Laat staan gegeten of gedronken. Er wordt aan ge dacht Berg te laten staan en Old Trafford te verplaatsen). Eigenlijk was dat het enige minpuntje aan de geniale actie van Redondo, dat het Berg maar was, langs wie hij zich een weg baande. Bij Heerenveen zou Berg het tiveede niet halen. Marco De Marchi van Vitesse is beter. Als United op de hoogte was van het bestaan van Nascimento zou het RKC een spelersruil voorstellen, mét bijbetaling van 10 miljoen. Je had Redondo gegund dat het Jaap Stam was, langs wie hij was geglipt. Had evenzeer paf gestaan als Berg, Stam, maar de actie zou door Jaap meer allure hebben gekregen. Je had Israel en Laseroms wil len zien, tegen Redondo. Kans loos. Binnen enkele dagen be keerd tot Jehovah's Getuigen. Hulshoff en Blankenburg. Te gen elkaar aangelopen en op een drüagbaar van het veld. Schwarzenbeck. Had zich voor altijd op de wandelsport ge stort. Theo van der Burch. Zichzelf onherkenbaar gemaakt met toupet. Bergomi in zijn beste jaren. Gesolliciteerd op een betrek met Ajax naar de tribunes. Daar wemelde het van de buitenlandse trainers en scouts. foto joep van der pal king als terreinknecht in de Se rie C. Tieme Klompe. (Slecht voor beeld, Tieme had Redondo de bal afgepakt). Je hebt je tegenstanders niet voor het kiezen. Je kunt Re dondo er moeilijk op aankij ken dat de actie van het jaar ten koste ging van Berg. Alles viel samen. Grote wedstrijd: kwartfinale Champions League. Underdogrol: United zou Real wel even de oren wassen. Uitivedstrijd: het balletje hooghouden door Gerrie Müh- ren liad in een thuiswedstrijd minder opzien gebaard clan destijds in Ber- nabeu, waar Ajax met 0-1 won. Ook Re dondo maakte zich onsterfelijk in het hol van de leeuw. Moment: Real leidde met 2-0, de zege stond nog geenszins vast, sterker nog, ieder mo ment kon de or kaan van Man chester losbarsten. Raid: het enige sprankje geluk dat Redondo ten deel viel, was van groot belang. Als Raid niet in blind vertrou wen was door gelopen (en daartoe door Re dondo in staat gesteld de 3-0 binnentikte) had Redondo de bal slechts voorlangs kunnen schuiven en was de wijze waarop hij door de verdedi ging sloop al weer vergeten en had United de wedstrijd waar schijnlijk alsnog met 4-2 ge wonnen. Drie keer Andy Cole. En wat dan? Dan was Raimond van der Gouw nu halvefinalist, was Cole heilig verklaard en is het maar de vraag of Manchester zonder blikken of blozen rond de 65 miljoen gulden over had gehad voor de geblesseerde Ruud van Nistelrooij. Vijf-en-zestig-mil-joen. Een schijntje nog vergeleken bij de 105,5 miljoen die Lazio over heeft voor Rivaldo (intri gerend detail, wie heeft dat halve miljoen achter de kom ma bedongen?), maar in deze kommervolle voetbaltijden toch niet slecht voor een club en een speler uit de provincie Nederland. Met dank aan Redondo. Want als variatie op een be kende reclameslogan kunnen Van Nistelrooij en PSV zeggen: Real regelt 't allemaal. 25 EREDIVISIE Heerenveen - Roda JC 5-1 (1-1). 6 Pee ters 0-1, 12. Popovitsj 1-1, 51. Popovltsj 2-1, 57. Lurling 3-1, 78. Mitrita 4 1, 90. Gerard de Nooijer 5-1. Scheidsrechter: van Huiten. Toeschouwers: 13.900. Gele kaart .- Van Haaren, Doomernik, Senden (Roda JC). Willem II - De Graafschap 5-3 (3-1). 9. Van der Heijden 1-0, 19. Sjoekov 2-0, 22. Viscaal 2-1, 45. Landzaat 3-1 (strafschop) 53. Meerdink 3-2, 57. Caluwé 4-2, 72. Sjoekov 5-2, 83. Viscaal 5-3. Scheids rechter: Van Dijk. Toeschouwers: 14.000 Gele kaart: Wau (Willem II), Bot (De Graaf schap). Sparta - Cambuur L. 1-2 (1-0), 30. Bouk hari 1-0, 50. Rook 1-1, 73 Nelisse 1-2. Scheidsrechter; Luijten. Toeschouwers: 8345. Gele kaart- Langerak (Sparta). Feyenoord - Ajax 1-1 (0-1). 11. Laudrup 0- 1. 48. Bosvelt 1-1 Scheidsrechter. Jol. Toechouwers: 44.000. Gele kaart: Bosvelt (Feyenoord), Mokoena, Verlaat, Knopper (Ajax). RKC - FC Den Bosch 1-1 (1-0). 31. Hees akkers 1-0, 87. Van der Hoorn 1-1. Scheidsrechter: Van Beek. Toeschouwers 5500. Gele kaart Van der Leegte (RKC), Van der Laan, Van der Hoorn, Uneken (FC Den Bosch). NEC - Vitesse 1-0 (0-0). 75. De Gier 1-0. Scheidsrechter: Uilenberg. Toeschouwers: 11.000. Topscorers: 1. Van Nistelrooij (PSV) 29, 2. Van Hooiidonk (Vitesse) 22, 3. Bruggink (PSV) 19, 4. Lurling (Heerenveen) 18, 5. Bosman (AZ), Vennegoor of Hesselink (FC Twente) 17, 7, Nilis (PSV) 16, 8. Peeters (Roda JC) 15, 9. Knopper (Ajax), Machlas (Ajax) 14. Programma vrijdag 28 april: Roda JC - FC Twente, zondag 30 april: PSV - RKC, FC Den Bosch - Fortuna S, Feyenoord - AZ, FC Utrecht - Willem II, Cambuur - Heeren veen, MVV - NEC, De Graafschap - Sparta, Vitesse - Ajax. Programma competitieslot. Europees voet bal: Heerenveen: Cambuur (uit), FC Den Bosch (thuis), De Graafschap (uit). Ajax: Vitesse (uit), MVV (thuis), FC Utrecht (uit). Feyenoord AZ (thuis), NEC (uit), FC Twen te (thuis). Vitesse: Ajax (thuis), AZ (uit), Fortuna Sittard (thuis) FC Twente: Roda JC (uit), De Graafschap (thuis), Feyenoord (uit). AZ: Feyenoord (uit), Vitesse (thuis), Roda JC (uit). Degradatie: NEC. MVV (uit), Feyenoord (thuis), PSV (uit). MVV NEC (thuis), Ajax (uit), Willem II (thuis). Cambuur: Heeren veen (thuis), Willem II (uit), RKC (thuis). FC Den Bosch Fortuna Sittard (thuis), Heerenveen (uit), Sparta (thuis). PSV 31 24 3 4 75 94-23 Heerenveen 31 20 3 8 63 61-34 Ajax 31 17 7 7 58 70-45 Feyenoord 31 16 9 6 57 58-38 Vitesse 31 16 8 7 56 61-41 FC Twente 31 15 11 5 56 50-33 AZ 31 17 4 10 55 64-50 Roda JC 31 13 7 11 46 54-48 Willem II 31 13 7 11 46 52-59 FC Utrecht 31 13 3 15 42 51-57 RKC 31 11 6 14 39 40-58 Fortuna S. 31 9 7 15 34 42-50 Sparta 31 10 4 17 34 45-64 Graafschap 31 8 8 15 32 38-52 NEC 31 7 6 18 27 35-56 MW 31 5 6 20 21 35-66 Cambuur L. 31 4 7 20 19 29-62 Den Bosch 31 3 10 18 19 28-71 EERSTE DIVISIE ADO Den Haag - FC Zwolle 2-3 (0-0). 55. Derksen 0-1, 59. Kahya 1-1, 61, Boussa- boun 2-1, 63. Boekweg 2-2, 75. Boekweg 2-3 (strafschop). Scheidsrechter: Schaap. Toeschouwers: 2773. Gele kaart: Vink, Kahya (ADO Den Haag) Emmen - Volendam 4-0 (2-0). 28, Van Oo strum 1-0, 38. Van Oostrum 2-0, 57. Kranz 3-0, 69. Van Oostrum 4-0. Scheids rechter: Van Dongen. Toeschouwers: 4537. Gele kaart: Arts (Emmen), Smit, Buijs (Volendam). Bijzonderheid: Van Oo strum (Emmen) mist in 16de minuut straf schop). Go Ahead Eagles - FC Groningen 2-3 (2-2). 26. Alberda 0-1, 32. Leonardo 0-2, 43. Schreuder 1-2 (strafschop), 45. Kooijman 2-2, 83. Sergio 2-3. Scheidsrechter- Van Egmond. Toeschouwers: 3200. Gele kaart: Muhlack, Sol (Go Ahead Eagles), Beuken kamp, Maximimiano (FC Groningen). Heracles - Haarlem 2-0 (1-0). 42. Demirel 1-0, 63. Van der Mije 2-0. Scheidsrechter: Slot. Toeschouwers: 4650. Rode kaart 80. Holwijn (Haarlem). Gele kaart: Leurink en Van der Mije (Heracles). NAC - Helmond Sport 3-2 (2-1). 9. Ar veladze 1-0, 23. Ellerman 1-1, 33. Ar- veladze 2-1, 51. Van Leerdam 2-2, 53. Ar- veladze 3-2. Scheidsrechter: Buiting. Toe schouwers: 11,312. Gele kaart. Penders (NAC), Tuasamu (Helmond Sport), Telstar - Excelsior 1-1 (1-0). 27. Aerts 1 0, 64. Polak 1-1. Scheidsrechter: Don. Toeschouwers: 922. Gele kaart Van Es, Tevreden Van den Herik (Telstar), Simr en Rijaard (Excelsior). TOP Oss - RBC 0-4 (0-1). 34. Van Galen 0-1, 63- Van Loenhout 0-2, 86. Redan 0- 3, Dorst 0-4 (eigen doelpunt). Scheids rechter: Van Meerkerk. Toeschouwers: 1448. Gele kaart. Jordan (TOP Oss) en Brunswijk (Excelsior). Veendam - Dordrecht '90 1-1 (0-0). 57 Monteiro 0-1, 80. Prinsen 1-1, Scheids rechter: Van der Pas. Toeschouwers: 4121. Rode kaart 85, Van Ebbinge (Veen dam). Gele kaart: Ebbinge, Hendrlksen (Veendam). Bijzonderheid: Boogers (Dor drecht '90) mist in 36ste minuut straf- WV - Eindhoven 0-2 (0-1). 5. Konings 0- 1, 90. Van Huijksloot 0-2. Scheidsrechter: De Graaf. Toeschouwers: 1666. Gele kaart Rayer, Verdellen, Van Raalte (VVV), Mac- Donald, Van Gils, Thijssens, Van Tuinen (Eindhoven). Topscorers: 1. Conolly (Excelsior), Derksen (FC Zwolle) 26, 3 Drent (FC Groningen) 22, 4. Boogers (Dordrecht), Arveladze (NAC) 18, 6. Van Loenhout (RBC) 15, 7, Visser (FC Groningen) 14, 8. Tuhuteru (FC Zwolle), Ommel (Telstar), Salmon (NAC) 13. Programma morgen: Haarlem - AD0 Den Haag, maandag 1 mei: Veendam - AD0 Den Haag, Eindhoven - TOP Oss, FC Zwol le - VW, Volendam - Go Ahead Eagles, Haarlem - Emmen, Helmond Sport - Hera cles, Excelsior - NAC, RBC - Telstar, Dor- drecht'90 - FC Groningen. NAC 31 24 1 6 73 75-32 FC Zwolle 31 20 7 4 67 80-37 Groningen 31 20 5 6 65 71-30 Emmen 31 17 4 10 55 46-37 Excelsior 31 16 5 10 53 62-43 RBC 31 16 5 10 53 60-43 Heracles 31 13 6 12 45 37-36 Eindhoven 31 13 3 15 42 37-55 Dordr. '90 31 10 9 12 39 49-53 ADODenHaag 30 11 4 15 37 31-46 Veendam 31 9 9 13 36 42-55 Helmond Sp 31 11 2 18 35 39-53 GA Eagles 31 9 7 15 34 52-53 VW 31 8 10 13 34 37-56 Telstar 31 10 3 18 33 37-52 Haarlem 30 9 3 18 30 48-62 Volendam 31 8 6 17 30 36-66 TOP 31 8 3 20 27 31-61 NAC 7 6 0 1 18 18- 9 FC Zwolle 7 5 1 1 16 18- 9 Groningen 7 5 0 21515- 7 Excelsior 7 4 2 1 14 13- 7 RBC 7 4 1 2 13 14- 9 Emmen 7 4 0 3 12 11-8 Eindhoven 7 4 0 3 12 11-10 Haarlem 6 3 1 2 10 11- 9 Heracles 7 3 1 3 10 6- 6 VW 7 2 3 2 9 8-10 Volendam 7 3 0 4 9 8-16 Veendam 7 2 2 3 8 8-9 Helmond Sp 7 2 1 4 7 8-8 GA Eagles 7 2 1 4 7 13-14 ADODenHaag 6 2 0 4 6 7-10 Telstar 7 1 1 5 4 5-11 Dordr.'90 7 0 4 3 4 6-13 TOP 7 1 0 6 3 6-21

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 25