'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel DRINKLAND □a you wanna sell fun varen parttime rkoper(ster) IREEDEVELD anen op de weg ip) "T - Bedrijfsleider slijterij M/V Stichting Centrum '45 HEINEKEN CHRIST RDAG 22 APRIL 2000 ....fashion and trends? Dat is wat wij doen in meer dan 60 winkels in Nederland en België. Wij zijn opzoek naar: Eigenzinnige en verkoopgerichte fulltimers, parttimers en hulpkrachten voor onze filialen te Leiden e.o., die zichzelf willen ontwikkelen. Ben je ambitieus en vind je fun voor de klant net zo belangrijk als fun in je eigen leven schrijf of mail ons: Cool Cat International T.a.v. Marloes Spoelder Personeelsmanager Postbus 245,3620 AE Breukelen E-mail: Marloes@Kahnsmode.nl nze gezellige winkel vragen wij een ■de afdeling kleding en schoenen roeken een harde werker(ster) een leeftijd vanaf ca. 35 jaar ij spreekt minstens 2 moderne talen kleine kleding reparaties uitvoeren communiceren op niveau van onze ten. (citaties voor 5 mei a.s. richten aan: |ampeer- en zwerfsport Draadbaun 17 (De Baanderij) Leiderdorp Ma. «esloten tel.: 071-5415443 Kleurrijke mensen vergrijzen niet! Uitzendbureau 65+ heeft ruim 25 jaar ervaring in werkbemiddeling tussen betrouwbare, vakkundige en vooral enthousiaste 65+ medewerkers en bedrijven in alle branches. De banen zijn veelal parttime en variëren van ongeschoold tot zeer specialistisch werk 10 april Is de vestiging in Leiden geopend! U ouder bent dan 65 jaar en graag nog een gedeelte van uw tijd wilt besteden aan betaald werk. U op zoek bent naar gemotiveerd personeel voor een verrassend voordelig tarief. Wij geven u graag, en geheel vrijblijvend, alle gewenste informatie. - idstad Transportdiensten biedt kwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk- Jen om op projectbasis voor opdracht- /ers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij 3r goede begeleiding, eventueel aan- lende opleiding en continuïteit, het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, orivéchauffeurs. tnderdag 27 april houden ij een banenmarkt m/v dstad Transportdiensten organiseert een X* enmarkt. Op donderdag 27 april staat de |\r van de vestiging in Leiden voor u open. jjê, t hebben wij chauffeurs te bieden? Via dstad Transportdiensten krijgt u gevariëerd 'k bij wisselende werkgevers. Door het Tie aanbod van tijdelijke banen kunt u altijd de slag. Ook zijn er genoeg vacatures met :icht op een vast dienstverband. Bovendien iden wij als geen ander rekening met uw isen en capaciteiten. Bent u opzoek naar rk of wilt u graag opgeleid worden tot m uffeur, kom dan bij ons langs. Wij hopen u donderdag 27 april a.s. tussen 19.00 en )0 uur te begroeten. irmatie bij Anita Drillenburg, (071) 523 5 8 56, den, Schuttersveld 9. randstad transportdiensten l Weena-Zuid 140 Prinsestraat 57 13012 CM Rotterdam 12513 CB Den Haag I Telefoon 010-4121785 Telefoon 0970-3642925 Zuid-Holland Correspondentieadres: Pr. Bernhardstraat 59 2202 LG Noordwijk drinkland.noordwijk@worldonline.nl Drinkland een kleine groep gespecialiseerde slijterijen/wijnhandels zoekt voor haar vestiging in Noordwijk aan Zee een - De bedrijfsleider slijterij/wijnhandel is verantwoordelijk voor de verkoop aan particulieren - Hij/zij bewaakt zelfstandig het assortiment, de productpromoties en de mailings naar de klanten Voor deze bedrijfsleider hebben wij veel te bieden zoals: - een zelfstandige baan in een jong en dynamisch bedrijf - een uitstekend salaris met de nodige extra emolumenten - interne en externe opleidingen op het vakgebied. Wij vragen van deze bedrijfsleider: - een middelbare schoolopleiding - enige ervaring in het retail kanaal - de nodige drankenkennis - een manager met slagkracht die er zin in heeft en dat ook uitstraalt - kortom een vrouw of man met een goed klantencontact en die van wanten weet. Deze retail specialisten vragen wij te schrijven of te bellen naar Drinkland Holding B.V., Pr. Bernhardstraat 57, 2202 LG Noordwijk. Voor tel. info. bel naar 071-3612182 en vraag naar Cees van Leeuwen. Behandeling van en onderzoek naar de gevolgen van georganiseerd geweld Stichting Centrum '45 is het landelijk centrum voor de psychiatrische en psy chotherapeutische behandeling van oorlogsgetroffenen en vervolgden. Het Centrum verricht tevens onderzoek en verzorgt onderwijs op het gebied van de psychotraumatologie. De topreferentezorg wordt gerealiseerd op twee locaties: voor oorlogsgetroffenen en veteranen te Oegstgeest en voor getraumatiseerde vluchtelingen en asielzoekers in 'de Vonk' te Noordwijkerhout. Beide locaties beschikken daarbij over een polikliniek, een dagkliniek en een kliniek met 24 bedden. Een deel van de dagbehandeling van oorlogsgetroffe nen vindt, in nauwe samenwerking met het Sinai-centrum, plaats in 'de Schalm' te Amsterdam. Het wetenschappelijk onderzoek en het daaraan gerelateerde onderwijs, vindt ondermeer plaats in samenwerking met de Rijks Universiteit Leiden en de Ka tholieke Universiteit Nijmegen en is gesitueerd te Oegstgeest. Bij de Stichting Centrum '45 werken circa 140 medewerkers. Ten behoeve van het algemeen secretariaat van de afdeling beheer zoeken wij een ALGEMEEN SECRETARESSE m/v aanstelling minimaal 28 (77.78%) en maximaal 32 (88.89%) uur. De taken bestaan uit: - het verlenen van secretariële en administratieve ondersteuning t.b.v. de bedrijfsvoering - voorbereiden, notuleren en uitwerken van vergaderingen - concipiëren en typen van brieven, verslagen en andere correspondentie - levert algemene secretariële ondersteuning aan de beleidsmedewerker onderwijs en consultatie - ondersteuning verlenen bij het voorbereiden van presentaties - overige met de functie samenhangende werkzaamheden Functie-eisen: - beschikt over een opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met een opleiding tot secretaresse - goede schriftelijke en mondelinge beheersing van de Nederlandse en Engelse taal - accurate, zelfstandige wijze van werken - affiniteit en zeer ruime werkervaring met tekstverwerking WP 6.1 - goede contactuele eigenschappen Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is er een voor de duur van een half jaar met uitzicht op een vast dienstverband - salariëring vindt plaats volgens de FWG-salarisstructuur, functiegroep 35 - de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de CAO GGZ Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij Mw. A. W. M. Schavemaker, personeelsfunctionaris, (telefoon 071-5155242 tst. 5530). Voor algemene informatie kunt u ook onze site bezoeken op: www.centrum45.nl Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Stichting Cen trum '45, t.a.v prof. dr. J. N. Schreuder, directeur. Rijnzichtweg 35, 2342 AX Oegstgeest. Voor de Onderhoudsgroep Verpakken, die staat voor een technische en klantgerichte ondersteuning aan de afdeling Verpakken (de Bottelarij), zijn wij op zoek naar vakbekwame monteurs [werktuigbouw! m|v Als vakbekwaam monteur bent u direct en actief betrokken bij de voorbereiding en de uitvoering van onderhoudstaken. Het werk wordt verricht op basis van het principe van zelfsturing, hetgeen inhoudt dat taken en verantwoordelijkheden zo laag mogelijk in de afdelingsorganisatie worden neergelegd. Dit betekent dat naast vaktechnische inbreng ook een beroep wordt gedaan op uw onderne merschap, sociale vaardigheden en vermogen problemen te analyseren. U krijgt voldoende ruimte om uzelf te ontwikkelen; het investeren in mensen heeft in onze Brouwerij hoge prioriteit. Wij zoeken collega's met een M.B.O.-opleiding (werktuigbouw of vergelijkbaar), die voldoen aan de genoemde eigenschappen. Wij bieden een boeiende functie in een dynamische werkomgeving; er is bij ons altijd leven in de brouwerij! Naast ruimte voor persoonlijke en vaktechnische ontwikkeling bieden wij u een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties zijn welkom bij: Heineken Nederlands Beheer B.V., afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer A.T.M. van der Vlugt, Postbus 530, 2380 BD in Zoeterwoude. E-mail: A.T.M_van_der_Vlugt(§)Heineken.nl Voor meer informatie over de Cnctie kunt u contact opnemen met de heer R.C. Rijsenbrij, Teamleider Onderhoudsgroep Verpakken, tel.: 071 - 545 7421. Gaarne reageren voor 6 mei 2000. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld De Heineken Brouwerij in Zoeterwoude produceert jaar lijks circa 9 miljoen hectoliter Heineken en Amstel bier voor consumptie in Nederland en de rest van de wereld. De productie-omgeving wordt gekenmerkt door snelle technische en technologische ontwikkelingen, die ook hun weerslag hebben op het onderhoud van het machinepark. CHRIST HOLLAND B.V. houdt zich bezig met waterbehandeling voor de procesindustrie, energiebedrijven, ziekenhuizen en laboratoria. Daartoe ontwerpt en levert het bedrijf complete waterbehandelings systemen. Het bedrijf telt ca. 60 medewerkers, is gevestigd in Zoeterwoude en is een dochter onderneming van het Zwitserse CHRIST AG. Vanwege een sterk toenemende order ingang zijn wij op zoek naar de volgende collega's: A) TEKENAAR WERKTUIGBOUWKUNDE v De functie Als tekenaar op ons tekenbureau zult u onder leiding van een project engineer het werktuig bouwkundige tekenpakket uitwerken voor onze installaties. Wij tekenen met Autocad 14. Uw profiel Wij zoeken een medewerker die: een opleiding heeft op minimaal MTS niveau, studierichting WTB of een door opleiding en ervaring verkregen gelijkwaardig niveau praktisch is ingesteld en improvisatie vermogen heeft een redelijke beheersing heeft van de Engelse taal in woord en geschrift minimaal basis kennis Autocad heeft Ook kandidaten met een andere opleiding die denken aan dit profiel te voldoen worden uit genodigd te reageren. B) MEDEWERKER AFTER SALES ASSISTENT INBEDRIJFSTELLINGEN y (BINNENDIENST) De functie Als medewerker after sales en assistent inbedrijfstellmgen verzorgt u reservedelen aanbiedin gen en biedt u customer support voor onze klanten buiten de Benelux. Tevens verleent u assis tentie aan onze inbedrijfstellings/after sales afdeling. Voor kortstondige service bezoeken en kortstondige assistentie bij inbedrijfstellingen in binnen- en buitenland kan mogelijk een beroep op u worden gedaan. Uw profiel Wij zoeken een medewerker die: een opleiding heeft op minimaal MTS niveau, bij voorkeur WTB of een door opleiding en ervaring verkregen gelijkwaardig niveau praktisch is ingesteld en commercieel inzicht heeft zelfstandig kan werken een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift redelijke vaardigheid heeft in het omgaan met Word en Excel C) MONTEUR VOOR ONZE WERKPLAATS y De functie Als monteur in onze werkplaats bouwt u zelfstandig complete installaties op volgens tekening Behalve assemblage worden ook constructies samengebouwd door middel van metaal- en kunststoflassen Deze werkzaamheden zullen in onze werkplaats in Zoeterwoude plaatsvin den. Tevens kan op u een beroep worden gedaan voor het uitvoeren van montagewerkzaam heden bij onze klanten op locatie Uw profiel Wij zoeken een medewerker die: een opleiding heeft op minimaal LTS/MTS niveau, studierichting WTB of een door opleiding en ervaring verkregen gelijkwaardig niveau praktisch is ingesteld en improvisatievermogen heeft leeftijdsindicatie tot 35 jaar Ook kandidaten met een andere opleiding die denken aan dit profiel te voldoen worden uit- 1 te reageren. Christ Holland biedt u: een afwisselende en zelfstandige functie een bedrijfsomvang die groot genoeg is om door te groeien en klein genoeg blijft om indi vidueel herkenbaar te zijn een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Uw reactie Functie A en B: geïnteresseerde kandidaten worden verzocht een schriftelijke sollicitatie met CV binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: CHRIST HOLLAND B.V. t.a.v. de heer M. Boersma, Energieweg 5, 2382 NA Zoeterwoude U kunt ook reageren per e-mail aan engineering@christ.nl. attachments in Word. Voor nadere informatie m.b.t. de vacature kunt u contact opnemen met de heer M. Boersma of de heer P Dencher. Telefoon: 071-5899218. Functie C: geïnteresseerde kandidaten worden verzocht een schriftelijke sollicitatie met CV binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: CHRIST HOLLAND B.V t.a.v. de heer R. Ubbink, Energieweg 5, 2382 NA Zoeterwoude U kunt ook reageren per e-mail aan engineering@christ.nl. attachments in Word Voor nadere jnformatie m.b.t. de vacature kunt u contact opnemen met de heer R. Ubbink Telefoon: 071-5899218. ACQUISITIE NAAR AANLEIDING VAN DEZE ADVERTENTIE WORDT NIET OP PRIJS GESTELD.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 47