Personeel Personeel Buitenschool WERKVOORBEREIDERS J AANKOMENDE WERKVOORBEREIDERS W* ZATERDAG 22 APRIL 2000 917 D.C.C. BV is een zilveren sieradenfabriek in Zoeterwoude-Rijn- dijk. Op zeer korte termijn zoeken wij in verband met onze grote orderportefeuille JONGE HANDIGE MEDEWERKERS M/V Fulltime/parttime Het liefst hebben wij jonge mensen van 15-20 jaar die wij zelf kunnen opleiden. Je moet van aanpakken weten, maar daarvoor betalen we je dan ook een goed loon. Kijk maar Leeftijd 15 jaar 17 jaar 18 jaar 19 jaar 20 jaar Bij indiensttreding Bruto per maand Hfl. 722,- 831,- 951,- 1095,- 1264,- 1480,- na 10 maanden Bruto per maand Hfl. 795,- 914,- 1046,- 1205,- 1390,- 1628,- kweek van 38 u Wil je meer weten? Neem dan contact op an Ipcnburg. Tclefoonnr. 071-5890500 (tussen 8.00 en 071 -5616489 (tussen 19.00 en 21.00 uur) personeelschef Dhr. 16.30 uur). Tclefoonnr. D.C.C. BV, Oranjelaan 37, 2382 PK Zoeterwoude-Rijndijk. De Leidse Buitenschool te Katwijk, school voor Langdurig Zieke Kinderen zoekt m.i.v. 1 augustus 2000 Enthousiaste Groepsleerkracht wtf 1,000 De vacature ontstaat wegens groei van het aantal leerlingen. Het betreft een vacature met uitzicht op een vaste aanstelling. De Leidse Buitenschool zal in het nieuwe schooljaar ongeveer 75 leerlingen tellen in de leeftijdscategorie van 6-13 jaar. De school richt zich op het onderwijs aan leerlingen met een complexe ontwikkelings problematiek en/of in combinatie met een (psycho)- somatische problematiek. Functie-eisen: Vereist is de bevoegdheid voor leraar basisonder wijs, eventueel aangevuld met het diploma Onderwijs of de bereidheid dit te behalen. Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door Maarten van Kesteren, directeur. Telefoon tijdens schooltijden: 071 - 401 22 73 of 06 224 726 30. Sollicitatie: Geïnteresseerden kunnen dit kenbaar maken door hun sollicitatiebrief binnen 10 dagen te richten aan: De Leidse Buitenschool, t.a.v. dhr. M. van Kesteren, Postbus 1, 2220 AA Katwijk. IN ZOETERWOUDL-RIJNDIJK, HEEFT REXEL ROLFF PLEK VOOR COMMERCIEEL TALENT Rexel Rolff mankt deel uit van de internationale REXEL-groep, 's werelds grootste toeleverancier van elektrotechnisch installatiemateriaal, en schakel- en besturingscomponenten voor installatiebedrijven, de overheid en de industrie. Rexel Rolff is een klantgerichte groothandel met vestigingen in Alkmaar, Groningen en Zoeterwoude-Rijndijk. Voor onze vestiging in Zoeterwoude-Rijndijk zoeken wij een VERKOOPMEDEWERKER BINNENDIENST M/V Tot zijn/haar taken zal behoren: Telefonische verkoop en het verwerken van orders. Adviseren van klanten en het onder de aandacht brengen van acties. Het doen van prijsopgaven en.het maken van offertes. Bijdragen aan een optimaal voorraadbeheer. Assisteren bij de balieverkoop. Voor deze verantwoordelijke functie komen in aanmerking: COMMERCIEEL INGESTELDE MBO-ERS MTS-ERS E De functie vereist inzet, initiatief, affiniteit met computers en vooral ook goede contactuele vaardigheden zowel in het omgaan met klanten als in de samenwerking met collega's. Bent u het commerciële talent dat wij zoeken, dan nodigen wij u uit te solliciteren naar deze functie. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan onze vestigingsleider Henk Griffioen. Ook kunt u hem telefonisch om inlichtingen vragen. Rexel Rolff B.V. Postbus 34 2300 AA Leiderdorp Het Verbond van Verzekeraars is de overkoepelende organisatie voor de particidiere verzekeraars. Het behartigt de gemeenschappelijke belangen van zijn leden en is de gesprekspartner van politici, de overheid alsmede organisaties als de Consumentenbond, vakbonden en werkgeversorganisaties. Ten behoeve van deze belangenbehartiging kent de Verbondsorganisatie een drietal clusters met daaraan verbonden een eigen secretariaat, het cluster Algemene Beleidszaken, het cluster Leven/Zorg en het cluster Schade. Voor de secretariaten van de clusters Leven/Zorg en Schade zoekt het Verbond Twee secretaresses een fulltime secretaresse (40 uur p/w) voor Leven/Zorg en een parttime secretaresse (20 uur p/w) voor Schade Takenpakket het uitwerken en verzenden/verspreiden van brieven, notities en circulaires; het archiveren/administreren van stukken in eigen dan wel centraal archief en in een geautomatiseerd centraal systeem; het plannen van afspraken, beheren van de agenda's en bewaken van de activiteiten en de afspraken; de eerste opvang van telefoon en bezoek; het regelen van vergaderingen, organiseren van data en ruimte en verzorgen van de verspreiding van stukken. De secretaresse werkt in een team dat gezamenlijk verantwoordelijk is voor de ondersteuning van de Secretaris en van de beleidsmedewerkers in het cluster. Functie-eisen HAVO-diploma (eventueel MEAO+); secretaresse-opleiding en enige werkervaring; kennis van PC-pakketten (Windows, Word, Excel). In deze functie zijn ook goede contactuele vaardigheden en een flexibele en dienstverlenende instelling van groot belang. De secretaresse zal zowel zelfstandig als in teamverband moeten kunnen werken. Wij bieden u, naast een leuke functie in een boeiende werkomgeving, een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand, premievrij pensioen, hypotheekrentevergoeding, 25 vakantiedagen en 11,5 adv-dagen. Afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring bedraagt het normsalaris momenteel maximaal f 4.313,-. Sollicitaties Voldoet u aan dit profiel en hebt u interesse om bij een belangenbehartiger te werken, dan zien wij uw sollicitatie graag uiterlijk 6 mei tegemoet. U kunt uw brief met CV richten aan mevrouw drs. M.L.E. Koeman-Louwen, stafmedewerker P&O, Postbus 93450, 2509 AL Den Haag of e-mailen naar mkoem@verzekeraars.nl Nadere informatie over het Verbond van Verzekeraars is te vinden op Internet: www.verzekeraars.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VERBOND VAN VERZEKERAARS De Ouwehand Bouw Groep is een in de regio gerespecteerde bouwonderneming met meer dan 150 medewerkers. Het bedrijf kent twee vestigingen, Katwijk en Gorinchem, en staat garant voor kwaliteit. Sinds 1997 is dit vastgelegd in een kwaliteitssysteem volgens ISO 9001. Naast de realisatie van circa 600 woningen per jaar, is de Ouwehand Bouw Groep ook volop actief in de utiliteitsbouw. Bij alle bouwprojecten die de Ouwehand Bouw Groep uitvoert gaan deskundigheid, flexibiliteit en menselijkheid hand in hand. Om deze kwaliteiten te handhaven zoeken wij voor onze vestiging in Katwijk: Voor deze functies dient u zelfstandig te kunnen werken. Tevens beschikt u over de flexibiliteit die onze organisatie kenmerkt. Onder leiding van een projectleider werkt u in een bouwteam aan de voorbereiding van één of meerdere bouwprojecten. Een vooropleiding MB0/HB0 is daarbij een vereiste. De juiste kandidaten kunnen rekenen op een vorstelijke beloning en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Ook gek op oranje? Kies dan voor de oranje huisstijl van Ouwehand Bouw. Voor meer informatie belt u W.P. Ouwehand: 071-4020274. Ook kunt u een sollicitatiebrief sturen naar onderstaand adres. f-isl iH - t OUWEHAND BOUW KATWIJK BV Heerenweg 13, Postbus 3050, 2220 CB Katwijk Telefoon 071 - 40 20 274, Telefax 071 - 40 29 741, E-mailadres: groep@ouwehand-bouw.nl Thuiszorg Groot Rijnland isfl onmisbare schakel in de gem hciclszorg in de regio Leiden Alphen aan den Rijn. De sfit ting levert een breed scala ai diensten. Circa 1.600 mede* kers weten zich gesteund da een professionele, klanlgerió 3c organisatie. Zo leggen w basis voor een prettige h die de medewerkers mot om de.zorg niet aandacht bit. pakken. Thuiszorg Groot Rijnland hecht aan de erna waarde van hel werk en ve zeker niet. Met daardoor is werken bij Thu Groot Rijnland absoluut hl :gen waard iii Werken en ook leren in de thuiszorg met de verkorte opleiding verzorgende (BBL, niveau 3) Thuiszorg Groot Rijnland is op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde mensen die opgeleid willen worden tot verzorgende niveau 3. In de maand september 2000 start de Verkorte Opleiding Verzorging Niveau 3 via het R0C Leiden. Met deze afgeronde opleiding kun je in principe binnen de gehele zorgsector aan de slag. Wat houdt de opleiding in? Tijdens de Verkorte Opleiding Verzorgende Niveau 3 ben je werkzaam binnen een team van verzorgenden. Daarnaast ga je gemiddeld een dag per week naar school. De opleiding kent dus een theorie- en een praktijkcomponent en duurt 3 jaar. Tijdens de praktijk opleiding moet je bepaalde opdrachten uitvoeren. Daarbij word je degelijk begeleid door werkbegelei- ders en de praktijkopleider. Gedurende de opleiding wordt eenmaal een intra- of semi-murale stage gelo pen. In het laatste gedeelte van de opleiding vindt er een differentiatie plaats. Dit is een verbreding en ver dieping van de kennis en vaardigheden m.b.t. bepaalde zorgcategorieën. Bij Thuiszorg Groot Rijnland kan een keus gemaakt worden uit de differentiaties ouderen zorg en chronisch zieken. Wie zoeken wij? Praktisch ingestelde mensen die de uitdaging van werken (3 of 4 dagen) en leren (1 dag) aandurven. Voor niveau 3 is een VBO- of MAVO-diploma met minimaal 2 vakken op C-niveau vereist. Ook mensen die in het verleden in de zorgsector gewerkt hebben en interesse hebben om in een werken/leren-combi natie terug te keren, nodigen we van harte uit om te Wat bieden wij? deskundige praktijkbegeleiding; een dienstverband van minimaal 24 en maximaal 32 uur per week; een salaris conform de CAO Thuiszorg; vergoeding van alle studiekosten; vergoeding van reiskosten. Bel en schrijf ons een brief Voor meer informatie kun je contact opnemen met de Helpdesk Personeelszaken van Thuiszorg Groot Rijnland, telefoon (071) 516 13 84. Ook kun je meteen schriftelijk laten weten belangstelling te hebben voor ons aanbod. Stuur dan voor 11 mei a.s. een brief met daarin vermeld je opleiding en eventuele werk ervaring naar Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. de heer R. Baijens, manager personeelszaken, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Vermeld boven aan de brief a.u.b. vacaturenummer 4/2000/BBL3-2. —H thuiszorg Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 46