Personeel Personeel Personeel Personeel Personee PETS Objectbeheerder v/m tit PyLITI Reserverings medewerker m/v KLAAR VOOR EEN NIEUWE UITDAGING Monteur werktuigkundige installaties en elektromonteur meet- en regeltechniek ARBEIDSDESKUNDIGE M/V ZATERDAG 22 APRIL 2000913 Primavera Reizen is een jonge en succesvolle reisorganisatie, die o.a. vliegreizen organiseert naar Zuid-Europese bestemmingen zoals Portugal, Griekenland en Malta. Hollands Midden Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in korpsrecherche. Een van de stafdiensten is de dienst Fac het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier grootste Zaken. Bij de afdeling Huisvesting van deze dienst komt steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal Objectbeheerder vacant en daarom nodigen we enthousi 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken flexibele mannen en vrouwen uit om te reageren op de ongeveer 1.600 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten, vacature: 36 uur per week Wegens de grote drukte zijn wij op zoek naar een collega in de functie van: Primavera Reizen Postbus 684, 2700 AR Zoetermeer die ons enthousiaste en gemotiveerde team wil komen versterken Wat zijn je werkzaamheden: - telefonische verkoop van onze reizen - het administratief verwerken van de reserveringen - het verzorgen van de reisbescheiden en de tickets Wat verwachten wij van jou: - je bent in het bezit van een toeristische opleiding - je werkt graag in teamverband - stressbestendige en flexibele instelling - besluitvaardig, doch altijd klantvriendelijk Wat mag je van ons verwachten: prettige ep open werksfeer - uitstekende arbeidsvoorwaarden - Goede bereikbaarheid ook met openbaar vervoer Graag ontvangen wij een korte en bondige brief met CV zo spoedig mogelijk aan nevenstaand adres. Verbakei Seggelink B.V. Vol 1st raat 9 2181 HA Hillegom Postbus 116 2180 AC Hillegom Telefoon 0252-537 735 Telefax 0252-537 755 Ben jij de Distributiemedewerker die wij zoeken? Of ben jij de medewerker met specifieke kennis van Kaas? Wil je een heftruckdiploma halen? Cursussen volgen gericht op logistieke dienstverlening? Uiteraard op onze kosten. Want wat in je zit, halen wij er graag uit. Doorstromen naar onderstaande functies behoort tot de mogelijkheden. Chauffeur/Bezorgers Productiemedewerkers Junior verkopers Zelfstandige ondernemers in de Kaasspeciaalzaak Ons bedrijf is gespecialiseerd in alles wat met Kaas te maken heeft, o.a. import, export, productie, logistiek, verkoop. Geloof je in je eigen capaciteiten, neem dan schrif telijk of telefonisch contact op met: E. Muller. j Uw functie: 1 U bent verantwoordelijk voor het beheer van de gebouwen; 1 Als beheerder treedt u op als projectleider en bent u betrokken bij onderhouds- en renovatiewerkzaamheden en ondersteunt u de districten bij het optimaal gébruiken van de gebouwen; 1 U ziet toe op de naleving van de afgesloten contracten met betrekking tot het beheer en het gebruik van het vastgoed; 1 U stelt concepten op voor meerjarenonderhoudsplannen en jaarplannen betreffende het objectbeheer en u bent verant woordelijk voor de uitvoering van regelmatige bouwtechnische inspecties. Uw profiel: U heeft een afgeronde MTS-opleiding Bouwkunde en beschikt over ruime ervaring in de realisatie en het beheer van huisvesting; U beschikt over een rijbewijs B. j Wij bieden: 1 Voor de functie geldt salarisschaal 9 min. 4189,- en max. 6495,- bruto per maand bij een 36-urige werkwl Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring en aanl aanstelling is een proeftijd van maximaal 1 jaar verbon Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. jfy Overige informatie: Overige informatie kan worden ingewonnen bij de heer R. Wesselink, chef Huisvesting, telefoon (071) 5459823 of de heer M. Willemstein, personeelsmanagementadviseur, telefoon (071) 5459578.Bij aanstelling vindt een antecede 'n, onderzoek plaats. De sollicitatie: Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u tot uiterlijk 2 mei 200( B|e naar: Politie Hollands Midden, Postbus 4240, 2350 CE Lei< IU o.v.v. vacature Objectbeheerdei Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt prijs gesteld. UW DIERENSPECIAALZAAK Ons adres is Pet's Place Kobaltweg 17 5234 GN Den Bosch PET'S PLACE ZOEKT KANDIDAAT ONDERNEMERS VOOR DE RANDSTAD In 10 jaar werd Pet's Place de snelstgroeiende franchise-winkelketen in dier- benodigdheden. Met meer dan 180 succesvolle winkels en enthousiaste collega ondernemers, de grootste in Nederland. Pet's Place zorgt naast de formule voor een geschikte locatie, het juiste assortiment, een fraaie inventaris en de benodigde winkelmaterialen Ook is er een regelmatige en vakkundige begeleiding van alle ondernemers op het commerciële en financiële gebied en is er een dierenarts in dienst voor de meer specifieke vragen. Tevens wordt er samen gewerkt met twee grote accountantskantoren die administratieve ondersteuning bieden. Hierdoor sta je er als ondernemer nooit alleen voor. Om bij de Pet's Place organisatie een eigen winkel te beginnen is het nodig om' als potentiële ondernemer zelf over enige winkelervaring te beschikken. Tevens verlangen we natuurlijk eigenschappen als betrouwbaarheid, ambitie, loyaliteit en gevoel voor dieren en klanten. Ook moet je de hiervoor benodigde vakdiploma's hebben, of in ieder geval bereid zijn deze te halen. I Geïnteresseerden kunnen hun reactie naar nevenstaand adres sturen. Daarna zullen wij op korte termijn contact met je opnemen om je uit te nodigen voor een persoonlijk gesprek De Geestgronden is Je nieuwe orga nisatie voor geestelijke gezondheids zorg in het zuidelijke deel van Noord- Holland. Vanuit diverse locaties bieden ruim 1400 medewerkers zorg en behandeling aan mensen met psy chische en psychiatrische problemen. Mét de cliënt - en zo mogelijk de mensen in zijn omgeving - stellen ze een passend zorgplan samen uit de vele therapeutische mogelijkheden van de organisatie, variërend van gesprekstherapie en medicatie, bege leiding thuis, cursussen en dagactivi teiten tot 'bemoeizorg* en tijdelijke opname. De Geestgronden staat voor respect, veelzijdigheid, professionaliteit en kwaliteit TIG De functie Voor beide functies geldt dat men werkzaamheden verricht in het kader van onderhoud aan en instandhouding van de gebouwen, installaties en infrastructuur van de instelling. Monteur werktuigkundige instal laties: - Het onderhouden, vernieuwen en aanpassen van de werktuigkundi ge installaties, in het bijzonder de centrale verwarming-, sanitaire- en luchtbehandelingsinstallaties. - Het in voorkomende gevallen ver richten van onderhoudswerkzaam heden aan gebouwen en installa ties binnen het taakgebied van de onderhoudsdienst. Elektromonteur monteur meet- en regeltechniek: - Het onderhouden en aanpassen van de elektrische installaties, zowel sterk- als zwakstroom. - Het onderhouden en bedienen van de meet- en regelinstallaties. - In voorkomende gevallen verrich ten van onderhoudswerkzaam heden aan werktuigkundige instal laties. Voor beide functies geldt dat men: - In staat is zelfstandig storingen op te lossen. - Bereid is lid te worden van de bedrijfsbrandweer van de instel ling. Functie eisen: - Beschikt over kennis op MBO- niveau. DE [GEESTGRONDEN Instelling voor geestelijke gezondheidszorg - Is breed georiënteerd binnen het vakgebied. - Heeft een klantgerichte houding en is ingesteld op het verlenen van optimale service. - Is zelfstandig en accuraat. - Is bekwaam om in teamverband te kunnen werken. - Is bereid aanvullende opleidingen te volgen. Voor beide functies geldt dat men in geval van calamiteiten oproep baar is buiten de normale werk tijden, alsmede het verrichten van consignatie diensten ten behoeve van de storingsdienst. In verband hiermede verdient het aanbeveling dat kandidaten woonachtig zijn bin nen een straal van 15 km van de instelling. Wat bieden wij? Het salaris bedraagt maximaal f 4.116,- bruto per maand (36-urige werkweek). Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Verder kent de Geestgronden een regeling kinder opvang en een studiekosten- en spaarloonregeling. Wilt u meer weten Voor nadere informatie kunt u bel len met de heer C.J.J. van Dalen, hoofd onderhoudsdienst, tel. (023) 583 24 62.. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten ^an: De Geestgronden, Instelling voor Geestelijke Gezondheidszorg, afdeling Sociale Zaken en Ontwikkeling, t.a.v. de heer N.W. Berghuis, Postbus 5, 2120 BA Bennebroek. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Woningstichting Sint Antonius van Padua te Noordwijkerhout is een kleine voor- uitstrevende organisatie die zorg draagt voor passende en kwalitatief goede wo- ningen in de sociale huursector in Noordwijkerhout. Het bezit van de stichting bestaat momenteel uit 1759 verhuureenheden en het onroerend goed van verzorgingshuis Munnekeweij (60 bedden), verder beheert de corporatie 30 verdunnerswoningen van de Stichting Bollenstreek. In totaal jêêêêêêêêê^. werken er 20 medewerkers. In verband met een vacature per 1 juli 2000, nodigen wij geïnteresseerden uit zich als huurdersvertegenwoordiger kandidaat te stellen voor de functie van: LID (m/v) VAN DE RAAD VAN COMMISSARISSEN De functie De Raad van Commissarissen controleert en adviseert het bestuur en de directie ten aanzien van het te voeren beleid. De kandidaat dient zich primair te richten op de belangen van de huurders/bewoners van de woningstichting en draagt een col lectieve verantwoordelijkheid samen met de overige commissarissen. De huidige Raad van Commissarissen bestaat uit drie leden en vergadert ten minste vier keer per jaar. De vergoeding stemt overeen met het karakter van de functie. Uw profiel De beoogde kandidaat heeft een brede maatschappelijke belangstelling en kennis van de volkshuisvesting, alsmede een redelijke bestuurlijke ervaring en bekend heid met financiële rapportage. Is jonger dan 62 jaar en woonachtig in Noordwij kerhout of de naaste omgeving. Als u zich in de profielschets meent te herkennen, kunt u tot 10 mei 2000 uw brief met curriculum vitae sturen naar Woningstichting Sint Antonius van Padua t.a.v. de heer C. M. van der Klaauw, Postbus 40, 2210 AA Noordwijkerhout. k nederland bv Gak Nederland bv draagt zorg voor de uitvoering van de arbeidsongeschiktheidswetten en de werkloosheidswet. Met een hoofdkantoor in Amsterdam en 30 regiokantoren verspreid over het gehele land, wordt de dienstverlening zo dicht mogelijk bij de werknemers en werkgevers gebracht. Voor de regio Rijnstreek, waartoe o.a. Leiden, Katwijk en Alphen aan den Rijn be horen, is het regiokantoor gevestigd in Leiden. Hier werken meer dan 400 mensen aan de uit voering van de sociale zekerheid voor de ruim 9000 aangesloten bedrijven en hun personeel in deze regio. Bij de uitvoering van de Arbeidsongeschiktheidswetten (zoals de Ziektewet, de WAO, de wet REA) is meestal een arbeidsdeskundige betrokken. Deze beoordeelt, in nauw overleg met de verzekerings arts, o.a. de mate van arbeidsongeschiktheid van verzekerden die een vvao claim indienen. Als advi seur van de werkgever vervult de arbeidsdeskundige o.a. de zo genoemde poortwachtersrol, dat wil zeggen dat bewaakt wordt dat de werkgever zich maximaal inspant eigen personeelsleden te her plaatsen bij een dreigende langdurige arbeidsongeschiktheid. Verder toetst de arbeidsdeskundige de activiteiten van Arbodiensten. Arbeidsdeskundigen hebben derhalve een heel belangrijke taak bij de instroom in en de uitstroom uit de wao en bij advisering van verzekerden. Een verantwoordelijke en moeilijke functie waarvoor wij goed opgeleide kandidaten in twee jaar willen scholen. Als door de korte omschrijving uw belangstelling enigszins is gewekt en u voldoet aan onze profiel schets, ligt voor u wellicht éen carrière in het verschiet als Wat wij vragen U hebt tenminste een HBO opleiding voltooid en vervol gens een aantal jaren werker varing opgedaan, bij voorkeur in meer dan één bedrijf. U be schikt over uitstekende com municatieve vaardigheden. Het omgaan met conflicteren de situaties in de functie prik kelt u eerder dan dat het u af schrikt. U hebt belangstelling voor de sociale verzekerings wetgeving en bent vertrouwd met geautomatiseerde syste men. Samenwerken en flexi biliteit zijn verder kernwoor den. Wat wij bicden Een dienstverband voor de duur van een jaar, met uitzicht op een vaste aanstelling. Een bruto salaris dat maximaal 7588,- per maand bedraagt. Dit is exclusief vakantietoe slag en een 13e maand. Een lease auto behoort tot de func tie. Goede secundaire arbeids voorwaarden, waaronder de spaarloon -en premiespaarre geling, een tegemoetkoming in studiekosten en een zeer goede pensioenregeling. En uiteraard de interne twee jarige opleiding tot arbeids deskundige. De sollicitatieprocedure Een assessment maakt onder deel uit van de sollicitatiepro cedure. Als u belangstelling heeft, stuur dan uw sollicita tiebrief met uw motivatie aan Gak Nederland bv, afd. P&O, Verbeekstraat 1, 2332 CA Leiden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. M. J. Hagendoorn, ma nager P&O, tel. (071) 5795295 AOC Groen College Jdi Het AOC Groen College is een £n opleidingscentrum voor plant dier, groenvoorzie «r natuur en milieu, handel en bloemschikken, jj®1 Het Groen College maakt onderdeel uit van Stichting "De 4-AOC's". De stichting verzorgt opleidingen in VMBO, MBO en curs in Noord- Holland, Zuid-Holland en Utrecht het bestuur van de Stichting "De 4-A0C's' zoekt kadidaten voor de functie van Docenten MA/ Vestiging Alphen aan den Rijn Chr. School voor VMBO Groen Kalkhovenweg 62, 2401 LK Alphen a/d Rijn Contactpersoon dhr. P. D. Visch (0172-43 11 20) Nederlands 0,9 WTF Engels 0,4 WTF Wiskunde 0,4 WTF Verzorging 0,3 WTF Handvaardigheid 0,3 WTF Natuurkunde 0,5 WTF Plantenteelt 1,0 WTF Agrarische techniek 0,4 WTF Lichamelijke opvoeding 0,4 WTF Vestiging Boskoop Chr. School voor VMBO Groen Zijde 105,2771 ZV Boskoop Contactpersoon dhr. M.l. Verhulst (0172 - 21 34 56) Nderlands (0.6 WTF) Wiskunde Kunstzinnige vorming Natuurkunde Economie Lichamelijke opvoeding (totaal 2,000 WTF) Vestiging Gouda Chr. School voor VMBO Groen Ronsseweg 555,2803 ZK Gouda Contactpersoon dhr. J. Westerik (0182 - 54 37 43) Duits 0,4 WTF Economie 0,5 WTF Vestiging Rijnsburg 'Chr. School voor VMBO Groen Sandtlaan 98, postbus 82, 2230 AB Rijnsburg Contactpersoon dhr. H Dijkhuizen (071-402 16 57) Duits 0,8 WTF Natuurkunde 1,0 WTF Voor alle vestigingen geldt dat een combinatie van vakken mogelijk is. Voor A.V.O.- vakken worden leerkrachten met basisonderwijservaring uitgenodigd te reflecteren, voor inlichtingen omtrent bovenstaande functies kunt u zich wenden tot de genoemde contactpersonen. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen worden gericht aan de bovengenoemde vestigingen ta.v. de betreffende contactpersoon. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij de uitgangspunten van het Christelijk onderwijs volledig onderschrijven. www.groencollege.nl GROEN Collega

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42