Personeel Personeel Personeel L Sales Manager JUNIOR TRADERS We rk in Betere Kringen ESKE TANDARTSASSISTENTE 'erkoophulpen Q j vb is Jouw carrière krijgt bij ons de juiste snelheid FE: Van Wezel Accountants ZATERDAG 22 APRIL 2000 Bi) Oostingh Staalbouw BV werken Momenteel 180 mensen aan "het ontwerpen, berekenen, coördineren, fabriceren en monteren van staalcontructies in zowel binnen- als buitenland. De leiding van onze onderneming heeft dringend behoefte aan doortastende en zelfstandig werkende Calculators Wij zoeken mensen met een afgeronde MTS/HTS-opleiding (werktuigbouw of bouwkunde). U heeft vanzelfsprekend inzicht in en kennis van de ontwerp- en productieprocessen die aan de bouw van staalconstructies voorafgaan. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en een perfecte kostprijsberekening maken. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en een flexibele instelling. Beheersing van de Engelse taal en praktische computerervaring zijn een vereiste. Tekenaars/constructeurs MTS'ers werktuigbouw met minimaal 3 jaar tekenervaring, matenalenkennis en bekendheid met complexe productieprocessen in de metaalnijverheid is waarnaar wij op zoek zijn voor de invulling van deze functie. Je gaat je bezighouden met het computermatig maken van detailtekeningen en het in, voor productie en montage geschikte, tekeningen vastleggen van ontwerpen. Ben je leergierig, zelfstandig en kwaliteitsbewust dan is dit dé baan voor jou. Projectcoördinators Voor deze functie zijn wij op zoek naar mensen met een afgeronde HTS opleiding of een door ervaring opgedaan gelijkwaardig niveau. Je gaat onder leiding van de Directeur Projecten het projectdossier en de daartoe benodigde gegevensstroom tussen opdrachtgevers en bij projecten betrokken afdelingen opbouwen en beheren. Verder ben )e kwaliteitsbewust, communicatief, resultaatgericht, zelfstandig en ben je in staat met anderen relaties tot stand te brengen en in stand te houden om op effectieve wijze doelen te realiseren. Intern werk je nauw samen met hoofd calculatie-, engeneering-, productie- en montageafdeling. Werkvoorbereiders De werkvoorbereider gaat zich bezighouden met het voorbereiden van voor productie van belangzijnde documenten. Daarbij is een MTS werk/ denkniveau, materialenkennis, inzicht in productie en bedrijfsprocessen, enige ervaring in productieomgeving en geautomatiseerde systemen een absolute must. Het kunnen lezen van tekeningen is een pre. Wat kun je verwachten? Oostingh Staalbouw BV kent een plezierige en collegiale, werksfeer. Wij bieden een dynamische baan met veel eigen verantwoordelijkheden. In ruil voor je inzet ontvang je een prima salaris dat wordt aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur dan binnen twee weken een schriftelijke sollicitatie voorzien van een CV naar Oostingh Staalbouw BV, ta v. de heer M.A.H. Ketting, hoofd personeel organisatie. Of bel voor meer informatie naar de heer M.A.H. Ketting, telefoon (071) 409 70 32, e-mail m ketting@oostingh.nl. Kijk voor meer informatie op internet: www.oostingh.nl OOSTINGH STAALBOUW BV Oostingh Staalbouw B.V. Lageweg 36 Postbus 3020 2220 CA Katwijk Telefoon (071) 409 70 00* Fax (071) 403 25 57 www.oostingh.nl DAARNHOUWER CO. B.V. DAARNHOUWER is sinds 1908 een naam in de wereld van de handel in de 'commodities' cocaokoffie en noten. Met haar verschillende dochter- en zusteron dernemingen behoort zij tot de financieel krachtige en dynamische Amtrada Holding B.V. te Amsterdam, sinds 1 januari de nieuwe naam van Continaf Holding B.V. De onderneming is als handelaar voor eigen rekening en risico internationaal actief als koper en verkoper op o.a. de cacao-, koffie- en notenmarkt. Het succesvol en efficiënt organiseren en beheersen van het gehele traject tussen de sourcing in de diverse subtropische productiegebieden en de uiteindelijke levering van de grond stoffen en halffabrikaten aan de afnemer (industrie) ziet zij als haar specifieke functie. Daarbij staan eigenschappen als het verlenen van adviezen, optimale service, betrouwbaarheid en het leveren van kwaliteitsgoederen voorop. In Zaandam, waar het kantoor naast het NS-station is gevestigd, werken we met 15 collega's. Gezien de positieve ontwikkelingen in ons bedrijf willen we voor de afdelingen CACAO en NOTEN graag in contact komen met twee (ter opleiding tot allround trader) Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met bij voorkeur een HBO of universi taire opleiding die op termijn zelfstandig binnen de diverse teams gaan opereren. Een goede beheersing van een aantal moderne talen, commercieel gevoel en een goed cijfermatig inzicht gekoppeld aan het vermogen om in een team te functio neren zijn een 'must'. Voor de notenafdeling is belangstelling voor of kennis van voedingsmiddelentechnologie een pre. Wij bieden een gedegen interne opleiding (inwerkperiode), een prettige 'no- nonsense' werksfeer, een bij de functie passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Uw sollicitatie of verzoek om nadere inlichtingen kunt u richten aan Daarnhouwer Co. B.V. t.a.v. de heren J. W. Kips C. P. A Weel Postbus 2037, 1507 EA Zaandam Door uitbreiding van onze opdrachtgevers en kandidaten zoeken wij voor onze Expectra Engineering vestiging in Haarlem kandidaten voor de functie van: CONSULTANTS ENGINEERING (MA/) in de vakgebieden Civiele Techniek en Elektrotechniek. De onvervangbare man/vrouw op de aangewezen plek tc plaatsen is een vak. Voor onze opdrachtgevers is het van belang dat hun kans op het vinden van de juiste kandidaat zo groot mogelijk wordt gemaakt. Onze kandidaten vinden het belangrijk dat een baan volledig aansluit bij hun achtergronden, opleidings niveau en wensen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het houden van sollicitatie gesprekken met toekomstige projectmedewerkers; het aannemen en inzetten van technisch personeel bij onze opdrachtgevers; het onderhouden en uitbreiden van contacten met opdrachtgevers; het adviseren van bestaande en nieuwe opdrachtgevers; het uitvoeren van voortgangscontroles; het realiseren van de accountplannen en de daar bijbehorende budgetten. Functie-eisen: een opleiding MBO/HBO Civiele techniek/Elektrotechniek; commercieel ingesteld, overtuigend en klant- en servicegcricht; goede communicatieve eigenschappen; relaties kunnen onderhouden en nieuwe relaties opbouwen; in het bezit van rijbewijs B. Wij bieden: goede arbeidsvoorwaarden; goed salaris met de mogelijkheid op een extra bonus regeling; leuke collega's en een prettige werksfeer; een gevarieerde functie met ruime ontplooiingsmogelijkheden. Heeft u interesse in bovenstaande vacatures, stuurt u dan uw schriftelijke reactie naar: Expectra Engineering Haarlem, t.a.v. de heer F. E. van Veen, Stationsplein 68, 2011 LM Haarlem. E-mail: f.van.veen@expectra-engineering.nl Met een nieuwe visie hoger opgeleide professionals neemt Expectra, als een van de grootste spelers in de Europese nuirkt, een bijzondere plaats in. Als specialist in detachering en werving selectie is Expectra actief in de vakgebieden Management Services, IT, Engineering en Societas voor de Nederland. Expectra is buiten Nederland actief in Duitsland, Spanje, Frankrijk en België. Bij de hoogwaardige BENEI Eskens Benelux is een technische handelsonderne ming die een breed assortiment procesmachines en machineonder delen levert aan de verf-, chemische en voedingsmiddelenindustrie. Voor ons team in Alphen aan den Rijn, bestaande uit 14 personen, zijn wij op zoek naar een: Functieomschrijving: Sales activiteiten m.b.t. de huizen die wij vertegenwoo Werkzaamheden: - Onderhouden van het bestaande relatiebestand - Verder uitbouwen van het bestaande relatiebestand - Verzorgen van offertes en afhandeling van orders - Alle bijkomende werkzaamheden die nodig zijn in een klein team Vereisten voor deze baan: - Minimaal MBO-niveau - Goede kennis van Engelse, Duitse en de Nederlandse taal in woord en geschrift - Zelfstandig werkend - Een commerciële en enthousiaste instelling - Ervaring met MS Office - Gevoel voor techniek Wij bieden: Denkt u te voldoen aan het bovenstaande profiel dan wij u een leuke, zelfstandige en uitdagende baan op e dern kantoor met een goede salariëring en goede secjj) re arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Stuur dan binnen 14 dagen uw brief met motivatie aai mevrouw Irene Bruens, postbus 119, 2400 AC Alphen aan den Rijn. Groepspraktijk in Leiden zoekt enthousiaste om ons team te komen versterken. Ervaring wel gewenst, niet noodzakelijk. Vanaf juni tot december 3,5 dag vanwege zwangerschapsverlof daarna 1,5-2 dagen. Schriftelijke reactie onder nr. 300459 DE GROOTSTE BABY-SPECIAALZAAK VAN DE RANDSTAD Wegens de enorme drukte in onze gezellige winkel aan De Lasso 70 te Roelofarendsveen, zoeken wij, ter versterking van het verkoopteam, per direct: Voor de zaterdagen van 10.00-17.00 uur. Ben je: «ouder dan 18 jaar (e.e.a. in samenspraak met hel geldend gemeentelijk beleid) tijdens vakantie en bij extra drukte •makkelijk in de omgang •overtuigend lil; Dan heeft Baby-Stunler een leuke en afwisselende baan voor jou. De taken voor deze functie: Het maken van verkoopbonnen, alsmede het begeleiden van klanten bij de aankoop van hun babyaccessoires, aansluitend op de door het verkoopteam verkochte eerste aankopen van b.v. een babykamer. Stuur je sollicitatiebrief pasfoto voor 6 mei 2000 naar ons hoofdkantoor t.a.v. de directie BABY-STUNTER POSTBUS 398 5680 AJ BEST INFORMATICA OPLEIDINGS CENTRUM LEIDEN Vanaf maandag 8 mei a.s. starten de volgende automatiseringscursussen: Combi-starttraining Office 97 ma Word 97 voor gevorderden ma Word 97 voor beginners di Internet e-maildi Excel 97 beginners en gevorderden wo Combi-vervolgtraining Office 97wo Basisbeginselen Informaticado Maatwerktrainingen op aanvraag! Lammenschansweg 46 - 2313 DN LEIDEN TEL.: 0*71 - 5145855 b.g.g.: 06 - 54220986 INFO: maandag-vrijdag van 08.30 - 17.00 uur j 'W bedrijfsadministratie belastingadvies accountancy opleidingen professionaliteit flexibiliteit afwisseling gezelligheid doorgroeikansen Oegstgeesterweg 199 Rijnsburg T 071 409 21 00 F 071 402 94 94 Wij van Van Wezel Accountants gaan ervan uit dat het hoge niveau van onze prestaties op peil blijft als onze mensen het prima naar hun zin hebben. Dus is de sfeer prettig en ongedwongen. Wij zorgen -door inter ne en externe opleidingen- dat je kunt doorgroeien. Je krijgt een uit stekend salaris en dito arbeidsvoorwaarden. Verder is het werk heel afwisselend. Wij willen graag dat je alert blijft in je vak. En dat je de accountancy steeds léuker gaat vinden. Kom je binnenkort van de HAV0/VW0 of MEAO, wil je de accountancy in en heb je zin om ons team te versterken? Dat treft. Wij hebben een aan tal vacatures voor een beginnend assistent-accountant - m|v - Daar kun je nu al op solliciteren. Je kunt dan op onze kosten een vak opleiding gaan volgen en ervaren collega'^ helpen je verder op weg. Afspraak is afspraak, vinden wij. Dat geldt voor onze relaties, maar ook voor onze medewerkers. Daarom vinden we het belangrijk dat je klantvriendelijk, servicegericht en flexibel bent ingesteld. Dat je stressbestendig bent, je verantwoordelijkheid kent. En dat je af en toe breed inzetbaar bent. Geen punt? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief naar Van Wezel Accountants BV ter attentie van de heer A.C. Balkenende AA, Postbus 280, 2230 AG Rijnsburg. Voor nadere informatie kun je bellen met (071) 409 21 30, of stuur een e-mail naar: info@vanwezelacc.nl financieel specialisten voor het midden- en kleinbedrijf

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40