Personeel Personeel Personeel Personeel Personei M C Ben JIJ a Crouzet Crouzet VERTEGENWOORDIGER (m/v) ÊÓkêfje/ lÊÊÊmimmÈk Administratief-Boekhoudkundig Medewerk(st)er MA/ lelectrobouwl het toekomstige visitekaartje van ons bedri telefoniste/receptioniste ZATERDAG 22 APRIL 2000 Oplossingen voor automatisering ontwikkelt, produceert en verkoopt componenten voor de industriële automatisering zoals: plc's, tijdrelais, tellers, controle meetrelais, veiligheidscomponenten, micro- en eindschakelaars, pneumatiek, motoren en solid state relais. Het hoofdkantoor en de fabrieken zijn gevestigd in Franrijk Wereldwijd opereren wij met ruim 2000 medewerkers. Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij voor West-Nederland een Crouzet biedt u: Een bedrijf met innoverende producten Een uitdagende baan bij een succesvol bedrijf Een organisatie met een aangename werksfeer Een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden Taken: Bezoeken van onze klanten in uw rayon Crouzet-producten bij de industrie introduceren Verantwoordelijkheid dragen voor de verkoopresultaten U bent zowel verkoper als technisch adviseur Het uitdragen van ons imago Profiel: U heeft ervaring met verkoop van industriële componenten U heeft een goede technische opleiding op MTS/HTS-niveau U bent dynamisch en werkt resultaat-gericht U beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen U bent de man of vrouw die wij zoeken? Stuur dan uw brief met c.v. naar de heer R. Ypenburg, Crouzet BV, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude of bel: tel. 071-581 2030 E-mail: com-nl@crouzet:com Kariflex B.V., een van de toonaangevende Bloemenexportbedrijven te Rijnsburg zoekt op korte termijn een Werkzaamheden zijn o.a.: - Controleren en coderen van financiële gegevens - Verzorgen van rapportage werkzaamheden - Personeelsplanning en administratie Voor deze functie zoeken wij iemand die: - in het bezit is van opleiding HAVOA/WO, eventueel aangevuld met een beroepsgerichte opleiding (MBA en/of HEAO) - Flexibele en accurate werkinstelling heeft - Affiniteit met personeelszaken heeft en bereid is zich hierin verder te bekwamen. Uw sollicitatie, voorzien van C.V., kunt u richten aan: Kariflex B.V. t.a.v. J. van der Plas Postbus 174 2230 AD Rijnsburg Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Divisie 4 wordt gevormd door 12 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. De divisie heeft 680 medewerkers. Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium Het Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium (CKHL) is onderdeel van de afdeling Hematologie en vanuit Divisie 4 verantwoordelijk vooralle hema- tologische diagnostiek van bloed en beenmerg. Er worden bepalingen verricht voor zowel LUMC- patiënten als patiënten elders in het land. Het laboratorium is opgebouwd uit 5 secties, ver richt hooggespecialiseerde bepalingen welke de bloedceldiagnostiek, beenmergonderzoek, immu- nofenotypering. stollingsonderzoek en moleculaire diagnostiek omvatten, waarbij naast patiëntenzorg ook research wordt verricht. De meeste secties par ticiperen ook in landelijke onderwijsactiviteiten, waaronder HLO- en Boerhaave-cursussen. Voor alle ongeveer 50 medewerkers die werken onder leiding van een medische staf en een laborato riummanager zijn vernieuwing, kwaliteit en een goede werksfeer belangrijk. Recent is het kwaliteitssysteem van het CKHL geaccrediteerd door zowel CCKL-test als door de Raad van Accreditatie (Sterlab). Voor de sectie Algemeen Hematologie Labora torium zoeken wij een: Kernanalist m/v (36 uur per week) Vac.nr 00.F.07.16.LD Functie-inhoud: - het verrichten van hematologische bepalingen bin nen het automaten/cito- en manuele laboratorium, - participatie in processen rond automatisering en kwaliteitsverbetering. Na circa 10 maanden parti cipatie in continu-diensten. Functie-eisen: - opleiding HBO-A/HLO (klinisch chemisch) of MLO met ervaring: - aantoonbare belangstelling voor de micro scopische beoordeling van bloedbeelden; - bereidheid tot het verrichten van continu-diensten; - ervaring met de personal computer strekt tot aan beveling. Perspectieven: Bij gebleken geschiktheid zal in de toekomst gepar ticipeerd worden in de diagnostiek van één van de specialistische secties. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f4.658,- bruto per maand (schaal 7 RRAZ), afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Dienstverband: Tijdelijke aanstelling voor tenminste 2jaar. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J.L.E. Paauwe, laboratoriummanager CKHL (071 - 526 22 22) en door Dr.J.C. Klum-Nelemans, chef de laboratoire CKHL (071 - 526 22 88). DIVISIE 3 Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oor heelkunde, Verloskunde, Gynaecologie, Psychia trie, Pathologie, Neurologie, Neurochirurgie, Huis arts- enVerpleeghuisgeneeskunde. Gynaecologie De afdeling Gynaecologie omvat de secties Onco logie,Voortplanting en algemene Gynaecologie en Seksuologie. Er werken, los van de verpleegkundige formatie, ongeveer honderd mensen. Met de afde ling Verloskunde van het LUMC bestaat een fede ratief samenwerkingsverband voor wat betreft onderwijs en specialistenopleiding. Op de polikliniek Gynaecologie, ten behoeve van het secretariaat van de Algemene Gynaecologie en Oncologie bestaat per I juni a.s. een vacature voor Medisch Secretaresse A m/v (32 tot 36 uur per week) Vac.nr. 00.J 09,16.LD Functie-inhoud: - het maken van afspraken met patiënten voor de verschillende spreekuren en onderzoeken: - het voorbereiden en administratief afhandelen van spreekuren: - het verwerken van patiëntengegevens en corres pondentie: - het archiveren van patiëntendossiers; - het werken met verscheidene Ziekenhuis Infor matie Systeemdelen tb.v. de patiëntenzorg. Functie-eisen: - MBO-medisch secretariële richting; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - kennis van de Engelse taal; - positieve instelling, goed kunnen werken in team verband en goede contactuele eigenschappen; - een attitude waarin klantgericht denken en hande len een belangrijke plaats heeft. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f3.833,- bruto per maand bij een volledige aanstelling, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.M.C.Verhoog-Rodenburg, hoofd Orga nisatie Poliklinieken eh stafsecretariaat Gynaeco logie (071 -526 33 12 of 07I -526 91 I I en vragen naar pieper 9307). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN leiden b.v. Wij zoeken een ADMINISTRATIEF/ ALGEMEEN MEDEWERKER M/V om ons kleine team te versterken. Deze functie is een deeltijdbaan van 19 uur/week. Geboden worden een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties s.v.p. schriftelijk t.a.v. H. E. de Jong Drukkerij Van Elburg b.v., gevestigd in Sassenhei geavanceerd en innovatief grafisch bedrijf. Naast de vervaardiging van etiketten, handels- en recuse drukwerk is Drukkerij Van Elburg gespecialiseerd i ontwerpen, ontwikkelen en produceren van verpakki neel drukwerk voor de sierteeltsector. va iet zestig enthousiaste en gemotiveerde mede1 is bedrijf een toonaangevende rol in deze sect de beschikking over een kwalitatief hoogwaardig digi jjk beeldarchief. Door de groei in het orderpakket zijn u>ij op zoek naar ee Medewerk(st)er Verkoop Binnendienst met de capaciteiten om door te kunnen groeien naar de Account Manager. Durf jij deze uitdaging aan te nemen? En beschik jij over de volgende kwaliteiten: ruime ervaring, bij voorkeur opgedaan in een grafisch produktiebedrijf kennis van de moderne pre-press technieken accuratesse, flexibiliteit goede communicatieve vaardigheden enthousiast en gemotiveerd Dan verwelkomen wij je graag! En bieden wij: een uitdagende, dynamische en collegiale omgi doorgroeimogelijkheden goede salariëring volgens de Grafimedia CAO 36-urige werkweek relevante opleidingsmogelijkheden Geïnteresseerd? Bel 0252 261 300 en vraag naar: Rex Veen, manager Marketing Sales of Willem Spaans, hoofd Verkoop Binnendienst Uiteraard kun je ook een korte brief of e-mail n Drukkerij van Elburg b.v. t.a.v. de heer R. Veen Postbus 87 2170 AB Sassenheim E-mail: rveen@van-elburg.nl DRUKKERIJ VAN ELBURG Interim Audit Services en op zoek naar een afwisselende baan, dan moet je beslist even verder lezen Ons bedrijf Wij zijn een jong en bruisend administratie- belastingadvieskantoor en financieel detacheringsbureau, mede door de gestage groei, is er een dringende behoefte aan nieuwe medewerkers. Het visitekaartje Als telefoniste/receptioniste sta je onze cliënten te woord, verwerkt correspondenl assisteert de office-manager, verzorgt archiveringswerkzaamheden en verricht alle voorkomende adminstatieve werkzaamheden. Het profiel Je bent klantvriendelijk en representatief, hebt een commerciële instelling en kunt accuraat werken, je beheerst de Nederlandse taal goed in woord en geschi jj Ervaring met het Office 97 pakket vinden wij een pré. Het aanbod Een allround functie met veel afwisseling in een jonge en dynamische organisatie waar alle ruimte geboden wordt aan initiatiefrijke medewerkers die hun talenten ontplooien! Het bedrijf biedt je een prettige, collegiale werkomgeving met uitstekende primai s en secundaire arbeidsvoorwaarden. De sollicitatie Schrijf dan een korte brief met motivatie en C.V. binnen 10 dagen aan: Interim Audit Services B.V,, t.a.v. Désirée van den Kommer, Wilhelminastraat 2011 VN HAARLEM Tel.: 023-5533300. E-mailen kan natuurlijk ook: intaudit@worldonline.nl (Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gestel

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38