Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Meerrust tempo-team uitzendbureau O De managementassistent d£ ZIN IN EEN NIEUWE UITDAGING? Als CHEF of CHEFFIN Omdat wij flink in de groei zijn, zoeken wij een Accounting assistant voor onze afdeling Contract Credit Management. I|l|l Wagenaar gww b.v. DOKTERSASSISTENTE Speel een 'Unique' rol! ZATERDAG 22 APRIL 2000 Medewerker Commerciële ondersteuning 'oor een aantal maanden? >r jou. Voor een bekende nedewerker (m/v) die administra- ning biedt. Je bereidt afspraken Ie resultaten. Heb jij minimaal eer Ben jij toe aan een uitdagende baar Dan hebben wij een leuke functie v bank zijn wij op zoek naar een med tieve en commerciële onders tussen relaties, prospects en een adequate afhandeling v< mbo diploma en ben je daarnaast communicatief vaardig en dienstverlenend ingesteld? Bel ons dan voor een afspraak of kom langs bij onze speciale afdeling voor bank- en verzekeringsper- soneel, gevestigd in Leiden en Noordwijk. Informatie bi| Alexandra Robbe, tel. (071) 514 77 44. Leiden, Kort Rapenburg 6. Een vaste werkgever en toch afwisseling in je werk? Als gedetacheerde Randstad-secretaresse (m/v) heb je binnen de overheid volop keuze uit werkplekken met een gevarieerd taken pakket Zo kan je op een dag bezoek ontvangen voor een staatsse cretaris, een vergadering bijwonen over de begroting, correspon deren met Zimbabwe of een afdelingsuitje organiseren Voor deze werkplekken zoeken wij bij voorkeur fulltime beschikbare kandi daten met mbo-niveau. kennis van Word en Excel, een flexibele instelling en teamspirit Geschikte kandidaten krijgen bij Randstad een aantrekkelijk contract met een salaris zoals dat hoort bij de overheid, een pensioen, opleidingsmogelijkheden en professionele begeleiding. Informatie bij Marjolijn Laeijendecker. tel. (070) 315 54 55. 's-Gravenhage, Rijnstraat 10. ->r randstad uitzendbureau C1000 Hoogkamer Nieuw-Vennep is met nog 380 collega's één van de succesvolste supermarktketens van ons land. Ons klantenaantal neemt wekelijks toe. van onze vleeswaren- en kaasafdeling. Heb je plezier in je werk en de capaciteit om leiding te geven aan afdelingen met hoge omzetten en heb je klantvriendelijkheid hoog in het vaandel staan? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. C1000 Hoogkamer, Schoolstraat 5 Nieuw-Vennep. Telefoon: 0252-675955/675382 restaurant WARMOND Anno 1756 Op zoek naar een leuke parttime baan? Wij zoeken enthousiastelingen die willen werken als keukenhulp, barman of in de bediening voor minimaal 1 vaste dag in de week Interesse? Bel 071 30 108 17 Hertz Lease is niet aan een automerk of bank gebonden en behoort tot één van de grootste autoleasemaatschappijen van Europa, met een totaal wagenpark van meer dan 150.000 auto's. Hertz Lease is de toonaangevende naam in autoleasing. De naam voor een modern, flexibel en dynamisch bedrijf, dat symbool staat voor verregaande vernieuwingen in mobiliteit. Je dagelijkse werkzaamheden bestaan uit het beheren van contracten (het invoeren van nieuwe contracten, verzorgen van contractwijzigingen en het beëindigen van contracten). Daarnaast verzorg je de afhandeling van de verkoop van ex- lease-auto's, beheer je kentekenbewijzen en vrijwaringen en maak je reconciliaties (aansluitingen van grootboekrekenin gen) en journaalposten. Wat moet een accounting assistant in huis hebben? Naast een opleiding op minimaal MEAO-niveau. beschik je over een gedegen kennis van en interesse in boekhouden. Je doet dit op de meest efficiënte manier en zoekt daarbij constant naar au- tomatisenngsoplossingen voor dagelijkse werkzaamheden. Je kunt uitstekend overweg met Micosoft Word en Excel. Je werkt nauwkeurig en bent flexibel, leergieng en een echte teamplayer. Voldoende geprikkeld om een gooi te doen naar een uitda gende baan waarin je al je professionaliteit en creativiteit kwijt kunt? Binnen een organisatie met korte lijnen en een prettige werksfeer? En met secundaire arbeidsvoorwaarden als een uitstekende pensioenregeling, allerhande studiemoge lijkheden en PC-Privé regeling Schrijf dan binnen twee weken een brief aan Hertz Lease, Postbus 696. 2130 AR Hoofddorp. Ter attentie van onze Ma nager Finance, Hans van Diest. Wil je meer informatie over wie we zijn en wat we te bieden hebben, je mag Hans ook bel len op 023 5694444. En je kunt sowieso altijd terecht op www.hertzlease.nl. KANTOOR Huursubsidie medewerker m/v voor verschillende woningbouwvereningen in Leiden en omgeving. Na een korte intensieve opleiding behandel je huursubsidieaanvragen. Hiervoor heb je een opleiding op mimimaal mbo-niveau. financieel-administratieve kennis en/of ervaring en goede communicatieve vaardigheden. Bovendien ben je dienstverlenend, accuraat en kun je zelfstandig en in teamverband werken. Deze fulltime baan is voor minimaal 8 wken. Ben je geïnteresseerd in deze leuke, afwisselende baan? Neem dan snel contact op. Vakantiekrachten m/v Zoek je voor de komende vakantieperiode een leuke administratieve baan en ben je ten minste drie aaneenge sloten maanden beschikbaar voor werk? Voor een grote touroperator gevestigd in Leiden zijn wij op zoek naar medewerkers die ten minste drie maanden beschikbaar zijn in de periode vanaf nu tot september. Ben je 16 jaar of ouder en fulltime beschikbaar voor werk? Informeer eens naar je mogelijkheden. Informatie:(07l) 512 06 88, Martine Bos Leiden, Stationsplein 212 HORECA/CATERING Cateringmedewerkers m/v - voor locatie in het centrum van Leiden. De werkzaam heden bestaan uit het bakwerk tijdens de lunch, simpel kassawerk, de verkoop van koffie, thee en snoep en het opruimen van de kantine en keuken na de lunch. Je bent in het bezit van zwart/wit kleding, enthousiast en vindt het leuk om in een drukke keuken te werken. De werk tijden zijn van I 1.30 tot 16.45 uur van maandag tot en met vrijdag. Ook voor andere tijden zijn er diverse mogelijkheden in de catering. Informatie:(07l) 513 27 43, Anette Corel Leiden, Stationsplein 212 Vestigingsassistent m/v voor een relatie op Schiphol. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van de aankomstcontroles in het weekend. De werktijden zijn vanaf 6.00 uur 's och tends voor 4 tot 8 uur per dag op zaterdag en/of zondag. In deze zelfstandige functie ben je verantwoor delijk voor het controleren van de uitzendkrachten bij aankomst bij diverse bedrijven. Informatie:(07l) 513 27 43, Iris Scheve Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE magazijmmedewerkers m/v voor een bedrijf in Leiden en omgeving. Wij-zoeken mensen op de afdeling inkomende-en uitgaande goe deren. Hiervoor beheers je Nederlands in woord en geschrift. Heftruck ervaring en/of -diploma is een pre. Deze baan is voor 40 uur per week. Informatie:(07l) 512 64 43, Sandra Flor Leiden, Stationsplein 212 tempo-team •LL STARS w.tempo -team.nl MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MECR UIT. Wagenaar gww b.v., gevestigd te Hazerswou.de Rijndijk, is een aannemersbedrijf in de weg- en waterbouw, zij voert haar werken uit in een straal van 30 km rondom Leiden. Naast het uitvoeren van civiel- en milieutechnische werken (noleren, saneren en baggeren) is Wagenaar gww b.v. met name actiefin opdracht van de Grondstoffen bank Zuid-Holland b.v. Hiervoor verzorgt zij de inrichting van verwerkingslocaties voor licht verontreinigde grond. Wagenaar gww b.v. is op korte termijn op zoek naar: een uitvoerder Wij vragen: een commerciële, flexibele en enthousiaste instelling opleiding M.T.S. civiele techniek of gelijkwaardig ervaring in een vergelijkbare functie Wij bieden: een leuke afwisselende baan enthousiaste collega's een aantrekkelijk salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heb je zin om ons kleine team te komen versterken. stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar onderstaand adres of bel voor informatie met Arend Smit. telefoonnummer 071-3412489. Wagenaar gww b.v. Aannemer van civiel- en milieutechnische werken Frederik van Eedenplein 4c, Hazerswoude-Rijndijk Postbus 21, 2396 ZG Koudekerk a.d. Rijn Telefoon 071 - 3412489 Telefax 071 - 3415712 Stichting Centraal Artsenlaboratorium voor Leiden en omstreken SCAL verzorgt in de regio voor huisartsen, verloskundigen, bedrijven etc. een pakket aan voorzieningen. Wij noemen laboratoriumbepalingen, e.c.g. analyse, echografie, diabeteszorg, histologie, cervixcytologie etc. Voor onze organisatie zoeken wij op korte termijn zowel fulltime als parttime Wij verwachten van de kandidaten voltooide opleiding voldoende ervaring goede kennis van de Nederlandse taal verantwoordelijkheidsgevoel in het bezit van rijbewijs B1 Wij bieden een salariëring overeenkomstig de CAO voor Ziekenhuis wezen en een ruim pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw handgeschreven sollicitatiebrieven voorzien van een c.v. te richten aan: SCAL t.a.v. Mevr. C. de Haas Postbus 16080 2301 GB Leiden 6 X 3 C t personeelsintermediair plezier in je leven, plezier in je werk. Personeelsmanager voor een internationaal ICT bedrijf in Leiden Werkzaamheden: Binnen deze functie draag je samen met een collega de verantwoordelijkheid over de personeelsafdeling. Als personeelsmanager vervul je een actieve rol in het bepalen van het personeelsbeleid, bij de aanname van nieuwe personeelsleden en het verzorgen van de personeels administratie. Daarnaast fungeer je als vraagbaak voor het personeel en rapporteer je aan het management. Profiel: Je hebt minimaal 3 jaar relevante werkervaring binnen een internationale organisatie. Daarnaast beheers je de Nederlandse en Engelse taal goed in woord en geschrift. De woorden openhartig, gedreven en initiatiefrijk passen goed bij jou. Office Assistant voor een internationale handels onderneming gespecialiseerd dranken, textiel en cosmetica te Werkzaamheden: Als office a tant, begeleid je het logistieke proces in binnen- en buitenland, ben je het aanspreekpunt voor de klanten, verzorg je de after-sales en voer je de in- en verkoop administratie. Kortom binnen deze functie ben je een spin in 't web. Profiel: Je hebt een MBO/HBO werk- en denkniveau en beheerst de Nederlandse en Engelse taal goed in woord en geschrift. Ben je communicatief vaardig, enthou- siast en een echte regelneef, dan past deze functie goed bij jou. Wij vertellen je graag deze functies! Bel onze vestiging in Leiden 071-5142020 of mail met leiden@exactpi.nl. Kijk voor meer vacatures op onze 611 internetsite: www.exactpi.nl uitzenden, detacheren, werving en selectie kei cee In de uitzendbranche draait het om mensen. Wil jij daarin een hoofdrol spelenlaat je casten door Unique! junior Intercedent gezocht voor onze vestiging in Leiden Je functie Om goede selecties te kunnen maken en opdrachtgevers en uitzendmedewerkers tevreden te stellen is een goede organisatie op de vestiging essentieel. Jij speelt hierin een 'Unique' rol. want je bent het eerste aanspreekpunt. Je doet de intake van werkzoekenden en je bent verantwoordelijk voor een deel van de vestigingsadministratie Je achtergrond Je hebt een dienstverlenende instelling, bent communicatief vaardig en stressbestendig. Je kunt onder druk toch nauwkeurig werken. Enige werkervaring is belangrijk, net als een MBO/HBO werk- en denkniveau. Ben jij die enthousiaste aanpakker die wij zoeken? Dan kan deze functie het begin zijn van een interessante carrière bij Unique. Je toekomst Je werkt bij een snel groeiende onderneming met inspirerende collega's. Voor ambitieuze en talentvolle mensen zijn er volop doorgroeimogelijkheden. Unique Uitzendburo geeft veel aandacht aan interne opleidingen en trainingen Vanzelfsprekend worden inzet en prestaties beloond met een passend salaris en een aantrekkelijk arbeidsvoorwaarden pakket. Je reactie Stuur of fax je sollicitatiebrief met c.v. vóór 8 mei a s. naar Unique Uitzendburo, t.a.v. Esther Feenstra, Postbus 1.1300 AA Almere, fax (036) 538 2611 fr unique uitzendburo De MAS-dag Conny de Wette werkt bij Albert Heijn als manage mentassistent supermarkt Of, kort gezegd, als MAS. Zij vormt, samen met de supermarktmanager en de verkoopmanagers, het managementteam van haar supermarkt En ze heeft, zoals ze zelf zegt, "een grote verantwoordelijkheid voor de kwaliteit van de winkelprocessen." Signaleren van problemen In de winkel zelf, en in de computersystemen, zoekt Conny naar zaken die verbeterd kunnen worden. Zo kan bijvoorbeeld achteraf blijken dat er te veel - of te weinig - van een bepaald artikel is ingekocht Is dat een incident? Of zijn er structurele oorzaken aan te wijzen? Is de oplossing eenmaal gevonden, dan initieert Conny het proces dat tot verbetering moet lelden. Spil van het team Vanzelfsprekend heeft een MAS ook veel met men sen te maken. Met de verkopers natuurlijk, voor wie je tóch vaak een aanspreekpunt bent. Maar ook klanten weten je vaak te vinden met hun opmer kingen en Ideeën. En tijdens het sturen van de processen moet je ook het team in de winkel kunnen begeleiden. Professionele training Als MAS bij Albert Heijn krijg je natuurlijk de nodige cursussen om jezelf persoonlijk te ontwikkelen en om bij te blijven bij alle veranderingen op het gebied van onze computersystemen. Geïnteresseerd? Voor onze filialen in Lelden zoeken wij management assistenten. Heb je een afgeronde HAVO/MBO- opleiding en spreekt het bovenstaande je aan, bel of schrijf dan naar Albert Heijn, ta v. de heer Broekstra. Kopermolen 44. 2317 PB in Lelden, telefoon 107115220045. ispl.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36