Personeel Personeel Personeel Personeel Persone 17 LAKE P&O-adviseur m/v 32-36 uur Verpleegkundige behandelunit m/v 32 ^Rijnseest j TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST Hoofd Financiële Administratie Human Capital Group Heb je de koning al gesproken? www.seggm e n t. n I ZATERDAG 22 APRIL 2000 Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg met ruim 1850 medewerkers, op 1 januari 2000 ontstaan door de fusie van GGZ-partners ZHN, GGZ Rijnland. Langeveld Centrum voor psychiatrie. RIAGG ZHN, Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest en RIBW ZHN. Het werkgebied is de regio Zuid-Holland Noord; een regio met circa 550.000 inwoners. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelingsmogelijkheden, verzorging en begeleiding, toegesneden op de vraag van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod en de totstandkoming van zorg circuits. Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een belangrijke plaats in. Op het terrein van opleiding, onderwijs en onderzoek wordt intensief samengewerkt met het Leids Universitair Medisch Centrum. De Rijngeest Groep biedt haar medewerkers een inspirerend en verantwoord werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplooiing. Voor de dienst Personeel en Organisatie zoeken wij op korte termijn e De functie De belangrijkste taken van de P&O-adviseur zijn het adviseren en ondersteunen van het lijnmanagement: ten aanzien van het vastgestelde sociaal, organisatorisch en arbeidsvoorwaardenbeleid; bij veranderingsprocessen, samenwerkingsvraagstukken en zaken op het niveau van individuele medewerkers. De standplaats is Noordwijk. Functie-eisen Voor deze functie dient u te beschikken over een afgeronde HBO- of universitaire opleiding op het gebied van personeel en organisatie, of een door ervaring verkregen vergelijk- minimaal twee jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Verder verwachten wij van u dat u een klant- en servicegerichte instel- U kunt uw brief richten ling heeft en een teamspeler bent Ervaring in of affiniteit met de gezondheidszorg is een pre. Het aanbod Wij bieden u een boeiende functie in een prettig werkklimaat. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg, FWG 50. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer drs. G.H.j. Caubo. manager Personeel en Organisatie, telefoon (0252) 342 330. of de heer drs. R. Vuurmans. P&O-adviseur, telefoon (0252) 342 339. Sollicitatie Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 6 mei a.s.. onder vermelding van vacaturecode 0004112/RD. Rijngeest Groep Dienst Personeel en Organisatie Postbus 5000. 2200 KA Noordwijk Het Centrum GGZ Duin- en Bollenstreek vraagt voor de behandelumt een De afdeling Het Centrum GGZ Duin- en Bollenstreek is een multifunctioneel centrum voor kortdurende geestelijke gezondheidszorg ten behoeve van de inwoners van de regio. De ambulante functies (RIAGG), polikliniek en deeltijdbehandeling, alsmede de klinische functies, zijn samengevoegd in één sector. Het Centrum beschikt over een open afdeling met 25 bedden en een gesloten afdeling met 15 bedden. Er wordt momenteel hard gewerkt aan een verandering van de organisatie, waarbij circuitvorming en een op zorgvraag afgestemd behandelaanbod tot stand worden gebracht. Het werken volgens behandelprogramma's vormt hierbij het uitgangspunt. Het Centrum kent nu nog meerdere locaties, maar wordt eind 2001 gevestigd in Voorhout. De behandelunit is verantwoordelijk voor de behandeling en bege leiding van cliënten in opnarnevervangende deeltijdbehandeling en mede verantwoordelijk voor de behandelprogramma's van de in de kliniek opgenomen cliënten. De behandeling kan individueel of groepsgewijs plaatsvinden. De functie Als verpleegkundige behandelunit begeleidt u zowel cliënten in deel tijdbehandeling als klinisch opgenomen cliënten. Het betreft zowel individuele cliënten als groepen. Tot uw taken behoren verder het; zelfstandig uitvoeren van trainingen en psycho-educatieve programmaonderdelen; verrichten van administratieve werkzaamheden, zoals verslag legging en schriftelijke rapportage ten behoeve van de behandel- besprekingen; coördineren van het behandelaanbod. De werkzaamheden vinden overdag plaats. Functie-eisen Voor deze functie dient u te beschikken over het diploma B-verpleeg kundige of HBO-V. kennis van de ambulante hulpverlening en een aanvullende gerichte opleiding en ervaring in het werken met groepen. Ook als u bereid bent om de benodigde cursussen te gaan volgen, komt u voor deze functie in aanmerking. U heeft affiniteit met stemmingsstoornissen persoonlijkheids stoornissen en een sociaal psychiatrische visie. Verder bent u in staat om zowel zelfstandig als in multidisciplinair teamverband goed te functioneren. Het aanbod Wij bieden u een verantwoordelijke en boeiende functie in een multifunctionele werkomgeving. Het salaris en de overige arbeidsvo- rwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg, FWG 45. Informatie Voor meer informatie of een oriënterend gesprek kunt u contact opnemen met mevrouw E. Olgers, hoofd behandelhuis, telefoon (0252) 342 724. of de heer H. Kokhuis, manager beheer CGGZ Duin en Bollenstreek, telefoon (0252) 342 746. Een uitgebreide functie beschrijving is op aanvraag beschikbaar. Sollicitatie Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 6 mei a.s.. onder vermelding van vacaturecode 0004112/LA. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep Dienst Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk aandrijftechniek Elsto Aandrijftechniek, gevestigd te Voorhout, maakt onderdeel uit van Stokvis Holding met diverse binnen- en buitenlandse bedrijven, die gespecialiseerd zijn in de ontwikkeling, pro ductie en verkoop van elektro- en mechanische aandrijvingen en aandrijfcomponenten. Stokvis Holding heeft in totaal ca. 240 werknemers, waarvan er 80 in Voorhout werken. In de meer dan 30 jaar dat Elsto bestaat is het onderscheidend vermogen vooral gelegen in vakmanschap, kwaliteit van producten en optimale servicegerichtheid. Ter uitbreiding van de verkoopafdeling zijn wij op zoek naar een kandidaat (m/v)voor de functie van: De functie; De technisch commercieel medewerker binnendienst maak deel van een team van 8 medewerkers. Na een gedegen inw.erkperiode ondersteunt u het team met het uitvoeren van de volgende taken: - U zorgt voor het totale traject van telefonische verkoop en orderstroom, vanaf de aanvraag, orderverwerking tot en met de nazorg. - Als adviseur staat u uw klanten bij vragen bij en verdiept u zich in het oplossen van technische vraagstukken, waarbij optimale klant- en servicegerichtheid zeer belangrijk is. - U onderhoudt en bouwt nieuwe relaties op per telefoon met voornamelijk Nederlandse klanten. Door het uitstekende contact bent u in staat alert in te spelen op hun specifieke vragen. [r U onderhoudt kontakten met onze buitenlandse leveranciers. Spreekt deze functie u aan? iSchrijf dan uw brief met C.V. binnen 2 weken aan: Elsto Aandrijftechniek Loosterweg 7 2215 TL Voorhout t.a.v. De heer R. P. Oostervink Wij vragen: - Een enthousiaste en flexibele medewerker met tact, doorzettings vermogen en communicatieve vaardigheden. - Enkele jaren ervaring in de aandrijftechniek strekt tot aanbeveling maar is géén must. - U heeft een technische opleiding op MBO niveau, bij voorkeur werktuigbouw en/of elektrotechniek. - Commercieel inzicht en ervaring is een pré. - Een goede beheersing van de moderne talen. Wij bieden: - een zelfstandige dynamische functie met ruimte voor eigen in breng binnen een internationaal opererend bedrijf. - Een sterk groeiende organisatie met korte communicatielijnen en een informele werksfeer. - Goed primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Stichting Werk en Onderneming te Leiden biedt ondersteuning bij het starten van een onder neming. Zij richt zich met name op mensen die vanuit een minder gunstige uitgangspositie een eigen bedrijf willen beginnen. Hiertoe biedt Werk en Onderneming bedrijfsadvisering, financierings ondersteuning, themabijeenkomsten, scholing en bedrijfsruimteverhuur. Werk en Onderneming wordt financieel bijgestaan door een aantal gemeenten en Nederlandse en Europese steun fondsen. Als Hoofd Financiële Administratie heeft u een initiërende en leidinggevende rol bij het voort durend verbeteren, vereenvoudigen en verder stroomlijnen van de financiële administratie en de administratieve en geautomatiseerde proce dures. Hierbij staan u twee medewerkers terzijde. Tot uw taken behoren het verzorgen van begro tingen, jaarrekeningen en consolidatie van de ver schillende B.V.'s en het opstellen van analyses, verslagen, overzichten en prognoses. U onder houdt externe contacten (o.a. accountant, sub sidieverstrekkers), verzorgt aangiftes en infor meert medewerkers, onder meer over de financiële afrekening van projecten. Er wordt een actieve rol van u verwacht in het adviseren van de directeur en het bestuur inzake financieel beleid. Accuratesse, flexibiliteit en assertiviteit zijn eigen schappen die u sieren, naast eerlijkheid, duidelijk heid en directheid. U bent in het bezit van een gezonde dosis werklust en teamgeest. Een SPD I en II of een HEAO-BE achtergrond met minimaal 5 jaar relevante werkervaring zijn vereist. Indien u belangstelling heeft, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar Human Capital Group/Recruitment Selection, ter attentie van mevrouw mr. N.A. Koumans, Postbus 4433, 3ÜÜ6 AK Rotterdam. Telefoon: Q10 - 272 15 3D. Ook kunt u per e-mail reageren: nkoumahs@deloitte.nl stichting Werk en Onderneming Menselijk kapitaal vraagt om een zorgvuldige manier van investeren. De Human Capital Group brengt daarom de kwaliteiten en eigenschappen van elke kandidaat nauwkeurig in kaart. Die individuele kwaliteiten zijn ons uitgangspunt bij het vinden van de beste aansluiting bij de wense van onze opdrachtgevers. Menselijk kapitaal vraagt immers om maatwerk lijke dacht. Kwaliteit is i het enige dat telt. Deloitte Touche (S Recruitment Selection Een voorkeur voor persoonlijke aandacht? En op zoek naar een vaste of tijdelijke administratieve, secretariële, financiële of commerciële functie? Praat dan eerst met uitzendbureau de koning. Officemanager Voor een opleidingsinstituut in Zoeterwoude. De werkzaam heden bestaan o.a. uit internationale projectadministratie, opzetten en beheren van databases, mede-organiseren van workshops en korte cursussen, inrichten en onderhouden van website, verwerken van cursusevaluaties en diverse secreta riële werkzaamheden. Voor deze functie wordt gevraagd: een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, goede kennis van Word, Excel, Acces en Powerpoint en enige jaren relevante werkervaring, organisatietalent en gevoel voor hu mor. Het betreft een fulltime functie met uitzicht op een vast dienstverband. Telefoniste/receptioniste Voor een accountantsbureau in Leiden. De werkzaamheden omvatten het beantwoorden en doorverbinden van de tele foon, klanten ontvangen, post verwerken, archiveren, corres pondentie en overige lichte administratieve werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een goede telefoonstem, beheerst Word en is representatief. Het betreft een fulltime baan met uitzicht op vast dienstverband. Medewerker personeelszaken Voor een bankinstelling in Den Haag (goed met openbaar vervoer te bereiken). De taken bestaan uit administratieve werkzaamheden zoals het invoeren van personeelsmutaties. ziekteverzuimregistratie en het verwerken van contracten. Tevens biedt je ondersteuning bij werving en selectie en heb je een adviserende functie. Gevraagd wordt enige ervaring op PZ-gebied. Het betreft een baan voor 32 uur voor een aantal maanden. uitzendbureau de koning Kort Rapenburg 20, 231 i GC Leiden Tel. (071) 514 41 43 Bij de koning kun je altijd terecht per direct. Vast en/of tijdelijk werk MBO/HBO en universitair niveau. Telefoon (071) 576 42 06 Augusta Benelux BV is importeur/distributeur van hoogwaardige M producten zoals BBB fietsaccessoires, Marzocchi voorvorken, CralB helmen, Lake schoenen, ACOR onderdelen, Wheeler fietsen, IRC den en Finishline onderhoudsmiddelen. Vanuit ons pand in Leiden ren wij aan rijwielzaken in de gehele Benelux. Daarnaast zijn wij ve no woordelijk voor de marketing en distributie van de BBB producten i landen wereldwijd. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar kandidaten vooi functie van: Commerciële binnendienstmedewerkei N Zijn/haar taak zal bestaan uit het ondersteunen van de verkoop bu)R1 dienst en het telefonisch onderhouden van contacten met onze kla Voor de functie vragen wij: - een positieve en commerciële instelling. - goede contactuele vaardigheden. - een opleiding op, minimaal middelbaar niveau. - ervaring met de tweewielerbranche en/of affiniteit met het product fiets. Tevens zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: Magazijnmedewerker Het betreft een allround magazijnfunctie. Augusta is een dynamiscl bedrijf. De werkzaamheden zijn daarom gevarieerd. Voor de functie vragen wij: - een positieve instelling - goed kunnen werken in teamverband - ervaring met het product fiets is een pre. Voor beide functies bieden wij: - een uitdagende functie in een groeiende onderneming. - een enthousiast en dynamisch team van collega's. - een goede salariëring met bijkomende voorzieningen. Schriftelijke sollicitaties met C.V. richten aan: Augusta Benelux BV Postbus 1297 2302 BG Leiden Voor telefonische inlichtingen u contact opnemen met Chris Koppert, tel. 071-5791 CRATONÏ

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34