'ersoneel Personeel iV BiySTOL Verkoopsters/cassières/hulpkrachten m/v een assistent-conciërge een conciërge/toezichthouder ECRETARESSE met een hoog SGTVICGgehalte Gerechtsdeurwaarderskantoor Van Arkel IÏ5&A Partners RDAG 22 APRIL 2000 ™"'fconfessionele /lletland OLLEGE lengemeenschap VWO-HAVO- ÏP choolpopulatie /an c üt 1000 rigen en is lisvest in één ww op de grens leiden, schoten en \rwoude. hy ding Het Vlietland College heeft vacatures voor (36,86 uur/week) per 8 mei 2000 (20 uur/week) per 21 augustus 2000 een mediathecaris (20 uur/week) per 21 augustus 2000 Taken en werktijden kunnen in overleg worden vastgesteld. Combinaties van functies zijn mogelijk. De school hecht sterk aan overleg en samenwerking. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij de interconfessionele identiteit van de school respecteren. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch bij de rector. Dr. A.W. Hendriks, worden ingewonnen op de nummers 071-5769243 (school) of 0172-217167 (privé) Schriftelijke reacties te richten aan de rector van Het Vlietland Apollolaan 262,2324 BZ Leiden, Graaff Baas BV g zouden wij in contact komen met kandida- oor de functie van (24 uur per week) ze functie ondersteunt zij samen met een col directie-assistent en ons laboratorium. :tie-inhoud: Et zelfstandig afhandelen en verwerken van rrespondentie. :t aannemen van telefoongesprekken en door- rbinden. dan wel zelf afhandelen van bepaal- onderwerpen. :t verrichten van secretariële werkzaamheden als agendabeheer, datumbewaking en archi- :tie-eisen: levante opleiding op minimaal MBO-niveau. ïheersing van Microsoft Office, nnis van moderne talen in woord en ge- irift. rcuratesse. )ede communicatieve en sociale vaardighe- n. eftijdsindicatie 25-45 jaar. De Graaff Baas BV onderdeel van een internationaal concern, is een in de professionele markt opererende toeleverancier van een uitgebreide range van producten en procédés voor oppervlaktebehandeling alsmede verfproducten voor nieuwbouw, onderhoud en renovatie. Wij verkopen 'tailor-made' in binnen- en buitenland. Onze afnemers zijn bedrijven in de metaal-, lakverwerkende en grafische industrie alsmede coating- en schildersbedrijven. De Graaff Baas BV is gecertificeerd volgens ISO 9001 (kwaliteitszorg) en ISO 14001 (milieuzorg). De Graaff Baas BV voert een open beleid waar binnen een groep van 60 medewerkers wordt geluisterd naar eigen inbreng en zelfinitiatief sterk wordt gestimuleerd. Dat is de basis waarop doorgroeimogelijkheden zijn De Graaff Baas BV biedt een prima salaris en secundaire arbeids voorwaarden in overeenstemming met de functie. Spreekt deze functie je aan stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatiebrief aan de afdeling Perso neelszaken t.a.v. mevrouw P. Hartog De Graaff Baas BV, Postbus 312, 2400 AH ALPHEN AAN DEN RIJN Duinrand Salem de Vlietstede anisatic die op I n 1999 is ontstaan uit een lussen de verzorgingshui- tuinrand en Salem, beho- tot de hervormde stich- Ouderenzorg te Katwijk, lichting de Vlietstede te burg. De drie organisaties zich gezamenlijk sterk de huisvesting, zorg- en [verlening aan ouderen. heeft een gezamenlijke een directeur, Bestuur en van Toezicht. Ook zijn er lillende medewerkers in die werkzaamheden ver- n voor de totale organisa- )e drie locaties worden sluurd door een locatie- die de dagelijkse lei- heeft. Veel onderwerpen n voor DSV in zijn gc- itgewerkt. Zo heeft DSV •rbeeld een gezamenlijke slag en gezamenlijke sta- en zorgvisie die geba- zijn op de Protestants- lelijke levensovertuiging, gflfll catie is echter wel ruimte specifieke locaiiegebon- enmerken en cultuurver- Voor de locaties Duinrand en de Vlietstede zijn wij op zoek naar een (of twee: voor ie dere locatie is 10 uur beschikbaar): Kwaliteits-Arbo-Medewerker(s) (20 uur) De Kwaliteits-Arbo-Medewerker (KAM) zal zich bezig gaan houden met het leveren van informatie en voorstellen voor het ontwikkelen, invoeren en bewaken van het kwa- liteits- en arbobeleid van desbetreffende locatie, als onderdeel van het totale organisa tiebeleid. Tot de werkzaamheden behoren onder andere het opstellen van (concept) protocollen, procedures en richtlijnen (HKZ-model), actualiseren en archiveren van desbetreffende documenten, het uitwerken van kwaliteits/arboverbeterpunten in werk groepen, het motiveren van medewerkers en leidinggevenden en het leveren van een bijdrage aan het kwaliteits/arbojaarverslag. De KAM valt rechtstreeks onder de loca tiemanager. Samen met de coördinerend KAM van locatie Salem zal de KAM partici peren in de Stuurgroep Kwaliteit/Arbo, welke verantwoordelijk is voor de voortgang van het kwaliteits- en arbobeleid. Voor een goede uitvoering van deze functie denken wij dat de volgende eisen van belang zijn: kennis van kwaliteits- en arbozorg op HBO-niveau; kennis van (normen en richtlijnen voor) modellen.en systemen (bij voorkeur het HKZ-model); kennis van wetgeving, overheidsbeleid, financieringsstructuren en beleidsontwik keling op het gebied van ouderen-, kwaliteits- en arbobeleid; kennis van de organisatiestructuur en werkprocessen van het verzorgingshuis; uitdrukkingsvaardigheid voor het formuleren en presenteren van beleidsnotities; sociale vaardigheid voor een effectieve omgang met ouderen, medewerkers en externe relaties. Daarnaast verwachten wij dat de desbetreffende functionaris de volgende persoonlijke kenmerken heeft: overtuigingskracht, in staat zijn groepen en teams te enthousiasmeren; fncasserings- en uithoudingsvermogen; creatief, innoyatief en initiatiefrijk; een kritische, maar positief/opbouwende houding; oplettend en klantgericht; Protestants-Christelijke levensovertuiging. Wanneer u denkt aan bovenstaande te kunnen voldoen kunt u uw schriftelijke sollicita tie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan: de Algemeen Directeur van de Stichting DSV. Duindoomlaan 34, 2225 RT Katwijk. Voor meer in houdelijke informatie over de functie kunt u op ma. of di. contact opnemen met de coördinerend KAM, Mevr. G. de Zwart, tel.: 071-4015641. De grootste superstore van Nederland zoekt voor haar filiaal in Valkenburg ZH Fulltime en parttime Wij verwachten van je als verkoopster/cassière: Als verkoopster/cassière ben je accuraat, vriendelijk en houd je er van om met mensen om te gaan en ze daar waar nodig service en advies te bieden. Als cassière heb je reeds ervaring opgedaan in een soortgelijke functie. Heb je (nog) geen ervaring dan krijg je van Bristol een interne opleiding. Wij verwachten van je als hulpkracht: Als hulpkracht kom je ons (op afroep) gedurende enkele middagen per week, de koopavonden en de zaterdagen assisteren met het verwerken, etiketteren en inruimen van de nieuw binnengekomen artikelen. Wat je ons kunt bieden: Je bent hulpvaardig, enthousiast en hebt een representatief voorkomen. Je hebt (bij voorkeur) aantoonbare ervaring in de schoenen- en/of kleding-detailhandel en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Wat Bristol je biedt: Een salaris dat overeenkomt met je functie. Doorgroeimogelijkheden in onze open organisatie, ruimte voor initiatief en eigen inbreng. Een prettige werksfeer en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Je reactie: Bel voor het maken van een afspraak 071 - 531 77 18 en vraag naar de filiaalmanager. Je kunt ook even bi) ons filiaal Voorschoterweg 45A naar binnenlopen. Een brief schrijven mag natuurlijk ook. Stuur deze naar BRISTOL B.V., t.a.v. de heer M. Teunissen, Postbus 173, 1160 AD Zwanenburg, onder vermelding van: 'sollicitatie'. E-mail: m.teunissen@bristol-nederland.nl Bristol is met 86 filialen het grootste winkelbedrijf op het gebied van schoenen, vrijetijds- en sportkleding. Maak nu de grote sprong en stap in de dynamische wereld van Bristol; een solide organisatie met een uniek marketingconcept. 0INTERDEAN INTERNATIONAL MOVERS INTERNATIONALE VERHUIZERS maakt deel uit van een wereldwijd concern, en is één van de grootste interna tionale verhuisbedrijven van Europa. Gevestigd op het industrieterrein Molenwetering in Alphen a/d Rijn. Goed bereikbaar met bedrijvenbus, openbaar vervoer en per auto. Door de groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar; Functie: import medewerker m/v Werkzaamheden: het assisteren van de Operations Manager bij het uitvoeren van de administratieve werkzaamheden voor en telefonische contacten met buitenlandse) verhuizende families welke in Nederland gestationeerd worden. Opleidingsniveau: HAVO/MDS Vereisten: aantoonbare ervaring in woord en geschrift van de Engelse taal, rijbewijs B is een pre, flexibele klantgerichte commerciële instelling, stressbestendig, accuraat werken. Leeftijd: vanaf 25 jaar Per: direct Werkweek: 40 uur Functie: verpakkers/inpakkers/verhuizers m/v Werkzaamheden: het in- en uitpakken van inboedels en het (uit)laden daarvan, de chauffeur helpen gedurende de rit. Trips van en naar het buitenland behoren tot de mogelijkheden Opleidingsniveau: middelbaar, ook schoolverlaters en vakantiewerkers zijn welkom te reageren. Vereisten: klantvriendelijke instelling, goede beheersing van de Nederlandse taal en een redelijke beheersing van de Engelse taal is een voordeel, rijbewijs is een pre, flexibele klantgerichte commercieie instelling, stress bestendig, accuraat kunnen werken. Leeftijd: vanaf 17 jaar. Per: direct. Werkweek: 40 uur. Functie: commercieel secretaresse Werkzaamheden: de administratieve en telefonische ondersteuning van ons verkoopteam en de directeur. Opleidingsniveau: HAVO/MDS Vereisten: een uitstekende spreek- en schrijfvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal, klantvriendelijke instelling, flexibele klantgerichte commerciële instelling, stressbestendig, accuraat kunnen werken, het kunnen omgaan met Window-programma's, rijbewijs is een pre Leeftijd: vanaf 20 jaar Per: direct Werkweek: 40 uur Functie: loodsmedewerker Werkzaamheden: het assisteren van de loodsbaas bij het uitvoeren van voorbereidende werkzaamheden voor de verhuizers als wel het laden en lossen van verhuizingen Opleidingsniveau: middelbaar Vereisten: timmervaardigheid, stressbestendig, accuraat kunnen werken, rijbewijs is een pre Leeftijd: vanaf 18 jaar per: direct Werkweek: 40 uur Wij bieden leuke, afwisselende functies in een internationaal dynamisch bedrijf met even tueel doorgroeimogelijkheden. Reacties voor 29 april 2000 telefonisch of schriftelijk met c.v. Interdean B.V.The Netherlands T.a.v. Afdeling personeelszaken postbus 169, 2400 AD Alphen aan den Rijn Met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Leiden en Delft VRAGEN VOOR SPOEDIGE INDIENSTTREDING INCASSO- MEDEWERKERS M/V die worden belast met het zelfstandig behandelen van dossiers, zoals het onderhouden van telefonische en schriftelijke kontakten met clienten, debiteuren enz. - Havo/Meao - goede contactuele eigenschappen - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken prettige werksfeer en goede Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen richten a Gerechtsdeurwaarderskantoor Van Arkel Partners Postbus 239 2300 AE Leiden Swetterhage /Activiteiten* "de Blankai De Gemiva-SVG Groep beheert ui regio Noord een aantal dagcentra, woonlocaties en een kinderdagcentrum Swetterhage te Zoeterwoude-Dorp bestaat uit 10 woonlocaties en 3 activiteitencentra die zorg en dienst verlenen aan 340 cliënten met een verstandelijke handicap. De afdeling Intensieve Begeleidingsgroepen (IBG) is een onderdeel van Activiteitencentrum "de Blankaart" Het activiteitencentrum bestaat naast de IBG uit de volgende onderdelen: spel- en muziek begeleiding; vakgroep arbeid; tuin en boerderij. De IBG bestaat uit 3 groepen waar deelnemers afhankelijk van de hulpvraag begeleid worden De begeleiding vindt zowel individueel plaats als in kleine groepen. Alle deelnemers vertonen in meer of mindere mate moeilijk te bege leiden gedrag, waarbij bij sommigen spanning en agressie voor kan komen. De begeleiding en de omgeving zijn zeer gestructureerd. De aard van de werkzaamheden van de deelnemers is veelal individueel bepaald en bestaan uit ontspannende, arbeidsmatige en creatieve De groep waar de vacature ontstaat bestaat uit 6 personen. Allen hebben een autistische handicap. Binnen de groep wordt met twee vaste begeleiders gewerkt Voor de afdeling IBG vragen wij per zo spoedig mogelijk een Activiteitenbegeleider m/v (voor 34 uur per week) r 1531.12 Het ligt in de bedoeling dat de activiteitenbegeleider op de drie verschillende groepen van de IGB werkt, met name voor vervanging bij ziekte en vrije dagen. Daarnaast zal er ook individueel met deel nemers gewerkt worden. In de nabije toekomst zal er een groep bij komen binnen de IBG. De mogelijkheid bestaat dan om op een vaste groep te gaan werken. Wij zoeken iemand die: - een opleiding activiteitenbegeleiding of gelijkwaardig heeft afgerond; - ervaring heeft in het werken met kwetsbare mensen; - flexibel is; - relativeringsvermogen heeft; - in staat is positief kritisch te zijn en meedenkt over de ontwikkelingen binnen de dagbesteding Wij bieden: - cursus "Ingrijpend Anders". - actieve begeleiding in de omgang met (dreigende) agressie; - gemotiveerde en kritisch meedenkende collega's; - arbeidsvoorwaarden en salaris volgens CAO Gehandicaptenzorg (voorheen CAO-ziekenhuiswezen, FWG 40, max. 4 429,-). Sollicitatie an informatia: Meer informatie over deze vacature is te verkrijgen bij de IBG (telefoon 071 - 580 61 00, tst. 332) of bij Peter de Gier (locatiehoofd, tst. 178). Sollicitaties vóór 8 mei 2000 richten aan de afdeling PO&O (regio Noord) van de Gemiva-SVG Groep, Blankaartweg 2, 2381 AD f' Zoeterwoude. Vermeld in ;.v uw brief het vacature- De Gemiva-SVG Groep onder steunt mensen met een verstande lijke, lichamelijke of meervoudige handicap. Dat doen we binnen één van onze negentig locaties in Zuid- Holland en Amsterdam, bij hen thuis of in hun werksituatie. Wij wil len werken aan volwaardig burger- cap. Daarom hebben wij oog hun beperkingen, maar vooral hun mogolijkheden on de kouzes die zij maken. "Ondersteuning bieden aan n

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23