Personeel Personei ZOEK JE EEN FLEXIBELE BAAN OP KANTOOR.., ÈN BIJ EEN LEUK BEDRIJF WAAR JE OP KUNT BOUWEN? SASSENHEIM Toe aan een nieuwe uitdaging? Monuta V Zorgadviseur verzekeringen m/v COMMERCIËLE MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) JUNIOR SECRETARESSE ZATERDAG 22 APRIL 2000 GEWIJZIGDE OPROEP *1 Sassenheim is een gemeente met bijna 15.000 inwoners, centraal gelegen tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag. medewerker bureau interne zaken m/v tiet betreft een voltijd functie voor 36 uur per week. De functie kan ook in deeltijd worden uitgeoefend. Algemene informatie: Het bureau Interne Zaken maakt deel uit van de afdeling Middelen en houdt zich onder andere bezig met postbehandeling, archivering, receptie, secretariaat, inkoop en automatisering. Punctie-informatie: U verricht vooral de meer complexe archiefwerkzaamheden, w.o. de controle op de compleetheid van de stukken en de juiste afdoening, hel vormen van dossiers, het voorbereiden van vemietigingslijsten en het saneren van het dynamisch- en semi-statisch archief. Ook het verzendklaar maken van de raadstukken behoort tot uw takenpakket. Punctie-eisen: U beschikt minimaal over een havo-diploma, gecombineerd met een afgeronde opleiding sod I. Studie voor sod II strekt tot aanbeveling. U heeft ruime ervaring in het praktisch beheren van een archief. Tenslotte verwachten wij van u een flexibele inzetbaarheid en een klantgerichte werkhouding. Overige informatie: Wij bieden u een aantrekkelijke en uitdagende functie. De gemeente Sassenheim past een flexibel beloningsbeleid toe en daarnaast kent Sassenheim een aantal uitstekende regelingen zoals flexibele werk tijden, kinderopvangregeling en ruime opleidingsmogelijkheden. Afhankelijk van uw opleiding, ervaring en capaciteiten is een maximaal salaris bereikbaar van f 4.759,- bruto per maand (schaal 7). Voor een uitstekende kandidaat behoort een markttoelage tot de mogelijkheden. Inlichtingen en sollicitatie: Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J.M. Sluymer, hoofd van de afdeling Middelen of de heer J.J.E. de Ridder, telefoon (0252) 24 22 42. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau personeel en organisatie. Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van 'vacature 11/2" in de linkerbovenhoek van de envelop. De reactietermijn sluit op 5 mei aanstaande. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet Reïntegratie arbeidsgeschiklen en de Wet Stimulering Arbeids deelname Minderheden. Wie behoort tot een van deze doelgroepen, zoals in deze wetten is bedoeld en aan de functie-eisen voldoet, wordt nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Monuta is trendsetter in Nederland op het gebied van uitvaartverzorging en -verzekeringen. Zij levert producten en diensten rondom het einde van het leven met daarbij de nadruk op de wensen van de klant. Onze medewerkers worden voortdurend op de hoogte gehouden van de ontwikke lingen in de uitvaartwereld zodat het 'Ieder z'n eigen wens' daadwerkelijk wordt uitgevoerd. Het hoofdkantoor van Monuta staat in Apeldoorn. Bij Monuta werken 650 mensen. Monuta is continu bezig met uitbreiding en groei. In de regio Leiden heeft Monuta Zorgadvies BV een vacature voor een Even snel enkele voordelen op een rij: - zelf je inkomen bepalen; - zelfstandig en resultaatgericht werken; - werken vanuit huis; - flexibele werktijden; - fulltime loondienstverband. Bel Jen Meeuwissen op (0495) 59 47 83 (overdag en 's avonds) of mail jmeeuwissen@monuta.nl voor het aanvraagformulier voor de voorlichtings bijeenkomst op 9 mei om 19.30 uur in Rotterdam. N.B. Het betreft een vaste aanstelling met een gegarandeerd salaris gedurende het eerste jaar. Bloembollencentrale De Ree Holland b.v. is sinds 1950 een exporterende onderneming. Er wordt alle landen in Europa geëxporteerd. Wij zijn gespecialiseerd in het verpakken, distribueren en verm ten van bloembollen in consumenten-verpakkingen voor tuincentra, hobby-, bouw- en supermarkten postorder-bedrijven. Bloembollencentrale De Ree Holland b.v. is één van de grootste in haar br.ancl en heeft tevens een kwaliteits- en milieuzorgsysteem ingevoerd dat voldoet aan de internationale ISO 9002- en ISO 14001-normen. in ons bedrijf hebben wij een vacature voor een enthousiaste (vanaf 32 uur per week) ter ondersteuning van onze Directie Functie-eisen: De werkzaamheden bestaan uit: - het uitwerken van calculaties en offertes - het mede onderhouden van commerciële Internet activiteiten - inkoopvoorbereiding emballage - contact met toeleveranciers emballage - overige commerciële administratieve werkzaamheden - je hebt MEAO/CE-BE en/of relevante werkervaring op dit niveau - Windows, MS Office, etc. zijn geen probleem voor j - je hebt een goede kennis van de Duitse en Engelse ta woord en geschrift; kennis van de Franse taal is een pn - affiniteit met het product is gewenst - je bent commercieel en hebt ook oog voor de interne organisatie - je hebt goede communicatieve vaardigheden Ct Wij bieden je een uitdagende baan in een internationale werkomgeving en je werkt onder directe verantwoording van a o/ Directie. Voldoe je aan bovenstaand profiel en wil je werken bij een dynamisch bedrijf, stuur dan je sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae, binnen 2 weken na plaatsing van deze advertentie, naar ons postadres of per e-mall: Bloembollencentrale De Ree Holland b.v.; T.a.v. de heer J.F.L. de Ree, Postbus 39, 2160 AA Lisse mail@deree-flowerbulbs.nl Algemeen Dagblad. Volkskrant, Trouw zoekt met spoed in Rijnsburg Bezorg(st)ers Dagelijks een uurtje bezorgen tegen een flinke vergoeding Ben je een vroege vogel, 15 jaar of ouder en op zoek naar de beste vergoeding? Meld je snel aan en ontvang een startpremie van 150,- Regelmatig zijn er extra bonussen te verdienen! Info: 071 -4021214 Fam. v.d. Gugten of bel gratis: 0800-0230351 "Choose a job you love and you will never have to work a day in your life." met administratieve vaardigheden PharmaPartners B.V. bouwt en onderhoudt infor matiesystemen voor apotheken, huisartspraktijken en gezondheidscentra. Zo'n 1500 zorgverleners maken er momenteel gebruik van. In 21 jaar zijn we gegroeid tot een organisatie met vestigingen in Breda, Heiloo, Hoofddorp, Houten, Oosterhout, Rotterdam en Zwolle. We werken in kleine teams, zonder hiërarchie en in een open werksfeer, met veel ruimte voor zelfstandigheid, initiatieven en flexibiliteit. Voor onze vestiging in Hoofddorp zijn wij op zoek naar een junior secretaresse (m/v), die het leuk vindt om ook adminis tratieve taken te verrichten. Naast het algemene secretariaatswerk (telefoon, archief, ontvangst bezoekers, etc.) bestaan de werkzaamheden voor een belangrijk deel ook uit het (mede-)bewaken van orders vanaf de offerte tot en met de facturering. De collega die wij zoeken heeft bij voorkeur een MEAO-opleiding en is vertrouwd met MS Word. Zij is accuraat en beschikt over overtuigingskracht en goede communicatieve vaardigheden. De functie is fulltime en vraagt een grote mate van zelfstandigheid en betrokkenheid. Enige ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Als je weet dat jij degene bent die we zoeken voor bovengenoemde functie, schrijf dan binnen veertien dagen een briefje met C.V. aan: PharmaPartners B.V., Teteringsedijk 97, 4817 MB Breda. Meer informatie? Dan kun je bellen met Els van Slobbe, tel. (076) 533 39 95. E-mail: els@pharmapartners.nl PharmaPartners Dan ben je welkom bij Aannemingsbedrijf Meyer. Wij zijn op zoek naar een MEDEWERKSTER die telefonisch contact houdt met onze klanten en leveranciers, offertes maakt, etc, etc. Kortom een veelzijdige en zelfstandige baan. Het gaat om 2 a 3 dagen per week*). Wélke dagen van de week regel je in overleg met je collega, die je ook wegwijs maakt in de werkzaam heden welke je kunt verwachten. N.B. Vanaf 15 augustus 2000 tot I januari 2001 is je collega met zwangerschapsverlof. Gedurende die periode werk je full time Geïnteresseerd? Bel snel om een afspraak te maken. Je kunt vragen naar mevrouw D. Meyer; schriftelijk reageren kan natuurlijk ook. Kenauweg 15 2331 BA Leiden 071 - 531 65 83 Tot de stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn ?n Rhyn. behoren: OVERDUtN (Katwijk), psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagbehandeling met capaciteit van 226 bedden en een dagbehandeling op twee locaties met 40 plaatsen. Overduin heeft een bovenregionale functie voor patiënten met de ziekte Huntington en is actief in extra-murate verpleeghuiszorg. HAAGWUK (Leiden), woon-, zorgcentrum biedt huisvesting en verzorging aan 106 ouderen met uiteenlop zorgvragen. OVERRHYN (Leiden), een gecombineerd verpleeghuis voor psychogeriatne en somatiek dat eind2000 in gebruik zal worden genomen. Vorstelijke bijeenkomsten op donderdag 27 april a.s. Eerst in Katwijk, daarna in Leiden. Bea werkt hier al, nu Trix nog. Willem ook al, maar Alexander nog niet. Margriet is nog op zoek naar Pieter. Wat dacht je van Annette, niet verloofd en was niet van plan te gaan trouwen, maar werkt wel bij ons. Bea, Willem, Margriet en Annette zijn niet alleen op zoek naar Trix, Alexander en Pieter, maar ook naar jou, om met elkaar de kroon op het werk te zetten. er vinr: Margriet. Bea. Willem en Annette Wil je meer weten over dit vorstelijk gezelschap kom dan naar de doorlopende informatiebijeenkomsten op donderdag 27 april a.s 15.00 uur te Overduin aan de Nachtegaallaan of om 19.00 uur naar het Noorderlicht aan de Albertine Agnesstraat appartementn achter ons in aanbouw zijnde verpleeghuis Overrhyn aan de Willem de Zwijgerlaan. De oranjekoek staat klaar. Wij vertellen u graag welke mogelijkheden wij als Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn te bieden hebben. Kies voor de gezondheidszorg een vorstelijk beroep. Prinsheerlijk werken bij Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhy Wij zijn op zoek naar verschillende sollicitanten zowel voor de locatie Overduin te Katwijk, Haagwijk te Leiden als voor het in aanbouw zijnde verpleeghuis Overrhyn te Leiden. verpleegkundige m/v fulltime en parttime, bij voorkeur verpleegkundige b of hbo-v informatie bij Geertje van der Waay, afdelingshoofd of Hans Dongelmans, teamleider, tel. (071) 405 60 10 verzorgende (ig) m/v zowel psychogeriatrie als voor somatiek, fulltime en parttime diploma bejaardenverzorgende, ziekenverzorgende, mdgo-vz informatie bij Lex van Wijngaarden, manager zorg, tel. (071) 405 61 11 leerling verzorgende (ig) m/v verschillende leerroutes mogelijk, zowel in Leiden als in Katwijk, ook voor herintreders informatie bij Jade van Duyn, opleidingscoördinator, tel. (071) 405 69 16 diverse huishoudelijke functies m/v fulltime en parttime informatie bij Cees Varkevisser, hoofd huishouding, tel. (071) 405 69 41 sous-chef keuken m/v fulltime, locatie Overduin, kennis van HACCP en ervaring met het verwerken van geautomatiseerde gegevensverwerkii is een vereiste. Beschikt minimaal over vakdiploma op mbo-niveau allround kok en een basismanagementopleiding informatie bij Wim van Denderen, hoofd voeding, tel. (071) 405 69 45 afroepmedewerkers m/v voor alle locaties zijn wij nog op zoek naar collega's die op gezette tijden op afroep beschikbaar zijn informatie bij Johan Brinksma, stafverpleegkundige, tel. (071) 405 61 11 voor het verlenen van maximale zorg. Direct solliciteren mag natuurlijk ook. Uw (schriftelijke) sollicitatie kunt u richten aan Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, Nachtegaallaan 5, 2225 SX K< t.a.v. Ewoud Kraaij. dienst personeelszaken, tel. (071) 405 69 12 of (06) 519 44 167. Daar kunt u ook terecht voor nadere informa Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, maakt deel uit van het werkverband "De Open Ankh

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22