Leeds - Galatasaray akelige vertoning lockeyclub Amsterdam jotesteert tegen uitslag Sport Manchester United droom voor Van Nistelrooy Arsenal naar de finale Ronde drie te veel voor Krajicek en Schalken Gezicht Oranje wordt steeds duidelijker Fiks blijft op promotiekoers SCOREbord PAG 21 APRIL 2000 .NA-trainer Nachtegeller overleden Ger Nachtegeller is gistermiddag op 41-jarige leeftijd rieden aan een hartstilstand. Nachtegeller was lange tijd eer- elftalspeler van LFC en UDWS. Bovendien gold hij als een tigd zaalvoetballer. Met Koosjardin werd hij zaalkampioen Leiden. Bij LFC werd hij, nadat hij als voetballer stopte, trai- van de zaterdagtak. Drie jaar geleden stapte hij over naar eveneens aan de Boshuizerkade. Het bestuur roemde hem i dat hij ondanks de magere resultaten van de club voor een tekende sfeer bleef zorgen. VNA eindigde dit seizoen op de tste plaats in de vijfde klasse, maar de club had er deson- iks bij de oefenmeester op aangedrongen om nog een vierde ien aan te blijven. Nachtegeller laat een vrouw en vier kin- :n achter. _-eu jifti Pn,r 21J er jopingaffaire Pantani naar rechtbank 'locNADe dopingaffaire rond de Italiaanse wielrenner Mar- jPantani is doorgestuurd naar de rechtbank. Pantani wordt dacht van 'sportieve fraude' wegens een te hoog hemato- 15.( .tgehalte. Dat zou kunnen duiden op het gebruik van EPO. Italiaanse justitie stelde een onderzoek in naar het gedrag ide renner naar aanleiding van een voorval iq.1995. De cou- irbrak toen tijdens de eendagswedstrijd Milaan - Turijn een fn na een botsing met een auto. In het ziekenhuis ontdekten 11j artsen een veel te hoge hematocrietwaarde. iropa Cup voor Panathinaikos [«alonikiDe basketballers van Panathinaikos hebben gis- tvond voor 'eigen publiek' de Europa Cup veroverd. De ekse kampioen uit Athene won in de eindstrijd van de Final ir in Thessaloniki met 73-67 van Maccabi Tel Aviv. jvaldo naar Lazio Roma' jE» Lazio Roma heeft met FC Barcelona een akkoord bereikt rde transfer van Rivaldo, meldt de Gazzetta dello Sport gis- m. De club betaalt 99 miljard lires voor de Braziliaanse inter- ional, 105,5 miljoen gulden. Het dagblad schrijft dat voorzit- Cragnotti van Lazio Roma de transfer al eerder afrondde, lar overeenkwam de zaak nog niet openbaar te maken. Lazio jtdat het verhaal uit de lucht is gegrepen. evens mag bij Schalke '04 blijven senkirchen Huub Stevens kan ook volgend seizoen de trai- /coach zijn van Schalke '04. Dit heeft manager Rudi Assauer [eren verklaard. De laatste tijd waren er steeds meer specula- over een ontslag van de Limburgse trainer, die de club drie r geleden naar de UEFA Cup leidde. De resultaten vielen de tste twee seizoenen flink tegen. trsterking voor Quick Boys ivuk» Quick Boys heeft de selectie voor volgend seizoen igevuld met middenvelder Edwin Brouwers van HMSH. Ook hel Groenteman, een linkerspits van Nijenrodes, speelt de gende voetbaljaargang op Nieuw Zuid. Al eerder was bekend John van Otterloo van het Haagse Kranenburg de overstap r Quick Boys maakt. De technische leiding van de Katwijkse verwacht binnen enkele weken de namen van nog enkele sterkingen bekend te kunnen maken. :nvoudig karwei voor Grasshoppers echt» De basketbalsters van Grasshoppers hadden een een- Idige klus aan Prisma College uit Utrecht. De ploeg van Mar- "Hoekstra won met 66-90 na een ruststand van 41-52 Door resultaat eindigen de Katwijksen op de eerste plaats van de eB. Topscorers bij Grasshoppers waren Talia Versteeg (23), bara Nieuwenhuys (21) en Heieen van Duyn (16). r leien van Athene in gevaar sanne» De Olympische Spelen van 2004 in Athene lopen ge- j vi r. Zo hard stelde Juan Antonio Samaranch het gisteren. De i W( ekse hoofdstad kreeg de Spelen in 1997 toegewezen maar it ft sindsdien nog niet veel uitgevoerd. Costas Vernikos, irdvoerder van het organisatiecomité, zei ervan overtuigd te dat zijn organisatie de situatie voor het einde van het jaar weten te kantelen. i Kessel rijdt Gold Race Inbergen Miquel van Kessel rijdt morgen de Amstel Gold le, de vijfde wedstrijd om de wereldbeker wielrennen. Het teerder deze week nog onzeker of de Teraarse wielrenner ll zou uitmaken van de ploeg van Farm Frites die in Limburg 1st. Koos Moerenhout maakt zijn rentree. De ploeggenoot van I Kessel kampte dit voorjaar met gezondheidsproblemen en ■daardoor onder meer de Waalse klassiekers schieten. Moe- lhout en Van Kessel worden in Maastricht vergezeld door I ploeggenoten Sergei Ivanov, Andreas Klier, Servais Knaven, pel Lafis, Geert van Bondt en Peter van Petegem. Jverkusen is op titelkoers wen» Bayer Leverkusen heeft een lastige klip omzeild in de kom de Duitse titel. De ploeg won gisteravond de moeilijke kedstrijd bij Werder Bremen met 3-1. Door de zege groeide ■verschil tussen de koploper in de Bundesliga en Bayern Inchen tot zes punten. Bayern heeft wel een wedstrijd min- I gespeeld. Eintracht Frankfurt deed in de degradatiezone Ide zaken. Het won met 3-0 van Hamburger SV, nummer Ivan de ranglijst. Frankfurt passeerde daardoor twee clubs jde ranglijst en staat nu twaalfde. regio i erja« ie bo tor rt d terdam tekent protest aan het verloop van het be- ngsduel tegen Den Bosch halve finales van de strijd Ie nationale hockeytitel. De eyers van Amsterdam ver- het derde onderlinge duel reavond met 2-3, maar za- een geldige treffer afge- d en Den Bosch vervolgens innende treffer maken, sterdam kreeg bij de stand 1-2 een strafcorner. Abbas mark caldenhoven Een dag voordat PSV zijn vijf tiende landstitel van een offici ële status wil voorzien, van avond in Enschede tegen FC Twente, raakte het een deel van zijn gezicht kwijt. Ruud van Nistelrooy maakte de afge lopen twee seizoenen in Eind hoven naam en internationale faam, met doelpunten en zijn oersympathieke glimlach. De komende jaren speelt Van Ni stelrooy bij Manchester Uni ted. De afgelopen maanden joeg Europa op de jonge ster Ruud van Nistelrooy. Alle topclubs klopten in Eindhoven aan de poort, van Arsenal tot Chelsea en van Juventus tot Lazio Ro me. Alleen de naam van Man chester United viel zelden of nooit. Tot vorige week. Gisteren kwamen PSV-voorzitter Harry van Raaij en confrater Martin Edwards in het Eindhovense hotel De Karpendonkse Hoeve tot overeenstemming over de transfer van Van Nistelrooy naar Manchester United. Over de hoogte van de trans fersom werden geen medede lingen gedaan. Zeker is wel dat Van Nistelrooy de duurste Ne derlandse voetballer aller tij den is. In de afgelopen winter werd Clarence Seedorf voor 52 miljoen gulden van Real Ma drid naar Inter Milaan getrans fereerd. Manchester United heeft, zo liet Van Raay gister avond doorschemeren, ver moedelijk rond de 65 miljoen gulden voor de Brabantse spits betaald. Twee jaar geleden ont ving Heerenveen 15 miljoen van PSV voor Van Nistelrooy. Manchester United, woens dag in de Champions League door Real Madrid onttroond als Europa's beste, is voor Van Nistelrooy de droomclub. In de winterstop maakten PSV en de Brabantse spits de afspraak dat Van Nistelrooy alleen zou ver trekken als zich een droomclub zou aandienen. Zelf liet heeft Van Nistelrooij steeds laten weten dat alleen een transfer naar Engeland be spreekbaar was. Gisteravond wilde Van Nistelrooy nog niet op zijn transfer te reageren noch de duur van het contract kenbaar te maken. Pas vanmid dag geeft hij in Eindhoven openheid van zaken. „Dan zal ik zeggen wat ik wil zeggen." Voor de tweede keer in twee jaar raakt PSV een boegbeeld kwijt aan Manchester United. In 1998 werd Jaap Stam na veel getouwtrek naar de Red Devils getransfereerd, gisteren Van Nistelrooy. De topscorer van Nederland met 29 doelpunten, momen teel herstellende van een inge scheurde mediale band van de rechterknie, stond in Eindho ven nog tot 2003 onder con tract. Ondanks draconische veiligheidsmaategelen en emotio nele oproepen aan de fans tot waardig gedrag, is Leeds - Galatasaray zowel in als rond het stadion een akelige vertoning geworden. Het oproer leidde uiteindelijk tot een aantal lichtgewonden en 23 arrestaties. gelse welkom hadden geheten in de hel. Dichterbij het stadion geko men moesten de bussen door een cordon van Leeds-fans, die de boodschappen vooraf niet begrepen hadden. Honderden gingen agressief te keer en slaagden er in een steen door een ruit van een van de bussen te gooien. Later sloeg de vlam weer in de pan. Bij gebrek aan Turkse fans richtten ongeveer twee honderd Leeds-jongeren hun woede op de met 350 man pa rate politie. Er vielen verschei dene lichtgewonden en terwijl de wedstrijd nog niet eens was begonnen, waren al twaalf ar restaties verricht, Later op de avond werden nog elf mensen opgepakt. Drie cameraploegen, waaronder een Turkse, werden bedreigd. Vier BBC-medewer- kers raakten lichtgewond. Door de relletjes begon de wedstrijd tien minuten later dan gepland. Daarvoor hadden de Turkse spelers - in Engeland zwaar be kritiseerd omdat ze twee weken geleden geen rouwbanden droegen - bloemen langs het veld gelegd, hetgeen hen een harm harkema Twee weken nadat in Istanboel dronken en aanstoot gevende Leeds-fans waren aangevallen door Turkse hooligans, waarbij twee Engelsen werden doodge stoken, leek het er gisteren aan vankelijk op dat de fans daar van hadden geleerd. Waar schijnlijk mede omdat er geen Turkse fans waren - de UEFA had hun komst op aandringen van Leeds verboden - verliepen de uren voorafgaand aan de wedstrijd in relatieve rust. Bij het standbeeldje van Billy Bremner voor het stadion aan Eiland Road lag een zee aan bloemen ter nagedachtenis aan de twee slachtoffers en er hing droefenis in de lucht. Maar dat veranderde toen drie zwaar geëscorteerde bus sen met de Turkse spelers en officials het stadion naderden. Langs de route waren die al ge confronteerd met een span doek met de tekst 'Welkom in de beschaving'. Het was een re actie op Turkse spandoeken twee weken geleden die de En- aarzelend applausje opleverde van de duizenden bezoekers die op dat vroege ogenblik al in het stadion waren. Tijdens de minuut stilte vooraf was het in derdaad stil in het uitverkochte stadion, maar daarna was het ook daar huilen met de pet op. Bij de Turkse spelersbank moest men uitkijken voor muntjes die uit het publiek werden gegooid, en op een ge geven ogenblik ging inderdaad één van de Galatasaray-spelers tegen de vlakte nadat hij door een voorwerp was geraakt. De UEFA onderzoekt het incident, dat Leeds mogelijk nog op een zware straf komt te staan. De Turkse spelers werden massaal uitgejouwd en uitgescholden voor 'scum' (tuig). Sommige spelers gooiden olie op het vuur. Drie minuten voor de rust kreeg Harry Kewell een rode kaart, al was dat een zware beslissing voor diens tac kel op Gheorghe Popescu (ex- PSV). Even later werd ook Emre Belozoglu van het veld ge stuurd. Die was daarover zo boos dat hij door zijn trainer naar de kant moest worden ge sleurd. Gevoetbald werd er ook nog. Het werd 2-2 en dat was na de 2-0 in Istanbul meer dan vol doende voor Galatasaray om door te gaan naar de finale te gen alweer een Engelse club, Arsenal. Galatasaray-speler Gheorghe Hagi brengt voor het duel van zijn club tegen Leeds United bloemen naar de Engelse fans. foto ap Arsenal houdt als enige de eer van het Engelse voetbal hoog in de Europese bekertoernooi en. De club van Dennis Berg kamp en Mare Overmars be reikte gisteren op Franse bo dem de finale van de strijd om de UEFA Cup. Arsenal had weinig proble men met de Franse club. Het evenwicht in het duel werd kort voor de rust doorbroken door uitgerekend een Frans man in Engelse dienst. Thierry Henry nam de bal in het straf schopgebied aan, draaide weg van zijn tegenstander en plaatste de bal in de kruising. Pétit en Bergkamp hadden snel na rust de 2-0 op de schoen. De Fransman treuzel de alleen voor doelman War- muz zo lang, dat de kans voor bij ging. Bergkamp kon na een schot van Henry op de paal de bal binnenschuiven, maar vond ook de sluitpost op zijn weg. Lens drong enthousiast aan, maar kreeg de beloning pas na 73 minuten. Nouma knikte de bal goed in. Doelman Seaman zag er bij de treffer echter niet al te best uit. De gelijkmaker was het sein voor een Frans slotoffensief, waarbij Nouma zeven minuten voor het einde jammerlijk faalde. Hij stond oog in oog met Seaman en schrok zo dat hij de bal naast schoot. Kort daarna besliste in valler Kanu het duel. monte carlo anp benutte die. De bal belandde hoog achter de doelman in het net, maar ketste terug. De arbi ter dacht qr anders over en keurde de treffer niet goed. Terwijl de Amsterdammers nog protesteerden, forceerde Den Bosch in de tegenaanval een strafbal. Die werd benut. Die treffer bleek later beslissend voor plaatsing voor de finale. De spelers van Amsterdam weigerden lange tijd het duel uit te spelen. Dat deden ze uit eindelijk onder protest. Ruim een maand voor de start van het Europees kampioen schap voetbal in Nederland en België komt bondscoach Frank Rijkaard van Oranje steeds dichter bij zijn definitieve selec tie van 22 man. Voor de oefen wedstrijd van woensdag 26 april in de Arhemse Gelredome zijn 23 spelers opgeroepen. „Er moet nog een derde doelman bij en Ronald de Boer en Ruud van Nistelrooy zijn nog gebles seerd", maakte Rijkaard voor zichtig duidelijk dat er van de huidige groep nog vier spelers moeten afvallen. Vergeleken met de laatste oe fenwedstrijd van het Neder lands elftal tegen België (2-2) keren vier spelers terug bij de selectie van Oranje: Dennis Bergkamp, Boudewijn Zenden, Jerrel Hasselbaink en Pierre van Hooijdonk. Rijkaard liet tijdens zijn pers- conferebntie weten het te be treuren dat fysiotherapeuten Rob Ouderland en Ricardo San ders deze week hebben laten weten niet meer beschikbaar te zijn voor het Nederlands elftal. Beiden kunnen zich niet vinden in de benoeming van Leo Ech- teld, die tijdens Euro 2000 aan de medische staf van Oranje wordt toegevoegd. Rijkaard, die al eerder Reinier van Dantzig als fysiotherapeut bij Oranje haalde, heeft Pim Ineens waren ze weg, de Neder landers in de Masters Series van Monte Carlo. Richard Krajicek en Sjeng Schalken tennisten hand in hand door ronde één en door ronde twee. Ronde drie was te veel. Krajicek verslikte zich in de Spaanse gravelbijter Albert Costa. Schalken vergiste zich in de kracht en het tennis- vermogen van de Slowaak Karei Kucera. Schalken versloeg Ku- cera nog in twee toernooien van de Super 9 in 1999. In Parijs en in Stuttgart. In het gravel van Monte Carlo revancheerde Ku cera die twee nederlagen. Richard Krajicek speelde in de tweede ronde op zijn best. Hij liet fenomenale slagen zien tegen de Zweed Thomas Enq- vist. Albert Costa, met 24 jaar vier jaar jonger dan Krajicek, buitte zijn voordeel volledig uit in slagenwisselingen met inge damd foutenrisico. Hij won de gelijkopgaande eerste set in de tiebreak. In de tweede kreeg hij vat op Krajiceks opslagen, brak hij naar 4-2 en pakte hij de overwinning op de servicebeurt van Krajicek met 6-3. De Nederlandse inbreng in Monaco moet nu komen van Paul Haarhuis. De routinier drong met zijn Australische partner Sandon Stolle door tot de derde ronde van het dubbel spel. Dat ging ten koste van het Frans-Britse duo Olivier Delai- tre en Tim Henman: 6-3 7-6. Haarhuis en Stolle, als derde geplaatst, spelen vandaag tegen de Tsjechen Jiri Novak en David Rikl. Kristie Boogert drong bij het toernooi in Boedapest door tot de kwartfinales. Ze versloeg de Russin Lina Krasnoroetskaja in twee sets: 6-4 6-3. Vandaag staat Boogert tegenover de Hongaarse Katalin Marosi. veldkorfbal michel van gent Frank Rijkaard: „Ik ben er om het de spelers naar de zin te maken." Fiks blijft in de race om de promotieplaatsen van de tweede klasse door een 20-15 (11-9) overwinning op Madjoe. Bij 14-11 miste Ma- djoe een strafworp, waarna de thuisclub doorliep naar 16-11. Dit bleek de beslissende demarrage in de streekderby. Matthijs de Vis ser en Theo Vreeken, topscorers met zes en vijf goals, bepaalden de eindstand op 20-15. Bij Madjoe waren Hanne Veldman (5) en Remco van de Meeberg (4) het best op schot. Stand: Dijkvogels 10-15. OWO 10-14. Fiks 11-14, VEO 10-13, Bolens 9-11, Oranje Nassau(A) 10-7. De Vinken 10-6, Madjoe 10-0. van Dordt van Ajax inmiddels benaderd om deel uit te gaan maken van de medische staf van het Nederlands elftal tij dens het EK. Rijkaard wil af van situaties die zich tijdens het WK in Frankrijk voordeden. „Toen re den negen of tien spelers met een busje ergens de bergen in om zich door Echteld te laten behandelen. Ik wil weten waar mijn spelers zijn en wat ze pre cies mankeren. Dat willen de spelers ook en nogmaals, ik ben er om het hen zo veel mogelijk naar de zin te maken." De selectie: Van der Sar, Davids (Juventus), Frank de Boer, Rei ziger, Cocu, Kluivert, Zenden, Bogarde (FC Barcelona), Kon terman, Bosvelt (Feyenoord), Numan, Van Bronckhorst (Glasgow Rangers) Overmars, Bergkamp(Arsenal), Stam (Manchester United): Winter (Ajax), Ooijer (PSV), Seedorf (Internazionale), Makaay (De- portivo la Coruna), Hasselbaink (Atletico Madrid), Westerveld (Liverpool), Talan (Heerenveen) en Van Hooijdonk (Vitesse). VOETBAL *1ACup. Halve finales, tweede wedstrijd. |VI s United (Eng) - Galatasaray (Tur) 2-2 (1-2). 5. 0-1 (strafschop), 16. Brakke 1-1, 42. Suker 1- 8. Bakke 2-2. Scheidsrechter: Michel (Slw) schouwers. 45.000. Rode kaart: 42. Kewell Js), 44. Belozoglu (Galatasaray) Gele kaart: y i (Leeds), Taffarel (Galatasaray). Eerste wed- 10-2. Galatasaray naar finale. 1 ens (Fra) - Arsenal (Eng) 1-2 (0-1). 43 Henry 73 Nouma 1-1, 83. Kanu 1-2. Scheidsrech- Garcia Aranda (Spa). Toeschouwers.- 41.000. kaart. Moreira (Lens). Silvinho (Arsenal). Eer- •sdstrijd: 0-1, Arsenal naar finale. Ie. 17 mei in Kopenhagen. 'land. Eintracht - HSV 3-0. Bremen - Leverku- Stand aan kop: 31-67 1860 Munch 30-47 30-61 Hertha BSC 30-46 31-55 Kaisersl. 30-46 BASKETBAL Saloniki. Mannen, Euroliga, Final Four. Finale. Pa nathinaikos (Gri) - Maccabi Tel Aviv (Isr) 73-67 (36-36). Derde plaats: Efes Istanbul (Tur) - Barce lona (Spa) 75-69 (41-34). Mannen. Eredivisie, play-offs. Finale: Astronauts - Virtus 84-68. Vrouwen. Eredivisie, elite b: Prisma - Grasshoppers 66-90. DAMMEN Hengelo. NK. mannen. Vijfde ronde Kemperman - Clerc 1-1. Stokkel - Oudshoorn 1-1, Dolfing - Meijer 1-1, Heusdens - Van den Akker 2-0, Scholma - Gé- rard Jansen 1-1, Van Leeuwen - Drent 2-0. Hans Jansen - Van Ballegooijen 2-0. Stand 1 Heusdens 8 punten, 2. Van Leeuwen 7. 3 Hans Jansen 6. 4. Clerc. Dolfing, Gérard Jansen, Kemperman, Meijer, Oudshoorn, Stokkel 5. 11 Van den Akker, Scholma 4. 13. Van Ballegooijen. Drent Marrakech. Marokkaans Open, stand na eerste ron de: li Martinez (Par) 64 (-8), 2, Jacobson (Zwe) 65, 3. Delagrange (Fra), Levet (Fra), Dahlstrom (Fra), Drummond (Sch), Scott (Aus/ama), Phillips (Eng). Spence (Eng), Lundberg (Zwe), Nelson (Vst) 66; 38. o.a. Derksen (Ned) 69. HOCKEY 6-2 6-4, Alami (Mar) - Ruud (Noo) 2-6 6-1 7-6, Hr- baty (Slw) - Clément (Fra) 6-4 7-5, Gaudio (Arg) - Boutter (Fra) 6-3 7-5. Dubbelspel, tweede ronde. Haarhuis/Stolle (Ned/Aus/3) - Delaitre/Henman (Fra/GBr) 6-3 7-6. Boedapest. Vrouwen, 200.000 gulden. Tweede* ronde: Boogert (Ned/7) - Krasnoroetskaja (Rus) 6-4 6-3, Montolio (Spa/4) - Wagner (Dui) 5-7 6-2 6-1, Marosi (Hon) - Plischke (Oos/1) 7-5 6-1, Vavrinec (Zwi) - Gersi (Tsj/6) 6-7 7-6 6-4 (Aus) - Frazier (VSt/7) 6-2 6-2. TENNIS Monte Carlo. Masters Series, mannen, 6,5 miljoen gulden. Derde ronde: Costa (Spa/12) - Krajicek (NedU-6 6- 3, Kucera (Slw) - Schalken (Ned) 6-2 6-4, Pioline (Fra/8) - Dosedel (Tsj) 3-6 7-5 6-4, Corretja (Spa/9) - Chela (Arg) 6-3 6-3, Ferrero (Spa) - Squillari (Arg) Coetzer (ZAf/8) - Jidkova (Rus) 6-2 3-6 6-1. Drago- mir (Roe) - Miskina (Rus) 3-6 7-5 6-3, Raymond (VSt) - Ruano Pascual (Spa) 7-5 3-6 6-2, Schnyder (Zwi) - Tu (VSt) 6-4 6-0, Smashnova (Isr) - Morariu (VSt) 7-5 3-6 6-2, Dementjeva (Rus) - Majoli (Kro) 6-1 6-1, Labat (Arg) - Brandi (VSt) 6-4 6-2, Dokic (Aus) - Pratt (Aus) 6-4 6-1 Derde ronde: Seles (VSt/3) - Lichovtseva (Rus) 6-4 2-6 7-6, Sanchez Vicario (Spa/4) - Schnyder (Zwi) 7-5 6-1. Dokic WIELRENNEN Denain. Grote Prijs van Denain. 1. Leoni (Ita) 196,2 km in 4.28.20, 2. Hushovd (Noo), 3 Guidi (Ita), 4. Planckaert (Bel), 5. Michaelsen (Den), 6. Wust (Dui), 7. Capelle (Bel), 8. Van Steen (Ned), 9. Kirsi- puu (Est), 10. Eeckhout (Bel) Massam (Por). Grote Prijs Mitsubishi Eerste etap pe: 1Vassilev (Bul) 189 km in 4.42.23, 2. Castan- heira (Por), 3. Smetamn (Rus) 0.12, 4. Edo (Spa). 5. Silloniz (Spa), 6 Gutierrez (Spa). ZAALHANDBAL Vrouwen. Eredivisie. Kampioensgroep AAC 1899 - V en L 30-17 Degradatiegroep: OSC - Hellas 19-20. PRIJSVRAGEN Lucky Day van donderdag 20 apriF. 9-12-16-25 - 27 - 35 - 37 - 39 - 41 - 48 - 52 - 53 - 56 - 57 - 62 - 70 - 72 - 73 - 77 - 80. (onder voorbehoud)

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23