PORT Een lange middag voor Katwijk et is nog met edaan, zeggen e Rijnsburgers ARC slecht, maar 'handig' fin neens schijnt de zon feer op Nieuw Zuid ANDAG 17 APRIL 2000 ,ube;, MjURG CHRIS HARTMAN Is nog niet gedaan." Trainer jfjjnk Wisman zei het, uitblin- Martin den Haan zei het en het overvolle clubhuis waren de supporters van Rijns- irgse Boys het er over eens: ui ploeg maakt weer een nsje op de titel. De realiteit is hter dat de trots van Rijns- érg in twee wedstrijden een Miterstand van twee punten S koploper Katwijk moet edmaken. Door de 3-1 over- nning van Rijnsburgse Boys Ter Leede en het gelijke spel Katwijk bij Zwart-Wit '28 de spanning in de top i het klassement wel volledig ug. Wisman: „Wij geloven -jg steeds in een kampioen- lap, al blijven we afhankelijk M de resultaten van Katwijk, ^■overwinning op Ter Leede s dik verdiend. Wij moesten men om niet kansloos te en hebben daarom iafhet eerste fluitsignaal de jenstander onder druk gezet. ior die speelwijze dwongen enorm veel kansen af." Iet agressief gestarte Rijns- jse team had al na acht mi- ten op rozen kunnen zitten, de openingsfase lieten ach- ienvolgens Jimmy Simons, sley Slingerland en Den 'j| an uitstekende mogelijkhe- n onbenut. Slingerland j loot naast, de anderen stuit- -1 op doelman Thomas Waas- irp. Nadat Den Haan op- uw zijn meerdere in de Sas- 0. iheimse keeper had moeten ennen, maakte Ter Leede idelijk dat het niet voor spek bonen in het veld stond. Hi- Im Rbii legde de bal op het ifd van Alan Campfens, ns kopbal op het aluminium en Lennert Hegie eindigde, tefan Roodakkers, opbou- ïd sterk maar verdedigend itsbaar door zijn traagheid, in de zestiende minuut ver- ivoordelijk voor het eerste ïlpunt. Met een vlammend andsschot gaf hij Waasdorp nakijken. In de fase die gde hapte Rijnsburgse Boys, door het vroegtijdige storen 1 energie verbruikte, even iradem. Dat bood Ter Leede gelegenheid het spel naar de iere helft te verplaatsen. He- moest zijn talenten aanspre- om een kopbal van Cam- ns te pareren, maar was toen Rbii directe te- istander Michel Roest opzij- te en met een droog schot lorde. Innodig balverlies van inval- Dennis Kramer, in de ploeg gekomen voor de geblesseerd afgehaakte Jeffrey Stolk, leidde in de voorlaatste minuut van het eerste speldeel tot een 2-1 score. Den Haan kon vrij op Waasdorp afstevenen en doel puntte leep met de buitenkant van zijn linkervoet. Ter Leede- -trainer Arie lagendijk: „Om dat we even niet geconcen treerd waren, gaven we de wed strijd weg. Daar heb ik moeite mee. Ik zal niet ontkennen dat we het in de openingsfase moeilijk hadden, maar in de volgende 34 minuten was er sprake van twee gelijkwaardige teams." De tweede helft maakte dui delijk dat er voor Rijnsburgse Boys nog iets op het spel stond en dat Ter Leede niets meer te winnen of te verliezen had. De Rijnsburgers, veel gretiger dan hun tegenstanders, creëerden een serie kansen. Het elftal van Lagendijk, dat niet kon beschik ken over Carlo van Zeist, kon daar slechts een lastige kopbal van Campfens (gekeerd door Hegie) tegenover stellen. Na mens Rijnsburgse Boys, dat het moest doen zonder Steve Faber en Norbert van Lochem, faal den Simons (twee keer), inval ler Michael de Roode (twee keer), Johan Boer en Slinger land in de afwerking. Den Haan, een speler die in zicht koppelt aan een uitste kende wedstrijdmentaliteit, be kroonde zijn goede spel in de 62ste minuut met een rake schuiver. Waasdorp ging daar bij niet vrijuit, want het schot werd afgevuurd van respecta bele afstand. Den Haan: „Dit was zo'n wedstrijd waarin alles lukte. Sta je tussen drie man, krijg je de bal aangespeeld en draai je precies de kant op die niemand verwacht. Dat is een lekker gevoel." Lagendijk: „Als ik de hele wedstrijd in ogen schouw neem, hebben we te recht verloren. Rijnsburgse Boys is op dit moment als team verder dan wij. Het heeft meer ervaring en kwaliteit in huis." Wisman: „Natuurlijk kun je met een periodetitel op zak en een plaats hoog in het klasse ment al spreken van een ge slaagd seizoen. Maar nu we eenmaal zo ver zijn, willen we meer. We gaan voor het kampi oenschap. Daar doe je het voor." Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest, Van de Velde, Roodakkers, Cadel; Buis (76.Dè Roode), Den Haan, Boer; Slin gerland (81. Kroszynski), Simons, Bou- layoune (81. Heemskerk). Ter Leede: Waasdorp; De Jong, Geijs- man, Bloemheuvel, Honsbeek; De Louw,Stolk (42. Kramer), Van Duyn; Beltman, Campfens, Rbii (85. Rovers). Spanning is terug in de hoofdklasse A Als het Katwijk had meegezeten, was de ploeg al na 10 seconden op een voorsprong gekomen, waren de zes supportersbussen ruim op tijd op sportpark De Vaan ge arriveerd, had Barry Dubbeldeman in de laatste minuut de bal stijf in de bovenhoek geschoten en zou de scheidsrechter zijn ogen dicht hebben gehouden toen de spits van Katwijk de doelman van Zwart Wit '28 torpe deerde. Het 'geluk van de kampioen' was niet met Kat wijk meegereisd. Het bleef daarom terecht 0-0 in Rotter dam. ROTTERDAM WILLEM SPIERDIJK Spanning had Katwijk de afge lopen zeven wedstrijden nau welijks gevoeld. Steeds moest de club het opnemen tegen ploegen die nog voor een prijs streden. Juist tegen een degra datiekandidaat leek de nervosi teit in Katwijk te sluipen. „Het lukte allemaal net niet", analy seerde trainer Wim van Zwam. „Als we vrij kwamen, stuitte de bal te ver van de voet, combina ties gingen net mis en we kwa men er over de zijkanten niet voorbij. Zo werd het een lange middag." Zwart Wit'28 speelde precies zoals Katwijk had verwacht: veel mensen achter de bal en hopen op een geniepig coun- tertje. Een strijdwijze die naar mate de wedstrijd vorderde steeds beter leek te werken. Katwijk werd nerveuzer, aarzel de tussen opportunisme en overleg en kreeg dan ook nau welijks kansen op een doel punt. De beste mogelijkheid kreeg de koploper al na tien seconden na de karakteristieke 'Katwijk- aftrap'. De bal werd terugge speeld naar John van der Meer, die hem in één keer in het vij andelijke strafschopgebied bracht. Zwart Wit '28 was ver rast en Marco de Ridder kon vanaf de penaltystip inschieten. Doelman Flokstra redde en pa reerde ook de rebound van Bar ry Dubbeldeman. Katwijk opereerde de eerste helft voorzichtig, bang voor de uitvallen van Zwart Wit. Defen sief bleef de ploeg gemakkelijk overeind. De Rotterdammers schoten voor rust nul keer op doel. Aanvallend lukte het maar matig, al kreeg Katwijk wel een paar kleine kansen. Danny Guyt wachtte vrij voor het doel te lang met schieten en een schot van Björn Raven schampte de buitenkant van de paal. In de tweede helft liep het nog moeizamer bij Katwijk. Pe ter van Duijn (in de ploeg geko men voor Raven) had maar één geslaagde individuele actie, Marco de Ridder was alleen een keer via een kopbal gevaarlijk en Dubbeldeman bewaarde zijn beste moment tot in de laatste minuut, toen hij zich vrijspeelde en net over schoot. En invaller Alex Redel tikte de bal in het doel, maar scheids rechter Van Haaften had - te recht - al een charge van Dub beldeman op de keeper afgeflo ten. Zwart Wit '28 leek een punt te koesteren. De spelers deden lang over het nemen van vrije trappen en inworpen. Toch wil de de ploeg graag winnen, vol gens trainer John de Wolf. „An ders gooi je er geen spits bij", stelde de Rotterdammer. Deze spits, Clyde Tol, zorgde twee keer voor gevaar. Eerst moest John van der Meer hem ten koste van een gele kaart afstop pen en Hugo van Duijn vericht- te in de slotfase zijn enige red ding op een inzet van Tol. Na het gelijke spel beschikt Katwijk nog altijd over de beste papieren voor de titel. Zwart Wit '28 heeft nog hoop op lijfs behoud. „Strijen uitgezonderd is er niet veel verschil tussen de ploegen in deze klasse", meen de John de Wolf. Katwijk mag volgende week tegen FC Lisse bewijzen dat er wel klassever- schil is tussen kop en staart van de hoofdklasse A. Katwijk: Hugo van Duijn; Bouwmees ter, Van der Meer, Robbers; Pronk (82. Redel), Bon, Guyt (70. Hajji), Van der Plas; Raven (58. Peter van Duijn), Dubbeldeman, De Ridder. •JANETVAN DUK jstrooiden met mooie pass creëerden kans na kans, i irden driemaal, toonden ijd en inzet en leken in niets ier op de labiele, onzekere die het zichzelf dit sei- |n zo vaak zo moeilijk maak- Quick Boys leefde weer, za- Jrg tegen Barendrecht, en met 3-1. SR jte Katwijkers speelden in de ste helft voetbal van een ni- iu dat dit seizoen zelden in hoofdklasse te zien was. irmee zou je zo kampioen ll2!i men worden. Maar Quick o R zal zich allang tevreden Hen met een heel andere De prijs die handhaving Barendrecht begon een :ere winter voor de Katwij- Ze verloren er met 1-2 en amen voor het eerst in de irie op de laatste plaats van loogste amateurafdeling te- ht. Na de zege van zaterdag vooruitzichten heel wat iniger. iterim-trainer Arie van ijn, die zes wedstrijden gele- het roer overnam van de lagen Cees Tempelaar, ver- Helde tot nu toe dertien pun- gemiddeld 2,2 punt per dstrijd. Zijn voorganger be dde zeventien punten uit 'dien wedstrijden, een ge- Welde van 0,9. Dat kan bijna n toeval zijn. anvoerder Hans van der „Arie van Duijn heeft een 'ere manier van trainen en 'beleving'. Onder hem zijn - dainingen wat losser gewor- Onder Tempelaar werd er Wel met plezier getraind, 3r er zat toch wat meer "rtnfng bij. Een aantal jon gens was minder geneigd om een geintje uit te halen. En de groep is er nu eindelijk zelf ook meer mee bezig. En dat is goed, want het kan niet altijd van één man komen." Quick Boys speelde tegen Ba rendrecht veel minder gespan nen dan een week eerder tegen mededegradatiekandidaat Zwart Wit '28 en Barendrecht speelde minder gemotiveerd dan vorige week tegen titelkan didaat Rijnsburgse Boys. „Wij wonnen geen enkel duel, maar Quick Boys deed het heel goed", zei trainer Ronald Klin kenberg. Door goed samenspel kreeg Quick Boys in de eerste tien mi nuten al goede kansen. Keeper Brian Notenboom pareerde een inzet van Marnix van der Gun, had weinig moeite met een laag afstandsschot van Gert Aande- wiel, werd gered door de paal bij een schot van Peter Kruit en zag daarna kopballen van Van der Gun over en naast gaan. Quick Boys raakte even uit zijn ritme toen Van Duijn al na tien minuten rechtsback Glen van Dam wisselde voor Richard van Schijndel, die met zijn op bouwende kwaliteiten de vrije ruimte beter zou kunnen be nutten. De trainer had er bij het maken van de opstelling niet op gerekend dat de gevaarlijkste speler van Barendrecht, Dick Rietkerk, aan de andere kant zou spelen. De thuisploeg zakte even weg, doelman Tom van der Niet moest zelfs twee keer in actie komen, maar toen kopte Hans van der Plas een corner van Raymond Flaton door naar voorstopper Bram Dijkdrent, die raak kopte: 1-0. Na een half uur rondde Van der Gun een Gebroeders Blok beslissen wedstrijd Mamix van der Gun maakte het tweede doelpunt van Quick Boys. FOTO KEES VAN HOOGDALEM flitsende actie van Flaton keurig af en tien minuten later stond Kruit op de goede tijd op de goede plek om een goede voor zet van Hans van der Plas in te koppen, na een goede combi natie tussen Aandewiel en Rut ten. Na de rust, toen de gebles seerde routiniers Van der Plas en Van der Niet waren vervan gen door Mathijs van der Plas en Kees Guijt, kon Barendrecht een keer scoren. De jonge en lichte Van der Plas werd een voudig van de bal gezet waarna de helemaal vrij staande Pieter Vermaas een voorzet in de hoek van het doel kon leggen. Flaton zag het even aan en besloot toen zelf als linksback te gaan spelen. Mathijs van der Plas schoof een linie naar vo ren. Arie van Duijn was er trots op dat de spelers het probleem zelf hadden opgelost. „Ze zijn niet meer alleen met hun eigen wedstrijd bezig", constateerde hij tevreden. Na het snelle tegendoelpunt raakte Quick Boys toch weer een beetje de kluts kwijt, maar niet helemaal. Barendrecht drong iets meer aan, maar de beste en de meeste kansen wa ren voor de thuisploeg. Keeper Notenboom hield een goed schot van Rutten en een kopbal van Van der Gun uit het doel, Aandewiel schoot net naast en Van der Gun faalde twee keer op twee meter van het doel. Vaak was het dit seizoen een ramp als Quick Boys zoveel kansen miste, zaterdag was het niet erg. Het goot af en toe van de re gen op Nieuw Zuid, maar de zon gaf Quick Boys een vette knipoog. Quick Boys: Van der Niel (42. Guijt); Van Dam - (11. Van Schijndel), Dijk drent, Faerber, H. van der Plas (46. M. van der Plas); Van Hooy, Aandewiel, Flaton; Kruit, Rutten, Van' der Gun. SCHEVENINGEN NICK VERWOERD ARC-middenvelder Ard Blok speelde zaterdag tegen Scheve- ningen niet zijn beste wedstrijd. Zijn voeten deden vaak niet wat hij wildé. Dan maar met de hand, moet Blok hebben ge dacht. De Gouwenaar in Al- phense dienst slingerde bij in worpen tot tweemaal toe de bal gevaarlijk in het Scheveningse doelgebied en beide malen was broer Remco ter plekke om suc cesvol af te ronden. Door de 0-2 winst zijn ARC's kansen op lijfs behoud aanzienlijk gestegen. Na de derde zege op rij heeft de Racing afstand genomen van het als voorlaatste geklasseerde Zwart Wit '28. Met nog twee wedstrijden voor de boeg be draagt de voorsprong op de Rotterdammers vijf punten. Rechtstreekse degradatie lijkt dus te zijn afgewend. ARC (24 duels - 29 punten) deelt nu de derde plaats van onderen met FC Lisse. Die plek levert èen promotie/degradatieduel op. Ook Quick Boys (30 punten) en Capelle (31) zijn nog niet veilig. Gunstige bijkomstigheid voor ARC is dat volgende week het al gedegradeerde Strijen op be zoek komt. Op papier een 'makkie'. En dat terwijl de con currenten een zwaar program ma hebben. De kans op ont snappen wordt dus groter en groter. De Alphenaren, zonder de geschorste René van Meggelen, maakten op sportpark Houtrust overigens lange tijd niet de in druk van een voor handhaving vechtende ploeg. Integendeel. Het elan ontbrak. Vooral in of fensief opzicht lieten de rood zwarten het afweten. Fabian Gelderblom koos regelmatig verkeerd positie en tuimelde bij herhaling in de buitenspelval en Remco Blok liet zich net als aanvallende middenvelder Ard Blok veelvuldig de kaas van het brood eten. Van de overige middenvel ders (Mark Jansen, Paul Dijk man en Stefan Schaafsma) gin gen evenmin aanvallende im pulsen uit. ARC kwam zodoen de nauwelijks op de vijandelijke helft en moest zich beperken tot verdedigen. Dat lukte vooral dankzij sterk spel van Pascal Bloemheuvel en Maurice Balk- hoven redelijk, maar het aardig combinerende Scheveningen creëerde toch een aantal sco- ringsmogelijkheden. Jim Chari- té schoot uit een vrije trap te gen de lat, Bloemheuvel haalde een inzet van Ype Haytema van de doellijn, René Roeleveld en Marc van den Berg misten de precisie en Hans Tellier kopte naast, na een misser van de ver der betrouwbaar keepende Fred Admiraal. Roodzwart kwam niet verder dan een af standsschot (over) van de jeug dige Schaafsma. Alhoewel het spel van de Al phenaren in de eerste helft al lerbelabberdst was, liet coach Willem Berckenkamp na de pauze dezelfde elf spelers op draven. Opmerkelijk. Een speler als de op de bank vertoevende Ruud Bos, die voorin in elk ge val een bal kan vasthouden, leek ARC goed te kunnen ge bruiken. Bos mocht echter blij ven, zitten waar hij zat. Berc kenkamp: „In de rust heb ik duidelijk gemaakt wat er mis ging. Ik vind dat je de spelers dan ook de kans moet geven om zich te verbeteren. Gebeurt dat niet, dan kun je altijd nog wisselen." De oefenmeester kreeg geen spijt van zijn beslissing. Net na de doelwisseling zetten de ge broeders Blok, voor rust beiden njp voor vervanging, de bezoe kers op 0-1. Met dank aan Scheveningen-doelman Jos van Rhijn, die misgrabbelde bij de door Remco Blok geschampte verre ingooi van Ai d Blok en de bal tussen de benen door liet gaan. „Het leek wel Sjakie en zijn wondersloffen", lachte Berckenkamp na afloop. Eigen lijk had arbiter Van Loenen de ingooi moeten affluiten, want die was niet overeenkomstig de regels. „Ik gooi altijd met één hand", bekende Ard Blok. Scheveningen trachtte uiter aard iets aan de onverdiende achterstand te doen. Trainer Cock Jol bracht een vierde spits in het veld (Yashin Asrih) en de pressie op het doel van Admi raal nam toe. Kansen kreeg de thuisclub nu evenwel nauwe lijks meer. Jol: „ARC zette een hechte muur neer en het viel niet mee om daar doorheen te komen, ook al omdat wij verga ten over de vleugels te spelen." Naarmate de tweede helft vorderde, ebde de overtuiging bij de groenhemden weg. Die verdween helemaal toen ARC op 0-2 kwam. Twintig minuten voor tijd gooide Ard Blok naar Remco Blok, die zich meteen omdraaide en bijna vanaf de achterlijn de bal in de verste hoek deponeerde. Daarmee was de strijd 'handig' in Al phens voordeel beslist. ARC: Admiraal; Van Orssaeen, Balkho- ven, Pascal Bloemheuvel, Bumama; Jansen, Dijkman, Ard Blok, Schaafsma; Gelderblom (75. Reinders Folmer), Remco Blok (85. Michel Bloemlieuvel). HOOFDKLASSE A Derde periode: Zwart Wit '28 - Katwijk 0-0. Scheids rechter: Van Haaften. Toeschouwers: 600. Gele kaarten: Patrick Thijssen, Raymond Visser, (Zwart Wit' 28), John van der Meer (Katwijk). FC Lisse-Noordwijk 0-5 (0-4). 12. Pa trick van Dam 0-130. Marco Kleijn 0-2 (strafschop), 35 Rocky Pitti 0-3, 41. Patrick van Dam 0-4, 50. Patrick van Dam 0-5. Scheidsrechter: Beser. Toeschouwers: 1200. Gele kaarten: Capeile-SHO 1-2 (1-1). 20. Jeffrey Reith 1-0, 45. Pieter Batenburg 1-1 90. Pieter Batenburg 1-2. Scheids rechter: Jochems. Toeschouwers: 1300. Gele kaarten: Ashwin Adriaanse, Tom Broeder, John Kroon (Capelle). Scheveningen-ARC 0-2 (0—0). 48. Remco Blok 0-1, 70. Remco Blok 0-2. Scheidsrechter: Van Loenen. Toeschou wers: 800. Gele kaarten: geen. Strijen-Excelsior M 2-3 (1-1). 41. Bertus Duynhouwer 1-0, 45. Edgar van der Roer 1-1, 48. Badder Amraoui 2-1, 73. Adriaan Kuipers 2-2 (eigen doel), 79. Raumond Frehe 2-3. Scheidsrechter: Veltrop. Toeschouwers: 400. Gele kaarten: Marcel Karlas, Han- s-Jörgen Nicolaï (Excelsior Maassluis). Rijnsburgse Boys-Ter Leede 3-1 (2-1) 16. Stephan Roodakkers 1-0, 28, Hi cham Rbii 1-1, 44. Martin den Haan 2-1, 62. Martin den Haan 3-1 Scheidsrechter: 01de Olthof. Toeschou wers: 1000. Gele kaart: Jack Honsbeek (Ter Leede). Quick Boys-Barendrecht 3-1 (3-0). 15 Bram Di|kdrent 1-0, 29, Marnix van der Gun 2-0, 41Peter Kruit 3-0, 48. Pieter Vermaas 3-1Scheidsrech ter: Breebaart. Toeschouwers: 1800. Gele kaarten: geen. Katwijk 24 12 8 4 44 38-20 RijnsB+ 24 11 9 4 42 43-30 Noordw 24 11 6 7 39 49-31 Barendr 24 10 6 8 36 35-28 T Lee++ 24 8 11 5 35 41-28 SHO 24 10 5 9 35 44-52 Scheven 24 10 4 10 34 35-32 Excelsi 24 10 4 10 34 36-38 Capelle 24 8 7 9 31 30-33 Quick B 24 7 9 8 30 32-33 Lisse 24 6 11 7 29 39-41 ARC 24 7 8 9 29 26-29 Zwart W 24 5 9 10 24 21-40 Strijen 24 2 5 17 11 24-58 Derde periode SHO 7-16 Katwijk 7-14 Rijnsb B 7-14 Noordw 7-13 PROGRAMMA: Katwijk-FC Lisse, Noordwijk—Capelle, SHO-Schevenin- gen, ARC—Strijen, Excelsior M—Rijns burgse Boys, Ter Leede-Quick Boys, Zwart Wit '28-Barendrecht. Topscorers: 1) Patrick van Dam (Noord- wijk) 14 doelpunten. 2) Steven Faber (Rijnsburgse Boys), Martin de Louw (Ter Leede) 13 doelpunten. 4) Barry Dubbel deman (Katwijk) 12 doelpunten. 5) Alan Campfens (Ter Leede) 11 doelpun- HOOFDKLASSE B Heerjansdam-Hoek 0-1, ASWH-SDC Putten 3-2, Bennekom-Achilles Veen 0-1, D0V0-GVVV 0-4, Kozakken Boys-Huizen 2-3, Sparta Nijkerk—Kloetinge 0-0, Spakenburg-Volendam 5-0. Spakenb 23-54 Kozak B 24-32 ASWH 23-39 Achilles 23-31 GVW 23-38 D0V0 24-31 Bennekom 24-37 Hoek 23-24 Huizen. 23-36 Volendam 23-23 Kloetinge 23-35 Heerjansd 23-21 Sparta N 24-33 Putten 23-21 HOOFDKLASSE C Urk-IJsselmeervogels 4-1Be Quick '28-0NS Sneek 4-2, Drachtster Boys- -SC Genemuiden 2-2, VV0G-DVS '33 2-2, DOS Kampen-Harkemase Boys 1-1, Olympia '28-ACV 3-2, WHC-Fle- vo Boys 1-0. Urk 24-61 Harkem B 24-33 Be Quick 23-49 Flevo B 23-31 Genemui 24-40 Sneek 24-30 WHC 23-39 Dracht B 23-24 VV0G++ 23-37 Olympia 23-19 IJss'vogels 23-36 DVS'33 24-14 ACV 24-33 Kampen 23-11 TWEEDEKLASSEC BMT-Vitesse Delft 3-2, KRV-Monster 1-3, Lugdunum-Honselersdijk 4-2, JAC-PEC Den Haag 1-1, Floreant-Fo- rum Sport 1-1, Leiden-Voorschoten '97 afg. KRV++ 22-46 PECDH 22-29 Vitesse22-42 Forum Sp 22-29 Voorsch 21-34 Honselersd 22-28 Monster 22-31 Leiden 21-24 JAC 22-30 Floreant 22-22 BMT 22-30 Lugdunum 22-17 KRV kampioen. Lugdui i Floreant DERDE KLASSE A SEV-Hazerswoudse Boys 1-2, Ka- gia-Oegstgeest 1-2, Valken '68-Aals- meerafg, Alphia-DSO 1-3, RCL-UVS 9-1, Duinoord-TAW 1-1. RCL+ 22-54 Aalsmeer 21-25 DSO 22-47 Kagia 22-23 Alphia 22-40 Hazersw B 22-21 SEV 22-37 Oegstgeest 22-21 Valken'68 21-32 Duinoord 22-18 TAW 22-31 UVS 22-12 RCL kampioen, Duinoord speelt P/D- -duel, UVS gedegradeerd. VIERDE KLASSE A Sleutels-Moerkapelle 2-0, Semper Al- tius-LFC 2-1, LSW '70-SVOW 0-2, Abbenes-Koudekerk 5-0, RVC/Rijswijk-MVKV 1-4, Woubrugge-BSC '68 4-0. Sleutels 22-51 SV0W 22-29 MVKV++ 22-46 RVC/Rijsw 22-28 Koudekerk 22-36 LSVV'70 22-20 BSC+++ 22-35 Abbenes 22-20 Semper Alt 22-34 Woubrugge 22-20 Moerkapel 22-30 LFC 22-18 Sleutels kampioen, Koudekerk le perio de (vervangend). LSVV'70, Abbenes en Woubrugge spelen halve competitie (be slissingsreeks voor 1 degradatieplaats). LFC gedegradeerd. Derde periode BSC68+++7-18 Semper Alt 7-13 Abbenes 7-14 MVKV 7-12 VIJFDE KLASSE A afg, GWS-Blauw Zwart 3-4, Sport 1-2, Roodenburg-Fo- Zwammerdam-Wassenaar 20-47 Roodenb 19-28 20-41 SJC 19-19 19-35 Foreholte 19-13 19-34 GWS 20-12 19-30 GOLSp 20-10 20-30 VCL-WSB DWO-GOL reholte afg, 3-4, SJC is DWO Blauw Z++ VVSB VCL DW0 is kampioen. De muur van Katwijk vreest de vrije trap van Zwart Wit '28. De bal zou net naast het doel van Hugo van Duijn gaan. FOTO KEES VAN HOOGDALEM

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 29