Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Rijnland R. van der Pol H. van Santbrink-Bakker kanjers m/v voor Zorg en Zekerheid ir randstad uitzendburi POLITIE Beheerder Windows-NT v/m Beheerder Open VMS v/m ZATERDAG 15 APRIL 2000 Kleurrijke mensen vergrijzen niet! Uitzendbureau 65+ heeft ruim 25 jaar ervaring in werkbemiddeling tussen be trouwbare, vakkundige en vooral en thousiaste 65+ medewerkers en bedrij ven in alle branches. De banen zijn veelal parttime en varië ren van ongeschoold tot zeer specialis tisch werk 10 april is de vestiging in Leiden geopend! Nieuwe Beestenmarkt 26 2312 CH Leiden telefoon 071-5133063 fax 071-5125792 e-mall leidep@65plus.nl Belt u ons als: U ouder bent dan 65 jaar en graag nog een gedeelte van uw tijd wilt besteden aan betaald werk. U op zoek bent naar gemotiveerd personeel voor een verrassend voordelig tarief. Wij geven u graag, en geheel vrijblijvend, alle gewenste informatie. Eilers Sport BV is een importeur/groothandel van bekende merken, sportartikelen en sportkleding. Binnen een team van jonge enthousiaste medewer kers is plaats voor een full-time Commercieel medewerker M/V Zijn/haar werkzaamheden zullen bestaan uit: - Telefonische verkoop - Orderverwerking - Showroomverkoop en afhaalklantenservice - Inkooporders plaatsen in binnen- en buitenland - Representatie op sportvakbeurzen Wij zoeken iemand met: - MBO/HBO opleiding - Commercieel inzicht - Ervaring met Word en Excel - Redelijke beheersing van de Engelse taal - Interesse in sportartikelen en sportmode Geïnteresseerden voor deze leuke job kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: EILERS SPORT BV Industrieterrein Grote Polder, Industrieweg 48b, 2382 NW Zoeterwoude-Rijndijk Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met Cora Verbeek, tel. 071-5414222. Tot de stichting verpleeg- en zorg centra Duyn en Rhyn, behoren: OVERDUiN (Katwijk), psychogeria trisch centrum voor verpleging en dagbehandeling met een capaciteit van 226 bedden en een dagbehan deling op twee locaties met 40 plaatsen. Overduin heeft een boven regionale functie voor patiënten met de ziekte van Huntington en is actief in extra-murale verpleeghuiszorg. HAAGWUK (Leiden), woon-, zorg centrum biedt huisvesting en ver zorging aan 106 ouderen met uiteen- Haagwijk biedt huisvesting en verzorging aan 106 ouderen met zeer uiteenlopende zorgvragen. De individuele zorgbehoefte is uitgangspunt bij de verzorging en begeleiding. In samenwerking met verpleeghuis Overduin is een huiskamerproject voor psychogeriatrische bewoners ontwikkeld. Circa 20 bewoners ontvangen hier dagelijks groepsverzorging en bege leiding. Doel is de bewoners in een stimulerende omgeving te activeren en structuur te bieden. Ter versterking van het begeleidingsteam van de 'huiskamer' in Haagwijk zoeken wij twee medewerkers groepsbegeleiding m/v voor 21 uur per week OVER RHYN (Leiden), een gecom bineerd verpleeghuis voor psycho- geriatrie en somatiek dat eind 2000 Het centrale adres voor sollicitaties is Nachtegaal laan 5, 2225 SX Katwijk, t.a. v. de dienst personeelszaken. Voor deze functie zoeken wij enthousiaste collega's die: - een afgeronde opleiding hebben op het terrein van activiteitenbegeleiding en/of inrichtingswerk (mdgo ab of iw); - ervaring hebben in het begeleiden van psychogeriatrische ouderen in een gestructu reerde setting (dagbehandeling of huiskamer project); - gewend zijn te werken vanuit individuele zorg-/begeleidingsplannen en in staat zijn hier invulling aan te geven; - het leuk vinden om een actieve bijdrage te leveren aan de ontwikkelingen in de zorg. U werkt 3 dagen van 7 uur per week in wis selende diensten volgens rooster (ook in de avonden en weekends). Wij bieden een boeiende functie met ontwikke lingsmogelijkheden. Salaris conform CAO verpleeg- en verzorgingshuizen. Daarnaast biedt de stichting een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Tevens zoeken wij voor de 'huiskamer' enkele INVALMEDEWERKERS die bereid zijn op ge zette tijden werkzaamheden te verrichten. Enige ervaring met het werken met psycho geriatrische ouderen is hierbij gewenst. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Janny van Smirren, hoofd welzijn, tel. (071) 579 60 10 (maandag t/m donderdag). Schriftelijke sollicitaties te zenden aan Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, dienst personeelzaken, Postbus 525, 2220 AM Katwijk. Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, maakt deel uit van het werkverband "De Open Ankh" ziekenhuis Gevestigd: oogartsen In samenwerking met: H.M. Kemme M. Rol S.T. Tan D.T.T. Tjia Rijnland Ziekenhuis, Simon Smitweg 1, 2353 GA Leiderdorp telefoon: 071-545 45 45 Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 4 centra: het Rijnlands Reval'idatiecen-, trtim, het Rijnlands Voorzieningencentrum, het Centrum voor Hart- en Longrcvalidatie en de Mytyl/Tyltylschool 'De Vierbot'. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertise centrum op het terrein van de revalidatie, de gehandicaptenzorg en het mytyl/tyltylondctw.is. Functie-eisen: - afgeronde mavo-opleiding of vergelijkbaar niveau; - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; - bekendheid met tekstverwerkende apparatuur (Windows 95 en WP 7.0); -.goede kennis van dê Nederlandse taal; - bij voorkeur kennis van medische terminologie; - goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden; - flexibele instelling: - in teamverband kunnen werken. Het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie zoekt voor spoedige indiensttreding een secretarieel medewerker (m/v) Algemene informatie: Het Centrum voor Hart-1 evalidatie (HLR) behoort tot één van de grotere centra voor hartrevalidatie in Nederland. Het centrum biedt klinische en poliklinische hartrevalidatieprogramma's aan, evenals poliklinische longrevalidatie. Werkzaamheden: - het tvpèn van medische brieven; - het aanmaken, verzamelen en Ordenen van statussen; - verzorging van post en archief; - notulering van patiëntenbespreking en/of werkoverleg; - verrichten van kopieer- en alle verder voorkomende ajiministratieve werkzaamheden. r de duur mogelijk- - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuizen. Dienstverband: - het betreft vooralsnog een aanstelling voor bepaalde tijd v van een jaar, waarna verlenging voor onbepaalde tijd tot c heden behoort; - de werktijden zijn in principe 's middags. Inlichtingen en sollicitatie: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij r Th. Deckers, teamcoördinator HLR, telefoon (071) 40 60 260; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 200032, binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling P&Q, Postbus 599, 2220 AN Katwijk Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. advocaten notarissen Barents Krans HOOFD ICT AFDELING j TEAMLEIDER Functie informatie: - Opstellen en onderhouden van meerjaren beleids- en investeringsplannen Analyseren van knelpunten en ICT behoeften - Beleidsadvisering aan het dagelijks bestuur op he< gebied van ICT - Verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de ICT afdeling - Eindverantwoordelijk voor het beheer van het Novell netwerk en AS-400 - Initiëren en coördineren van diverse ICT projecten Verzorgen van communicatie tussen de ICT afdeling, bestuur en gebruikers - Aansturen van en participeren in de dagelijkse werk zaamheden van de ICT afdeling - Ontwikkelen en coördineren van het opleidings programma voor de ICT afdeling en de gebruikers Functie eisen: - Relevante HBO-opleiding (bijvoorbeeld HEAO-I) - Aantoonbare kennis en ervaring op de verschillende functie-onderdelen Kennis van en ervaring met Novell Netware versie 5 - Kennis van AS-400, Windows 95, Internet/Intranet, Groupwise 5.5 en Office 97 is een pré - Servlcegerichte instelling, communicatief vaardig, stressbestendig, gevoel voor humor - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werkpn, bereidheid om indien nodig buiten kantoor uren te werken Wij bieden: - Een zelfstandig? functie met ontwikkelings mogelijkheden (eigen opleiding en groei, mee groeien met het toenemend ICT-belang voor de organisatie) - Goede arbeidsvoorwaarden en een prettige werk- Reacties ontvangen wij graag binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie. l> kunt uw brief met curriculum vitae zenden aan Barents en Krans, mw I.M.M. Nabben, directeur, Postbus 30457, 2500 GL Den Haag of per e-mall aan nabben@barentskrans.nl. rw.bartaukrant.nl LEIDEN] Gevraagd zo spoedig mogelijk Administratief medewerkster vanaf 18 jaar. Kleine Leiden BV, Rooseveltstraat 50 2321 BM Leiden. Bellen (071-5312060) of schrijven t.a.v. B.J. Jonkheer Ben jij de administratief medewerker die zich voor 34 uur per week vol enthousiasme wil inzetten voor de verzekerden of zorgverleners van Zorg en Zekerheid? Dan mag je deze informatieavond niet missen! lorg en Zekerheid De baan Het gaat om diverse administratieve functies bij de region zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid. Deze organisatie bekend als de uitvoerende instantie voor de Ziekenfonds Dit is nog steeds een belangrijke kerntaak, naast c van de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten. Daarnaas verzekeringsaanbod uitgebreid met particuliere ziekteka verzekeringen, reis-, inboedel-, levensverzekeringen en de Zoek je tevens een administratieve baan die wordt afgevv met klantencontacten? Ook dan ben jij bij Zorg en Zekerh het juiste adres. Het profiel Wij zijn op zoek naar kandidaten met een MAVO-, HAVO- MBO- werk- en denkniveau die klantgericht zijn ingesteld Je bent daarnaast een echte teamspeler die ervaring en/oh heeft met telefoneren. De aanbieding Een baan waarin je een aangename balans vindt tussen en privé-leven. De werkweek bestaat namelijk uit gemidd 34 uur per week. Zorg en Zekerheid büedt een plezierigei nieuwe werkomgeving. Daarnaast zijn ze momenteel bei de bouw van een nieuw hoofdkantoor in Leiden. Zorg heid is een organisatie die gericht is op een actieve bei van klanten en de ontwikkeling van nieuwe producten. Kortom, een organisatie die volop in beweging is de toekomst richt. Wellicht ook op jouw toekomst. Solliciteren Kom langs op een van de inloopavonden op dinsdag 18' donderdag 20 april aanstaande tussen 18.30 uur e op de vestiging van Randstad Uitzendbureau aan Schuttersveld 9 te Leiden. Medewerkers varj Zorg en Zeke en Randstad verstrekken je graag alle informatie over en er is volop gelegenheid tot het stellen van vragen. J' deze avonden ook direct een sollicitatiegesprek voeren Ben je verhinderd? Geen nood. Bel dan even voor een met Anoeska Fakkel, telefoon (071) 514 77 44. Ons adr< Schuttersveld 9 te Leiden. Hollands Midden Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Momentee het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier grootste wij op zoek naar mannen en vrouwen die willen werken in steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousiaste en fli ongeveer 1.600 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten, mannen en vrouwen uit om te reageren op de volgende va Bij de dienst Informatie Communicatie Services is de functie vacant van: 36 uur per week De dienst Informatie Communicatie Services is verantwoordelijk voor de ondersteuning aan het regiokorps op het gebied van Informatisering en Automatisering. De dienst is gevestigd in Leiderdorp. Uw functie: U bent mede-verantwoordelijk voor de implementatie, configura tie en voor het onderhoud van de Windows-NT omgeving, die bestaat uit kantoorautomatisering en bedrijfsapplicaties; U test onderdelen in een laboratoriumomgeving alvorens tot implementatie over te gaan; U draagt bij aan de interne controle en de beveiligings maatregelen m.b.t. de door u beheerde systemen; U participeert regelmatig in de Servicedesk. Uw profiel: U heeft ruime ervaring als beheerder Windows-NT; U beschikt over een HBO werk- en denkniveau t.a.v. het vakgebied en u beschikt over het MCSE-diploma; U heeft een goed ontwikkeld analytisch vermogen; U neemt verantwoordelijkheid en toont initiatieven; U bent klantgericht en flexibel; U kunt goed werken in teamverband; Kennis van de ITIL-beheersprocessen is een pre; Kennis en werkervaring met Exchange en Intranet is ook Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 8 BBP (min. 3.998,00 tc maal 5.901,00) bruto per maand voor 36 uur per week. is afhankelijk van kennis en ervaring. Aanstelling vindt pla een jaar met de mogelijkheid tot verlenging, Er is sprake goed pakket aan arbeidsvoorwaarden. Overige informatie: Gelet op de samenstelling van het team worden vrouwen drukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Informatie over de\ kan worden ingewonnen bij de heer J. Fioole, chef Beheer Exploitatie, telefoon (071) 5459651 of bij mevrouw M. Emn personeelsmanagementadviseur, telefoon (071) 5459513. antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprof Uw sollicitatie Belangstellenden wordt verzocht binnen 14 dagen na pub' hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan: Politie Hollands Midden, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp vacature beheerder windows NT. Bij de dienst Informatie Communicatie Services is de functie vacant van: 36 uur per week De dienst Informatie Communicatie Services is verantwoordelijk voor de ondersteuning aan het regiokorps op het gebied van Informatisering en Automatisering. De dienst is gevestigd in Leiderdorp. Uw functie: U bent verantwoordelijk voor het onderhoud, beheer en voor de optimalisatie van de technische infrastructuur; U bent mede-verantwoordelijk voor de implementatie, configuratie en voor het onderhoud van de bedrijfsapplicaties op een Alpha-omgeving; U test onderdelen in een laboratoriumomgeving alvorens tot implementatie over te gaan; U draagt bij aan de interne controle en de beveiligings maatregelen m.b.t. de door u beheerde systemen; U participeert regelmatig in de Servicedesk. Uw profiel: U heeft ruime ervaring als beheerder VMS; U beschikt over een HBO werk- en denkniveau t.a.v. het vakgebied; U hebt een goed ontwikkeld analytisch vermogen; U neemt verantwoordelijkheid en toont initiatieven; U bent klantgericht en flexibel; U kunt goed werken in teamverband; Kennis van de ITIL-beheersprocessen is een pre; Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 8 BBP (min. 3.998,001 maal 5.901,00) bruto per maand voor 36 uur per week. is afhankelijk van kennis en ervaring. Aanstelling vindt pla een jaar met de mogelijkheid tot verlenging. Er is sprake goed pakket aan arbeidsvoorwaarden. Overige informatie: Gelet op de samenstelling van het team worden vrouwen kelijk uitgenodigd te solliciteren. Informatie over de vacat worden ingewonnen bij de heer J. Fioole, chef Beheer telefoon (071)5459651 of bij mevrouw M. Emmen, persom managementadviseur, telefoon (071) 5459513. Een antece onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie Belangstellenden wordt verzocht binnen 14 dagen na put hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan: Korpschef Politie Hollands Midden, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp o.v.v. vacature beheerder open VMS. Deze functies zijn ook intern opengesteld. Bij gelijke ge gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvu selectiemiddelen als psychologische test en assessment deei uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar van deze advertentie wordt niet Op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44