Personeel Personeel Personeel r 'Hallo 6abs! Ik bel even dat Ik io de vakantie bijverdien' ir OC WIL OOK WAT bloemen veiling flora VIER GROEPSLEIDSTERS OPROEPKRACHTEN Teamleider Laboratorium Zaadanalyse m/v Teamleider Laboratorium Gezondheidsonderzoek m/v pAG 15 APRIL 2000911 Stichting Serviceflat "Richard Wagner Richard Wagnerlaan 73 2253 CD Voorschoten vraagt een vaste kracht onze keuken om gedurende 3 dagen per week van 10.00 - 14.30 uur te assisteren ,et bereiden en rondbrengen van de maaltijden, (eventueel ook voor het weekend). vakantiehulpen voor assistentie in de keuken. Inlichtingen bij de chef-kok: dhr. Gijzenij, tel.: 5614314, van 9-15 uur. JJeton BV is een groothandel in betonartikelen ■zakelijke markt. Tot onze cliënten rekenen wij «rijven in de sectoren wegenbouw, burger- en ibouw, agrarisch, transport en straatmakerij, «ren o.m. betonplaten, keerwanden, megablokken jorten betonnen straatklinkers. Wort produceren wij tevens ook zelf keerwanden. mercieel) administratief medewerker (fulltime 40 uur p.w.) I-de contactuele eigenschappen hebt i omgaan met de programma's WORD en EXCEL h goed kan uitdrukken in de Nederlandse taal enkundig sterk in uw schoenen staat flexibel en leergierig bent er dan zeker bij ons. ij ons vinden: ba'ja, u ze fstandig kan werken in een klein team lat eigen initiatief op prijs gesteld wordt salaris passend bij werkzaamheden, idin varing en inzet riftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Beton BV 34 Noordwijkerhout heer R. Kappe irakl dere informatie kunt u altijd contact opnemen met Kappe (0252-212322) In verband met diverse vacatures zijn wij op zoek naar enthousiaste en Rotatie Offset Drukkers m/v Voor de invulling van deze functie vinden wij relevant: een grafische opleiding rotatie-offset illustratiepers (Grafisch Technicus) minimaal 3 jaar ervaring ervaring met full color drukwerk in teamverband kunnen werken Medewerkers Digitale PrepressM/v Voor de invulling van deze functie vinden wij relevant: opleiding Grafisch MTS kennis van verschillende software programma's minimaal 3 jaar ervaring ervaring met film-uitdraai en trouble shooting in teamverband kunnen werken Monteurs/ Kopiisten m/v Voor de invulling van deze functie vinden wij relevant: opleiding Grafisch MTS minimaal 1 jaar ervaring in teamverband kunnen werken Het gaat om fulltime functies, in drie-ploegendienst. De geschikte kandidaat bieden wij een interessante baan, enthousiaste collega's en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie over deze functies wordt u gaarne verstrekt door de heer J.W. Buma, hoofd productie, telefoon 015-2686868. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan mevrouw J.C.E. Wassenburg, hoofd personeelszaken. Postbus 20, 2600 AA Delft. J Brouwer Rotatie - Behorend tot de Brouwer Groep 'Hallo Babette! Ik werk in de vakantie als Ioemenverdeler bij Flora. Vroeg beginnen. En vroeg weer vrij. Bijna de hele dag nog voor jezelf. Wat je jt: héél goed bijverdienen. En als klap op de vuur- 'verloten ze ook nog eens 10 PrePay mobiele telefoons t.w.v. f200,- met f45,- beltegoed onder de lieuwe vakantiemedewerkers! Zie ik je vrijdagavond Ik betaal. Zeker weten!' Kleurrijk bijverdienen... én kans ep een gratis mobieltje! 'erdeling van Bloemenveiling Flora zorgt ervoor Ie kopers op tijd hun bloemen en planten krijgen, gaat hierbij om de juiste aantallen en soorten gr0( e juiste plaats in de veiling te zetten. Dit gebeurt oor zo'n honderdtal medewerkers, de zogenaamde 'Iers. Het is een gezellige afdeling met veel ien van je eigen leeftijd. Het veilproces begint t itends vroeg, zodat de consument dan nog Ifde dag om loemen kan kopen. 'erdeler begin daarom elke dag om 6.15 uur. willen je ongeveer 18 uur per week «—ui nu nw,nmm7- Zodra alle bloemen en planten verdeeld zijn, ben je jgj vrij om naar huis te gaan, meestal zo tussen 10.00 en 11.00 uur! En dan heb je nog de hele dag de tijd voor andere vakantiebezigheden zoals naar het strand gaan, een terrasje pikken of lekker luieren in de tuin. Naast een goed salaris worden jouw goede prestaties extra beloond en krijg je als je de tijd volmaakt die je met ons hebt afgesproken een cadeaubon t.w.v. 25,-. Wij vragen aan jou dat je snel en nauwkeurig werkt. Je bent minimaal 16 jaar oud en niet kleiner dan 1,65 meter. Je bent inzetbaar in de maanden r. gf wei juni, juli, augustus of september. Na de vakantie is het mogelijk om bij Bloemen veiling Flora te blijven werken. Je zou bijvoorbeeld elke ochtend van 6.15 - 8.00 uur kunnen komen, of één of meerdere dagen per week van 6.15 uur tot einde verdeling. Maar je kunt ook kiezen om bijvoorbeeld in de schoolvakanties bij Flora te werken. Interesse? Vul dan snel de antwoordbon in! Voor meer informatie kan je Yolanda Haaring van de afdeling personeelszaken bellen, telefoonnummer: ja 071-4094220. A) ln van verhof 3, rijnsburg tel.: 071-4094444 e-mail: pz@flora.nl vCX|coelcen om deze advertentie tere media te plaatsen zullen ®en medewerking verlenen. MH f ik wil me inschrijven voor vakantiewerk bij Bloemenveiling Flora. Telefoonnummer: Geboortedatum: Periode beschikbaarheid: Eventueel beschikbaar voor 40 uur per week: ja /nee Stuur deze bon in een envelop naar Bloemenveiling Flora, t.a.v. Yolanda Haaring, Antwoordnummer 15014, 2220 VD Rijnsburg. Een postzegel is niet nodig. Yolanda zal telefonisch contact met je opnemen. Cotalpo is een It professionele organisatie voor kinderopvang, die zich beweegt in een groeiende en dynami sche markt. Dezelfde groei en dynamiek, kenmerkt ook de organisatie Catalpa. Momenteel beheert Catalpa ruim 65 kinder dagverblijven, verspreid over Nederland. Het hoofdkantoor is geves tigd in Hengelo. Op ons kinderdagverblijf Ziezo te Leiderdorp worden dagelijks vele kinderen op een pedagogisch verantwoorde manier opgevangen. voor 22.5 uur, 30 uur en tweemaal 35 uur per week, die graag zelfstan dig werken en initiatieyen willen ontplooien. Vacaturenr. 428/95/00 Verder zoekt Catalpa enthousiaste die houden van een eerlijke en gezellige werksfeer, vacaturenr. 428/96/00 Functie-eisen - (bezig met) een relevante opleiding (bijv. SPW of LKC); - dienstverlenend/open houding; - kunnen werken in teamverband. Het salaris is gebaseerd op de CAO-Welzijn. Voor meer informatie kunt u contact opnemen mevrouw A. vd Hoogt, adjuncthoofd. Zij is te bereiken onder telefoonnummer: (071) 589 51 82 (Kinderdagverblijf Ziezo). U kunt uw sollicitatiebrief uiterlijk vóór 1 mei 2000 sturen naar: Catalpa, afdeling Personeelszaken, Postbus 586, 7550 AN Hengelo Thuis In KINDEROPVANG naktuinbouw De tuinbouw heeft kwaliteit hoog in het vaandel staan. Naktuinbouw maakt daar werk van. Een team van 180 gekwalificeer de medewerkers zorgt ervoor dat het teelt materiaal in de bloemisterij-, boomkwekerij en groentesector voldoet aan alle wettelijke eisen. De kwaliteit van teeltmateriaal op vijfdui zend bedrijven wordt door ons bewaakt en bevor derd. Verder bieden wij een uitgebreid pakket van diensten voor de tuinbouw, nationaal en internatio naai. Onze bedrijfscultuur kenmerkt zich door openheid ruimte voor initiatief, collegialiteit en zelfontplooiing. Het Laboratorium Zaadanalyse onderzoekt de kwaliteit van groente- en A - bloèmzaden op zuiverheid, kiemkracht en vochtgehalte. Het laboratorium is belast met de keuringsonderzoeken die vanuit de wettelijke taken van Naktuin bouw worden uitgevoerd. Daarnaast is Naktuinbouw gemachtigd onder de voor waarden van de International Seed Testing Association (ISTA) certificaten af te geven. Het Laboratorium Gezondheidsonderzoek onderzoekt de kwaliteit van plantaardig uitgangsmateriaal op gezondheid. Het laboratorium toetst op de aanwezigheid van bacteriën, nematoden, schimmels, viroïden én virussen in plantmateriaal.'Hfervoor gebruikt he't Lhb'oratoriüm Gezondheidsonderzoek een breed scala aan technieken, variërend van klassieke uitplaatmethoden tot moderne methoden zoals ELISA, IF en PCR. De Naktuinbouw Laboratoria Zaadanalyse en Gezondheidsonderzoek bewaken en bevorderen de kwaliteit van hoogwaardig plantaardig teeltmateriaal voor de nationale en internationale tuinbouwsector. Functie Wij zoeken voor het Laboratorium Zaadanalyse een teamleider die op een enthousiaste manier lei ding geeft aan deze afdeling. De teamleider onderhoudt contacten met de uitgebreide klantenkring van Naktuinbouw en heeft een voortrekkersrol in de Contactgroep Analyselaboratoria Zaadbedrijven. Functie-eisen De teamleider die wij op het oog hebben: heeft ervaring met bepalingen van zuiverheid, kiemkracht en vochtgehalte van zaden beschikt over een gedegen inhoudelijke kennis van zaadanalyses (HBO-niveau) is in staat leiding te geven aan een team van elf medewerkers, die deels binnen een vast verband en deels als flex-werkers in dienst zijn heeft ervaring met kwaliteitszorgsystemen in laboratoria (ISO/STERLAB) en geautomatiseerde bedrijfsvoering kan als docent op zijn vakgebied deel nemen in de cursussen die Naktuinbouw verzorgt heeft gevoel voor internationale werkverbanden (o.a in verband met ISTA-activiteitenl heeft een goede beheersing van de moderne talen beschikt over goede contactuele vaardigheden. Functie Wij zoeken voor het Laboratorium Gezondheidsonderzoek een teamleider die op een enthousiaste manier leiding geeft aan deze afdeling. De teamleider onderhoudt contacten met de uitgebreide klantenkring van Naktuinbouw. Functie-eisen De teamleider die wij op het oog hebben: heeft ervaring met toetsingen op plantenpathogenen beschikt over een gedegen inhoudelijke kennis van detectiemethoden voor plantenpathogenen (HBO-niveau) is in staat leiding te geven aan een team van 25 medewerkers, die deels binnen een vast verband en deels als flex-werkers in dienst zijn heeft ervaring met kwaliteitszorgsystemen in laboratoria (ISO/STERLAB) en geautomatiseerde bedrijfsvoering kan als docent op zijn vakgebied deel nemen in de cursussen die Naktuinbouw verzorgt heeft gevoel voor internationale werkverbanden (o.a in verband met ISTA-activiteiten) heeft een goede beheersing van de moderne talen beschikt over goede contactuele vaardigheden. Ons aanbod Wij bieden een interessante, veelzijdige functie in een groeiende en ambitieuze organisatie die recent is ontstaan uit een fusie. Als teamleider Laboratorium Zaadanalyse of teamleider Laboratorium Gezondheidsonderzoek krijgt u de ruimte om uw eigen ambities waar te maken. Daar horen vanzelf sprekend een passende waardering en ruime opleidingsmogelijkheden bij. Solliciteren De sollicitatie kunt u richten aan: Naktuinbouw, t.a.v. de heer T. de long (afdeling P8r0), Sotaweg 22, Postbus 40, 2370 AA Roelofarends- veen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met manager Naktuinbouw Laboratoria, de heer dr.ir. H. Huttinga, tel. (071) 331 90 12 (tijdens kantooruren) of (0317) 41 57 35. E-mail: h.huttinga@naktuinbouw.nl. Website: www.naktuinbouw.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 43