Personeel Personeel Personeel Personeel Personeé Ake/vgóe f? De medewerker salarisadministratie van Reinier de Graaf Medewerker Beta I i ngsverkeer ASSISTENTE AKZO NOBEL Laboranten m/v r Coach m/v le Medewerker dagbehandeling m/v ZATERDAG 15 APRIL 2000 BETALINGSVERKEER HEEFT VOORRANG! uit Kaag, Nieuwe Wetering, Oud Ade, Oude Wetering, Roelofarendsveen en Rijp- wetering. Alkemade is een bedrijvige gemeente met veel tuinderijen, bedrijventerreinen en recreatiemogelijkheden tussen de Kagerplassen en het Braassemermeer. Als organisatie zien we onszelf als een afspiegeling van onze inwoners: ook de organisatie kenmerkt zich door bedrijvigheid. Het belang van de burger staat centraal, de kwaliteit van onze dienstverlening verdient dan ook volop onze aandacht. Bij de sectie Financieel Beheer van de afdeling Financiën en Personeelszaken hebben wij een vacature voor een voor 36 uur per week Als medewerker Betalingsverkeer bent u verantwoordelijk voor de afhandeling van het betalingsverkeer van onze gemeente. Een kas komt er niet meer aan te pas. Alles is giraal en elektronisch. Het gaat daarbij niet alleen om de uit gaande, maar ook om de inkomende geldstromen, zoals de invordering van belastingen. Dat laatste brengt contacten met burgers met zich mee. Dergelijke gesprekken eisen soms wat tact. Maar dat maakt het werk juist extra uitdagend. Uw takenpakket U regelt het betalingsverkeer van de gemeente en verricht alle daarbij behorende werkzaamheden, zoals betalingen via BNG-dataservice. Ook de bewaking van de debiteuren is uw verantwoordelijkheid. U verzendt zo nodig herinneringen en aanmaningen. En soms moet u de deurwaarder inschakelen. Waar mogelijk probeert u echter via zachte dwang de centen binnen te krijgen. Omdat invorderingen tot uw takenpakket behoort, bent u ook de applicatiebeheerder van het betreffende softwarepakket (VIS). Uw achtergrond U bent in het bezit van een Havo-diploma en heeft een aanvullende financiële vakopleiding en/of ervaring. U heeft relevante kennis van automatische gege vensverwerking. U beschikt over goed ontwikkelde contactuele eigenschappen. En u heeft een flexibele werkhouding. Ons aanbod Wij bieden een interessant arbeidsvoorwaardenpakket. Het financiële deel daarvan omvat een salaris van maximaal 4.343 bruto per maand (schaal 6). Uw reactie Uw sollicitatie met cv kunt u, binnen 10 dagen na publicatie van deze advertentie, sturen naar het College van burgemeester en wethouders, Postbus 1, 2370 AA Roelofarendsveen. Het hoofd van de afdeling Financiën en Personeelszaken, de heer P.C.M. Theuns, verstrekt desgewenst graag nadere informatie. Zijn telefoonnummer is (071) 332 72 75. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ALKEMADE, BEDRIJVIG AAN DE RAND VAN HET GROENE HART De Stichting Het Rijnlands Lyceum verenigt vier scholen voor voortgezet onderwijs op algemene grondslag. De Stichting biedt Nederlands onderwijs en heeft daar naast twee internationale en twee tweetalige afdelingen. Scholengemeenschap voor HAVO, een afdeling Tweetalig Onderwijs en een Internationale Afdeling (IB en IBMYP) OEGSTGEES" Het Rijnlands Lyceum Oegstgeest is een zelfstandige instelling voor algemeen bijzonder onderwijs die kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Wij laten ons bij het inrichten van ons onderwijs mede leiden door nationale en internationale maatschappelijke en culturele ontwikkelingen. Wij streven - naast het bereiken van goede studieresultaten - naar ontplooiing van leerlingen tot zelfstandig denkende leden van de samenleving met gevoel voor verantwoordelijkheid. Wij leren onze leerlingen dat tolerantie en een kritische houding uitstekend kunnen samengaan. Wij helpen de leerlingen bij persoonlijke problemen, leren hen studeren en stimuleren hen om er een gezonde leefwijze op na te houden. Het Rijnlands Lyceum Oegstgeest telt momenteel 1368 leerlingen en 155 medewerkers. Het Rijnlands Lyceum Oegstgeest zoekt met spoed een enthousiaste: Leerlingadministratie-/applicatiebeheerder m/v (0,5fte) Het betreft een uitdagende functie. De nieuwe medewerker gaat functioneren naast twee systeembeheerders en nauw samenwerken met het hoofd van de administratie. Werktijden zijn in onderling overleg in te delen. Functieprofiel: aanleveren van overzichten in overleg met het hoofd administratie uitoefenen van helpdeskfunctie voor Schoolfact-gebruikers implementeren nieuwe ontwikkelingen in Schoolfact (tweede fase) onderhouden koppelingen naar andere applicaties verantwoordelijk voor de overstap van Schoolfact 5 naar Schoolfact 6 medio schooljaar 2000 - 2001 Functie-eisen: opleiding op minimaal MBO-niveau, bij voorkeur ervaring met het werken op een schooladministratie bekend met de structuur van het voortgezet onderwijs (HAVO, VWO, basisvorming, tweede fase) kennis van Schoolfact 5 is een pre vermogen om onder druk te werken probleemoplossend kunnen denken teamworker en doorzetter Beloning: het salaris - afhankelijk van opleiding en ervaring - is conform de CAO-VO. De nieuwe medewerker wordt ingeschaald in maximum schaal 7 Inlichtingen Nadere informatie over de functie is verkrijgbaar bij mw. E.J.W. van Steenbrugge, conrector P&O. Algemene informatie over de schoolorganisatie is te vinden op onze internet-site: www.rijnlandslyceum.nl Sollicitaties per post, fax of e-mail - graag binnen tien dagen - richten aan: Het Rijnlands Lyceum Oegstgeest T.a.v. mevrouw E.J.W. van Steenbrugge Postbus 61 2340 AB Oegstgeest Tel.: (071) 519 35 20 Fax: (071) 519 35 01 e-mail: steenbrugge@rijnlands.ros.nl TANDARTSSPECIALIST te Leiden vraagt voor 3 middagen perweek (ma., wo., vr.) Opleiding: VWO of Havo, typediploma, eventueel dokstersassistente- of secretaresse opleiding. Werkzaamheden: bijhouden van de agenda, correspondentie (Word; Excel) patiëntenadministratie (computer) praktijkwerkzaamheden zoals assisteren, ontwikkelen van röntgenfoto's enz. goede beheersing van de Nederlandse taal (in woord en geschrift) verantwoordelijk werk Uitsluitend eigenhandig geschreven sollicitatie aan: F. van Hoeken, orthodontist Rijnsburgerweg 19A 2334 BC LEIDEN Akzo Nobel, met de hoofdzetel in Arnhem, levert wereldwijd producten voor de gezond heidszorg, verven en lakken en chemische producten. Momenteel telt de onderneming ongeveer 68.000 medewerkers in 75 landen. Over 1999 bedraagt de geconsolideerde omzet (exclu sief Acordis) ca. EUR 12 miljard (NLC 26 miljard). Acordis, de voormalige vezelactiviteit van Akzo Nobel, is per eind 1999 overgedragen aan CVC Capital Partners. Akzo Nobel Car Refinishes bv - is al 25 jaar een van de wereldmarktleiders op het gebied van autolakken. In meer dan 125 landen worden deze lakken onder de naam Sikkens verkocht. Het hoofdkantoor van Akzo Nobel Car Refinishes bv bevindt zich op de locatie Sassènheim, waar tevens het grootste deel van de productontwikkeling, productie en distributie plaatsvindt. Ter versterking van onze coatings researchactiviteiten zoeken wij laboranten. Uw functie U gaat aan de slag bij de Car Refinishes Support afdeling in het Fysisch-Analytisch Laboratorium in Sassenheim. Uw belangrijkste taak is het verrichten van fysische en analyti sche metingen aan een breed assortiment natte en droge verfsystemen. U voert deze metingen uit in een ISO 9001- gecertificeerd laboratorium. U bent alert op defecten in apparatuur, signaleert fouten in analyse beschrijvingen en licht de experimentele resultaten toe bij klanten. U verricht uw werk zaamheden in het kader van projecten waarin autoreparatielakken, decoratieve lakken of vliegtuiglakken centraal staan. Uw profiel Wij zoeken MLO'ers met een analytische en/ of fysische achtergrond. Ervaring met verfis een pré. U werkt accuraat, bent flexibel en een echte teamspeler. Ook bent u in staat met klanten te communiceren over waarin routinematige metingen centraal staan. U bezit een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands en Engels. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer JJ. Udema, telefoon 071 - 308 25 29. Meer informatie over Akzo Nobel Car Refinishes vindt u op www.akzonobel.com Uw schriftelijke sollicita tie kunt u (m/v) binnen 14 dagen richten aai rs Akzo Nobel Car Refinishes bv, afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw I.A. Fransz, Postbus 3, 2170 BA Sassenheirr E-mail: po.cr@akzonobel.com w Creating the right chemistry Een ziekenhuis is soms net een bedrijf. Zo ook Reinier de en verwerkt deze vervolgens in het personeelsinformal Graaf, de groep ziekenhuizen en medische centra in en om Delft systeem. U heeft een opleiding op MBO-niveau, kennis en Voorburg, Er gaan goederen om, de budgetten en geld- sociale en belastingwetgeving en bij voorkeur ervaring op stromen zijn van flinke omvang en er werken mensen. Ruim 2.500 professionals die er op rekenen dat de salaris administratie op een gelijk professioneel niveau werkt. Mede daarom wordt er op korte termijn een nieuw personeels informatiesysteem geïmplementeerd. Dan hebben we ook dat weer beter voor mekaar. Maar alles staat en valt natuurlijk met een juiste verwerking van de gegevens. Dat wordt o.a. de taak van een nieuwe medewerker salaris administratie. U verzorgt de maandelijkse salarisproductie, controleert aangeleverde mutaties op juistheid en volledigheid salarisadministratie. Bent u daarnaast in het bezit van cursus loonadministratie, of bent u bereid deze te gaan volgt Bel dan voor meer informatie met Henk Zeggelink, teamleic telefoon 015-2603797. U kunt natuurlijk ook direct solliciteren. Stuur uw bi binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie m nt iP Reinier de Graaf Groep, dienst Personeel Organisai ia t.a.v. Annelies Harbers-van der Kroft, personeelsconsule Postbus 5011, 2600 GA Delft. U kunt rekenen op een snelle reac Reinier de Graaf Cl Stichting Zorggroep Valent is een samenwerkingsverband van Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk. Stichting Zorggroep Valent Locatie Bernardus Hoofdstraat 82' 2171 AV Sassenheim Telefoon 0252 - 219 004 Locatie Bernardus Bernardus bestaat uit een somatisch Verpleeghuis voor 135 bewoners met een afdeling dagbehandeling en een Woonzorgcentrum voor 85 bewoners. Voor het Verpleeghuis op locatie Bernardus zijn wij op zoek naar een voor minimaal 32 uur per week De 135 bedden in ons verpleeghuis zijn verdeeld over 3 afdelingen van ieder 45 bedden. Op elke afdeling functioneren 3 zelfsturende teams die onder leiding staan van een afdelingshoofd. Binnen het systeem van zelfsturing stimuleren wij de kwaliteiten van onze medewerkers. De coach heeft een essentiële rol in het ondersteunen, stimuleren en begeleiden van (team)leden in hun eigen ontwikkeling. Werkzaamheden: het planmatig begeleiden van medewerkers bij het uitvoeren van de dagelijkse zorg, klantgerichte houding en opstellen van zorgplannen signaleren van behoeften en knelpunten en maken van verbeteringsvoorstellen op een enthousiaste wijze vorm geven aan de implementatie van zelfsturing mede vorm geven aan de ontwikkeling van het kwaliteitsbeleid op de afdeling. Functie-eisen: u bent in het bezit van een diploma Ziekenverzorgende (diploma A-verpleegkundige strekt tot aanbeveling) ruime ervaring in de zorgsector, bij voorkeur in de verpleeghuiszorg opleiding en ervaring in coachen strekt tot aanbeveling uw stijl van coachen kenmerkt zich door openheid, directheid en flexibiliteit goede sociale- en communicatieve vaardigheden. Tevens zijn wij voor de locatie Bernardus op zoek naar een voor 28 uur per week De afdeling dagbehandeling biedt plaats aan 13 cliënten; er bestaan functionele relaties met de behandelingsdisciplines. Binnen het systeem van zelfsturing stimuleren wij de kwaliteiten van onze medewerkers. De le medewerker vervult hierin een essentiële rol. Werkzaamheden: zorgdragen voor een effectieve en efficiënte organisatie en uitvoering van werkzaamheden binnen de afdeling dagbehandeling aansturen en ondersteunen van teamleden verrichten van enkele administratieve en organisatorische zaken aanspreekpunt zijn voor de overige diensten en functionarissen, zowel in- als ext: verrichten van uitvoerende verpleeg- en verzorgingstaken binnen de dagbehandeling. Functie-eisen: afgeronde opleiding Ziekenverzorgende of Verpleegkundige. Bij voorkeur aangevuld met een opleiding activiteitenbegeleiding of bereidhe er tot het volgen van aanvullende cursussen op dit gebied ervaring in leidinggeven zelfstandig kunnen oplossen van voorkomende problemen goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk een duidelijke visie op het te voeren beleid van de dagbehandeling. et Arbeidsvoorwaarden: de arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO Verpleeg- Verzorgingslw voor beide functies geldt een dienstverband voor onbepaalde tijd mogelijkheden voor financiële bijdragen t.b.v. kinderopvang voldoende scholings- en cursusmogelijkheden werken in een dynamische organisatie, waarbij er veel aandacht is voor ontwikkelingen op het gebied van kwaliteit en ARBO. salarisinschaling voor de functie van coach in FWG 45 en voor de functie va le medewerker dagbehandeling in FWG 40 Informatie: Wenst u meer informatie over de functie van coach dan kunt u contact opnemen met de heer P. Glasbergen. Wenst u meer informatie over de functie le medewerker dagbehandeling dan kunt u maandag, donderdag en vrijdag con opnemen met mevrouw I. Maarssen, afdeling dagbehandeling. Telefoon 0252-2191 le Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van advertentie richten aan Zorggroep Valent, locatie Bernardus, t.a.v. Personeelsz;nd Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. j De sollicitatiegesprekken voor de functie van coach zijn gepland op 8 en 10 mei t

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40