Personeel Personeel w SAB CATERING Voild, uw tweede huis coördinerend medewerker bewerking en uitgifte m-v ZATERDAG 15 APRIL 2000 VESTIGINGSMANAGER M/V voor minimaal 32 uur per week De Bolderberg Groep is een professionele organisatie voor kinderopvang in de Duin- en Bollenstreek. Vanuit diverse vestigingen wordt ten behoeve van particulieren, gemeenten en het bedrijfsleven een breed scala aan kinderopvang- mogelijkheden aangeboden. In verband met verdere groei vragen wij een vestigings manager. De functie: In deze functie bent u onder meer verantwoordelijk voor de inhoudelijke beleids vorming en uitvoering. Tevens bent u de sturende kracht voor de teams op de kinderdagverblijven. De kandidaat: U beschikt over een relevante opleiding of minimaal MBO- niveau, aangevuld met een management opleiding, en enkele jaren relevante werk ervaring. U kunt zich zowel schriftelijk als mondeling duidelijk uitdrukken. Naast een prettige werksfeer en prima arbeidsvoorwaarden (CAO Kinder- opvang) dragen wij in de vorm van opleidingen en cursussen graag ons steentje bij aan uw persoon lijke ontwikkeling. Spreekt de functie u aan, stuur dan uw sollicitatie met CV vóór 28 april a.s. naar onderstaand adres t.a.v. Silvia van Duyn (manager algemene zaken). De Bolderberg Groep Boschplein 13 2171 GT Sassenheim Telefoon 0252 243 000 SAB CATERING BV is een klantgerichte, naar grootte de vijfde contractcateraar in Nederland en exploiteert meer dan 280 bedrijfsrestaurants. Voor diverse locaties in de omgeving Leiden zijn wij op zoek naar meerdere cateringbeheerders v/m voor minimaal 20 en maximaal 35 uur per week, minder uren en/of minder dagen per week werken behoort tot de mogelijkheden. - U verzorgt samen met één of meerdere collega' s dagelijks de lunch en vergaderservice bij onze opdrachtgevers bij u in de buurt (Leiden, Leiderdorp, Alphen a/d Rijn e.o.); - na een gedegen inwerkperiode werkt u zo nu en dan zelfstandig bij een opdrachtgever. Voor deze functie vragen wij enthousiaste, representatieve medewerkers met een goed gevoel voor dienstverlening en een flexibele instelling. Het hebben van eigen vervoer SAB CATERING BV biedt een intéressante baan tijdens kantoortijden met veel eigen verantwoordelijkheden. Wij bieden u een dienstverband met goede arbeidsvoor waarden volgens de CAO-contract catering, een reis kostenregeling en gratis bedrijfskleding en opleidingen. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw schriftelijke sollici tatie binnen 10 dagen naar SAB CATERING BV, t.a.v. mevrouw E. Rosbach, Postbus 59, 1160 AB Zwanenburg of bel haar op (020) 407 92 00. De Bank Nederlandse Gemeenten (BNG) is de bank van en voor overheden en instellingen voor het maatschappelijk belang. Met gespecialiseerde financiële dienstverlening draagt de BNG bij aan zo laag mogelijke kosten van maatschappelijke voor zieningen voor de burger. Klanten van de BNG zijn overheden en instellingen op het gebied van volkshuisvesting, openbaar nut, gezondheidszorg, onderwijs en cultuur. De BNG biedt financiële diensten op maat, zoals kredietverlening, betalings verkeer, advisering en elektronisch bankieren. Diensten waar zowel onze klanten als uiteindelijk ook de gewone burger beter van worden. Werk waar we achter staan. Want wat is er nou mooier dan een bank te zijn voor het algemeen belang? Want u voelt zich als Coördinator Commerciële Ondersteuning (m/v) meteen thuis bij de BNG. Deze boeiende functie is vacant binnen de afdeling Bedrijven Instellingen. De afdeling is onderdeel van de Accountorganisatie, de commerciële tak van de bank van waaruit contacten met relaties uit onder meer nutsbedrijven, onderwijs en gezondheidszorg worden onderhouden. Binnen de Accountorganisatie is elke klant van per soonlijke aandacht verzekerd. In een prettige omgeving verleent de coördinator ondersteuning aan de accountteams binnen de afdeling. Taken Uw werkzaamheden bestaan uit het afwikkelen en/of controleren van transacties en diensten, alsmede het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden. U vertegenwoordigt de afdeling bij de ontwikkeling van geautomatiseerde en niet-geautomatiseerde procedures. Het beheren van relatiegegevens en klantendossiers, het onderhouden van administratief ondersteunende contacten en het eventueel vervangen van accountmedewerkers behoren eveneens tot uw werkzaamheden. Profiel U heeft een relevante MBO/HBO-opleiding, aangevuld met NIBE-opleidingen. U heeft kennis van en ervaring met Word, Excel en Powerpoint. Een commerciële instelling en een goed analytisch vermogen zijn noodzakelijk in deze functie. Daarnaast beschikt u over uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardig heden en heeft u affiniteit met onze producten en diensten. A rbeidsvoorwaarden Wij bieden u een salaris dat geheel in overeenstemming is met het niveau van de functie. Daarnaast kunt u rekenen op een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand, winstdeling en bijzonder aantrekkelijke regelingen voor premiesparen, studiekosten en kinderopvang. Solliciteren Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen met de heer A.P. de Man, hoofd Bedrijven Instellingen, telefoon (070) 375 07 26. Uw sollicitatiebrief stuurt u, voorzien van een curriculum vitae, binnen 2 weken naar onze personeelsadviseur, de heer A.J. Eekhof. BNG. Daar heeft iedereen iets mee. Bank Nederlandse Gemeenten, Postbus 30305, 2500 GH Den Haag, e-mail: pz@bng.nl, www.bng.nl E Bloedbank Leiden-Haaglanden Ten behoeve van de afdeling Bewerking en Uitgifte op de locatie Leiden is de volgende functie vacant (fulltime of eventueel parttime minimaal 28 uur) vacaturenummer 2012 Wat houdt de functie in? De functionaris zal, vanuit een meewerkende positie, verantwoordelijk zijn voor het functioneren van de afdeling Bewerking en Uitgifte te Leiden. Deze afdeling verzorgt de aanvragen en leveringen van bloedproducten aan de ziekenhuizen. De coördinerend medewerker is hierbij aanspreekpunt voor de ziekenhuizen en andere afdelingen binnen de Bloedbank die de toepassing van bloedproducten ondersteunen, zoals de Medische Transfusiedienst en het Diagnostisch Laboratorium. Op de afdeling Bewerking en Uitgifte op de locatie Leiden worden tevens speciale bewer kingen op bloedproducten uitgevoerd. Tot de taken van de coördinerend medewerker behoren onder meer: het geven van begeleiding, ondersteuning en aanwijzingen aan de medewerkers; het aansturen en coördineren van de werkzaamheden; het zorgen voor uniforme procedures en werkwijzen; het leveren van een actieve bijdrage aan de implementatie van nieuwe processen; het participeren in de uitvoerende Werkzaamheden. Wat maakt u tot de juiste man of vrouw? We zoeken een collega met goede sociale, didactische en contactuele vaardigheden. Een HLO/MLO-opleiding en ervaring in het begeleiden van medewerkers zijn minimum vereisten voor deze functie. Ervaring in het werken met bloedproducten is een pré. Wat kunnen wij u bieden? Een uitdagende, afwisselende baan met zelfstandigheid en professionele verantwoorde lijkheden. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 5637,- bruto per maand op fulltime basis (FWG-schaal 50). De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuizen. Informatie Voor vragen over deze vacature kunt u contact opnemen met mevrouw drs. Simone Meulenbelt-Snijders, clustermanager Productie, of de heer Walter Mook, stafmedewerker Productie, via telefoonnummer 070-308 30 12. Oriënteren, solliciteren, kortom reageren Solliciteren kunt u binnen 14 dagen door een korte brief met curriculum vitae te sturen onder vermelding van het vacaturenummer aan de Bloedbank Leiden-Haaglanden, t.a.v. de heer Rob Drost, personeelsfunctionaris, Leyweg 297, 2545 CJ Den Haag. De Stichting Scinquin Bloeclvoc- verzorgt op not-for-profit-basis de j voorziening in Nederland en be transfusiegeneeskunde zodanig cv 0 voldaan aan de hoogste eisen van veiligheid en doelmatigheid. producten en diensten, wetenschappelijk onderzoek en onderwijs. Snnquin hanteert de beginselen van het Internationale Ree Sanquin is een zelfstandige or j U' Bloedbank Leiden-Haaglanden voor, behoefte aan bloed en bloedproducten behandelingen van patiënten in Den Haag, Leiden en Delft, Dankzij de v medewerking van ruim 50.000 kunnen jaarlijks 200.000 eenhedc producten worden geproduceerd ten van'de patiëntenzorg. Door middel ontwikkelen van' nietiwe bloedproduct; verbeteren van transfusiete; draagt de Bloedbank, bovendien actie ontwikkelingen binnen de transfuse kunde. Bij de Bloedbank werken c 200 medewerkers, verdeeld over vijl Bloedbank Leiden-Ilcicigla Den Haag I Leiden Leyweg 297. LUMC 2545 CJ Den Haag Postbus. Primafoon Leiden is meer dan een winkel waar we onze producten en diensten verkopen. Het is een plaats waar we onze klanten persoonlijk ontmoeten en kunnen adviseren. Als verkoper ben je dan ook ons gezicht naar de buitenwereld toe. Vanuit de positie van de klant denk je mee over hoe je onze producten en diensten kunt toepassen. Producten die kunnen variëren van de meest eenvoudige telefoon tot multimediaproducten als ISDN, computers en Internet. We willen ons team versterken met Verkopers die goed thuis zijn in de continu veranderende multimediawereld. Je bent omzet- gericht en altijd op zoek naar kansen om te scoren. Maar tevreden klanten die graag bij je terugkomen minstens zo belai We bieden je een goed salaris en uitstekende arbeid waarden. En heb je meer talenten, dan kun je snel doorgi i diverse andere uitdagende functies binnen KPN. cht Ben je geïnteresseerd? Stuur of mail je brief met c.v. naa l E VECM, t.a.v. Jock Kuppens, Gebouw De Bijster, kr 113, Po 90153, 4800 RE Breda. Of bel voor meer informatie met Eric regiomanager, telefoon: 06 - 22 808 325.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38