Personeel Personeel Personeel Personeel Personet WIE POMPT NIEUWE ENERGIE IN DE UITBREIDING VAN ON BETONPOMPBEDRIJF B I E M A N S Een adjunct-hoofdleidster (20 uur) Voor zwangerschapsvervanging SALARISADMINISTRATEUR MA/ tm BETONPOMP-MACHINIST Thuiszorg I Jmond ZATERDAG 15 APRIL 2000 Biemans Management Search is een bureau dat gespecialiseerd is in het plaatsen van directeuren, managers en professionele staf in de Randstad Voor een bekend regionaal en een internationaal bedrijf die beide aantrekkelijke arbeidsvoor waarden hebben, zijn wij op zoek naar een hoofd administratie minimaal MBA opleiding, van ca. 25 - 35 jaar plv. controller MBA en SPD-i, bij voorkeur studerend voor SPD-n, van ca 25 - 35 jaar U kunt uw reactie richten aan: Biemans Werving Selectie Keypointgebouw t.a.v. de heer drs. B. Biemans Schipholweg 121, 2316 xc Leiden. Tel 071 524 10 51, fax 071 524 10 55 biemans@biemanservices.nl www.biemanservices.nl De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een professionele organisatie met als o^aniScrtj-s doelstelling het bemiddelen in en het leveren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie z? bestaat uit 17 kinderdagverblijven en 31 peuter- speelzalen voor de leeftijdsgroep 0-4 jaar, 11 centra U voor buitenschoolse opvang en het FfftFN gastouderbureau voor het individuele maatwerk. MygBijUKVANb ia De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt z<> ten behoeve van kindercentrum 'De Klein Beer" V v v per juli 2000: r 'De Kleine Beer' is een sfeervol en kleurrijk kindercentrum. We bieden wekelijks opvang aan ongeveer 110 kinderen in 5 groepen. Ouders hebben een belangrijke plaats in het kindercentrum onder andere middels de ouderraad. We zoeken een enthousiaste collega voor de duur van het zwangerschapsverlof. Verlenging van het contract ter vervanging van ouderschapsverlof behoort tot de mogelijkheden. Het team van 'De Klein Beer' bestaat uit 21 personen. De twee adjunct-hoofdleid sters zijn onder eindverantwoordelijkheid van de hoofdleidster belast met de dagelijkse leiding van het kindercentrum. Zij vervangen het hoofd tijdens haar afwezigheid. Binnen de bovenstaande algehele verantwoordelijkheid is de te vervangen ad junct-hoofdleidster met name verantwoordelijk voor: Geven van werkbegeleiding aan twee babygroepen. Leiding geven aan de huishoudelijke dienst. Administratieve werkzaamheden ten behoeve van de kindplanning. Zorgdragen voor bestellingen. Coördineren van de activiteitencommissie. Wij zoeken een collega die: Een flexibele instelling heeft, waarbij enthousiasme, zelfstandig werken en sociale vaardigheden belangrijk zijn. Managementkwaliteiten heeft. Bekendheid met het werkveld strekt tot Goed in teamverband kan werken. Zorg draagt voor een uitstekend contact met de ouders. Kennis en ervaring in het werken met computers. Bekendheid met het programma KIDS strekt tot aanbeveling. Minimaal in het bezit is van een gericht MBO-diploma, aangevuld met een managementopleiding op (post-)MBO-niveau. Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende functie, met de mogelijkheid leidinggevende ervaring op te doen. Een enthousiast team, dat zich sterk inzet voor kwaliteit en klantgerichtheid. Rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinder opvang. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Monique de Wildt en Ellen Booijen, op werkdagen van 11 tot 13 uur, telefoonnummer: 071-5790110. Schriftelijke reacties voorzien van een curriculum vitae richten aan: De sollicitatiecommissie van KC 'De Kleine Beer' Johan Wagenaarlaan 14 2324 XD Leiden Brieven dienen uiterlijk 1 mei in ons bezit te zijn. De eerste sollicitatieronde is gepland op dinsdag 9 mei 2000. School voor Prot. Chr. Basisonderwijs "Rembrandt", Frans Halsstraat 6 2162 CM Lisse Telefoon: 0252-415358. Fax: 0252-415380 Email: bsrembrandt.lisse@hetnet.nl Het bestuur van de Rembrandtschool te Lisse is op zoek naar een Groepsleerkracht m/v die met ingang van 21 augustus 2000 één van haar kleutergroepen wil gaan begeleiden. De vacature betreft een volledige baan. Wanneer u in deeltijd wilt werken is dit bespreekbaar. De Rembrandtschool: is een Protestants Christelijke school Wordt bezocht door ongeveer. 300 kinderen verdeeld over 11 groepen Staat midden in een groeiende wijk in Lisse. Wanneer u belangstelling heeft, ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief voorzien van C.V. voor zaterdag 29 april 2000 op onderstaand adres. Bestuur van de vereniging voor Prot. Chr. onderwijs "Rembrandt", Postbus 346 2160 AH Lisse Vooraf kunt u informatie krijgen bij de heer M.J.M. Maas, telefoon 0252-415358 (school) of 071-5890980 (privé) De sollicitatiecode van het NPCS is van toepassing. Werken bij de CSKV? Daar kom jij OOK verder mee! De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) beheert de kinderdagverblijven Bibelebon, Bibelebos (dependance Bibelebon), de Hummelhof, De Sterrenboom, die elk zowel bedrijfs- als gesubsidieerde opvang realiseren voor kinderen van 0 tot 13 jaar. De CSKV zoekt voor kinderdagverblijf De Sterrenboom zo spoedig mogelijk een Leidster voor de peutergroep voor 4 dagen per week per 1 september 2000; 3 dagen per week i.v.m. langdurige ziektevervanging Voor de functie geldt: - indiensttreding zo spoedig mogelijk; - werkdagen maandag, woensdag, donderdag en vrijdag. Tevens zoekt de Sterrenboom per 15 juni 2000: 2 Leidsters voor een nieuw te starten verticale groep (0 tot 4 jaar) voor 3 dagen, met de mogelijkheid naar uitbreiding voor 4 dagen per week Werkdagen: zijn bespreekbaar Voor bovenstaande functie gelden de volgende eisen: - relevante MBO of HBO-opleiding (studerend hiervoor); - ervaring in het werken met de desbetreffende leeftijdsgroep is een pre; - individueel als in groepsverband met kinderen kunnen werken; - goede contactuele vaardigheden; - in teamverband kunnen werken Salariëring vindt plaats conform CAO-welzijn. Voor nadere informatie kunt u op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag contact opnemen met Bianca Roberti, hoofd kinderdagverblijf de Sterrenboom, en Nora Meppelink, (adjunct hoofd), Enny van Gilst (Interim hoofd) tel.: 071-5610060. Sollicitaties kunt u vóór 28 april 2000 richten aan: CSKV Witte de Withlaan IC 2253 XS Voorschoten Dutch Onshore Offshore Recruitment (D.O.O.R.) is een detacheringsburo gespecialiseerd in het leveren van consultant personeel aan de offsho re industrie, de D.O.O.R. groep bestaat uit een hoofdkantoor in Nederland en buitenlandse vesti gingen in o.a. Engeland, Noorwegen, Singapore en Canada. Assistent Manager ROV Operations De werkzaamheden: - Vraag en .aanbod coördineren van personeel op het gebied van ROV en (maritieme) kabelwerkzaamheden in binnen- en buitenland. - Zorg dragen voor wervingsaktiviteiten voor ROV- en kabelfuncties. - Loopbaanbegeleiding (het organiseren van o.a. relevante trainingen, cursussen en/of opleidingen). - Ondersteunen van buitenlandse bijkantoren m.b.t. de werkzaamheden. - Registreren van personeelsgegevens in een interne database voor personeel. Profiel: - MTS/HTS werk- en denkniveau. - Minimaal 5 jaar relevante werkervaring, liefst in een internationale omgeving. - Ervaring met elektrische en mechanische werkzaamheden op het vakgebied. - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. - Flexibele instelling: goed kunnen functioneren in een klein team. - Projectmatig kunnen werken. Wat bieden wij? - Een afwisselende baan met veel internationale uitdaging. - Een werkomgeving waar eigen inbreng gewaardeerd wordt. - De mogelijkheid om deze functie verder uit te bouwen binnen de groep. - Een passend salaris gebaseerd op leeftijd en ervaring. Spreekt deze functie je aan, stuur dan gaarne binnen 2 weken een curriculum vitae naar: D.O.O.R. BV, Postbus 111, 2250 AC Voorschoten, t.a.v.: Mw. S. de Roosz, of per e-mail naar info@doorbv.nl. Telefonische informatie: 071-5617988. Bezoek ook onze website: www.doorbv.nl Spaans Bulk Handling Systems Spaans Bulk Handling Systems ontwerpt en produceert transport- en opslagsystemen voor bulkgoederen Zij is actief op de nationale en internationale markt Het bedrijf is in 1895 opgericht en omvat een personeelsbestand van 55 medewerkers Spaans Bulk Handling Systems B.V. Robijnlaan 10 2132 WX Hoofddorp Telefoon 023 5678300 Telefax 023 5613281 E-mail: info@spaans-bhs.nl Wij zoeken een enthousiaste, Boekhoudkundig medewerker (m/v) voor 24 uur per week Tot de taken behoren o.a. Het bijhouden van sub- en grootboekadministralie; Facturering en beheer van de debiteuren administratie; Het controleren en bijhouden van de kasadministratie; Het aanvragen en beheren van bankgaranties; Het maken van relevante aangiften inzake BTW, LB. ICT en daarmee samenhangende opgaven; Het invoeren van inkooporders Gezien het internationale karakter van ons bedrijf is kennis in woord en geschrift van de Engelse en Duitse taal noodzakelijk. Voor deze zelfstandige en afwisselende functie zoeken wij een flexibele collega met een opleiding op MBA niveau, in het bezit van P D. boekhouden en enkele jaren werkervaring. Vaardigheden in het computergebruik van Excel en Word is noodzakelijk Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie, kunt u uw sollicitatie met curriculum vitae, binnen 10 dagen, richten aan: Spaans Bulk Handling Systems B. V, Postbus 4, 2130 A/l Hoofddorp, ter attentie van Mary Verbakei personeelsfuncti onaris, Fugro is een multinationale groep adviesbureaus, die actief is op het gebied van advisering, techniek en survey werkzaamheden. De groep is vertegenwoordigd in meer dan 45 landen en heeft ruim 5.500 werknemers. Bij de Holding in Leidschendam is op dit moment een vacature voor een: De werkzaamheden omvatten het volledig voeren van de salarisadministratie van i ding en de Nederlandse dochterondernemingen. Tot de werkzaamheden behoortcfs voeren van de personeelsadministratie van de Holding. Functie-eisen: - MBO-opleiding (bijvoorbeeld MEAO) - Praktijk diploma salarisadministratie - gedegen kennis van - en ervaring met salaris en personeelsadministratie - gedegen ervaring met geautomatiseerde salaris en personeelssystemen (bij voorkeur Perman I of II) - gedegen kennis van sociale en fiscale wetgeving - tenminste vijfjaar ervaring in een soortgelijke functie - kennis van Exact en Excel - accuraat en zelfstandig kunnen werken - goede communicatieve en sociale vaardigheden Reactie: Indien u geïnteresseerd in deze functie, dan kunt sollicitatie vóórzien van ej binnen twee weken zendjDi Fugro N.V. Postbus 41 2260 AA Leidschendam. ter attentie van de heer A. Jonkman Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Betonpompbedrijf Nijwa BV met vestigingen in Hengelo en Utrecht is, als dochter van AGAR Holding BV, actiel door heel Nederland. Nijwa behoort op zijn gebied tot de modernste en best geoutilleerde van Nederland. Zoals bij alle AGAR-bedrijven biedt Nijwa een zo compleet mogelijke dienstverlening. Daarom is het bedrijf naast hel verpompen van beton ook actief in het aanbrengen van werkvloeren, zoals vloeispeciewerkvloeren en isolerende schuimbetonvloeren. Wegens de toename van onze betonpompactiviteiten zijn wij, voor onze plaats Leiden e.o. op zoek naar een Functie-inhoud: Het zelfstandig verpompen van betonmortel. Functie-eisen: Opleiding LTS; In bezit van groot rijbf In staat zelfstandig te Technische kennis vei Leeftijd 20-25 jaar. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan:. yj Betonpompbedrijf NIJWA BV Postbus 530, 7550 AM Hengelo. T.a.v. de heer H. Lamain. Voor het Beleidsbureau zoeker wij zo spoedig mogelijk een: Adviseur Kwaliteit en Marketing (70%) Adviseur PR en Communicatie (50%) Adviseur Beleid en Organisatie (70%) Functie informatie Het Beleidsbureau zoekt binnen het team adviseurs niet zozeer specialisten als wel generalisten met een bepaald aandachtsgebied. Als adviseur adviseert en ondersteunt u, op strategisch en tactisch niveau, de directie en het management bij het ontwikkelen en implementeren van beleid. U participeert in project- en werkgroepen, verricht onderzoek naar ontwikkelingen op de verschillende beleidsterreinen en voert controle- en coördinerende taken uit. Binnen de kaders van het algemene beleid draagt u zorg voor het ontwikkelen, implementeren en onderhouden van systemen en instrumenten m.b.t. uw aandachtsgebied en stelt u beleids- en jaarplannen op. Profiel U heeft een relevante universitaire- of HBO-opleiding aangevuld met een V.O. op één van bovengenoemde aandachtsgebieden en heeft enige jaren ervaring opgedaan als adviseur/beleidsmedewerker. Daarnaast beschikt u over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, u heeft analystisch inzicht en bent in staat projectmatig te werken. U heeft een flexibele en pro-actieve houding en beschikt over een creatieve geest. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden u een afwisselende baan op een afdeling in ontwikkeling die teamwork, kwaliteit en creativiteit hoog in het vaandel heeft staan. De arbeids voorwaarden zijn comform de CAO Thuiszorg. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en werkervaring, maximaal 6.501,- per maand bij een fulltime dienstverband (schaal 10 CAO Thuiszorg). Inlichtingen en sollicitatie Nadere informatie over de functies en de organisatie kunt u inwinnen bij mevrouw E. M. Kooiker, hoofd Beleidsbureau a.i. telefoon (0251) 28 77 77 (maandag t/m donderdag). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan mevrouw A. Schless, personeelsadviseur PO&O, Postbus 488, 1940 AL Beverwijk of stuur een e-mail naar info@tz-ijmond.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. omgeving er haar hulp da op individue i mogelijkhed behoeften van de klant Tot de prodi behoren alle van verplegi verzorging huishoudelif kraamzorg jeugdgezom zorg, voedingsvoi en dieetadv voorlichting preventie en uitleen van artikelen. Thuiszorg IJI heeft ca. 1.2 werkers ind is werkzaan gemeenten Castricum. Heemskerk Uitgeest, Beverwijk e i

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36