Personeel Personeel Personeel Personeel Personer H R OOG JUNIOR ADVISEUR M/V Willem /iooo van den Bergh Directiesecretaresse PERSONAL ASSISTANT Medewerker Studenten administratie ZATERDAG 15 APRIL 2000 SAMENWERKENDE DIRK VAN DEN BROEK DEDRUVEN De Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven omvatten snelgroeiende ondernemingen, werkzaam op het gebied van Supermarkten (Dirk van den Broek, Bas van der Heijden, Jan Bruijns en Digros), Dirck III Slijterijen, D-reizen Vakantiewinkels en Dirx Drogisterijen. UNICONSULT is de staf organisatie van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven. De salarissen voor de personeelsleden van deze bedrijven worden centraal verwerkt in ons pand in het centrum van Sassenheim. Voor deze afdeling hebben wij plaats voor een: TEAMLEIDER LOONADMINISTRATIE m/v (fulltime) Taken en verantwoordelijkheden: samen met het team (aansturing van een viertal medewerkers) zorg jij voor een optimaal verloningsproces je neemt deel aan projecten. Profiel: relevante werkervaring in loonadministratie affiniteit met een personeelsinformatiesysteem kritisch vermogen hebben om de puntjes op de i te zetten communicatieve vaardigheden. Wl| bieden: een gezellige en informele werksfeer een prima salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals PC privé regeling, 43,5 vakantie- en ATV dagen en flexibele indeling van de werkweek, 4 of 5 dagen werken. Voor telefonische inlichtingen kun je contact opnemen met Linda Moesman, Hoofd Centrale Loonadminstratie, tel. 0252 - 240740. Heb je interesse, dan kun je een sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae binnen twee weken richten aan Uniconsult, t.a.v. Linda Moesman, Postbus 80, 2170 AB Sassenheim. Of kijk op onze Internetpagina WWW.SuperJob.nl GARANT Onze opdrachtgever de NUVO, de Nederlandse Unie Van Optiekbedrijven, is dé ondernemersvereniging voor de optiekbranche. De NUVO zet zich in voor de belangen van de 1100 aan gesloten optiekvestigingen. Als een gevolg van de ontwikkelingen binnen de optiekbranche op zowel verenigings-, vakinhoudelijk als politiek- niveau, is onze opdrachtgever met spoed op zoek naar een ambitieuze De kandidaat die wij zoeken is verantwoordelijk voor het adviseren van de achterban (zowel in binnen- als buitendienst), het adviseren van de leden over de toepassingen binnen het Ooggarantproject, alsmede het uitbreiden van het bestaande relatiebestand. U houdt'zich bezig met het plannen en uitvoeren van regionale voorlichtingsbijeenkomsten en het (mede) ontwikkelen van ICT-projecten ten behoeven van onze leden. U bent innovatief, commercieel, gedreven en u beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. U beschikt over een achtergrond MBO, of een door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau, en een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal. Bent u de flexibele kandidaat die mee kan denken over de profilering van de organisatie en creatief is in het bedenken van de mogelijkheden om dat over te brengen? Dan nodigen wij u graag uit om uw reactie voorzien van een uitgebreid C.V., voor 29 april aanstaande, te sturen naar: BOUMAN KUIJPER RECRUITMENTB.V. Werving Selectie Sollicitatietraining Executive search T.a.v. de heer P.E. Kuijper, postbus 2223, 2002 CE in Haarlem Voor informatie kunt u bellen met: 023 - 5256294, of kijken op onze website www.bkrecruitment.nl *y-ct LL+. tcX \tcCX Willem van den Bergh maakt deel uit van de 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort. De Willem van den Bergh is een christelijke organisatie voor ondersteuning en begeleiding aan mensen met een verstandelijke beperking. De directie van de Willem van den Bergh in Noordwijk is op zoek naar een Werken bij de Willem van den Bergh is werken bij een organisatie die de uitdaging aangaat om in goede samenwerking met alle betrokkenen de zorg voor onze cliënten te waarborgen. Dat geldt zowel extern als intern en daarbij is de ondersteuning van de secretaresse voor de directie onmisbaar. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar iemand met ruime ervaring in secretariaatswerkzaamheden. De secretaresse is de steun en toeverlaat van de directeur en is in staat in te spelen op actuele zaken. Naast de reguliere werkzaamheden inzake correspondentie, archivering, notuleren en agendabeheer, wordt van de secretaresse een actieve rol gevraagd in de samenwerking met de directie. Daarbij zijn het nemen van eigen initiatieven en actief meedenken van groot belang. Salaris Salariëring is conform de CAO Gehandicaptenzorg en is afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen Nadere inlichtingen omtrent bovengenoemde vacature zijn te verkrijgen bij mevrouw M. Jekel, Directiesecretaresse, telefoon 071-364 22 44. Gezien de identiteit van het zorgcentrum is een christelijke levensovertuiging gewenst Sollicitatie Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer M. van Zanten, Personeelsconsulent. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Willem van den Bergh, Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (071) 364 21 00. Real People. Real Solutions. Sykes, with approximately 14,000 employees, is a global leader in providing vertically integrated technology-based solutions worldwide. By utilizing its IT support centers and e-commerce platforms, Sykes is able to provide services at alle stages in the life cycle of its clients' products and services, including initial development, documentation and localization, customer product services and end- user support Sykes, with headquarters in Tampa, Florida, currently operates 32 technical call centers (with three under construction), nine e-commerce centers and 25 offices throughout the United States, Canada, Europe, Africa, Central America and the Philippines. Sykes have recently completed the construction of a state of the art call center in Amster dam, which is also our European headquarters. The new 6550sq-meter facility, close to Sloterdijk, is believed to be the largest outsourced technical support center in Europe. Vi sit the Sykes website at http://www.svkes.com/ Job profile: The Personal Assistant provides effective secretarial and administrative support and advi ses pro-actively if necessary. He/she keeps the diary of the Senior staff of EMEA to ens ure that they are aware appointments ana changes. The Personal Assistant arranges travel and accommodation for all personnel within EMEA, organizes meeting rooms, presentation materials and gifts for customer visits, staff meetings which involve the senior management and can be involved in project work as directed by the Senior staff. Requirements: MBO/HBO degree and at least 3 years experience in similar position Experience in working in an international/US operating environment is a must Strong personality Initiative Flexible Organizing skills Pro-active Fluent in English (verbal and written) Good knowledge of Microsoft Office Proposition: Sykes offers a team oriented and multicultural working environment with challenging op portunities. If the above profile suits you, please send your application letter and resume before April 26, 2000 in English to: Sykes Enterprises Ine BV, attn. Willeke Ebbens, Naritaweg 70, 1043 BZ Amsterdam. Email: willeke.ebbens@nl.sykes.com Drukkerij Demmenie is een moderne drukkerij waar door een team van 16 overwegend jonge- en enthousiaste medewerkers zowel drukwerk a/s printwerk (PO.D.) wordt vervaardigd. Door uitbreiding van onze commerciële aktiviteiten en de daardoor verwachte groei hebben wij op zeer korte termijn plaats voor een Offsetdrukker m/v voor onze Heidelberger Speedmaster 52/2 en 74/2 De taken bestaan uit het vervaardigen van: Huisstijl- en organisatiedrukwerk voor een aantal aansprekende afnemers lllustratiedrukwerk zoals folders, brochures, prijslijsten enz. Onze voorkeur gaat uit naar: Kandidaten met enige jaren werkervaring en een kwaliteitsbewuste- en opgewekte instelling. Wij bieden: Een prima salariëring Een winstdelingsregeling Regelmatige bijblijf werktrainingen Een prima werksfeer met eigen verantwoordelijkheid Een vierdaagse, 36-urige werkweek Een goed georganiseerd bedrijf met toekomstvisie Heeft deze advertentie uw belangstelling gewekt?, bel of schrijf dan een sollicitatie met CV aan: Drukkerij Demmenie bv t.a.v. Dhr. L. Demmenie Postbus 109, 2300 AC Leiden, Rietschans 68, 2352 BB Leiderdorp Telefoon: 071 581 06 03 De Regenboog is de enige protestants christelijke basisschool in het dorp Voorhout. De nog groeiende school heeft ruim 450 leerlingen die zijn verdeeld over 17 groepen en twee locaties. De groepen 1 t/m 4 zijn geplaatst op de locatie in de nieuwbouwwijk Oosthout de groepen 5 t/m 8 zitten op de locatie in de oude dorpskern. Het team bestaat uit 23 vrouwen en 3 mannen. Het onderwijs is klassikaal georganiseerd met interne differentiatie en veel aandacht voor integrale leerlingenzorg. Vanuit een christelijke achtergrond en in een sfeer van vriendelijkheid en respect, wordt gewerkt aan een optimale ontwikkeling van de kinderen. VOORHOUT De pcbs "De Regenboog" in Voorhout zoekt met ingang van 1 augustus 2000 wegens uitbreiding van de formatie een enthousiaste groepsleerkracht m/v voor de midden/bovenbouw (werktijdfactor 1,0) De benoeming kan ook al per 1 juni 2000 ingaan. We zoeken iemand, die - bewust kiest voor het protestants christelijk onderwijs - om kan gaan met verschillen tussen leerlingen - zelfstandig werken van leerlingen belangrijk vindt - open staat voor vernieuwingen in het onderwijs - een goed contact wil opbouwen met kinderen, ouders en collega's - bij voorkeur breed inzetbaar is - kan en wil werken met de computer Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: de heer R. Rindertsma (directeur), tel 0252- 233307 (school) of 0252-232773 (thuis) en de heer M. J. C. Oudeman (adjunct), tel. 0252- 210780 (school) of 0252-215069 (thuis). Sollicitatiebrieven ontvangen we graag voor 28 april 2000. Deze kunnen worden gericht aan de secretaris van het bestuur van de Vereniging tot stichting en instandhouding van christe lijke scholen te Voorhout, mevrouw M. Doolaard-Kool, Kervelhof 42, 2215 BE Voorhout. 0 X cl C t personeelsintermediair plezier in je leven, plezier in je werk. Persorieelsmanager voor een internationaal ICT bedrijf in Leiden Werkzaamheden: Binnen deze functie draag je samen met een collega de verantwoordelijkheid over de personeelsafdeling, Als personeelsmanager vervul je een actieve rol in het bepalen van het jaersoneelsbeleid, bij de aanname van nieuwe personeelsleden en het verzorgen van de personeels administratie. Daarnaast fungeer je als vraagbaak voor het perso neel en rapporteer je aan het management Profiel: Je hebt minimaal 3 jaar relevante werkervaring binnen een internationale organisatie. Daarnaast beheers je de Nederlandse en Engelse taal goed in woord en geschrift. De woorden openhartig, gedreven en initiatiefrijk passen goed bij jou, Account Manager voor een internationale technische handelsonderneming in de geving van Leiden. Werkzaamheden: Het doel deze functie is het behalen va door jou vastgestelde verkoop doelstellingen en het versterken van de marktpositie. Hiervoc je een verkoopplan op, initii activiteiten op het gebied vai marketing en volg je nauwlettend nieuwe ontwikkelingen i markt. Je bent verantwoordelijk voor je eigen accounts. Profiel: Je hebt een HBO werk- denkniveau en een aantal jaren commerciële werkervaring. Tevens beheers je de Engelse en bij voorkeur ook de Duitse taal woord en geschrift. Wij vertellen je graag meer o* deze functies! Bel onze vestiging in Leiden 071-5142020 of mail met leiden@exactpi.nl. uitzendendetacherenwerving en selectie Leiden, Prinsessekade 2a T 071 514 2020 Haarlem, Kruisstraat 14 T 023 531 5215 Den Haag. Noorde, T 070 362 4736 Kon. Julianaplein 30/15 (Babylon) T 070 347 4141 Rijswijk, Haagweg 116 T 070 306 J Zoetermeer, Oostwaarts 3e T 079 341 7281 Delft, Hippolytusbuurt 24 T 015 219 0500 Rotterdam, Mei T 010 414 1311 internet www.exactpi.nl Hulsbos Administraties bv Wij zijn een Administratiekantoor voor het Midden- en Kleinbedrijf gevestigd in Zoeterwoude-dorp. Onze dienstverlening bestaat uit het verzorgen van administraties voor bedrijven, opstellen jaarrekeni advisering op het gebied van ondernemingskeuze en alle belastingzaken voor ondernemers en particii Daarnaast verzorgen wij administraties en bijbehorende rapportages voor een grote groep internation bedrijven. Wij zoeken op korte termijn twee enthousiaste collega's, te weten: een Administratief medewerker m/v die full-time aan de slag wil met het verwerken van internationale administraties. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: Het verwerken van administraties; Aangiften omzetbelasting; Diverse administratieve werkzaamheden. Wij vragen voor deze functie: Een financieel/administratieve opleiding; Affiniteit met automatisering; Ambitie en bereidheid om verder te studeren. en een Duizendpoot m/v die bereid is alle voorkomende werkzaamheil te pakken. De werkzaamheden zullen voornamelijk besl Werkzaamheden ter ondersteuning vat boekhoudkundige afdelingen; Administratieve afwerking van alle be aangiften; Secretariële werkzaamheden; Beantwoorden van de telefoon; Alle verder voorkomende werkzaamhf0 Wij vragen voor deze functie: Een secretariële opleiding; Inzet en interesse; Affiniteit met automatisering. Voor beide functies is ervaring niet beslist noodzakelijk. Heb je interesse voor één van de bovenstaande functies, richt dan je sollicitatie C. V. aan: de heer D. Hulsbos of de heer M. J. M. Hoogeveen. Hulsbos Administraties b.v. Schenkelstraat 1 2381 BD Zoeterwoude (telefoon: 071-5807980) of stuur een e-mail C.V. aan: nico.hulsbos@hulsbos.nl of marcel.hoogeveen@hulsbos.nl De Hogeschool Leiden zoekt een: In een gloednieuw gebouw in Leiden volgen ruim 3500 student^ opleidingen bij de Hogeschool Leiden op het gebied van Gezonij Sociaal Cultureel werk, Management, Arbeid Recht, bij Ié Laboratoriumonderwijs en de Lerarenopleiding Basisonderwij! De uitgangspunten voor het onderwijs zijn vastgelegd in Beroepsgericht, Actief studeren en Studentgericht. De hogesdi loopafstand van Leiden Centraal Station. Bij de hogeschool zij 330 medewerkers werkzaam. [1 FtE/vacaturenummer 50C/2000/Buri hogeschool Leiden Het Bureau Onderwijs Ondersteunende Diensten verzorgt onder meer de studentenadmini stratie. Wij zoeken een enthousiaste collega, die het een uitdaging vindt om de administratie van de studentengegevens perfect voor elkaar te hebben. De functie omvat het brede terrein van in- tot uitschrijving en van registratie van behaalde resultaten tot en met het financieel afhandelen van cursusgelden. Functie-inhoud: Als Medewerker Studentenadministratie houdt u de administratie bij van de student- gegevens met betrekking tot in- en uitschrijving en het betalingsverkeer m.b.t. college- en cursus gelden. Gegevens van studenten voert u in het Studenten Informatie Systeem in, van waaruit u weer rapportages aanlevert. U bewaakt procedures m.b.t. studenten en cursistenadministratie en onderhoudt contacten met relevante overheids instellingen. Tenslotte coördineert u diverse werk zaamheden van de studentenadministratie. Functie-eisen: U hebt een opleiding op havo/meao-niveau en ervaring met geautomatiseerde bestanden. Bij voorkeur hebt u ervaring in een coördinerende functie. Voor deze functie is het nodig dat u initiatiefrijk, communicatief en collegiaal bent en stressbestendig met behoud van accuratesse. Hogeschool Leiden Arbeidsvoorwaarden: De Collectieve Arbeidsovereenkomst voor het Hoger Beroepsonderwijs is van toepassing. De aanstelling is tijdelijk voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband (CAO Art. D3). Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaal fl. 2806,— en maximaal fl. 4203,— (CAO-schaal 6) op basis van een fulltime aanstelling. Informatie: U kunt informatie over de functie inwinnen bij de heer H. van der Leeden, hoofd Onderwijs Ondersteunende Diensten, telefoonnummer 071 - 5 188 821. Een functiebeschrijving is beschikbaar. Sollicitaties: U kunt uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer 50C/2000/Bureau, binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Hogeschool Leiden, t.a.v. de heer H. van der Leeden, Postbus 382, 2300 AJ Leiden

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32