)ekker smaakmaker in hoofdklasse Promovendus Zee Duin aast op play offs Sport )AG 14 APRIL 2000 GEMENGDE COMPETITIE Dekker Tennis Warmond Vrouwen: Katja Nossik, Jolanda Mens, Anouk Sterk. Mannen: Martijn de Lange, Paul Logtens, Jasper de Regt,, Gekomen: Jolanda Mens, vorig seizoen geen competitie; Paul Logtens uit Box- Vertrokken: Hilke Wilt terug naar Ensche de. Coaches: Carel de Bruijn en Irfan Aytug. EERSTE KLASSE Unicum Leiden Vrouwen: Heddy Boers, Dina Milosevic (Joe), Caroline Stassen, Daphne van der Zande (Bél/lste twee zondagen). Mannen: David Basile (Bel/lste twee zon dagen), Bart van Delft, Gertjan Egberink. Gekomen: Dina Milosevic (no. 2 Joegosla vië via Tennisschool Carel de Bruijn); Da vid Basile (Bel); Bart van Delft uit team 2. Vertrokken: Mark Fleischeuer naar man- nenteam Zee Duin. Coach: Henk Janssen. Hillegomse TC Vrouwen: Heieen Uitenbogaard-Van den Berg, Cindy Berkhout, Shirley Vreeken. Mannen: Arthur Hertzberger, Marco van Trigt. Gekomen: Shirley Freeken. Vertrokken: geen. Coach: Harry Verdegaal. TWEEDEKLASSE Zee Duin Katwijk Vrouwen: Ingrid Kruit, Leonie Mekel, In- grid van der Plas. Mannen: Kees Heemskerk, Tjeerd Star, Martijn Zandvliet. Gekomen: Ingrid Kruit van Dekker Tennis Warmond; Leonie Mekel van HLTC De Mets. Vertrokken: Liselot Piët van Zee Duin. Merenwijk Leiden Vrouwen: Marjet Groenleer, Barbara van der Gugten, Bionda Zonderop. Mannen: Jan-Pieter Roelofrs, Menno Ser iier, Wouter van Tongeren. Ongewijzigd team t.o.v. vorig seizoen. Unicum 2 Leiden Vrouwen: Femke de Boer, Karolien Hooge- veen, Caroline Stassen (1ste twee zonda gen). Mannen: Martijn van den Berg, Torben van der Voorn. Gekomen: Torben van der Voorn (vorig sei zoen geen competitie vanwege studie in Amerika). Vertrokken: geen. DERDE KLASSE Hillegomse TC 2 Vrouwen: Mariëtte van den Berg, Maaike Mannen: Jesse Huta Galung, Remco van Oosten, Pieter Visser. Forescate Voorschoten Vrouwen: Amy van der Linden, Liselot Piët, Linda Verhoeven. Mannen: Kevin Jonckheer, Richard Nolt- henius. Gekomen: Amy van der Linden van Thor RW Den Haag; Liselot Piët van Zee Duin; Linda Verhoeven van Leimonias Den Haag; Kevin Jonckheer terug van Victoria Rotter dam en Nederlandse Antillen. Vertrokken: Arjette van Noort, Marcel van Gaaien en Leon Pasman naar team 2; Na- tasja van Schaik gestopt. Merenwijk 2 Leiden Vrouwen: Pascal Schouten-Jongmans, Ir ma Moerman-Van Seeters. Mannen: Freek van der Capellen, Jeroen Poots, Harold van Schie. Gekomen: Pascal Schouten-Jongmans en Irma van Moerman-Van Seeters (terug na geboorte kind); Harold van Schie (van mannenteam). Vertrokken: Margot Devilee-Van Overloop tijdelijk gestopt wegens geboorte tweeling, Sylvia Sieval naar Amerika. OLTC Oegstgeest Vrouwen: Marieke Bethlehem, Marielle en Marquerite Patiwael. Mannen: Talbert Boef, Marco Visser. Gekomen: Marieke Bethlehem en Talbert Boef van Dekker Tennis 2. Vertrokken: Nancy Lutz-Toole naar team 3, Onno Guinau en Jamy Moussavi gestopt. Dekker Tennis Warmond 2 Vrouwen: Jacqueline Poot. Mannen: John Busker, Philip Nagtegeller. Gekomen: John Busker van Casino Noord- Vertrokken: Ingrid Kruit naar Zee Duin; Marieke Bethlehem, Talbert Boef en Pa trick Kieboom gestopt. LTC Lisse Vrouwen: Esther Kulk, Paula Sie. Mannen: Danny van der Doe, Henrik Gekomen: Esther Kulk van Nieuw Vennep, Paula Sie van Unicum. Vertrokken: Marja Kuipers naar team 4, Charlotte Pernet (Fra) voor studie naar Amerika. Coach: Waldo Jansen. VIERDE KLASSE Hillegomse TC 3 Vrouwen: Sandra Faas, Yvonne van Hens- bergen. Mannen: Frank Stokman, Erik Warmer Mannen: Ralph de Boer, Michael Rusman. Gekomen: Michael Rusman uit team 2 Vertrokken: Esther Kulk naar LTC Lisse, Tim de Rooij naar Den Haag. Unicum 4 Vrouwen: Paula Anthonysz, Fleur Meijer, Fran^oise Velzet. Mannen: Victor-Ronald Borsboom, Kaj Mo rel, Taco Stoppels. Nieuw Vennep 2 Vrouwen: Kim Eikendaal, Barbara Kie boom, Marijke Spaargaren-Outshoorn. Mannen: Koen Frese, Frank en Rogier Lief broer, Remco Outshoorn. OLTC Oegstgeest 2 Vrouwen: Leonie Bakker, Manon Boelé, Iva Polla. Mannen: Niels Couvreur, Johan Draulans, Michiel de Weger. HOOFDKLASSE Merenwijk 3 Vrouwen: Claire Barnhard, Marieke van der Mijn, Anne-Karine Wilbrink, Mannen: Sander Brugman, Folkert Buis, Bob van de Wijngaard. Hillegomse TC 4 Vrouwen: Marjet Krijger, Esther Voort. Mannen: John Mulder, Stefan v Voort, Erik Westrus. »n, Colin Vrieze, Da- nest, Patrick Nie David Williams vanuit Barbados. Vertrokken: Jeanine Gelevert-Jünger en Nelleke Weijermans; lan van Dijk naar team 2. Leidse Hout 2 Vrouwen: Sabine Hoekstra, Maithe Huls kamp, Denisa Kopecky. Mannen: lan van Dijk, Hans de Rooij. Nieuwe Sloot Alphen a.d. Rijn Vrouwen: Veronique Jansen, Ada Moesber gen, Judith Pieterse. Mannen: Norbert van Oosterhout, Arjan de Hillegomse TC 5 Vrouwen: Anne-Marie Genzer, Margreet van der Plas, Famke Schaap. Mannen: Raoul Pollé, Tom Stevens, Basti- Forescate 2 Voorschoten Vrouwen: Marijke Kramer, Arjette van Noort, Lizzy van Ruiten. Mannen: Marcel van Gaaien, Richard van Nooijen, Leon Pasman, Ronald Pasman. Unicum 3 Leiden Vrouwen: Monique van Ark, Margreet Nag tegeller, Carola Veerkamp. Mannen: Ben de Bruin, Marcel Roden burg, Bartel Swart. TEAN Alphen a.d. Rijn Vrouwen: Hester Stehouwer, Leontien van Vliet, Petra Wille. Mannen: Jelle Oosterhoff, Paul Rogge- Gekomen: Hester Stehouwer terug van Zee Duin; Leontien van Vliet van team 2. Vertrokken: Manon Boelé naar OLTC Oegstgeest; Reinier Hamming. VIJFDE KLASSE LTC Lisse 2 Vrouwen: Yvonne Doove, Margot Kleijn, Annemarije van Overschot. Mannen: Waldo Jansen, Brian Pieters, Jo ris Zeijlmaker. LTC Lisse 3 Vrouwen: Jorieke Ammerlaan, Danielle Dolieslager, Margot Boer. Mannen: Roderick Goedegebuure, Daniël Harmzen. Sassenheimse TV Vrouwen: Daniëlle Heemskerk, Merlin Mannen: Menno Dros, Guido Koekkelko- Nieuw Vennep 3 Vrouwen: Mariska Aalbers-Griekspoor, Re- nate van Grieken, Ludy Switser Mannen: Edwin Beckers, Stefan Beckers. Hillegomse TC 6 Vrouwen: Kim Granneman, Vanessa Leigh, Nicky Westerhof. Mannen: Maxim Pollé, Jeroen Tromp. Sassenheimse TV 2 Vrouwen: Esther Bontje, Liesbeth Herman. Mannen: Martin en Robbert Kloos, John Manuputty, Peter van der Spek. LTC Lisse 4 Vrouwen: Nicolien Derks, Marja Kuipers, n San ten. Mannen: Bart van Eeden, Daniël Petitjean, Eric Poe 11 De Munnik Leiderdorp Vrouwen: Ingrid Bavelaar, Tanja Nossik, Claudia Witteman. Mannen: Joffrey van Prehn, Dylan Prins, Martin van Tol (speler/coach). Gekomen: Tanja Nossik uit Minsk, Claudia Witteman van Forescate, Joffrey van Prehn terug van Unicum, Martin van Tol als nieu we tennisleraar. Vertrokken: Marlies van der Stel, Mark van der Luit. Zee Duin 2 Vrouwen: Merel Aalders, Sonja Korenhof. Mannen: Laurens de Lange, Niels Ravens- bergen. De Boekhorst Vrouwen: Marlies Laros, Gwynet van Rijn, Patricia Vrolijk. Mannen: Rick Van Eeden, Ewout Hinnen, Rick Oostdam. Zoeterwoude 2 Vrouwen: Jody Lexmond, Karin Schrier, Mannen: Mare de Man, Harold van Offe- Forescate 3 Vrouwen: Rieneke Chrispijn, Lisette Rehm, Laura Zirkzee. Mannen: Dirk-Jan Seret, Maarten Soels, Adrle Talakua, Cornel Verwei]. Zoeterwoude Vrouwen: Annemieke van Cleef, Tyscha Mannen: Robert-Jan Peeters, Mike van Velzen. Merenwijk 5 Vrouwen: Tieske van Duinen, Sandra Hil- laart, Corine Manuputty. Mannen: Remo Bouwman, Elmar Lodder, Maarten Roeloffs. OLTC Oegstgeest 3 Vrouwen: Sandra Draulans, Nancy Lutz- Toole, Eugenia Wachters. Mannen: Roeland van Ark, Sander Nubé, Mark Voskuyl. Dekker Tennis 3 Vrouwen: Natasja Bovee, Jolanda Hage- mans, Femke Schoo. Mannen: Ronald Rijsdorp, Patrick Ver- straeten, Yoeri Weekhout. TEAN Alphen 2 Vrouwen: Gabriëlle Kardolus, Krista San ders. Mannen: Gilles Schouls, Edwin Spliet, Tom van Vliet, Arjan Wille. De Munnik 2 Vrouwen: Anouk Happel, Edith Thijssen. Mannen: Mark van der Luit, Maikel van Mastrigt, Menno Poots (speler/coach). MANNEN HOOFDKLASSE Zee Duin Jeroen Boogmans, Mark Fleischeuer, Mar tin Kalkhoven, Jan-Willem Lugthart. Gekomen: Mark Fleischeuer van Unicum gemengd 1, Martin Kalkhoven uit Rotter- Vertrokken: Leon Damen en Marcel van Rijn reserves. EERSTE KLASSE Roomburg Coen van Bemmel, Klaas-Jan Doeven, Joost van Leeuwen, Freek Tanis, Marcel Wolfert. Unicum Peter Grimbergen, Maarten Kallenberg, Onno van Paridon, Fabian Ubels. TEAN Marc Nagelkerken, Albert Robben, Marco Smit, Mickel Verkerk. TWEEDE KLASSE Hillegomse TC Sjoerd van der Mark, Fred van Trigt, Mar cel Vink, Willem Visser, Ruud Warmerdam. TV Boskoop: LTC Lisse: Patrick van Hal, Xander Hertz mann, Robin Kleian, Marco van der Zijden. Roomburg 2 Gert-Jan Anker, Marco Cats, Giovanni van der Veek, Hans van Velzen. Unicum 2 Eric Bolten, Robbert-Paul Hartwi|k, Wal- ther Jacobs, Roeland Kuiper, Rutger de Wolf De Munnik Tim Bavelaar, Sander Geerlings, Marc Rasenberg, Rob Versteeg, Joris Zandber- Zee Duin 2 Ymco van Gorkom, Pieter Guyt, Jacco Poot, Rene van der Wilk, Chris van Zuilen DERDE KLASSE Leidse Hout Bart van der Feen, Hein de Jong, Jan Ver- heij, Mischa en Patrick Wijffelman. Merenwijk André Natzijl, Walter van Schie, Martqn Serlie, Floris Vogel, Nick van Winsen. Roomburg 3 Alexander van den Berg, Rico Fasel, Jan- -Pieter Hartwijk, Ruud en Timo van der Voort, OLTC Oegstgeest Martin Hoekstra, Jasper van Marwi|k, Mare Mellema, Bob van Overbeeke, Mike Rui|se- TEAN 2 Christiaan Goedhart, Christiaan Hakstege, Ronald Lammens, Jan van Leeuwen, Mar cel van der Vight. iporters niet gediend met verre uitduels voor Leidse topteams Fleischeuer met Katwijkers in hoofdklasse Door de promotie vorig seizoen naar de hoofdklasse heeft het tennisdistrict Leiden ook bij de mannenteams een vertegen woordiger op het hoogste com petitieniveau. De veroverde plek veilig stellen is voor de Katwijkers dit jaar niet voldoen de. „We willen meedoen voor de titel en een plaats in de play- -offs", zeggen Mark Fleischeu er en Jan-Willem Lugthart on afhankelijk van elkaar. Niet al leen de mannencompetitie is volwassen geworden, ook 'Lei den' doet meer dan volwaardig mee. Zee Duin was een vrien- denploeg. Drie voormalige dis trictskampioenen in de perso nen van Lugthart, Leon Damen en Marcel van Rijn wilden hun glanzende loopbaan afsluiten in de mannencompetitie. Van dit trio, dat inmiddels tot de be tere veteranen (boven 35 jaar) van Nederland behoort, be haalde Lugthart kampioen schappen in de BI-categorie en hadden Damen en Van Rijn districtsjeugdtitels op hun c.v- .-tje staan. Samen met de nog jonge Jeroen Boogmans (net geen dertig jaar) werd vorig sei zoen de promotie bewerkstel ligd. De hoofdklasse kan dit jaar wedijveren met het hoogste ni veau van de landelijke gemeng de competitie. In de bestaande formatie zou handhaven een lastige opgave worden. In de discussies over de toekomst vertaalde de vriendschap zich niet in eigenbelang, maar werd het clubbelang van Zee Duin voorop gezet. Damen en Van Rijn namen als actief speler af scheid van 'hun team'.. Met de overstap van Mark Fleischeuer van het eerste mixedteam van Unicum en voormalig A-speler Martin Kalkhoven vanuit Rot terdam, werd het Katwijkse vlaggenschip niet alleen duide lijk versterkt, maar kan zelfs om het kampioenschap meege speeld worden. Fleischeuer had in eerste in stantie moeite met de overstap van de mixedcompetitie naar het mannenteam van Zee Duin. „Vorig jaar had ik bij Uni cum wel steeds het gevoel, dat ik wat anders moest zoeken", zegt de finalist van de Leidse BI-Masters van vorig jaar. „Zee Duin speelt wel de hoogste klasse van Nederland en dat sprak mij aan. Het is ook niet misselijk waar wij komend sei zoen tegen spelen. Veel A-spe lers en oud A-spelers en een aantal jongens, zoals Huib Troost, Roger Warmenhoven en Rob Simon die op de wereld ranglijst gestaan hebben. Ik durf mezelf een trainingsbeest te noemen. Leon, Jan-Willem en Marcel mogen dan ruim in de dertig zijn (Fleischeuer is 29, red.), die trainingsinstelling hebben ze nog steeds. Dat maakte de overstap ook weer wat gemakkelijker." Damen en Van Rijn trainden mee en vormden zelfs de vijfde en zes de speler in de oefenduels te gen Unicum, dat zich vorig jaar in de eerste klasse handhaafde, en De Mets, waar grootheden van Leidse komaf als Kees-Jan Schuilenburg (BI-Master van 1998) en Jos Koemans maar al te graag als opponent wilden fungeren. Met Fleischeuer, Boogmans, Kalkhoven en Lug thart is Zee Duin opnieuw een vriendenploeg geworden, maar wel een formatie met twee reserves (Damen en Van Rijn) om de manschappen scherp te houden. Naast Unicum komen het ook Leidse Roomburg en TEAN uit Alphen in de mannencom petitie-in de eerste klasse uit. Hillegom, Lisse en titelkandi daat De Munnik staan met hun standaardteams in de tweede klasse vermeld. :om« eer Tennis vertegenwoordigt het tennisdistrict Lei- ,p het hoogste niveau van de Nederlandse competi- gft|die morgen van start gaat. Zeven speelrondes in its acht weken later is het grootste landelijke tennis- takel alweer voorbij. Dekker Tennis, dat vorig sei- in de eerste klasse ongeslagen kampioen werd en noveerde, geldt in de hoofdklasse eveneens als een de grote smaakmakers. De regionale coryfeeën Katja d sik, Jolanda Mens en Anouk Sterk geven de formatie lmai een 'heel eigen' Leids gezicht, bijz/ 5o ile LÏl D, jebif irkt 2 ik en Sterk waren vorig jaar steunpilaren van het kam- isteam. Met de terugkeer olanda Mens heeft de for- uit Warmond vooral in de Ite aan kracht gewonnen. ro?rfceks- k°Pman biJ het Eind- nve| ise ELTV dat morgen de tegenstander van het uit- nde Dekker Tennis is, 4 y het 'Leidse' trio bij het nh! emooi van Unicum al het t ma ste van de gehele afdeling. eerJ rinnaar van 1999, dit jaar finalist, legde daarmee de meteen bij de Warmon- en manoeuvreerde zijn in de plezierige under- ositie. Van Nossik, Mens terk, die allen fulltime en internationaal tennissen, Dekker Tennis in ieder ge- och een flink aantal com- I epunten tegemoet zien. heb ELTV afgelopen jaar viseerd Paul Logtens aan te Ise'i en", meldt Beks. „Maar d te| er Tennis was veel slag en iiger. Daar hebben ze dus aat ^e'e 8oeie aan." De A-spe- jjgjj it Boxmeer had inmiddels me jok al de aandacht op zich ,tigd door het A-toernooi Heerhugowaard op zijn te schrijven via onder overwinningen op Beks s Wild, die op de derde ag in en tegen Zandvoort rmaal de tegenstander is. ins krijgt Martijn de Lange ;per de Regt als teamgeno te 'blijvers' kwamen de af- foen maanden wat minder Ui t nieuws. De Lange hield lopen zomer danig huis in landelijke A-toernooien, liet in de winter de studie mie prevaleren. De Regt een baan als jurist, maar wel volop in training. De etitie brengt bij de Leide al jaren het beste tennis van Mens is de op- e overstap in de ge mengde competitie. Na haar nationale jeugd titel in 1994 deed de Voorhoutse wat vele jonge talenten uit het Leidse district voor haar ook al deden, overstappen naar de (sterkere?) buurdistricten Den Haag, waar ze voor Leimonias in de com petitie uitkwam, of Amsterdam. Mens werd opgenomen in Jong Oranje en kreeg vanuit de bond begeleiding bij haar buiten landse reizen. „Je hebt een ma gisch beeld van Jong Oranje", vertelt ze aan de vooravond van het eerste competitietreffen in haar nieuwe en toch zo ver trouwde omgeving. „Maar er kwam niet uit wat ik ervan ver wachtte. Ik kreeg wel anderhalf jaar de tijd om rond te kijken wat goed voor mij was. Daarna sloot ik mij aan bij de tennis school van Frits Don. Een ge weldige trainer. Hij gaf mij nieuwe invalshoeken, maar ik wilde toch meer een persoonlij ke aanpak." Die aanpak vond Mens bij Gert-Jan Minnee, de succes- trainer uit Katwijk die altijd haar privé-trainer en mentor was gebleven. Samen met Dek ker-coach Carel de Bruijn werd een uitgebalanceerd program ma van training en wedstrijden opgesteld. Het effect werd snel zichtbaar met aansprekende re sultaten in Egypte, Indonesië en onlangs nog bij twee Chal lengers in Amiens en Dinan. Het effect van de nieuwe aan pak zal ook in de competitie zichtbaar zijn. Eerste klasse Bij Unicum, dat de enige 'Leid se' ploeg in de eerste Wasse is, wordt ook dit jaar niets aan het toeval overgelaten. Door het vertrek van Mark Fleischeuer kreeg Bart van Delft, die de eer ste uitwedstrijd zal missen van wege een ITF-jeugdtoernooi in Kroatië, de kans door te stro men naar het vlaggenschip. Gertjan Egberink knoopt er, on- Anouk Sterk maakt deel uit van het 'gouden damestrio' dat voor Dekker Tennis uitkomt. Met Jolanda Mens en Katja Nossik moet ze voor veel punten in de hoofdklasse gaan zorgen. archieffoto loek zuyderduin danks een drukke werkkring als tennisleraar bij het Alphense TEAN, nog een jaar aan vast. Bij de vrouwen is Dina Milosevic de nieuwe naam in het team. De jeugdige Joegoslavische ver liet huis en haard om in War mond fulltime te trainen. De competitie bij Unicum is voor de huidige nummer 802 van de wereld een welkome aanvulling op haar trainingsactiviteiten. Heddy Boers maakt de ko mende weken haar comeback. De Hazerswoudse werd vorig jaar kort na de competitie ge opereerd aan haar schouder en heeft nog maar weinig wed strijdritme kunnen opdoen. Ca roline Stassen completeert het team, terwijl op de eerste twee zondagen Daphne van der Zan de het team weer zal verster ken. Voor de absentie van Van Delft had de Belgische nummer 213 van de wereld ook een op lossing. Vriend David Basile, Belgisch A-speler, is eveneens tweemaal van de partij. Bij de eersteklasser Hillegom werd Haarlemse Shirley Vreeken aan de verder ongewijzigde forma tie met Heieen van den Berg, Cindy Berkhout, Marco van Trigt en Arthur Hertzberger Tweede klasse In de tweede klasse zullen de Leidse vertegenwoordigers vol aan de bak moeten. Merenwijk promoveerde vorig seizoen en kon daarbij maximaal rekenen op de klasse van Leids BI-Mas ter Barbara van der Gugten, Marjet Groenleer en Bionda Zonderop. De zoektocht naar een sterke kopman leverde wel een nieuw lid, maar geen nieu we eersteteamspeler op. Guido van der Broek, eveneens Leids BI-Master, koos uiteindelijk toch voor een plek in de hoofd klasse bij de mannen. Zee Duin promoveerde eveneens en lijkt met de komst van Ingrid Kruit en dis- trictsjeugdkampioene Leonie Mekel naast vaste waarde In grid van der Plas over een ster ker damestrio te beschikken. Bij de mannen zullen Kees Heems kerk en Martijn Zandvliet het team de eerste speeldagen al leen moeten trekken. Kopman Tjeerd Star keert pas in mei vanuit Amerika terug om zijn plaats in het team weer in te nemen. Ook de reserves van Unicum gaan een lastige com petitie tegemoet. Derde klasse Net als Merenwijk mist het naar de derde klasse gepromoveerde LTC Lisse een echte kopman. Henrik Kroon en Danny van der Doe zullen, zeker als ze in drie partijen staan opgesteld, op hun tenen moeten lopen. Paula Sie, die bij TRG/De Ma nege uit Apeldoorn al eens eer ste klasse speelde, en de van Nieuw-Vennep overgekomen Esther Kulk zijn op papier ge lijkwaardige vervangers voor de wegens studie naar 'Amerika vertrokken Frangaise Charlotte Pernet en de dit seizoen lager spelende routinier Marja Kui pers. Forescate bouwde een nieuw team op rond trainer Richard Nolthenius. Bij de vrouwen kwamen Liselot Piët van Zee Duin en Amy van der Linden en Linda Verhoeven uit Den Haag over. Kevin Jonckheer is de na een jaar afwezigheid weer te ruggekeerde troef bij de man nen. Ook bij OLTC Oegstgeest ko men nieuwe namen in de op stelling voor. Districtskampioen Marco Visser is bij de mannen de spil van de ploeg, bij de vrouwen zijn Marquerite en Mariëlle Patiwael recidivisten. Van het tweede team van Dek ker, dat ook derde klasse speelt, stapten Marieke Bethlehem en Talbert Boef over naar het eer ste team van Oegstgeest. De re serves van Merenwijk en Hille gom spelen eveneens derde klasse. Fleischeuer stapte over van het gemengde team van Unicum naar de heren van Zee Duin met wie hij in de hoofdklasse uitkomt. archieffoto henk bouwman

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 25