)rama-weekeinde' voor Rijnsburgse Boys ter Kruit is iuick Boys in »en persoon Ter Leede spaart Strijen ARC baart opzien Amateurvoetbal Lisse in gevarenzone M 10 APRIL 2000 H iurgers kunnen titel bijna vergeten wedstrijd van Lennert Hegie in het eerste van gse Boys werd allesbehalve een feestelijk jubile- i handsbal kwam de doelman na 32 minuten p rood te staan. Op zijn weg naar de kleedkamer >n reclamebord het ontgelden, zo teleurgesteld Hegie was het liefste meteen naar huis gegaan, et lood in de schoenen nam hij na rust toch issen het publiek. Zijn stemming werd er niet or. Rijnsburgse Boys verloor met 3-1. De ploeg campioenschap nagenoeg vergeten. wuste overtreding maken." He gie moest ingrijpen toen een diepe bal op Pieter Vermaas de Rijnsburgse verdediging verras te. Hij spurtte uit zijn doel, maar Vermaas-was eerder bij de bal en wilde de keeper omspe len. Hegie hield zijn armen dicht bij het lichaam, maar raakte de bal. Opzettelijk of IT-PETER VAN DER HULST ran Hegie waren nog lopen toen hij terug die gewraakte mi- eerste helft. „Het is Jtvaardig, want er zat J een opzet bij. Ik ben *4_( dijk: op zo'n moment lstrijd ga ik geen be niet? Scheidsrechter Kroon dacht er duidelijk anders over dan de doelman. Hij trok met een rood. Maar, of iedere ande re arbiter deze beslissing had genomen, valt te betwijfelen. „Stond ik in zijn schoenen, dan trok ik geen rood. Als je nou opzettelijk naar de bal duikt en hem met de handen pakt is het spelbederf, maar dat was dit niet. Tegenwoordig ben je als keeper buiten je straf schopgebied vogelvrij. De re gels zijn zo ver doorgetrokken: je kan niet eens meer je goal uitkomen." Rijnsburgse Boys moest het zaterdag echter met scheids rechter Kroon stellen. Door de harde beslissing van de arbiter kon ook Wesley Slingerland het veld verlaten. Trainer Henk Wisman wisselde de aanvaller voor Ernst Star, de tweede kee per. Met een man minder ging met een man minder anders spelen. De tot dan toe zeer be houdend tikkende Rijnsburgers kozen vaker voor de aanval. Geen slechte keuze, want on danks de rode kaart was de strijd alleszins beslist. Sterker nog, als sommige spelers van Rijnsburgse Boys hun verant woordelijkheid hadden geno men, was de kampioenskandi daat op een voorsprong geko men. Zo legde Martin den Haan, in plaats van zelf voor zijn kans te gaan, de bal breed op de zaterdag compleet falen de Raymond Buis. Dieptepunt was wel het onzinnige hakbal- letje dat Buis vlak na rust gaf, terwijl hij in scoringsposititie stond. Het nut van schoten uit de tweede lijn zagen de Rijns burgers helemaal niet in. Barendrecht was tot dan toe slechts twee keer gevaarlijk ge weest via Lars van Delzen. De eerste keer tikte Johan Boer de bal simpel weg en de tweede keer kopte de middenvelder naast. Barendrecht had moeite om gebruik te maken van het numerieke overwicht. De ploeg liet het initiatief lange tijd aan Rijnsburgse Boys, maar verder dan een kopballetje van Arjan van der Velde en een mislukte volley van Den Haan kwam geel-zwart niet. Pas nadat Pieter Vermaas hal verwege de tweede helft de 1-0 maakte was het verzet van de Rijnsburgers gebroken. Met en kele snelle uitbraken liep Ba rendrecht uit naar 3-0 via doel punten van de invallers Ton Stam en Johan Fokkens. De te gentreffer van Mohammed Boulayoune, ver in blessuretijd, kon allang niet meer als pleister op de wonde dienen. Eerder was thuis ook al met 1-2 van Barendrecht verloren, maar deze tweede nederlaag is er een met verstrekkende gevol gen. Katwijk moet in de drie nog resterende competitieduels twee misstappen begaan om Rijnsburgse Boys weer in het zadel te helpen. Het lijkt bijna onmogelijk nu de achterstand van de Rijnsburgers vier punten bedraagt. Wisman verwerkte stilletjes het leed in de spelers bus. „Wat we nog kunnen doen? Schouders eronder en aan de slag. Je weet dat deze te- he u 11' t raakt geen bal, mdar een onverwacht goe- ussen twee man wel en voor tijd de bevrij- il: 2-0. De snelle Lei een beetje Quick Boys ersoon. De Katwijkers 1 niet goed, maar be- een belangrijke over- op mededegradatie- Zwart Wit '28. trainer Arie van Duyn ook helemaal geen ibere beschouwingen, met de zege die een at met de ploegen in inzone en vindt het H'in te kunnen vertellen oep 'ontzettend goed in dat er veel vertrou- voordat de wedstrijd tuten laat Quick Boys iet wat te veel in zijn t voor degradatievoet- Ie combinaties leiden i voor Peter Kruit (die lang bij zich houdt zo- p en verdediger tussen nen) en Raymond ij schiet in de handen eper). slaat de spanning bij kers in de benen. Zij bal te gemakkelijk geven te veel slordige lode! orzichtige passjes. En aanval al eens goed n weten de voorhoe- niet wat ze met de bal [oen. tn Duijn werkt sinds lag van hoofdtrainer ipelaar met een verde- lok en een aanvallend et gat daartussen is te- ■ciegr t Wit '28 veel te groot, dep enten dat spelbepaler iewiel zich bij het aan- blok voegt en Flaton rd van Schijndel naar voren durven te gaan, wordt er direct beter gevoetbald. Dat Quick Boys wint, komt omdat Zwart Wit '28 slecht pro fiteert van de ruimte die de thuisclub vrijlaat op het mid denveld. Zij komen nauwelijks in de buurt van het vijandelijke doel, en als ze er wel zijn, stui ten zij op de solide Katwijkse verdediging, waar de kortgele den aan de selectie toegevoeg de Bram Dijkdrent de koelbloe- digste indruk maakt. Dijkdrent is nog niet bevangen door het flegmatieke Virus waar Quick Boys dit seizoen last van heeft. Hij voert zijn verdedigende taak met overtuiging uit. Veel van zijn medespelers zijn te af wachtend, staan te vaak stil of balen te lang van balverlies of een verkeerde pass. „Het is de gradatievoetbal", wordt vergoe lijkend gezegd op de tribune. Maar degradatievoetbal staat doorgaans garant voor strijd en verbetenheid. Het is mooi dat scheidsrechter Hoekstra alle kaarten in zijn zak kan houden, maar ook a-typisch voor een degradatieduel. De Katwijkse voetballers tonen vooral hun inzet door enorme afstanden af te leggen op het belabberde veld. Arie van Duijn is er tevre den mee. - De trainer vertelt dat hij niet heeft overwogen om Peter Kruit te wisselen. „Hij is er enorm mee bezig en sleept de anderen daarin ook mee. Het is een mo mentenvoetballer. Ik ben heel blij dat ik hem heb laten staan." Het eerste doelpunt wordt ook al gescoord door een speler die niet zijn beste dag heeft. Jef frey Rutten krijgt de bal uit een goede actie en voorzet van Aan- dewiel en kopt 'm via de bin nenkant van de paal binnen. Quick Boys staat vlak na rust 1- 0 voor en niet 1-0 achter, omdat ERLAND >e moet zich zorgen laken om lijfsbehoud, nederlaag tegen SHO de ploeg van Wim dieper in de proble- '0VI e hoofdklasser is nog ine punten verwijderd plek die het team ver- ot het spelen van een ie/degradatiewed- !n de voortekenen zijn nstig. Lisse speelde za- slecht in Oud-Beijer- Wi leeft met Noordwijk, en Zwart Wit '28 nog tegenstanders en mist duels enkele belangrij ks. isse begon tegen SHO aan de wedstrijd en e enkele kansjes. Ver- id stak het bij de geel- formatie niet goed in Na tien minuten spe- [del k FC Lisse al tegen een ,6 tand aan. Said El Mah- apte te laat waardoor le buitenspelval kon •n. Pieter Batenburg de openingstreffer. J-tese bij spelhervattin- :t altijd even adequaat t, bleek acht minuten tamon Batenburg kon comer inkoppen en een doelpunt, waarbij Ron Bouman niet ge- ijuit ging. Vlak daarna Remco van Bemmel, pass van Murat Böke, 'eer terug in de wed- Het was waarschijnlijk ste doeltreffende actie aanvaller voor FC Lis- Bemmel, die volgend jaar uitkomt voor de Konink lijke HFC, raakte bij een over treding zwaar geblesseerd. Hij heeft vermoedelijk zijn enkel banden gescheurd. Verzorger Bas Koster sprak scheidsrechter Van Heusden aan op de in zijn ogen grove charge. Het kwam hem op een uitsluiting te staan. Zo mocht hij na rust niet in het veld ko men toen Saïd El Mahdadi na een kopduel op de grond bleef liggen. Met een gapende hoofdwond werd El Mahdadi even later van het veld gedra gen. In het ziekenhuis werd de wond met vier hechtingen ge dicht. Bij de actie die leidde tot de blessure van de verdediger scoorde Barendrecht 4-2. Lis- se was. vlak na rust via een doelpunt van de voor Van Bemmel ingevallen Armando Luxenburg nog op gelijke hoogte gekomen. Lang genie ten kon FC Lisse niet, want uit de aftrap maakte SHO meteen 3-2. Doelpuntenmaker was Lennert van Kalker. Jerrel Lin ger miste daarna voor Lisse een heel grote kans. Patrick End bepaalde de eindstand op 5-2. Luxenburg maakte dat niet meer mee. Hij kon met twee keer geel vertrekken. Onte recht, omdat bij de tweede ge le kaart Kee Hoei Tan de over treding beging. De grensrech ter wees Luxenburg aan als de dader. FC Lisse: Bouman; Böke, Van der Zwet, El Mahdadi (60. Herbert), Van der Lugt; Schnater, Tan. Darazzi; Van Bemmel (40. Luxenburg), Bo- Peter Kruit viert zijn treffer tegen Zwart Wit '28. keeper Tom van der Niet een maakt ook daarna geluid. Op minuut daarvoor een goed het veld gaat het ook iets beter schot vanuit de tweede lijn van met de Katwijkers, maar zij blij- Patrick Thijssen mooi over het ven te onzeker waardoor Zwart doel wipt. Het met ruim 2000 Wit '28 nog lang mag hopen op toeschouwers goed gevulde, de gelijkmaker. De beste en de maar tot dan toe akelig stille meeste kansen zijn wel voor Nieuw Zuid ontlaadt zich en Quick Boys. Rutten en Van FOTO HIELCO KUIPERS Schijndel schieten hoog over voordat Kruit zijn ingeving krijgt en als een held wordt be jubeld. Quick Boys: Van der Niet; Dijkdrent, Van Hooy (73. Mathijs van der Plas), Faerber, Hans van der Plas; Van Schijndel, Aandewiel, Flaton; Van der Gun (70. Timmermans), Rutten, Kruit. SASSENHEIM NICK VERWOERD Een jaar geleden streden Ter Leede en Strijen om de titel in de eerste klasse B. De Sassen- heimers werden kampioen en via de nacompetitie slaagde ook Strijen erin de hoofdklasse te bereiken. Terwijl Ter Leede op het hoogste niveau moeiteloos meedraait, werd het voor de ploeg uit de Hoekse Waard een tobjaar. Zaterdag stonden de twee partijen weer tegenover elkaar. De ene promovendus bezegelde het lot van de ande re. Na de 2-0 winst van Ter Leede is de degradatie van Strij en een feit. De bezoekers maakten zich overigens vooraf al geen illusies meer. Het team van trainer Jos Houwelingen, dat dit seizoen grossierde in gele en rode kaar ten, incasseerde op sportpark Roodemolen geen enkele kaart en dat tekende de instelling van de roodhemden. Ook voor de thuisploeg stond er weinig meer op het spel. De formatie van Arie Lagendijk heeft al een prijs binnen - de tweede perio- detitel - en meer zit er in com petitieverband niet in. De rood gelen zijn nog wel in de strijd om de Arnstelcup. Dinsdag ont vangen zij in dat kader Rijns burgse Boys. Net als tegen Strij en zullen Hicham Rbii en Carlo van Zeist dan niet van de partij zijn. Rbii zit een schorsing van twee duels uit en Van Zeist moet drie keer toekijken. Zaterdag ontbrak eveneens de voor één wedstrijd geschors te Frank Bloemheuvel. Lagen dijk moest voor het eerst in de ze jaargang dus behoorlijk sleu telen aan zijn team. Het ging hem goed af. Het elftal dat hij het veld in stuurde kende wei nig problemen met de hekken sluiter, al maakte ook roodgeel een ietwat gezapige indruk. La gendijk: „Dit zijn wedstrijden waarin je niets hebt te winnen, want bijna iedereen wint van Strijen. Het is belangrijk dat je gedisciplineerd blijft spelen te gen zo'n ploeg." Dat lukte het aardig combi nerende Ter Leede redelijk. De opportunistisch spelende op ponent kwam in elk geval niet aan uitgespeelde kansen toe. De gastheren wel. Zij contro leerden de wedstrijd en ver schenen diverse keren dreigend voor het vijandelijke doel. De eerste scoringsmogelijkheid was voor de actieve Jack Hons- beek, die na een lange rush op doelman Samir Amaroui stuit te. De tweede uitgespeelde doelkans leverde een doelpunt op. Na een één-tweètje met Alan Campfens stuurde Floor van Duyn de snelle Erwin Belt man alleen op de keeper af. De rechtsbuiten scoorde beheerst. Campfens, vrijgespeeld door Beltman, verzuimde vlak daar na de voorsprong te vergroten. Terwijl de doelman al geklopt was, schoot hij tegen een tegen stander aan. In de slotfase van de eerste helft was Campfens genslagen bij de sport horen." En Hegie? Hij zuchte eerst diep voordat hij de vraag beant woordde hoe groot hij de kan sen van Rijnsburg nog acht. „Het wordt heel moeilijk. Psy chologisch staan we een punt te veel achter, maar ik sluit niets uit." Zijn lichaam sprak een andere taal. Hij was gebro ken. „Ik voetbal vanaf mijn vijf de en heb nog nooit een wed strijd gemist door een schor sing. De laatste duels gaan nu aan mij voorbij. Daar werk je dan een heel seizoen voor." Vol ongeloof schudde hij het hoofd. „Het is verschrikkelijk. Wat een drama-weekeinde. Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest, Rood- akxers, Van der Velde, Van Lochem; Buis (72. Heemskerk), Den Haan, Boer; Slingerland (32. Star), Simons, Boulayoune. Alphenaren op weg naar veiligheid ALPHEN AAN DEN RUN CHRIS HARTMAN Na een donkere periode, waar in het afgleed naar de voorlaat ste plaats op de ranglijst, lijkt bij ARC de zon weer door te breken. De 1-0 overwinning op FC Lisse vormde het eerste te ken van herstel, met de ruime 4-0 zege op Capelle baarde de Alphense ploeg zaterdag zelfs opzien. Voorlopig is ARC echter nog steeds niet veilig. Het programma dat ARC nog dient af te werken lijkt niet al te zwaar. Komende zaterdag tref fen de Alphenaren het voor de titel uitgeschakelde Schevenin- gen en een week later is het reeds gedegradeerde Strijen de opponent. Op de laatste com petitiedag neemt ARC het op tegen Rijnsburgse Boys, dat op dat moment mogelijk kansloos is voor de titel. ARC-trainer Berckenkamp: „De theorie is mooi, maar de praktijk leert toch dat we zelf onze zaakjes moeten regelen. Er is in onze klasse echt geen team dat een wedstrijd cadeau doet. Alle ploegen spelen voor de eer en de premie." Ook Capelle was niet naar Al phen aan den Rijn gekomen om te verliezen. Met name in de eerste helft toonde het elftal van trainer Andriessen strijd lust. Toen ARC evenwel kort na de pauze op 2-0 kwam, ging het licht uit bij de Capellenaren. De organisatie viel weg, ook al om dat laatste man Wout Ooms permanent positie koos in de spits. ARC maakte dankbaar ge bruik van de ruimte die het kreeg en boekte met afstand de grootste overwinning van het seizoen. Tot zaterdag wonnen de Alphenaren vijf keer in com petitieverband. In alle gevallen was de marge slechts één tref fer. Na de 4-0 nederlaag bij Noordwijk heeft Berckenkamp de speelwijze van zijn team aangepast. Sindsdien speelt ARC met twee in plaats van drie spitsen. Omdat Ruud Bos nog geschorst was, vormden in het duel met Capelle Fabian Gel derblom en Remco Blok de voorste lijn. Met name van de acties van Blok ging dreiging uit. Hij was het ook die aan de basis van de eerste goal stond. Blok ging op links goed door, haalde de achterlijn en passte opnieuw dichtbij een goal. Dit maal had hij pech. Hij trof het houtwerk. In het tweede bedrijf bleef het spelbeeld ongewijzigd. Na dat de door Campfens wegge stuurde Martin de Louw vrij voor Amaroui zijn meerdere had moeten erkennen in de goalie en een inzet van Beltman door een verdediger van de doellijn was gehaald, besliste Campfens na een uur spelen de ontmoeting. Een voorzet van rechts, van de voet van Belt man, belandde voorbij de twee de paal waar Campfens vanuit een moeilijke hoek met buiten kant rechts toch nog wist te scoren: 2-0. Een technisch hoogstandje. De Louw en Campfens be spaarden de bezoekers daarna een afstraffing. Zo passeerde Campfens, na een slim steek- passje van Van Duyn, de doel man, waarna zijn inzet door in valler Serge da Cruz Lopes van de doellijn werd getrapt. Even later kopte de door Campfens aangespeelde De Louw in rian te scoringspositie krachteloos op doel. Wat betreft het missen van kansen spande De Louw in de voorlaatste minuut de kroon. De middenvelder schoot de bal vanaf elf meter - Belt man was gevloerd - tegen de paal. De Louw kon er nog om lachen. Strijen had minder lol. Ter Leede: Waasdorp; De Jong, Stolk, Geijsman, Honsbeek; De Louw, Kramer, van Duyn; Beltman, Cam pfens, Van Harskamp (32. Wajer). Resterend programma Hoofdklasse A: KATWIJK: thuis: FC Lisse; uit: Zwart Wit '28, Capelle RIJNSBURGSE BOYS: thuis: Ter Leede, ARC; uit: Excelsior Maassluis QUICK BOYS: thuis: Baren drecht, Excelsior Maassluis; burgse Boys; thuis: Strijen uit: Ter Leede FC LISSE: thuis: Noordwijk, Zwart Wit'28; uit: Katwijk ZWART WIT '28: thuis: Kat wijk, Barendrecht; uit: FC Lis- se ARC: uit: Scheveningen, Rijns- HOOFDKLASSE A Noordwijk-Katwijk 1-2 (0-1). 35. Björn Raven 0-1, 70. Patrick Scheur water 1-1, 83. Marco de Ridder 1-2. Scheidsrechter: Bakker. Toeschouwers: 3500. Gele kaarten: Wim de Jong (Noordwijk), Patrick Heijmans (Katw.). SHO-FC Lisse 5-2 (2-1). 10. Pieter Batenburg 1-0, 18. Ramon Barendregt 2-0, 19. Remco van Bemmel 2-1, 46. Armando Luxenburg 2-2, 47. Lennart van Kalker 3-2, 58. Ramon Barendregt 4-2, 69, Patrick End 5-2. Scheids rechter: Van Heusden. Toeschouwers: 700 Gele kaarten: Sander Groenendijk (SHO) Majid Darrazi (FC Lisse). Rode kaarten: Armando Luxenburg (90. 2x geel - FC Lisse). ARC-Capelle 4-0 (1-0). 16. Mark Jan sen 1-0, 51. Ard Blok 2-0, 63. Stefan Schaafsma 3-0, 83. Gidon Reinders- -Folmer 4-0. Scheidsrechter: Van Em- pel Toeschouwers: 600. Gele kaart: Harold van der Ent (Capelle). Excelsior M-Scheveningen 1-1 (1-0). 19. Raymond Frehe 1—0, 71. Patrick Petrici 1-1 (strafschop). Scheidsrech ter: Van Ewijk. Toeschouwers: 600 Ter Leede-Strijen 2-0 (1-0). 21. Er- win Beltman 1-0, 60 Alan Campfens 2-0. Scheidsrechter: Kramer. Toe schouwers: 400. Gele kaarten: geen Barendrecht-Rijnsburgse Boys 3-1 (0-0). 67 Pieter Vermaas 1-0, 83. Ton Stam 2-0, 89. Johan Fokkens 3-0, 93. Mohamed Boulayoune 3-1 Scheids rechter: Kroon. Toeschouwers: 600. Ge le kaarten: Alex Gouw, Dennis Reurings, Sander Rijsdijk (Barendrecht), Norbert van Lochem, Arjan van der Velde (Rijns burgse Boys). Rode kaart: Lennart He gie (32. Rijnsburgse Boys). Quick Boys-Zwart Wit '28 2-0 (0-0). 49. Jeffrey Rutten 1-0, 86. Peter Kruit 2-0. Scheidsrechter; Hoekstra. Toe schouwers: 2200 Gele kaarten: geen. op de opgekomen Mark Jansen. Diens rollertje verraste doel man Ron Ververs en de in de doelmond staande Capellever- dedigers. Veel meer kansen creëerde ARC niet in de eerste 45 minu ten. Het gaf wel een uitstekende mogelijkheid weg. Bij een 1-0 stand maakte doelman Fred Admiraal weer eens duidelijk dat meevoetballen niet zijn sterkste kant is. Hij plaatste de bal pardoes in de voeten van John Kroon, die zich ineens ge confronteerd zag met een leeg doel. Daar schrok de oud-speler van Quick Boys kennelijk zo van dat hij het leder naast het net deponeerde. De tweede helft was zes mi nuten oud toen ARC uitliep naar 2-0. Een aanval die leek dood te bloeden werd door Gel derblom nieuw leven ingebla zen. De voorzet van Gelder blom bereikte Ard Blok, die met een kopbal doelpuntte. Vanaf dat moment speelde ARC een gewonnen wedstrijd. Capelle sloofde zich - bewust of onbe wust - niet meer uit. Bovendien gaven de Capellenaren veel ruimte weg. Remco Blok faalde nog oog in oog met Ververs. Stefan Schaafsma deed het be ter. De middenvelder scoorde in de 62ste minuut op aange ven van Remco Blok. Nadat Ad miraal met knappe reddingen doelpogingen van Arne van Gelder en Wout Ooms had ver ijdeld, bepaalde ARC de eind stand op 4-0. Na een vlot lo pende aanval kreeg invaller Gi don Reinders Folmer op links ineens een vrij veld voor zich. Hij stevende op Ververs af en verraste de goalie met een schot uit een moeilijke hoek. Berckenkamp: „We hebben niet alleen vier keer gescoord, we hebben ook voor de tweede achtereenvolgende keer de 'nul' vastgehouden. Er stond een team binnen de lijnen dat strijd wilde leveren en dat vanuit een goede organisatie speelde. En zeg nou niet dat Capelle het wel geloofde omdat het veilig was. Die jongens waren in het begin echt scherp. Het is onze ver dienste dat Capelle het niet ge red heeft." ARC: Admiraal; Balkhoven, P Bloem heuvel, Dijkman, Burnama; Van Ors- sagen, Jansen, Ard Blok, Schaafsma; Gelderblom (75. Reinders Folmer), Remco Blok (81M. Bloemheuvel). Katwijk 23 RijnsB+ 23 Noordw 23 Barendr 23 T Lee++ 23 Scheven 23 SHO 23 Capelle 23 Excels 23 FC Lisse 23 Quick B 23 ARC 23 Zwart W 23 Strijen 23 12 7 4 8 10 5 16 43 38-20 39 40-29 36 44-31 36 34-25 35 40-25 34 35-30 32 42-51 31 29-31 31 33-36 29 39-36 27 29-32 26 24-29 23 21-40 11 22-55 Derde periode SHO 6-13 Rijnsb B 6-11 Katwijk 6-13 Noordwijk 6-10 Programma: Zwart Wit '28-Katwijk, FC Lisse-Noordwijk, Capelle-SHO, Sche- veningen-ARC, Strijen-Excelsior M, Rijnsburgse Boys-Ter Leede, Quick Boys-Barendrecht. Topscorers: 1Steven Faber (Rijnsburg se Boys), Martin de Louw (Ter Leede) 13 doelpunten. 3) Barry Dubbeldeman (Katwijk) 12 doelpunten. 4) Alan Cam pfens (Ter Leede, Patrick van Dam (Noordwijk) 11 doelpunten. 5) Lennart van Kalker (SHO) 10 doelpunten. HOOFDKLASSE B SDC Putten-Hoek 0-0, Achilles Veen-ASWH 2-1, GVW-Bennekom 2-1, Huizen-DOVO 0-2, Kloetinge-Kozakken Boys 2-0, Volen- dam-Sparta Nijkerk 0—0, Spakenburg- -Heerjansdam 4-0, Spakenb+ 22-51 Sparta N 23-32 Bennekom 23-37 DOVO 23-31 ASWH 22-36 Achilles 22-28 GWV 22-35 Volendam 22-23 Kloetinge 22-34 Heerjansd 22-21 Huizen 22-33 Putten 22-21 KozaknB 23-32 Hoek 22-21 Spakenburg kampioen. HOOFDKLASSE C ONS Sneek-IJsselmeervogelsO-3, SC Genemuiden-Be Quick '28 1-1, DVS '33-Drachtster Boys 1-3, Harkemase Boys-WOG 1-3, ACV-DOS Kampen 6-0, Flevo Boys-Olympia '28 3-2, WHC-Urk 0-3. Urk 23-58 Harkem B 23-32 Be Quick 22-46 Flevo B 22-31 Genemui 23-39 Sneek 23-30 IJss'vogels 22-36 Dracht B 22-23 W0G++ 22-36 Olympia 22-16 WHC 22-36 DVS'33 23-13 ACV 23-33 Kampen 22-10 TWEEDEKLASSEC Monster-BMT 2-0, Honselersdijk-KRV 0-2, PEC Den Haag-Lugdunum 4-2, Forum Sport-JAC 2-4, Voorschoten '97-Floreant 1-3, Vitesse Delft-Leiden 1-0. KRV+ 21-46 PEC D H 21-28 Vitesse21-42 ForumS 21-28 Voorsc'97 21-34 BMT 21-27 JAC 21-29 Leiden 21-24 Monster 21-28 Floreant 21-21 Honselersd 21-28 Lugdunum 21-14 KRV kampioen. Lugdunum gedegra deerd. Derde periode Vitesse6-16 Leiden 6-10 KRV 6-12 Voorsch'97 6- 9 Floreant 6-11 DERDE KLASSE A Oegstgeest-SEV 2-0, Aalsmeer-Kagia 2-0, DSO-Valken '68 3-2, UVS-AI- phia 2-4, TAW-RCL 6-3, Hazers- woudse Boys-Duinoord 1-0. RCL+ 21-51 Aalsmeer 21-25 DS0 21-44 Kagia 21-23 Alphia++ 21-40 HazerswB 21-18 SEV 21-37 Oegstgeest 21-18 Valken'68 21-32 Duinoord 21-17 TAW 21-30 UVS 21-12 RCL kampioen. UVS gedegradeerd. Derde periode SEV 6-12 DSO 6-11 Alphia++ 6-12 Aalsmeer 6-11 TAW 6-11 Kagia 6-10 VIERDE KLASSE A LFC-Sleutels 1-1, SVOW-Semper Alti- us 3-5, Koudekerk-LSW '70 1-0, MVKV-Abbenes 3-3, BSC '68-RV- C/Rijswijk 1-0, Moerkapelle-Woubrug- ge 0-0. Sleutels 21-48 RVC/Rijsw 21-28 MVKV++ 21-43 SVOW. 21-26 Koudekerk 21-36 LSW'70 21-20 BSC+++ 21-35 LFC 21-18 Semper Alt 21-31 Abbenes 21-17 Moerkap 21-30 Woubrugge 21-17 Sleutels kampioen Derde periode BSC'68 6-18 Abbenes 6-11 Koudekerk 6-12 Semper Alt 6-10 VIJFDE KLASSE A Blauw Zwart-VCL 1-0, GOL Sport-GWS 2-2, Foreholte-DWO 4-2, Wassenaar-SJC SJC komt niet opda gen, WSB-Zwammerdam 1-0, Roo- denburg is vrij. DW0+ 19-47 Wassenaar 18-27 Blauw Zw 19-38 SJC 19-19 WSB. 19-35 Foreholte 19-13 VCL 19-34 GWS 19-12 Zwammerd 19-30 GOL Sport 19- 7 Roodenb 19-28 DW0 kampioen.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23