'Dramatisch'Oegstgeest in de problemen Sport DUIVENtil Kameri bezorgt Alphia periodetitel Unicum verliest regiotennissers in kwalificatie UVS'ers scoren ook individueel goed KNSB zet zinnen op coach Ingrid Pai SCOREbord WOENSDAG 5 APRIL 2000 Degradatiekandidaat Hazerswoudse Boys wint met 0-3 Met nog vijf minuten op de klok begon het langzaam te miezeren boven het hoofdveld van w Oegstgeest. Spe lers en publiek vonden het toen wel best, de tribune liep leeg en Hazerswoudse Boys speelde op zijn gemak de wedstrijd uit. Daar had het alle reden toe, want de de gradatiekandidaat stond 3-0 voor op de eveneens in de onderste regionen van de derde klasse verkerende thuis club. De ploeg van trainer Peter Ciere kon niet voorko men dat het degradatiespook voorlopig in sportpark De Voscuyl een onderkomen heeft gevonden. geen strijd levert." Toch lijkt Ciere hierin wat te streng voor zijn spelers, want in sommige fases van het duel was er wel degelijk sprake van een fel en aanvallend Oegstgeest. Na een kwartier spelen, waarin Hazers woudse Boys de betere ploeg was, kwamen beide ploegen qua krachtverhouding in even wicht. Tot dat moment waren raymond grimbergen „Dramatisch", reflecteerde de Oegstgeester oefenmeester vol teleurstelling. „Je hebt een kans om je veilig te spelen en dan dit. Eerlijk gezegd verdiende we ook niet om te winnen. Fysiek zijn we niet zo sterk, maar dat wordt pas een probleem als je de bezoekers vooral feller in de duels. Toch was het zeventien mi nuten wachten voordat de eer ste grote kans zich voordeed voor de 'Haz Boys'. Een puike redding van keeper Willem-Jan Bouwman stond een treffer van Martin van Soest in de weg. Een klein kwartiertje later viel toch de onvermijdelijke goal: de veelvuldig van flank wisselende vleugelspits Ernst-Jan Pels zette Willem-Jan Pott Hofstede opzij en legde Van Soest een te niet missen kans voor. De spits twij felde niet en schoof beheerst de openingstreffer binnen. Oegst geest wilde op jacht naar de ge lijkmaker, maar doorschietende ballen en fluitsignalen voor bui tenspel stonden de 1-1 in de weg. Aan het begin van de tweede helft leek het niet lang te duren voordat de ploegen in even wicht kwamen. Een mooie combinatie tussen Pott Hofste de, Maarten Alders en Gert-Jan Schellingerhout vormde de aanleiding daartoe. Hazerswou- de-sluitpost Ron van Tol greep de bal echter mooi uit de lin keronderhoek. Een minuut la ter stond de keeper weer op de goede plek, nadat Hofstede een schot uit de tweede lijn had ge lost. In haar aanvalsdrift ve- zuimde Oegsgeest de zaakjes achterin op orde te houden en binnen vijf minuten lagen er twee ballen achter Willem-Jan Bouwman. Niet dat hij er veel aan kon doen, want beide tref fers waren het gevolg van knap uitgespeelde kansen. Emst-Jan Pels had er bij de tweede nog wel eerst een misverstand in de Oegstgeest-verdediging voor nodig, maar rondde deson danks knap af. Jan Sol kon vijf minuten later op zijn gemak een hoek uitkiezen, wederom na sterk doorgaan van Ernst jan Pels. Dichterbij een goal dan een vrije trap die door Ron van Tol op de bovenkant van de lat getikt werd, kon de thuis ploeg niet komen. De wedstrijd was gespeeld, dat hadden beide ploegen al vroeg in de eerste helft door. Gelukkig maakte Oegstgeest nog wel duidelijk dat het koste wat het kost in deze klasse wil blijven. Alleen de macht om de ze instelling te onderstrepen ontbeerde de ploeg. Uiteraard was Hazerswoude- trainer Piet Zwart opgetogen over de prestatie van zijn spe lers: ,,'t Werd tijd", verzuchtte hij. „We hebben de afgelopen periode veel blessures gehad, maar eindelijk konden we weer over alle basisspelers beschik ken en zat het ook qua mentali- tiet weer goed. Daar ben ik zeer tevreden over. Maar het kost wel kracht, ook zelf merk ik de spanning behoorlijk. Dat is die angst als je onderaan staat, hè. Dan doe je dingen die je nor maal niet doet." Zwart wil niet gaan rekenen, maar heeft ver trouwen in de goede afloop. Net zoals de verliezende trainer Peter Ciere overigens: „Gewoon de laatste twee wedstrijden winnen." Oegstgeest - Hazerswoudse Boys: 0-3 (0-1). Toeschouwers: 100. Scheids rechten H. Philipse. Geel: Budding VUC wipt vv Katwijk uit bekertoernooi leiden ruud pattiapon Alphia heeft met een benauwde 0-1 zege op TAW in Ter Aar de tweede periodetitel van de derde klasse A (zaterdag) gewonnen. Loean Kame ri scoorde de bevrijdende treffer vlak voor het eindsignaal. De ploeg uit Ter Aar kende een goede eerste helft, maar na rust kwam Alphia sterk opzetten. In de vierde klasse van het zater dagvoetbal raakte Woubrugge door een 1-5 nederlaag tegen RVC/Rijs- wijk nog verder in de put. Na een doelpuntloze eerste helft liepen de Rijswijkers uit. Het Woubrugse doelpunt kwam van de voet van Piet Oele. Koudekerk deed het aan merkelijk beter. In de uitbeurt werd Moerkapelle met 0-2 verslagen. De treffers kwamen op naam van Den nis van der Voort en Gert Jan Schel lingerhout. VCL (za.) verloor verrassend met 3-5 van Roodenburg (za.) in de vijf de klasse. Chris van Reeden. Mody Kane (2x), Jacco van Staalduinen en een eigen doelpunt van VCL'er Horst Friedhoff, bezorgden de ploeg uit Leiden Noord een aardige surprise. Casper de Hollander zorg de in zijn eentje voor de drie tegen doelpunten van de Vlietbewoners. Bekervoetbal In de strijd om de Amstelcup werd Katwijk verrassend uitgeschakeld door VUC. De Voorburgse zon dagderdeklasser versloeg de zater daghoofdklasser met 3-2. De twee Katwijkse treffers werden gemaakt door Barry Dubbeldeman, één uit een vrije trap, de ander uit een strafschop. UVS liet het afweten te gen FC Lisse (0-4). Jerrel Linger scoorde tweemaal voor de bezoe kers. De resterende treffers kwamen op naam van Majid Darrazi en Ar mando Luxenburg. Ook Rijnsburg- se Boys kwam door een 4-2 zege op het Haagse WM een ronde verder. Martin den Haan en een hattrick van Jimmy Simons velden het von nis. WSB had aan een sterke eerste helft en doelpunten van Geert van der Weiden, Maurice Franssen, Ri chard Zonneveld en Tim van der Weiden genoeg om Teijlingen met 2-4 uit te schakelen. Voor de Sas- senheimse vierdeklasser scoorden Wilbert van der Lans en Bastiaan Bon. De Boer, Hoogeveen en Van Delft houden eer hoog leiden peter klein Femke de Boer, Karolien Hoogeveen en Bart van Delft zullen in het A-toernooi van Unicum de eer van zowel 'Leiden' als de organiserende club hoog moeten hou den. Geen van de deelnemers uit de regio slaagden er namelijk in zich door de gisteren en eergisteren ver speelde kwalificaties heen te worstelen. Voor de eindzege komen de speelsters van het twee de en de speler van het vlaggenschip van Unicum niet in aanmerking. Hoogeveen stuit donderdag in de eer ste ronde op de lastige Manon van der Beek, terwijl De Boer al helemaal geen plezierige loting heeft in de als eerste geplaatste Lottie Seelen. De voormalige Jong Oranjespeelster van de Enschedese eredivisieclub Topspinners kreeg van de wedstrijdleiding een wild card. Katja Nossik - afgelopen zondag Analiste in Heer- hugowaard - speelt tegen de bij Unicum als tweede ge plaatste Linda Sentis. Anouk Sterk en Jolanda Mens - die maandag bij de Challenger in Dinan de laatste kwalificatieronde niet overleefde - ontbreken vanwege een trainingsstage in Monaco ter voorbereiding op de hoofdklassecompetitie. Die begint op zondag 16 april. Van Delft heeft vandaag kansen tegen Jasper Smit, maar komt bij winst binnen de lijnen tegen topfavoriet Wouter Standaart, die tegen Sebastiaan Sikkink niet in de problemen zal komen. De kopman van het Scheve- ningse De Mets, die vorig seizoen samen met nationaal kampioen Martijn Belgraver, Marcel Reuter en Martijn Bok in zo ongeveer alle A-toernooien heerste, zal ook voor de Rijnsburgse topjunior nog wel een maatje te groot blijken. Van Delft ontbreekt overigens io het eer ste competitieduel van Unicum wegens een ITF-jeugd- toernooi in Kroatië. De Leidse eersteklasser kan echter wel Gertjan Egberink en een voor twee duels ingehuur de Belgische ranglijstspeler inzetten. De Nederlandse topjeugd zette, zeker bij de vrou wen, de toon bij de kwalificaties. Leids BI-Master Bar bara van der Gugten boog voor de 15-jarige Lakshmi van der Wart uit Zoetermeer," Ingrid van der Plas was niet opgewassen tegen de even oude Nathalie Koppelle uit Den Haag en Heddy Boers redde het na een met 6- 0 6-0 gewonnen eerste ronde met 6-4 in de derde set niet tegen de Rotterdamse junior Paulien Wong. De van een schouderoperatie herstelde Hazerswoudse, die om wedstrijdritme op te doen voor de kwalificaties had gekozen, zal in de competitie voorlopig alleen dubbelen. De singles worden vertolkt door Daphne van der Zande (tweemaal) en Dina Milosevic, de Servi sche wereldrangspeelster, die thans fulltime door Dek ker-coach Carel de Bruijn wordt getraind en begeleid. Bij de mannen bleven Torben van der Voorn en Niels van Geer in 'Leidse' duels tegen Marcel Rodenburg en Martijn van den Berg in de eerste schifting overeind. Van der Voorn overleefde ook de tweede ronde. Do nald van Veen, die in de derde set geblesseerd moest opgeven, en junior Tim van Veggel verloren reeds in de eerste ronde. Nieuw contract Kortekaas leerbroek Royce Kortekaas heeft een tweejarig contract getekend, dat hem verzekert van een plaats in het sterke AA-Drink/Gazelle-team. De triatleet uit Lisserbroek krijgt een speci ale fiets, materiaal en een onkostenvergoeding. Ook zijn contractuele verbintenis met het bouwbedrijf VALK uit zijn woonplaats blijft voor dit nieuwe seizoen van kracht. Kortekaas is een grote belofte en heeft op landelijk niveau indruk gemaakt, maar aan stabiliteit op prestatief vlak ontbrak het tot op heden. Daarin moet nu verandering komen. „Ik word nu door Pascal Vergeer uit Warmond getraind. Hij is ook trainer van Bart Veldkamp en de Wehkamp-ploeg. Ik ben een hele nieuwe weg ingeslagen met trainen. We proberen te pie ken naar belangrijke wedstrijden in de zomer. Dit houdt in dat ik nog relatief rustig heb ge traind om ervoor te zorgen dat mijn basis heel goed is. Uit testen blijkt ook dat dit het geval js." ARCHIEFOTO LOEK ZUYDERDUIN Wilt u iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivent gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-5 E-mail: redactie.ld@damiate.hdc.nl w Bouwman; van der Broectc, Budding, Pott Hofstede; Al ders, Schellingernout, Sira; Woesthoff, Pierik, Iyob. Hazerswoudse Boys: R. van Tol; De- moed, Joop de Gelder, E. van Tol; Je roen de Gelder, De Jong, Sol, Bisschop (70. Van der Laan); D. te Wechel (61. K. te Wechel), Van Soest, Pels. John van Otterloo gaat twee deklasser Kranenburg verla ten. De verdediger kiest voor Quick Boys. Ook Bert Dusbaba gaat weg bij de Haagse titelkan didaat. ODB heeft zijn voor keur. Eerst moet Dusbaba nog een schorsing van 6 wedstrij den uitzitten Edgar van der Roer stopt aan het eind van dit voetbalseizoen bij Excelsior Maassluis. De spits gaat vanwe ge drukke werk zaamhe den op een lager niveau spelen Bij IJssel- meervo- gels ver trekt Klaas Klein. De verster king bij de Vogels komt uit Utrecht. Van Elinkwijk komen Raymond Graan oogst en Emesto de Miran da naar Bunschoten Mohammed Al- lach (ex-Alphense Boys) heeft Excelsior te kennen gegeven dat hij zijn contract met de eerste- divisie club niet verlengt Het bestuur van GDA heeft het eer ste vrouwenelftal uit de compe titie (eerste klasse A) terugge trokken. De ploeg, die uitkomt in dezelfde ldasse als Ter Leede 2, kan geen representatief team op de been brengen Omdat WM-speler Zier Tebbenhof te gen RKAW op de bank moest beginnen is Zier Tebbenhof sr. met onmiddellijke ingang als voorzitter van WM opgestapt Kampioen Meerburg houdt op zaterdag 8 april een Open mid dag speciaal voor meisjes van 6 tot 16 jaar. Vanaf 16.00 wordt er een vier-tegen-vier toernooi ge speeld Wout Holverda is de nieuwe trainer van de B-junio ren van Voorschoten' 97. Hij volgt Richard Jansz op ARC verliest zijn jeugdtrainers aan clubs uit Noord-Holland. Erwin van der Zee (SMS) en Eric Zet- hof (VEW) verruilen de Alphen- se club voor het hoofdtrainer schap. Bestuurslid Cor Prook heeft bij ARC zijn zetel ter be schikking gesteld. Hij is het niet eens met het gevoerde (techni sche) beleid Vierdeklasser De Sleutels rekent zaterdag op een feestje. Het kampioenschap wordt vanaf 21.00 uur in het ei gen clubhuis gevierd De ren ners uit de Bollenstreek waren goed op dreef in het Belgische Meer. Harm Bronkhorst werd na 114 kilometer knap vijfde. Walter de Kok kwam als elfde over de eindstreep In de dis- trictploeg van Zuid-Holland ontbreken dit wielerseizoen de junioren van Swift en Avanti. De regionalen in de selectie zijn: Stefan de Kok (Bui veen) en de Voorhoutei bie Wolf, Robert Bierm Michel Willemen Na van 's-Gravenzande verL er weer een Westlandse koers. Het parcours van land is door nieuwe ver m maatregelen niet te ber Petra de Boer gaat volgi zoen in de schaatsmara voor Frisia rijden. Ruud Wout Holverda. Eindelijk speelde UVS weer naar de wens van haar aanhan gers. De ploeg van Paul van der Zwaan versloeg Sporting Flevo land met 6-0, werkte zich een beetje uit de degradatiezorgen en werd door de beoordelaar ruim beloond. De hoogste waarderingen waren voor Flo- rencio Cornelia en Jeffrey van Tol, die een 'negen' kregen. Voor een handvol spelers was er een 'acht' op het rapport. In de zaterdag-hoofdklasse was er slechts één duel: Katwijk - Scheveningen. De met 2800 toeschouwers zeer goed be zochte topper leverde veel strijd en spanning, maar weinig hoge cijfers op. Negen Katwijkers ontvingen een zeven. Katwijk-Scheveningen 1-0. Varkevisser 7 Pronk Heymans 7 Bon Van der Meer 7 Raven Robbers - 74. Slootweg 19. Bouwmeest. 6 Dubbeldeman Van der Plas 7 De Ridder Guyt 7 46. Redel UVS - Sporting Flevoland 6-0 De Heiden 7 Van Heiningen 7 9 Charite 8 8 82 Visser 8 De Kievit 7 8 Cornelia 9 7 77. Bennekers - Van Tol Akerboom Roest Buys Van Grootveld Verhei] 4) Murat Boke (FC Lisse) 7,31 5) Raymond Flaton (Quick Boys) 7,24 6) Martin den Haan (Rijnsburg) 7,20 Michael de Roode (Rijnsburg) 7,20 8) Lennart Hegie (Rijnsburg) 7,18 9) Frank Bloemheuvel (Ter Leede) 7,14 Tom van der Niet (Quick Boys) 7,14 11) Vincent Bon (Katwijk) 7,12 12) Martin de Louw (Ter Leede) 7,11 13) Jerrel Linger (FC Lisse) 14) Fred Admiraal (ARC) 15) Raymond Buis (Rijnsburg) 7,10 7,09 7.07 Klassement 1Carlo van Zeist (Ter Leede) 7,48 2) Maurice Balkhoven (ARC) 7,35 3) Marco Korft (Noordwijk) 7,32 Klassement (clubs) 1) Rijnsburgse Boys 2) Katwijk 3) FC Lisse 4) Ter Leede 5) Noordwijk 6) Quick Boys 7) ARC 8) UVS 6,85 6,81 6,73 6,69 6,68 6,61 6,36 6,20 gegaan. Voor de individ estafettenummers belle Frans Westheim (0252-; Elly Kleijwegt stopt aa einde van het seizoen al ner van het vrouwenwa team van De Zijl/LGB. 1 team bezet momenteel middenmootplaats in d de klasse Tafeltenniste ne Vriesekoop heeft in l zienaveen haar laatste v gespeeld. De oud-inwoi van Hazerswoude kon h club De Treffers niet aai ge helpen Vier regiona kers staan op de deelne van het Nederlands kan schap dat van 7 tot en n .v mei in Rotterdam wordt den. Het gaat om Jeroen (Leiderdorp), John van i (Leiden), Dennis de Vre se) en Erik van de Doel Pedrag Nikolic, winnai vorig jaar kreeg geen uit ging Michael Platt (Sla Kwiek) heeft zaterdag in Utrecht de Nederlandse toestelturnen van de KJ haald Leidenaar Wim i Dam (De Spartaan) was de sterkste bij het NK pi üZj ten De wedstrijd Sport gon-Pernix voor het toe om de Rijndelfland-bek niet doorgegaan door h breken van een scheids Sf* Beide ploegen ontmoeti kaar nu op 11 april als o andere duels voor de de ronde worden gespeeld Maandag wordt in pool trum 't Dijkje de eerste ronde afgewerkt voor h»lO Open, één van de belan pooltoemooien van ons Het hoofdtoernooi vind "J op 22 en 23 april in het aan de Hoge Rijndijk chi AMERSFOORT Ingrid Paul (35) maakt deze week bekend bij welke schaatsploeg zij tot en met de Olympische Spelen van 2002 in Salt Lake City als coach aan de slag gaat. Ze voerde gisteren een afrondend gesprek met de KNSB, dat door beide partijen 'als positief is ervaren'. Paul heeft het aanbod om met Gerard Kemkers de twee kernploegen van de bond te begeleiden in beraad. Ze kan ook nog kiezen uit twee commerciële ploegen, waaronder nieuwkomer Frisia. Paul, die als schaatsster deelnam aan de Olympische Spelen van 1988, is in trek als gevolg van de goede resultaten met de Ca nadese schaatsers ('92-'98) en de afgelopen twee jaar met de Noorse vrouwen. Paul iuii onthoudt zich van commentaar tot "e keuze heeft gemaakt. De verwachti Jr zij voor het weekeinde haar besluit maakt. De KNSB is er alles aan gelegen I f,eB' zich te binden. „Inhoudelijk was goed en hoopgevend gesprek", z sportcoördinator Ab Krook van d „Maar we moeten realistisch blijve Ingrid die de keuze moet maken." PRIJSVRAGEN Lucky Day. Trekking dinsdag 4 april: 10 17 - 20 - 22 - 24 - 28 - 35 - 36 - 39 - 40 - 41 - 42 - 44 - 50 - 51 - 54 - 56 - 60 - 65 - 75. (Onder voorbehoud) Zaterdagamateurs DERDE KLASSE A Tweede periode: Oegstgeest-Hazerswoudse Boys 0-3, TAW-Alphia 0-1 RCL+ 20-51 Kagia 20-23 DSO 20-41 Aalsmeer 20-22 Alphia++ 20-37 Duinoord 20-17 SEV 20-37 Hazerswouds B Valken'68 20-32 20-15 TAW 20-27 Oegstgeest 20-15 UVS 20-12 Tweede periode RCL+ 7-21 DSO 7-14 Alphia?++ 7-14 Valken'68 7-12 Derde jseriode: Moerkapelle-Koudekerk 0-2. Sleutels+ MVKV++ Koudekei BSC'68 20-47 Semper Altius 20-42 20-28 20-33 SV0W 20-26 20-32 LSW'70 20-20 Moerkapelle 20-29 LFC 20-17 RVC/Rijswijk 20-28 Woubrugge 20-16 Aboenes 20-16 Derde periode BSC'68 5-15 Koudekerk 5-9 Abbenes 5-10 MVKV++ 5-8 VIJFDE KLASSE A Tweede periode: VCL-Roodenburg 3-5 DW0+ 18-47 Wassenaar 18-27 Blauw Zwart 18-35 SJC 19-19 VCL 18-34 GWS 18-11 WSB 18-32 Foreholte 18-10 Zwammerdam G0L Sport 18-6 18-30 Roodenburg 19-28 DW0 kampioen. Roodenburg 2 punten in mindering. Tweede periode DW0+ 8-20 Blauwzwart 8-18 Zwammerdam 8-18 Wassenaar 8-16 Champions League, kwartfinales, eerste wedstrijd. FC Porto (Por) - Bayern München (Dui) 1-1 (0-0). 47. Jardel 1-0. 80. Sergio 1-1 Scheidsrechter: Levmkov (Rus). Toeschou wers: 20.125 Gele kaart: Costa, Jardel. Aloisio (FC Porto). Effenberg, Lizarazu, Je- remies (Bayern München). Real Madrid (Spa) - Manchester United (Eng) 0-0 Scheidsrechter: Veissière (Fra). Toeschouwers: 77.000 Gele kaart: Ka- ranka (Real Madrid), Irwin (Manchester United). Schotland: Rangers - Dundee Utd 3-0. Stand aan kop Rangers 28-69 Motherwell 27-39 Celtic 27-53 Hibernian 29-36 Hearts 28-41 Dundee Utd 27-33 Vrouwen, eredivisie: Den Helder - Lions 26- 27 Mannen eredivisie. Virtus - Den Helder 79- 63 NBA: Washington Wizards - New Jersey Nets 102-93, Charlotte Hornets - Boston Celtics 112-105, Miami Heat - Cleveland Cavaliers 111-85, Orlando Magic - San An tonio Spurs 107-97, Milwaukee Bucks - Chicago Bulls 92-73, Minnesota Timber- wolves - Atlanta Hawks 86-76, Toronto Raptors - Detroit Pistons 88-104, Dallas Mavericks - Sacramanto Kings 105-102, Seattle SuperSonics - Denver Nuggets 106- 93, Los Angeles Clippers - Utah Jazz 93- 103, Phoenix Suns - Los Angeles Lakers 83-84, Vancouver Grizzlies - Houston Rockets 102-100 BUJART Antwerpen. Metropole Diamond Trophy, driebanden: Kwartfinale (best-of-7). Caudron (Bel) - Sayginer (Tur) 3-4 (1-7 7-5 6-7 7-2 0-7 7- 3 1-7 1,450 - 1,809), Ceulemans (Bel) - Blomdahl (Zwe) 4-3 (0-7 3-7 7-6 6-7 7-4 7-4 7-6 1,321 - 1,464. TENNIS A-toernooi Unicum, Leiden Kwal. HEA, eerste ronde: F. Kilian - L. Staal 7-6 6-3, F. Forger - D. de Vries 6-2 6-2; A. Grendel - M van Duivenbooden 7-6 6-3; B. Theelen - M Beemer 6-2 6-0; R. Koelink - C. Ravallet 6-4 6-2, R. Frantzen - D. Mook 6-0 6-1, T. v.d. Voorn - M. Rodenburg 6-2 6-4; E Jansen - D. van Veen 4-6 6-4 reti red; J. v.d. Heijden - E. Haase 6-1 2-6 6-4; D. 8elmer - D. Veltmei|er 7-5 4-6 6-3; I. Haring - T. van Veggel 6-4 6-2; N. van Geer - M. v.d. Berg 6-1 6-4. Tweede ronde: J. 'ru Dijkstra - F. Kilian 7-5 7-6; A Forger 6-7 6-0 6-4; P. Couprie 6-2 2-6 6-4; R. Frantzen - R. 6-3, T. v.d. Voorn - M. Middelkc 6-1; J. van der Heijden - E. Jans D. Belmer - G. Huistra 7-5 6-2; N. van Geer 7-6 6-2. Derde ror stra - A. Grendel 6-4 6-7 6-4; fi P. Couprie 6-3 4-6 7-6; J. v.d. v.d. Voorn 6-2 6-1; I Harting 6 6-3. Kwal. DEA, eerste ronde: N Pa Boekel 6-4 7-6; L. v.d. Wart -1 ,or" ten 6-3 7-5; N Veltman - A Sal I de Geest - Ar Salan 6-0 6-0 ,|3| S. Huizinga 6-2 6-4; N. Koppe Plas 6-4 6-1, H. Boers - F. Muij ilia; 0; P. Wong - E Pera 6-1 6-2 1 de: L v.d. Wart - N. Pauw 6-S Geest - N. Veltman 6-1 6-1; M Koppelle 7-5 6-0; P. Wong - H 51 1-6 6-4. Derde ronde: I de Ga Wart6-36-1; M. Jager-P Won| Wit Ronde van het Baskenland. Twe Onate - Trapagaran: 1. Di L km in 5.13.16, 2. Osa (Spa) 0 bellin (Ita), 4 Laurent Jalabert 5. Boogerd (Ned), 6 Fernandf ]Q| Codol (Ita), 8. Grande (Ita). 9 K 10 Vinokoerov (Kaz) 0.15, 9' )0c ker 9.22, 98 Boven, 117. Jo Lotz, 126. Kroon Klassement: 8 41.24, 2. Codol 0.05, 3 Osa. 5. Jalabert 0.10, 6. Klöd )QC nandez, 8. Di Grande, 9. Boogi menzind (Zwi) 015, 78 Krooi Boven, 103 Jonker, 127. iJJC 134. Den Bakker 18.22. Circuit de la Sarthe. Eerste etap en finish in Mayenne: 1 Wüst km in 4.19.36. 2. Hunt (GBr), (Ita), 4. Brochard (Fra), 5. Pizile i iei

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24