Vergeefse Franse missie Feyenoord Rob Heemskerk: LZ niet kansloos Lazio Roma speelt frustraties weg tegen Chelsea l: iim Langeveld weg lij ADO Den Haag Sport IDERDAG 23 MAART 2000 23 j offman wint Dwars door Vlaanderen iREGEM De Belgische niklassieker Dwars or Vlaanderen is gis- en gewonnen door de derlander Tristan u iffman van de Deense k&Jonesploeg. In een nultueuze eindsprint hij sneller dan Ser- Knaven en de Deen rs Michaelsen. De litser Erik Zabel heeft teren de derde etap- van de Catalaanse elerweek gewonnen. Telekomrenner won 171 kilometer in Vic f sprint. De Spanjaard ier Pascual Rodriguez q' ïlme) behield de lei- I ig in het algemeen ssement. foto rtr :user naar Ipswich tphql» Martijn Reuser stapt over naar Ipswich Town. De vallend ingestelde middenvelder van Ajax vertrok woens- avond met zijn zaakwaarnemer Karei Jansen naar de Engel- tad om de onderhandelingen af te ronden. Ipswich wil Reu- tot het einde van het seizoen huren, met een optie tot koop. middernacht sloot de transfermarkt in Engeland. Reuser officieel eigendom van Vitesse. Na een slepend conflict trainer Herbert Neumann keerde hij vorig jaar zomer terug r zijn oude club Ajax. Daar kwam hij dit seizoen nauwelijks ;e ctie. Een transfer van Reuser naar Ipswich zou Vitesse heel :t h d uitkomen. De armlastige club uit Arnhem moet aan het 5no le van het seizoen de eerder overeen gekomen afkoopsom 'er* vier miljoen gulden nog aan Ajax betalen, ïjn sjü jbrands niet naar WK dammen doorn» Na Europees kampioen Harm Wiersma heeft ook Sijbrands besloten niet deel te nemen aan het WK dam- .i, later dit jaar in Riga. Sijbrands, die op het EK slechts één n J it minder veroverde dan Wiersma, beschouwt de wereld van topdammen al tijden als een slangenkuil, waarin aan som- ersl [e partijen een verdacht luchtje zit. Tegen die achtergrond Iaa| It de ex-wereldkampioen uit Muiden er weinig voor drie we- lang huis en haard te verlaten voor het toernooi. Namens ian Ierland komen wel in actie Rob Clerc en Johan Krajenbrink, nede de winnaar van het NK dat volgende maand wordt ge- eld. teq cordpoging Michael Johnson tnnesburgMichael Johnson gaat morgen bij de Grand Prix me dek in Pretoria proberen het wereldrecord op de 300 meter mse erbeteren. De beste tijd op dit incourante loopnummer staat 31,48 seconden nu nog op naam van Danny Everett en de $>aan Roberto Hernandez uit 1990. Johnson is al wereldre- houder op de 200 en 400 meter. Eerder deze week liep hij vt Zuid-Afrikaanse Pietersburg de vierde tijd ooit op de 200 er (19,71 seconden), aag rdt gentien jaar geëist tegen voetbalfan rid» De openbare aanklager van Madrid heeft gisteren ne- tien jaar gevangenisstraf geëist tegen een supporter van de tbalclub Atletico Madrid voor moord op een aanhanger van ISociedad. De 24-jarige verdachte zou bovendjen 300.000 ien schadevergoeding moeten betalen aan de nabestaanden de vermoorde Aitor Zabaleta. Het slachtoffer is in december voor de wedstrijd Atletico Madrid - Real Sociedad neerge en. Getuigen herkenden de verdachte, die steeds is blijven ;ennen. vf tesse aast op Tim Cornelisse iem Vitesse heeft belangstelling voor Tim Cornelisse van De 21-jarige rechtsachter staat in Waalwijk tot medio 2004 kosfer contract. Nadat Edward Sturing twee jaar geleden met e iballen stopte, heeft Vitesse nooit een goede opvolger ge- den. Middenvelder Arco Jochemsen speelde uit nood een e op de positie, waar de Roemeense aankoop Stafan Nanu niet heeft kunnen overtuigen. RKC heeft echter het bod dat sse op de verdediger heeft uitgebracht afgewezen. „We lig- een behoorlijk eind uit elkaar", zei RKC-voorzitter Jan eren gisteren. th protesteert tegen straf Lanzaat ?|ïi De Duitse voetbalclub Greuther Fürth wil protest aante- tegen de straf voor Quido Lanzaat. De Nederlandse spe- ^Ban Borussia Mönchengladbach kreeg een schorsing van BB weken voor het gebruik van cannabis, geconstateerd na zaalvoetbaltoernooi in de winter. De tuchtcommissie van adis )FB rekende de overtreding van Lanzaat niet als doping en 21 ten betrekkelijk milde straf. „Dit besluit is buitengewoon >ven erstandig", vindt de clubleiding van Fürth. Die club verloor hani aalfinale van het Masters met 2-3 van Mönchengladbach en he P iu de overwinning toebedeeld krijgen, waardoor deelname het volgende Masters zeker is gesteld. Deelname is namelijk ivoor 200.000 mark. na IgUj IWILLEM SPIERPUK Langeveld krijgt geen, w contract bij ADO Den De voormalig speler van atwijk was drie jaar in st bij de Haagse club. De enaar Patrick Kalkema wel blijven, hij kreeg een iieding voor een nieuw tact. Dennis Diohan, die WA heen voor FC Lisse uit- (vr 21 n- hoort morgen of zijn ract wordt verlengd, ïns Langeveld is het een financiële kwestie lij weg moet bij ADO Den „De contracten met de Jdere spelers zijn opge- pzH^ De club heeft geen geld r. Die gaat door met jon- Dedkopere spelers." rig jaar wilde ADO Den al van Langeveld af. Via arbitragezaak bedong de ant (2i ijker echter een nieuwe leo-cff fenkomst. Voor de win- >p stond hij regelmatig in of 5S erste, daarna zat hij veel reservebank. Hij moest maken voor de jeugd. Haag heeft een paar dige spelers die doen alsof ze het spel hebben uitgevon den, maar het tijdens de wed strijden niet laten zien. Daar zakt m'n broek van af." Toch heeft de Katwijker het nog naar zijn zin. „Ik trek veel op met jongens die in hetzelf de schuitje zitten. Het is nog gewoon gezellig. Ik voel me fit, ik houd het cue tien weken nog wel vol." De middenvelder laat zich nog niet uit over zijn plannen voor volgend seizoen. „ADO Den Haag en ik moeten het eerst nog eens worden over een afkoopsom. Daar zijn vas te formules voor, dus daar ko men we wel uit. Dat moet voor 1 april gebeuren." Het meest waarschijnlijk is dat Langeveld bij het Sassen- heimse Ter Leede gaat voet ballen. Vorig seizoen was ook al sprake van een overgang naar die hoofdklasser. Op het laatste moment bleef Lange veld toen in het Zuiderpark. Naast Langeveld mogen ook Marco Noordanus, Henry Grünholz, Robert Jansen en Max de Jong vertrekken bij de Haagse eerstedivisionisL LEIDEN PETER VAN DER HULST Het zijn drukke tijden voor LZ- coach Rob Heemskerk. De hele week heeft hij in het zwembad van het KNVB-sportcentrum in Zeist de vrouwenselectie van Frankrijk onder zijn hoede. Morgen stapt hij weer in zijn auto om de waterpoloërs van de Leidse hoofdklasser te coa chen in de playoffs om de landstitel. Over de kansen van zijn ploeg tegen het Alphense AZC is hij realistisch. „We zul len de vorm van de dag moeten hebben. Voordeel voor ons is wel dat de tegenstander ons ligt", aldus de coach. Met moeite plaatste LZ zich dit seizoen als zesde voor de kampioenspoule. Heemskerk hechtte daar vooraf grote waar de aan. Hij wilde zijn jonge ploeg tegen de topvijf van Ne derland de nodige wedstrijder varing op laten doen. In tien duels konden de Leidenaars geen enkel punt vergaren. Toch meent Heemskerk dat hij in de afgelopen weken het gelijk aan zijn zijde heeft gekregen. „On langs heeft de ploeg Zian, die als zevende in de reguliere competitie eindigde, met 12-8 verslagen. We kwamen zelfs met 12-4 voor. Dan blijkt mijn theorie toch te kloppen. Het geeft aan waar de ploeg nu staat." Zian was enkele maan den geleden nog de grote con current van LZ voor een plek in die kampioenspoule. Het is het eerste seizoen van Heemskerk bij LZ en tevens zijn laatste. In januari werd hij benaderd om bondscoach van het Franse vrouwenteam te worden. Een aanbieding die hij niet kon laten lopen. Met de school waar hij werkzaam is, heeft de bond een goede rege ling getroffen. „Ze betalen mijn vervanger en zorgen dat al mijn premies en pensioen worden doorbetaald. Ik hoef mijn baan er niet voor op te geven." Deze en de komende twee weken traint en begeleidt hij de Fran se senioren en junioren. De nationale ploeg bereidt zich voor op het olympisch kwalificatietoernooi dat over ruim een maand in Italië be gint. Illusies maakt hij zich niet. „De Spelen zullen er niet inzitten. Landen als Spanje en Hongarije doen ook mee en maar drie van de dertien teams kunnen zich in Italië plaatsen. We willen gewoon kijken waar we staan." Zijn contract loopt tot het einde van dit jaar, maar stilletjes gaat Heemskerk ervan uit dat hij ook in 2001 de Fran- ^aises leidt. „Het team mag dan meedoen aan het EK, om dat het aantal deelnemers wordt uitgebreid." Door zijn werkzaamheden voor het nationale team moet hij een aantal trainingen van LZ noodgedwongen laten schieten. „De komende twee dinsdagen kan ik geen training geven." Een groot probleem is dat volgens hem niet. „Tijdens de competitie kun je de spelers niet al te veel meer leren. Alles is ook in overleg met de club gegaan. Ik heb nog geprobeerd een andere trainer te vinden." Omdat dat niet is gelukt, maakt Heemskerk het seizoen bij de hoofdklasser keurig af. Morgen in Leiden en zaterdag en eventueel zondag in Alphen coacht hij zijn ploeg tegen AZC. Op papier een wedstrijd van klein duimpje tegert de reus; de nummer zes tegen de nuipmer een van de kampi oenspoule. „Toch acht ik LZ niet kansloos. Thuis verloren we wel van AZC met 10-7, maar in die wedstrijd hadden we weldegelijk mogelijkheden. In twee oefenduels hebben we ook maar met één punt ver schil verloren. Toch moet nor maal gesproken Alphen wel winnen." De ploeg die het eerste twee wedstrijden winnend afsluit, gaat met de twee andere win naars van de play-offs uitma ken wie landskampioen wordt. De verliezer speelt in een poule om de plaatsen vier tot en met zes. Dat zijn ploeg, ondanks de laatste plaats in de kampi oenspoule, in theorie alsnog landskampioen kan worden, neemt hij voor lief. Alle ploe gen weten dat ze nu moeten pieken. „Al kun je natuurlijk wel zeggen dat wat de laatste tijd is geïnvesteerd tot op zeke re hoogte zinloos is geweest." Wat de mogelijkheden van LZ voor de toekomst zijn, weet Heemskerk niet. „Dat hangt er volledig vanaf wie er bij de club blijven en wie de nieuwe trai ner wordt. En of de ploeg tij dens de competitie drie keer per week gaat trainen." Heemskerk vindt het jammer dat dat deze competitie niet mogelijk is gebleken. „We zijn in hetzelfde patroon doorge gaan, terwijl ik graag had ge zien dat we er in de kampi oenspoule een schepje boven op zouden doen. Ik denk dat als je bij de eerste zes zit, je wat extra's moet doen, maar dat schijnt moeilijk te zijn. Bij AZC trainen ze wel drie keer per week. Al moet ik ook weer niet zeuren want alle afspraken die we hebben gemaakt, zijn nage komen." Feyenoord kan zich volle dig richten op de slotfase van de eredivisie, zondag te beginnen met de stads derby tegen Sparta. De Rotterdammers kwamen gisteravond tegen Olympi- que Marseille niet verder dan een bleke 0-0 en na men met gemengde gevoe lens afscheid van de Champions League. Daar deed de verassende zege van Lazio bij Chelsea (1-2) niets aan af. marseillemark caldenhoven Leo Beenhakker, de trainer van Feyenoord, had het een dag eerder al bekend. Als hij moest kiezen tussen Olympique Mar seille en Sparta, zou hij blind voor de derby kiezen. Immers, zo zei Beenhakker, heeft de competitie de hoogste priori teit. Hoewel de jacht op koplo per PSV een kansloze missie lijkt, ligt Feyenoord nog steeds op koers voor deelname aan de volgepde editie van het miljoe nenbal. Kennelijk had Feyen oord zich al bij voorbaat neer gelegd bij de onhaalbaarheid van de Franse missie. Dat hernieuwde kwalificatie voor de Champions League cruciaal is voor de toekomst van Feyenoord, is zonneklaar. Met de verdiensten uit de Champions League van dit sei zoen, exclusief tv-inkomsten en recettes ongeveer dertig mil joen gulden bruto, heeft de landskampiqen wat meer fi nanciële armslag. Al reiken de bomen in Rotterdam daarmee ook weer niet tot in de hemel. Bij het slotakkoord in Mar seille stond het paradepaardje van de UEFA in de schaduw van de nationale competities, ook al omdat Olympique in de Franse competitie degradatie nog moet trachten te ontlopen. Op het hoofdkwartier van de Europese voetbalbond in Nyon zullen op voorhand enkele vraagtekens zijn geplaatst bij de Frans-Nederlandse bedoelin gen, die een dag eerder monter met woorden kracht werden bijgezet. Van een wedstrijd was in Stade Velodrome, de lege ko los van Marseille, niet of nau welijks sprake. Beenhakker had zelf al ge zegd dat het verschil in financi ële daadkracht met de top in Europa louter met strijdlust is te compenseren. Zo waren La zio, Dortmund, Rosenborg en ook Olympique dit seizoen met succes naar de keel gegrepen. Feyenoords handelsmerk, be zieling en agressiviteit, bleven nu echter achterwege. Schuch ter en zuinigjes was het optre den van de Rotterdammers. Pas bij de achterstand van Lazio bij Chelsea veerde Feyen oord lichtjes op, met een kop balletje van Kalou net na de rust als belangrijkste wapenfeit. Verder lieten de Rotterdam mers zich niet of nauwelijks Jon Dahl To- masson van Feyenoord gaat hand in hand het veld over met Seydo Keita van Marseille. foto reuters zien voor doelman Porato van Olympique. Zelfs toen Richard Martini na twee gele kaarten moest inrukken, een kwartier voor tijd, was Feyenoord niet tot grootse daden te inspireren. Dat kwam ook door Lazio, dat de achterstand op Stamford Bridge omboog in een voor sprong. De Italianen doofden daarmee het vlammetje bij Feyenoord. Lazio mocht niet LONDEN ANP Lazio Roma heeft gisteravond in Londen alle frustraties in de Champions League van zich af gespeeld. De Italiaanse ploeg won bij het 'veilige' Chelsea met 2-1, na een achterstand van 0-1 bij de rust. Bij het win nende doelpunt van Mihajlovic ging doelman De Goey (ex- Feyenoord) niet vrijuit. Door de afsluitende zege plaatste Lazio, dat liefst vier punten afstond aan Feyenoord, zich alsnog als groepswinnaar voor de kwartfi nales. Voor de eerste keer in de Champions League speelde Chelsea zonder Britse inbreng. Aanvoerder Wise viel op het laatste moment af door een blessure. Zijn vervanger was Di Matteo. Daarmee bestond het Londense elftal uit twee Italia nen, drie Fransen, een Neder lander, een Nigeriaan, een Spanjaard, een Uruguayaan, een Noor en een Roemeen. Eer der stuurde coach Vialli in de competitie op 26 december te gen Southampton ook al een compleet vreemdelingenlegi oen het veld op. Hoewel Chelsea al zeker was van plaatsing voor de kwartfi nales, stond er nog wel degelijk iets op het spel voor de Engelse ploeg. Met winst of remise kon het team van Vialli de eindzege in groep D veiligstellen. Daar mee zou Chelsea in de kwartfi nales een andere groepswin naar ontlopen en bovendien eerst een uitwedstrijd 'loten'. Lazio, dat zich met een zege hoe dan ook zou plaatsen bij de laatste acht, ging onstuimig van start. Binnen zeven minuten moest De Goey twee keer red ding brengen. Eerst op een schot van Inzaghi, kort daarna op een schuiver van Veron. Col lega Marchegiani pareerde in de tiende minuut een volley van Zola. Geheel onverwacht en ook een tikje onverdiend nam Chel sea nog in de eerste helft een voorsprong. Poyet pikte veertig meter van het Italiaanse doel de bal op, dribbelde even en druk te daarna meesterlijk af, 1-0. Het zondagsschot van de Fransman werd nog wel lichte lijk door Mihajlovic van richting veranderd. Met extra aanvallers (Boksic, Salas) hoopte Lazio op een snelle kentering in de tweede helft. De Kroatische spits kreeg binnen drie minuten een grote kans. Alleen voor doelman De Goey prikte Boksic de bal hoog in het zijnet. Kort daarna knalde Nedved namens het getergde Lazio een voorzet van Nedved bin- naast. In de 54ste minuut was nen, 1-1. Chelsea maakte na de het dan toch raak voor de Italia- rust een plichtmatige indruk, nen. Inzaghi tikte, met dank Met een indraaiende vrije trap, aan zijn lakse bewaker Desailly, waarop De Goey zich verkeek, strafte Mihajlovic de matige in stelling bij de thuisploeg af, 1-2. Real Madrid is in Noorwegen met de schrik vrij gekomen. De Spaanse ploeg won met tien man ternauwernood met 1-0 bij Rosenborg. Concurrent Dina- mo Kiev zegevierde eveneens, met 2-0 over de ongemotiveer de groepswinnaar Bayem Mün- chen. Op basis van het onder linge resultaat schaarde Real Madrid zich als nummer twee bij de laatste acht. In het koude en besneeuwde Trondheim wisten de Spanjaar den wat ze moesten doen. Met een overwinning was de 'Ko ninklijke' in elk geval geplaatst voor de kwartfinales. De Spaan se ploeg kon zich in Noorwegen geen betere start wensen. Al na drie minuten bracht Raul zijn team op voorsprong: 0-1. Mc- M an am an schoot daarna in de eerste helft op de paal. In Kiev bleef een veredeld B- elftal van het al lang en breed geplaatste BayemMünchen ruim een half uur overeind. Ka- ladze brak voor Dinamo de ban in de 34ste minuut: 1-0. Deme- tradze (ex-Feyenoord) verdub belde de marge in de 72ste mi nuut. Door de zege van Real in Noorwegen eindigde Dinamo Kiev ondanks de overwinning toch met een kater. winnen, wilde Feyenoord uit zicht houden op de laatste acht van Europa. Voor Beenhakker stond vast dat zijn ploeg pas een gerede kans had als het in Marseille zou winnen. En daar voor zijn nog altijd doelpunten nodig. Tomasson, als verbin dingsspeler veelvuldig 'overge slagen' in Feyenoords aanvals- opzet, was er met een geannu leerde omhaal na ruim een half het dichtste bij. Cruz en Bosvelt stuitten, nog voor de rust, met schoten op uitblinker Porato. Voor Beenhakker, zo had hij al voor het tweede treffen met Chelsea trots gebezigd, was het Europese avontuur met het be reiken van de tweede ronde van de Champions League al meer dan geslaagd. Twaalf wedstrij den, twee nederlagen, de schei dende oefenmeester kon zo waar prima rapportcijfers over leggen. Dat Feyenoord, in 1972 voor het laatst kwartfinalist in het meest prestigieuze beker toernooi, bovendien tot op de laatste speelronde lange tijd zicht hield op de kwartfinales maakte het optreden in Europa zelfs memorabel. Het maskeert niettemin inter ne strubbelingen, die als een rode draad door de Europese campagne loopt. Feyenoord gaat nog zware dagen tege moet. Dat voorzitter Jorien van den Herik dinsdagavond bij de training in Stade Velodrome weigerde fotografen toe te laten op het veld en media werd ver boden te praten met spelers duidt op een (nieuwe) interne controverse. Het vuur dat het trio Konterman, Van Gastel en Van Wonderen eerder dit sei zoen deed ontsteken, smeult kennelijk nog steeds. Nu Feyen oord afscheid heeft genomen van de Champions League staat vast dat het binnenkort op nieuw in alle hevigheid oplaait. Champions League Tweede ronde, zesde speeldag. GROEP C Dynamo Kiev (Oek) - Bayern München (Dui) 2-0 (1-0). 34 Kaladze 1-0. 72. Demetradze 2-0. Scheidsrechter: Veis- sière(Fra). Toeschouwers: 65.000 Rosenborg (Noo) - Real Madrid (Spa) 0- 1 (0-1). 3 Raul 0-1. Scheidsrechter: Levnikov (Rus). Toeschouwers: 13.000. Rode kaart: 54. Guti (Real Madrid) Bayern München 64 1 1 13 13-8 Real Madrid 6 3 1 2 10 11-12 Dynamo Kiev 6 3 1 2 10 10- 8 Rosenborg 6 0 15 1 5-11 Bayern München en Real Madrid naar kwartfinales GROEP O Olympique Marseille - Feyenoord 0-0. Scheidsrechter: Dauden Ibanez (Spa) Toeschouwers: 9.000. Rode kaart: 75. Martini (2x geel Olympique Marseille). Olympique Marseille: Porato; Martini, Luccin, Brando en Abardonado; Fi scher, Leroy, Keita (89. Gavanon) en Reina; Babayako (62. Moses) en De La Pena. Feyenoord: Dudek; Van Gobbel (80. Kornejev), Konterman, Van Wonde.en en Rzasa; Bosvelt, Van Gastel (76. So malia), Tomasson en De Visser (65. Van Vossen); Kalou en Cruz. Chelsea (Eng) - Lazio Roma (Ita) 1-2 (1- 0). 45. Poyet 1-0, 54. Inzaghi 1-1, 67 Mihajlovic 1-2. Scheidsrechter: Melo Pereira (Por) Toeschouwers: 34.260. Rode kaart: 84. Couto (Lazio Roma/2x- geel). Gele kaart: Flo, Di Matteo, Le boeuf (Chelsea), Pancaro, Salas (Lazio Roma). Lazio Roma 6 3 2 1 11 10- 4 Chelsea 6 3 1 2 10 8-5 Feyenoord 6 2 2 2 8 7-7 Olymp. Marseille 6 1 1 4 4 2-11 Roma en Chelsea naar kwartfinales. SCOREBORD PRIJSVRAGEN Lucky day, woensdag 22 maart: 3-7-10- 12-13-17-30-31 -35-36-37-40-41 -46- 51-53-63-7 l-73-80.(onder voorbehoud) Toto 12A: 2 -2-3-3-1-2-2-3-1-1- 1-3-2. (onder voorbehoud) Belgische midweeklotto: 10 - 14-26-27 - 32 - 39. Reservegetal: 34Joker; 2 2 2 5 0 7 6.(onder voorbehoud) Duitse midweeklotto: Trekking A. 7 - 8 - 10 - 18 - 37 - 40. Reservegetal: 28. Trek king B: 1 - 8 - 9 -10 - 28 - 38. Reservege tal: 39. Supergetallen 8 en 0. Spel 77: 5 1 8 3 7 3 6. Super 6: 1 4 9 2 9 5 (onder voorbehoud) Schotland: Hearts - Aberdeen 3 - 0 Monaco. Ambertoernooi, zesde ronde: Pi ket (Ned) - Karpov (Rus) 1-1, Van Wely BASKETBAL (Ned) - Kramnik (Rus) 1-1, Anand (Ina) - New York. NBA: Boston Celtics - Minneso ta Timberwolves 106-109, Philadelphia 76'ers - Toronto Raptors 106-93, Charlot te Hornets - New Jersey Nets 119-103, New York Knicks - Chicago Bulls 78-67, Orlando Magic - Atlanta Hawks 103-90, San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers 103-78, Phoenix Suns - Sacramento Kings 114-93, Portland Trailblazers - Detroit Pistons 95-104, Los Angeles Lakers - Gol den State Warriors 119-96. mann (Hank), 3. Van der Burg (Naaldwijk). Vrouwen: 1 Hanermaaijer (Naaldwijk), 2. Sauerbreij (De Hoef), 3. Eiff (Rotterdam). VOLLEYBAL and (Isr) 1-1, Sjirov (Spa) - Nikolic (Bos) 1 1/2-1/2. Stand: 1. Sjirov 9, 2. Topalov 8 1/2, 3. Anand, Karpov 7 1/2, 5. Kramnik 6 1/2, 6. Van Wely, Piket, Gelfand, Ivantsjoek 5 1/2, 10. Ljubojevic 4, 11. Lautier, Nikolic 3 1/2. SKI Mannen, eredivisie, play-offs eerste ronde: L'ycurgus - Dynamo 0 - 3, AMVJ - Vrevok 0 - 3, Sudosa - Nesselande 2 - 3 Vrouwen, eredivisie, play-offs eerste ronde: WC - vc Weert 3 - 2, Martinus - Volco 3 - 0, AMVJ- Sliedrecht 3-0 WIELRENNEN 1. Zabel (Dui) 171 km in 4 20,49, 2. Fer nandez Gines (Spa), 3. Marzoli (Ita), 4 Beat Zberg (Zwi), 5. Di Grande (Ita) Opga ve Jonker, Moerenhout. Algemeen klassement: 1. Pascual Rodri guez 11 50,08, 2 Blanco (Spa), 3. Di Grande 0.04, 4. Colombo (Ita), 5. Merckx, 6. Boogerd. Waregem. Dwars door Vlaanderen. 1. Hoffman (Ned) 206 km in 4.32.10, 2. Van Petegem (Bel), 3. Michaelsen (Den) 4. Van Bon (Ned), 5. Zandarin (Ita), 6. Hvas- tija (Slw), 7. Boven (Ned), 8. Guesdon (Fra), 9 Planckaert (Bel), 10 Markus Zberg (Zwi) Ronde van Normandië, tweede etappe, Forges-les-Eaux - Elbeuf 1 Sweet (Aus) 151 km in 3.22 42, 2 Markov (Rus). 3. Perraudeau (Ffa), 4 Lembo(Fra), 5. Flammeng (Lux). Algemeen klassement 1 Kristensen (Den) 8.41.32, 2. 8alciunas (Lit) 0.09, 3. Mar kov 0.10, 4 Finot (Fra) 0.11, 5 Morin (Fra) 0.14. ZEILEN Cancun (Mex). WK Laser. Stand na twaalf races: 1. Scheidt (Bra) 14 punten, 2. Blackburn (Aus) 42, 3. Suneson (Zwe) 42, 8 Kats 69, 62 De Haas 369. Chelsea-speler Roberto Di Matteo ziet Diego Simeone van Lazio langs- vliegen. foto ap

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23