ALDI informeert ALDI informeert ALDI informeert ALDI Dat is Margreeth van Gorkum. mëu topkwaliteit én Zuid holland Ontwerp Provinciaal Restauratie- Uitvoeringsprogramma 2000-2005 Zuid-Holland ter inzage Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 15 februari 2000 het Ontwerp Provinciaal Restauratie-Uitvoeringsprogramma 2000-2005 vastgesteld. Dit programma bevat een opsomming van de rijksmonumenten in Zuid-Holland lar het oordeel van Gedeputeerde Staten in aanmerking dienen te komen voor subsidie van rijkswege voor restauratie. Per monument is tegelijk de hoogte van het subsidie aangegeven. Voorts is deze opsomming voorzien van een uitgebreide toelichting. Conform art. 12. lid 3 van het Besluit rijkssubsidiëring restauratie monumenten (Brrm) 1997 zal de openbare voorbereidings procedure worden gevolgd zoals geregeld in afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht. In het kader van de voorbereidingsprocedure ligt het ontwerp-programma. met de daarop betrekking hebbende stukken, vanaf maandag 27 maart 2000 voor een periode van vier weken tijdens kantoor- of openingsuren ter inzage: in de bibliotheek van het Provinciehuis. Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag: in de secretarieën van alle Zuid-Hollandse gemeenten behalve in de volgende grote monumentengemeenten: Brielle. Delft. Dordrecht. Goedereede. Gorinchem, Gouda. Den Haag. Leiden. Middelharnis, Rotterdam. Schiedam. Schoonhoven en Vianen. Tot en met maandag 24 april 2000 kunnen belanghebbenden hun zienswijzen dit ontwerp-programma schriftelijk of mondeling aan de provincie kenbaar maken. Als belanghebbenden worden in verband met het Besluit rijkssubsidiëring restauratie monumenten 1997 met name beschouwd: eigenaren van rijksmonumenten en gemeentebesturen. Schriftelijke reacties kunnen worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Voor mondelinge reacties kan contact worden opgenomen met de heren C. van Kruining of J. van Voorst van bureau Cultuur van de provincie Zuid-Holland, telefoon 070-4417607/4416784. Mocht u overleg wensen, dan zouden wij dat graag spoedig v 3/401 Margreeth van Gorkum (35) is vrijwilliger bij Humanitas. En dat kun je zijn op vele manieren. Bij Margreeth is het de begeleiding van een man met een lichte verstandelijke handicap. De normaalste zaak van de wereld, vindt ze. In het gewone leven is Van Gorkum directiesecretaresse bij de Nationale Ombudsman. In haar vrijwilligersleven werkt ze bij de Humanitas- stichting DMH (Dienstverlening voor Mensen met een Handicap). Eén avond per twee weken (soms eenmaal per week 'als het nodig is'). Ze bezoekt dan een verstandelijk gehandicapte man. 'Ik doe heel eenvoudige dingen, zoals post lezen en doornemen. Vooral officiële brieven, daar wordt-ie zenuwachtig van. Of laten zien hoe je een stofeuigerzak verwisselt.' Applaus hoeft ze niet. 'Is het zo bijzonder dan, om je voor een ander in te zetten? Deze man kan trouwens meer dan hij denkt, maar hij heeft gewoon een steuntje nodig. En dat steuntje ben ik. Ach, je doet gewoon wat je moet doen. Meer is het niet.' Vrijwilliger zijn bij Humanitas kan op veel manieren. En we hebben ze keihard nodig, vrijwilligers. Dus als u denkt ook wat van uw tijd en expertise af te kunnen staan, bel dan! En als u geen vrijwilliger kunt of wilt worden, zijn wij ook ontzettend blij met uw lidmaatschap van Humanitas. Voor 37,50 per jaar. Telefoon 0900 - 486 264 827 ofwel 0900 - HUMANITAS (35 ct/min.). Of bezoek onze website: www.humanitas.nl. Doen wat je moet doen. B] Humanitas Irkoekpunten net 35% echte boter, 6 st. 250 gr.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 27