RC wil niet verliezen, maar doet dat toch kijkt weer Amateurvoetbal De productiefste ploeg scoort niet meer kk Boys heeft e punten en daar es mee gezegd Ter Leede speelt gelijk in potje 'blaasvoetbal' lijk stijt naar tweede plaats FC Lisse naar hoven jst hen supporters van Katwijk de spandoeken eenoee. aw m WL—llilttl W" la C acler het doel weg. 'Vakkie A', de eens zo luid- Alpense aanhang, houdt zich koest. Alsof het erlk én figuurlijk al is gevallen in Alphen. Ook .deinen buigt ARC voor Katwijk: 0-1. tg«l :op «•Sm et,1"" lag^rengt de thuisclub j, j problemen en de jjin de derde naar de Mts. Katwijk speelt in pf onzeker en later te Jte traag om echt te nj maar de inzet is be ige week, toen de ti- jt slap verloor van laassluis. elt voorzichtig en wil vooral niet verliezen, jaren stomen pas een ntig minuten voor tijd en sneller naar voren, ii van der Meer uit vrije trap Katwijk op ig brengt. ider Maurice Balkho- het 'logisch' dat ARC jtuatie speelt om niet ;n en schaamt zich het counterspel van s bi g. ARC beheerst dat wwd er twee sei206- j ;«n kampioen mee en spelers niet voor een leem. tzei iRC heeft sowieso niet mei 5 spelers en dat is het probleem dit seizoen, voerder. Wïm van Zwam vei sterke bank' van Kat- hij als reden waarom de is K toog kan meedraaien. tijd schuilt daarin vol- i ook de verklaring /isselvallige optreden, ■hemden - zaterdag it vo in een akelig wit tenue wi Je spelers zeker twee Teg raar leken - speelden egra n vaak in een andere vanwege langdurige van onder anderen Jon, Barry Dubbelde- man en de nog niet herstelde Peter van Duyn. In Alphen aan den Rijn leken er weer nieuwe problemen bij te komen. Björn Raven ver draaide zijn knie toen hij tegen de bal schopte en de voor hem ingevallen Karim Hajji viel na vijf minuten alweer uit na een botsing met Marco de Ridder. De Ridder kreeg aan het einde van de partij een tweede gele kaart toen hij viel en boos tegen de scheidsrechter zei dat Arthur van Orssagen hem had aange raakt. De schade viel mee, want de twee halve gele kaarten heb ben nog geen directe conse quenties voor de linkerspits. Bovendien bleek in het zieken huis dat de neus van Hajji niet was gebroken. De wond werd gehecht en de aanvaller meldt zich vanavond weer op de trai ning. Een pluspunt was ook dat de invallers Pieter Slootweg en Wilfred Kwestro voorop gingen in de strijd. Voor ARC zijn de personele problemen erger en van meer chronische aard. Mare Jansen maakte bekend dat hij naar Ter Leede vertrekt. De gebroeders Blok lieten al eerder weten dat zij stoppen, evenals de zaterdag geschorste spits Bos, die het na zeven jaar wel gezien heeft bij ARC en naar een andere hoofd klasser wil. Als die niet komt, gaat hij terug naar zijn oude club Zevenhoven. Balkhoven blijft, of er moet iets heel geks gebeuren. De Rot terdammer zegt dat hij het nog altijd naar zijn zin heeft bij de club, dat ARC goed voor hem is geweest en dat hij ook in slech te tijden goed wil zijn voor ARC. Bovendien vindt de aanvoerder een half uur reistijd meer dan genoeg. Balkhoven zegt ook dat het 'uitgesloten' is dat trainer Wil lem Berckenkamp eruit vliegt. „Het ligt absoluut niet aan hem. Hij doet er alles aan om de sfeer perfect te houden. Zijn trainingen zijn goed, alles wordt met de bal gedaan en voor een voetballer is er niets lekkerder dan dat. Je hoort nu wel eens mensen klagen, maar dat zijn dezelfde mensen die stonden te juichen toen we twee jaar geleden met Bercken kamp kampioen werden. De beste stuurlui staan aan wal." Die stuurlui zien zaterdag geen beste wedstrijd. ARC speelt heel behoudend ('geor ganiseerd en gegroepeerd', zegt Berckenkamp) en Katwijk speelt iets beter georganiseerd, maar lijdt te veel balverlies. De bezoekers worden later beter en creëren ook meer kansjes, waarbij de afwerking de reactie van ARC-keeper Fred Admiraal nooit overtreft. In de tweede helft wordt het duel grimmiger, maar niet veel beter. ARC laat Katwijk nog steeds komen, en krijgt zelf en kele mogelijkheden om te sco ren. Vlak na rust passt de opge komen Arthur van Orssagen op Balkhoven, die van ver laag en hard schiet. De Katwijkse kee per Hugo van Duyn redt. Dat doet hij ook een minuut of tien later, als Balkhoven een vrije trap mooi over de muur schiet. Aan de andere kant gaat een soortgelijke vrije trap van John van der Meer er wel in. „Zij hebben het geluk dat wij ontbe ren", zegt Willem Bercken kamp. „We hebben donderdag avond op vrije trappen geoe fend", zegt Wim van Zwam. ARC: Admiraal; Van Orssagen, Balkho ven, Dijkman, P. Bloemheuvel; M. Bloemheuvel, Van Meggelen, A. Blok; Gelderblom, R. Blok, Scnaafsma. Katwijk: Van Duyn; Bouwmeester, Van der Meer, Robbers, Guyt (79. Kwestro); Pronk, Bon, Van der Plas; Raven (40. Hajji, 46. Slootweg), Dub- beldeman, De Ridder. Barry Dubbeldeman belaagt doelman Fred Admiraal, ARC-verdediger Paul Dijkman wordt gemangeld, foto hielco kuipers pVf! 'GERTJAN VAN GEEN de- H «ie van de competitie K mt, krijgt Rijnsburgse js es moeite met doel- aken. De tot zaterdag )ni wende ploeg uit de s|jj se A had vorige week 'la» pdant Strijen al een nodig om tot winst Tegen Zwart Wit '28, ie kandidaat voor af- nnefc1 de eerste klasse, thuisploeg het kruit no Sp sportpark Middel- ro ihet 0-0. De koploper verliespunten betreft, op de ranglijst fijdl»iik- binix dg art Wit 28 zaterdag nhf; scoren, was al snel gij John de Wolf c.s. wa- uü reinig aanvallende in- tar Rijnsburg getogen. De Rotterdammers weten dat elk puntje belangrijk is in de strijd tegen degradatie en pas ten hun strijdwijze daaraan aan, tot het einde toe. Veelvul dig tijdrekken was de belang rijkste tactiek van Zwart Wit, dat die negatieve opvatting met slechts één gele kaart (voor kee per Jan Flokstra) bestraft zag. Nog meer vertraging liep het spel op door het fluiten van scheidsrechter Ten Hoove. Ruim negentig procent van de kopduels werd gevolgd door een fluitsignaal, zodat het spel regelmatig stil lag. 'Uiteraard' kwamen de meeste overtreding op het conto van de aanvallen de partij. Dergelijk fluiten is laf en wordt ingegeven door de angst een fout te maken. Het is duidelijk dat de aanvallende partij, Rijnsburgse Boys in dit geval, er de meeste hinder van ondervindt. Dat Ten Hoove ook nog eens met twee maten mat, werd dui delijk toen John de Wolf een ge le kaart kreeg voor een originele elleboogstoot in het gezicht van Jimmy Simons. Vorige week ontving de ex-Feyenoorder wel rood voor een dergelijke actie maar het ziet ernaar uit dat die uitsluiting met een sisser af gaat lopen. Zwart Wit '28 vroeg en kreeg een mondelinge behan deling van de zaak, maar de rapportage van de scheidsrech ter en tegenstander SHO schijnt van dien aard te zijn, dat De Wolf bij de deze week te behan delen tuchtzaak gewoon wordt vrijgesproken. Door de diverse vertragingen kreeg de wedstrijd een romme lig aanzicht. Rijnsburgse Boys wilde wel, maar kreeg mondjes maat kansen, ook omdat de ruimtes rond het Rotterdamse doel klein waren. De geelzwar ten waren daarbij soms te on geduldig en te onzorgvuldig in de passing. De ploeg van de nog steeds geschorste Henk Wisman - hij zat zijn laatste duel achter het hek uit - zocht veelvuldig de vleugels, maar ontbeerde echte kopkracht. Raymond Buis, Martin den Haan en Arjan van de Velde kregen de bal wel op het hoofd, maar de inzetten misten rich ting. Den Haan kreeg in de tweede helft de grootste kans op een doelpunt. De blonde middenvelder controleerde bij een uitval de bal knap op de borst, maar de volley op zes meter voor Flokstra vloog hoog over. Zwart Wit '28, dat in negentig minuten slechts één kans kreeg via spits Rob Prins, vond het wel goed. Het hield het cen trum gesloten, zodat Rijnsburg se Boys niet tot schoten uit de tweede lijn kwam. Het gemis van Michael de Roode werd zo wel erg duidelijk. Wisman wil zich er niet achter verschuilen, maar moet ook gezien hebben dat zijn ploeg zonder De Roo- des schotkracht en creativiteit in de as tekort komt. Of de Lei- denaar op korte termijn is te verwachten, lijkt twijfelachtig. De Roode kampt nog steeds met een blessure aan de grote teen en zegde een oefentrip met het Nederlands amateur elftal volgende week naar Enge land reeds af. Zijn afwezigheid zal bij verdere schotloosheid nog gevoeld worden in Rijns burg. Volgende week komt Quick Boys op bezoek en de Katwij- kers zijn aan een goede serie bezig. Dat Quick Boys er de ploeg niet naar heeft om zich in te graven, is dan weer in Rijns- burgs voordeel. Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest (80. Heemskerk), Van de Velde, Roodak- kers, Van Lochem; Buis, Boer, Den Haan; Faber, Simons, Slingerland (65. Boulayoune). Ka- YllLEM SPIERDIJK Duyn sloeg de kleed- ir achter zich dicht en „We hebben in elk punten." Dat was het sitieve dat de trainer kBoys kon opmerken gradatieduel met hek- )y Strijen (2-0). De drie irengen de club voor sinds 9 oktober van weer boven de rode de hoofdklasse A. M1C Scheveningen toonde iys een week geleden et weinig tot niets on- voor de ploegen die I strijden. Tegen Strij- t resft elftal zien waarom dweer in strijd tegen 'is verwikkeld, n Sto ioys leed veel balver- lend as aanvallend maar dena Marlij k. Het meest :ht n* Joeg zich zorgen ma- ;pea de matte uitstraling. )g3-J 'de van Duyn was het meest fanatiek veld leek alleen aan- achtei van der ^as z'jn lUH( «n en houden' in de r de Wen. ir (jgj [end kwam Quick jig in de problemen. i(j iet verwonderlijk om- op g ton in de Katwijkse rond één aanval- en schaarden. Op het i vertolkten Gert Raymond Flaton en sHooy een anonieme acties die dit jaar op het hoog ste amateumiveau moet heb ben plaatsgehad. Terwijl er geen bal in de buurt was, sloeg de robuuste voorstopper Errol Deekman Van der Gun met een vuistslag neer: Scheidsrechter Zwaard was het gebeurde ont gaan, zodat Deekman op het veld mocht blijven. De linker spits werd er bewusteloos vanaf gedragen. Pas in de kleedkamer kwam hij weer bij. De schade viel gelukkig mee, Van der Gun nam in de tweede helft weer in de dug-out plaats. De voormalige spitsspeler van HW had geen enkele ver klaring voor het voorval. „Er was helemaal niets aan de hand, er was niets tussen ons voorgevallen. Ik rende naar de eerste paal en toen sloeg-ie me neer. Ik zag alleen maar sterre tjes. In Strijen had hij me al uit de wedstrijd geschopt, nu sloeg-ie me eruit." De wedstrijd had op dat mo ment al een beslissende wen ding genomen. Van der Gun had zijn ploeg al in de eerste minuut op 1-0 gebracht. Ri chard van Schijndel zette voor, Hans van der Plas kopte de bal voor het doel en Van der Gun kopte raak. Bovendien speelde Strijen al na 20 minuten met tien man. Wilco Kruithof kreeg een tweede gele kaart voor een overtreding op Van der Gun. Quick Boys slaagde er daarna niet in Strijen van de mat te spelen. Voor rust kreeg de ploeg maar één goede kans. Martin Bekx, de achttienjarige invaller voor Van der Gun, zette goed voor en Rutten schoot de bal tegen de paal. In de tweede helft viel het op treden van René Ruwaard op. De invaller zette zijn directe te- Mamix van der Gun, die is geveld door een kaakslag, wacht, steunend op de benen van fysiotherapeut Michel de Geus, op een brancard. foto henk bouwman genstander Deekman een paar keer opvallend gemakkelijk weg. Bij een van die keren ver diende hij een strafschop, toen Deekman hem op de hakken trapte. Van der Plas miste ech ter. Daarvoor had Richard van Schijndel al voor 2-0 gezorgd door de bal uit een voorzet van Rutten in te tikken. Quick Boys kreeg vervolgens kansen op meer, maar Rutten schoot tegen de onderkant van de lat. En Van Schijndel had een penalty moeten hebben toen hij een duwtje kreeg van keeper Samir Amraoui en de bal niet in het lege doel kon tik ken. Aan de andere kant kreeg Strijen ook een goede kans toen Raymond Lacroix alleen op Tom van der Niet afging. De Katwijkse doelman redde goed. Trainer Arie van Duyn gaf toe dat de uitslag eigenlijk hoger had moeten uitvallen. „Maar het maakt me ook niet zoveel uit hoe we drie punten halen." Quick Boys: Van der Niet; Faerber, Dijkdrent, Van Schijndel. Van der Plas, Van Hooy, Aandewiel, Flaton (85. Van Dam); Viereck (48. Ruwaard), Rutten, Van der Gun (35. Bekx) SASSENHEIM CHRIS HARTMAN De wind was zaterdag in zijn element op de open vlakte van sportpark De Roodemolen. Slechts gehinderd door een paar ondermaatse boompjes speelde hij er een partijtje blaasvoetbal, waaraan ook Ter Leede en Capelle mochten meedoen. Hoewel beide ploe gen veelvuldig hun meerdere moesten erkennen in de uit het noorden afkomstige lucht stroom, hielden ze toch een punt aan het duel over (1-1). Ter Leede ging, met de storm schuin in de rug, sterk van start. In de eerste acht minuten cre- eerde het elftal van Arie Lagen dijk drie kansen. Een doelpunt bleef echter achterwege. Doel man Gary Smits keerde een kopbal van de opgerukte Carlo van Zeist. Marcel de Jong, ook al een verdediger, schoot naast en een van richting veranderd schot van Dennis Kramer werd door verdediger Harold van de Ent van de doellijn gewerkt. De eerste kans van Capelle leverde direct een goal op. Martin de Louw kopte in een ongevaar- lijkse situatie te zacht terug op keeper Thomas Waasdorp, waardoor Arno van der Horst de bal kon onderscheppen. In de afwerking faalde de midden velder niet (0-1). Kort na de blunder van De Louw gingen Jack Honsbeek en Jeffrey Stolk in de fout. Arne van Gelder weigerde echter te profiteren van de missers. Hij schoot het leder in de handen van Waasdorp. In de twintig minuten die volgden was Ter Leede duidelijk de kluts kwijt. De combinaties liepen niet meer en ook de lange ballen kwamen niet aan. Capelle deed het beter. Honsbeek voorkwam de 0-2 door de bal na een kop bal van Van Gelder van de doel lijn te schieten. Van der Horst kreeg een veel betere kans, maar produceerde op slechts enkele meters voor Waasdorp een slap schot. Een paar seconden later lag de bal aan de andere kant op de stip. Smits zag Hicham Rbii al leen op zich af komen en be ging een overtreding. De Louw mikte de bal secuur in de hoek. Ook het tweede speldeel bood de toeschouwers weinig amusement. De Sassenheimers vonden elkaar veel beter dan in de eerste helft. Scoringskansen leverde het overwicht niet op. Na een kwartier haalde La gendijk de onzichtbare Alan Campfens naar de kant voor middenvelder Floor van Duyn. De Louw nam de centrale spits- positie van Campfens over. „We hadden voorin geen aan speelpunt", verklaarde Lagen dijk de wissel. Hoewel Ter Leede de strijd dicteerde, waren de betere kansen voor Capélle. Waasdorp voorkwam de 1-2 door twee keer alert te reageren op inzetten van Wim Bubber- man. Ter Leede kwam in de tweede helft niet verder dan een schot van De Louw, dat Smits verdienstelijk pareerde. Lagendijk; „Niet alleen de wind bemoeilijkte het voetbal, ook het hobbelige veld was een sto rende factor. Het hoofdveld van ons is echt een drama. De bo venlaag ligt los, waardoor het erg hobbelig is geworden. Voor af heb ik gezegd dat we deze wedstrijd moesten winnen om nog een rol in de strijd om de titel te kunnen spelen. Met een periodetitel op zak ben ik abso luut niet ontevreden over het verloop van deze competitie, maar als je ziet dat Rijnsburgse Boys gelijkspeelt en Noordwijk, Excelsior Maassluis en Baren- drecht verliezen, kun je gerust zeggen dat we een kans voor open doel hebben gemist." Ter Leede: Waasdorp; De long, Stolk, Van Zeist, Honsbeek; Kramer (67. Ge- ijsman), Bloemheuvel, De Louw; Belt man, Campfens (59. Van Duyn), Rbii. MAASSLUIS RONNO BROEKHOF FC Lisse is na de 0-2 overwin ning op Excelsior Maassluis bij na gevrijwaard van degradatie- zorgen. Met nog vijf duels te gaan staat Lisse zes punten bo ven de plaats die het spelen van degradatiewedstrijden noodza kelijk maakt. Het zaterdag ver toonde spel maakte duidelijk dat de remisekoning uit de hoofdklasse A (Lisse speelde al elf keer gelijk) ook niet op een lager plan thuishoort. Sterker, Lisse had volop mee gedaan in de strijd om de titel als ze van die elf remises drie keer hadden gewonnen. Want met zes punten meer had Lisse op de tweede plaats gestaan. Maar dan moet je meer sco ren dan je tegenstander. Daar zit volgens trainer Wim Schaap ook het probleem. „Gezien het aantal kansen wat we krijgen, scoren we gewoon te weinig." Jerrel Linger mocht zich dat te gen de Maassluizenaren het meest aanrekenen. De spits (in de twee voorgaande seizoenen goed voor dertien en veertien goals) kreeg de fraaiste kansen op zijn zevende competitietref fer, maar miste in alle gevallen. Bijvoorbeeld na een half uur toen hij Yalmard Kusten de bal ontfutselde. Linger kreeg vrij baan richting Excelsior-keeper Grauwmeijer, maar wist niets beters te doen dan tegen de sluitpost op te schieten. Ook in de tweede helft kreeg Linger een megakans op een presen teerblaadje aangeboden. Ivo Reemnet liet de bal onder zijn voet doorlopen waardoor Lin ger opnieuw moederziel alleen op Grauwmeijer mocht afgaan. Deze keer haalde Linger er slechts een hoekschop uit. FC Lisse kon zich de missertjes van Linger veroorloven omdat Aad Bozuwa kort voor de rust zijn ploeg op 0-1 had gebracht. Het zwaar gehandicapte Ex celsior Maassluis, vorige week nog verrassend te sterk voor Katwijk, kon tegen Lisse geen moment imponeren. Het miste naast Robert Visser, Michel van Strien (geblesseerd) en Hans Jürgen Nicolai (geschorst) ook de spitsen Mario Biervliet en Davy Vermaas. Die laatste twee zijn overigens Excelsiorvoetbal- ler af. Ze zijn opgestapt. Ex-Lis- sespeler Mario Biervliet om pri- véredenen en Davy Vermaas omdat hij in onmin leeft met Excelsiortrainer Eric Gudde. Gudde weigerde de afwezigheid van vijf basiskrachten als ex cuus te gebruiken voor het ma tige acteren van zijn equipe. Dat was nobel van de coach, maar Maassluis is kwalitatief duidelijk minder zonder deze heren. Lisse (zonder Barry Lange- veld) was ook in de tweede helft sterker dan de 'tricolores' en had in Remco van Bemmel de man die de wedstrijd besliste. Van Bemmel had overigens kort na de hervatting over geluk niet te klagen. Al met een gele kaart op zak haalde hij Edwin Berve- ling niet zachtzinnig onderuit. Arbiter Roeland zag er niet meer in dan een 'normale' overtreding en liet Van Bemmel staan. En uitgerekend de blon de aanvaller stond vier minuten voor tijd op de goede plaats om een voorzet van Aad Bozuwa het doel in te lopen. Het bete kende 0-2, en 'lucht' op de ranglijst. Waar Lisse vorige week nog angstvallig naar be neden keek, daar is de blik nu weer naar boven gericht. Wim Schaap; „We moesten punten pakken en dat hebben we ge daan. We mikken op het linker rijtje." FC Lisse: Kromhout; Elmahdadi, Van der Lugt, Van der Zwet (90. Koerten), Schnaien Tan, Van Bemmel (88. Her- bert), Böke, Groeneweg; Bozuwa en Voetbalclub Rijnsburgse Boys moet alweer op zoek naar een nieuwe secretaris en een nieu we voorzitter. Voorzitter Dick Heemskerk en secretaris Cor Kralt stoppen met hun be- stuurswerk. Heemskerk vindt dat hij te weinig tijd heeft om zijn taak als voorzitter goed te kunnen vervullen, hij was pas een jaar in functie. Kralt is de opvolger van de vorig jaar ge stopte secretaris Gerard van Zuylen, hij maakte al langer deel uit van het bestuur. De na men van de opvolgers zijn nog niet bekend. HOOFDKLASSE A SHO-Noordwijk 6-3 (4-1). 14. Pieter Batenburg 1-0, 17. Ramon Barendregt 2-0, 24 Lennart van Kalker 3-0, 28. Arnold Reinders 3-1 (strafschop). 39. Steffen van der Linden 4-1, 85. Patrick Scheurwater 4-2, 90. Dennis Bernard 5-2, 90. Michael van der Laan 5-3, 90. Lennart van Kalker 6-3. Scheids rechter: Sardjoe. Toeschouwers: 600. ARC-Katwijk 0-1 (0-0). 72. John van der Meer 0-1. Scheidsrechter: Letter man, Toeschouwers: 850. Gele kaarten: Pascal Bloemheuvel, Paul Dijkman (ARC) Rode kaart: Marco de Ridder (87. 2xgeel - Katwijk). Excelsior M-FC Lisse 0-2 (0-1). 43. Aad Bozuwa 0-1, 68. Remco van Bem mel 0-2. Scheidsrechter: Sprong. Toe schouwers: 500. Gele kaarten: Remco van Bemmel, Murat Böke (FC Lisse). Ter Leede-Capelle 1-1 (1-1). 9. Arno van der Horst 0-1,31. Martin de Louw 1-1 (strafschop). Scheidsrechter: Van der Beek. Toeschouwers: 600 Barendrecht-Scheveningen 0-1 (0-1). 44 Hans Tellier 0-1. Scheidsrechter: Van der Perk. Toeschouwers: 800. Gele kaarten: Fred Lagendijk, Niels Rooders (Barendrecht). Rode kaarten: Ali Les- teluhu (89. 2x geel - Barendrecht), Ro nald Klinkenberg (89 Trainer Baren drecht), Jimmy Charité (28. Schevenin gen). Quick Boys-Strijen 2-0 (1-0). 1Mar- nix van der Gun 1-0, 66. Richard van Schijndel 1-1. Scheidsrechter: Zwaard Toeschouwers: 1400. Rijnsburgse Boys-Zwart Wit '28 0-0 (0-0). Scheidsrechter: Ten Hoove Toe schouwers: 2000. RijnsB+ 21 Katwijk 20 Noordw 21 Scheven 20 TLee++ 21 Barendr 21 Excels 21 FC Lisse 21 SHO 21 Capelle 21 Quick B 21 Zwart W 21 ARC 21 Strijen 21 9 9 3 36 36-25 4 34 32-18 6 33 37-29 8 32 32-26 4 31 36-23 7 30 27-24 9 30 31-32 4 29 37-30 8 29 36-46 7 28 26-26 7 24 26-29 8 23 21-32 9 20 19-29 4 11 22-49 Derde periode SHO 4-10 Rijnsb B 4- 8 FC Lisse 4- 8 Schevenin 4- 7 PROGRAMMA: Zwart Wit '28-Noord- wijk, Katwijk-SHO, FC Lisse-ARC, Ca- pelle—Excelsior M, Scheveningen-Ter Leede, Strijen-Barendrecht, Rijnsburg se Boys-Quick Boys. TOPSCORERS: 1) Steven Faber (Rijns burgse Boys), Martin de Louw (Ter Leede) 12 doelpunten. 3) Alan Cam pfens (Ter Leede). Patrick van Dam (Noordwijk) Barry Dubbeldeman (Kat wijk) 9. HOOFDKLASSE B Achilles Veen-SDC Putten 3-0, GW- V-Hoek 1-0, Huizen-ASWH 0-3, Kloetinge-Bennekom 1-3, Volen- dam-DOVO 2-0, Spakenburg-Kozak ken Boys 3-2, Sparta Nijkerk-Heerjansdam 1-1. Spakenb+ 19-45 Kloetinge 19-27 Huizen 19-33 DOVO 20-27 ASWH 19-32 Achilles V 20-22 GVW 19-32 Heerjansd 20-21 Bennekom 20-31 Volendam 19-19 Kozak B 20-28 Putten 19-17 Sparta N 20-28 Hoek 19-17 HOOFDKLASSE C SC Genemuiden-ONS Sneek 0-2, DVS '33-IJsselmeervogels 1-6, Harkemase Boys-Be Quick "28 1-2, ACV-Dracht- ster Boys 0-1, Flevo Boys-WOG 3-1, WHC-DOS Kampen 2—1, Olympia '28-Urk 1-1. Urk 20-51 Sneek 20-29 Be Quick 19-39 Flevo Boys 19-27 Genemui 20-34 ACV 21-27 W0G++ 19-32 Dracht B 19-18 Harkem B 20-31 Olympia 19-16 IJss'vogels 19-30 DVS'33 21-13 WHC 19-30 Kampen 19- 7 TWEEDEKLASSEC Vitesse Delft-Monster 1-0, BMT-Honselersdijk 2-2, KRV-PEC Den Haag 5-0, Lugdunum-Forum Sport 0-3, JAC-Voorschoten '97 3-3, Floreant-Leiden 2-1. KRV 19-40 Monster 19-25 Vitesse D 18-35 BMT 19-24 Voorsch 18-31 Leiden 20-24 Honselersd 20-28 PEC D H 17-21 Forum Sp 20-28 Floreant 19-18 JAC 20-26 Lugdunum 19-14 Derde periode Vitesse D 4-12 KRV 5- 9 Leiden 5-10 Voorsch 5- 9 DERDE KLASSE A Hazerswoudse Boys-Oegstgeest 0-0, SEV-Aalsmeer 4-0, Kagia-DSO 2-1, Valken'68-UVS 4-0, Alphia-TAW 0-0, RCL-Dumoord 4-0. RCL+ 20-51 TAW 17-21 DS0 19-38 Aalsmeer 18-19 SEV 20-37 Duinoord 20-17 Alphia 19-34 Oegstgeest 19-15 Valken'68 20-32 Hazersw B 17-12 Kagia. 19-23 UVS 18- 9 Derde periode SEV 5-12 Alphia 5- 9 Kagia. 4-10 RCL+ 5- 8 VIERDE KLASSE A Moerkapelle-LFC 4-0, Sleutels-SVOW 2-2, Semper Altius-Koudekerk 2-1, LSW '70-MVKV 0-0, Abbenes-BSC '68 0-2, RVC/Rijswijk-Woubrugge 5-3. Sleutels 18-43 RVC/Rijsw 17-25 MVKV++ 19-41 SV0W 19-25 BSC'68 19-31 LSW'70 19-17 Moerkapel 17-29 LFC 20-17 Semper Alt 20-28 Woubrugge 19-16 Koudekerk 18-27 Abbenes 19-13 VIJFDE KLASSE A WSB-Blauw Zwart 0-0, VCL-GOL Sport 4-1, GWS-Foreholte 6-2, Roo- denburg-Wassenaar 3-3, SJC-Zwam- merdam 2-5, DWO is vrij. DW0+ 16-41 Roodenb 16-22 Blauw Zw 18-35 SJC 19-19 WSB 17-32 GWS 17-11 VCL 15-31 Foreholte 17- 9 Wassenaar 17-27 G0L Sport 16- 5 Zwammerd 16-24 S.V. Alkmania S.V. Alkmania is voor aankomend seizoen op zoek naar een enthousiaste assistent-trainer voor de herenselectie (1e t/m 3e elftal). De werkzaamheden van de trainer, bij voorkeur in het bezit van TC lil, bestaan uit 2 wekelijkse trainingen op de dinsdag- en donderdagavond en de begeleiding van het 2e elftal op de zondag. Geïnteresseerden kunnen tot 31 maart een schriftelijke sollicitatie (met salarisindicatie) zenden naar s.v. Alkmania, p.a. K. van der Hoorn, Sotaweg 68, 2371 GE Roelolarendsveen.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23