ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Verpleegkundigen ft Medewerker Technische Helpdesk Zilveren Kruis 0r !_a Hooge Huys Ida loag 18 maart 2000 .ert," Zilveren Kruis, onderdeel van Achmea, is één van de grotere aanbieders op het gebied van lekeren van zorg in Nederland. Zilveren Kruis richt zich op het aanbieden van een totaal concept; een visie op 'samen gezond ondernemen' in plaats van separate producten. Circa 2.000 medewerkers behartigen de belangen van ruim 1,4 miljoen verzekerden. Zilveren Kruis te Noordwijk zoekt op korte termijn een collega Deze medewerker heeft zijn standplaats in Noordwijk maar we verwachten een flexibele instelling om af en toe in te springen op de diverse andere lokaties van Zilveren Kruis. De Helpdesk van Zilveren Kruis ondersteunt ruim 2000 gebruikers van automatiserings apparatuur. Deze ondersteuning gebeurt voor een groot deel op afstand. De apparatuur staat op diverse lokaties maar met name in Noordwijk, Rotterdam, Heemstede en Haarlem. De PC's zijn naast de bedrijfsspecifieke applicaties ingericht met NT en de MS-Office Suit. Het netwerk operating system is Novell. Het betreft een full-time functie van 36 uur per week. De medewerkers van de Helpdesk installeren met name PC's en printers volgens een standaard werkwijze. Tevens verhelpen zij le en 2e lijns storingen. Daarnaast verwachten wij van kandidaten dat zij inzet baar zijn op de telefonische helpdesk waar alle storingen en vragen worden gemeld. De kennis en vaardigheden die wij verwachten van kandidaten voor deze functie: - MBO werk- en denkniveau. - Kennis van Novell netwerken, NT (cliënt), MS-Office Suit. - Kennis van de ITIL beheersprocessen is een pré. - Goede communicatieve eigenschappen. - Een service gerichte instelling richting klanten en collega's. - Een teamplayer. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J.Bosman, Hoofd Helpdesk, telefoon (071) 36 70 602. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie, richten aan Zilveren Kruis, Afdeling P&O, t.a.v. de heer A. van der Leer, Postbus 30000, 2200 CA Noordwijk. en team van CPA - centralisten werkt zeven agen per week dag en nacht om de hulpverle- ing in goede banen te leiden. Zij hebben daar- oorde modernste communicatie- en computer- pparatuur tot hun beschikking. Vanuit hun post aeren zij de regie voor een doeltreffende en Qortvarende aanpak van alle kleine en grote impen in het gebied Hollands Midden. ,n CUI itteam heeft dringend versterking (m/v) nodig zoekt daarom ïe hun hoofd hoe/ houden aIs iedereen mrd en brand roept irken een 9-tot-5 job 'ie een rustige baan voor overdag zoekt, ordt geen centralist. Als centralist werk je in amverband en in een drieploegensysteem. azes diensten achtereen - 2 vroeg, 2 laat, 's nachts - ben je minimaal drie dagen vrij. is in principe een functie voor 32-34 uur week. nr :e verantwoordelijkheid centralist bij CPA ben je onder meer verant- rdelijk voor: !n snelle en juiste interpretatie van alle innenkomende hulpvragen; aansturing en coördinatie van ambulance- ervoer en brandweer; Ie logistiek van de beschikbare ambulances; en juiste uitvoering van diverse urgentie/ ampen-protocollen. ki erod' B, aarom een verpleegkundige? CPA zoekt bewust verpleegkundigen voor de nctie van centralist. De medische achtergrond Ipt bij het goed interpreteren van de hulp- ig. En dét is nu net wat we zoeken. In tijd n nood moet je snel én juist kunnen handelen. Daarom bestaat jouw bagage onder meer uit: een opleiding Verpleegkunde A of B of HBO-V- een forse dosis stressbestendigheid en vasthoudendheid; ananalytisch denkvermogen; bereid zijn tot het behalen van aanvullende opleidingen. Het personeel van de Alarmcentrale valt onder de rechtspositie van de gemeente Leiden. Er is een mogelijkheid voor kinderopvang. De salariëring vindt plaats volgens de daarvoor geldende regelingen en op grond van leeftijd, opleiding en werkervaring, met een vaste onregelmatig heidstoeslag. Meer weten? Bel voor informatie, met mevr. L. Groeneveld tel. 071 - 524 07 43 of de heer H. Breedeveld tel. 071 -524 07 44. Ben je geïnteresseerd in deze job, schrijf dan een sollicitatiebrief binnen 2 weken naar: CPA Hollands Midden, Gooimeerlaan 25, 2317 JZ Leiden, onder vermelding van vacature centralist. De Centrale Post Ambulancevervoer Hollands Midden coördineert jaarlijks zo'n 40.000 ambulanceritten. Voor de 35 gemeenten in het verzorgingsgebied Hollands Midden, met samen 730.000 inwoners, vormt de CPA het centrale zenuwstelsel. Alle meldingen van calamiteiten van groot tot klein - komen hier binnen. Uiterlijk binnen een kwartier moeten hulpverleners ter plekke zijn en eventuele andere instanties zijn gewaarschuwd. Dat kan variëren van brandweer, politie, ziekenhuizen, traumateams tot aan brugwachters. verzekeringen M Hooge Huys Verzekeringen nv maakt deel uit van de SNS Reaal Groep, een all finance bankverzekeraar met ongeveer 6000 medewerkers. Hooge Huys Verzekeringen nv, met vestigingen in Alkmaar, Amsterdam en Zoetermeer, is binnen de SNS Reaal Groep het sterk groeiende, innovatieve intermediairbedrijf. Hooge Huys is uitermate succesvol op de Nederlandse markt met kwaliteitsproducten op het gebied van levens-, schade-, inkomensverzekeringen, hypotheken en bancaire diensten. Als dynamische onderneming met durf en visie reageert Hooge Huys alert op actuele ontwikkelingen in de markt. Met ruim 1200 enthousiaste medewerkers wordt dagelijks gewerkt aan een verdere uitbouw van haar marktpositie. De verschillende bedrijfsdelen van Hooge Huys hebben als stafafdeling een bedrijfsbureau. Binnen deze bedrijfsbureaus houdt men zich bezig met informatisering, automatisering, projectmanagement, produktmanagement en administratieve organisatie. In verband met de huidige ontwikkelingen en groei zijn wij voor het bedrijfsbureau Schade in Zoetermeer op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Technisch Productmanager Spil in de productontwikkeling Als Technisch Productmanager adviseer je op verzekeringstechnisch en administratief gebied bij de innovatie en ontwikkeling van onze producten. Om dit te kunnen doen volg je producttechnische ontwikkelingen binnen de branche en relevante wetswijzigingen. Verder bepaal je de implicaties voor onze producten. Je neemt deel aan het productontwikkelingsteam, waarin, in samenwerking met Marketing en Verkoop, onze produkten worden aangepast aan de veranderende markt. Naast deze adviserende rol heb je een coördinerende rol bij de invoering van de aangepaste en nieuwe producten binnen het schadebedrijf. Profiel Je beschikt over HBO werk- en denkniveau en over de benodigde vakdiploma's zoals Assurantie A en B, Branche Varia M&S en Brand. Daarnaast heb je affiniteit en ervaring met produktmanagement in een snel veranderende omgeving en kennis van verzekerings processen. Je bent een ondernemende en flexibele persoon die beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Applicatiebeheerder Adviseur en IT specialist Als Applicatiebeheerder adviseer je het bedrijfsdeel Schade over de gewenste aanpassingen in de systemen. Vervolgens laatje de benodigde systeemaanpassingen uitvoeren door onze interne IT organisatie en houdt hierbij de vinger aan de pols. Zodra de aanpassingen zijn doorgevoerd laat je de aanpassingen testen door de gebruikers, controleer je de resultaten en geef je de nieuwe programmatuur in gebruik. Daarnaast los je systeem storingen op, beantwoord je vragen van de gebruikers, zorg je voor de benodigde opleidingen en neem je deel aan projecten. Profiel Je beschikt over HBO werk- en denkniveau en hebt 3 jaar werkervaring in applicatiebeheer binnen het verzekeringsbedrijf. Je hebt de kwaliteit om zelf de nodige initiatieven te nemen en bent resultaatgericht Tevens beschik je over analytisch vermogen en ben je een flexibel persoon. Aanbod Hooge Huys kent een dynamische werkomgeving met veel jonge collega's en ruime ontplooiingsmogelijkheden. Wij bieden een passende salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 13e maand, 36-urige werkweek, korting op verzekeringen en hypotheken, kinderopvangregeling, premiesparen en premievrij pensioen. Wij hechten sterk aan medewerkers die bewust aan hun persoonlijke ontwikkeling willen werken en bieden volop de mogelijkheid om opleidingen en trainingen te volgen. Met iedere medewerker worden individuele loopbaanafspraken gemaakt. Informeren en reageren Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met drs Chris Rupke RC, Financieel Manager, telefoon (079) 320 81 20. Wil je reageren? Stuur dan voor 3 april aanstaande een beknopte brief met cv naar Hooge Huys Verzekeringen nv, t.a.v. Ingen Bavelaar, P&0 aviseur a.i., Postbus 610, 2700 MR, Zoetermeer. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werken bij Van Zanten Dan kom je verder Koninklijke Van Zanten B. V. te Hillegom is een groeiende, wereldwijd opererende onderneming, die zich bezighoudt met de veredeling vermeerdering en verkoop van uitgangsmateriaal voor sierteeltproducten. In alstroemeria's, bloembollen en chrysanten neemt het bedrijf leidende marktposities in. Ook in andere gewassen is Koninklijke Van Zanten zeer actief. Het in Hillegom gevestigde concern telt ruim 1.300 medewerkers, werkzaam voor diverse dochterbedrijven in vele landen. Eén van onze bedrijfsonderdelen, Van Zanten Flowerbulbs B.V. te Hillegom, veredelt, produceert en verhandelt bloembollen voor de professionele broeierij. Ter versterking van het Bedrijfsbureau zijn wij op zoek naar een: Commercieel-administratief medewerker m/v In deze voltijdfunctie houdt u zich bezig met de ondersteuning van het in- en met name voor het afzetgebied Japan. U heeft veel schriftelijke en mondelinge contacten met leveranciers en afnemers waarvoor u het aanspreekpunt bent. U zorgt voor een vlekkeloze geautomatiseerde orderverwerking. Daarnaast verricht u verschillende administratieve taken. Wij vragen een opleiding op mbo-niveau, waarbij een bloembollenachtergrond een pluspunt is goede kennis van de Engelse taal goede contactuele eigenschappen commercieel gevoel een goede bekendheid met automatisering precisie en enthousiasme. Wij bieden een pittige, gevarieerde baan waarin u zich verder kunt ontplooien. Daarbij behoren een passende salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Ronald Geers (Manager Bedrijfsbureau), telefoon (0252) 535353. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunstminnen 14 dagen richten aan: Van Zanten Flowerbulbs B.V. T.a.v. Marian Kos, manager personeel en algemene zaken VAN ZANTEN l e Loosterweg 1 a, P.O. Box 25, 2180 AA Hillegom Flowerbulbs E mko@vanzanten.nl I http://www.vanzanten.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 47