Personeel Personeel Persi Uw toekomst begint vandaag. Bij Tetterode van werken ft ZATERDAG 18 MAART 2000 Je stelt accountantsrapporten samen en verzorgt de fiscale aangiften voor midden- en kleinbedrijf. De mate van zelfstandigheid waarmee je werkt en contacten met de cliënten, wordt mede bepaald door de opleiding en ervaring je meebrengt. We zoeken iemand met een SPD of HEAO-AA opleiding. Ook het affiniteit met het midden- en kleinbedrijf. Voor deze functie is ervaring in controlepraktijk een pré. Na een gedegen inwerkperiode is het de bedoeling d? doorgroeit naar de functie van cliëntadviseur. De GIBO Groep biedt je een prettige, collegiale werkomgeving. Hoewel we groeien, blijft de persoonlijke benadering voorop staan. Zowel richting cliënten, naar medewerkers. Daarom hebben we een platte organisatie, is 'hokjesgeest'i vreemd en bieden we volop ruimte aan ambitie en ontplooiing. We ondersteur dat met goede studiefaciliteiten. Heb je belangstelling stuur dan je sollicitatie - binnen 14 dagen - naar de GIBO Gro t.a.v. de heer W. Schipper, Postbus 9221, 6800 KB Arnhem. Meer informatie over de GIBO Groep en vacatures vind je op Interr http://www.gibogroep.nl Waar de persoonlijkheid voorop st clienten zijn vooral afkomstig uit het MKB en de agrarische sector. We bieden hen dienstverlening op het gebied van accoun tancy, bedrijfskunde, belastingen, juridische zaken en personeel en organisatie. GIBO Groep Accountants en Adviseurs Met ruim 2.400 medewerkers is Randstad Polytechniek een toonaangevende werkgever in de techniek. Randstad Polytechniek biedt technische professionals op mbo-, hbo- en wo-niveau een dienstverband van waaruit zij projecten uitvoeren bij gerenommeerde bedrijven. Door uitdagende projecten, persoonlijke begeleiding en continue opleiding ondersteunt Randstad Polytechniek haar medewerkers in de verdere ontwikkeling van hun carrière. Je hecht evenveel waarde aan de 'cijfers' als aan het persoonlijk contact met clii Je voelt je meer ondernemer dan werknemer en wilt dus de vrijheid om je eigen idet vorm te geven, je eigen werk te bouwen. Zelfstandigheid vind je belangrijk, maai wilt als dat nodig is ook op collega's terug kunnen vallen. Kortom, je hebt een eig stijl van werken. De cultuur en de werkwijze van de GIBO Groep sluiten daar perfi op aan. Onze groeiende vestiging in Katwijk bedient een interessante en uitdager cliëntenkring in het MKB. Wij hebben een relatief jong team van 18 medewerkt Voor deze vestiging zijn wij op zoek naar de volgende professionals. Ambitieuze mts'ers die 'ing.' willen worden Unieke studiemogelijkheid In samenwerking met Ribacs (Hogeschool Rotterdam) heeft Randstad Polytechniek een traject opgezet waarbij mts'ers, naast het werken in de bouwkunde, vakgericht kunnen studeren. Wij bieden u de mogelijkheid om opgeleid te worden tot een volwaardig ingenieur. Op deze wijze kunt u optimaal uw werk combineren met uw hts-opleiding die in september 2000 zal starten. Projecten Vanuit een vast dienstverband met Randstad Polytechniek wordt u ingezet op diverse projecten bij architectenbureaus, woningcorporaties, gemeenten, aannemers en vastgoedondernemingerV-beheerders. Tijdens de avondstudie kunnen wij zorgen voor een studieverlichting door de studievakken aan het project aan te passen, waardoor vrijstellingen te verkrijgen zijn. Uw profiel Om in aanmerking te komen voor dit unieke werk-en-leertraject beschikt u over een afgeronde mts- opleiding richting bouwkunde. Daarnaast heeft u bij voorkeur enige ervaring in bovengenoemde sectoren. Uw honorering Allereerst wordt uw hts-opleiding volledig door Randstad Polytechniek vergoed. Daarnaast ontvangt u een marktconform salaris en een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een pensioen-, spaarloon- en bonusregeling. Bovendien nemen wij, gedurende uw dienstverband met Randstad Polytechniek, de kosten van het lidmaatschap van de Nederlandse Ingenieursvereniging NIRIA voor onze rekening. Geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatie, met c.v., schriftelijk of per e-mail naar Randstad Polytechniek. Vestiging Rotterdam: t.a.v. de heer J. Metselaar, Lichtenauerlaan 188, 3062 ME Rotterdam, e-mail: john_metselaar@randstad.nl Voor meer informatie: (010) 212 06 20. Vestiging 's-Hertogenbosch: t.a.v. de heer ing. J. Rosdorff, Stationsplein 105, 5211 BM s-Hertogenbosch, e-mail: jeroen_rosdorff@randstad.nl Voor meer Informatie: (073) 690 21 20. Vestiging Voorburg: t.a.v. de heer ing. M. Reymers, Westeinde 10,2275 AD Voorburg, e-mail: michael_reymers@randstad.nl Voor meer informatie: (070) 337 00 00. Vestiging Utrecht: t.a.v. de heer S. Nazir, Australiëlaan 13, 3526 AB Utrecht, e-mail: sam_nazir@randstad.nl Voor meer informatie: (030) 282 98 50. Bezoek voor meer informatie en andere vacatures: www.polytechniek.randstad.nl ■v randstad polytechniek Partner van de ingenieursverenigingen Klvl en NIRIA Ervaren assistent-accountant Vestigingsleider Je bent verantwoordelijk voor de full-service dienstverlening aan de cliënten de MKB sector. Als echte coach geef je op motiverende en stirr lerende wijze leiding aan de medewerkers. Je zet de koers uit voor vestiging en zorgt voor de verdere uitbouw van de dienstverlerw jaren werkzaam geweest binn een relevante professionele omgeving. Daarnaast heb je aantoonbare leidir gevende ervaring. Je bent commercieel vaardig, ook op het terrein van de acquis: Je hebt een opleiding op minim HBO-niveau, bijvoorbeeld HE/ AA/RA of SPD en je bent een aar De uitdaging bij Tetterode Werken met eigen verantwoordelijkheden. Kansen grijpen zodra die zich aandieneji. Je inzetten om marktleiderschap waar te maken. Elke dag opnieuw. En investeren in jezelf. Die uitdaging tekent het profiel van de mensen waar Tetterode de toekomst mee in wil. Mensen die een carrière willen opbouwen en zich goed voelen in een platte organisatie met een open communi catiestructuur. Tetterode-Nederland, een zelfstandige werk maatschappij van het Buhrmann concern, is marktleider in grafi sche dienstverlening. Om die positie verder uit te bouwen werkt Tetterode met drie gespecialiseerde units: Marketing, Sales en Customer Service Support. Dankzij een flexibele organisatie kunnen deze units alert inspelen op de steeds veranderende eisen van de grafische markt. Daarmee is Tetterode zelf blijvend in verandering. COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST Voor onze afdeling Used Machines De afdeling Used Machines is verantwoordelijk voor de verkoop van ingeruilde machines en systemen. De afzet vindt zowel nationaal als internationaal plaats. Voor de binnendienst van deze afdeling komen wij op korte termijn graag in contact met een Commercieel Medewerker. De werkzaamheden Wij zoeken een enthousiaste man of vrouw die de verkoopactiviteiten ondersteunt door het verwerken en afhandelen van offertes, orders en de inruil van apparatuur. Een belangrijk onderdeel daarbij is het onderhouden van de in- en externe contacten. Binnen dit kleine team geeft u commerciële en/of technische informatie en adviezen aan vertegen woordigers en relaties. U sluit in voorkomende gevallen ook zelfstandig orders van beperkte omvang af. Daarnaast draagt u zorg voor de uitwerking van standaardoffertes en overige correspondentie. Ook de follow-up van uitstaande offertes behoort tot uw werkzaamheden. U bent tevens verantwoordelijk voor het up-to-date houden van het prijzenbestand. Wat vragen we van u? Wij denken aan iemand met een afgeronde HBO-opleiding. U bent commercieel en proces matig ingesteld en accuraat. Door het karakter van de werkzaamheden zijn communicatieve en sociale vaardigheden en een goed gevoel voor verhoudingen essentieel. Daarnaast heeft u goede kennis van de Duitse en Engelse taal. Ervaring met automatisering is vereist. Tetterode werkt met SAP. MEDEWERKER FINANCIEEL KLANTENBEHEER m'v die de juiste toon weet te vinden De afdeling Financieel Klantenbeheer is een onderdeel van het financiële geweten van de organisatie. Voor een interessante job op deze belangrijke afdeling komen we op korte termijn graag in contact met een Medewerker Financieel Klantenbeheer. De werkzaamheden In nauwe samenwerking met uw collega's bent u verantwoordelijk voor het bewaken van onze debiteurenportefeuille. U rapporteert over de stand van zaken regelmatig aan de afdelingen en u overlegt met de medewerkers over het betalingsgedrag van hun klanten. Indien nood zakelijk maakt u met de betreffende klanten betaalafspraken. Tot slot verzorgt u de hieruit voortvloeiende in- en externe correspondentie. Wat vragen we van u? We denken aan iemand met een MBO- of MEAO- opleiding. Enige jaren ervaring in een vergelijk bare functie is noodzakelijk U bent accuraat en cijfermatig ingesteld. Door het karakter van de werkzaamheden zijn communicatieve en sociale vaardigheden essentieel. Ervaring met automa tisering is een pre. Tetterode werkt met SAP. SENIOR MEDEWERKER FINANCIEEL KLANTENBEHEER balans in commercie en financiën Voor de eerder beschreven afdeling Financieel Klantenbeheer zijn we op korte termijn ook op zoek naar een Senior Medewerker Financieel Klantenbeheer. De werkzaamheden Naast de werkzaamheden die we hebben vermeld bij de functie van medewerker, houdt u zich ook bezig met het afhandelen van faillis sementszaken. U zorgt voor de coördinatie van de werkzaamheden van de overige medewerkers op de afdeling, op het gebied van credit management. Wat vragen we van u? Wij denken aan iemand met een HBO-opleiding. Enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie is noodzakelijk. Ook u bent accuraat, financieel onderlegd en u heeft een goed gevoel voor het verhaal achter de cijfers. Het karakter van de functie brengt met zich mee dat uw communi catieve en sociale talenten goed zijn ontwikkeld en dat u leiding kunt geven. Ook voor deze functie is ervaring met automatisering een pre. Tetterode werkt met SAP. SECRETARESSE m'v Voor onze afdeling Marketing en te ager ing ii Dorc ppar os rei ïmpe De werkzaamheden Als secretaresse bent u de steun en toeverlaat van de Marketing Manager. U verzorgt zelfstan dig alle voorkomende secretariële werkzaam heden, zoals het verwerken van de inkomende|oortv en uitgaande post, het selecteren van de tele foongesprekken, het maken van afspraken en het verwerken en presenteren van gegevens. U houdt zich ook bezig met de voorbereiding, agendering en notulering van diverse vergade ringen en u bewaakt de follow-up. Ook het ccx dineren van reizen, excursies, bezoeken en cu!|^e' sussen behoort tot uw werkzaamheden Tevens bent u alert op het signaleren van zake en gebeurtenissen die voor de Marketing Manager van belang kunnen zijn. Wat vragen we van u? U bent een enthousiaste collega die creatief weet om te gaan met steeds wijzigende situatii U heeft bij voorkeur een opleiding op MEAO- niveau, aangevuld met het diploma van een gekwalificeerde secretaresseopleiding. U heefi kennis, zowel mondeling als schriftelijk, van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal. Daarnaast heeft u veel ervaring in het werken met de gebruikelijke software pakketten 'efa 'ie ee ordt lamvi Wat hebben wij iedereen die bij ons komt werken te bieden? - F.en gevarieerde functie binnen een enthousiast team gemotiveerde medewerkers Mogelijkheden tot het volgen van trainingen en opleidingen - Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - Een stimulerende omgeving en uitdagende werkzaamheden bij een professioneel bedrijf, waar de mens centraal staal Geïnteresseerd in één van deze boeiende functies? Voor meer informatie over de functie Commer cieel Medewerker en de functies Medewerker Financieel Klantenbeheer en Senior Medewerker Financieel Klantenbeheer kunt u contact opnemen met Marieke de Vlieger, telefoon (020) 58 68 194. Voor meer informatie over de functie van Secretaresse kunt u contact opnemen met Marjan van Ketel, telefoon (020) 58 68 386. Alle schriftelijke sollicitaties in de vorm van Ie loc en jt amp< een korte en bondige brief met CV, kunt u sturen aan Tetterode-Nederland bv, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie. Postbus 61500, 1005 HM Amsterdam. Voor meer informatie over onze organisatie ki i£ u ook terecht op onze website: www.tetterode aaro CPA nctie aag. no<

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 46