Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Vaste baan! Projecten! Carrière! Techniek! Waar? WERKVOORBEREIDERS TIMMERLIEDEN NIEUWBOUW Donderdag 23 maart: open avond Een nieuwe bouwmarkt in Katwijk: maak er jouw karwei van! Velsen ZATERDAG 18 MAART 2000 De Ouwehand Bouw Groep is een in de regio gerespecteerde bouwonderneming met meer dan 150 mede werkers. Het bedrijf kent twee vestigingen, Katwijk en Gorinchem, en staat garant voor kwaliteit. Sinds 1997 is dit vastgelegd in een kwaliteitssysteem volgens ISO 9001. Naast de realisatie van circa 600 woning en per jaar, is de Ouwehand Bouw Groep ook volop actief in de utiliteitsbouw. Bij alle bouwprojecten die de Ouwehand Bouw Groep uitvoert gaan deskundigheid, flexibiliteit en menselijkheid hand in hand. Om deze kwaliteiten te handhaven zoeken wij voor onze vestiging in Katwijk: Voor deze functie dient u zelfstandig te kunnen werken. Tevens beschikt u over de flexibiliteit die onze orga-\ nisatie kenmerkt Onder leiding van een projectleider werkt u in een bouwteam aan de voorbereiding van één of meerdere bouwprojecten. Een vooropleiding MTS/HTS is daarbij een vereiste. Tevens zoeken wij voor diverse projecten: Als u over enige ervaring beschikt en bereid bent om binnen een enthousiast team van medewerkers de handen r uit de mouwen te steken, dan verzoeken we u snel te reageren met een vlotte sollicitatiebrief, voorzien van CV, gericht aan onderstaand adres. OUWEHAND BOUW KATWIJK BV Heerenweg 13, Postbus 3050, 2220 CB Katwijk Telefoon 071 - 40 20 274, Telefax 071 - 40 29 741 E-mailadres: groep@ouwehand-bouw.nl Randstad Polytechniek biedt u een snelle carrière in een vaste baan waarin u projectmatig werkt in een technische omgeving. Werken op projectbasis betekent dat u ervaring kunt opdoen en uitbouwen. Randstad Polytechniek werkt vanuit 17 vestigingen verspreid door het hele land, heeft een omvangrijk relatienetwerk en beschikt over alle kennis en kunde op het gebied van project matig werken. Voor u betekent dit volop mogelijkheden voor een uitdagende baan. Er is ruim aandacht voor opleiding, training en begeleiding, waardoor uw talenten optimaal tot hun recht komen. Randstad Polytechniek onderscheidt zich door ruime kennis en ervaring op het gebied van bouwkunde, chemie petrochemie, civiele techniek, elektrotechniek, industriële automatisering, R&D, telecommunicatie en werktuigbouwkunde. Is Randstad Polytechniek uw toekomstige werkgever? Kom dan langs voor een oriënterend gesprek op onze open avond. U bent op 23 maart vanaf 17.00 tot 21.00 uur van harte welkom. Ons adres is: Orlyplein 147, 1043 DV Amsterdam. Voor eventuele vragen kunt u contact opnemen met Angelique Gitz, telefoon: (020) 681 50 11. E-mailen kan natuurlijk ook: amsterdam@polytechniek.com Kijk op Internet voor openstaande vacatures: www.polytechniek.randstad.nl tr randstad polytechniek Werken bij KARWEI? Kijk op www.karwei.nl/werken want daar vind je kant-en-klare sollicitatieformulieren. Invullen, printen, opsturen, klaar. In maart 2000 opent een nieuwe KARWEI bouwmarkt haar deuren aan de Ambachtsweg in Katwijk. Voor deze KARWEI zoeken we enthousiaste mensen die van deze nieuwe bouwmarkt hun KARWEI willen maken. Dus mensen met inzet en gevoel voor service, die in teamverband met ons willen bouwen aan een toekomst. Improvisatietalent komt daarbij goed van pas, net als technisch inzicht. Erva ring in de detailhandel is een pluspunt. We zoeken nog mensen voor de functies: VERKOOP- MEDEWERK(ST)ERS Je krijgt je eigen afdeling waar je de voor raden bijhoudt, prijzen op artikelen aan brengt en zorgt voor een piekfijne presen tatie. De nadruk ligt natuurlijk op verkoop, voorlichting en advies aan klanten. Je moet dus commercieel zijn en kunnen meedenken. CAISSIÈRES Het visitekaartje van KARWEI. Tref woorden: secuur, snel, stressbestendig, representatief en uiteraard vriendelijk. Goede beheersing van de Nederlandse taal is belangrijk en ervaring achter de kassa is een pluspunt. Parttime en fulltime functies. PARTTIME MEDEWERK(ST)ERS Ben je door de week, op zaterdagen of in de vakantieperiode beschikbaar om bij te sprin gen op één van de afdelingen? Bij KARWEI kunnen studenten, scholieren en andere mensen leuk bijverdienen. Als je maar een dienstverlenende instelling hebt, gevoel voor orde en netheid bezit en niet opziet tegen enige fysieke inspanning. BEN JE ER KLAAR VOOR? Wil je meer weten over één van de funr bel dan met Gauke van Lingen op telefoon (0222) 36 24 65, of stuur meteen je c.v. (met vermelding van de functie waarnaar je solliciteert) naar KARWEI Bouwmarkt Katwijk, t.a.v. de heer G. van Lingen, Postbus 7, 1790 AA Den Burg. het Rijnlands Zeehospitium it 4 een l: het Cer .r Hart- ei Longrevaiidacie, het Rijnlands Voorzienii Mytyl/Tyltylschool 'De Vierbot'. Het Rijnland: Zeehospitium is toonaangevend op het gebied v zorg op maat en ontwikkelt zich tot een experti n het mytyl/cylcylonderv tptenz Functie-eisen: - afgeronde opleiding HBO-MW; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - zowel zelfstandig als in multidisciplinair teamverband kunnen werket - ervaring in de revalidatie strekt tot aanbeveling. Wij bieden: - een prettig werkklimaat; - een goed geoutilleerd centrum; - een op zijn taak berekend team van medewerkers; - een gevarieerd revalidanten-aanbod. Het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie zoekt voor het team longrevalidatie een maatschappelijk werker (m/v) - 18 u Algemene informatie: Het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie (HLR) behoort tot de grotere centra in Nederland. Naast klinische en poliklinische hartrevalidatie- programma's biedt het centrum poliklinische longrevalidatieprogramma's aan t.b.v. van patiënten met Astma en/of COPD. Werkzaamheden: - begeleiden en behandelen van longpatiënten die poliklinisch komen revalideren, m.b.t. problematiek welke kan liggen in verwerking, acceptatie en toekomstperspectief; - participeren in een multidisciplinair teamverband; - leveren van een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de discipline Maatschappelijk Werk; - leveren van een bijdrage aan de verdere (beleids)ontwikkeling van het multidisciplinaire team. - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuis Dienstverband: - de aanstelling is vooralsnog voor bepaalde tijd waarna bij gebleken geschiktheid aanstelling v> mogelijkheden behoort. Inlichtingen en sollicitatie: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnei Th. Deckers, teamcoördinator HLR, telefoon (071) 40 60 260: - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u, onds vermelding van vacaturenummer 200009, binnen 14 dagen na verschij en van deze advertentie richten aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk •or de duur van 1 j; r onbepaalde tijd ti De verkeersveiligheid in Velsen, de rode draad in jouw werk. De gemeente Velsen heeft zeven afzonderlijke woonkernen met elk hun eigen karakter en historie. De ligging aan het Noordzeekanaal, de visserij, metaalindustrie, een prachtig achterland met historische buitenplaatsen, bos, duinend strand... dit alles maakt Velsen tot een veelzijdige gemeente. De wensen en behoeften van Velsen's 66.000 inwonei staan centraal in het beleid van de gemeentelijke organisatie. Binnen het bureau Voorbereiding van de afdeling Openbare Werken houdt men zich bezig met de taakvelden Verkeert Vervoer, Groenvoorziening, Civiele Werken, Wegen en Riolering en Grondwater. Bij Verkeer en Vervoer richten we onso infrastructurele projecten en (openbaar)vervoersontwikkelingen. Wegens de groei van Velsen neemt het aantal project; op het gebied van verkeer en vervoer flink toe. Het aspect verkeersveiligheid staat hierin centraal. Wegens het vertrek de huidige medewerker zijn we momenteel op zoek naar een enthousiaste collega voor de ondersteunende functie medewerker Verkeer en Vervoer m/v 36 uur per week Je behandelt klachten die in het maandelijks verkeers- spreekuur naar voren zijn gekomen. Vervolgens geef je opdracht tot te nemen maatregelen. Je speelt een onder steunende rol in projecten, onder andere met het verrichten van onderzoek en analyses op het gebied van verkeer en vervoer. Je interpreteert gegevens en signaleert opval lendheden. Bovendien houd je de verkeersongevallen statistieken actueel bij. Jouw suggesties ter verbetering van de verkeersveiligheid en van verkeers- en civieltech nische werken zijn welkom. Verder verzamel je gegevens die nodig zijn voor een nieuw verkeerscirculatieplan. Bij grote reconstructies verricht je tellingen en zet je deze concreet op papier. Hiernaast draag je bij aan de voor bereiding van verkeersontwerpen en -wijzigingen. Je formuleert beleidsuitgangspunten waar je de ontwerpen en besluiten aan toetst. Tot slot handel je de administratie van verkeersbesluiten af. Wie ben je? Je gaat klantgericht te werk en je bent communicatief ingesteld. Je kunt ideeën en meningen in klare taal uitleggen en je weet de zaken helder en concreet op papier te zetten. Hiernaast kun jij je inleven in de situatie van een ander en sta je open voor andermans vragen en ideeën. Verder ben je leergierig en schroom je niet om een beroep te doen op je collega's als je even iets niet weet. Zowel zelfstandig werken als samenwerken gaat jou goed af. We vragen de MBO-opleiding Verkeerskunde, bij voorkeur gevolgd door enige jaren werkervaring. Ook voor startende HBO'ers is deze functie een uitstekende basis waarin je alle praktijk ervaring op kunt doen. heb W Ons aanbod. Er valt in Velsen genoeg te beleven op het gebied verkeer en vervoer. Niet alleen omdat het open vervoer op de wegen toeneemt en omdat de verkee: ino veiligheid volop in de schijnwerpers staat, maar ook va: wege onze gunstige ligging. Ook onze organisatie mail deze functie aantrekkelijk. We hebben de juiste knowhfl aan boord en zijn een platte organisatie met korte lijne' We hebben direct contact met elkaar, de burgers en politiek. Last but not least: het salaris. Dit kent momente een maximum van 5.392, bruto per maand (schaal 8/p »tenc 1 oktober 1999). Het is echter mogelijk dat de functie zk in de toekomst verder ontwikkelt. Jouw reactie is welkom! Indien jij meer wilt weten over deze functie en i gemeente Velsen als werkgever dan kun je contact o nemen met de heer R. Vlug, telefoon (0255) 56 73 5 Dele* Jouw schriftelijke sollicitatie kun je - graag binnen dagen - richten aan het College van burgemeesteri irtoi wethouders van Velsen, ter attentie van het hoofd vani afdeling Openbare Werken, de heer R. Vlug, Postbus If fl|n* 1970 AL IJmuiden. De gemeente wil meer vrouwen en leden van minderheidsgrotf i ringen in dienst nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht te sollio ren. Bij-de gemeente Velsen is in bijna alle functies deeltijdinvuli bespreekbaar en vanzelfsprekend wordt er voor kinderopM vai bemiddeling verleend. Voor deze functie zijn de gebruikelijke red positionele regelingen van de gemeente Velsen van toepassing leuoep vindt inspraak plaats van een personeelsdelegatie. iiiwri

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44