Personeel Personeel Personeel Personeel Personei .jam» Jantje Beton laat kinderen lachen! a KOKS M/V VOMAR GROEIT... GROEIT U MEE? JantjeBeton Secretaresse it FILIAALMANAGERS m/V giro 1247 Smith Nephew Sommige relaties zijn zo vanzelfspreken Arenthals Chaudron ADMINISTRATEUR ZATERDAG 18 MAART 2000 33 supermarkten de Bollenstreek en Flevoland. Vomar is een voordeelmarkt Met de nadruk bedraagt 600 miljoen gulden medewerkers. Door deze sterke groei zijn wij opzoek naar U krijgt de verantwoording over een van onze topsupermarkten en beschikt over een flinke dosis ondernemerszin. U bent in staat om stimulerend en waar nodig is vernieuwend leiding te geven. Klantvriendelijk en servicegericht is een pre. WH BIEDEN: - zelfstandigheid met beslissingsbevoegdheid - bonusregeling - goede honorering - aantrekkelijke studiekostenvergoeding - goede werksfeer in een gezond bedrijf INFORMATIE: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw I.M. Otten. Telefoon 0255 56 3746 SOLLICITATIES: Uw schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar: Vomar Voordeelmarkt, T.a.v. dhr. C.M. Stokman (adj. directeur operations), antwoordnummer 312,1970 VB IJmuiden Voordeelmarkt fangcveld&Sigkrmans is een middelgrote accountants-organisatie met vestigingen in Alphen aan den Rijn en Boskoop, al meer dan vijftig jaar enthousiaSl team van w 'n 35 personen worden werkzaamheden verricht op financieel en fiscaal gebied Service en persoonlijke dienstverlening staan daarbij voorop. Voor de vestiging LAlphen aan den Rijn zoeken wij ,.r TÜSfë&t In deze functie wordt accuratesse, ordelijkheid en kritisch vermogen gecombineerd met communicatieve vaardigheden. In teamverband worden eenvoudige, maar ook zeer complexe salarisadministraties verwerkt. Daarnaast worden onze cliënten geadviseerd op het gebied van arbeidsvoorwaarden en beloningssystemen. Voor deze functie vragen wij een opleiding op MEAO- niveau gecombineerd met het Praktijkdiploma Loon administratie. L/dis bovenstaande functie u aanspreekt verzoeken wij u te reageren. Uw schriftelijke reactie (liefst handgeschreven) kunt u binnen twee weken Huren naar ons kantoor t.a. v. c Herenweg 113, Postbus 2130, 2400 CD Alphen aan den Rijn T 0172-44 24 25 Minerva Medical Ltd. is een onderzoeksbureau voor medisch wetenschappelijk onderzoek dat samen werkt met huisartsen, het Leids Universitair Medisch Centrum en de farmaceutische industrie. De verpleegkundige verricht geheel zelfstandig werkzaamheden in een klein collegiaal team. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een enthou siaste, VERPLEEGKUNDIGE A/HB0-V Minimaal 24 uur per week. Functie eisen: - Geregistreerd verpleegkundige met minimaal 3 jaar recente werkervaring. - Onderzoekservaring is niet noodzakelijk, bedrijfstraining wordt gegeven. - Goede communicatieve vaardigheden. - Kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. -In het bezit van rijbewijs. Bent u geïnteresseerd in deze functie, dan kunt u schriftelijk reageren en uw sollicitatiebrief met CV richten aan: Mw. B. Stierhout, verpleegkundig coördinator Minerva Medical Ltd. Rijnsburgerweg 10, Poortgebouw 2333 AA Leiden Het Nationaal Jeugd Fonds Jantje Beton streeft naar een volwaardige plaats voor alle kinderen in Nederland. In het werk van Jantje Beton staan preventie van proble men, participatie van kinderen en perspectief op een kansrijke toekomst centraal. Meer weten? Kijk dan op www.jantje-beton.nl. Word donateur: Telefoon (030) 244 70 00 voor onze business unit Medical Smith Nephew, een Engelse multinationale onderneming met vestigingen in meer dan 45 landen en ca. 13.000 medewerkers, houdt zich bezig met de ontwikkeling, productie, marketing en verkoop van onder andere orthopedische- en wondverzorgingproducten. In Nederland richten wij ons met name op de ziekenhuizen en de thuiszorg, met in totaal ruim 54 medewerkers in de binnen- en buitendienst. Functie-omschrijving Als secretaresse voor de business unit Medical bent u de centrale spil tussen de vertegenwoordigers in het veld enerzijds en onze klanten en Smith Nephew zusterorganisaties anderzijds. U bent verantwoordelijk voor de correcte en volledige uitvoering van offertes en correspondentie. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de inkoop van kantoorartikelen e.d. en verricht u ondersteunende werkzaamheden voor Marketing Salaris afdeling. U vormt samen met de huidige secretaresses een team. Functie-eisen U beschikt minimaal over een HAVO of MEAO diploma. U heeft goede schrifelijke en mondelinge vaardigheden in zowel de Nederlandse als de Engelse taal. U kunt goed zelfstandig werken en u heeft de juiste team-spirit. Werkervaring, ervaring met MS Office '97 en affiniteit met nieuwe softwareprogramma's is een pré. Wq bieden Goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (premievrij pensioen, WAO- en ANW-gat verzekerd). En bovenal: een jonge, dynamische werkkring binnen een zich snel ontwikkelende organisatie. Uw sollicitatie, voc Smith Nephew B.V. t.a.v. mevrouw I. Valster, directie-secretaresse Postbus 525, 2130 AM Hoofddorp telefoon 020 654 39 99. telefax 020 653 20 99 i motivatie en CV, kunt u binnen 10 dagen zenden a Toonaangevend in Gezondheidszorg Je kent die hechte, onverbrekelijke relaties wel. De kolibrie en haar specifieke leefomgeving, het strand en de zee. Maar ook de schilder en zijn kwast of de onderneming en haar adviseur. En vooral: jij en jouw carrière! Over dit soort, door niets of niemand te verstoren één-tweetjes willen wij het eens met jou hebben. Waarom? Wij hebben grote plannen zoals: verder groeien, uitbreiding van ons dienstenpakket, onze positie als adviesorganisatie in het midden- en kleinbedrijf versterken, ons lidmaatschap van Grant Thornton International verder uitbouwen. En de beste manier om dit te realiseren is door te investeren in je mensen, het creëren van kansen en mogelijk heden en de juiste teamspirit. Arenthals Chaudron wil eerst naar jou luisteren Wie ben je? Hoe zie je jouw loopbaan? Wij gaan je niet een 'van kranten jongen tot miljonair'-carrière voorspiegelen. Maar we willen ook niet in vakjes denken en daarmee reële mogelijkheden uitsluiten. We zijn op zoek naar iedereen die zich kan vinden in het bovenstaande: En met iedereen bedoelen wij van telefoniste tot aan ervaren bedrijfs adviseur. Dus ook wanneer je nog geen werkervaring hebt. Vertel watje wilt... dat is vast een mooi begin Je ziet deze advertentie of onze internetsite (www.acgt.nl/human) en denkt: "Hé, daar wil ik iets meer van weten". Bel dan even met Annemieke Groeneweg. Zij is bereikbaar op zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur en overige werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur. Bovendien op maandag- en dinsdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Reageer in elk geval tot uiterlijk 31 maart a.s. via ons telefoonnummer 0172 - 416868 of per e-mail: vliegnaar@acgt.nl accountants en adviseurs in ondernemerschap Lid van Grant Thornton International Vestigingsplaatsen: Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Gouda, Leiden, Woerden leer nieuwe aanstellir dondei RESTAURANT 't KOMPAS zoekt met spoed Bel snel! 06.55335434 vragen naar Mw. M. Specht JULIAN AL AAN 58 2159 IC KAAGDORP h g p dtp-designer at houdt II verzorg! ingen, no li verzorgt fesponder u verzorgt concepten /eau eventueel i beheert utern); t<j afwezig ndien nod cd-rom-producties. We werken als Vrij Uit. Baan Nederland, 3M Nederland. Samsom. etc! Ook wordt bij ons Trendies- magazine vormgegeven en opgemaakt, alsmede een groot aantal periodieken in de zorgen wij boekproducties er zijn wij de producent van d< KalenderKuub*. het handige er goedkope eindejaarspremium 4- of s dagen per week. Wij bieden u een goede salariëring, dito sfeer i werkzaamheden. Flexibele werktijden zijn bespreekta Feilloze beheersing van Quark Xpress, lllustratoi vereist, alsmede minstens 3 jaar ervaring. Kenni: media als Internet en CD-rom-producties is zeer welkt Uw sollicitatie met CV, liefst opgemaakt in Quark Xpn digitaal aangeleverd, zien wij graag uiterlijk binner na verschijning van dit blad tegemoet: h g-p, tav. r. hoenson, postbus 757, 2400 at alphen t: (0172) 4719 67 f: (0172) 47 05 73 e: hgp@planeU Naast de totale financiële administratie van Verwo Alphen BV worden ook de administraties gevoerd van andere vestigingen, waaronder Verwo Alphen Penvoerder, Verwo Handel en Verwo België. In deze functie geef je leiding aan de afdelingen administratie, receptie en huishoudelijke dienst. Naast het zorgdragen voor een adequate grootboek, voorraad-, debiteuren- en crediteurenadministratie stel je ook de maandrapportage, jaarlijkse begroting en jaarrekening op. Verder heb je contact met de personeelsfunctionaris van het groepskantoor, accountant, belastingdienst, bedrijfsvereniging, ARBO- dienst en de collega's binnen de overige verkooppunten. Je beheert de verzekeringsportefeuille en verzorgt belastingaangiften. Op beleidsmatig gebied doe je voorstellen tot verbetering van de administratieve organisatie. En "last but not least" ben je verantwoordelijk voor de zéér gecompliceerde kostprijsberekening van de producten. Je rapporteert aan de vestigingsdirecteur en wordt vaktechnisch ondersteund door één van de controllers van het groepskantoor in Oosterhout. Voor deze verantwoordelijke en leidinggevende functie zijn wij op zoek naar een doortastende persoonlijkheid die zich thuis voelt in een commerciële organisatie. Je bent stressbestendig, resultaatgericht, flexibel en kunt goed in teamverband functioneren. Je hebt een aantal jaren relevante werkervaring en minimaal een HBO-niveau (HEAO-BE of MBA/SPD). Je bent bekend met automatiseringssystemen (SAP/R3 is een pré). Verder woon je op een redelijke reisafstand van Alphen aan de Rijn of bent bereid te verhuizen. Tegenover je inspanningen staat een uitstekend salaris, aangevuld met een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd in deze functie bij Verwo Alphen B.V., laat ons dit weten door binnen twee weken een bondige brief met CV te sturen naar Amega Werving en Selectie, Postbus 340, 3740 AH Baarn. Mailen kan ook naar amega@amega.nl. Wil je meer weten over deze vacature en Verwo Alphen B.V., bel dan met Harald Petry, telefoonnummer 035-5426969, of bezoek de volgende websites: www.struykverwo.nl www.amega.nl AMEGA ZORGVULDIGHEID VAN BEGIN TOT EINDE. Onze opdrachtgever, de Sirr Groep, is een vooraansö ducent en leverancier vi producten voor de GW Met zestien werkmaatsch Nederland maakt zij ond van CRH Plc, een in» beursgenoteerde onderne 28.000 medewerkers. De St Groep zet de toon als het gaat om product! servicegraad en innovi betonproducten worden infrastructurele project» name door de overtni bedrijfsleven worden gein de vestiging Verwo Alphej wij op zoek naa fel: iriërinj u intt tn aan: infon sluitine

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42