Person 0NDB ZATERDAG 18 MAART 2000 De reactJetermiJn sluit twee weken na publicatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij komen graag in contact met enthousiaste kandidaten voor de fur medewerker belastingen (m/v) (voor 18 uur per week) bij het onderdeel Belastingen van het bureau Financieel Beheer van d - Middelen met uitsluitend als mogelijke werkdagen woensdag. De gemeenteli|ke belastingen vormen een belangrijke inkomstenbron voor de gemeente. De medewerkers belastingen die belast zijn met de heffing en inning van deze belastingen hebben dus een verantwoordelijke taak. Door de invoering van de wet WOZ zijn de taken voor de sectie belastingen behoorlijk uitgebreid. Met de implementatie van een nieuw softwarepakket wordt er naar gestreefd de administratie zo optimaal mogeli|k aan de nieuwe eisen aan te passen. In verband met het vertrek van één van de collega's zijn wij op zoek naar versterking van het team van enthousiaste medewerk(st)ers die op het gebied van de gemeentelijke belasting werkzaam zijn. Tot de primaire taken van de nieuwe collega gaan behoren het debiteurenbeheer, het bijhouden van de administratie hondenbelasting, het muteren van de gemeentelijke belastingbestanden, het voeren van gesprekken met klanten aan de balie en via de telefoon en het afhandelen van eenvoudige bezwaar schriften. Daarnaast zal er regelmatig administratieve ondersteuning aan de collega's moeten worden verleend. Wij zoeken een collega met een administratieve opleiding op mbo-niveau die affiniteit heeft met geautomatiseerde administraties. Een specifieke opleiding op het gebied van gemeentelijke belastingen of ervaring op dit vakgebied strekt tot aanbeveling, maar is niet vereist. Belangrijker is dat de kandidaat een bewuste keus maakt voor het werken bij de gemeente lijke belastingen en ook wil investeren in zijn/haar kennis hieromtrent. Een klantgerichte en dienstverlenende instelling, alsmede een flexibele werkhouding zijn noodzakelijk voor deze functie. Er wordt zowel zelf standig als in teamverband gewerkt. Als je jezelf herkent in deze profiel schets en ook nog beschikt over een gezonde dosis humor, dan is er alle aanleiding om te solliciteren naar deze functie binnen een leuk team op een vakgebied in beweging. Ons aanbod: Wij bieden u uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector gemeenten. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt (exclusief 8% vakantietoeslag) maximaal f 4.132,-- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (schaal 5). 'er deze functie kunt u intact opnemen met Peter Noordeloos, bureauhoofd Financieel Beheer, telefoonnummer (071) 342 82 10. Als deze functie aansluit bij uw capaciteiten en ambities, ontvangen wij graag zo spoedig mogelijk uw schriftelijke sollicitatie. College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus 115. 2394 ZH Hazerswoude-Rijndijk. i - 11 W V Nederlands Drukkerij Bedrijf BV is een moderne, goed geoutilleerde drukkerij, waar zowel voor de Nederlandse als de Europese markt gewerkt wordt. Dagelijks zijn ca. 155 medewerkers in een aangename werksfeer bezig met het vervaardigen van tijdschriften, brochures, reclamedrukwerk en DM-produkten NDB heeft als full-service bedrijf een moderne Pre-Press (tekst-beeld integratie) en een gedigitaliseerde montage afdeling. Met vier rotatiepersen (Albert, Komori 38, Komori 40 en Lithoman IV) vervaardigt NDB in drie ploegendienst verschillende periodieken. Ter versterking van onze organisatie, zoeken wij op korte termijn Enthousiaste kandidaten (m/v) voor de functie van: Medewerker Verkoop Buitendienst. In deze functie bent u na een gedegen inwerkperiode, waarin u bekend wordt gemaakt met alle aspecten van ons bedrijf en onze produkten, verantwoordelijk voor verkoopresultaten. U bent in staat nieuwe relaties aan te trekken en op commerciële wijze bestaande relaties te beheren en verder uit te diepen. U opereert vanuit een verkoopteam, waarbij de teamgedachte een belangrijke rol speelt. Wij verwachten van u aantoonbare successen in het vak van verkoper en het bezit van een communicatief sterke en commercieel gevormde persoonlijkheid met een klantgerichte marktaanpak. Uw werkwijze is resultaatgericht en u bent in staat op HBO-niveau te functioneren. Uw leeftijd ligt bij voorkeur tussen de 30 en 35 jaar. Calculator/Accountexecutive In deze functie bent u verantwoordelijk voor de vaststelling van de meest efficiënte productiewijze -volgens de opgegeven kostprijs- om de verkoopafdelingen in staat te stellen verantwoorde offertes uit te brengen en orders te accepteren. Naast het maken van offertes, orderanalyses etc., zult u dagelijks in teamverband contacten onderhouden met in- en externe relaties. Wij verwachten van u een grafische MTS-opleiding, gevoel voor commercie, communicatieve vaardigheid en kennis van automatisering. Ervaring binnen de grafischè sector is een pre. Planner Als medewerk(st)er van ons Bedrijfsbureau bent u verantwoordelijk voor de planning van 3 productie-afdelingen, signaleert u knelpunten en bent u in staat oplossingen aan te dragen en pro-actief te handelen bij het in overleg nemen van beslissingen. Wij verwachten van u een opleiding op MTS-niveau en ervaring op het gebied van software-pakketten (o.a. excel). Enige ervaring in een soortgelijke functie is geen must maar wel een pre. Voor alle functies geldt dat wij op zoek zijn naar full-time medewerkers met een flexibele werkhouding en een dynamische instelling. Wij bieden u een afwisselende functie in een gezonde onderneming met een collegiale werksfeer. Het salaris is geheel overeenkomstig de zwaarte van de functie. reactie wel eens de volgende stap in uw loopbaan Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Als u voldoet aan de door ons gestelde eisen, dan zou i kunnen zijn. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een uitgebreid c.v., kunt u zenden aan: Nederlands Drukkerij Bedrijf B.V. ter attentie van mevrouw C. Saltzmann, personeelsfunctionaris, Postbus 70, 2380 AB Zoeterwoude. Tel.: 071-581 21 14. U kunt uw sollicitatie ook e-mailen naar saltzmannc@office.ndb.pl VVV Noordwij Noordwijk, een badplaats van international heeft jaarlijks 1 miljoen overnachtingen en 2 miljoen korte bezoeken. De VVV/ANWB heeft een team van 12 vaste medewerkers informatieafdeling van VVV en ANWB zoel met spoed een enthousiaste INFORMATIEMEDEWERKER 1 (voor 38 uur per week) en SEIZOENS-INFORMATIEMEDEWER (van april t/m september voor 3! Voor beide functies gelden de volgende tal - het verstrekken van mondelinge en telelo informatie - het verzorgen van boekingen o.a. voor logiesaccommodatie, theater etc -werkzaamheden m.b.t. ANWB - verkopen van winkelartikelen - postverzorging en administratieve onders Functie-eisen - minimaal HAVO, aangevuld met een toen opleiding (geldt alleen voor de vaste meo - goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en eventuele Franse taal - ANWB ervaring heeft een pré (geldt allei vaste medewerker) - kennis van Word en andere automatiserc programma's - woonachtig in of bereid zijn zich te vestig Bollenstreek - bereid zijn in de weekenden te werken - representatief en zelfstandig Wij bieden je een leuke, afwisselende baa gezellig team. De secundaire arbeidsvoon zijn volgens de landelijke VVV-richtlijnen. Bent u geïnteresseerd in bovenstaande fu richt dan uw sollicitatie binnen 14 dagen schijnen van deze advertentie aan mevroi de Roos, Hoofd Informatiedienst van Stiet Noordwijk, Postbus 1508, 2200 BE Noord U kunt ook meer informatie verkrijgen bijr de Roos op telefoonnummer 071-3619321 Rabobank Rijndorpen. Een ondernemende bank tussen Leiden en Katwijk. Met 120 medewerkers, verdeeld over drie kantoren. En een zeer interessante markt. Het bedrijfsleven in ons werkgebied bloeit, met de internationale Bloemenveiling Flora in Rijnsburg als middelpunt. En de prachtige omgeving, het nabijgelegen strand en de centrale ligging trekken steeds meer nieuwe bewoners. Als Rabobank hebben we inmiddels een stevige positie in deze regio. De talentvolle adviseur die we zoeken, gaat de beleggingsdienstverlening helpen uitbouwen. Als beleggingsadviseur adviseer je een eigen groep relaties over beleggingen, waarbij hun wensen en behoeften je uitgangspunt zijn. De markten volg je op de voet. Kansen maar ook bedreigingen signaleer je in een vroeg stadium. Zodat je in actie kunt komen voordat de klant erom vraagt. Overigens streef je daarbij naar langetermijnresultaten. Het gaat je immers om een duurzame relatie met je klanten. Je werkt nauw samen met de financieel adviseur(s). En je kunt profiteren van de expertise die we als Rabobank Groep in huis hebben. Bijvoorbeeld met IRIS en Robeco. Je hebt een HBO- of academische opleiding in een financiële richting en liefst ervaring met beleggingen. Interesse? Bel dan met de heer C.A. van der Aart, manager Financieel Advies, telefoon (071) 409 27 11. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Rijndorpen, ter attentie van mevrouw drs. P.J. van der Meer, Postbus 4, 2230 AA Rijnsburg. Meer informatie over de Rabobank Groep: www.rabobankgroep.nl/werken Geef je ambitie toekomst Maar dan wel een heel exclusief open huis. Tijdens onze selectie- dagen op 19 en 20 april a.s. in Haarlem leggen we namelijk de rode loper uit voor (bijna) afgestudeerde hbo'ers tot 27 jaar met maximaal twee jaar werkervaring. Behoor je tot die groep en wil je graag bij ons in de regio Haarlem werken, dan stellen we ons graag aan je voor en beantwoorden we met alle plezier je vragen. Tijdens twee sollicitatie gesprekken luisteren we goed naar je motivatie om bij ons te werken 19 en 20 april a.s., selectiedagen voor hbo'ers in Haarlem. ABN-AMRO De bank en naar je toekomstplannen in de financiële wereld. Weet datje stul ichting niet eens zo heel belangrijk is En dat je vooral in de rc Haarlem veel ruimte krijgt voor eigen initiatief en ondernem Hier hebben we diverse startfuncties voor je: van accountmai verzekeringsspecialist tot organisatieadviseur. Voor informatie en NET v/ sollicitatieformulier kun je terecht bij Miranda Lobel. 023-516 74 ELC0 h Dit formulier vind je ook op Internet: www.abnamro.nl/werketl/. l'Ara taaie ncoi djn[ van l'An imen

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36