Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel 3 Werk wa je trots op ben LISSE HOBAHO HORTI GROEP bijverdienste! Net Warmond AGENT (M/V) OPEN HUIS: 9 Belastingdienst Douane ADJUNCT-HOOFD (m/v) FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS M/V JAC 18 MAART 2000 Hobaho Horti groep B.V. is gevestigd te Lisse en is een vooraanstaand bedrijf in de sierteeltsector. Met haar dochteronder nemingen Hobaho Intermediairs, Het Koelhuis en het Testcentrum voor Siergewassen, verleent zij respectievelijk veiling- en bemiddelingsdiensten, koel- en preparatiefaciliteiten alsmede veredeling*- en testdiensten. Binnen de Hobaho Horti Groep zijn circa 180 medewerkers, waaronder 50 Intermediairs, in de sierteeltsector werkzaam. Hobaho Horti Groep maakt deel ui van de Bloemenveiling Aalsmeer. ikkelin De sicrteeltscctor is sterk in beweging. Er spelen vel» spelen wij dan ook graag op in! Een verdere professionalisering Tegen deze achtergrond zoeken wij een: .r de Hobaho nid w <en I NHOVEN SUI COMMERCIEEL MANAGER IN- VERKOOP BEMIDDELING m/v die een heldere commerciële visie binnen de sierteeltsector praktisch weet vorm te geven maalt deze naar commerciële karnen en mogelijkheden voor onze organisatie. Je bent vcrar t in- verkoopbemiddcling en je streeft daarbij voortdurend naar dc optimale organisatie een duidelijke cn helden r een relevante opleiding op HBO- of Academisch niveau. Je hebt een ruime ervaring opgedaan ir de sicrteeltscctor Jc kent de markt en klantenkaraktcristieken binnen de sector. Ais pcoplemanagc ardigheden collega's optimaal te laten presteren en een goede werksfeer te crccren. Met een hands on praktische oplossingen. Jc staat stevig in jc schoenen en je weet jouw uitstekende commerciële vaar lanten. Jc benut kansen en je voelt je thuis in een werkomgeving waar slagvaardig wordt gewerkt in De Hobaho biedt een inspirerende werkomgeving waar veel ruimte is voor persoonlijke i Ben je geïnteresseerd? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jaap Blauw, algemeen directeur, tclefc naar Hobaho Intermediairs, ter attentie van Ron Axt, Manager Personeel Organisatie. Mallen mag uiteraard ook sippel@hobaho.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Goed voor de groei Hobaho Horti Groep bv Haven 10, 2161 HK Lisse, Postbus 6, 2160 AA Lisse :c kunnen bieden clijke kapitaal. Stichting tot verzorging en huisvesting van ouderen op Protestants-Christelijke grondslag met een huisvesting van 105 bewoners en het beheer over 190 woningen. iling Technische dienst is op zoek naar een: DERHOUDSMEDEWERKER m/v aamheden bestaan o.a. uit: verrichten van correctieve- en preventieve onderhoudswerkzaamheden het gebouw, ïstali voeren van kleine reparaties. derhoud uitvoeren aan de appartementen, lenen van hulp bij interne verhuizingen en intern transport, verzanïélëif ërf ifCoèréi? vai^fiuï^ én Ümifatvfftf omoi isteren bij het inrichten van de zaal i.v.m. activiteiten. •eisen: to inis op het gebied van onderhoud en elektrotechniek op LBO/MBO- 1U Handig kunnen functioneren. ia'e vaardigheden voor de omgang met ouderen en naar andere onreg iplines toe. erband/salariëring: ling vindt plaats in tijdelijk dienstverband voor de duur van een jaar met op een vaste aanstelling bij gebleken geschiktheid. Rechtspositie en oorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. minimaal 2.522,- en 3.348,- bruto schaal 4 per maand op basis fulltime dienstverband en afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. lies binnen twee weken na het verschijnen van deze krant zenden ing "Groenhoven" zorgcentrum voor ouderen. ozenstraat 21, 2311 XS Leiden, (Tel.: 071 - 5120745). t*. ichtingen vragen naar: dhr. W. de Boer, (Hoofd Technische dienst). Dagbladuitgeverij Damiate o.a. uitgeefster van Haarlems Dagblad en Leidsch Dagblad zoekt in ticula (op free-lancebasis) 'langste/lenden verwachten wij dat zij aan de volgende eisen vol- en servicegerichte instelling id met het betreffende gebied (o.a. stratenkennis) sociale vaardigheden en kunnen omgaan met (schoolgaande) jeugd ueel beschikken over voldoende ruimte voor ontvangst van onze dag- in en bezorgers kvan een agent omvat o.a. de volgende werkzaamheden: oed en tijdig distribueren van dagbladen en/of andere eidopdrachten innemen en controleren van de t handelen van bezorgklachten wertó lfZ0r9en van de bijbehorende administratieve werkzaamheden taaamheden worden globaal verricht op werkdagen tussen 14.00 uur laats.pOuur en op zaterdagen van 7.00-9.00 uur. ollicil de ma öen een bijzonder aantrekkelijke vergoeding! n. Na Welling? Bel dan op werkdagen tussen 9.00-17.00 uur naar 023- ook schrijven naar Dagbladuitgeverij Damiate t.a.v. N. van Geldorp, 5507, 2003 PA Haarlem 'HEKWERKEN .0252-419107 FAX 413 045 Wij stellen de deuren van onze nieuwe locatie open voor ervaren: montage medewerkers buitendienst (m/v) lassers/bankwerkers (m/v) Bel voor een afspraak, stuur een E-mail of een brief met je gegevens t.a.v. Ron Meulblok Hekwerken Lisse BV, Postbus 67,2160 AB LISSE Gansoord 9, 2165 BA LISSERBROEK Tel: 0252-419107, Fax: 0252-413045 hekwerk@hekwerkenlisse.nl,www.hekwerkenlisse.nl Dc Nederlandse Belastingdienst staat bekend als een moderne en innovatieve organisatie. Daar /.ijn wc trots op. En daar komen onze mensen rond voor. uit. Overigens niet alleen omdat we een pro-actieve en grensverleggende dienstverlener zijn. Maar ook vanwege de zeer goede doorgroeimogelijkheden. Snel grote verantwoordelijkheid. Dc vele opleidingsfaciliteiten. Of dc kans om ook in bijvoorbeeld 32 uur per week een meer dan Douanemedewerkers ,/m Bij de Douane bewaken we de grenzen van ons deel van de Europese Unie. Daarbij handelen we fiscale zaken af en controleren op onder meer drugs, bedreigde dier- en plantensoorten en op wapens. Twee van de meest boeiende plekken waar we ons werk doen, zijn Schiphol: Europese luchthaven, en Rotterdam: 's werelds grootste zeehaven. Voor beide locaties zoeken we momenteel nieuwe mede werkers. In Rotterdam ga je vooral toezicht houden op het laden en lossen van goederen en op de in- en uitslag van entrepotopslag. Je checkt met name of hoeveelheden en merken op aangiftes kloppen. Op Schiphol controleer je voornamelijk de door reizigers meegebrachte bagage. Ook voer je fysieke controles uit op in-, uit- of doorgevoerde (vracht)goederen. Zowel in Rorterdam als op Schiphol sta je ook voor de administratieve afhandeling. Je start met een inten sieve opleiding. Er zijn vacatures op twee niveaus. Afhankelijk van je opleidingsniveau verdien je tijdens je opleiding minimaal 2.505 en maximaal ƒ2.813 bruto per maand. Daarna kan je salaris oplopen tot 49.400 of 57.000 bruto per jaar, exclusief toeslagen. Je profiel We zoeken mensen die beseffen welke verantwoordelijkheden bij dit werk horen en die willen profiteren van de talrijke mogelijkheden die we kunnen bieden. Met een VBO- opleiding/MAVO-C of maximaal MAVO-D of HAVO heb je een prima basis. Zeker als je graag met mensen werkt en van afwisseling in werktijden en werkplekken houdt. Je reactie Solliciteren doe je via een sollicitatieformulier, dat je samen met een informatiepakket kunt aanvragen bij de Belastingdienst, telefoon 0800-1237. Dit nummer is bereikbaar vanaf 20 maart 2000, op werkdagen tussen 09.00 en 21.00 uur. Noem bij aan vraag referentienummer 2018/HD. Meer informatie vind je op www. belastingdienst, nl/douane 0,ganisctfj ÉÉN •'oor De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een professionele organisatie met als doelstelling het bemiddelen in en het exploiteren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie bestaat uit 17 kinderdagverblijven en 31 peuterspeelzalen voor de leef tijdsgroep 0-4 jaar, 11 centra voor buitenschoolse opvang en het gastouderbureau voor het individuele maatwerk. De COKL zoekt in verband met de samenvoeging van Kinderentrum De Driftkikker en Internationaal Kinderdagverblijf Sinbad per 1 juli 2000 een: voor 24 uur per week g, vrijdag 8 uur perdag. De derde dag van 8 uur De werktijden zijn: dinsdag 8 uur per d wordt vastgesteld na overleg. Na de samenvoeging biedt het kindercentrum, op twee locaties, in totaal plaats aan 58 kin deren in de leeftijd van 0-4 jaar verdeeld over 2 babygroepen, 1 horizontale peutergroep en 2 verticale peutergroepen. Specifieke taken zijn: Meedenken over en het ontwikkelen van nieuw pedagogisch beleid en ouderbeleid Zorgdragen voor stage- en personeelsbeleid Zorgdragen voor een goed contact met ouders Zorgdragen voor werkoverleg en werkbegeleiding in groepsverband en zonodig individueel Diverse administratieve werkzaamheden Wij zoeken Iemand die: Affiniteit heeft met en ervaring heeft in de kinderopvang Respect heeft en openstaat voor alle culturen en religies Enthousiasme, humor en zelfstandigheid bezit en initiatief toont Een flexibele instelling heeft Bij voorkeur ervaring heeft in een leidinggevende positie Het een uitdaging vindt om samen met het hoofd vorm te geven aan een nieuw team Minimaal een MBO-opleiding heeft, eventueel aangevuld met een managementopleiding gericht in de kinderopvang. Wij bieden: Een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband Een afwisselende baan in een nieuwe team welke voortkomt uit twee bestaande teams met zorg voor verantwoorde kinderopvang Rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling Kinderopvang (minimaal schaal 16 3502.- en maximaal schaal 24 4312,- bruto per maand bij een volledig dienstverband).. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Fieke Geyer op maandag 20 maart, dinsdag 21 maart, maandag 27 maart en dinsdag 28 maart van 10.00 tot 12.00 uur. Telefoonnummer: 071-5212051. Schriftelijke reacties, voorzien van een c.v. en motivatie voor 29 maart 2000 richten aan: Kindercentrum Sinbad, t.a.v. Fieke Geyer, Atjehstraat 32, 2315 CV Leiden. De Leidse Welzijnsorganisatie (LWO) is een brede, lokale welzijnsorganisatie. Aanbod en uitvoering zijn afgestemd op actuele vragen. Het beleid volgt de maatschappelijke ontwikkelingen op de voet en past de werkwijze daarop aan. De organisatie omvat zes werkeenheden, te weten: Stadsdeel Midden, Noord, Zuid en West, Stedelijke Activiteiten en het Facilitair Bureau. Daarnaast voert de LWO het jeugd- en jongerenwerk uit in een aantal omliggende gemeentes. In totaal zijn er ongeveer 220 medewerkers werkzaam. Ter ondersteuning van de financiële administratie zoeken wij: Op de financiële administratie is momenteel 40 uur per week vacant, plus tijdelijk 5 uur per week in het kader van ouderschapsverlofvervanging. De omvang van een dienstverband is minimaal 20 uur per week, met de mogelijkheid voor meer uren per week. Benoeming in de functies is conform het aanstellingsbeleid van de LWO voor de duur van één jaar. Daarna vindt eventueel omzetting plaats naar een aanstelling voor onbepaalde tijd. Tot uw werkzaamheden behoren: het verrichten van de financiële administratie van buurthuizen en projecten in de ruimste zin van het woord; controle uitvoeren op de ingeleverde administratie; bijhouden van de administratie van de vaste activa; verstrekken van informatie aan managers werkeenheden, exploitanten en projectleiders; controle op naleving van de administratieve organisatie. Uw profiel: éen afgeronde opleiding PD-boekhouden en studerend voor Moderne Bedrijfsadministratie. Kandidaten met een afgeronde MEAO-ba-opleiding kunnen tevens reageren; minimaal 3 jaar boekhoudkundige ervaring, bij voorkeur in een projectmatige omgeving; ervaring met automatische gegevensverwerking; kennis van spreadsheetpakketten (bij voorkeur Quattro Pro); zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; goede contactuele eigenschappen; een flexibele instelling. Wij bieden: een salaris conform de CAO-Welzijnswerk tussen 3.297,00 en 4.212.00 bij een fulltime aanstelling 36 uur per week) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden; een leuke afwisselende baan in een dynamische omgeving. De LWO streeft naar een evenwichtige samenstelling van haar personeelsbestand, mensen van allochtone afkomst worden daarom met name uitgenodigd om te solliciteren. Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer C. Koeleman (administrateur) telefoon 071-5168147 of mevrouw C. van Dijk (coördinator), telefoon 071-5168145. Uw schriftelijke reactie graaag binnen twee weken na verschijnen van deze advertentie richten aan de Leidse Welzijnsorganisatie, t.a.v. de heer H. G. A. Wit, personeelsfunctionaris, Breestraat 117, 2311 CL Leiden.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 35