Personeel Personeel isnar Telefoniste (m/v) Tijdelijke telefoniste (m/v) Tijdelijke secretaresse facilitaire zaken (m/v) Medewerker koffievoorziening Leerling monteur J bloemen x-v veiling Wij zijn op zoek naar een mpère b.v. VROUWENOPVANG ROSA MAI ZATERDAG 18 MAART 2000 Voor ons kantoor, gelegen op loopafstand van station Heemstede/Aerdenhout, zoeken wij een Administrateur (m/v) De functie: U bent verantwoordelijk voor de financiële administratie, verricht controlerende taken, maakt aansluitingen, verzorgt belastingaangiftes en ziet toe op tijdige (internationale) management rapportage. U bent betrokken bij het opstellen van de jaarbudgetten en de periodieke bijstelling ervan. Ook de verantwoordelijkheid voor de oplevering van de jaarrekening mag u tot uw taak rekenen. U geeft leiding aan de medewerker administratie. Uw profiel: U heeft een opleiding op HBO/MBO-plus niveau en beschikt over enkele jaren werkervaring in een commerciële omgeving. De vaktechnische communicatie in de Engelse taal gaat u goed af. Goede analytische vaardigheden en managers kwaliteiten behoren eveneens tot uw bagage. U kunt overweg met Word en Excel; kennis van ons boekhoudprogramma Multivers is een pré. Tevens zijn wij op zoek naar een Logistiek/Commercieel medewerker (m/v) De functie: U heeft te maken met vele aspecten van de logistieke stroom die begint bij de maandelijkse sales forecast en eindigt bij de aflevering van gereed product aan onze klanten. Met onze buitenlandse fabrieken communiceert u over te produceren aantallen en productieperiodes. U coördineert projecten bij sociale werkplaatsen en heeft dagelijks overleg met onze externe logistieke partner over de afhandeling van inkomende goederen, opslag en distributie. U verzorgt interne rapportages naar diverse niveaus binnen Stafford-Miller. Uw profiel: U heeft een opleiding op HBO/MBO-plus niveau en beschikt over goede communicatieve vaar digheden in zowel de Nederlandse als de Engelse taal. U heeft inzicht in de grote lijnen van het logistieke proces, maar verliest details en deadlines niet uit het oog. U kunt overweg met Word, Excel en Access. Wilt u reageren? Stuurt u dan uw sollicitatiebrief met c.v. vóór 5 april a.s. naar onderstaand adres v M.B.B. Kooien of E-mail naar maria.koolen@stafford-mil.nl Stafford-MillerlBlock Drug is wereldwijd toonaangevend op het gebied van mondverzorging. Als producent stellen wij hoge kwaliteitseisen aan onze pro ducten en hanteren wij de farmaceutische richtlijnen als productienomi. Continue produainnovaties door extensief onderzoek en ontwikkeling resulteren in moderne, 'state of the art' merken. Stafford-Miller heeft in Nederland o.a. de volgende merken: SENSODYNE Parodontal STAFFORD MILLER NEDERLAND BV Stafford-Miller Nederland B.V., Claus Sluterweg 125. 2012 WS Haarlem, telefoon 023 - 548 34 56 Veenstra|Los+Sitsen VeenstralLos+Sitsen Architecten Bna is een middelgroot ar chitectenbureau met een jong team van bouwkundigen, ont werpers en administratief personeel Ons bureau is gelegen in het centrum van Den Haag en goed bereikbaar met het openbaar vervoer. In informele sfeer wordt gewerkt aan overwegend binnen stedelijke (hergebruik, renovatie en nieuwbouw) projecten waarbij veel creativiteit, vindingrijkheid en doorzettingsver mogen gevraagd wordt. Deze projecten zijn vooral gesitu eerd in ae vier grote steden. Wij willen ons team versterken met een - bouwkundig medewerker (m/v) - Enthousiasme, technisch inzicht en sociale vaardigheid vin den wij belangrijker dan een afgeronde bouwkundige oplei ding. Wij Dieden een leuke werkomgeving en prima secundaire ar beidsvoorwaarden, onder meer de mogelijkheid tot werken in deeltijd (32 uur). Sollicitaties met c.v. binnen 21 dagen na het verschijnen van dit blad naar: VeenstralLos+Sitsen Architecten 8NA t.a.v. Pieter Sitsen Maziestraat 16a 2514 GT Den Haag BOUWMACHINES ZOETERMEER B.V. zoekt een medewerk(st)er voor de volgende functie: Bouwmachines Zoetermeer B.V. biedt: - een gezellige werksfeer met een kleine groep mensen; - een interne opleiding met betrekking tot de grondbegin selen van de werking van hydraulisch en pneumatisch gereedschap, afwisselend werk, reparatiewerk; - met klanten meedenken en zoeken naar oplossingen bij voorbeeld op het gebied van productontwikkeling; - intensieve begeleiding. Bouwmachines Zoetermeer B.V. zoekt een persoon met het volgende profiel: - leeftijd 18-25 jaar; - minimaal middelbare technische opleiding of een gelijk waardig niveau; - affiniteit met de commerciële kant van de techniek; - sociaal assertief en leergierig, zelfstandig werkend en initiatiefrijk; - iemand met hart voor techniek! Bouwmachines Zoetermeer B.V. INTERNATIONAL SERVICE FOR NATIONAL AGRICULTURAL RESEARCH The International Service for National Agricultural Research (ISNAR) was created to strengthen the agricultural research systems of developing countries. ISNAR provides advice, information, and training, and carries out research in the areas of policy, organization, and management. It is one of 16 international centers supported by the Consultative Group on International Agricultural Research (CGIAR). CGIAR ISNAR is inviting applications for the following full-time positions: FACILITY MANAGEMENT ASSISTANT Your main responsibilities Reporting to the Director Administration and Finance, you are responsibl for operating and maintaining effective and efficient office services. You 1 manage internal purchasing services, control office security, and coordinj ISNAR's internal office moves and catering services. You will also develoj and maintain a new safety plan for ISNAR. Our requirements You have a relevant technical background at MBO-level combined with 3 years' relevant practical experience. You are flexible and enthusiastic; able to work in both English and Dutch. You have good computer skills; a Dutch driver's license B-E. CENTRAL FILES ASSISTANT Your main responsibilities Reporting to the Central Files Specialist, you are responsible for assisting in managing the data storage and retrieval center in the Central Files Unit You process incoming and outgoing correspondence and documents (both hard copy and electronic); store, retrieve, copy, and distribute office documents; determine files indices; and maintain and update data bases related to the unit. Our requirements You have completed your secondary education and followed relevant trail You have a minimum of 3 years' relevant working experience, preferably an international environment. You have excellent PC skills, in particular d; bases, and you are fluent in English. Ideally, you have a working knowled of French and/or Spanish. Our offer For both jobs, ISNAR offers on-the-job training, a flexible 38-hour worto in an attractive and professionally exciting, multicultural environment, ave competitive salary exempt from Netherlands income tax, a retirement plar a comprehensive insurance package, and 30 days' annual leave. Your application For more information about these positions, contact Personnel Services, phone: 070 - 3496100, fax: 070 - 3819677, e-mail: <isnar@cgiar.org>, or visit ISNAR's Website at <www.cgiar.org/isnar>. Please submit yourle of application by 31 March 2000, together with a curriculum vitae and th; names and addresses of three references, to Mr. C.A. Kramer, Director, Administration and Finance, ISNAR, P.O. Box 93375, 2509 AJ The H< ISNAR believes that diversity of staff contributes to excellence. We then encourage applications from women and developing-country nationals. All applicants must be legally entitled to reside and work in the Netherk Voor zo'n 4.000 kwekers uit de hele wereld is Bloemenveiling Flora, met vestigingen in Rijnsburg en Eelde, de afzetorganisatie voor hun sierteelt producten. Onze afnemers zijn voornamelijk groot handelaren en exporteurs. Net als de kwekers rekenen ook zij op commerciële en logistieke diensten van topkwaliteit. Met totaal 750 mede werkers realiseert Bloemenveiling Flora een omzet die in 2000 groeit tot circa 1 miljard gulden. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. voor minimaal 10 uur per week. voor minimaal 20 uur per week van week 25 tot 33. Voor beide functies geldt: in overleg bereid om bij ziekte en vakantie op basis van meeruren in te vallen (maximaal 36 uur per week). De afdeling receptie maakt deel uit van de afdeling facilitaire zaken. De receptie bestaat uit 6 medewerksters en heeft als functie het afhandelen van hec telefoonverkeer, het ontvangen van klanten en gasten en het uitgeven van slotplaten. Als telefoniste draagt u zorg voor de ontvangst en verwijzing van klanten en gasten. Door middel van het gebruik van een PC bent u verantwoordelijk voor de afhandeling van het binnenkomend telefoonverkeer. Tevens neemt u de storingsmeldingen m.b.t. telefonie aan. Daarnaast houdt u in een volledig geautomatiseerde omgeving de administratie van de gesprekskosten bij. De receptie is van maandag tot en met vrijdag geopend van 5.45 tot 17.00 uur. In verband hiermee zult u volgens rooster worden ingezet. Wij vragen kandidaten met een prettige telefoonstem, een goede beheersing van de Nederlandse taal en een op dienstverle ning gerichte instelling. U bent accuraat en stressbestendig. Het is een pre als u de Duitse, Engelse en Franse taal spreekt en over een opleiding receptioniste/informatrice beschikt. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met Wilco Korts, chef interne dienst, telefoon 071-4094649. voor de periode van mei t/m oktober 2000 voor 24 uur per week. Uw taken als secretaresse zijn o.a. de postbehandeling, het zelfstandig bijhouden van het archief, het zelfstandig verzorgen van correspondentie, het bewaken van de agenda en overige secretariële werkzaamheden. Uw werktijden zijn bij voorkeur maandag, dinsdag en woensdag van 8.00 tot 16.30 uur. Wij vragen een persoon met een werk- en denkniveau HAVO/ME AO/VWO, een secretariële opleiding of enige jaren werk ervaring op secretarieel/administratief gebied. De PC (Word) heeft voor u geen geheimen en u beheerst de Nederlandse taal in woord én geschrift uitstekend. Voorts stellen wij prijs op grote nauwkeurigheid, stress-bestendigheid en zelfstandigheid. U bent assertief en toont initiatief. U bent ouder dan 22 jaar en beschikbaar gedurende deze periode. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met Margriet v.d. Plas-Duistermaat, secretaresse facilitaire zaken, telefoon 071-4094199. voor 11 uur per week. De afdeling koffievoorziening maakt deel uit van de afdeling facilitaire zaken en bestaat uit 3 personen. Uw taak wordt verricht op de dinsdag- en woensdagochtend van 6.30 tot 12.00 uur. U draagt de zorg voor de koffievoorziening op kantoor en u verricht serveerwerkzaamheden bij bezoek en ontvangsten. Bij eventuele ziekte of verlof van collega's bent u na overleg bereid meeruren te werken. Wij vragen een medewerker met een goede algemene ontwikkeling, MAVO/LBO, en een op dienstverlening gerichte instelling. Het spreekt ons aan als u over enige ervaring beschikt. Uiteraard beschikt u over goede contactuele eigenschappen. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met Wilco Korts, chef interne dienst, telefoon 071-4094649. Uw schriftelijke sollicitatie sruurt u binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie naar Bloemenveiling Flora, t.a.v. de heer Jaan Ype Jansen, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. Wij verzoeken u in dc linkerbovenhoek van de envelop ce vermelden: Sollicitatie telefoniste/receptioniste, Sollicitatie tijdelijke secretaresse facilitaire zaken of Sollicitatie medewerker koffievoorziening. Electrotechnisch Installatie Bureau Gevras aankomend elektromonteui KEMA Waarborginstaljvoei derf ri het vak van elektromon iiste praktijkbegeleiding duurt 2 jaar respectievelijk 1 jaar. Na afloop krijg je het door I kend diploma. Tijdens deze opleiding werk je onder supervisie van een 1 e monteur. Je doet erva fsta het maken van elektrische installaties en het maken van communicatie netwerker periode krijg je een salaris volgens CAO Metaalnijverheid. Ampère verzorgt en be: Iaie leiding, gereedschap en werkkleding. Ook kan je deelnemen aan de spaarloonreo ;jp]j Heb je interesse of nog vragen maak dan een afspraak. te Leiden biedt opvang en intensieve begeleiding aan vrouwen met en zonder kin onder meer te maken hebben gehad met mishandeling of bedreiging. Vrouwenopvang Rosa Manus is een middelgrote multiculturele organisatie die bi ichl verlening verband legt tussen de problemen van vrouwen en de wijzea |inj Vrouwenopvang Rosa Manus is op 1 januari 2000 gestart met het werken in te weten: 1Een opname-unit. De Waag; 2. Een unit intensieve hulpverlening, De Veste; 3. Een unit intensieve hulpverlening en opvoedingsproblematiek De 4. Een unit woonbegeleiding. De Zijlpoort. Binnen Rosa Manus is de jeugdhulpverlening apart georganiseerd. De jeugdhui; verlenen hulp op maat aan de verschillende units. Naar behoefte het jeugdteam diagnostische deskundigheid en opvoedingsondersteuning naast n en behandelingsgerichte activiteiten voor kinderen en hun moeders. Vrouwenopvang Rosa Manus zoekt: A. Voor de opname-unit De Waag en de unit intensieve hulpverlening en problematiek De Burcht ig en opte we<l een coördinator voor 28 uur per Inhoud van de functie: Coördinatie van de dagelijkse gang van zaken in de units. Toetsen van de kwaliteit en bewaken van de uitvoering van de hulpverleningsplannen en het hulpverleningsklimaat. Bijdragen aan beleidsontwikkeling met betrekking tot de hulpverlen organisatie in het algemeen. Profiel: de persoon die wij zoeken: heeft minimaal een HBO-opleiding; heeft aantoonbare managementkwaliteiten; kan goed organiseren en plannen; heeft inzicht in en ervaring met vrouwenhulpverlening en multiculti werken; is communicatief en probleemoplossend ingesteld. Voor de vrouwenhulpverlening invalmedewerksters Profiel: de personen die wij zoeken: 'lan hebben affiniteit met vrouwenhulpverlening en multicultureel werk< hebben minimaal een opleiding op HBO-niveau. Het invallen vindt voornamelijk in de avonduren en weekenden plaats Kandidaten van allochtone afkomst worden uitdrukkelijk uitgenodigd te sollicitf riëring is conform de CAO Welzijn. Voor de functie van coördinator is de ma öe' schaling 33. Invalmedewerksters krijgen een nulurencontract aangeboden. Na matie is te verkrijgen bij Mw. C. Tjen-A-Tak (directeur) of bij Mw. E. van derB hulpverlening), telefoon 071 -5730870. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot en met 3 april 2000 gestuurd worden naar q opvang Rosa Manus, Haagweg 47, 2321 AC Leiden, ter attentie van de sollk missie. ook isfe

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34