Personeel L U M C MP* W SAB CATERING APOTHEKERS ASSISTENTE) ZATERDAG 18 MAART 2000 913 SAB CATERING BV is een klantgerichte, naar grootte de vijfde contractcateraar in Nederland en exploiteert meer dan 280 bedrijfsrestaurants. Voor een opdrachtgever in Katwijk, zoeken wij een gemotiveerde cateringbeheerder v/m Maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 15.00 uur u verzorgt samen met twee medewerkers dagelijks de lunch en vergaderservice voor onze opdrachtgever, - u bent verantwoordelijk voor alle dagelijkse werkzaam- heden op de locatie, waaronder het op peil houden van de dienstverlening, de bestellingen en het naleven van de HACCP-regels (hygiëne), - u stuurt het cateringteam aan, bent aanspreekpunt voor opdrachtgever en SAB CATERING en doet zonodig voorstellen om de dienstverlening te verbeteren. Voor deze functie vragen wij een enthousiaste, represen tatieve medewerker die reeds ervaring heeft opgedaan in de catering of horeca. SAB CATERING BV biedt een interessante baan tijdens kantoortijden met veel eigen verantwoordelijkheden. Wij bieden u een dienstverband met goede arbeidsvoor waarden volgens de CAO-contract catering, een reiskostenregeling en gratis bedrijfskleding. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen naar SAB CATERING BV, t a v mevrouw E. Rosbach, Postbus 59. 1160 AB Zwanenburg, telefoonnummer (020) 407 92 00. APOTHEEK LINNAEUS Zoekt met spoed een enthousiaste voor 16-36 uur. Apotheek Linnaeus is een gezellige drukke apotheek in de winkelstraat van Oegstgeest Wij zijn op zoek naar een collega die graag met mensen omgaat en van afwisselend werk houdt. Als je denkt, dat is wat voor mij! laat dan snel wat van je horen dan hoor je er binnenkort ook bij Inlichtingen en/of sollicitaties D. A. Willemsen-ter Wee, hoofdassistente de Kempenaerstraat 31 2341 GG Oegstgeest tel. 071-5173330 Mr. R. Meiners, notaris Rapenburg 43 te Leiden heeft een vacature voor een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) De werkzaamheden zullen bestaan uit het bemannen van de receptie, waartoe onder meer behoort het ontvangen van cliënten en het aannemen van de telefoon. Daarnaast zult u worden ingeschakeld bij de administratieve afwikkeling van diverse in het notariaat voorkomende zaken en de verwer king van de post. Gevraagd wordt: - een enthousiast persoon, het liefst met (enige) werkervaring, voor spoedige indiensttreding (full-time); - minimaal MBO-niveau; - goede typevaardigheid en goede beheersing van de Nederlandse taal; - kennis van tekstverwerking (bij voorkeur WP5.1) Geboden wordt: - een zelfstandige functie met de nodige afwisseling; - een moderne werkomgeving in een karakteristiek kantoorpand; - een goede collegiale werksfeer. Eventuele nadere informatie kan, tijdens kan tooruren, telefonisch worden ingewonnen bij mw B. Vermond, tel. 071-5131645. Geïnteresseerden wordt verzocht binnen 14 dagen een schriftelijke sollicitatie te richten aan mw mr R. Meiners Postbus 11038 2301 EA Leiden Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goe de komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de-inwendige geneeskunde ondergebracht. STICHTING EUROPDONOR De Stichting Europdonor is een kleine afdeling 15 medewerkers) die adviseert en bemiddelt inzake zoekopdrachten van transplantatie centra t.b.v. leukemie-patiënten naar onverwante beenmergdonors of navelstrengbloedeenheden. De zoekopdrachten betreffen patiënten uit zowel binnen- als buitenland. Vanwege de weefselcompatibiliteit is uitwisseling van donors met het buitenland noodzakelijk. In Nederland coördineert Europdonor de regionale bestanden van vrijwillige beenmergdonors. De projectleiding van het landelijke computernet werk is bij Europdonor belegd. Er is een intensief contact met bloed banken, weefseltypeerlaboratoria, transplantatiecentra in binnen- en buitenland en met buitenlandse zusterorganisaties. Wereldwijd is Europdonor verantwoordelijk voor de registratie en zoekfaciliteiten van de ca. 6 miljoen internationale beenmergdonors en navelstreng bloedeenheden. Ook voert Europdonor het secretariaat van de inter nationale World Marrow Donor Association (zie ook http://www.bmdw.org). Automatisering en datacommunicatie spelen een belangrijke rol en worden verzorgd door de sectie automatisering. Een bedrijfseigen systeem is gekoppeld aan andere, internationale systemen. De te onderscheiden taken omvatten het gehele werkveld: - het beheer van de hardware en de standaard software: - het beheer van de operationele systemen en datacommunicatie: - het beheer van internet- en intranetapplicaties; - het opleiden en ondersteunen van de gebruikers: - het bijdragen in de verdere ontwikkeling van de operationele en nieuw te ontwikkelen systemen. Voor aanvulling en uitbreiding van de sectie automatisering zoeken wij Medewerker Automatisering m/v (36 uur per week) Vac.nr.00.W.05.1 I.LD Functie-eisen: - hogere beroepsopleiding (HIO/HTS) of gelijkwaardig niveau; - goede communicatieve vaardigheden; - beheersing van de Engelse taal (mondeling en schriftelijk); - ervaring met 4GL-tools, object-georiënteerd programmeren en internet; - ervaring en kennis van Windows '98, Windows NT4, Paradox 4.0, HTML. Delphi, CGI-applicaties, Microsoft Office 97; - minimaal I jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 6.546,- bruto per maand. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt v vast dienstverband. r een periode van I jaar, met uitzicht op Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H.G.M, van der Zanden (071 - 526 80 02. of e-mail: zanden@rullf2.leidenuniv.nl). DIVISIE 2 Reumatologie In de Clinical Research Unit (CRU) van de afdeling Reumatologie van het LUMC wordt patiëntgebonden wetenschappelijk onderzoek ver richt op het gebied van reumatoïde artritis en andere reumatische aandoeningen. Een groot deel van dit onderzoek geschiedt in samen werking met perifere reumatologen in de regio Zuidwest Nederland, die zich verenigd hebben in de StichtingToegepast Reuma Onderzoek (STRO). Onderzoeksverpleegkundigen van de CRU begeleiden de patiënten in het LUMC en de perifere klinieken, die aan de onder zoeken meewerken, verzamelen de onderzoeksgegevens en leggen die vast Het geheel wordt in het LUMC in de computer verwerkt. In verband met de start van een nieuw onderzoeksproject binnen STRO zoekt de CRU een: Medewerker Datamanagement m/v (28 uur per week) Vac.nr. 00.V.04.1 I LD Functie-inhoud: - coördinatie van de gegevensverzameling van het project - onderhouden van contacten met de onderzoekers en onderzoeks verpleegkundigen; - zorgdragen voor de opzet van een geautomatiseerd bestand en de juiste invoer en verwerking van de onderzoeksgegevens daarin; - ondersteunen van wetenschappelijke onderzoekers bij de gege vensanalyse; - routine verslaglegging en rapportage aan de onderzoekers; - coördineren en verzorgen van de telefonisché bereikbaarheid van het onderzoeksteam en andere administratieve werkzaamheden ten behoeve van het project. Functie-eisen: - MBO-opleiding, medisch-secretariële richting; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met onderzoeksadmmistratie en automatisering; - gebleken belangstelling voor methoden en technieken van onder zoek (statistiek); - kennis en ervaring in het werken met database- en statistische pro grammatuur; - nauwgezetheid, eigen initiatief, zelfstandig kunnen werken binnen een team. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.222,- bruto per maand bij een full time dienstverband. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van het project (verwachte duur van het project is 2 jaar). Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw dr. C.F. Allaart (071 - 526 35 98) en door de heer drs.W.M. Zuyderduin (071 - 526 35 92). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ron de zal ëerst worden afgehandeld. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heelkunde, Anesthesiologie, Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie en Revalida tie. Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten: het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-centrum, het Intensive Care Centrum, alsmede de tot de divisie behorende klinie ken en poliklinieken, het Laboratorium grote proefdieren en het Labo ratorium voor bewegingsanalyse. Heelkunde Voor het stafsecretariaat van de afdeling Heelkunde zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Secretaresse B m/v (fulltime, 36 uur per week) Vac.nr.00.LI l.l I.LD Functie-inhoud: - het verrichten van secretariaatswerkzaamheden voortvloeiend uit patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek; - het bijhouden van de agenda van de stafartsen; - het verzorgen van de correspondentie (Nederlands/Engels); - het voorbereiden van congressen, symposia, conferenties, vergade ringen en onderwijsactiviteiten; - het van concept of band typen van wetenschappelijke publicaties, syllabi en teksten voor lezingen. Functie-eisen: - HAVO-AA/VO-diploma; - diploma medisch secretaresse, bij voorkeur NAMS; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met tekstverwerking en databestanden; - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; - enige jaren relevante ervaring; - flexibiliteit en zelfstandigheid; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.222,- bruto per maand (schaal A6) bij een fulltime dienstverband. Dienstverband: De aanstelling geschiedt vooralsnog voor een periode van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C.F.M. Hanselman-Verbeek, managementassistent A Heelkunde (071 -526 40 05). DIVISIE I Binnen de afdeling Thoraxchirurgie zijn 8 cardiopulmonale chirurgen werkzaam en 2 intensivisten. Het secretariaat bestaat uit een staf secretaresse, een planningsmedewerkster en 3 secretaressen. Er is een nauwe samenwerking met de verpleegafdelmg en de Intensive Care. Wegens het vertrek van een van onze secretaressen is de afdeling Thoraxchirurgie op zoek naar een enthousiaste: Secretaresse A m/v (voor minimaal 32 uur per week) Vac.nr.00.L.13.1 I.LD Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar iemand die kwal- teit van dienstverlening hoog in het vaandel heeft staan. Functie-inhoud: - het verwerken van de ontslagbrieven; - het verwerken van de OK-verslagen; - algemene correspondentie; - het aannemen van de telefoon; - het verwerken van de post. Functie-eisen: - HAVO/MEAO-secretariële richting; - kennis van de medische terminologie; - kunnen werken met een dictafoon; - flexibele instelling; - bij voorkeur ervaring als medisch secretaresse; - bij voorkeur ervaring met het ZlS-systeem. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f3.833,- bruto per maand (schaal A5 bij een fulltime dienstverband. Dienstverband: De aanstelling geschiedt vooralsnog voor de periode van I jaar, n uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden-gaarne verstrekt door mevrouw P.F. van der Hilst, managerThoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie 9 Revalidatie (071 - 526 37 99). De afdeling Anesthesiologie zoekt voor de pré-operatieve poliklinil Anesthesiologie een: Doktersassistent m/v (32 tot 36 uur per week) Vac.nr.00.L.19.1 I.LD Organisatie: De pré-operatieve polikliniek Anesthesiologie maakt deel uit v de afdeling Anesthesiologie en houdt zich bezig met het vaststellenl de gezondheidstoestand van de patiënt de anesthesie bij de geplan ingreep toelaat, alsmede het geven van voorlichting omtrent 1 anesthesiologische behandeling. Functie-inhoud: Verlenen van assistentie tijdens het spreekuur zoals: - ontvangen van patiënten en begeleiders; - uitleg geven over de in te vullen vragenlijst; - meten van bloeddruk en gewicht en zonodig het maken van ECG en afnemen van bloed; - alle administratieve handelingen die vereist zijn voor de voorfi reidmg en afwerking van het spreekuur. Functie-eisen: - diploma doktersassistent; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.833,- bruto per maand (schaal 5)1 een fulltime dienstverband. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van I jaar, met uitzicht verlenging. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw dr. A. de Roode, Anesthesioloog (071 - 526 45 53 of 071 - 526 91 II, pieper 9264) en door mevrouw H.A.L. Hübert-Fabery de Jonge, manager afdeling Anesthesioloj (071 -526 36 07). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepass» Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van d< advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN 3

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22