Personeel Personeel Personeel Personeel Personei administratief medewerker BOUHUIS BV Omdat wij flink in de groei zijn, zoeken wij een Schade- correspondent motorrijtuigen voor onze afdeling Insurance B 1^ ZATERDAG 18 MAART 2000 Wil jij meer dan alleen maar knippen? Wij zoeken een enthousiaste haarstylist(e) zoals jij, die haar(zijn) grenzen wil verleggen en graag wil werken in een professionele kapperszaak. Wij kunnen jou bieden: Prettige werksfeer Ruimte voor creativiteit Evt. doorgroeimogelijkheden naar een leidinggevende functie Zeer goede beloning Parttime of fulltime aanstelling Werken met ammoniavrije produkten Goede training en begeleiding Wij vragen: Flexibiliteit Goed met mensen om kunnen gaan Enthousiasme Zelfstandig kunnen werken Voel jij je hierdoor aangesproken, heb je interesse of wil je wat meer weten? Bel of schrijf naar: --T EDWIN /HUNNIEE Varkevisserstraat 227 - Katwijk Tel. 071-40 15 102 NET EEN HAARTJE BETER! Na 18.00 uur tel: 071 40 72 732 \W VQn der Klugt registeraccountant Ambachtsweg 7a, 2222 AH Katwijk ZH Tel. 071-4080982 fax 071-4029183 Wij zijn een accountantskantoor met cliënten voornamelijk in het midden- en kleinbedrijf. Ter uitbreiding van ons team is er op korte termijn plaats voor een: (m/v) De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: - het voeren van financiële administraties - het verzorgen van loonadministraties Wij zijn op zoek naar iemand met een opleiding op MBO-niveau en/of ervaring in een soortgelijke functie. Ervaring met Exact en het verzorgen van loonadministraties is een pre. Voor deze vacature bieden wij een afwisselende en zelfstandige functie in een team van enthousiaste collega's, een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder 13e maand en premiespaarregeling). Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u sturen naar: Accountantskantoor Van der Klugt T.a.v. Anita van der Ree Postbus 3069 2220 CB Katwijk Q-jganist,^ *0 V"oor De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een professionele organisatie met als doelstelling het bemiddelen in en het exploiteren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie bestaat uit 17 kinderdagverblijven en 31 peuterspeelzalen voor de leef tijdsgroep 0 tot 4 jaar, 11 centra voor buitenschoolse opvang en het gastouderbureau voor het individuele maatwerk. Ten behoeve van het hoofdkantoor van de COKL zoeken wij op korte termijn een: A. BALIEMEDEWERKSTER voor 16 uur per week (2 werkdagen) B. SECRETARIAATSMEDEWERKSTER afdeling bedrijfsvoering voor 16 uur per week (bij voorkeur verspreid over 4 werkdagen) Taken functie A: telefoonbehandeling; coördinatie reservering vergaderruimte ontvangst bezoekers postverwerking faxverkeer voorkomende ondersteunende secretariële werkzaamheden functie B: archivering verzorgen uitgaande correspondentie manager bedrijfsvoering voorbereiden en notuleren vergaderingen bestelling kantoormateriaal en drukwerk overige secretariële werkzaamheden t.b.v. manager bedrijfsvoering Wij vragen functie A en B: goede beheersing van de Nederlandse taal kennis van Word 97 en Windows 95 flexibele en dienstverlenende instelling zelfstandigheid representatief voorkomen functie A in het bijzonder: beschaafde telefoonstem bereidheid om extra te werken i.v.m. ziekte en/of vakantie functie B in het bijzonder: secretariële opleiding kennis van Excel Wij bieden een afwisselende baan bij een dynamische organisatie; een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling administratief/ secretariaatsfuncties (minimaal schaal 10, f 2.914,- en maximaal schaal 19, f 3.805,- bruto per maand bij een volledig dienstverband). Telefonische informatie is te verkrijgen bij Roelanda van Dueren den Hollander (directie secretaris) op maandag 20 maart tussen 9.00 en 12.00 uur en op donderdag 23 maart tussen 14.00 en 17.00 uur op telefoonnummer 071-5163434. Schriftelijke reacties, voorzien van motivatie en curriculum vitae, vóór 29 maart 2000 richten aan Hoofdkantoor COKL, t.a.v. R. van Dueren den Hollander, Postbus 22012301 CE Leiden. CMC is een dienstverlenende organisatie op rein. Staande ii traditie van de religieuzen legt CMC een verbinding tussen re ligieuze inspiratie en maat schappelijk handelen. Dit ge beurt onder andere door: - het bemiddelen bij de onder steuning van vernieuwende en solidaire vormen van kerk- zijn in het zuiden; - het bemiddelen bij de uitzen ding van (missionaire) ont wikkelingswerkers naar het Zuiden; - het bemiddelen bij de aan schaf van boeken en abonne menten door missionarissen en kerken overzee; - het behartigen van de belan gen v n het voeren van de actie voor de 'Week voor de Nederlandse Missionaris'; - het mede-uitgeven en verko pen van de Missie-Zendings kalender. CMC heeft binnen haar afdeling Communicatie een vacature voor een organisatorische duizendpoot (m/v) voor 60% van een volledig dienstverband Voor deze vacature zijn wij op zoek naar iemand die de volgende taken op zich kan nemen: - het verzorgen van de logistiek van de verkoop van de Missie-Zendingskalender en de actie van de Week voor de Nederlandse Missionaris; - het plannen en bewaken van drukwerk- en mailing trajecten; - het controleren van facturen en van betalingen door afnemers; - het mede beheren van adresbestanden en het sa menstellen van verzendlijsten; - het beantwoorden van vragen van donateurs en an dere relaties. Voor een goede vervulling van de vacature zijn vereist: - kennis van secretariële en administratieve werkzaamheden op MBO-niveau; - ervaring met de begeleiding van de productie van drukwerk; - betrokkenheid bij de doelstelling en de doelgroepen van CMC CMC biedt goede arbeidsvoorwaarden, waaronder: - rechtspositieregeling gebaseerd op de CAO-Welzijn, met o.a. kinderopvang en mogelijk heden voor bedrijfssparen; - opname in pensioenregeling PGGM; - werktijden in overleg. De salarisinschaling is afhankelijk van de uitkom sten van het functiewaarderingsonderzoek dat mo menteel binnen CMC gaande is. Nadere informatie over de functie kunt u krijgen bij het hoofd van de afdeling Communicatie, Werend Griffioen, tel. 070-31 36 700. Schriftelijke sollicitaties kunnen vóór 1 april a.s. worden toegestuurd aan CMC, t.a.v. Manon Vander- kaa, hoofd Organisatie Diensten, Postbus 16442, 2500 BK Den Haag. ELEKTROTECHNISCH INSTALLATIE-BUREAU Bouhuis B. V. gevestigd te Katwijk is een elektrotechnisch installatie bureau werkzaam in de utiliteits- en woningbouw. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op korte termijn op zoek naar een kandidaat voor de full-time functie van een: ELEKTROMONTEUR Voor deze functie denken wij aan iemand: met ervaring in soortgelijke werkzaamheden; in de leeftijd vanaf 22 jaar bij voorkeur in het bezit is van een rijbewijs die meedenkt en bereid is alle voorkomende werkzaamheden uit te voeren; die klantgericht is; Ben je geïnteresseerd, stiiür dan binnen twee weken je sollicitatie met curricu lum vitae naar: Bouhuis B.V. T.a.v. de heer H. van Duijn Postbus 171 2230 AD RIJNSBURG Voor meer informatie over deze functie kan je ook bellen: 071-4051414 ^scv^° De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) beheert de kinder dagverblijven Bibelebon, Bibelebos (dependance Bibelebon), de Hummelhof, De Sterrenboom, die elk zowel bedrijfs- als gesubsidieerde opvang realiseren voor kinderen van 0 tot 13 jaar. De CSKV zoekt voor kinderdagverblijf de Hummelhof zo spoedig mogelijk een Leidster voor de peutergroep voor 3 dagen per week 2 dagen op de groep 1 dag op invalbasis Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Enny van Gilst of Pien Croes, tel.: 071-5612506. Tevens zoekt zij voor de BSO per 1 mei 2000 een Groepsleidster (4 tot 8 jaar) voor 36 uur per week Groepsleidster (10 tot 13 jaar) voor 21 uur per week Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag van 07.30 uur tot 9.00 uur en van 12.00 uur tot 18.00 uur. In de schoolvakanties hele dagen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Jet Groote, hoofd BSO, tel.: 06-51028098. Voor de functies gelden de volgende eisen: - relevante MBO of HBO-opleiding (studerend hiervoor); - ervaring in het werken met de desbetreffende leeftijdsgroep is een pre; - individueel als in groepsverband met kinderen kunnen werken; - goede contactuele vaardigheden; - in teamverband kunnen werken. Sollicitaties kunt u voor 27 maart 2000 richten aan: CSKV I Papelaan 85E 2252 DG Voorschoten Hertz Lease is niet aan een automerk of bank gebonden en behoort tot één van de autolcasemaatschappijen van Europa, met een totaal wagenpark van meer dan 15().0o Hertz Lease is de toonaangevende naam in autoleasing. De naam voor een modern, dynamisch bedrijf, dat symbool staat voor verregaande vernieuwingen in mobiliteit. Do; Je dagelijkse werkzaamheden bestaan ui handelen van cascoregres en het beoori schadeformulieren. Naast het zowel schri IDcU telefonisch oplossen van de schuldvraag] jorp tiek verzorg je de financiële begeleiding het rappèl in de dossiers bij. Wat moet een schadecorrespondent in huis Naast een opleiding op MBO-niveau I I1016 voorkeur ook in het bezit van een vakgeri:nor ma. Je hebt ervaring in de verzekeringst* interesse in het verkeersrecht. Je beschifa klantvriendelijke instelling en goede co eigenschappen. Ook kun je goed ovei PC en Microsoft Word. Voldoende geprikkeld om een gooi te doc|^ uitdagende baan waarin je al je naliteit en creativiteit kwijt kiunt? Binnen! nisatie met korte lijnen en een prettige «Joms En met secundaire arbeidsvoorwaarden a![ stekende pensioenregeling, allerhande lijkheden en PC-Privé regeling? Schrijf dan binnen twee weken een briefAffE Lease, Postbus 696,2130 AR Hoofddorp,l3jaï tie van onze Insurance Manager, OttojM& Wil je meer informatie over wie we zijn Jpestal te bieden hebben, je mag Otto ook belief 5694444. En je kunt sowieso altijd www.hertzlease.nl. Vo< mdl Jigs nRo bers. geeft tul Gemiva-SVG Groep In juni van school af? Doorleren maar ook geld verdienen? Dan doen wij je het volgende aanbod! die zorg en dienst verlenen aan 340 Swetterhage Swetterhage bestaat uit 10 woonlocaties en 3 activ cliënten met een verstandelijk handicap. Op verschillende woonlocaties hebben wij per 1 september 2000 plaats voor Jonge enthousiaste mensen die willen werken en leren tegelijk Wij zoeken: Leerling groepsbegeleiders (MBO-niveau) Leerling verpleegkundigen (MBO-niveau) Leerlingen voor verkorte opleidingen Voor gemiddeld 32 uur per week. Vacaturenummer: 1500.46 Per september 2000 start Swetterhage in samenwerking met Haagland en de opleiding MBO-SPW verstandelijk gehandicaptenzorg en de opleiding voor de verpleegkundige richting. Het bijzondere aan deze opleidingen is, dat je een gedegen opleiding kunt combineren met betaald werk in de verstandelijk gehandicaptenzorg. Afhankelijk van de leerweg die je volgt ontvang je, of meteen in het eerste leerjaar salaris danwel vanaf je tweede leerjaar. Bij de Beroepsopleidende leerweg bestaat het eerste leerjaar uit een theoriejaar, waarin 3 maanden stage wordt gelopen op een van onze locaties. Vanaf het tweede leerjaar verdien je salaris en kun je het eerste theoriejaar in praktijk brengen. Bij de Beroepsbegeleidende leerweg kun je het eerste leerjaar direct aan de slag en volg je eenmaal per week de opleiding. Tijdens de opleiding volg je theorielessen bij Haagland, in Leiden. Wij zoeken kandidaten: - met een diploma VBO met minimaal 2 vakken op C-niveau, waaronder nederlands; - of een difploma Mavo/Havo/VWO; - affiniteit hebben met de verstandelijk gehandicaptenzorg. Wij bieden: - een beroepsopleiding in de zorg i - arbeidsvoorwaarden en salaris cor aangevuld tot mm.loon; - een dynamische leer- /werkplek. lijke of meervoudic. doen we binnen één locaties in Zuid-Hot bij hen thuis of in hu- willen werken aan v: Daarom hebben w; i beperkingen, maar mogelijkheden en de i zij maken. i, leerlingensalaris eventueel pkerkl e ke Is je belangstelling gewekt? Op maandag 27 maart en dinsdag 4 april zijn er informatieavonden van 19.00 tot 21.00 uur. Naast informatie over de inhoud van de opleiding en de Gemiva-SVG Groep, hoor je van begeleidsters en huidige SPW-vg leerlingen hoe het is om werkzaam te zijn in de zorg voor verstandelijk gehandicap- Wil je deelnemen a, afdeling PO&O. i deze avond, meld je dan a v. onderstaande bon of bel 071-580 61 00, Reageer snel, want het aantal plaatsen is beperkt. Ondergetekende wenst graag deel te nemen aan de informatie-avond op maandag 27 maart/dinsdag 4 april (doorstrepen wat niet van toepassing Is). Naam: Adres: Woonplaats Postcode: Informatie en sollicitatie: Wil je meer informatie bel dan Annemari' personeelsconsulent, tel 071-580 61 97. Sollicitaties richten aan de afdeling PO&O (regie Noord) van de Gemiva-SVG Groep, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. Vermeld in je brief het vacaturenummer. Medewerkers van de Gemiva-SVG Groep aangesteld per regio. Voor deze vacature een aanstelling voor regio Noord met als standplaats Zoeterwoude-Dorp. De Gemiva-SVG Groe "Ondersteuning h met een handicap vraagt om samen»? je ook hebt jij bei schakel in dit gebet delijkheden en dit groot De ruimte

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 18