oi Met groot gemqk energie van vloer tot dak 4 Koop zo'n SPORTKAS-lot en misschien wint u wi een splinternieuwe Volkswagen! Leid sch Dagbl e lei S9 Warfflfft/onen ZATERDAG 18 MAART 2000 iG1 Maak kans op prachtige prijzen en doe mee aan de Actie SPORTKAS! Met een SPORTKAS-lot maakt u niet alleen kans op een miljoen gulden maar bijvoorbeeld ook op een geheel verzorgde reis voor 2 personen naar de Olympische Spelen van Sydney of een splinternieuwe auto. Kortom, een spetterend prijzenpakket! Bovendien hebben kopers van een SPORTKAS-lot altijd prijs: op ieder lot zitten 2 interessante waardebonnen die u zelf goed kunt gebruiken of waar u anders wel een ander blij mee kunt maken. Steun een sportvereniging Tientallen sportclubs uit uw regio nemen deel aan de Actie SPORTKAS 2000. Steun de club die u het meest na aan het hart ligt en koop voor slechts 5 gulden zo'n SPORTKAS- lot! leder verkocht lot levert uw club maar liefst 3,50 gulden netto op. Olympische sporters rijden Volkswagen Waarom de Actie SPORTKAS? De Actie SPORTKAS is een initiatief van NOONSF en de gezamenlijke regionale dagbladen waaronder het Leidsch Dagblad (voor info: Danielle van Velsen, tel. 023 - 515 01 74). Doel is sportverenigingen in staat te stellen extra inkomsten te verwerven om hun zinvolle activiteiten ook in de toekomst te kunnen blijven ontplooien. De produktie van de loten is in de vertrouwde handen van De Lotto. Doet uw club nog niet mee? Vraag snel naar de mogelijkheid van na-inschrijving en bel naar 023-5150174 of kijk op internet: www.sportkas.nl Olympisch getint prijzenpakket met hoge winkans! Hoofdprijs 1 miljoen gulden! Extra prijzen: reis voor 2 perse georganiseerd door ATP naar de Olympische Spelen in Sydney 2000, een nieuwe Volkswagen, Tulip Multimedia PC's, Philips TV-videocomfc reischeques vrij besteedbaar bij ATP, jaarabonnementen op Sport Intern, sportpurses van Asics en een tweetal entreebewijzen voor de tentoom Sport in beweging in het Museon te Den Haag. ?n ssch de epati WWW4SportkaS4.nl b§m Nu voor actieprijzen: isolatie, HR+glas, HR-ketel en zonneboiler Wilt u een behaaglijker huis en een lagere energie rekening? Dat kan als u nu meedoet aan de Actie Warm Wonen. Uw gemeente en uw energiebedrijf organiseren de actie om het u gemakkelijk te maken om isolatie- en installatiemaatregelen te laten uit voeren in uw woning. Alles wordt compleet voor u geregeld: van de selectie van betrouwbare bedrijven tot de aanvraag van subsidies. Makkelijk en voordelig Dit is het moment om op een professionele en voordelige manier uw huis energiezuinig te maken. Met de Actie Warm Wonen is energie besparen heel gemakkelijk. U vraagt het informatie pakket aan en stuurt de antwoordkaart in. Eén van de ge selecteerde bedrijven komt bij u thuis om een offerte op te stellen. Besluit u om over te gaan tot een opdracht voor isolatie of installatie? Dan hoeft u alleen de offerte ondertekend terug te sturen. Het isolatie- of installatiebedrijf neemt contact met u op en de werkzaamheden kunnen beginnen. Grijp nu uw kans en doe mee aan de Actie Warm Wonen. De voordelen: alles wordt compleet voor u geregeld (aankoop materialenselectie van betrouwbare bedrijven, subsidies, montage, etc.) scherpe prijs uitvoering door erkende bedrijven vooraf offerte meer comfort in uw huis lagere energierekening één of meerdere maatregelen mogelijk Nu alleen voor inwoners van Leiden De Actie Warm Wonen is een initiatief van uw energiebedrijf en de gemeenten Alkemade, Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten en Zoeterwoude. De actie loopt steeds in één gemeente of wijk. Deze maand start de actie in de gemeente Leiden. Inwoners van Leiden met een eigen huis dat voor l 985 is gebouwd, krijgen automatisch een informatie-pakket thuis gestuurd. De overige inwoners van Leiden kunnen dit infor matiepakket aanvragen via ons gratis nummer 0800 0230285. Als u in één van de andere gemeenten woont kunt u hieronder zien wanneer u mee kunt doen aan de Actie Warm Wonen. Kom naar de Informatiedag Op 8 april van 10.00-16.00 uur. StadsbouwhuisLangegracht 72, Leiden Op deze dag staan onze adviseurs klaar om al uw vragen te beant woorden. Ook kunt u al onze actieproducten bekijken en u laten informeren over: HR"hglas Een extra isolerend soort dubbel glas. Zoeterwoude Voorschoten Leiderdorp Leiden Oegstgeest Alkemade Alle gemeenten mei 1999 september/oktober 1999 november t/m januari 2000 februari t/m maart 2000 april 2000 mei 2000 oktober 2000 Actief van uw energiebedrijf en uw gemeente Wilt u meer weten over de actie? Bel dan naar ons gratis telefoonnummer: 0800 0230285 of bezoek de informatiedag. Om een informatiepakket aan te vragen kunt u ook 0800 0230285 bellen of de antwoordcoupon insturen. leen i manc esm< datilf dik. Ik hei 7ove ijnsn iheel ik da iregi ieter 1 nvai idea lijkei bijd eent. 1V00] Ik wil graag het informatiepakket over de Actie Warm Wonen aanvrage eook iefste Er zijn isolatiemogelijkheden voor muur, dak en vloer. Een cv-ketel met een extra hoog rendement Zonneboiler Een zonneboiler verwarmt kraanwater met behulp van de zon. Verwarmt met behulp van de zon kraanwater en het water voor de verwarming. Woonplaats Stuur deze bon naar: Actie Warm Wonen, Antwoordnummer 10053, 2400 VB Alphen aan den Rijn. Een postzegel is niet nodig twee Inge. boot itoor ensvi 'peis

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 16