Trigon treurt om onnodige aftocht Benauwde zege voor Saturnus ijadjoe pakt titel mooiste manier CC herstelt zich Katwijk sluipt langzaam naar de top Sport e keer goud voor ionaal schaatstalent )AG 13 MAART 2000 laat laatste kans glippen \Z&P NGENT 9obb in de Leidse regio zul- gemengde gevoelens d<M en op het zaalseizoen. doni schaarde zich op de *ll,a" jij kampioenen Fiks en Aqua en. Tempo speelt een 'iel om promotie tegen rogels. Sporting Trigon, fieksJiaïden, Crescendo en ipvis n echter gedegradeerd, 'vacht hetzelfde lot, de komende beslis- ^emJlstrijd tegen HKC(H) Hoon Wlek! rloren. Sas» nkelijk leek TOP tegen Rotte n0g kampen met de Wate i het verlies in de top- 13-1 DOS/WK. De Sassen- speelden in een laag woer n schoten zwak, zodat Vuuntegen een achterstand Steven Baart, Jeroen Wolf (3), Mirjam de eter Boeren en Stanley rgden echter voor her vorm van 9-8 (rust) en UZS(tussenspurt brak het Aqu=ian de bezoekers: 28-15 nva; d. Het gehele achttal ij aan de productie, Lisette van der Willik (worp kreeg toegewe- ook van de 'nul' af te inaïden had nog ge- DON piratie om de degrada- Aiiia e eerste klasse te ver- q met een 20-13 zege op blauwwitten bezaten lelijk eens meerdere en dat maakte hen ge- *j Heiko Locher (4), Mark - :n (3), Nienke Feen- yco Heijman, Liesbeth Chantal de Vries, Arne en Martijn van der 7 Y den de basis met 13-3 2gi lob van der Stelt (mo- bij Vlaardingen) werd ;d als nieuwe trainer, mag zich dankzij de ist bij Vriendenschaar 0.1 tken voor een extra de klas» iuel tegen HKC(H). Trainer Peter Kuipers sprak over een overwinning met een gouden randje, omdat zijn se lectie zoveel veerkracht had ge toond. De ploeg liet zich im mers niet ontmoedigen door een moeilijk eerste kwartier (10- 3). Raymond Boerman (4), Bert Vanhaelen (3), Saar Karstens (2) Lian Olsthoorn, Ineke van der Vegte, Robin Amoldus en Sjoerd van der Kooij vertaalden het zelfvertrouwen in de score (15-17), maar daarna ontstond er weer een achterstand (24-23) Ook die werd weggewerkt, door toedoen van Robin Ar- noldus en Bert Vanhaelen. Kampioen Fiks had op 10-8 het geluk dat de scheidsrechter een treffer van Victoria niet zag, waarna het vervolgens 13-8 (rust) werd. Matthijs de Visser gaf vanuit de verdediging enige doelpunten aan en tekende zelf voor de driehonderdste goal van dit seizoen (14-8). Theo Vreeken was maar liefst tien keer succesvol. Verder viel Len- nie Anholts op door als inval ster twee maal in een minuut te scoren. Tempo zorgde met een 13-10 overwinning op Phoenix voor een passende omlijsting van de supportersdag. Marcel Haagsman, Marcel Hanegraaff, Edwin Visser (2), Margriet Lem- kes en Maaike Rijswijk bouw den in de eerste helft een 8-3 voorsprong op uit soms knappe aanvallen. De Alphenaren hiel den deze voorsprong moeite loos vast, zodat zij zich verze kerden van een promotiewed strijd tegen De Dijkvogels. Slechts twee keer stond Cres cendo tegen Trekvogels aan de goede kant van de score. Linda Meijers, Wijnand Alberts (3), Remco Beije (2), Carmen Zit man, Edwin van der Kraan en Michel Wijnen zorgden even na rust voor 10-9 en 11-10. De laatstgenoemde deed mee voor Johan Baak, die te weinig had getraind. De degradant van de 0 DIRK KLOOS ichtsti oor een zwaarbevoch- tinning op Polar Bears geëindigd in de tus- van de hoofdklasse, met 11-12. LZ 1886 (S ït verder dan de laatste y.!®$|)ndanks een goede werd met 8-5 verloren In de play-offs ont- da'f de beide ploegen el- V;3 E'™ ad een zeer slechte n Polar Bears. Kimmo 7ste wist nog wel 0-1 te fa- daarna sloeg Polar Na 6-1 in de tweede schrok AZC wakker. 4 fels ging zich bemoei de gevaarlijke Jeroen jXöw ;n AZC pakte aanval- aken wat slimmer aan. 2.0 de periode kwam AZC ■rn°de B-8). Tot 11-11 bleven 3^/Gs on in evenwicht. Uit- één van de laatste rink (I edstrijden van het sei- 9/2000, de Viking Ra- 'Pg^ :n Anja Borst uit Voor- [Noor< ordwijkerhouter Wal- de w» nstein en Margot Boer S°?oei (ge) goud veroverd, euwei vrijdag en zaterdag Heerenveense rimpel Thialf de beste junioren B/C en B/A uit tegen leeftijd- uit diverse gerenom- Europese schaatslan- stra li )elofte Borst, die dit Pede ,ncjer meer Neder- Iround-titel voor zich ron alle afstanden. De irs B-juniore liet 41,76 )p de 500 meter note- (Xb laatste naar 1-23,77 en Hik rer respectievelijk 1000 "|{jj meter. Daarmee ver- Ju 'e Duitse Judith Hesse JSB enote Elma de Vries S ia en Boonstra snel in Alphen aal 29- 2'lm M;- I DEN RUN Gebrek aan kalmte breekt Leidenaars op Madjoe is kampioen geworden in de derde klasse en dat willen Klaas (links) en Peter Star wel vieren, foto taco van der eb tweede klasse F viel echter weer stil en ging voor de dertiende keer onderuit: 14-17. Madjoe behaalde op de mooiste manier het kampioen schap van de derde klasse D met winst op naaste rivaal Wei devogels: 22-19. De Rijnsbur gers kwamen na een aarzelend begin (4-6) steeds beter in de wedstrijd. Remco van de Mee berg, Hanne Veldman (3), Rine- ke Lindhout, Klaas Star (2), Marloes Schoneveld en Peter Star brachten dit met 16-10 tot uitdrukking in de score. Toch werd het nog spannend in het slotkwartier, maar op de crucia le momenten (17-16 en 18-17) werd er steeds gescoord. Dat was volgens trainer Gé van der Water te danken aan de erva ring die op het veld in de twee de klasse was opgedaan. Aan voerder Van de Meeberg beslis te de topper met 21-18 en 22- 18. Daarmee is Madjoe voor het eerst in haar bestaan zaaltwee deklasser. De aanval van Velocitas nam steeds uit goed uitgespeelde posities de mand van Valto on der vuur, en met succes. And ré Bakker, Emanuel Vlagsma (2), Iris Janssen, Elsbeth de Mooij, Marlinde Oosterhoff en Marjan Snatersen brachten hun club in twaalf minuten van 2-2 op 2-10. Deze doorbraak volstond om de wedstrijd verder rustig uit te spelen naar een 21-15 overwin ning. Alleen een overwinning had Fluks in de derde klasse gehou den, maar die kwam er niet bij Luno: 21-17. De Noordwijkers raakten van begin af aan op een achterstand, die tot maximaal vijf punten opliep (15-10). Ro nald van Drongelen (2), Alexan dra Braun, Petra Both, Ramses Duindam en Frank van Mey- gaarden haalden op tot 19-16. Bij deze stand werd een straf- worp gemist, waarna twee te gentreffers alle hoop op hand having doofden. Al na tien seconden had KZ Leiden de mand van SVK- /Groen Wit doorboord. De kampioen van de vierde klasse C ging onverdroten door en won via 12-6 (rust) afgetekend met 24-14. Ed Dubbeldeman was topscorer met zeven goals, voor Patricia Derksen (5), Arwin Akse (3), Lucienne Bastiaans, Jolanda de Boer, Lisette Meurs, Joost Kwestro (2) en Mark Zie- rikzee. Dat betekende dat KZ in dit zaalseizoen geen enkel punt heeft laten liggen. De tranen vloeiden zaterdagavond rijkelijk. Niet alleen uit verdriet om de gedwongen aftocht uit de hoofdklas se, maar ook uit frustratie omdat de degradatie onnodig was. Sporting Trigon korfbalde in het tweede seizoen op het hoogste niveau beter dan in het debuutjaar. Een keer ging het helemaal fout - onlangs tegen mededegradant De Meeuwen - en met name deze nederlaag heeft de Leidse formatie uiteindelijk de das omgedaan. In het al- les-of-niets duel tegen DVO uit Bennekom (bij winst zou een beslissingsduel met Groen Geel volgen) verging het Trigon zoals zo vaak in de afgelopen maanden: na een evenwichtige strijd met één goal verschil verliezen. karakter omgebogen tot een 14- 15 voorsprong, met vijf ver schillende doelpuntenmakers. Daarmee nog eens de mogelijk heden van Trigon onderstre pend. Uitgerekend Van Duijn maakte een einde aan de doel- puntenreeks. Tot twee keer toe werd zij door Tim van der Horst met een balletje achter zijn rug om vrij voor de korf gezet, maar Van Duijn faalde beide keren. Uit de tegenaanval na de laatste misser maakte DVO gelijk. Met nog twee minuten op de klok en daaronder een oplich tende 17-17 stand, hadden de Leidenaars nog alle kans op een positief resultaat. Daar maakte Sander de Haas eigenhandig een einde aan. Trigon had het de hele partij al aan de stok met de leidsman, maar De Haas ging na een uitbal die in zijn ogen de verkeerde kant op werd gegeven, zó te keer dat hij eerst een gele en daarna een rode kaart kreeg voorgetoverd. Het vertrek van deze steunpilaar kwam Trigon, zeker in verdedi gend opzicht, niet meer te bo ven. DVO liep twee goals uit, voordat uitblinkster Van Duijn de eindstand op 19-18 bepaal- BENNEKOM LOMAN LEEFMANS De ondergang in Bennekom had Trigon voor een groot deel aan zichzelf te wijten. Niemand gaf aan het begin van de tweede helft nog. een stuiver voor de kansen voor het achttal van trainer Peter Schallenberg. De Bennekomse scherpschutters Tjeerd de Vries en Johan Rich ter hadden na een gelijkop- gaand en nerveus begin het verschil tot vier treffers in het voordeel van de thuisploeg ge bracht: 12-8. De roodwitblau- wen grossierden in die fase in knullige fouten. Tot drie keer toe gooide Alfred Lambooy, na dat hij een rebound had gepakt in het verdedigingsvak, de bal regelrecht in de handen van een tegenstander. Dat over kwam Tim van der Horst en In ge Homberg ieder ook nog een keer. Uit deze acties bleek dui delijk de spanning en de daar mee gepaard gaande haastige spoed bij de bezoekers. Het verschil van vier punten bleef tot 14-10. Daama toonde Trigon een ongekende portie inzet en kracht. Met de onver zettelijke Chantal van Duijn als aanjaagster werd de achter stand in kort tijdsbestek en op de. Terwijl de ene helft van het team treurend de eenzaamheid zocht, bleef de andere helft schelden en morren op de arbi ter die daarvoor ook Tim van der Horst nog een gele kaart had gegeven. Aanvoerder Ar- noud Lambooy was de eerste die zijn emoties de baas was, hoewel ook hij de arbiter een 'drol' noemde. „Natuurlijk heb ben we eerder in het seizoen kansen laten liggen om ons in veiligheid te brengen. Dan blijft het natuurlijk triest dat we de laatste slag niet hebben kunnen winnen. We waren er na een slecht begin toch dichtbij. Mis schien waren we te gespannen, was het duel te beladen en pak te een aantal cruciale beslissin gen tegen ons uit. We hebben gestreden. Het enige dat ons valt te verwijten, is dat we de kalmte niet hebben kunnen be waren." Uithuilen en opnieuw begin nen dus voor de ploeg die op het veld nog wel in de hoofd klasse aantreedt. Op een met kunstgrasvelden vernieuwde accommodatie. Daarom hopen Lambooy en Schallenberg dat het huidige team bij elkaar blijft. Schallenberg: ,,ln elke tak van sport wordt er in de top aan spelers en speelsters ge trokken. Ik hoop dat we daar van bespaard blijven." Lam booy: „Ik kan me voorstellen dat iemand die eenmaal aan de hoofdklasse heeft geroken en aan de top wil komen, niet zit te wachten op wedstrijdjes in de overgangsldasse waar in het he le seizoen hooguit twee of drie duels belangrijk zijn. Hoe dan ook: we hebben in ieder geval al een jaar verloren." DVO - Trigon 19-10 (11-0). Doelpun tenmakers Trigon: Van Duijn 5. Van Hooven 3, Van der Horst 3, Alfred Lambooij 3, Arnoud Lambooij 2, De Haas en loustra. blinker Björn Boom scoorde uit een snel uitgevoerde counter de winnende 11-12. André de Jeu was verbaasd over de eerste pe riode. „Ik weet ook niet wat er aan de hand was. Gelukkig kon den wij het recht zetten." Top scorer AZC: Björn Boom (5). LZ 1886 speelde een goede wedstrijd in Amersfoort. Tot 3-3 halverwege kon LZ gelijke tred houden met de ploeg van oud- bondscoach Ivo Trumbic. In de tweede helft kwam LZ 1886, nog altijd zonder Frans Langer- horst, net iets te kort. Een demarrage van AZPC in het begin van de vierde periode leverde een 8-4 achterstand op. Deze marge konden de Lei denaars niet meer overbruggen. Uit een man meer bepaalde Mi- chiel Schrama de eindstand op 8-5. Topscorer LZ 1886: Tjerk Kramer (2). (Lemmer) naar de plaatsen twee en drie. Hoogmadenaar Dennie van Leeuwen, eveneens tweedejaars B-junior, kwam uit op de vierde plaats. Hij werd in het eindklassement voorgegaan door Nederlander Simon Kui pers, de Fin Pekka Koskela en Mickael Larsen uit Noorwegen. Walter Looijenstein, op het NK allround goed voor zilver, was sterker dan landgenoot Ar jen van der Kieft en Rowan Pol van het Gewest Friesland. De tweedejaars C-junior was goed voor 40,13 en 40,06 over 500 meter, 1.21,08 op de dubbele sprintafstand en 2.03,61 op de 1500 meter. Margot Boer, eerstejaars juni- ore C, won allevier de afstanden (43,00 eri 42,73 over 500 meter, 1.26,51 en 1.25,97 over 1000 meter). Tweede werd regioge- note Sanne van der Star uit Rijpwetering, die de Duitse Ka- thi Metzner met een ruime marge voorbleef. Trainer Ruud Plouvier van Katwijk gaat in discussie met de scheidsrechter. De Leidenaar wordt weggezonden. Zijn ploeg Katwijk won wel met 12-8 van Hoorn. foto eric taal WATERPOLO WIM SIERA werkte de openingsklassieker, die deel uitmaakt van de Nuon Run Classics, afin 1.13.12. Het duo Van der Hoorn/Van Marrewijk, uitkomend voor de plaatselijke atletiekvereniging AAV'36, schaarde zich eveneens bij de eerste vijftig aankomers (respectievelijk 34ste in 1.09.15 en 38ste in 1.11.44). Clubgenoot Rob van Schooten was de rap ste régionale loper in de catego rie veteranen M40. Hij slechtte de 20 kilometer in 1.14.30 en bleef AAV'er Nico de Bruyn (16de) daarmee 46 seconden voor. Vivax nam het zaterdag op tegen BZPC en verloor met 9-6. Het jaartje hoofdklasse heeft de ploeg uit Bodegraven goed ge daan. BZPC had meer routine in het water liggen dan Vivax. Pas in de slotfase liet Vi vax zijn tanden zien. Onder leiding van de in de laatste periode zeer actieve Niels Plas- meyer zetten de Oegstgeestenaren aan. De 6-8 bracht de spanning nog even terug, maar het negende doelpunt van BZPC draaide de wedstrijd op slot. Voor Vivax scoorden Niels Plasmeyer (2), Ivo Dietz (1), Serge Dietz (1), Alex Bolomey (1) en Marco Mulder (1). De Zijl/LGB sleepte een 7-5 overwinning uit het vuur tegen UZSC. De Leidenaars kunnen zich geen enkele misstap veroorlo ven. Het verschil tussen de vier beste ploe gen van de eerste klasse is gering en een nederlaag tegen een van de zwakkere broe ders kan fataal zijn. Het als vierde geklas seerde De Zijl/LGB ging dan ook geconcen treerd te werk tegen UZSC. De ploeg van trainer Jacob Spijker kwam met een zon everdediging op de proppen en daar was voor UZSC geen'doorkomen aan. Doelman Robert van Berkel had de dag van zijn le ven. Rob Dubbeldeman deed aanvallend een duit in het zakje: hij scoorde vier keer. Katwijk sluipt langzaam richting de top van de tweede klasse. De Katwijkers won nen voor de vierde maal op rij en hebben de derde plaats in handen. De achterstand op koploper WVZ bedraagt nog maar twee punten. De Katwijkers versloegen midden moter Hoorn met 12-8. De opening was voor Hoorn. Na de 0-2 schoot de ploeg van Ruud Plouvier wakker. Katwijk nam het heft in handen en en zwom naar een rim pelloze zege. Het enige incident vond plaats aan het einde van de derde periode. Trainer Ruud Plouvier was het oneens met het arbitrale duo en kon het zwembad ver laten. Sassenheim heeft degradatiezorgen. De tweedeklasser verloor met 9-2 van De Gou- westaete. Naaste concurrent Rotterdam is door de zege op de Wiekslag tot op een punt genaderd. Sassenheim had weinig in te brengen. Pas in de derde periode liet de ploeg het eerste doelpunt aantekenen. De wedstrijd was toen allang beslist: via de pe riodestanden 2-0, 4-0 en 8-1 werd de eind stand 9-2. De doelpunten voor Sassenheim kwamen van Harold Geurds en René de Bruin. GZC is zonder twijfel de sterkste ploeg van de derde klasse. Koudekerk, toch de nummer twee op de ranglijst, was niet op gewassen tegen de koploper en verloor met grote cijfers: 13-2. Koudekerk begon vol goede moed aan het duel, maar moest al snel ervaren dat GZC de betere was. De pe riodestanden waren 4-1, 7-1, 8-1 en 13-2. Rob Westgeest verzachtte het leed nog enigszins: hij scoorde tweemaal. Alkemade profiteerde van de misser van Koudekerk. Het won met 8-1 van De Lan- singh en passeerde Koudekerk op de rang lijst. Schoten van De Lansingh waren een prooi voor de prima keepende Martin Kie- le. Een keer ging het mis, maar toen had de ploeg van trainer Jim van Es de wedstrijd allang op zak. Voor Alkemade scoorden Bram van Nugteren (2), René van Beek (2), Jeroen Duvekot, Ruud Koster, Frank de Hey, en Michel Bakker. De vrouwen van LZ 1886 haken nog steeds aan in de race om promotie naar de hoofdklasse. De eersteklasser won niet, maar behaalde wel een verdienstelijke re mise tegen de reserves van Nereus. In Zaandam werd het duel 6-6. De Leidse vrouwen hadden lange tijd het beste van het spel. Pas in de slotfase boog Nereus een 3-5 achterstand om in 6-5. Een laat doel punt van Yvonne Filippo voorkwam een nederlaag. Andere doelpunten kwamen van Noeki Klein (3) en Marjo Boonstoppel (2). Het vrouwenteam van De ZijlL/LGB ver loor met 5-4 van GZC. Het was alweer de zesde nederlaag op rij. De Zijl/LGB begint dan ook gestaag te zakken op de ranglijst. De Zijl/LGB sprong slordig om met de kan sen. De Goudse ploeg deed dat heel wat beter en nam in de derde periode een 4-2 voorsprong. Douce van Beukering bracht de spanning terug: zij scoorde tweemaal. In de slotminuut hield GZC de punten in ei gen huis. De vrouwen van Alkemade maakten kor te metten met hekkensluiter KZC. In De Tweesprong bleef de tweedeklasser met 9-3 ruimschoots aan de goede kant van de sco re. Het verschil werd gemaakt in de tweede periode. Alkemade liep uit van 2-1 naar 5-2. Heidi Elstgeest sprong er in die fase boven uit. De rechtshandige jeugd-international maakte met links een bijzonder fraai doel punt. Trainer Wilco van der Zeeuw legt aan het einde van het seizoen zijn functie neer. Zijn opvolger is Pierre van Beek. De doel punten van Alkemade werden gescoord door Brenda Hogenboom (2), Heidi Eist- geest (2), Sylvia van der Meer (2), Rianne Hogenboom, Heieen Schoo en Bernadette Roelofs. ROEL DE ZEEUW De mannen van Saturnus boekten een benauwde over winning door in Limburg Ble- rick met 22-25 (rust: 12-11) te rug te wijzen. Het was alweer enige tijd geleden dat de Leide naars met twee punten aan de haal waren gegaan. Trainer Pe ter Barreveld experimenteerde voor de verandering met Mar cel Nieuwenhuys als linker hoekaanvaller en Peter Inne- mee als midopbouwer. Die zet pakte evenwel gunstig uit. De tegen degradatie vechtende thuisploeg werd bij vlagen weg gespeeld door een getergd Sa turnus, en het spel van de Lei denaars riep herinneringen op aan het team dat voor de win terstop nog iedereen zijn wil had opgelegd. Nieuwenhuys was met negen treffers top schutter, de uitblinkers Peter Innemee en Nico Mooren deel den tien doelpunten. De vrouwen van Foreholte moesten aantreden tegen de ongenaakbare koploper Ven tura. Maar de vooraf als onge lijk betitelde strijd eindigde in een miniemer scoreverschil in het voordeel van de thuisploeg dan een ieder had gedacht: 22- 17. Rinus Rondberg was na af loop ook nauwelijks te spreken over het spel van de titelpreten- dent: „Ze speelden laf en maak ten zich in sommige gevallen schuldig aan gemeen spel", zo reconstrueerde de coach. „Maar de arbiters traden hier nauwelijks tegenop. De tegen stander hing aan onze armen tijdens de break-outs, en me nigmaal werd één van onze speelsters tegen de achtermuur gesmeten zónder dat daar een gele prent öf strafworp tegen over stond. Wij speelden daar entegen mild, maar we kregen wel vijf strafballen tegen. Bo vendien was mijn gehele bank bestraft met een gele prent, in cluis mezelf." Wel moest de oe- fenmeester bekennen dat zijn ploeg in de spaarzame overtal- situaties wederom aan het knoeien sloeg, zodat halverwe ge het tweede bedrijf, bij een 14-14-score, Ventura langzaam maar zeker begon uit te lopen. De prijzen in de derde divisie lijken onderhand verdeeld. Op de voorlaatste speeldag pakten de vrouwen van Stompwijk- /Fairplay zoals verwacht het kampioenschap door in een eenzijdig duel het uiterst zwak ke EMM 2 te dubbelen: 9-18. Alphen aan de Rijn stond de topper tussen Rijnstreek en Hellas 3 op het programma. De Rijnstedelingen konden bij winst hun opponent tot op één punt naderen, met nog een wedstrijd voor de boeg. Met die gedachte stapten de mannen van coach Tinus Pabst met een alles-of-niets-mentaliteit het veld op. Het zeer ervaren Hellas liet zich echter niet verrassen en lokte de Alphenaars voort durend in de val. Keer op keer speelden de Hagenaars hun cir kelloper op ingenieuze wijze vrij, en oog in oog met de kee per werd het karwei eenvoudig afgewerkt. Aan de ander kant werden al evenzoveel kansen gecreëerd, alleen die werden niet afgemaakt. En dus gaat Rijnstreek volgende week het seizoen afsluiten met een te leurstellende derde plaats. In de derde divisie bij de vrouwen trok Oase aan het kortste eind bij Cosmos: 16-15 (rust: 7-8). Trainer Paul 't Man netje was ondanks het nipte verlies allerminst gelukkig met het magere spel van zijn ploeg. In de beginfase bleven de Veen sen hun opponent aardig bij en werd de kleedkamers zelfs op gezocht met een 7-^-voor sprong. Maar na de thee ging de greep op de wedstrijd gelei delijk aan verloren. De coach: „Ik word er ziek van. We spelen in fasen gewoonweg té stom. Een aantal speelsters verzaakt het teambelang en speelt een eigen wedstrijd. Laat ik het maar aan onervarenheid wij- ten.-" Derdedivisionist Saturnus 2 kreeg klop in de uitwedstrijd te gen Atomium'61 (25-17) en lijkt een mooie klassering volledig mis te lopen. LZ promoveert naar hoofdklasse De zwemploeg van LZ1886 is gepromoveerd naar de hoog ste klasse. De Leidse club ein digde als derde in de B-com petitie. Dat was voldoende voor een plaats in de hoofd klasse. De meeste punten wer den verzameld cioor door Dieuwertjc Vermeulen (lx eerste plaats), Louis van Schaarenburg (3x eerste), Lo- rette Veltingh (lx eerste), On- no Teng (lx eerste) en Lenne- ke van Schaik (2x eerste). 'MSTAD-tf

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 27