Katwijk sjokt naar nederlaag .lick Boys doet er stap vooruit tRC: een ongeluk komt zelden alleen Slecht veld maakt Amateurvoetbal lAC 13 MAART 2000 re v> gen willem spierdijk ;pee ?ed 3 iind( ;hi inn o' Jegii ,t iys heeft weer een stap jhting lijfsbehoud. Bij Ingen bleven de Katwij- ijt iakkelijk overeind: 0-0. beetje geluk bij het be- ran de kansen had >ys zelfs drie punten I men. Maar met een or ch waren de drie pun- :heveningen gebleven. >egen hadden daarom het gelijkspel, iten uit twee wedstrij- de Quick Boys onder ive trainer Arie van dit puntengemiddel- tegenwoordig boven- e hoofdklasse A. Veel eer is dat de degrada- georgani- ïtbalde en niets onder r kampioenskandidaat rdelijkheid in de orga- e Van Duyn heeft aan- is Quick Boys ten goe- fen. Het elftal speelt ïan die een 'aanval- vormen en vijf spe- leel uitmaken van het end blok'. En als ie- Ian< an maar zijn taak uit- wali hard werkt, maakt het osli i zo veel uit dat lang jwi re speler in zijn beste ble eekt en sommigen het ebben met de druk die sier idatiegevaar met zich ma jt. treil anvallend blok' van ten lys had zijn beste pe- een le eerste helft. De spe- bro en elkaar gemakkelijk en. ook een paar aardige )e beste was voor Pe- die de bal - na goed ornidend werk van Mar jan der Gun - vanaf vier i va! or een leeg doel kon iete i. De Leidenaar rswi rer. De Katwijkers ap- ^r k n ook nog twee keer dec strafschop. De tweede doe :n Peter Kruit in kans- iitie werd weggeduwd, r terecht. Scheidsrech- i al e Herik maakte het in is o nuut goed door Sche- lia- in een gelijke situatie )bel penalty te geven, s va anvallend blok,' had tre :ces kunnen hebben momenten opportu- zou spelen. 'Ga eens geluk' schijnt trainer loef hakker wel eens tegen lille noord-spelers te zeg- da pelers van Quick Boys gse el te weinig moeite om ijlai veningen-keeper Jos et gi van Rhijn, die niet zo'n gewel dige reputatie heeft, op de proef te stellen. Gelukkig voor Quick Boys had het 'verdedigend blok', ze ker in de eerste helft, weinig te stellen met de aanval van Sche- veningen. Van Duyn had Bram Dijkdrent opgesteld op de plaats van de geblesseerde Ro nald van Dijk. Dijkdrent, die al tweeënhalf jaar voorstopper is in het tweede, maakte een de gelijk debuut en speelde op de zelfde manier als zijn collega verdedigers: sober en zonder enig risico te lopen op balver lies. Scheveningen was het ge vaarlijkst over de linkerflank, waar Patrick Petrici het de rechtsback van Quick Boys, Glenn van Dam, erg moeilijk maakte. In de eerste helft voor kwam Tom van der Niet een doelpunt door voor de voeten van de Scheveningen-spits te duiken, de tweede helt stuitte een schot van Petrici af op de lat. Aanvallend maakte Quick Boys weinig meer klaar, ook omdat spelbepaler Gert Aande- wiel (die vorige week een her senschudding had opgelopen) in de rust was uitgevallen. Eén keer, negen minuten voor tijd, veerden de Katwijkse suppor ters op. Hans van der Plas kop te de bal, na een vrije trap van Raymond Flaton, van dichtbij op de buitenkant van de paal. Maar ook over het ene punt was Quick Boys te spreken. Arie van Duyn gaf vijf minu ten voor tijd aan dat zijn ploeg tevreden moest zijn met een punt. Slordig balverlies leidde daarna toch nog tot twee scher pe Scheveningse counters. ,,Dat komt deze week op training nog ter sprake", zei Van Duyn. De Katwijkse 'interim' lijkt te genieten van zijn nieuwe rol en straalt bezetenheid en bezieling uit. „Ik heb altijd op eigen be nen gestaan als traineren daar om is het moeilijk om als twee de man te fungeren. Cees Tem pelaar (de vorige trainer, red.) en ik hadden echter goede af spraken. Nu voeren we overleg met de hele technische staf en de spelersgroep, maar uiteinde lijk neem ik de beslissing. En volgend jaar? Dan ben ik ge woon weer tweede man achter Ruud de Groot." Quick Boys: Van der Niet; Van Dam, Dijkdrent. Faerber. Hans van der Plas: Van Hooij (56. Van Schijndel), Aande- wiel (46. Ruwaard), Flaton: Van der Gun (76. Viereck). Rutten, Kruit. Katwijk, doorgaans het toonbeeld van onverzettelijkheid en daardoor misschien wel de belangrijkste titelkandi daat in de hoofdklasse A, vond zaterdag dat het tijd was voor een collectieve baaidag. In de meest fletse wedstrijd van het seizoen kon het zwaar gehavende Excelsior Maassluis op De Krom profiteren van de slappe instel ling bij de thuisploeg. Hoewel Katwijk zelfs ruim een uur met een man meer op het veld stond, was de nederlaag (1-2) meer dan een schoonheidsfoutje. Zelfs twee vroege tegentref fers schudden het sjokkende Oranje niet wakker. Al binnen een minuut lag de eerste bal in het doel. Terwijl Katwijk op zijn dooie akkertje een muurtje aan het bouwen was om een vrije trap op zo'n twintig meter van het doel te kunnen pareren, schoot aanvoerder Raymond Frehé de bal al langs Hugo van Duyn. Tien minuten later mocht Danny Kuppen in het strafschopgebied rustig langs KATWUK GERTJAN VAN GEEN Misschien dat het lekkere zon netje de Katwijkers alvast voor uit deed denken aan lange zo merdagen op het strand. Vier T- shirts als doelpalen en op blote voeten een balletje trappen. Ge woon gezellig, zonder dat er iets op het spel staat. Het Kat wijk van zaterdag deed immers in de verste verte niet denken aan een team dat een nadruk kelijke rol speelt in de titelstrijd. drie man soleren. Niemand die zich vervolgens bekommerde om Ivo Reemnet die op zijn ge mak een hoek kon uitzoeken. Wim van Zwam had het lach wekkend gevonden hoe de goals vielen en met stijgende verbazing naar zijn stuntelende team zitten kijken. De trainer moet zich zelden zo machte loos hebben gevoeld als zater dagmiddag. ,,'Hoe kan dat nou..., hoe kan dat nou...', dacht ik op de bank. De sloom heid, de loomheid. Het liep niet, niets lukte. Ik heb geen moment het idee gehad dat we gingen scoren", zei Van Zwam. Op vrijwel geen enkel punt scoorde Katwijk een voldoende. Zowel individueel als collectief schortte er van alles aan de ploeg die, op de geschorste Pa trick Heymans na, weer com pleet was. Spits Barry Dubbel- deman begon nog wel op de bank, maar moest al na 35 mi nuten zijn trainingspak uittrek ken om de wederom aan zijn hamstring geblesseerd geraakte Peter van Duyn te vervangen. Van Duyn had vlak daarvoor Marco de Ridder de kans gebo den om 1-2 te maken, maar de linksbuiten deed er te lang over om de bal te controleren. De verprutste kans paste ge heel in de lange rij misverstan den en foutieve acties. Ballen werden te slap of fout inge speeld en het tempo lag zo laag, dat Excelsior Maassluis zich nauwelijks zorgen hoefde te maken. Alleen Danny Guyt ont trok zich enigszins aan de misè re, maar de blonde Katwijker zag drie inzetten naast het doel verdwijnen. Ook de rode kaart voor Mar cel Karlas in de 28ste minuut inspireerde Katwijk niet. Vin cent Bon mocht blij zijn dat hij nog kón sjokken na de onbe suisde actie van Karlas, maar veel veranderde er niet aan het spelbeeld. Katwijk zette na de pauze wel meer druk, maar het overleg ontbrak. Excelsior Maassluis, dat allang blij was geweest met een punt, beperkte zich tot verdedigen en een spaarzame counter. Vlak voor tijd kwam Edgar van de Roer al leen voor Hugo van Duyn, maar de voormalige spits van ADO Den Haag faalde. Het te gendoelpunt van Marco de Rid der, diep in blessuretijd, deed er vervolgens niet meer toe. Van Zwam was gelaten en ac cepteerde de collectieve baai dag. „Blijkbaar speel je één keer per seizoen zo'n wedstrijd." ter (63. Pronk), Van bers, Van der Plas: Hajji (74. Slootweg) Bon, Guyt: Raven. Peter van Duyn (35. Dubbeldeman). De Ridder. Bos zet Noordwijk op goede spoor FC Lisse en Ter Leede scoren niet j^i («Chrishartmande resterende zes competitie- OOOlO^CllJ t ongeluk zelden alleen idervond ook Ruud g anvalsleider van ARC. edstrijd tegen Quick :g hij een lawine van rer zich heen na een charge tegen Ro- Dijk. Zaterdag tegen speelde Bos, het ko- zoen weer bij Zeven- bewonderen, in de uiterst verdienste- et moment dat hij zijn :1 wilde bekronen met Klgooide echter een pol- roet in het eten. Weg eg voorsprong. Tot van ramp (voor ARC) 'bordwijk vervolgens kans die het kreeg: uk L Tiaa k' ?urts ernflft n n de e K >ok en enlijN' de 'g0'1 rerwinning is geflat- 'kende Ruud Bröring, an de Noordwijkers. bal van Bos erin, dan wedstrijd misschien Het was opval len dat ARC, met nog irs van de kampioens- 1998 in de gelederen, nks de lage positie op niet voor het eigen jebied ingroef. Inte- de Alphenaren zoch- mogelijk de aanval. „ARC heeft er een ii dstrijd van gemaakt, jd dag had alleen Ter in Noordwijk ge- 2ga Willem Berc- ,We hebben ge- als we altijd spelen. Ik dat we met een ande- jze een beter resultaat j^ouden hebben." vraag is wat ARC in Vla -rs- i va n d( op ii id m. st erdi |ker 'r de resterende zes competitie duels gaat doen. De ploeg staat voorlaatste en zal dus alle mid delen moeten aanwenden om punten bijeen te sprokkelen. Kortom, de ploeg moet degra datievoetbal spelen. Bercken- kamp: „Ik weet niet of we dat kunnen. De tijd zal het leren." Tegen Noordwijk wekte ARC, dat vormgever Maurice Balkho- ven vanwege een schorsing miste, niet de indruk te strijden voor zijn laatste kans. Noord wijk, zonder Arnold Reinders en Geerlig Azier, had voor de pauze de harde wind in de rug. Toch was het ARC dat in eerste instantie de beste kans kreeg. Bos, die de komende weken een schorsing van drie wedstrij den moet uitzitten, werd door Ard Blok de diepte ingestuurd. De spits stevende alleen op doelman Marco Korff af, maar had op het beslissende mo ment het geluk niet aan zijn zij de. Juist toen hij wilde uithalen stuitte de bal op een graspolle tje. Daardoor was het niet de voet van Bos die het leder ver zond, maar zijn scheenbeen. Tot opluchting van Korff ver dween de bal naast het doel. In de laatste zestien minuten van het eerste speldeel gaf Noord wijk zijn tegenstander een lesje in afronden. Patrick van Dam, door Bröring op het midden veld geposteerd, tekende via een spectaculaire omhaal voor 1-0. Nog voor het rustsignaal bracht laatste man Jelle Korbee de stand op 2-0. Een kopbal van Van Dam kon Fred Admi raal nog keren, de rebound van Korbee was onhoudbaar. Na de LISSE GERARD BAAS itbalvereniging LEIDEN vraagt voor het komende seizoen iousiaste en gediplomeerde trainers senioren B-selectie en B- en C-junioren selecties erkzaamheden bestaan uit 2 wekelijkse trainingen en begeleiding op wedstrijddagen. itaties binnen twee weken richten aan W. v.d. Wolk Morsweg 164, 2332 ES Leiden, Tel. 5312789 doelwisseling ging ARC over op een alles-of-niets-spelletje. Berckenkamp liet de in fouten grossierende middenvelder Mi chel Bloemheuvel achter in de kleedkamer en bracht met Gi- don Reinders Folmer een vierde spits binnen de lijnen. Hoewel de opdracht anders luidde, schakelden de Alphenaren di rect over op een opportunisti sche speelwijze. De meeste bal len werden van verre hoog in het vijandelijke strafschopge bied gepompt, waar echter Kor bee, Cees Smit en later invaller Lucas ten Brinke in de lucht heersten. De beste kans op een Alphen- se goal was voor Reinders Fol mer. Hij knalde in vrije positie naast. Via snelle uitbraken stichtte Noordwijk veel meer gevaar. ARC-verdediger Pascal Bloemheuvel mocht van geluk spreken dat hij slechts geel kreeg toen hij de doorgebroken Marco Kleijn van achteren aan tikte. Admiraal onderscheidde zich door de bal van de schoen van Rocky Pitti te plukken, maar was in de slotfase kans loos bij inzetten van opnieuw Van Dam en Korbee. Van Dam schoot fraai raak na een voorzet van Patrick Scheurwater. Kor bee had in tweede instantie succes met een daverende knal. Zijn eerste schot, even hard, keerde Admiraal half. Bij een 3-0 stand hield de Alphense doelman op knappe wijze Kleijn van scoren af. Noordwijk klom door de winst op ARC en het verlies van Katwijk naar de tweede plaats op de ranglijst. Bröring boe- renslim: „Maar ik vind ons geen favoriet voor de titel." ARC heeft heel andere zorgen. Aan valler Fabian Gelderblom: „Al les zit momenteel tegen. Wat wij nodig hebben is een goede overwinning. En denk alsje blieft niet dat wij ons al bij de gradatie hebben neergelegd. De hele groep is er van overtuigd dat we het gaan redden." Noordwijk: Korff; Van Klns, Korbee, Smit, Patrick de long; Wim de Jong (60. Ten Brinke), Van Dam, Van der Laan; Scheurwater, Kleijn. Pitti (87. Smits). ARC: Admiraal; lansen, Van Orssagen, Pascal Bloemheuvel. Van Tol; Michel Bloemheuvel (46. Reinder Folmer), Van Meggelen. .Ard Blok; Gelderblom (78. Dijkman). Bos. Remco Blok. Op de ochtend voor FC Lisse - Ter Leede ontdekte de terrein knecht van Ter Specke dat de doelpalen roodgeel (de kleuren van Ter Leede) waren geschil derd en dat de middenstip weg was. Niets aan de hand, zoiets is tegenwoordig min of meer normaal in de hoofdklasse A. Helaas bleek al snel na half drie dat de onverlaten eigenlijk de hele grasmat hadden moeten verwijderen. Op het zanderige en hobbelige veld dat was blij ven liggen, was goed voetbal namelijk niet mogelijk. FC Lisse en Ter Leede scoorden niet in een duel met leuke vooruitzich ten, maar matige uitkomst. De strijd tussen de trotsen van de naburige gemeentes was door het recente verleden een mooi affiche. De ontmoeting in oktober was immers uitgelopen op een spektakelstuk, waarin de Sassenheimers voor het eerst in een topduel hun mogelijkhe den hadden laten zien. Aan de andere kant stond FC Lisse, dat op die dag redelijk goed speelde maar slecht met de kansen omging en achterin veel te veel ruimte weggaf. Dat laatste bleek zaterdag makkelijk te verhelpen. Wim Schaap zette snelheid op snelheid (Nick Schnater op Erwin Beltman), techniek op techniek (Saïd El- mahdadi op Hicham Rbii) en de abominabele grasmat deed de rest. FC Lisse zat erbovenop en maakte duidelijk dat het bij voorbaat van geen enkele ploeg in de hoofdklasse iets te vrezen heeft. FC Lisse's manco van dit seizoen ligt aan de overkant van het veld, waar wel voorberei ders maar geen afmakers lopen. Elf gelijke spelen in twintig duels zijn het resultaat daarvan. Zaterdag was het de bedoe ling om van deze jaargang toch nog iets leuks te maken. Winst, en alleen winst, zou FC Lisse uit de gevarenzone halen en het restant van de competitie zou gebruikt kunnen worden om de ploeg klaar te stomen voor het volgende jaar waarin met één of twee schutters erbij mooie tij den beleefd gaan worden. Het kwam er niet van. Ter Leede, dat voor rust slecht omging met de harde wind in de rug, capituleerde niet bij de kansen die FC Lisse met pijn en moeite verzamelde. Doelman Thomas Waasdorp hoefde op inzetten van Leon van der Zwet, Kee-Hoei Tan en Richard Groeneweg niet eens het uiterste van zichzelf te vra gen. Jerrel Linger was tien mi nuten voor tijd het dichtst bij een treffer, maar zijn van rich ting veranderd schot belandde tegen de lat. De kansen van Ter Leede wa ren minder in getal, maar net zo gevaarlijk. Zo kreeg Martin de Louw (verder nagenoeg ge neutraliseerd door Murat Böke) de bal op aangeven van Dennis Kramer te veel onder zich om echt lekker uit te halen en maz zelde Peter Kromhout toen hij een door Erwin van der Lugt van richting veranderde bal op zijn voet kreeg. Pas in de slotfa se, FC Lisse rukte wat meer op om een beslissing te forceren, ontving Beltman genoeg ruimte voor zijn rushes langs de zijlijn, maar zijn voorzetten misten de gebruikelijke scherpte. Schaap was duidelijk minder te spreken over de remise dan collega Lagendijk, wiens voor naamste zorg het is om de over maat aan tevredenheid binnen de vereniging in te dammen. „Ter Leede dreigt te verslappen doordat iedereen al blij is met wat we bereikt hebben. Als we volgend jaar een stapje verder willen, moeten we de laatste zes duels de boel weer aanscher pen." Schaap zag alleen de ranglijst, die wat hem betreft voor maar één uitleg vatbaar was: „FC Lisse gaat de slotfase in met de blik gericht op de laatste drie plaatsen. Dat is on ze enige realiteit." FC Lisse - Ter l.eede 0-0. Toeschou wers: 1250. Scheidsrechter Van Ast. Gele kaart: Van der Zwet (FC Lisse), Honsbeek (Ter Leede). FC Lisse: Kromhout; Elmahdadi, Van der Lugt, Van der Zwet, Schnater; Tan (65. Luxenburg), Böke, Van Bemmel, Groeneweg; Bozuwa (78. Herbert), Linger. Ter Leede: Waasdorp; De Jong, Geijs- man. Bloemheuvel, Honsbeek. Kra mer. De Louw, Van Duyn (60. Stolk); Beltman. Campfens. Rbii. HOOFDKLASSE A Derde Periode: Zwart Wit '28-SHO 0-4 (0-1). 10. Pa trick End 0-1, 48. Ramon 8arendregt 0-2. 61. lennart van Kalker0-3, 78 Pieter Batenburg 0-4. Scheidsrechter: Van der Roest. Toeschouwers: 1100 Gele kaarten: Brian Stolk (Zwart Wit'28) William van Grieken. Bram Meymnger (SHO). Rode kaart: John de Wolf (35. Zwart Wit'28). Noordwijk-ARC 4-0 (2-0). 29. Patrick van Dam 1-0, 36. Jelle Korbee 2-0, 83 Patrick van Dam 3-0, 90. Jelle Korbee 4-0. Scheidsrechter: Van den Berg. Toeschouwers: 1000 Gele kaarten: Martin van Kins (Noordwijk). Ard Blok, Pascal Bloemheuvel (ARC). Katwijk - Excelsior Maassluis 1-2 (0-2). 1. Raymond Frehe0-1, 12. Ivo- Reemnet 0-2, 90. Marco de Ridder 1-2. Scheidsrechter: Breugem. Toe schouwers: 1200. Gele kaarten: Marco van der Plas (Katwijk). Raymond Frehe (Excelsior Maassluis) Rode kaart: Mar cel Karlas (28. Excelsior Maassluis) FC Lisse-Ter Leede 0-0 (0-0). Scheidsrechter: Van Ast. Toeschouwers: 1250. Gele kaarten: Leon van der Zwet (FC Lisse), Jack Honsbeek (Ter Leede). Capelle-Barendrecht 0-1 (0-0). 90. Johan Fokkens 0-1. Scheidsrechter: Looye. Toeschouwers: 600. Gele kaart: Joris Post (Barendrecht). Scheveningen - Quick Boys 0-0 (0-0). Scheidsrechter: Van den Herik Toe schouwers: 2000. Gele kaart: Jurgen Faerber (Quick Boys). Strijen-Rijnsburgse Boys 0-1 (0-0). 52. Steven Faber 0-1 (strafschop) Scheidsrechter: Roeland Toeschou wers: 550 Gele kaarten: Bertus Duyn- houwer, Ramon Lacroix (Strijen). Wes ley Slingerland (Rijnsburgse Boys). Rijns B+ 20 9 8 3 35 36-25 Noordw 20 9 6 5 33 34-23 Katwijk 19 8 7 4 31 31-18 T Leed++ 20 7 9 4 30 35-22 Barendr 20 8 6 6 30 27-23 Excels M 20 9 3 8 30 31-30 Scheven 19 9 2 8 29 31-26 Capelle 20 7 6 7 27 25-25 FC Lisse 20 5 11 4 26 35-30 SHO 20 7 5 8 26 30-43 ZwartWit 20 5 7 8 22 21-32 Quick B 20 4 9 7 21 24-29 ARC 20 4 8 8 20 19-28 Strijen 20 2 5 13 11 22-47 Derde periode SHO 3-7 Rijnsb Boys 3-7 Noordwijk 3-7 Zwart Wit'28 3-6 PROGRAMMA volgende week: SHO- -Noordwijk, ARC-Katwijk, Excelsior M-FC Lisse, Ter Leede-Capelle, Baren- drecht-Scheveningen, Quick Boys-Strijen, Rijnsburgse Boys-Zwart Wit '28. TOPSCORERS: 1) Steven Faber (Rijns burgse Boys) 12 doelpunten. 2) Martin de Louw (Ter Leede) 11 doelpunten. 3) Alan Campfens (Ter Leede), Patrick van Dam (Noordwijk), Barry Dubbeldeman (Katwijk) 9 doelpunten. 6) Arne van Gelder (Capelle) 8 doelpunten. 7) Mario Biervliet (Excelsior M). Remco Blok (ARC), Marco de Ridder (Katwijk) 7 doelpunten. 10) Patrick End (SHO). Lennart van Kalker (SHO). John Kraan (Capelle). Danny van der Krogt (Zwart Wit'28), Jerrel Linger (FC Lisse), Ema nuel Monteiro (Scheveningen). Ferry Seton (Strijen). Brian Stolk (Zwart Wit'28), Robert Visser (Excelsior M) 6 doelpunten. HOOFDKLASSE B Heerjansdam-Achilles Veen 1-1, SDC Putten-GVW 0-0, Hoek-Huizen 1-1, ASWH-Kloetinge 1-2, Bennekom-Vo- lendam 0-0, DOVO-Spakenburg 0-5, Kozakken Boys-Sparta Nijkerk 1-2. Spakenb 18-42 Sparta N 19-27 Huizen 18-33 DOVO 19-27 ASWH 18-29 Heerjans 19-20 GVW 18-29 Achilles V 19-19 Kozak B 19-28 Putten 18-17 Bennekom 19-28 Hoek 18-17 Kloetinge 18-27 Volendam 18-16 Derde periode Spakenburg 2-6 Sparta N 3-6 Kloetinge 2-6 Achilles V 2-4 HOOFDKLASSE C Urk-SC Genemuiden 4-0, ONS Snee- k-DVS '33 4-0, IJsselmeervogels-Har- kemase Boys 1-0, Be Quick '28-ACV 1-1, Drachtster Boys-Flevo Boys 3-4, W0G-WHC 1-3, DOS Kampen-Olym- pia '28 0-1. Urk 19-50 ACV 20-27 Be Quick 18-36 Sneek 19-26 Genemui 19-34 FlevoBoys 18-24 WOG++ 18-32 Dracht B 18-15 Harkem B 19-31 Olympia 18-15 IJss'vogels 18-27 DVS'33 20-13 WHC 18-27 Kampen 18- 7 Derde periode Urk 3-9 Harkemase B 3-6 ACV 3-7 Be Quick'28 2-4 TWEEDEKLASSEC Tweede periode: PEC Den Haag-JAC 0-4, KRV-Lugdunum 2-1. Derde periode: BMT-Leiden 0-1, Mon ster-Voorschoten'97 1-2, Honselers- dijk-Forum Sport 4-1 KRV+ 18-37 Forum Sp 19-25 Vitesse D 17-32 Leiden 19-24 Voorsc'97 17-30 BMT 18-23 Honselers 19-27 PEC D H 16-21 Monster 18-25 Floreant 18-15 JAC 19-25 Lugdunum 18-14 Tweede periode Vitesse D 6-13 Honselersd 7-11 KRV 6-12 Forum Sp 7-11 DERDE KLASSE A Tweede periode: UVS-DS0 1-1. Derde periode: Valken'68-Alphia 0-2, Kagia-RCL 2-1, Hazerswoudse Boys-Aalsmeer 1-1 RCL+ 19-48 Kagia 18-20 DSO 18-38 Aalsmeer 17-19 SEV 19-34 Duinoord 19-17 Alphia 18-33 Oegstgeest 18-14 Valken'68 19-29 HazerswB 16-11 TAW 16-20 UVS 17- 9 Derde periode SEV Alphia 4-9 3-7 4-8 Aalsmeer 3-5 VIERDE KLASSE A Tweede periode: Koudekerk- BSC'68 1-1. Derde periode: LSW'70-Abbenes 1-1, SVOW-MVKV 1-3, Semper Altius-RV- C/Rijswijk 3-3, Sleutels-Woubrugge 1-1. Sleutels 17-42 SVOW 18-24 MVKV++ 18-40 RVC/Rijsw 16-22 BSC'68 18-28 LFC 19-17 Koudekerk 17-27 LSW'70 18-16 Moerkapel 16-26 Woubrugge 18-16 Semper Alt 19-25 Abbenes 18-13 Derde periode BSC'68 4-12 Woubrugge 4- 7 Abbenes 3- 7 Koudekerk 3- 6 VIJFDE KLASSE A GOL Sport-Roodenburg 1-3, SJC-VCL 1-4, GWS-DWO 0-2. DW0+ 16-41 Zwammerd 15-21 Blauw Zw 17-34 SJC 18-19 WSB 16-31 Foreholte 16- 9 VCL 14-28 GWS 16- 8 Wassenaar 16-26 GOL Sport 15- 4 Roodenb 15-23 Roodenburg 2 punten in mindering. Tweede periode BlauwZwart 7-17 DWO 6-14 Wassenaar 7-15 WSB 6-11

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23