Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel investeren in jouw toekomst? Administrateur ZWAAN BV Michael Page P&O ADVISEUR v/m HOBAHO HORTI GROEP oeven JAN DE RIJK TOTAL adjunct-directeur v/i gericht opresultaat Deloitte Toud ERDAG 11 MAART 2000 9" urn i v *.j m LISSE HOLLAND ...met groeipotentie... Zwaan B.V. (www.zwaan.com) in Lisse is de grootste zelfstandige importeur van keramische tegels en natuursteen voor het topsegment in Nederland. Exclusief vertegenwoordigd Zwaan de vloer- en wandprodukten van gerenommeerde merken uit Italië, Portugal, Groot Bnttanië en het Verre Oosten. Onbetwistbare kwaliteit, onberispelijke service en innovatie vormen de kernbegrippen voor deze veertig jaar jonge organisatie. Voor dit toonaangevend bedrijf zoeken'wij een administrateur met groeipotentie die tevens zal fungeren als rechterhand van de Finance Manager. De juiste kandidaat voelt zich thuis in een "no-nonsense" cultuur en heeft een pro-actieve instelling. Profiel van de geschikte kandidaat: opleiding op SPD-niveau (afgerond of studerend) enkele jaren relevante werkervaring, bij voorkeur opgedaan in handelsomgeving of binnen de accountancy grote interesse en affiniteit met automatiseringssystemen goede communicatieve vaardigheden vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken cijfermatig, accuraat en resultaatgericht Taken en verantwoordelijkheden: verzorgen van meerdere crediteuren- en debiteurenadministraties opstellen van de periodieke financiële- en management rapportages, en mede opstellen van de jaarrekening controleren van prijsverschillen en nacalculaties mede verzorgen van kosten- en margebewaking ten behoeve van de directie verzorgen en beheren van limietaanvragen beheer van het managementinformatiesysteem Geïnteresserde kandidaten kunnen hun curriculum vitae met begeleidend schrijven, onder vermelding van referentienummer GB/64556, sturen naar Michael Page Finance, World Trade Center, Stawinskylaan 1057, 1077 XX Amsterdam, t.a.v. mr Ginette Bunker. E-mail: ginettebunker@michaelpage.com Voor nadere informatie kunt u met haar contact opnemen, telefoon 020-5789444. FINANCE www.michaelpage.nl Australië China Duitsland Frankrijk Groot-Brlttannië Hong Kong Italië «Nederland Nieuw- Zeeland Singapore Spanje «VS Hobaho Horti Groep B.V., gevestigd te Lisse, is een vooraanstaand bedrijf in de sierteeltsector. Met haar. dochter-, ondernemingen Hobaho Intermediairs, Het Koelhuis en het Testcentrum voor Siergewassen, verleent zij respectie velijk veiling- en bemiddelingsdiensten, koel- en preparatiefaciliteiten alsmede veredelings- en testdiensten. Binnen Hobaho Horti Groep zijn circa 180-medewerkers in de sierteeltsector werkzaam, waaronder circa 50 inter mediairs. Hobaho Horti Groep maakt deel uit van Bloemenveiling Aalsmeer. Dc sierteeltsector is sterk in beweging. Er spelen vele ontwikkelingen die voor Hobaho nieuwe (commerciële) kansen en uitdagingen bieden. Daar spelen wij dan ook graag op in! Een verdere professionalisering van onze organisatie en het leveren van nieuwe en gedifferentieerde diensten aan onze klanten zijn belangrijke speer punten in ons beleid. De ontwikkelingen binnen de siertceltbranche die v om een slagvaardig personeelsbeleid. legen deze achtergrond zijn wij op zoek n a invloed zijn op onze organisatie e e collega's vragen die een visie op het vakgebied praktisch weet vorm te geven Als P&O adviseur ben je sterk betrokken bij de business en de mensen van Hobaho. De interne klanten wor den door jou professioneel begeleid en ondersteund op het brede terrein van in-, door- en uitstroom vraag stukken. Je fungeert voor hen als een volwaardige sparringpartner. Je zoekt een afwisselende en boeiende baan waarbij je naast de verantwoordelijkheid voor een goede uitvoering van de P&O activiteiten ook een bijdrage levert aan de verdere ontwikkeling van het P&O beleid. Samen met je collega's van het managementteam zet je de lijnen uit, mede vanuit een duidelijke en heldere visie op dc inzet van mensen in de organisatie. Je beschikt over een relevante opleiding op HBO- of Academisch niveau. Je hebt minimaal 3 jaar ervaring met het vakgebied. Met een hands on mentaliteit weet je vraagstukken te vertalen naar praktische oplossingen. Je staat stevig in je schoenen en je weet jouw communicatieve kwaliteiten uitstekend aan te wenden in de contacten met jouw klanten. Je hebt een pro-actieve instelling en je voelt je thuis in een werkomgeving waar slagvaardig wordt gewerkt in een directe en open cultuur. De Hobaho biedt een inspirerende werkomgeving-waar veel ruimte is voor persoonlijke initiatieven en verdere groei. Een parttime dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Ron Axt, interim manager P&O, telefoon (0232) 434 612. Je schriftelijke sollicitatie kun je sturen naar Hobaho Intermediairs, ter attentie van Jaap Blauw, algemeen directeur, Postbus 6, 2160 AA Lisse. Mailen mag uiteraard ook sippel@hobaho.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Goed voor de groei Hobqho Horti Groep bv Haven 10, 2161 HK Lisse, Postbus 6, 2160 AA Lisse Accountant en Belastingconsulenten Karolusgulden 42, 2353 TA Leiderdorp, Telefoon (071) 541 87 81 Ons accountantskantoor heeft zich toegespitst op het midden- en kleinbedrijf. Met een ge degen kennis van financiële administratie, bedrijfseconomie en ondernemingsrecht, van belastingzaken, arbeidsrecht en sociale wetgeving staan wij de ondernemer ter zijde. Wij kunnen daarbij bouwen op een 25-jarige ervaring. Persoonlijke betrokkenheid en dienst verlening zijn daarbij ons "handelsmerk". Wij zijn op korte termijn op zoek naar een PARTTIME ADMINISTRATIEF ASSISTENT(E) De functie In deze afwisselende functie zult u zich gaan bezighouden met het assisteren bij het verzorgen van de boekhouding t.b.v. onze cliënten, het typen van jaarrapporten, het bedienen van de telefoon en het ontvangen van onze relaties. Daarnaast zult u een gedeelte van onze eigen kantooradministratie verzorgen. Deze werkzaamheden zullen worden uitgevoerd in een 24-urige werkweek. Uw profiel U heeft een opleiding op Mavo-niveau, bij voorkeur met het vak economie. Voorts bent u bekend met computers. Ervaring met computerboekhouden wordt op prijs gesteld. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en goede sociale vaardigheden. ASSISTENT ACCOUNTANT (m/v) De functie De werkzaamheden van deze fulltime functie bestaan uit het verzorgen van de boekhouding, loonadministratie en belastingaangiften t.b.v. onze cliënten en het assisteren bij het samenstellen van de jaarrapporten. Uw profiel U heeft een opleiding op minimaal Mavo-niveau en het praktijkdiploma boekhouden, dan wel studerend hiervoor. Ervaring met computerboek- houden wordt op prijs gesteld. U beschikt over goede contactuele ■eigenschappen en goede sociale vaardigheden. Ons aanbod Wij bieden u een afwisselende baan in een klein maar modern accountantskantoor met een gevarieerd cliëntenbestand. De arbeidsvoorwaarden, waaronder een volledige studiekostenvergoeding, zijn zonder meer goed. Indien u interesse hebt in één van deze functies, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie met C.V. binnen 2 weken te richten aan ons kantooradres, t.a.v. de heer F. N. J. van der Hoeven, AA. Jan de Rijk Logistics is een nationaal en internationale dienstverlener met vestigingen in heel Europa, die actief is op het gebied van wegtransport, distributie en ware housing. Wij zijn daarom op de vestiging Schiphol op zoek naar de volgende medewerkers: Chauffeur (BE klein rijbewijs) (fulltime) Functie-eisen: - Be rijbewijs - flexibele instelling - eventueel ADR diploma Chauffeur Nationaal Transport bakwagen en opleggers (zowel fulltime als parttime) Functie-eisen: - flexibele instelling - rijbewijs BCE en chauffeursdiploma - eventueel ADR diploma Chauffeur/Loodsmedewerker (zowel fulltime als parttime) Functie-eisen: - flexibele instelling - rijbewijs BCE en chauffeursdiploma - werken in 2 ploegendienst i eventueel heftruck diploma Wij bieden: salariëring volgens CAOTberoepsgoederen- vervoer, spaarloonregeling, prettige werkomgeving en col lega's, interne opleidingen en goed toekomst-perspectief. Ben je geïnteresseerd, bel of schrijf naar Jan de Rijk S.A.D. postbus 7607 1118 ZJ Schiphol Zuid-Oost. Voor informatie kun je contact opnemen met Ton van Leen 020-4067535 of Ed de Munnik 020-4067550. Voor ons TOTAL Tankstation te Leiderdorp (Rijksweg A4) zoeken wij Fulltimers 38 uur p.w.) en Parttimers (16-32 uur p.w.) en Hulpkrachten (16 uur p.w.) Voor inl. en/of soil, kunt u bellen 071-541.10.54 dhr. B. Hoevenberg \Vl{J'V.r.b.kk,, met 5 filialen in Leidschendam e.o., waar dagelijks verse, kwalitatief hoge producten worden verkocht zoekt voor de bakkerij in Voorburg Broodbakker le bediende m/v die samen in een prettige sfeer wil werken aan topkwaliteit 38 uur per week ervaring noodzakelijk kunnen werken in teamverband representatief voorkomen Wij bieden: Een salaris volgens CAO van het bakkersbedrijf, deelname aan spaarloonregeling. Mogelijkheid tot opleiding en de sfeer van een ambachtelijk bedrijf. Schrijf naar: Versbakkerij v/d Burg T.a.v. Dhr. van Maanen Populierendreef 323 2272 RH Voorburg Tel. 070-3005555 De Lorentzschool voor openbaar basisonderwijs, gelegen in de Professoren-Burgemeestw is een goed lopende, grote school met ongeveer 800 leerlingen verdeeld over 29 groepen; leerkrachten. De school kent verschillende locaties. De Lorentzschool gaat uit van leeftijdsgp waarbij eigen leerroutes voor kinderen en zorgverbreding als doelen worden nagestree' komende jaren zal o.a. aandacht geschonken worden aan de verdere vormgeving van het onj in de onderbouw. Voor deze school zoeken wij een Wij komen graag in contact met kandidaten die: - enthousiast en inspirerend mede-leiding kunnen geven aan een school en daar bij goed oog hebben voor een prettig schoolklimaat. Improvisatievermogen en creativiteit zijn van groot belang. Uw inzet betreft met name de groepen 1-3, in totaal 14 groepen met ongeveer 20 leerkrachten die u, als ware het een kleine school, gaat leiden. - beschikken over managementkwaliteiten die nodig zijn om veranderingsprocessen in de onderbouw in te zetten en door te voeren. Kernbegrippen hierbij zijn: besluitvaardigheid, inlevingsvermogen, resultaatgericht. - samen met de twee andere directieleden beleidslijnen kunnen uitzetten en deze lijnen praktisch kunnen vertalen. Hierbij gaat het vooral om onderwijsinhoudelijk beleid. - een duidelijke visie hebben op het onder wijs aan het jonge kind. Ervaring met onderwerpen als ervaringsgericht of ontwikkelingsgericht onderwijs wordt op prijs gesteld. Functie-informatie: - het gaat om een functie in (maximaal) schaal 10. - de adjunct-directeur is voor 0,8 vrijge steld van lesgevende taken. - de aanstelling geschiedt in tijdelij) dienst, met uitzicht op een vast tf- verband bij gebleken geschiktheic Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen kunt u zitf wenden tot de heer E. Filemon, dire van de school, telefoon: 071-5122? Het gemeentelijk beleid is gericht gelijke kansen voor mannen en vro Aangezien vrouwen in functies alsc ondervertegenwoordigd zijn, nodige vrouwen uit naar deze functie te so In het kader van een eerlijke verdelir< werkgelegenheid en vanuit maatsdii lijk en onderwijskundig belang is hr gewenst dat meer leden van etnisch minderheidsgroepen in het ondenv werkzaam zijn. Geschikte kandidate vanuit deze groepen wordt derhahr zocht te solliciteren. Indien u wilt solliciteren, verzoeken een brief met curriculum vitae binn 10 dagen na het verschijnen vam advertentie te sturen aan het Burea Openbaar Onderwijs t.a.v. de heer! Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden vermelding van vacaturenummer:L Bureau Openbaar Onderwijs Leidet De Accountancy en Belasting adviespraktijk is voor jou zeer bekend gebied. Je kent er alle hoofdwegen, straten en steegjes. Alleen wil je na een aantal jaren je werkterrein wel eens verleggen. Tijd dus om een nieuwe weg in te slaan naar een werkomgeving met meer zelfstandigheid, meer ver antwoordelijkheid en doorgroeikansen. Of je studeert binnenkort af en wilt beginnen aan een carrière in de financieel-zakelijke wereld. Je bent toe aan een volgende stap, of liever gezegd: de volgende sprong. Je wilt ruimte, verantwoordelijkheid en heldere perspec tieven voor je toekomst. Leg de mogelijkheden van de verschillende financiële dienstverleners naast elkaar. Dan zal het je opvallen dat je bij Deloitte S. Touche zelfstandig gaat werken. Je werkt Een nieuwe uitdaging voor professionals en starters in de Accountancy praktijk met je team in een open informe sfeer. Daarnaast kun je diverse of leidingsprogramma's volgen en parttime werken een optie. Bij de kantoren Zoetermeer en Gouda van Deloitte Touche vind je die werkomgeving. Deze kantoren zijn nf. name gespecialiseerd in de interessante Non pro' markt en de kleine en middelgrote ondernemingen. He je als (voor)opleiding SPD. MEAO, MBA, VWO, HEA AC/AA/BE, NIVRA of een universitaire economist studie? Wil je zelf een grote invloed hebben op je profë sionele toekomst? Reageer dan snel. Stuur je brief met CV naar Deloitte Touche, t.aJ Leonie Valkenburg, Postbus 7142, 2701 ACZoetermee Gf neem voor meer informatie contact met haar op, tt 079 - 352 20 27. ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS CONSULTANTS Meer dan 90 vestigingen in Nederland. Internet: www.deloitte.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44