S; Dramatische start voor de shorttrackers DI0K - Castricum Arjan Schreuder moet nog wel even op zijn tenen lopen Boogerd naar derde plaats in Tirreno de Zuid-Holland start 4r 't laatst in Noordwijk ld KOERSTIPS Sport Waterreus nog drie jaar bij PSV AZ vijfde na zege op RKC ^TOn van BEmmEiEn ©AG 11 MAART 2000 i langer bij FC Barcelona H gNARuud Hesp heeft zijn contract bij FC Barcelona met jei ar verlengd. De doelman blijft tot medio 2001 in dienst bij 'ibiaanse kampioen. Hesp gaat het komende seizoen 1,5 mil- ulden verdienen. Daarentegen zal de Nigeriaan Amunike [alaanse club verlaten. De international voelt zich door de ds een slaaf behandeld. Door een zware knieblessure hij de laatste twee jaar niet in actie voor zijn werkgever, ontract loopt in de zomer af. hen kiest sporters van de eeuw /an den run Jan van der Marei is in Alphen aan den Rijn ^rvan de eeuw geworden. Bij de vrouwen viel die eer aan Uesbeth Beeks te beurt. Triatleet Van der Marei werd lortman van 1999. De jury koos autocoureur Sandra van Sni jot als sportvrouw van het jaar. De hoofdprijs van de iloegen ging naar badmintonvereniging Flair. ;niverliest thuis van ADL I put» De zaalvoetballers van Bax hebben gisteravond j| net 3-5 van ADL verloren. Bij rust was de stand 0-1. De gj outers kwamen echter goed terug. Dennis Schroevers, van Marwijk en Martin Bax zetten de thuisploeg op voor t-I ADL liet echter zien over de betere ploeg te beschikken. i een minuut werd de stand 3-3, waarna de bezoekers in fase doordrukten. ||l Madrid zet Anelka uit de selectie Nicolas Anelka heeft een knetterend conflict met zijn eal Madrid. De Franse aanvaller, die afgelopen zomer 0 miljoen gulden werd aangetrokken van Arsenal, baalt li en besloot de trainingen voorlopig te boycotten. De iding verwijderde hem daarop meteen uit de selectie. n j| parov en Kranuiik delen prijs De Russen Gary Kasparov en Vladimir Kramnik hebben 1 het internationale schaaktoernooi van Linares gewon- e haalden beiden zes punten uit tien partijen en weiger- idien onderlinge 'vluggertjes' te spelen om de eindzege, laatste dag remiseerde Kramnik met wit tegen de Hon- ;ter Leko, Kasparov kwam met de witte stukken niet langs iër Viswanathan An and. Ook Khalifman en Sjirov remi- ihi ië inl n' fMuntz leidt in Qatar t Rolf Muntz staat na de tweede ronde samen met de iMathias Grönberg aan de leiding van het Qatar Masters fen totaal van 141 slagen, drie onder par. De 30-jarige Bra- fe golfer had voor de tweede achttien holes van de par-72- fean de Doha Golf Club 73 slagen nodig. Hij maakte drie f, waaronder een op zijn laatste hole, en vier bogeys. De ■wind maakte scoren op de woestijnbaan niet gemakke- llverwege het met 1,7 miljoen gulden gedoteerde toer- n de Europese Tour hadden slechts vijf spelers een score tijdsgrens amateurarbiters blijft |>am» De leeftijdsgrenzen voor scheidsrechters in het Wvoetbal blijven ondanks het 'Uilenberg-arrest' (voorlo- jhandhaafd. Volgens KNVB-jurist Wyke Ruedisulj kunnen Lrscheidsrechters geen rechten onlenen aan de uitspraak R Hof in Amsterdam in januari van dit jaar deed na het Iding van betaald voetbal-arbiter Jaap Uilenberg. Uit na- jestudering blijkt echter dat de uitspraak louter betrekking bp het betaalde voetbal. „Maar dat wil niet zeggen dat we k toekomst aan de leeftijdsgrens blijven vasthouden", ferard van Rijk, voorzitter KNVB-district West IV. „In West Ben we leeftijdsgrenzen uit de tijd. We zullen proberen fe onderwerp weer op de agenda te krijgen. ina treft wereldtopper ham» Mia Audina is in Birmingham doorgedrongen tot re finale van de Yonex All England. De 20-jarige Indonesi- ïdmintonspeelster die voor Nederland naar de Olympi- lelen in Sydney wil, versloeg Mette Sörensen, die 5 tot 8 b Dlaatst. In de halve finale ontmoet Audina weer een Chi li leelster: Gong Zhichao, de nummer zes op de wereld- idbalsters verliezen van Oekraïne )e Nederlandse handbalvrouwen hebben ook de vierde ijd van het zeslandentoernooi in het Tsjechische Cheb i. Tegen Oekraïne werd met 27-22 verloren. De rust as 12-11 voor de Oekraïnse dames. Bij Oranje was Elly loer topscoorster met zeven treffers, gevolgd door Marti- man met vijf en Heide Veltmaat met vier. Oranje verloor van het gastland, Kroatië en Slowakije. offyd jaar weer in Den Haag edu ÜL van Zuid-Holland aag voor de laatste |rdwijk aan Zee als uit- De klassieker, die |7ste keer wordt verre- t in 2001 terug naar :hting Wielerbelangen leeft de Ronde van land met start en fi- s Noordwijk van de ig gered toen de Politie >or len vorig jaar de wed- t meer wilde begelei- ruim 180 jonge amateurs (onder 23 jaar) van start in een koers die door een groot gedeelte van de Leidse re gio voert. Doorkomsttijden: Noordwijk (Kon. Wilhelmina Boulevard 13.00-16.20-16.45 uur), Katwijk (Boulevard 13.10), Leiden (Lammenschansweg/Burggra- venlaan 13.30-14.50), Leider dorp (Persant Snoepweg 13.35- 14.55), Alphen aan den Rijn (Zegerbaan 13.55), Zoeterwou- de Dr. Kortmanstraat 14.40), Lisse (Spekkenlaan 15.35), Voorhout (Oosthoutlaan 15.40), Warmond (Herenweg 15.50) en Noordwijkerhout (Victoriberg 16.05-16.35). l<l: tvanj zaterdag 11 r npuu D*rs: Normandie, Mandy aia Beukenswyk. Tweede le wy Never, Olga White- Jn You First. Derde koers: teau, Libero DF, lywin L. oers: Meadow de Linde. Meadow, Midnight Flash. Nena Transs R. Nippy n do 'PPe Zesde koers: Liberie Walker, Jillyiojane. Zeven- rkopgMon Ami, Orlando Cune- Frisiana. Achtste koers: McCloud of Lewis, Niani Negende koers: Kim Semitess, Extrocy. Tiende etiai^hties, Jairzinho Lion, Lady „12 maart ws: Starlite Merc, Kanouk >ota Nobo. Tweede koers: J. Lion Belvedere, Minut's de koers: No Fooling, Piaf- immerland. Vierde lcoers: deson. Katapult Pompano, Nike Victory. Mary Lou A. Vijfde koers: Princess Mona, Man of West. Sunlight Dancer. Zesde koers: Na than Ricardo. Mandy Pluto, Orchard Boko. Zevende koers: Najibb, Nympha, Ra'is al-Khail. Achtste koers: Manus Buitenzorg. Leonardo, Kosmos Queen. Negende koers: No- Mold Dragon, Lars van Zuilen. Alkmaar, maandag 13 maart Eerste koers: Kairos Hanover, Mr Svarvis, Lily le Blanc. Tweede koers: Mistral Starlake, Laag Limburgia, Melvy. Derde koers: Oke Cartouche, Only Swagerman, Nijljah. Vierde koers: Kaptein' Crown, Lanzarote, Katuscha. Vijfde koers: Krundy's First, Ivanka Gowi, Lemond Boko. Zesde koers: Nadya Cunera, Nifty Space, Noerejev. Zevende koers: Lefkas Oldeson. Keystone Sycamor, Lucky of Wiba. Achtste koers: Nico P Arctic, Naomilyon, Leska Z. DEN ILP TON ROOSEBOOM De kou is uit de lucht voor Ar jan Schreuder. De marathon schaatser, dit seizoen winnaar van de Alternatieve Elfsteden tocht op de Weissensee, kan in middels alweer wat door huis strompelen. „Ik moet nog even op mijn tenen lopen, ja", lacht Schreuder opgelucht. „Het is even wennen, maar het gaat langzaam beter. Over twee we ken ben ik volledig hersteld. Tot die tijd doe ik het kalm aan." Het zijn geruststellende be richten van de man die met be vroren voeten terugkwam van de Alternatieve Elfstedentocht in Kuopio, Finland. De extreme koude rond de poolcirkel - 27 graden onder nul - teisterde het schaatspeloton. De geharde mannen klaagden over 'dode' vingers en gevoelloze tenen, huilden tranen van de pijn. Schreuder wilde in Kuopio van geen opgeven weten. Hij verleg de ver achter de rug van win naar Ruud Borst zijn pijngrens. Met bijna desastreuze gevol gen. Terug in het hotel werd 's avonds de pijnlijke balans op gemaakt. Zijn hielen bleken be vroren. Schreuder pakte zijn voeten dik in, maar het leek niet te helpen. Ook ploeggenoot Ar nold Gaasenbeek schreeuwde het uit van de pijn. Net als bij de Fries Hotze Zijlstra - de nummer drie van de wedstrijd - zagen Gaasenbeeks tenen ang stig zwart. Onheilspellende be richten deden de ronde. Als de situatie niet binnen twee weken zou verbeteren, dreigden de schaatsers hun bevroren tenen te verliezen. Amputatie zou het noodzakelijke vervolg zijn, zo hoorden ze van de Finse artsen. Tien dagen later verkeren Gaasenbeek en Zijlstra nog al tijd in onzekerheid. Schreuder daarentegen weet na een be zoekje aan zijn huisarts dat al les in orde zal komen met zijn voeten. Ze doen pijn, maar dat is alles. „Het eelt is van mijn als een babyhuidje. Als ik er met mijn volle gewicht op sta, is dat ontzettend pijnlijk. Mijn verwondingen kun je het best vergelijken met tweedegraads verbrandingen. Volgens de dok ter is de ergste pijn over twee, drie weken voorbij. Zolang kan ik beter op mijn tenen lopen." Schreuder weet ondertussen wat in Finland mis is gegaan. „Onder mijn schaatsen zitten twee sleufjes, vlakbij de bevesti ging van mijn ijzers. Kennelijk is de kou daar tot onder mijn voeten doorgedrongen. Daar door had ik wel last van mijn hielen, maar niet zoals die an dere jongens van mijn tenen. Ik weet niet hoe ik dit had moeten voorkomen. Ik had juist die dag een extra hoes om mijn schaat sen gedaan, ik had me wel de gelijk goed beschermd." De Nederlandse deelnemers aan het WK shorttrack in Sheffield moeten de eerste wedstrijddag maar snel ver geten. Het was niet veel. Zowel bij de mannen als de vrouwen sneuvelden de Nederlanders in de eerste ronde van de 1500 meter. Alex Velzeboer was nog het dichtste bij een plek in de halve finale, maar hij stuitte in de laat ste bocht op de arm van de Japanner Takafumi Nishitani en kwam liggend over de finish. foto reuters Francois Simon (links) heft zijn arm op als hij als eerste over de finish komt bij de zesde etappe van Parijs-Nice. ADPOLORATA/LOUBET ANP Michael Boogerd deed gisteren in de derde etappe van de Tir reno - Adriatico voor het eerst van zich spreken. Door de vier de plaats, in de slipstream van ritwinnaar Laurant Jalabert, klom de Hagenaar naar de der de plaats in de algemene rang schikking. Jalabert trapte de Let Romans Vainsteins uit de lei derstrui. In Parijs - Nice heerste Frank rijk. De 31-jarige Franqiois Si mon zegevierde in Villeneuve- Loubet in een massasprint in de zesde etappe. Oud-wereld kampioen Laurent Brochard bleef leider in het klassement. Vandaag valt in een individuele tijdrit een voorbeslissing. De Tirreno - Adriatico is ster ker bezet dan Parijs - Nice. Een aantal van de sterren gebruikte de derde rit van de aanloop naar Milaan - San Remo voor een test. Het laatste uur was bij zonder hard. Op het geacciden teerde terrein scheidde zich een tiental klasserenners af. In San- tuario Addolorata was Laurent Jalabert, eerste op de wereld ranglijst, de snelste. Boogerd, Nederlands beste renner, die dit seizoen anders voorbereidde dan voorgaande jaren, toonde aan dat zijn vorm groeiende is. Een ploeggenoot bij de Rabobank, de Zwitser Beat Zberg, is verwikkeld in een mogelijke dopingaffaire. Het Italiaanse Olympisch Comité heeft een dossier overhandigd aan de wielerbond van Zwitser land. Het dossier bevat een onder zoek van de procureur in Bo logna. Daarin worden Tony Ro- minger (drievoudig Vuelta- en enkelvoudig Giro-winnaar als mede oud-werelduurrecord- houder) en Beat Zberg verdacht van doping. Hun hematocriet- waarde zou ver boven de norm hebben gelegen in de tijd dat ze voor Italiaanse ploegen fietsten. Rominger is inmiddels gestopt en fungeert als directeur van de Ronde van Zwitserland. Zberg rijdt voor Rabobank. De Zwit serse bond neemt de zaak in onderzoek en zal beiden verho- SHEFFIELD PETER VAN DER HULST Aan de voorbereiding op het toernooi lag het in ieder geval niet. Dinsdag al arriveerde bondscoach O'Reilly met zijn ploeg in de plaats die niet al leen bekend staat om zijn twee voetbalclubs (Wednesday en United), maar vooral ook om The Crucible, waar jaarlijks het WK snooker wordt gehouden. De enkele jaren geleden ge bouwde Arena past in de sport - cultuur van de stad. De grote hal kan plaats bieden aan 4500 toeschouwers en was gisteren gevuld met een kleine 1000 supporters. Voor morgen en overmorgen rekent de organi satie op 2500 liefhebbers per dag. Voor Engeland, dat nou niet echt een schaatstraditie heeft, is dat opmerkelijk veel. Nederlandse successen zul len die toeschouwers waar schijnlijk niet zien. Velzeboer schoot in zijn race net iets te kort. Dat kwam ook omdat hij zo'n vier ronden voor het einde een foutje beging. „Er kwam er één buitenom en één binnen door. Daarvan had ik er mini maal één achter me moeten la ten." Zijn ultieme poging om alsnog de halve finales te berei ken smoorde in de laatste bocht. „Nishitani hield zijn arm ervoor. Daardoor raakte ik uit balans." Dave Versteeg uit Lisse heeft zijn zinnen gezet op een plek bij de eerste zes, maar staat na de openingsdag nu al voor een onmogelijke opgave. De Lisse- naar had wel de pech dat hij te gen de twee beste 1500 meter rijders van het moment moest uitkomen. Fabio Carta is de we reldkampioen op deze afstand van 1999, terwijl Nicky Gooch de'regerend Europese titelhou der op de mijl is. „Als ik in een andere heat had gezeten, was ik waarschijnlijk wel doorgegaan. Nu zat ik vier rondjes voor het einde echt stuk. Ik kon alleen maar volgen, niet meer versnel len." Dat is in ieder geval al een stuk meer dan een aantal we ken terug. „Toen volgde ik op zo'n tien meter afstand." Ondanks zijn vroege uitscha keling bleef hij optimistisch. „Na deze dag komen de afstan den waarop ik sterk ben, de 500 en 1000 meter. Bij de vrouwen kwam Anke- Jannie Landman op de 1500 meter ten val. Melanie de Lange kon op het zachte ijs van de Arena geen kracht ontwikkelen. Dat had ik dus niet. Het ijs glijdt gewoon niet, maar dat geldt voor iedereen. Dus dat mag geen excuus zijn." Aan het einde van de avond sneuvelde ook de vrouwen es tafetteploeg in de voorrondes. Eindhovenaren willen gesprek met Noorse spits Carew EINDHOVEN ANP Doelman Ronald Waterreus heeft gisteravond zijn handte kening gezet onder een nieuw driejarig contract bij PSV. Hij liet daarmee een aanbod van de Duitse club Schalke 04 schie ten. PSV hoopt ook op spits John Carew van Rosenborg. Over de afkoopsom zijn beide clubs het al (bijna) eens. De 29-jarige Waterreus mocht aan het begin van dit seizoen nog op zoek naar een andere club. Door de komst van de Joegoslavische interna tional Ivica Kralj was Waterreus tweede keus geworden, maar de Limburger speelde zich in het eerste elftal van PSV en deed het zo goed dat hij een nieuw driejarig contract kreeg. Waterreus speelt sinds 1994 bij PSV. „Ronald had vorig seizoen niet het vertrouwen van ons", bekent manager voetbalzaken Frank Arnesen. „Maar hij doet het nu weer zó goed, dat hij alle twijfels van zich af heeft ge speeld. Hij is nu de eerste keus van trainer Gerets èn van ons. Wij hebben unaniem vertrou wen in hem. Wij zijn ook blij dat Ronald heeft getekend." De soap rond de keepers is met het aanblijven van Water reus niettemin allesbehalve voorbij. Kralj heeft immers nog een vierjarig contract. Hij mag nu verkocht worden, aldus Ar nesen, maar PSV zal zijn con tract wel respecteren. Kralj heeft geen toekomst meer bij PSV, dat is zonneklaar, want Patrick Lodewijks is de vaste reservedoelman. „Er ligt een probleem, dat erkennen wij, en dat moeten we zo snel mogelijk oplossen. Ik loop daar niet voor weg." PSV heeft goede hoop dat John Carew volgend seizoen naar Eindhoven komt. De twin tigjarige spits van de Noorse landskampioen Rosenborg Ballklub moet de opvolger wor den van Ruud van Nistelrooy, die waarschijnlijk naar Arsenal of Chelsea vertrekt. De afkoopsom is volgens Ar nesen geen probleem. „Daar komen we wel uit", aldus Arne sen. De vraag is alleen of Carew zelf wel wil. Arnesen heeft dit weekeinde een onderhoud met Carews zaakwaarnemer Per Ar- ne Flod. Hij hoopt binnenkort met de speler zelf te praten. „We willen weten of hij wel in teresse heeft in PSV. In een ge sprek kunnen we hem alles ver tellen wat hij wil weten en mo gelijke vooroordelen wegne men." Max Huiberts (AZ) probeert David Nascimento te omspelen, foto ALKMAAR ANP AZ steeg naar de vijfde plaats in de eredivisie na de 4-0-thuisze- ge op RKC Waalwijk.De ploeg stond bij rust al met 2-0 voor door goals van Ricksen en Hui berts. In de slotfase maakte Fer- tout de derde treffer. Hernan dez drukte het klasseverschil in de laatste minuut uit in 4-0. In een verbeten en slecht de gradatieduel heeft Fortuna Sit- tard in de Nijmeegse Goffert de winst op NEC gepakt. Libero Roest kreeg pal voor tijd een wanhopige kopbal van Hofman tegen de knie, waarna de bal in het doel verdween, 1-2. NEC nam in de laatste minuut van de eerste helft de leiding door Renfurm na de mooiste combi natie van de wedstrijd. In de tweede helft maakte Amoah ge lijk voor Fortuna. Het 'knietje' van Roest kwam er fortuinlijk bovenop in de 86e minuut. SCOREBORD ZONDAG 12 MAART A.S. Lucky Day, vrijdag 10 maart 2000: 1-10-11-14-18-23-26-31-37-40-44-48- 51-53-54-57-63-64-66-76. (onder voorbehoud) PRIJSVRAGEN gen (68 73), Grönberg (Zwe) 141, 3. Mc- Ginley (Ier) 142, 4. Kjeldsen (Den), Clay- don (Eng) 143, 6. Anglert (Zwe), Orr (Sch), Lynn (Eng), Fowler (Aus), Leaney (Aus) 144, kwalificatie gemist: 118. Derksen (Ned) 155(78 77), Lafeber(Ned) 155(75 VOETBAL NEC - Fortuna Sittard 1-2 (1-0). 45. Ren furm 1-0, 66. Amoah 1-1, 87 Roest 1-2. Scheidsrechter: Bossen Toeschouwers: 6500 Gele kaart: Grootaert, Van Rijswijk (NEC). Evers (Fortuna Sittard). AZ - RKC 4-0 (2-0). 20. Ricksen 1-0, 35. Huiberts 2-0, 81 Fertout 3-0. 90. Her nandez 4-0. Scheidsrechter: Westerink. Toeschouwers: 6500. Gele kaart: Lee (AZ). Duitsland, Stuttgart - Eintracht 0 - 2, Unterhach. - Kaisersl 1 - België Gent - Brugge 2 - 0 BADMINTON Birmingham. All Engeland. Vrouwen, kwartfinales: Martin (Den) - Rui na (Chi) 10-13 11-8 11-9, Audina (Ned) - Sorensen (Den) 11-3 11-7, Zhichao (Chi) - Ning (Chi) 11-3 11-7. 80). Osaka. Olympisch kwalificatietoernooi Poule A Groot-Brittanniê - Nieuw-Zeeland 2-2, Zuid-Korea - Polen 4-1. Stand Zuid- Korea 2-6, Groot-Brittannië 2-4, Nieuw- Zeeland 1-1, België, Japan. Polen 1-0. Poule B Pakistan - Zwitserland 7-3 Stand Spanje, Pakistan 1-3, Maleisië, Zwitser land 2-3, Argentinië, Wit-Rusland 1-0. Eerste zes naar Sydney. PAARDENSPORT Doha. Qatar Masters, Europese Tour, 1,7 miljoen gulden: Stand 2e ronde 1. Muntz (Ned) 141 sla- N ie u w bericht: aangevuld en verzameld Dortmund. CSI-W/CDI. Springconcours 1. Ahlman (Dui) Aldo 0 strafpunten, 56,93 seconden, 2. Wulsch- ner (Dui) Salieri 0/56,96, 3. Simon (0os) Explosiv 0/57,76, 7. Schellekens (Ned) Aerobic 0/63,61. Wereldbeker kwalificatie: 1 Michael Whi- taker (GBr) Ashley 0 - 61,41, 2. Beerbaum (Dui) Champion de Lys 0 - 63,05, 3 Pes- soa (Bra) Baloubet de Rouet 0 - 63.22, 4 Weinberg (Dui) Little Gun 0 - 63,25, 5. Smith (GBr) Athos 0-65,43. Kampioenschap van Dortmund 1 Beer baum (Dui) Figaro's Boy 0 - 33,23, 2. Jo- hannsmann (Dui) Prosario 0 - 33,57, 3. Von Rönne (Dui) Cantaro 0 - 33,91, 4. Schepers (Dui) Limerick 0 - 35,02, 5. Mi chael Whitaker Handel 4 - 32,57 TENNIS Nieuw bericht: verzameld Scottsdale. Mannen, 800.000 gulden. Tweede ronde Lapentti (Ecu/4) - Ferreira (ZAf) 7-6 2-6 7-5, Corretja (Spa) - Samp ras (VSt/2) opgave Sampras, Hewitt (Aus) - Woodruff (VSt) 3-6 6-2 6-3. Bogota. Mannen, 800.000 gulden. Tweede ronde Kuerten (Bra/1) - Prieto (Arg) 6-3 7-5, Puerta (Arg) - Sangumetti (Ita) 6-4 6-3, Hantschk (Dui) - Gumy (Arg/7) 6-3 2-6 7-6, Mantilla (Spa/3) - Chela (Arg) 6-4 7-5, Puerta (Arg) - Sangui- netti (Ita) 6-4 6-3 WATERPOLO (Ned) 8-3. Doelpunten Donk Megens 2, De Bruin Eindstand: 1. Szentes 3-5 (24- 14), 2. Skif Moskou 3-5 (29-21), 3. Assu- ron Donk 3-2, 4. Mediterrani 3-0. Donk om 5e plaats tegen Oeralosjka. WIELRENNEN Athene. Europa Cup 1 Poule A: Orizzonte (Ita) - Oeralosjka (Rus) 9-4, Hohenlimburg (Dui) - Glyfada (Gri) 5- 11 Eindstand 1. Orizzonte 3-5 (27-14), 2. Glyfada 3-5 (24-17), 3. Oeralosjka 3-2, 4. Hohenlimburg 3-0. Poule B Mediterrani (Spa) - Skif Moskou (Rus) 5-9, Szentes (Hon) - Assuron Donk Parijs-Nice: Zesde etappe, Sisteron - Villeneuve-Loubet 1. Simon (Fra) 196,2 km 4.43.09 (42,274 km/u), 2. Petacchi (Ita). 3. Tsjmil (Bel), 4. Hincapie (VSt), 5. McGee (Aus), 6. Commesso (Ita), 7. Aerts (Bel), 8 Bro chard (Fra), 9 Casagrande (Ita), 10. Ek- imov (Rus) allen zelfde tijd. Algemeen klassement. 1 Brochard 24 06.21, 2 Simon op 0.06, 3. Kloden (Dui) 0.10, 4. Andreu (VSt) 0.12, 5. Man- cebo (Spa)0.13, 6. Rittsel (Zwe) 0.17, 7. Rodriguez (Spa), 8. Heulot (Fra), 9. Aerts 0.31, 10. Figueras (Ita) 0.38. Tirreno-Adriatico: Derde etappe, Aversa - Santuario dell'Ad- dolorata 1 Jalabert (Fra) 160 km 4.22.09, 2. Rebellin (Ita), 3. Voigt (Dui), 4. Boogerd (Ned), 5. Dominguez (Spa), 6. Marzoli (Ita), 7. Romero Plaza (Spa), 8. El- li (Ita), 9. Colombo (Ita), 10. Di Luca (Ita) 0.08. Algemeen klassement 1. Jalabert 13.50.50. 2. Rebellin 0.04, 3 Boogerd 0.06, 4 Voigt z.t 5. Dominguez 0 07, 6 Marzoli. 7. Romero Plaza, 8 Colombo. 9 Elli. 10. Freire (Spa) 0.12. W QQ klassieker van Nederland AANVANG 14.30 UUR Kom het zien, en proef de echte mgbysfeer bij LRC DI0K ledereen is welkom aan de Smaragdlaan 101 in Leiden (tegenover CBR/3 Octoberhal) KAMPEER-WINTER RUITERSPORT

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 39